Elemental Tri Series Blachownia 2016 - dystans olimpijski Pokaż

Lista startowa Triathlon - Triathlon olimpijski 1,5-40-10

Sztafety

Nazwisko i imię Miejscowość Kat. wiekowa Nr startowy
Bakalarski Szymon (Maślanka Michał, Skupin Grzegorz) Bielsko-Biała 18-24 423
Boniecki Paweł (Stanik Piotr, Biskupski Tomasz) Pruszków 45-49 316
Całka Paweł (Jakub Adam, Dominik Pikorski) Siewierz 45-49 447
Chudy Jacek (Kwiecień Krystian, Klekot Martyna) Blachownia 40-44 445
Chylak Kamil (Fuliński Piotr, Górski Mateusz) Warszawa 35-39 223
Kupiec Robert (Drobysz Tomasz, Walczak Ireneusz) Sosnowiec 40-44 -
Ligocki Kalikst (Mosz Mariusz, Gaj Grzegorz) Zabrze 35-39 424
Milewski Michał (Łopaciński Wojciech, Ulfik Piotr) Częstochowa 25-29 179
Szczepaniak Jacek (Jaworski Mateusz, Miękina Mateusz) Tychy 35-39 425

Lista główna

Nazwisko i imię Miejscowość Kat. wiekowa Nr startowy
Anysz Paweł Jozefoslaw Piaseczno 40-44 395
Awruk Bartosz Białystok 30-34 184
Bakalarski Szymon (Maślanka Michał, Skupin Grzegorz) Bielsko-Biała 18-24 423
Banaś Łukasz Czestochowa 35-39 417
Baran Tomasz Dukla 30-34 252
Barczyk Andrzej Wolbrom 40-44 414
Barszcz Marcin Warszawa 30-34 262
Bartecka Sabina Żory 35-39 290
Bielenica Beata Wydminy 30-34 439
Bień Maciej Warszawa 40-44 341
Boboryk Bartosz Gdynia 40-44 -
Bogucki Marcin Warszawa 30-34 326
Bogus Rafał Częstochowa 45-49 200
Bohater Piotr Wrocław 35-39 366
Bojarczuk Waldemar Tomaszów Mazowiecki 60-64 416
Boniecki Paweł (Stanik Piotr, Biskupski Tomasz) Pruszków 45-49 316
Boral Hubert Częstochowa 30-34 218
Boral Piotr Częstochowa 35-39 224
Bordoszewski Dariusz Katowice 25-29 332
Boroń Michał Kielce 30-34 260
Bratek Mariusz Częstochowa 25-29 274
Bugajski Arkadiusz Trzebinia 40-44 515
Całka Paweł (Jakub Adam, Dominik Pikorski) Siewierz 45-49 447
Chlebda Łukasz Kraków 30-34 177
Chmiel Piotr Suchedniów 45-49 420
Chobot Krzysztof Czestochowa 35-39 232
Chojnacki Piotr Szpetal Górny 50-54 196
Chorąziak Witold Łódź 45-49 50
Choryłek Leszek Częstochowa 45-49 257
Chudy Jacek (Kwiecień Krystian, Klekot Martyna) Blachownia 40-44 445
Chylak Kamil (Fuliński Piotr, Górski Mateusz) Warszawa 35-39 223
Chyliński Adam Siemianowice Śląskie 40-44 334
Cieszynski Jacek Szkocja 50-54 422
Cisowski Maciej Kozienice 45-49 318
Ciuruś Piotr Tarnów 25-29 305
Cul Aleksandra Węgierska Górka 25-29 -
Cuszlag Jakub Warszawa 50-54 336
Czado Artur Sosnowiec 25-29 390
Czajka Maciej Sokółka 25-29 236
Czekirda Radosław Chotomów 50-54 309
Czerwiec Artur Rudawa 40-44 213
Czichy Barbara Tarnowskie Góry 50-54 342
