Garmin Iron Triathlon Radków 2014 - dystans 1/4 Ironman Pokaż

Lista startowa Triathlon - 1/4 Ironman 0,95-45-10,55

Lista główna

Nazwisko i imię Miejscowość Kat. wiekowa Nr startowy
Adam Kacper Częstochowa 18-24 6
Augustyniak Krzysztof Polkowice 30-34 1
Banaś Tomasz Bielany Wrocławskie 40-44 268
Baran Jacek Golina 45-49 208
Barański Grzegorz Brodnica 45-49 75
Barszcz Marcin Warszawa 30-34 192
Bednarski Michał Łódź 35-39 120
Bera Emilian Jawor 25-29 79
Bilińska Katarzyna Banino 30-34 386
Bily Konrad Wrocław 25-29 77
Błachowiak Mariusz Józef Leszno 50-54 226
Bober Jakub Bielany Wrocławskie 25-29 281
Bobula Mariusz Liszki 40-44 296
Bochen Radosław Radków 25-29 27
Bochniak Andrzej Opole 55-59 244
Boniecki Paweł Pruszków 40-44 200
Borowiak Mariusz Jary 35-39 83
Briggs Sean Lipków 45-49 102
Broda Tomek Zabrze 25-29 342
Broekere Krzysztof Zabrze 55-59 215
Broekere Krzysztof Zabrze 55-59 214
Bryzek Arnold Warszawa 40-44 97
Buczek Bartłomiej Skwierzyna 25-29 357
Budzanowski Michał Wrocław 25-29 230
Bugaj Grzegorz Katowice 40-44 175
Bugzel Marcin Gostyń 30-34 245
Burdziński Bartosz Wrocław 30-34 361
Chmiel Łukasz Pruszowice 30-34 153
Chmielowiec Tomasz Rudna 40-44 114
Chojnacki Artur Stare Miasto 35-39 119
Chomik Rafał Gliwice 35-39 159
Chorąziak Witold Łódź 45-49 329
Chorolewski Paweł Lubin 18-24 267
Choromański Bartosz Wałbrzych 30-34 378
Chruścielewska Dominika Dobra 40-44 340
Chryczyk Jakub Kraków 30-34 107
Chylak Kamil Warszawa 30-34 23
Cieszynski Jacek Szkocja 50-54 210
Cieślak Wojciech Gdynia 35-39 171
Cnota Bartłomiej Reda 35-39 181
Cove Matthew Gdow 35-39 41
Czechowska-Madej Katarzyna Iwanowice 30-34 213
Czechowski Szymon Warszawa 35-39 284
Czernik Artur Bieruń 25-29 238
Czerwiec Artur Rudawa 35-39 101
Czerwiec Magdalena Warszawa 35-39 80
Czingon Mikołaj Katowice 25-29 196
Ćwirko-Godycki Łukasz Malbork 30-34 263
Dagil Aleksander Warszawa 35-39 349
Dahan Eytan Szeligi 50-54 50
Dalecki Marcin Warszawa 35-39 292
Dąbrowski Dariusz Piaseczno 40-44 21
Dębski Daniel Wałbrzych 45-49 320
Dobosz Andrzej Zgorzała 40-44 52
Doleżek Krystian Szczecin 35-39 346
Domirski Daniel Kobyłka 30-34 112
Drosik Szymon Katowice 25-29 74
Drząszcz Robert Polkowice 35-39 197
Duda Marek Wrocław 40-44 69
Dyblik Piotr Szczawno-Zdrój 30-34 358
Dymek Michał Polkowice 30-34 279
Dytrych Krzysztof Wrocław 30-34 269
Dzitkowski Witold Gowarzewo 25-29 336
Erbel Andrzej Kielce 45-49 118
Fantini Roman Warszawa 40-44 198
Folga Andrzej Warszawa 40-44 98
Franczuk Krystian Nowa Ruda 45-49 18
Fudała Wojciech Warszawa 25-29 49
Garbiec Tomasz Warszawa 35-39 182
Giecewicz Norbert Szczecin 18-24 338
Giers Konrad Warszawa 35-39 293
Glonek Dariusz Wloclawek 40-44 217
Gładosz Łukasz Żukowice 30-34 306
Gładysz Krzysztof Lisowice 35-39 253
Głasek Łukasz Łomianki 30-34 384
Głogowski Adam Gdynia 18-24 2
