Garmin Iron Triathlon Radków 2014 - dystans 1/4 Ironman - wyniki

2014-06-22 12:00 www.irontriathlon.pl

M‑ce Nr Nazwisko i imię Klub Kat. M‑ce
w kat.
M‑ce
wg płci
Pływanie T1 Rower T2 Bieg Czas końcowy Strata
1 3 Ławicki Marcin LABOSPORT Team Miedziowe Towarzystwo Sportowe Drużyna Szpiku KGHM M25 1 1 00:12:33 (5)00:00:56 (2)01:23:43 (1)00:00:31 (2)00:39:49 (2) 02:17:33
2 4 Luft Mikołaj AdgarFit Pro Team M25 2 2 00:12:11 (1)00:00:59 (4)01:25:04 (3)00:00:36 (5)00:41:02 (3) 02:19:53 00:02:20
3 338 Giecewicz Norbert Ironman C/S Polska M18 1 3 00:12:58 (7)00:01:06 (7)01:24:08 (2)00:00:52 (42)00:42:40 (11) 02:21:43 00:04:10
4 359 Goliniewski Jakub KOLARSKI TEAM M18 2 4 00:12:29 (2)00:00:58 (3)01:27:55 (9)00:00:30 (1)00:41:08 (4) 02:23:00 00:05:27
5 5 Pawełczak Bartłomiej LABOSPORT Team Trisfera M30 1 5 00:15:05 (29)00:01:20 (10)01:26:18 (6)00:00:54 (55)00:39:26 (1) 02:23:02 00:05:29
6 331 Majka Michał LABOSPORT Team M35 1 6 00:14:45 (23)00:01:29 (25)01:26:01 (5)00:00:45 (24)00:41:22 (5) 02:24:22 00:06:49
7 1 Augustyniak Krzysztof LABOSPORT Team MKS Płetval Polkowice M30 2 7 00:12:30 (3)00:00:59 (5)01:27:36 (8)00:00:42 (18)00:43:37 (19) 02:25:24 00:07:51
8 112 Domirski Daniel Luft Tri Team M30 3 8 00:14:23 (20)00:01:26 (19)01:26:22 (7)00:00:53 (52)00:42:36 (10) 02:25:40 00:08:07
9 209 Przybysz Michał M30 4 9 00:14:48 (24)00:01:43 (43)01:25:09 (4)00:00:42 (15)00:45:32 (40) 02:27:54 00:10:21
10 147 Nawracaj Michał M25 3 10 00:14:16 (17)00:01:58 (57)01:31:30 (16)00:00:40 (11)00:43:03 (14) 02:31:27 00:13:54
11 381 Markowski Marek Ulitmate Petarda Squad M35 2 11 00:14:08 (15)00:01:42 (41)01:29:15 (11)00:01:15 (130)00:45:24 (38) 02:31:44 00:14:11
12 21 Dąbrowski Dariusz Tribition Team M40 1 12 00:15:28 (32)00:01:31 (27)01:29:42 (13)00:00:51 (41)00:44:28 (27) 02:31:59 00:14:26
13 172 Markiewicz Marcin LABOSPORT Team M40 2 13 00:14:18 (18)00:01:23 (16)01:30:29 (14)00:00:59 (77)00:45:07 (33) 02:32:16 00:14:43
14 107 Chryczyk Jakub Wertykal bikeBoard Team M30 5 14 00:15:01 (26)00:01:59 (59)01:28:09 (10)00:01:06 (98)00:46:08 (45) 02:32:23 00:14:50
15 379 Mroczek Marcin M35 3 15 00:14:11 (16)00:01:34 (34)01:33:11 (26)00:00:41 (13)00:43:48 (21) 02:33:26 00:15:53
16 8 Szczerbińska Małgorzata MKS Triathlon Malbork K18 1 1 00:13:02 (8)00:01:07 (8)01:37:27 (52)00:00:33 (4)00:41:54 (6) 02:34:03 00:16:30
17 105 Konarski Marcin TRIATHLON NOR NYSA M40 3 16 00:15:03 (28)00:01:27 (21)01:30:57 (15)00:00:49 (36)00:46:38 (52) 02:34:54 00:17:21
18 237 Neuman Marcin M18 3 17 00:13:04 (9)00:01:37 (39)01:37:21 (51)00:00:32 (3)00:42:48 (13) 02:35:22 00:17:49
19 44 Młotkowski Mariusz 4RUN Team Piła M40 4 18 00:18:55 (159)00:01:24 (18)01:32:43 (23)00:00:42 (16)00:41:55 (7) 02:35:40 00:18:07
20 123 Zachwieja Przemysław Tri-Elana M35 4 19 00:16:10 (48)00:01:20 (11)01:34:31 (32)00:00:43 (19)00:43:29 (18) 02:36:12 00:18:39
21 357 Buczek Bartłomiej TRIBITION TEAM M25 4 20 00:14:44 (22)00:01:36 (35)01:31:40 (17)00:01:35 (200)00:46:52 (56) 02:36:26 00:18:53
22 140 Mierzejewski Bartosz M30 6 21 00:16:34 (59)00:02:02 (66)01:31:53 (19)00:01:04 (87)00:45:11 (34) 02:36:43 00:19:10
23 198 Fantini Roman Luft Tri Team M40 5 23 00:16:24 (52)00:01:47 (45)01:29:25 (12)00:00:54 (56)00:49:10 (93) 02:37:40 00:20:07
24 101 Czerwiec Artur Water Knights Triathlon Zabierzów M35 5 22 00:12:32 (4)00:02:14 (89)01:37:52 (54)00:00:46 (25)00:44:16 (24) 02:37:40 00:20:07
25 356 Wodyński Robert LABOSPORT Team www.wodynski.eu M40 6 24 00:15:52 (38)00:01:30 (26)01:34:52 (35)00:01:04 (88)00:44:24 (26) 02:37:41 00:20:08
26 109 Pomierny Tomasz LABOSPORT Team Ultimate Petarda Squad M35 6 25 00:14:20 (19)00:01:28 (23)01:35:22 (37)00:00:49 (37)00:46:11 (46) 02:38:10 00:20:37
27 327 Piorun Anna K25 1 2 00:12:36 (6)00:00:53 (1)01:37:53 (56)00:00:39 (10)00:46:14 (49) 02:38:15 00:20:42
28 303 Smoczyński Maciej VitaneSports-Intermobi LuckyScottyTeam M30 7 26 00:13:14 (10)00:02:00 (60)01:34:09 (31)00:00:43 (21)00:48:29 (80) 02:38:35 00:21:02
29 202 Łuczak Bartosz LABOSPORT Team GERAPPA M40 7 27 00:16:51 (66)00:02:55 (165)01:32:38 (22)00:01:28 (182)00:44:50 (28) 02:38:42 00:21:09
30 26 Marek Aureliusz M18 4 28 00:16:59 (74)00:01:28 (24)01:36:18 (43)00:00:37 (8)00:43:23 (16) 02:38:46 00:21:13
31 291 Jaroniec Adam M25 5 29 00:16:58 (73)00:01:34 (31)01:33:03 (25)00:00:53 (49)00:46:16 (50) 02:38:46 00:21:13
32 22 Krakowiak Paweł Kuźnia Triathlonu M25 6 30 00:15:35 (35)00:01:45 (44)01:38:10 (58)00:01:00 (79)00:42:17 (9) 02:38:46 00:21:13
33 267 Chorolewski Paweł M18 5 31 00:13:26 (11)00:01:16 (9)01:38:13 (60)00:00:52 (43)00:45:32 (41) 02:39:20 00:21:47
34 7 Susmanek Joanna AdgarFit Pro Team K25 2 3 00:15:58 (41)00:01:39 (40)01:37:31 (53)00:00:52 (44)00:43:26 (17) 02:39:25 00:21:52
35 159 Chomik Rafał T2 Salco Mediafeed M35 7 32 00:16:07 (46)00:01:24 (17)01:35:57 (39)00:00:46 (27)00:45:16 (36) 02:39:30 00:21:57
36 151 Kostecki Krzysztof Kuźnia Triathlonu M30 8 33 00:17:01 (76)00:01:32 (28)01:35:03 (36)00:00:37 (7)00:45:47 (42) 02:39:59 00:22:26
37 346 Doleżek Krystian M35 8 34 00:15:56 (40)00:02:08 (79)01:32:01 (20)00:01:27 (178)00:48:30 (81) 02:40:01 00:22:28
38 118 Erbel Andrzej M45 1 35 00:16:38 (60)00:02:35 (126)01:32:22 (21)00:02:23 (285)00:46:13 (47) 02:40:11 00:22:38
39 64 Zwierzchowski Andrzej Biegunka Team Polska M30 9 36 00:16:56 (70)00:02:21 (106)01:34:48 (34)00:01:12 (122)00:45:31 (39) 02:40:48 00:23:15
40 9 Kowalska Olga Trinergy K25 3 4 00:15:23 (31)00:01:21 (13)01:40:25 (81)00:00:52 (45)00:42:48 (12) 02:40:49 00:23:16
41 384 Głasek Łukasz M30 10 37 00:14:00 (13)00:01:21 (14)01:36:01 (40)00:01:11 (115)00:48:40 (86) 02:41:14 00:23:41