Delewska Kaja Dąbrowa Górnicza 25-29 364
Domitrz Mariusz Białystok 35-39 519
Drapella Dariusz Gdańsk 55-59 335
Drosik Szymon Katowice 25-29 226
Dryja Krzysztof Łódź 35-39 433
Dybek Mateusz Kraków 35-39 295
Dyga Błażej Gliwice 35-39 178
Dygas Jakub Łódź 30-34 351
Dzierszko Rafał Białystok 35-39 429
Dziwoki Paweł Rybnik 25-29 438
Fajer Markus Dobra Szczecińska 65-69 394
Ferenc Stanisław Wrocław 30-34 441
Fijałkowski Tomasz Białystok 35-39 214
Filipiak Robert Łódź 18-24 235
Firek Wieslaw Warszawa 30-34 -
Gadaj Grzegorz Radlin 30-34 204
Gapiński Kamil Płock 30-34 434
Garbacik Jacek Stalowa Wola 45-49 392
Ginalski Zbigniew Rzędkowice 70-… 357
Glonek Marcin Pruszków 25-29 211
Głasek Łukasz Łomianki 30-34 250
Goławski Krzysztof Wrocław 30-34 340
Gorczyca Jakub Rybnik 40-44 302
Górecko Michał Zabrze 35-39 432
Grabowski Andrzej Maków Mazowiecki 35-39 -
Grabowski Przemysław Warszawa 35-39 372
Grajek Przemysław Warszawa 35-39 276
Groszewski Radosław Olsztyn 40-44 244
Gruszka Michał Siemianowice Śląskie 40-44 313
Grygieńć Tomasz Suwałki 35-39 265
Gutkowski Tomasz Warszawa 35-39 202
Guzik Leszek Jaworze 50-54 219
Gwiazda Filip Dąbrowa Górnicza 18-24 401
Gwiazdowski Sebastian Wieruszów 30-34 322
Gwizdała Cezary Warszawa 45-49 444
Haber Marcin Groblice 25-29 263
Halska Ania Cieszyn 30-34 298
Hanczar Paweł Wrocław 40-44 415
Hreczanski Paweł Blachownia 45-49 436
Huzar Ryszard Malbork 40-44 212
Ihnatowicz Arkadiusz Warszawa 45-49 360
Jabłonowski Andrzej Warszawa 45-49 247
Jabłoński Tomasz Dąbrowa Górnicza 30-34 520
Jadwiszczak Artur Bełchatów 40-44 307
Jakowicz Agnieszka Otwock 40-44 333
Jakubowski Zbigniew Otwock 45-49 442
Janecki Jacek Częstochowa 35-39 221
Jarecki Paweł Częstochowa 40-44 300
Jarmołowicz Artur Daleszyce 40-44 317
Jaworski Krystian Łódź 25-29 -
Jedras Pawel Sosnowiec 40-44 -
Jędrycha Artur Dąbrowa Górnicza 40-44 348
Jurkiewicz Mariusz Bydgoszcz 35-39 403
Kacperski Olaf Warszawa 40-44 209
Kapela Mariusz Bytom 35-39 -
Kapica Marek Bytom 35-39 182
Karasiński Łukasz Gliwice 25-29 233
Karwala Łukasz Szarlejka 35-39 311
Karwat Roman Bieruń 50-54 329
Kasiński Marcin Brzeziny 30-34 349
Kaźmierczak Krzysztof Kalisz 55-59 201
Kempa Maciej Pilchowice 40-44 261
Kisiel Anita Częstochowa 40-44 234
Klepacki Tomasz Warszawa 60-64 281
Kluza Dawid Gniazdów 25-29 350
Koch Przemysław Warszawa 35-39 -
Kolesiński Mateusz Wrocław 40-44 246
Kołodziej Antoni Kalej 60-64 297
Kołodziej Marcin Kalej 40-44 296
Kopacz Grzegorz Blachownia 30-34 241
Kornes Janusz Sosnowiec 45-49 259
Kosacki Piotr Warszawa 35-39 -