Głowacki Tomasz Cynków 40-44 307
Golda Marek Tychy 40-44 278
Golf Krystian Chorzów 25-29 345
Goliniewski Jakub Częstochowa 18-24 359
Gorczyca Lukasz Swiebodzice 30-34 58
Goździewicz Paweł Gdynia 35-39 106
Górny Robert Poznań 40-44 319
Grabiec Marcin Kolbuszowa 30-34 390
Grabiec Tomasz Warszawa 30-34 302
Grass Łukasz Julianów 35-39 11
Grądziel Aleksandra Gdynia 35-39 325
Grela Marcin Kraków 30-34 240
Gronowalski Daniel Warszawa 18-24 136
Groszewski Radosław Olsztyn 35-39 391
Gryzik Czesław Chorzów 40-44 95
Grzesik Michał Lubin 25-29 373
Grzybowski Michał Sulejówek 25-29 150
Gumienny Przemysław Knurów 18-24 185
Guzik Michał Bycina 30-34 133
Guzowska Iwona Gdańsk 40-44 14
Hadaś Krzysztof Plewiska 40-44 38
Haftarczyk Grzegorz Konstancin-Jeziorna 40-44 130
Haibach Werner Złotniki 65-69 68
Handel Krzysztof Bystrzyca Klodzka 30-34 242
Hasenbeck Łukasz Nysa 25-29 374
Hendler Maciej Warszawa 30-34 270
Hoffman Grzegorz Warszawa 25-29 179
Hołówko Wacław Warszawa 25-29 262
Hopfer Przemysław Warszawa 40-44 224
Humiński Andrzej Gdańsk 35-39 62
Huzar Ryszard Malbork 40-44 157
Ignatowicz Marcin Mielec 30-34 295
Ignatowska Justyna Wrocław 30-34 334
Imosa Jakub Katowice 35-39 388
Jakowicz Agnieszka Otwock 40-44 308
Janczewski Darek Warszawa 40-44 146
Janczy Arkadiusz Szczawno Zdrój 30-34 53
Janek Łukasz Kościan 30-34 371
Janisz Piotr Wysoka 25-29 275
Jaroniec Adam Poznań 25-29 291
Jarosław Nawrocki Bogdaszowice 50-54 40
Jelonek Łukasz Wrocław 30-34 252
Jesion Ireneusz Lubin 45-49 166
Jóźwiak Anna Warszawa 35-39 142
Jóźwiak Jakub Warszawa 35-39 143
Juskowiak Michał Poznań 60-64 161
Kachel Piotr Polanica Zdrój 40-44 16
Kacprzak Marek Józefosław 40-44 12
Kaleta Marcin Toruń 45-49 276
Kamiński Wojtek Sopot 30-34 322
Kapkowski Marcin Józefosław 35-39 148
Karasiński Łukasz Gliwice 25-29 99
Karbowiak Daniel Łosice 18-24 250
Karczmit Danel Nysa 18-24 377
Karp Jakub Zielonka 40-44 201
Karwacki Grzegorz Wałbrzych 40-44 121
Kasperski Artur Poznań 35-39 167
Kaźmierczak Marcin Łódź 40-44 132
Kędzior Paweł Warszawa 25-29 116
Kędziora Agnieszka Warszawa 25-29 137
Kędziora Dariusz Warszawa 30-34 125
Kępiński Marek Warszawa 40-44 103
Kępka Michał Warszawa 25-29 343
Kieda Wojciech Białystok 35-39 332
Kielin Grzegorz Polkowice 35-39 366
Klimkowski Piotr Lubin 45-49 165
Kłosowski Sławomir Głogów 40-44 370
Kłys Piotr Stara Iwiczna 35-39 54
Kociemba Darek Poznań 35-39 70
Konarski Marcin Nysa 40-44 105
Konczewicz Adam Tarnowskie Góry 30-34 76
Konieczny Arkadiusz Polanica Zdrój 30-34 330
Kopacz Grzegorz Blachownia 25-29 51
Koper Mateusz Tczew 25-29 187
Korniłow Piotr Warszawa 40-44 204
Korol Marek Gdańsk 35-39 36
Kostecki Krzysztof Warszawa 30-34 151
Kościuczuk Łukasz Warszawa 30-34 347
Kowalewska Monika Poznań 35-39 314
Kowalska Olga Warszawa 25-29 9
Kowalski Grzegorz Warszawa 25-29 235