42 362 Wydmuch Marek SGR Srebrna Gora M50 1 38 00:16:03 (44)00:02:05 (70)01:33:57 (29)00:01:10 (108)00:48:23 (77) 02:41:38 00:24:05
43 73 Śmiałkowski Rafał M40 8 39 00:17:22 (87)00:02:08 (80)01:39:27 (72)00:01:04 (90)00:42:00 (8) 02:42:00 00:24:27
44 203 Zwoliński Radosław FiveTri M40 9 40 00:17:11 (83)00:01:37 (36)01:37:10 (50)00:00:52 (48)00:45:15 (35) 02:42:06 00:24:33
45 212 Ptak Wojciech Ząbkowice Śląskie M25 7 41 00:15:13 (30)00:01:56 (55)01:38:51 (67)00:01:30 (189)00:44:53 (29) 02:42:23 00:24:50
46 287 Kubicki Dariusz Waniewski Coaching M35 9 42 00:15:59 (42)00:01:37 (37)01:39:21 (71)00:00:41 (12)00:44:59 (30) 02:42:37 00:25:04
47 133 Guzik Michał M30 11 43 00:14:01 (14)00:02:06 (72)01:34:46 (33)00:01:15 (131)00:50:45 (116) 02:42:54 00:25:21
48 210 Cieszynski Jacek TRI ELANA M50 2 44 00:15:54 (39)00:01:34 (33)01:38:26 (64)00:00:57 (71)00:46:04 (44) 02:42:56 00:25:23
49 88 Żmuda Kacper M18 6 45 00:16:20 (50)00:02:14 (94)01:36:06 (41)00:00:48 (30)00:47:31 (64) 02:42:59 00:25:26
50 333 Jałowiecka Daria K25 4 5 00:13:56 (12)00:01:32 (29)01:39:56 (78)00:00:44 (23)00:47:19 (60) 02:43:26 00:25:53
51 275 Janisz Piotr Big T's Motley Crue M25 8 46 00:17:05 (79)00:02:36 (131)01:38:59 (69)00:00:56 (67)00:43:54 (22) 02:43:29 00:25:56
52 349 Dagil Aleksander Team ASA - Biegiem po Zdrowie M35 10 47 00:15:34 (34)00:02:15 (95)01:36:26 (44)00:00:47 (29)00:48:34 (83) 02:43:36 00:26:03
53 62 Humiński Andrzej Triathlon Trójmiasto M35 11 48 00:16:32 (58)00:01:53 (52)01:41:05 (85)00:00:55 (60)00:43:15 (15) 02:43:40 00:26:07
54 234 Mayer Łukasz Chod-Dróg MTB Team www.chod-drog-mtbteam.pl M30 12 49 00:18:17 (125)00:02:48 (147)01:33:02 (24)00:01:17 (138)00:48:23 (78) 02:43:46 00:26:13
55 150 Grzybowski Michał KOLARSKI TEAM M25 9 50 00:18:12 (117)00:01:06 (6)01:33:54 (28)00:00:37 (6)00:50:04 (103) 02:43:52 00:26:19
56 319 Górny Robert Team ASA - Biegiem po Zdrowie TrenerTriathlonu.pl M40 10 51 00:17:53 (99)00:02:04 (68)01:36:45 (47)00:00:51 (40)00:46:52 (57) 02:44:24 00:26:51
57 74 Drosik Szymon onecom.bikeatelier M25 10 52 00:17:51 (98)00:02:27 (114)01:33:42 (27)00:01:12 (121)00:49:37 (98) 02:44:50 00:27:17
58 87 Żywek Maciej tripower HUUB M40 11 53 00:17:57 (104)00:02:40 (135)01:36:39 (45)00:01:03 (83)00:46:39 (53) 02:44:58 00:27:25
59 24 Wojciechowski Tomasz TOM-CAR KONIN M45 2 54 00:16:28 (55)00:01:27 (22)01:37:52 (55)00:00:53 (50)00:48:31 (82) 02:45:11 00:27:38
60 72 Pirek Mariusz Accenture Triclub M25 11 55 00:16:43 (63)00:01:22 (15)01:41:16 (88)00:00:47 (28)00:45:21 (37) 02:45:29 00:27:56
61 282 Pałetko Marek Nysa Biega www.fizjoterapia-nysa.pl M30 13 56 00:16:58 (72)00:03:04 (185)01:38:01 (57)00:01:12 (119)00:46:22 (51) 02:45:36 00:28:03
62 66 Witkowski Grzegorz LABOSPORT Team M35 12 57 00:17:24 (88)00:01:27 (20)01:40:54 (83)00:00:38 (9)00:46:01 (43) 02:46:24 00:28:51
63 241 Rasztawicki Dariusz Trisfera M30 14 58 00:15:50 (37)00:01:56 (53)01:42:25 (98)00:01:12 (118)00:45:03 (31) 02:46:27 00:28:54
64 192 Barszcz Marcin Trisfera M30 15 59 00:18:31 (138)00:02:17 (98)01:37:02 (49)00:01:16 (134)00:47:28 (63) 02:46:35 00:29:02
65 166 Jesion Ireneusz M45 3 60 00:17:46 (95)00:01:53 (50)01:38:16 (62)00:01:07 (101)00:47:48 (67) 02:46:50 00:29:17
66 284 Czechowski Szymon Kuźnia Triathlonu M35 13 61 00:17:14 (85)00:02:05 (69)01:38:28 (65)00:01:18 (144)00:48:04 (75) 02:47:10 00:29:37
67 41 Cove Matthew M35 14 62 00:14:49 (25)00:02:33 (123)01:39:29 (73)00:01:46 (227)00:48:34 (84) 02:47:12 00:29:39
68 182 Garbiec Tomasz Warszwa Targówek Varso M35 15 63 00:18:15 (123)00:02:48 (146)01:37:00 (48)00:00:56 (68)00:48:45 (88) 02:47:44 00:30:11
69 196 Czingon Mikołaj M25 12 64 00:17:13 (84)00:03:04 (184)01:38:13 (59)00:01:01 (81)00:49:20 (96) 02:48:50 00:31:17
70 162 Krzemiński Jarosław 3ride4fun M45 4 65 00:18:07 (112)00:02:22 (108)01:38:22 (63)00:01:05 (94)00:49:15 (95) 02:49:12 00:31:39
71 367 Łopianiak Tomasz LUKS Żurawina M35 16 66 00:20:28 (208)00:03:13 (202)01:40:10 (80)00:01:22 (157)00:44:19 (25) 02:49:31 00:31:58
72 376 Maciuszek Łukasz BBL Opole M25 13 67 00:18:47 (153)00:02:14 (91)01:39:13 (70)00:01:18 (142)00:48:01 (72) 02:49:33 00:32:00
73 309 Kozioł Łukasz M30 16 68 00:19:36 (180)00:02:42 (139)01:39:48 (76)00:01:18 (141)00:46:14 (48) 02:49:38 00:32:05
74 170 Mokrzycki Dariusz LABOSPORT Team M45 5 69 00:16:30 (56)00:02:04 (67)01:41:04 (84)00:00:58 (75)00:49:03 (92) 02:49:39 00:32:06
75 364 Łukawski Rafał RowerTramp M40 12 70 00:25:42 (303)00:04:27 (277)01:31:41 (18)00:01:06 (97)00:46:48 (55) 02:49:44 00:32:11
76 104 Łakomski Olek Luft Tri Team M35 17 71 00:16:44 (64)00:02:02 (65)01:42:35 (100)00:01:04 (86)00:47:21 (61) 02:49:45 00:32:12
77 366 Kielin Grzegorz mSport Team M35 18 72 00:17:39 (94)00:04:00 (259)01:41:50 (92)00:02:34 (292)00:43:46 (20) 02:49:49 00:32:16
78 263 Ćwirko-Godycki Łukasz MKS Triathlon Malbork M30 17 73 00:16:31 (57)00:02:37 (133)01:36:13 (42)00:00:48 (31)00:53:45 (164) 02:49:54 00:32:21
79 339 Wilijewicz Konrad LABOSPORT Team Wilijewicze M40 13 74 00:17:08 (81)00:02:32 (121)01:40:31 (82)00:01:13 (127)00:48:53 (91) 02:50:17 00:32:44
80 215 Broekere Krzysztof M55 1 75 00:18:29 (137)00:02:08 (81)01:36:43 (46)00:01:07 (102)00:52:15 (136) 02:50:42 00:33:09
81 160 Przeździęk Adam T2 Salco Mediafeed.pl M25 14 76 00:15:41 (36)00:01:53 (51)01:43:16 (109)00:00:54 (53)00:50:01 (101) 02:51:45 00:34:12
82 219 Natkaniec Jakub Natkaniec Jakub Natkaniec Jakub M35 19 77 00:14:43 (21)00:02:06 (73)01:43:37 (116)00:00:56 (66)00:50:33 (112) 02:51:55 00:34:22
83 300 Zacharków Wojciech AGAT M35 20 78 00:18:08 (114)00:02:10 (84)01:42:03 (95)00:00:58 (73)00:48:41 (87) 02:52:00 00:34:27