Kosyl Piotr Kielce 35-39 437
Kościelny Wojciech Żywiec 35-39 431
Kotula Jakub Kielce 30-34 292
Kowalczyk Andrzej Ostrołęka 60-64 -
Kowalczyk Monika Łęknica 18-24 355
Kowalski Marcin Sosnowiec 35-39 -
Kozana Jowita Sieradz 35-39 -
Kozielski Paweł Warszawa 35-39 -
Kożuchowski Grzegorz Kielce 30-34 440
Krajewska Natalia Aleksandrów Łódzki 30-34 396
Kramer Rafal Radom 45-49 -
Kraska Wiesław Katowice 30-34 320
Krzysztofik Jakub Łódź 30-34 430
Kubasik Tomasz Lubliniec 30-34 343
Kubat Mateusz Dąbrowa Górnicza 25-29 380
Kucharski Damian Częstochowa 30-34 -
Kucharski Michal Giżycko 35-39 268
Kuciński Benjamin Katowice 30-34 291
Kuczyk Szymon Siemianowice Śląskie 35-39 435
Kuczyński Kamil Kraków 40-44 264
Kudela Piotr Warszawa 40-44 324
Kuffel Piotr Wiktorów 30-34 258
Kułtoniak Robert Bydgoszcz 40-44 308
Kupiec Robert (Drobysz Tomasz, Walczak Ireneusz) Sosnowiec 40-44 -
Kurczewski Kamil Zgierz 25-29 385
Kuśka Adam Rybnik 18-24 446
Kutny Bartosz Łomża 30-34 338
Kwiecień Katarzyna Siewierz 35-39 278
Lasoń Krzysztof Radomsko 55-59 377
Lebioda Adam Katowice 45-49 388
Ligenza Kamil Zgierz 25-29 339
Ligocki Kalikst (Mosz Mariusz, Gaj Grzegorz) Zabrze 35-39 424
Lipińska Jolanta Częstochowa 65-69 267
Lipski Marcin Piaseczno 35-39 -
Lisiecka Izabela Czempiń 40-44 -
Litwiniuk Krzysztof Olsztyn 35-39 254
Lizura Sławomir Biskupice 30-34 310
Lopianiak Tomasz Opole 40-44 393
Łakomy Adam Gliwice 45-49 289
Łanek Dariusz Włocławek 55-59 215
Łaś Monika Klikuszowa 25-29 293
Łebski Marek Bytom 45-49 -
Łuczak Radek Łódź 45-49 245
Łyczak Lucjan Siemianowice Śląskie 35-39 402
Łyko Wojciech Kłobuck 45-49 411
Łysiuk Maciej Warszawa 30-34 270
Maciejczyk Marcin Gliwice 30-34 185
Madejski Sylwester Czechowice-Dziedzice 40-44 344
Magott Kamil Wieluń 18-24 255
Makowski Robert Warszawa 40-44 358
Malicki Jacek Dobra Nowiny 60-64 384
Małek Piotr Zawiercie 35-39 208
Markiewicz Marcin Świdnica 40-44 400
Matyja Andrzej Kłobuck 35-39 389
Mazur Marcin Psary 35-39 330
Mazurkiewicz Maciej Kielce 30-34 280
Mazurkiewicz Tomasz Łęknica 30-34 356
Mądry Marcin Częstochowa 30-34 314
Mądry Wojciech Olsztyn 35-39 294
Meksa Patrycja Łódź 40-44 383
Miarka Szymon Częstochowa 25-29 210
Michalska Agata Poznań 25-29 407
Mielke Raphael Bażanowice 50-54 62
Mik Karol Kraków 18-24 272
Milewski Michał (Łopaciński Wojciech, Ulfik Piotr) Częstochowa 25-29 179
Minuth Łukasz Gdynia 30-34 193
Miśkowiec Janusz Dobra 40-44 288
Mokrzycki Dariusz Mikołów 45-49 410
Molis Paweł Częstochowa 45-49 -
Mossoczy Zbigniew Zabierzów 40-44 374