Kowalski Jasiek Dąbrówka 35-39 383
Kowalski Marcin Gdynia 35-39 48
Kozioł Łukasz Dębica 30-34 309
Kozyra Jaroslaw Zamosc 40-44 176
Krakowiak Paweł Otwock 25-29 22
Krasuski Robert Warszawa 45-49 90
KRAWIEC ASIA POZNAŃ 18-24 180
Kropiewnicki Jerzy Warszawa 30-34 100
Krupa Sebastian Karwiany 40-44 265
Krupiński Maciej Mogilany 35-39 221
Krzan Grzegorz Nysa 50-54 20
Krzemiński Jarosław Toruń 45-49 162
Kubasiak Krzysztof Zielonki 40-44 324
Kubat Wojciech Bożków 18-24 389
Kubicki Dariusz Wójtowo 35-39 287
Kubicki Leszek Włocławek 60-64 163
Kubik Agnieszka Gdańsk 25-29 82
Kuczynska Iza Pruszkow 40-44 32
Kuffel Piotr Wiktorów 25-29 152
Kulakowski Tomasz Warszawa 40-44 218
Kulbicki Piotr Wrocław 30-34 352
Kurek Dawid Bytom 18-24 255
Kurpiewska Anna Wrocław 35-39 186
Kusak Przemysław Otwock 35-39 84
Kuś Piotr Wrocław 30-34 225
Kwaśny Jerzy Brzyska 40-44 223
Kwiatkowski Arkadiusz Józefosław 25-29 298
Kwinta Sławomir Dzierżoniów 35-39 271
Lach Sebastian Grodków 35-39 360
Launer Tomasz Wrocław 40-44 274
Leś Mariusz Świerki 30-34 135
Lewandowski Marek Lewin Brzeski 30-34 37
Lewczak Darek Lewin Brzeski 50-54 128
Lewiński Paweł Ostróda 18-24 277
Lipa Ireneusz Dębica 30-34 313
Lis Sebastian Łódź 18-24 353
Luft Mikołaj Warszawa 25-29 4
Łakomski Olek Warszawa 35-39 104
Łakomy Adam Gliwice 40-44 297
Ławicki Marcin Lubin 25-29 3
Łopianiak Tomasz Opole 35-39 367
Łuczak Bartosz Łomianki 40-44 202
Łuczak Marcin Chmielowice 40-44 382
Łukawski Rafał Poznań 40-44 364
Łukowski Dariusz Strzelce Opolskie 50-54 199
Machała Radosław Łódź 40-44 60
Macioła Rafał Wrocław 35-39 243
Maciuszek Łukasz Opole 25-29 376
Maćkowski Jędrzej Warszawa 30-34 149
Madej Michał Miedziana Góra 25-29 94
Majda Paweł Krzeszowice 40-44 177
Majdowski Michał Falenty Nowe 40-44 67
Majka Leszek Środa Śląaka 45-49 108
Majka Michał Elbląg 35-39 331
Maliszewski Maciej Warszawa 25-29 31
Mańdok Paweł Warszawa 40-44 273
Marcinek Andrzej Środa Śl. 55-59 111
Marek Aureliusz Świnoujście 18-24 26
Markiewicz Marcin Świdnica 40-44 172
Markiewicz Rafał Warszawa 35-39 248
Markowicz Grzegorz Wrocław 50-54 261
Markowicz Łukasz Wrocław 35-39 113
Markowski Dariusz Polanica Zdroj 55-59 174
Markowski Marek Lubin 35-39 381
Masiuk Jakub Pabianice 30-34 55
Masłowski Michał Wysoka 35-39 124
Mateńko Dominik Nowa Ruda 25-29 394
Matloch Andrzej Jastrzebie Zdrój 30-34 317
Mayer Łukasz Gostyń 30-34 234
Mazepa Krzysztof Warszawa 40-44 71
Mazgaj Krzysztof Aleksandrów Łódzki 50-54 227
Mazurkiewicz Piotr Olesno 40-44 45
Mielczarek Krzysztof Szczecinek 40-44 126
Mierzejewski Bartosz Poznań 30-34 140
Mieścicka Magdalena Poznań 30-34 321
Mieścicki Łukasz Poznań 30-34 316
Miłoński Jarosław Łódź 45-49 183
Młotkowski Mariusz Piła 40-44 44
Mokrzycki Dariusz Mikołów 45-49 170
Moskal Szymon Sułkowice 35-39 194
Możdżonek Michał Warszawa 35-39 154
Mroczek Marcin Opole 35-39 379