84 70 Kociemba Darek LABOSPORT Team M35 21 79 00:18:01 (107)00:01:50 (48)01:41:06 (86)00:01:05 (91)00:50:18 (106) 02:52:20 00:34:47
85 239 Wajda Jacek M45 6 80 00:19:46 (184)00:02:30 (117)01:35:46 (38)00:01:26 (175)00:52:56 (148) 02:52:24 00:34:51
86 332 Kieda Wojciech TRENERFIT.PL M35 22 81 00:16:45 (65)00:04:02 (261)01:38:15 (61)00:01:19 (147)00:52:12 (134) 02:52:33 00:35:00
87 114 Chmielowiec Tomasz MTS DRUŻYNA SZPIKU KGHM M40 14 82 00:19:48 (185)00:02:24 (112)01:42:41 (102)00:01:37 (207)00:46:45 (54) 02:53:15 00:35:42
88 46 Szeliga Wojciech M45 7 83 00:16:40 (61)00:01:51 (49)01:42:40 (101)00:01:11 (113)00:50:59 (117) 02:53:21 00:35:48
89 187 Koper Mateusz M25 15 84 00:18:21 (130)00:03:19 (212)01:46:40 (145)00:00:52 (47)00:45:03 (32) 02:54:15 00:36:42
90 93 Szumny Mateusz M25 16 85 00:18:03 (108)00:01:57 (56)01:46:27 (142)00:00:57 (70)00:47:11 (59) 02:54:35 00:37:02
91 393 Strzała Grzegorz OLSHCOACHING.COM HND REFIT SP Z.OO M35 23 86 00:18:41 (146)00:03:14 (203)01:39:30 (74)00:01:22 (161)00:52:05 (133) 02:54:51 00:37:18
92 385 Petertil Szczepan bezpański M40 15 87 00:18:22 (132)00:02:49 (150)01:43:23 (112)00:00:53 (51)00:49:32 (97) 02:54:59 00:37:26
93 342 Broda Tomek M25 17 88 00:18:22 (131)00:03:16 (207)01:44:27 (125)00:01:23 (165)00:47:34 (66) 02:55:02 00:37:29
94 289 Olszewski Tomasz M35 24 89 00:18:14 (120)00:03:18 (211)01:44:39 (129)00:01:23 (167)00:47:58 (70) 02:55:32 00:37:59
95 164 Tadla Paweł NET SYSTEM Triathlon Team M30 18 90 00:18:19 (128)00:02:12 (85)01:43:51 (120)00:00:54 (54)00:50:20 (109) 02:55:36 00:38:03
96 179 Hoffman Grzegorz M25 18 91 00:18:08 (113)00:01:20 (12)01:45:26 (135)00:00:50 (38)00:49:54 (99) 02:55:37 00:38:04
97 58 Gorczyca Lukasz AT Team M30 19 92 00:18:36 (142)00:03:35 (231)01:33:58 (30)00:01:05 (92)00:58:29 (219) 02:55:43 00:38:10
98 96 Nowak Dawid TRI in BOAT M30 20 93 00:21:32 (233)00:02:43 (140)01:40:08 (79)00:00:54 (57)00:50:41 (114) 02:55:58 00:38:25
99 193 Zegler Grzegorz M30 21 94 00:18:45 (151)00:02:52 (157)01:44:27 (126)00:01:10 (107)00:48:46 (89) 02:56:00 00:38:27
100 310 Stawicki Sebastian Herbalife Triathlon Team M35 25 95 00:22:16 (251)00:02:44 (143)01:39:51 (77)00:00:49 (35)00:50:20 (108) 02:56:01 00:38:28
101 255 Kurek Dawid M18 7 96 00:18:05 (109)00:04:07 (267)01:42:41 (103)00:01:20 (151)00:50:02 (102) 02:56:16 00:38:43
102 63 Zakrzewski Maciej M35 26 97 00:18:37 (144)00:02:07 (77)01:46:28 (143)00:01:12 (123)00:48:03 (74) 02:56:28 00:38:55
103 206 Szymczak Wojciech M40 16 98 00:20:05 (199)00:02:54 (162)01:38:54 (68)00:01:50 (238)00:52:48 (146) 02:56:30 00:38:57
104 260 Pochciał Maciej PioRun Bytom M18 8 99 00:19:10 (167)00:02:47 (144)01:42:00 (93)00:01:11 (111)00:51:30 (123) 02:56:36 00:39:03
105 33 Prosiński Tomasz Trinergy M35 27 100 00:16:06 (45)00:02:01 (61)01:43:51 (119)00:01:10 (109)00:54:05 (168) 02:57:13 00:39:40
106 317 Matloch Andrzej IRONS-SF M30 22 101 00:18:56 (160)00:03:03 (182)01:42:44 (105)00:01:00 (78)00:51:31 (125) 02:57:14 00:39:41
107 358 Dyblik Piotr M30 23 102 00:16:08 (47)00:02:07 (75)01:43:09 (107)00:01:22 (154)00:54:45 (177) 02:57:31 00:39:58
108 119 Chojnacki Artur proarti.pl sportowykonin.pl M35 28 103 00:20:32 (210)00:02:17 (99)01:45:34 (136)00:01:17 (137)00:48:03 (73) 02:57:42 00:40:09
109 65 Skierkowski Adam AT Team M40 17 104 00:16:51 (67)00:02:49 (149)01:41:48 (91)00:00:55 (61)00:55:27 (188) 02:57:49 00:40:16
110 391 Groszewski Radosław wmsportowy M35 29 105 00:19:00 (161)00:03:03 (183)01:42:42 (104)00:01:46 (228)00:51:27 (120) 02:57:57 00:40:24
111 132 Kaźmierczak Marcin FiveTri M40 18 106 00:18:09 (115)00:03:00 (175)01:43:51 (121)00:01:22 (158)00:51:47 (127) 02:58:08 00:40:35
112 120 Bednarski Michał Puls Studio M35 30 107 00:16:15 (49)00:02:23 (110)01:45:04 (131)00:01:19 (145)00:53:13 (152) 02:58:14 00:40:41
113 373 Grzesik Michał M25 19 108 00:18:35 (141)00:04:16 (273)01:47:23 (150)00:00:44 (22)00:47:33 (65) 02:58:31 00:40:58
114 171 Cieślak Wojciech Twister Trójmiasto M35 31 109 00:21:52 (239)00:03:21 (215)01:43:50 (118)00:00:55 (59)00:48:50 (90) 02:58:48 00:41:15
115 42 Sołtys Jacek M50 3 110 00:19:20 (171)00:03:29 (226)01:43:19 (111)00:01:10 (105)00:51:31 (124) 02:58:49 00:41:16
116 47 Nowak Adam M25 20 111 00:20:18 (202)00:02:02 (62)01:43:35 (115)00:00:43 (20)00:52:13 (135) 02:58:51 00:41:18
117 227 Mazgaj Krzysztof M50 4 112 00:23:28 (276)00:04:07 (264)01:38:46 (66)00:01:10 (106)00:51:28 (121) 02:58:59 00:41:26
118 329 Chorąziak Witold IM 2010 M45 8 113 00:18:01 (106)00:02:56 (168)01:45:17 (133)00:01:11 (116)00:51:49 (128) 02:59:15 00:41:42
119 188 Pasierbiński Piotr Trisfera M45 9 114 00:19:35 (179)00:02:06 (71)01:43:10 (108)00:01:37 (204)00:52:54 (147) 02:59:22 00:41:49
120 228 Różalski Krzysztof M25 21 115 00:22:22 (255)00:04:07 (266)01:44:31 (127)00:01:47 (231)00:46:52 (58) 02:59:39 00:42:06
121 353 Lis Sebastian M18 9 116 00:16:27 (54)00:02:36 (130)01:43:47 (117)00:01:22 (156)00:55:39 (194) 02:59:50 00:42:17
122 59 Pietrzak Błażej Tribition Team M30 24 117 00:16:00 (43)00:02:21 (105)01:50:21 (166)00:01:07 (103)00:50:10 (105) 02:59:58 00:42:25
123 106 Goździewicz Paweł PAPUNIS TEAM GDYNIA M35 32 118 00:21:57 (240)00:03:07 (192)01:43:24 (113)00:01:37 (205)00:49:56 (100) 03:00:00 00:42:27
124 235 Kowalski Grzegorz M25 22 119 00:19:17 (170)00:02:22 (109)01:44:13 (124)00:01:23 (166)00:52:47 (145) 03:00:01 00:42:28
125 277 Lewiński Paweł NET SYSTEM Triathlon Team M18 10 120 00:25:21 (299)00:02:24 (111)01:46:46 (146)00:01:43 (220)00:44:02 (23) 03:00:16 00:42:43
126 178 Wojcik Robert M30 25 121 00:19:31 (177)00:01:37 (38)01:49:50 (162)00:01:11 (114)00:48:09 (76) 03:00:18 00:42:45