Mruszczyk Marcin Siemianowice Śląskie 35-39 404
Mucha Grzegorz Zabierzów 40-44 -
Mularczyk Sebastian Zawiercie 35-39 239
Musiał Grzegorz Wolbrom 30-34 428
Musiał Marcin Warszawa 40-44 405
Muszynski Marek Katowice 40-44 323
Mytnik Grzegorz Rudawa 40-44 -
Niedzielska Katarzyna Wrocław 25-29 -
Niewiadomski Tomasz Częstochowa 30-34 443
Niewiadowski Marcin Józefosław 40-44 -
Nowak Dawid Łódź 35-39 197
Nowak Grzegorz Kalej 35-39 -
Nowak Krzysztof Bełchatów 30-34 256
Nowak Stanisław Ruda Śląska 60-64 337
Ogiński Artur Konstantynów Łódzki 30-34 391
Olejnik Bartosz Opoczno 18-24 345
Ołowski Jakub Biskupiec 30-34 251
Ostrowski Michał Warszawa 35-39 230
Otto Tomasz Warszawa 25-29 207
Pacana Krzysztof Tarnowskie Góry 25-29 282
Palka Jacek Dobra 35-39 368
Panasiuk Paweł Białystok 35-39 376
Pardygał Tomasz Kraków 40-44 181
Paruta Lorenzo Kraków 50-54 354
Pawłowicz Dorota Białystok 30-34 191
Pendowski Kamil Białystok 35-39 206
Perkowski Jarosław Suwałki 45-49 315
Pęczek Dariusz Częstochowa 45-49 -
Pietrasik Łukasz Łódź 30-34 426
Piękoś Jakub Strzyżów 18-24 283
Pijanowski Leszek Katowice 55-59 -
Pilarski Piotr Blachownia 35-39 242
Pilch Michał Głubczyce 30-34 379
Piotrowska Magdalena Wrocław 25-29 285
Pokrywiński Marcin Warszawa 35-39 203
Połomka Artur Leszno 50-54 517
Pośpiech Paweł Siemianowice Śląskie 18-24 406
Protasiewicz Piotr Konin 45-49 412
Przybysz Michał Warszawa 30-34 373
Pupek Daniel Łomża 25-29 277
Rachwalik Tomasz Stasi Las 40-44 190
Radomski Kamil Szarlejka 30-34 286
Ratajek Dawid Łódź 30-34 198
Reczko Mariusz Malinowice 45-49 319
Rembowicz Katarzyna Warszawa 30-34 299
Rokicki Tomasz Białystok 55-59 205
Rutkowski Paweł Olsztyn 35-39 253
Rybak Paweł Tarnowskie Góry 35-39 -
Rydecki Paweł Blachownia 50-54 273
Rzepecki Dariusz Sosnowiec 30-34 370
Saba Tomasz Chotomów 40-44 -
Sacewicz Monika Warszawa 40-44 347
Sajdok Michał Dzięgielów 35-39 375
Saliba Joseph Kraków 45-49 195
Sekrecki Michał Poznań 25-29 408
Sędzielewski Mariusz Częstochowa 45-49 240
Sikorski Krystian Bartoszyce 18-24 188
Sitek Grzegorz Tarnowskie Góry 40-44 284
Skałbania Krzysztof Warszawa 30-34 183
Skiba Katarzyna Częstochowa 30-34 -
Skiba Stanisław Koniecpol 55-59 387
Skolik Maksymilian Warszawa 40-44 189
Skrabel Magdalena Katowice 30-34 362
Skrabel Tomasz Jaworzno 30-34 -
Skudlik Tomasz Ruda Śląska 40-44 518
Smoczyński Maciej Mikołów 30-34 521
Sobala Krzysztof Warszawa 30-34 301
Spyra Sławomir Częstochowa 45-49 186
Staron Piotr Budziszewice 35-39 303
Stelmachowicz Jarosław Komprachcice 45-49 216