Mrowiec Tomasz Orzesze 18-24 86
Mróz Dariusz Wrocław 50-54 266
Mrugała Maciej Wrocław 25-29 294
Nagórski Kamil Warszawa 35-39 328
Natkaniec Jakub Wrocław 35-39 219
Nawracaj Michał Jawor 25-29 147
Neuman Marcin Sosnowiec 18-24 237
Nowacki Tomasz warszawa 40-44 19
Nowak Adam Lewin Brzeski 25-29 47
Nowak Dawid Łódź 30-34 96
Nowak Łukasz Toruń 30-34 351
Nowicki Norbert Nowa Ruda 45-49 15
Oklej Agata Warszawa 30-34 205
Okoń Michał Julianów 35-39 220
Olszewski Sławomir Warszawa 25-29 258
Olszewski Tomasz Dębica 35-39 289
Oszmiańczuk Paweł Żary 35-39 311
Otocka Anna Andrespol 25-29 369
Otręba Maksymilian Wrocław 30-34 326
Owczarek Tomasz Częstochowa 45-49 189
Owczarzak Piotr Poznań 30-34 318
Pacholak Marcin Ząbkowice Śląskie 25-29 115
Pałetko Marek Jasienica Dolna 30-34 282
Pałysa Marek Dawidy Bankowe 40-44 254
Pasierbiński Piotr Kanie 45-49 188
Pawelec Paweł Siemianowice Śląskie 18-24 283
Pawełczak Bartłomiej Bydgoszcz 30-34 5
Pawłowski Albin Grodzisk Mazowiecki 45-49 134
Pawłowski Krzysztof Wałbrzych 30-34 363
Pełdiak Sławomir Bolesławiec 25-29 57
Pencarski Marek Wrocław 30-34 190
Perz Andrzej Wrocław 35-39 211
Petertil Szczepan Ścinawka Średnia 40-44 385
Pęczkowski Paweł Wrocław 35-39 173
Pietrzak Błażej Wrocław 30-34 59
Pietrzak Łukasz Dzierzoniow 25-29 290
Pietrzyk Jarosław Bystrzyca Kłodzka 40-44 17
Piłat Michał Bolesławiec 35-39 229
Piorun Anna Kalisz 25-29 327
Piotrowicz Krzysztof Lublin 45-49 184
Pirek Mariusz Warszawa 25-29 72
Piwowarski Paweł Warszawa 30-34 10
Płaskociński Robert Wrocław 40-44 257
Płonka Arkadiusz Kalisz 50-54 141
Płowaś Marta Słupsk 35-39 249
Pobłocki Krzysztof Rumia 40-44 312
Pochciał Maciej Bytom 18-24 260
Podowski Jan Tychy 45-49 392
Polak Michał Bukowno 40-44 368
Polcyn Jan Osiek nad Notecią 50-54 29
Pomastowski Grzegorz Wąbrzeźno 60-64 350
Pomierny Tomasz Lubin 35-39 109
Poważyński Arkadiusz Malcanów 30-34 30
Prorok Bartłomiej Złoty Stok 30-34 61
Prosiński Tomasz Nowa Wola 35-39 33
Przeździęk Adam Gliwice 25-29 160
Przybysz Michał Warszawa 30-34 209
Ptak Wojciech Ząbkowice Śląskie 25-29 212
Pupka Artur Ligota Piękna 50-54 13
Pyda Seweryn Blachownia 30-34 89
Pyszynski Mario Warszawa 35-39 138
Raczko Mariusz Warszawa 35-39 122
Radczuk Daria Katowice 25-29 333
Rasztawicki Dariusz Zielonka 30-34 241
Rejman Łukasz Wrocław 30-34 236
Rolewicz Karol Grudziądz 25-29 247
Roślicki Jarosław Ozorowice 30-34 285
Różalski Krzysztof Kraków 25-29 228
Ruczka Piotr Kędzierzyn-Koźle 45-49 56
Ruzik Rafał Warszawa 35-39 305
Rybkowski Grzegorz Pruszków 45-49 158
Rydzewski Witold Ustanów 35-39 78
Rygulski Marcin Józefosław 30-34 288
Rzeszutko Rafał Warszawa 25-29 35
Sawczyn Tomasz Brzękowice Dolne 35-39 127
Sawka Tomasz Wrocław 35-39 335
Schindler Sebastian Zabrze 35-39 348
Skierkowski Adam Świecie 40-44 65
Skowron Grzegorz Katowice 35-39 232