127 103 Kępiński Marek M40 19 122 00:17:18 (86)00:02:20 (104)01:44:50 (130)00:02:33 (291)00:53:24 (156) 03:00:25 00:42:52
128 126 Mielczarek Krzysztof Triathlon Szczecinek M40 20 123 00:20:00 (197)00:02:24 (113)01:42:13 (97)00:01:00 (80)00:54:50 (180) 03:00:28 00:42:55
129 259 Sokół Łukasz M25 23 124 00:22:20 (253)00:04:42 (281)01:42:57 (106)00:02:07 (266)00:48:36 (85) 03:00:42 00:43:09
130 221 Krupiński Maciej M35 33 125 00:20:26 (207)00:02:56 (170)01:45:18 (134)00:01:35 (199)00:50:28 (110) 03:00:42 00:43:09
131 152 Kuffel Piotr M25 24 126 00:17:34 (93)00:02:19 (101)01:46:31 (144)00:01:24 (168)00:53:01 (149) 03:00:48 00:43:15
132 305 Ruzik Rafał Ridley Bajkszop.com Racing Team M35 34 127 00:20:53 (218)00:04:29 (278)01:42:00 (94)00:01:34 (196)00:51:58 (130) 03:00:54 00:43:21
133 337 Śmietana Marcin M35 35 128 00:15:02 (27)00:02:41 (138)01:48:27 (155)00:01:11 (110)00:53:42 (161) 03:01:02 00:43:29
134 136 Gronowalski Daniel M18 11 129 00:18:44 (150)00:02:19 (102)01:46:06 (139)00:00:50 (39)00:53:28 (157) 03:01:27 00:43:54
135 13 Pupka Artur AT Team M50 5 130 00:18:05 (110)00:02:31 (119)01:48:05 (151)00:00:57 (69)00:51:55 (129) 03:01:32 00:43:59
136 245 Bugzel Marcin CHOD-DRÓG MTB TEAM M30 26 131 00:19:39 (181)00:03:16 (205)01:42:29 (99)00:02:03 (255)00:54:09 (171) 03:01:35 00:44:02
137 124 Masłowski Michał Proshare Cycling Team M35 36 132 00:18:48 (154)00:02:56 (169)01:46:48 (147)00:01:24 (170)00:52:20 (138) 03:02:16 00:44:43
138 361 Burdziński Bartosz M30 27 133 00:23:52 (288)00:02:55 (167)01:41:23 (89)00:01:33 (194)00:52:36 (142) 03:02:19 00:44:46
139 139 Stypułkowski Radosław SłońcaTeam M40 21 134 00:19:21 (172)00:03:01 (177)01:47:22 (149)00:01:33 (193)00:51:02 (118) 03:02:20 00:44:47
140 383 Kowalski Jasiek Trisfera CoWalski - Aleja Inspiracji M35 37 135 00:21:12 (225)00:02:58 (173)01:42:03 (96)00:01:44 (222)00:54:37 (175) 03:02:34 00:45:01
141 34 Zantedeschi Cristian SKYLIGHT PRORACE SKYLIGHT PRORACE M35 38 136 00:19:42 (182)00:01:49 (47)01:44:07 (123)00:01:47 (234)00:55:15 (187) 03:02:40 00:45:07
142 311 Oszmiańczuk Paweł PURKRUN Żary M35 39 137 00:18:18 (126)00:03:29 (227)01:46:20 (141)00:01:19 (149)00:53:44 (163) 03:03:08 00:45:35
143 200 Boniecki Paweł Trisfera M40 22 138 00:18:37 (143)00:02:14 (92)01:45:45 (137)00:01:44 (221)00:55:34 (190) 03:03:53 00:46:20
144 232 Skowron Grzegorz M35 40 139 00:22:02 (244)00:05:10 (290)01:46:16 (140)00:02:15 (278)00:48:27 (79) 03:04:10 00:46:37
145 322 Kamiński Wojtek CompleXsports Triathlon Team M30 28 140 00:21:35 (234)00:02:31 (120)01:48:20 (154)00:01:19 (146)00:50:30 (111) 03:04:16 00:46:43
146 83 Borowiak Mariusz M35 41 141 00:19:44 (183)00:03:20 (213)01:52:26 (180)00:01:32 (192)00:47:49 (68) 03:04:52 00:47:19
147 258 Olszewski Sławomir Giant Polska M25 25 142 00:18:43 (148)00:03:21 (214)01:50:03 (164)00:02:31 (289)00:50:35 (113) 03:05:13 00:47:40
148 301 Wojciechowski Tomasz M35 42 143 00:19:59 (196)00:03:14 (204)01:45:09 (132)00:01:28 (184)00:55:34 (191) 03:05:24 00:47:51
149 324 Kubasiak Krzysztof Water Knights Triathlon Zabierzów M40 23 144 00:25:19 (297)00:03:23 (218)01:44:03 (122)00:02:20 (281)00:50:43 (115) 03:05:48 00:48:15
150 229 Piłat Michał M35 43 145 00:22:11 (247)00:03:37 (233)01:48:31 (156)00:01:29 (188)00:50:06 (104) 03:05:56 00:48:23
151 345 Golf Krystian niezrzeszony M25 26 146 00:16:54 (69)00:01:59 (58)01:51:19 (172)00:00:58 (74)00:54:49 (179) 03:05:59 00:48:26
152 216 Wiora Maciej M45 10 147 00:18:16 (124)00:02:16 (97)01:43:31 (114)00:01:12 (120)01:00:45 (244) 03:06:01 00:48:28
153 56 Ruczka Piotr KS KOZIOŁEK M45 11 148 00:21:10 (223)00:02:27 (116)01:44:37 (128)00:01:46 (230)00:56:28 (201) 03:06:28 00:48:55
154 297 Łakomy Adam M40 24 149 00:16:26 (53)00:02:48 (145)01:51:11 (170)00:01:22 (159)00:54:44 (176) 03:06:32 00:48:59
155 99 Karasiński Łukasz M25 27 150 00:17:02 (78)00:02:43 (142)01:48:49 (157)00:01:06 (96)00:56:56 (210) 03:06:37 00:49:04
156 37 Lewandowski Marek Wolf M30 29 151 00:18:46 (152)00:02:18 (100)01:45:53 (138)00:01:04 (85)00:58:54 (222) 03:06:55 00:49:22
157 313 Lipa Ireneusz M30 30 152 00:17:28 (90)00:02:27 (115)01:49:04 (158)00:00:55 (62)00:57:07 (213) 03:07:01 00:49:28
158 10 Piwowarski Paweł LABOSPORT Team bikservice.com.pl HUUB/Legia Warszawa M30 31 153 00:22:10 (246)00:02:02 (63)01:39:32 (75)00:00:49 (34)01:02:36 (257) 03:07:08 00:49:35
159 20 Krzan Grzegorz M50 6 154 00:18:51 (155)00:02:37 (132)01:50:38 (168)00:01:28 (183)00:53:43 (162) 03:07:17 00:49:44
160 374 Hasenbeck Łukasz TRIMANIA NYSA M25 28 155 00:16:42 (62)00:03:12 (201)01:41:08 (87)00:01:18 (140)01:05:05 (270) 03:07:25 00:49:52
161 238 Czernik Artur M25 29 156 00:19:53 (190)00:03:28 (225)01:41:47 (90)00:01:53 (244)01:00:35 (241) 03:07:36 00:50:03
162 174 Markowski Dariusz M55 2 157 00:23:36 (279)00:02:09 (82)01:48:19 (153)00:01:03 (84)00:52:40 (143) 03:07:46 00:50:13
163 186 Kurpiewska Anna Tribition Team K35 1 6 00:16:53 (68)00:03:18 (210)01:51:26 (173)00:01:22 (155)00:54:49 (178) 03:07:47 00:50:14
164 335 Sawka Tomasz M35 44 158 00:23:20 (271)00:02:33 (124)01:47:00 (148)00:01:41 (215)00:53:18 (154) 03:07:52 00:50:19
165 273 Mańdok Paweł LABOSPORT Team M40 25 159 00:21:20 (228)00:03:46 (245)01:48:14 (152)00:01:31 (191)00:53:06 (150) 03:07:58 00:50:25
166 199 Łukowski Dariusz OSIR Strzelce Opolskie M50 7 160 00:19:16 (168)00:03:48 (247)01:54:37 (190)00:02:21 (282)00:47:59 (71) 03:08:01 00:50:28
167 321 Mieścicka Magdalena Trenertriathlonu.pl K30 1 7 00:18:14 (122)00:02:21 (107)01:52:08 (177)00:01:22 (164)00:54:05 (169) 03:08:10 00:50:37