Stermach Beate Wrocław 25-29 271
Stermach Irek Wrocław 55-59 363
Strasz Katarzyna Łomianki 35-39 516
Strenziok Dariusz Tarnowskie Góry 50-54 -
Strzelecki Grzegorz Wrocław 35-39 413
Suchowierski Dariusz Białystok 30-34 228
Sufranowicz Jerzy Dąbrowa Gornicza 60-64 304
Sulka Paweł Katowice 40-44 231
Szczepaniak Jacek (Jaworski Mateusz, Miękina Mateusz) Tychy 35-39 425
Szczepanik Andrzej Kazimierza Wielka 60-64 199
Szczepańska Kinga Pleszew 25-29 359
Szczerbatko Konrad Lublin 40-44 -
Szczotka Mariusz Wieprz 40-44 248
Szczużewski Andrzej Strzelce Opolskie 25-29 421
Szczypiór Marta Oblęgorek 30-34 321
Szemelowski Lukasz Gliwice 35-39 419
Szlyk Maciej Inowroclaw 40-44 -
Szostek Jacek Opole 40-44 -
Szrajner Piotr Marki 40-44 -
Szymanek Paweł Warszawa 35-39 312
Szymczyk Tomasz Częstochowa 30-34 238
Szymura Mateusz Rybnik 25-29 418
Świątek Wojciech Łódź 25-29 266
Tarczewski Tomasz Zawiercie 35-39 -
Terech Tomasz Radzionkow 40-44 409
Tokarz Jacek Katowice 30-34 327
Tomczak Renata Kielce 55-59 227
Tomica Anna Cieszyn 18-24 371
Trus Mariusz Lublin 40-44 353
Trzeciak Piotr Sieradz 30-34 325
Tudek Agata Warszawa 30-34 243
Turowiec Adam Poznań 40-44 397
Uherek Michał Rybnik 30-34 361
Uss Dominik Łomianki 40-44 222
Walaugo Radosław Studzianek 30-34 -
Wałpuski Adam Warszawa 18-24 367
Wandzioch Krzysztof Suwałki 18-24 381
Wasilewski Aleksander Torun 40-44 194
Wejkuć Grzegorz Mragowo 35-39 369
Welm Grzegorz Częstochowa 45-49 249
Wiech Ewa Olsztyn 45-49 399
Wiech Roman Olsztyn 45-49 398
Wieczorek Katarzyna Pleszew 25-29 386
Wierzbicki Mateusz Częstochowa 25-29 287
Więcłąwik Andrzej Krzepice 70-… -
Wijas Andrzej Kielce 30-34 220
Wojtaluk Arkadiusz Warszawa 25-29 306
Wojtek Klekotko Bakalarzewo 50-54 269
Wola Radosław Sosnowiec 40-44 229
Wołyniec Emilia Gołdap 30-34 -
Woźniak Jakub Kraków 25-29 180
Woźniakowski Olgierd Nowa Iwiczna 45-49 346
Woźnicki Piotr Oświęcim 40-44 352
Wójcik Marcin Bartoszyce 25-29 192
Wróbel Grzegorz Ruda Śląska 40-44 187
Wysocki Tomasz Białystok 35-39 382
Zając Grzegorz Nadarzyn 30-34 331
Zakrzewska Ewa Warszawa 35-39 328
Zarzecki Adrian Warszawa 25-29 217
Zaurski Marcin Ostrołęka 70-… 365
Zawieska Kuba Warszawa 30-34 279
Zielinski Krystian Jaworzno 35-39 378
Zielinski Piotr Gliwice 35-39 427
Zubowicz Maria Anna Poznań 35-39 225
Zwoliński Radosław Łódź 45-49 594
Zych Piotr Luksemburg 40-44 237
Żelichowski Artur Kęty 40-44 275
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Triminator
  • Garmin Ultra Race
  • Garmin SwimRun Series
  • Triathlon Series TTT
  • ILF Triathlon