Smoczyński Maciej Mikołów 30-34 303
Sokół Łukasz TYCHY 25-29 259
Sołtys Jacek Radwanice 50-54 42
Sowa Robert Tarnobrzeg 30-34 299
Stachecki Ireneusz Puszczykowo 40-44 155
Stawarz Jakub Poznań 25-29 231
Stawicki Sebastian Wałbrzych 35-39 310
Steć Joanna Nowa Iwiczna 30-34 304
Strzała Grzegorz Rybnik 35-39 393
Stypułkowski Radosław Olsztyn 40-44 139
Susmanek Joanna Wrocław 25-29 7
Suwart Marcin Skiba Jarosław Poznań 35-39 131
Swędrowski Jacek Konin 35-39 144
Szafraniec Artur Warszawa 35-39 25
Szajdziński Jakub Kalisz 25-29 365
Szałacińska Marta Wrocław 30-34 92
Szałucha Adam Sulejówek 18-24 81
Szeliga Wojciech Imielin 45-49 46
Szrajber Franciszek Bysław 50-54 380
Szteblich Magdalena Wrocław 30-34 323
Szumny Mateusz Warszawa 25-29 93
Szymczak Wojciech Syców 40-44 206
Szymula Łukasz Warszawa 40-44 28
Szynal Bartosz Wrocław 30-34 117
Śmiałkowski Rafał Bolesławiec 40-44 73
Śmietana Marcin Wrocław 35-39 337
Średziński Łukasz Wrocław 35-39 280
Świtalski Mariusz Lewin Kłodzki 35-39 387
Tadla Paweł Ostróda 30-34 164
Tarnawski Grzegorz Wałbrzych 40-44 256
Terech Tomasz Radzionkow 40-44 355
Tobiasz Zbigniew Świdnica 55-59 286
Tomaszczak Maciej Sobótka 25-29 233
Topa Bartek Warszawa 45-49 43
Tulwin Bartosz Węgrów 30-34 91
Turek Przemysław Kolbuszowa 30-34 207
Wajda Jacek Jelcz-Laskowice 45-49 239
Walczak Paulina Świdnica 25-29 344
Wałaszek Jan Tarnów 50-54 272
Wąsik Małgorzata Malbork 18-24 8
Wenda Łukasz Bydgoszcz 40-44 246
Wesołowski Jakub Nekla 18-24 315
Wieczorek Grzegorz Warszawa 40-44 39
Wierzejewski Marcin Kościan 35-39 264
Wilijewicz Konrad Łódź 40-44 339
Winiarski Jacek Toruń 50-54 222
Wiora Maciej Zabrze 45-49 216
Wiszniewski Wojciech Strzelce Opolskie 35-39 375
Wiśniewski Mikołaj Bydgoszcz 30-34 169
Witek Sebastian Koszalin 35-39 354
Witkowski Grzegorz Dywity 35-39 66
Włudarczyk Damian Puławy 30-34 129
Wodyński Robert Zgierz 40-44 356
Wojciechowski Tomasz Wrocław 35-39 301
Wojciechowski Tomasz Janowice 45-49 24
Wojcik Robert Wrocław 30-34 178
Wojtaszyk Szymon Koźmin Wlkp. 30-34 85
Wojtyło Zdzisław Starogard Gdański 55-59 251
Wójcik Radek Warszawa 40-44 156
Wydmuch Marek Bardo 50-54 362
Wysocki Radek Warszawa 40-44 145
Zacharków Wojciech Gliwice 35-39 300
Zachwieja Przemysław Bydgoszcz 35-39 123
Zakrzewski Maciej Warszawa 35-39 63
Zantedeschi Cristian Wrocław 35-39 34
Zaziąbł Łukasz Kraków 30-34 110
Zdral Tomasz Strzegom 25-29 372
Zdunek Maciej Gdańsk 35-39 341
Zegler Grzegorz Wrocław 30-34 193
Zujewski Piotr Łódź 40-44 195
Zwierzchowski Andrzej Głogów Małopolski 30-34 64
Zwoliński Radosław Łódź 40-44 203
Żmuda Kacper Jawor 18-24 88
Żukowska Ewa Zielonka 45-49 191
Żywek Maciej Warszawa 40-44 87
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Triminator
  • Garmin Ultra Race
  • Garmin SwimRun Series
  • Triathlon Series TTT
  • ILF Triathlon