168 272 Wałaszek Jan BikeBrothers Oshee Team M50 8 161 00:21:36 (235)00:02:14 (90)01:51:50 (176)00:00:55 (58)00:52:00 (132) 03:08:35 00:51:02
169 316 Mieścicki Łukasz TRENERTRIATHLONU.PL M30 32 162 00:22:45 (263)00:02:41 (137)01:49:46 (160)00:02:09 (269)00:51:29 (122) 03:08:50 00:51:17
170 236 Rejman Łukasz M30 33 163 00:19:50 (187)00:02:02 (64)01:50:53 (169)00:00:57 (72)00:55:33 (189) 03:09:16 00:51:43
171 35 Rzeszutko Rafał M25 30 164 00:19:58 (195)00:02:20 (103)01:56:08 (202)00:00:49 (32)00:50:19 (107) 03:09:34 00:52:01
172 148 Kapkowski Marcin LABOSPORT Team M35 45 165 00:20:42 (214)00:02:38 (134)01:49:49 (161)00:01:40 (214)00:54:51 (181) 03:09:39 00:52:06
173 102 Briggs Sean M45 12 166 00:19:27 (175)00:02:07 (76)01:59:22 (216)00:01:16 (133)00:47:53 (69) 03:10:04 00:52:31
174 57 Pełdiak Sławomir M25 31 167 00:16:20 (51)00:02:51 (155)01:49:25 (159)00:00:56 (63)01:01:06 (247) 03:10:39 00:53:06
175 360 Lach Sebastian M35 46 168 00:17:53 (100)00:03:11 (199)01:55:44 (200)00:02:12 (272)00:51:43 (126) 03:10:43 00:53:10
176 230 Budzanowski Michał Tribition Team Vonart Wrocław M25 32 169 00:16:57 (71)00:02:51 (153)01:50:31 (167)00:01:43 (218)00:59:02 (223) 03:11:03 00:53:30
177 294 Mrugała Maciej Tribition Team M25 33 170 00:22:45 (262)00:03:25 (220)01:52:20 (178)00:01:38 (210)00:51:07 (119) 03:11:15 00:53:42
178 30 Poważyński Arkadiusz LABOSPORT Team M30 34 171 00:17:54 (101)00:02:34 (125)01:51:18 (171)00:01:01 (82)00:59:23 (229) 03:12:09 00:54:36
179 351 Nowak Łukasz Running Sucks / Iron Help M30 35 172 00:18:27 (135)00:03:33 (229)01:55:32 (196)00:01:26 (172)00:53:20 (155) 03:12:18 00:54:45
180 220 Okoń Michał Kuropatwy Run Team M35 47 174 00:18:14 (121)00:03:02 (179)01:56:11 (203)00:01:31 (190)00:53:30 (158) 03:12:29 00:54:56
181 352 Kulbicki Piotr M30 36 173 00:20:30 (209)00:03:50 (249)01:54:23 (188)00:01:11 (117)00:52:35 (141) 03:12:29 00:54:56
182 348 Schindler Sebastian Running Team Zabrze M35 48 175 00:19:04 (165)00:03:09 (193)01:43:17 (110)00:01:17 (136)01:05:57 (273) 03:12:45 00:55:12
183 158 Rybkowski Grzegorz Trisfera M45 13 176 00:21:25 (231)00:03:01 (178)01:54:04 (186)00:02:06 (263)00:52:15 (137) 03:12:50 00:55:17
184 51 Kopacz Grzegorz wmsportowy Polsport Team M25 34 177 00:18:43 (149)00:02:12 (86)01:54:41 (191)00:01:06 (100)00:56:14 (200) 03:12:56 00:55:23
185 68 Haibach Werner KS UAM Traithlon M65 1 178 00:20:22 (204)00:03:53 (253)01:51:47 (175)00:01:29 (186)00:55:44 (195) 03:13:15 00:55:42
186 318 Owczarzak Piotr M30 37 179 00:17:27 (89)00:03:22 (216)01:54:53 (193)00:01:27 (181)00:56:07 (198) 03:13:16 00:55:43
187 97 Bryzek Arnold M40 26 180 00:17:10 (82)00:02:07 (78)01:53:58 (184)00:01:45 (226)00:59:09 (226) 03:14:09 00:56:36
188 280 Średziński Łukasz Tribition Team WARSZAWA TARGÓWEK M35 49 181 00:17:07 (80)00:03:05 (187)01:59:29 (217)00:01:20 (150)00:53:12 (151) 03:14:12 00:56:39
189 243 Macioła Rafał M35 50 182 00:19:17 (169)00:03:35 (230)01:54:37 (189)00:01:17 (139)00:55:48 (196) 03:14:36 00:57:03
190 312 Pobłocki Krzysztof PAPUNIS TEAM GDYNIA M40 27 183 00:23:48 (286)00:03:36 (232)01:52:24 (179)00:01:26 (173)00:53:35 (159) 03:14:48 00:57:15
191 253 Gładysz Krzysztof M35 51 184 00:20:36 (212)00:03:54 (255)01:56:50 (205)00:00:52 (46)00:52:45 (144) 03:14:57 00:57:24
192 320 Dębski Daniel Labo-Dent M45 14 185 00:22:12 (249)00:02:56 (171)01:49:52 (163)00:01:47 (233)00:59:18 (227) 03:16:04 00:58:31
193 129 Włudarczyk Damian M30 38 186 00:19:54 (191)00:01:42 (42)02:06:20 (251)00:00:42 (17)00:47:27 (62) 03:16:04 00:58:31
194 225 Kuś Piotr M30 39 187 00:19:32 (178)00:03:42 (236)01:55:03 (195)00:01:13 (125)00:56:46 (207) 03:16:16 00:58:43
195 213 Czechowska-Madej Katarzyna Miłek Triathon Team K30 2 8 00:21:04 (220)00:04:43 (282)01:54:52 (192)00:01:21 (152)00:54:23 (172) 03:16:23 00:58:50
196 84 Kusak Przemysław Ruda Grażyna M35 52 188 00:23:33 (278)00:04:07 (265)01:51:33 (174)00:01:37 (208)00:55:54 (197) 03:16:45 00:59:12
197 53 Janczy Arkadiusz TRIATHLON WAŁBRZYCH M30 40 189 00:18:54 (157)00:02:51 (152)01:57:19 (209)00:01:13 (126)00:56:35 (206) 03:16:52 00:59:19
198 165 Klimkowski Piotr zg-lubin M45 15 190 00:22:11 (248)00:02:55 (166)02:01:20 (228)00:01:16 (132)00:49:12 (94) 03:16:54 00:59:21
199 290 Pietrzak Łukasz M25 35 191 00:19:55 (192)00:03:06 (188)01:57:00 (208)00:01:26 (174)00:56:31 (203) 03:17:58 01:00:25
200 226 Błachowiak Mariusz Józef Maraton Leszno M50 9 192 00:22:46 (264)00:06:25 (308)01:53:41 (183)00:03:11 (304)00:51:59 (131) 03:18:02 01:00:29
201 377 Karczmit Danel M18 12 193 00:23:43 (283)00:04:49 (284)01:55:35 (198)00:00:56 (65)00:53:15 (153) 03:18:17 01:00:44
202 184 Piotrowicz Krzysztof M45 16 194 00:22:14 (250)00:01:48 (46)01:59:36 (218)00:01:06 (95)00:53:38 (160) 03:18:23 01:00:50
203 386 Zdunek Katarzyna K30 3 9 00:20:57 (219)00:02:54 (163)01:53:59 (185)00:01:27 (179)00:59:18 (228) 03:18:36 01:01:03
204 54 Kłys Piotr Puls Studio M35 53 195 00:18:12 (118)00:02:09 (83)01:55:52 (201)00:02:05 (260)01:00:21 (238) 03:18:38 01:01:05
205 36 Korol Marek Triathlon Trójmiasto M35 54 196 00:18:23 (133)00:02:36 (129)02:02:57 (231)00:01:11 (112)00:53:46 (165) 03:18:53 01:01:20
206 79 Bera Emilian M25 36 197 00:20:35 (211)00:03:17 (208)01:56:54 (206)00:02:05 (261)00:56:08 (199) 03:18:58 01:01:25
207 108 Majka Leszek Tribition Team M45 17 198 00:19:03 (164)00:05:20 (296)02:00:18 (222)00:01:56 (252)00:52:23 (140) 03:19:00 01:01:27
208 128 Lewczak Darek M50 10 199 00:23:32 (277)00:04:32 (279)01:53:10 (182)00:02:03 (258)00:56:29 (202) 03:19:46 01:02:13
209 231 Stawarz Jakub M25 37 200 00:19:23 (173)00:02:54 (164)01:50:03 (165)00:01:36 (202)01:06:51 (277) 03:20:46 01:03:13
210 78 Rydzewski Witold M35 55 201 00:18:21 (129)00:02:53 (160)01:54:56 (194)00:01:55 (248)01:02:59 (260) 03:21:04 01:03:31
211 261 Markowicz Grzegorz M50 11 202 00:20:12 (201)00:02:32 (122)02:02:25 (230)00:01:40 (213)00:54:54 (182) 03:21:44 01:04:11
212 115 Pacholak Marcin M25 38 203 00:19:07 (166)00:03:17 (209)02:00:40 (224)00:01:43 (219)00:57:21 (215) 03:22:07 01:04:34
213 173 Pęczkowski Paweł Tribition Team M35 56 204 00:18:42 (147)00:02:52 (156)01:52:55 (181)00:01:42 (216)01:06:23 (275) 03:22:34 01:05:01
214 82 Kubik Agnieszka CompleXsports Triathlon Team K25 5 10 00:17:02 (77)00:02:49 (148)01:55:38 (199)00:01:45 (224)01:05:53 (272) 03:23:07 01:05:34
215 276 Kaleta Marcin M45 18 205 00:23:24 (274)00:04:47 (283)01:54:06 (187)00:02:03 (257)00:59:07 (225) 03:23:26 01:05:53
216 14 Guzowska Iwona LABOSPORT Team K40 1 11 00:20:52 (217)00:02:15 (96)02:03:35 (236)00:02:21 (283)00:54:31 (174) 03:23:34 01:06:01
217 350 Pomastowski Grzegorz niezrzeszony bez M60 1 206 00:23:22 (273)00:03:09 (194)01:56:20 (204)00:01:54 (246)01:00:06 (236) 03:24:51 01:07:18
218 269 Dytrych Krzysztof M30 41 207 00:19:51 (188)00:03:58 (257)02:04:08 (241)00:02:07 (265)00:55:00 (183) 03:25:04 01:07:31
219 265 Krupa Sebastian M40 28 208 00:18:33 (140)00:03:02 (180)01:59:18 (215)00:01:37 (209)01:02:39 (258) 03:25:09 01:07:36
220 389 Kubat Wojciech M18 13 209 00:19:56 (193)00:04:19 (275)02:05:20 (247)00:01:09 (104)00:54:25 (173) 03:25:09 01:07:36
221 242 Handel Krzysztof M30 42 210 00:17:47 (96)00:03:23 (219)02:00:53 (225)00:02:06 (262)01:01:18 (249) 03:25:28 01:07:55
222 355 Terech Tomasz M40 29 211 00:19:00 (162)00:03:11 (197)02:04:01 (240)00:01:27 (180)00:58:00 (217) 03:25:39 01:08:06
223 315 Wesołowski Jakub Rollerbyd M18 14 212 00:17:29 (91)00:03:55 (256)02:02:59 (232)00:01:36 (201)00:59:41 (231) 03:25:41 01:08:08
224 127 Sawczyn Tomasz 3 x Z M35 57 213 00:18:06 (111)00:03:59 (258)02:03:54 (239)00:02:44 (300)00:57:05 (212) 03:25:47 01:08:14
225 135 Leś Mariusz NO PAIN M30 43 214 00:19:53 (189)00:02:41 (136)02:07:46 (258)00:01:26 (176)00:54:08 (170) 03:25:54 01:08:21
226 89 Pyda Seweryn M30 44 215 00:27:01 (306)00:03:27 (223)01:58:40 (212)00:01:54 (247)00:55:04 (184) 03:26:05 01:08:32
227 278 Golda Marek Grupa Glajza M40 30 216 00:22:30 (258)00:04:13 (270)02:00:37 (223)00:01:51 (240)00:57:02 (211) 03:26:14 01:08:41
228 336 Dzitkowski Witold M25 39 217 00:21:22 (230)00:03:28 (224)01:59:09 (214)00:02:41 (297)00:59:45 (232) 03:26:25 01:08:52
229 299 Sowa Robert M30 45 218 00:21:59 (241)00:04:57 (286)02:04:34 (243)00:01:12 (124)00:54:01 (167) 03:26:43 01:09:10
230 195 Zujewski Piotr M40 31 219 00:19:30 (176)00:05:09 (288)01:58:53 (213)00:03:10 (302)01:01:17 (248) 03:27:59 01:10:26
231 354 Witek Sebastian AT Team M35 58 220 00:22:20 (254)00:03:12 (200)02:01:08 (227)00:01:29 (185)01:00:36 (242) 03:28:45 01:11:12
232 45 Mazurkiewicz Piotr M40 32 221 00:21:27 (232)00:03:26 (221)02:01:37 (229)00:01:24 (171)01:00:53 (245) 03:28:47 01:11:14
233 254 Pałysa Marek M40 33 222 00:18:24 (134)00:03:06 (189)01:55:33 (197)00:01:33 (195)01:10:17 (288) 03:28:52 01:11:19
234 98 Folga Andrzej LABOSPORT Team M40 34 223 00:20:25 (206)00:03:26 (222)02:04:30 (242)00:02:14 (276)00:58:25 (218) 03:28:59 01:11:26
235 67 Majdowski Michał AT Team M40 35 224 00:20:49 (216)00:02:30 (118)01:59:59 (219)00:01:54 (245)01:03:52 (265) 03:29:05 01:11:32
236 240 Grela Marcin M30 46 225 00:24:11 (291)00:02:52 (159)02:05:27 (248)00:01:36 (203)00:55:05 (185) 03:29:10 01:11:37
237 143 Jóźwiak Jakub Bull Racing Team M35 59 226 00:21:11 (224)00:02:58 (174)02:03:02 (233)00:01:45 (223)01:00:19 (237) 03:29:14 01:11:41
238 369 Otocka Anna szakale bałut K25 6 12 00:19:49 (186)00:03:46 (243)02:12:06 (271)00:01:52 (243)00:52:22 (139) 03:29:56 01:12:23
239 250 Karbowiak Daniel M18 15 227 00:22:01 (243)00:05:14 (293)02:00:06 (221)00:03:04 (301)00:59:53 (233) 03:30:18 01:12:45
240 111 Marcinek Andrzej 50upAT M55 3 228 00:23:14 (267)00:06:58 (311)01:57:42 (211)00:03:25 (305)00:59:05 (224) 03:30:24 01:12:51
241 270 Hendler Maciej M30 47 229 00:20:45 (215)00:03:42 (237)02:07:48 (259)00:01:29 (187)00:56:50 (209) 03:30:34 01:13:01
242 29 Polcyn Jan Ekonomia PWSZ Piła M50 12 230 00:23:17 (269)00:02:50 (151)02:05:04 (245)00:01:21 (153)00:58:31 (220) 03:31:03 01:13:30
243 274 Launer Tomasz RUN, TOLA RUN M40 36 231 00:23:47 (285)00:03:47 (246)02:00:05 (220)00:01:55 (249)01:01:36 (253) 03:31:09 01:13:36
244 77 Bily Konrad M25 40 232 00:19:25 (174)00:02:36 (128)02:06:08 (249)00:01:05 (93)01:02:13 (256) 03:31:28 01:13:55
245 49 Fudała Wojciech M25 41 233 00:20:02 (198)00:02:43 (141)01:57:27 (210)00:01:39 (211)01:09:57 (286) 03:31:48 01:14:15
246 233 Tomaszczak Maciej KB Sobótka EkoGrunt M25 42 234 00:21:05 (221)00:03:11 (198)02:05:18 (246)00:01:49 (237)01:00:55 (246) 03:32:17 01:14:44
247 271 Kwinta Sławomir MARCUS TEAM M35 60 235 00:18:39 (145)00:03:38 (235)02:08:01 (263)00:01:22 (163)01:00:44 (243) 03:32:24 01:14:51
248 38 Hadaś Krzysztof CSWLąd. Poznań M40 37 236 00:20:20 (203)00:04:01 (260)02:08:33 (264)00:02:14 (277)00:57:30 (216) 03:32:38 01:15:05
249 189 Owczarek Tomasz M45 19 237 00:17:56 (103)00:03:01 (176)02:06:22 (252)00:01:22 (162)01:04:41 (268) 03:33:21 01:15:48
250 92 Szałacińska Marta K30 4 13 00:17:59 (105)00:04:11 (268)02:07:17 (256)00:01:18 (143)01:03:29 (263) 03:34:14 01:16:41
251 326 Otręba Maksymilian M30 48 238 00:20:23 (205)00:05:15 (294)02:03:04 (234)00:02:20 (280)01:03:13 (262) 03:34:14 01:16:41
252 371 Janek Łukasz Graniou ATEM team Graniou ATEM M30 49 240 00:22:26 (257)00:02:51 (154)02:07:19 (257)00:01:14 (128)01:00:33 (240) 03:34:23 01:16:50
253 281 Bober Jakub M25 43 239 00:25:20 (298)00:04:15 (272)02:08:43 (265)00:02:11 (270)00:53:54 (166) 03:34:23 01:16:50
254 325 Grądziel Aleksandra PAPUNIS TEAM GDYNIA K35 2 14 00:19:57 (194)00:03:51 (250)02:12:08 (272)00:02:12 (271)00:56:33 (205) 03:34:41 01:17:08
255 190 Pencarski Marek Drużyna Szpiku M30 50 241 00:23:37 (280)00:04:03 (262)02:04:37 (244)00:02:13 (273)01:00:23 (239) 03:34:51 01:17:18
256 52 Dobosz Andrzej M40 38 242 00:23:12 (266)00:03:09 (195)02:10:33 (268)00:01:46 (229)00:56:32 (204) 03:35:13 01:17:40
257 90 Krasuski Robert M45 20 243 00:21:44 (237)00:02:57 (172)02:07:57 (261)00:00:41 (14)01:02:42 (259) 03:36:01 01:18:28
258 247 Rolewicz Karol rolewicz.pl M25 44 244 00:24:27 (294)00:05:20 (295)02:03:20 (235)00:01:48 (236)01:01:19 (250) 03:36:14 01:18:41
259 223 Kwaśny Jerzy MGM M40 39 245 00:18:27 (136)00:03:42 (238)02:11:45 (270)00:00:46 (26)01:02:08 (254) 03:36:48 01:19:15
260 100 Kropiewnicki Jerzy Bull Racing Team M30 51 246 00:23:41 (282)00:05:28 (297)02:08:46 (266)00:01:55 (250)00:57:08 (214) 03:36:59 01:19:26
261 256 Tarnawski Grzegorz M40 40 247 00:21:06 (222)00:05:44 (300)02:13:38 (278)00:01:39 (212)00:55:36 (192) 03:37:44 01:20:11
262 218 Kulakowski Tomasz Kondycja M40 41 248 00:18:32 (139)00:05:10 (289)02:17:00 (284)00:01:43 (217)00:55:36 (193) 03:38:00 01:20:27
263 32 Kuczynska Iza Trinergy K40 2 15 00:29:34 (308)00:03:53 (254)02:07:12 (255)00:02:14 (275)00:55:14 (186) 03:38:07 01:20:34
264 91 Tulwin Bartosz M30 52 249 00:21:22 (229)00:03:45 (242)02:01:00 (226)00:02:43 (298)01:09:30 (283) 03:38:20 01:20:47
265 155 Stachecki Ireneusz M40 42 250 00:17:55 (102)00:03:11 (196)02:06:17 (250)00:01:47 (232)01:09:39 (285) 03:38:49 01:21:16
266 177 Majda Paweł Water Knights Triathlon Zabierzów M40 43 251 00:30:41 (310)00:03:51 (252)01:56:56 (207)00:02:18 (279)01:06:53 (278) 03:40:40 01:23:07
267 368 Polak Michał M40 44 252 00:23:46 (284)00:05:55 (302)02:03:50 (238)00:01:56 (251)01:05:17 (271) 03:40:44 01:23:11
268 121 Karwacki Grzegorz M40 45 253 00:20:41 (213)00:03:03 (181)02:15:59 (283)00:02:09 (267)00:59:56 (234) 03:41:48 01:24:15
269 288 Rygulski Marcin CT Team M30 53 254 00:23:18 (270)00:03:22 (217)02:06:56 (253)00:01:51 (241)01:06:39 (276) 03:42:05 01:24:32
270 262 Hołówko Wacław TRICLUB M25 45 255 00:23:41 (281)00:02:14 (93)02:11:20 (269)00:01:04 (89)01:04:45 (269) 03:43:04 01:25:31
271 154 Mozdzonek Michal TriHub M35 61 256 00:18:52 (156)00:03:29 (228)02:09:02 (267)00:02:03 (256)01:10:49 (290) 03:44:16 01:26:43
272 394 Mateńko Dominik M25 46 257 00:19:03 (163)00:02:53 (161)02:07:54 (260)00:01:59 (253)01:12:45 (297) 03:44:34 01:27:01
273 334 Ignatowska Justyna K30 5 16 00:24:16 (292)00:04:50 (285)02:13:36 (277)00:02:05 (259)00:59:57 (235) 03:44:44 01:27:11
274 323 Szteblich Magdalena Akademia Triathlonu K30 6 17 00:25:11 (295)00:03:16 (206)02:15:57 (282)00:01:37 (206)00:59:39 (230) 03:45:41 01:28:08
275 71 Mazepa Krzysztof Cisco Running Squad M40 46 258 00:22:43 (260)00:06:23 (307)02:18:13 (286)00:02:38 (294)00:56:50 (208) 03:46:45 01:29:12
276 157 Huzar Ryszard Autyzm jest wśród nas M40 47 259 00:18:10 (116)00:01:33 (30)02:14:35 (280)00:01:48 (235)01:12:35 (296) 03:48:41 01:31:08
277 378 Choromański Bartosz Driller Laura M30 54 260 00:21:14 (226)00:04:14 (271)02:13:10 (276)00:00:49 (33)01:10:20 (289) 03:49:47 01:32:14
278 134 Pawłowski Albin LABOSPORT Team M45 21 261 00:22:48 (265)00:03:46 (244)02:18:14 (287)00:02:13 (274)01:03:00 (261) 03:50:01 01:32:28
279 85 Wojtaszyk Szymon M30 55 262 00:24:21 (293)00:05:41 (298)02:03:44 (237)00:03:55 (308)01:12:55 (298) 03:50:36 01:33:03
280 340 Wilijewicz Dominika LABOSPORT Team Wilijewicze K40 3 18 00:21:17 (227)00:03:06 (190)02:25:14 (296)00:02:24 (286)00:58:47 (221) 03:50:47 01:33:14
281 69 Duda Marek LABOSPORT Team M40 48 263 00:17:31 (92)00:02:52 (158)02:28:07 (301)00:01:27 (177)01:01:35 (252) 03:51:31 01:33:58
282 27 Bochen Radosław brak Domki Letniskowe Urszula Bochen Radków M25 47 264 00:22:06 (245)00:01:56 (54)02:12:28 (273)00:01:24 (169)01:13:48 (299) 03:51:42 01:34:09
283 330 Konieczny Arkadiusz Byle do mety :D M30 56 265 00:25:35 (302)00:06:41 (310)02:07:07 (254)00:02:32 (290)01:10:03 (287) 03:51:57 01:34:24
284 268 Banaś Tomasz M40 49 266 00:22:32 (259)00:05:10 (291)02:19:22 (288)00:03:10 (303)01:02:12 (255) 03:52:26 01:34:53
285 248 Markiewicz Rafał M35 62 267 00:22:25 (256)00:05:42 (299)02:12:57 (274)00:01:34 (197)01:11:38 (293) 03:54:16 01:36:43
286 181 Cnota Bartłomiej PAPUNIS TEAM GDYNIA M35 63 268 00:22:43 (261)00:03:42 (239)02:07:57 (262)00:02:41 (296)01:17:36 (303) 03:54:39 01:37:06
287 161 Juskowiak Michał Amano Interactive AIPhoto.pl M60 2 269 00:26:01 (305)00:04:41 (280)02:13:47 (279)00:02:06 (264)01:09:23 (282) 03:55:58 01:38:25
288 31 Maliszewski Maciej Wicher Meszna M25 48 270 00:21:59 (242)00:04:13 (269)02:20:14 (289)00:01:52 (242)01:08:55 (281) 03:57:13 01:39:40
289 285 Roślicki Jarosław M30 57 271 00:25:35 (301)00:03:45 (241)02:15:30 (281)00:01:35 (198)01:10:55 (291) 03:57:20 01:39:47
290 141 Płonka Arkadiusz M50 13 272 00:20:10 (200)00:05:48 (301)02:22:30 (293)00:02:43 (299)01:06:56 (279) 03:58:08 01:40:35
291 50 Dahan Eytan IDACO Triathlon M50 14 273 00:24:04 (289)00:04:18 (274)02:12:59 (275)00:02:01 (254)01:15:31 (301) 03:58:53 01:41:20
292 252 Jelonek Łukasz M30 58 274 00:25:46 (304)00:04:06 (263)02:21:18 (290)00:01:45 (225)01:07:30 (280) 04:00:24 01:42:51
293 344 Walczak Paulina K25 7 19 00:25:29 (300)00:03:45 (240)02:26:44 (299)00:01:17 (135)01:03:31 (264) 04:00:46 01:43:13
294 244 Bochniak Andrzej M55 4 275 00:31:09 (312)00:02:07 (74)02:22:22 (292)00:02:22 (284)01:04:26 (266) 04:02:27 01:44:54
295 387 Świtalski Mariusz M35 64 276 00:18:19 (127)00:03:07 (191)02:34:07 (304)00:02:29 (287)01:04:38 (267) 04:02:39 01:45:06
296 293 Giers Konrad FHU GIERSNET M35 65 277 00:24:08 (290)00:03:51 (251)02:22:45 (295)00:00:56 (64)01:11:06 (292) 04:02:47 01:45:14
297 61 Prorok Bartłomiej KP PSP Zabkowice Śl. M30 59 278 00:18:54 (158)00:02:13 (87)02:18:02 (285)00:01:06 (99)01:24:48 (307) 04:05:03 01:47:30
298 257 Płaskociński Robert M40 50 279 00:21:40 (236)00:06:07 (303)02:35:25 (306)00:00:59 (76)01:01:25 (251) 04:05:36 01:48:03
299 266 Mróz Dariusz M50 15 280 00:21:47 (238)00:05:13 (292)02:22:36 (294)00:02:29 (288)01:16:46 (302) 04:08:49 01:51:16
300 40 Jarosław Nawrocki WABCO M50 16 281 00:23:15 (268)00:06:28 (309)02:26:02 (297)00:02:09 (268)01:13:59 (300) 04:11:54 01:54:21
301 363 Pawłowski Krzysztof M30 60 282 00:29:52 (309)00:06:12 (306)02:21:19 (291)00:03:30 (306)01:11:50 (294) 04:12:43 01:55:10
302 370 Kłosowski Sławomir M40 51 283 00:28:43 (307)00:05:04 (287)02:29:58 (302)00:02:39 (295)01:06:23 (274) 04:12:46 01:55:13
303 307 Głowacki Tomasz M40 52 284 00:23:21 (272)00:03:37 (234)02:34:30 (305)00:01:19 (148)01:12:11 (295) 04:14:57 01:57:24
304 382 Łuczak Marcin Marbet Team Marbet Opole M40 53 285 00:22:18 (252)00:03:50 (248)02:26:49 (300)00:01:50 (239)01:23:08 (305) 04:17:55 02:00:22
305 95 Gryzik Czesław xTri.pl M40 54 286 00:23:50 (287)00:03:05 (186)02:32:41 (303)00:03:34 (307)01:20:50 (304) 04:24:00 02:06:27
306 153 Chmiel Łukasz M30 61 287 00:31:03 (311)00:06:11 (305)02:37:07 (307)00:01:22 (160)01:09:31 (284) 04:25:14 02:07:41
307 201 Karp Jakub M40 55 288 04:26:28 02:08:55
308 142 Jóźwiak Anna LABOSPORT Team Matka Polka Triathlonistka K35 3 20 00:25:18 (296)00:04:24 (276)02:45:57 (308)00:02:37 (293)01:24:36 (306) 04:42:52 02:25:19
309 211 Perz Andrzej Juvenia Wrocław M35 00:15:31 (33)00:06:10 (304)02:26:38 (298)00:01:14 (129) DSQ
310 137 Kędziora Agnieszka Luft Tri Team K25 00:17:01 (75) DNF
311 81 Szałucha Adam M18 00:17:48 (97)00:01:34 (32) DNF
312 306 Gładosz Łukasz Trasa Zielona Góra M30 00:18:13 (119)00:02:36 (127) DNF
313 144 Swędrowski Jacek PROGRESS DESIGN M35 00:23:24 (275)00:02:13 (88) DNF
314 2 Głogowski Adam Trisfera M18 DNS
315 6 Adam Kacper Olimpius.PL M18 DNS
316 11 Grass Łukasz AT Team M35 DNS
317 12 Kacprzak Marek Biegiemnapomoc.pl M40 DNS
318 15 Nowicki Norbert M45 DNS
319 16 Kachel Piotr M40 DNS
320 17 Pietrzyk Jarosław M40 DNS
321 18 Franczuk Krystian M45 DNS
322 19 Nowacki Tomasz M40 DNS
323 23 Chylak Kamil LABOSPORT Team Olympic Fish M30 DNS
324 25 Szafraniec Artur AT Team M35 DNS
325 28 Szymula Łukasz Trinergy M40 DNS
326 39 Wieczorek Grzegorz M40 DNS
327 43 Topa Bartek Biegiemnapomoc.pl M45 DNS
328 48 Kowalski Marcin M35 DNS
329 55 Masiuk Jakub AT Team Walraven M30 DNS
330 60 Machała Radosław M40 DNS
331 75 Barański Grzegorz Brodnica MTB Cycling Team M45 DNS
332 76 Konczewicz Adam LABOSPORT Team M30 DNS
333 80 Czerwiec Magdalena Water Knights Triathlon Zabierzów K35 DNS
334 86 Mrowiec Tomasz Trisfera M18 DNS
335 94 Madej Michał M25 DNS
336 110 Zaziąbł Łukasz M30 DNS
337 113 Markowicz Łukasz M35 DNS
338 116 Kędzior Paweł SPORTURISMO.PL M25 DNS
339 117 Szynal Bartosz Life Gym Life Gym M30 DNS
340 122 Raczko Mariusz M35 DNS
341 125 Kędziora Dariusz Luft Tri Team M30 DNS
342 130 Haftarczyk Grzegorz M40 DNS
343 131 Suwart Marcin Skiba Jarosław Biegiemnapomoc.pl M35 DNS
344 138 Pyszynski Mario ITI Adventure Team M35 DNS
345 145 Wysocki Radek M40 DNS
346 146 Janczewski Darek LABOSPORT Team M40 DNS
347 149 Maćkowski Jędrzej LABOSPORT Team M30 DNS
348 156 Wójcik Radek 12tri.pl M40 DNS
349 163 Kubicki Leszek Wircom M60 DNS
350 167 Kasperski Artur AT Team M35 DNS
351 169 Wiśniewski Mikołaj tri-space team M30 DNS
352 175 Bugaj Grzegorz M40 DNS
353 176 Kozyra Jaroslaw M40 DNS
354 180 Krawiec Joanna CITYZEN_ Poznań K18 DNS
355 183 Miłoński Jarosław M45 DNS
356 185 Gumienny Przemysław M18 DNS
357 191 Żukowska Ewa Kuźnia Triathlonu Siła!!! K45 DNS
358 194 Moskal Szymon Do utraty tchu M35 DNS
359 197 Drząszcz Robert LABOSPORT Team Ultimate Petarda Squad M35 DNS
360 204 Korniłow Piotr M40 DNS
361 205 Oklej Agata K30 DNS
362 207 Turek Przemysław M30 DNS
363 208 Baran Jacek KB Wartko M45 DNS
364 214 Broekere Tomasz M25 DNS
365 217 Glonek Dariusz M40 DNS
366 222 Winiarski Jacek CT TEAM Toruń M50 DNS
367 224 Hopfer Przemysław M40 DNS
368 246 Wenda Łukasz M40 DNS
369 249 Płowaś Marta LABOSPORT Team K35 DNS
370 251 Wojtyło Zdzisław NAFTOKOR M55 DNS
371 264 Wierzejewski Marcin TGV Club M35 DNS
372 279 Dymek Michał M30 DNS
373 283 Pawelec Paweł M18 DNS
374 286 Tobiasz Zbigniew M55 DNS
375 292 Dalecki Marcin LABOSPORT Team M35 DNS
376 295 Ignatowicz Marcin M30 DNS
377 296 Bobula Mariusz M40 DNS
378 298 Kwiatkowski Arkadiusz HP Triathlon Team CT Team M25 DNS
379 302 Grabiec Tomasz M30 DNS
380 304 Tomaszewska Joanna Namagnezzzowani Red-White Team MAGSOLVIT M30 DNS
381 308 Jakowicz Agnieszka LABOSPORT Team K40 DNS
382 314 Kowalewska Monika Biegiemnapomoc.pl K35 DNS
383 328 Nagórski Kamil Trinergy wkreceni.pl M35 DNS
384 341 Zdunek Maciej M35 DNS
385 343 Kępka Michał M25 DNS
386 347 Kościuczuk Łukasz Biegiemnapomoc.pl M30 DNS
387 365 Szajdziński Jakub M25 DNS
388 372 Zdral Tomasz Agrest Team M25 DNS
389 375 Wiszniewski Wojciech Gmina Strzelce Opolskie M35 DNS
390 380 Szrajber Franciszek M50 DNS
391 388 Imosa Jakub M35 DNS
392 390 Grabiec Marcin M30 DNS
393 392 Podowski Jan Akuna 40 latek Tychy Akuna M45 DNS
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Bieg Piekarczyka
  • ILF Triathlon