Garmin Iron Triathlon Górzno 2014 - dystans 1/4 Ironman Pokaż

Lista startowa Triathlon - 1/4 Ironman 0,95-45-10,55

Lista główna

Nazwisko i imię Miejscowość Kat. wiekowa Nr startowy
Adamowicz Jakub Józefosław 45-49 396
Amanowicz Marcin Warszawa 40-44 329
Antolak Waldemar Oborniki Śląskie 40-44 323
Antoniak Krzysztof Olsztyn 35-39 184
Augustyniak Krzysztof Polkowice 30-34 1
Babczyński Łukasz Mysłowice 35-39 365
Barański Grzegorz Brodnica 45-49 60
Barszcz Marcin Warszawa 30-34 161
Barwiński Piotr Marki 35-39 351
Bednarski Michał Łódź 35-39 95
Biegus Jan Wrocław 30-34 144
Bielik Patryk Warszawa 18-24 383
Bieńkowski Paweł Susz 25-29 394
Biernat Ryszard Dywity 60-64 87
Bilińska Katarzyna Banino 30-34 308
Błądek Jacek Jazgarzewszczyzna 45-49 121
Bochniak Jan Kraków 30-34 316
Bogucki Krzysztof Warszawa 35-39 340
Boniecki Paweł Pruszków 40-44 166
Bonikowski Jakub Grudziadz 40-44 180
Borowiak Mariusz Jary 35-39 66
Briggs Sean Lipków 45-49 80
Bryzek Arnold Warszawa 40-44 77
Brzozowski Bartek Warszawa 40-44 245
Brzozowski Maciej Kowale 18-24 111
Buczkowska Alicja Gdynia 30-34 322
Budkowski Paweł Warszawa 50-54 186
Budzanowski Michał Wrocław 25-29 336
Budziło Adam Płock 40-44 107
Byzdra Krzysztof Chwaszczyno 40-44 328
Celmer Piotr Warszawa 35-39 387
Chmielewski Piotr Warszawa 35-39 173
Chmielowiec Tomasz Rudna 40-44 88
Chojnacki Artur Stare Miasto 35-39 94
Chomik Rafał Gliwice 35-39 128
Chorąziak Witold Łódź 45-49 238
Chorolewski Paweł Lubin 18-24 210
Chruścielewska Dominika Dobra 40-44 388
Chylak Kamil Warszawa 30-34 24
Cichowlaz Robert Toruń 50-54 360
Cieszynski Jacek Szkocja 50-54 176
Cieślak Michał Sopot 35-39 151
Cieślak Wojciech Gdynia 35-39 141
Cnota Bartłomiej Reda 35-39 149
Cupa Ireneusz Toruń 40-44 406
Cygan Piotr Zabrze 45-49 363
Czajkowska Magdalena Gdynia 30-34 355
Czajkowska Magdalena Gdynia 30-34 356
Czajkowski Adam Konstancin-Jeziorna 40-44 350
Czajkowski Piotr Kowalewo Pom 25-29 279
Czapiński Michał Reda 30-34 276
Czerwiec Artur Rudawa 35-39 79
Czerwiec Magdalena Warszawa 35-39 63
Czingon Mikołaj Katowice 25-29 164
Dabrowski Slawek Wabrzezno 35-39 408
Dagil Aleksander Warszawa 35-39 297
Dahan Eytan Szeligi 50-54 43
Dawiec Alfred Zielonki 35-39 399
Dąbrowski Dariusz Piaseczno 40-44 21
Dąbrowski Paweł Golub-Dobrzyń 25-29 257
Delegacz Sławomir Warszawa 50-54 398
Długołęcki Piotr Łódź 50-54 232
Dobosz Andrzej Zgorzała 40-44 44
Dobrzański Bartosz Radom 40-44 275
Domirski Daniel Kobyłka 30-34 86
Drząszcz Robert Polkowice 35-39 165
Duda Maciej Gdańsk 30-34 106
Duda Marek Wrocław 40-44 52
Dutkiewicz Robert Kielce 45-49 11
Dziekoński Rafał Bydgoszcz 30-34 199
Dziemian Karol Olsztyn 40-44 370
Dzioba Michał Sopot 40-44 138
Elminowski Wojciech Elbląg 50-54 89
Elżanowski Jeremi Warszawa 35-39 217
Epelbaum Dariusz Warszawa 35-39 179
Erbel Andrzej Kielce 45-49 92
Falęcki Rafał Gdynia 35-39 377
Filipek Krzysztof Warszawa 25-29 212
Folga Andrzej Warszawa 40-44 78
Foremski Sławomir Toruń 45-49 341
Fudała Wojciech Warszawa 25-29 42
Gabryszak Maciej Bydgoszcz 30-34 307
Gałązka Magdalena Zamek Bierzgłowski 25-29 18
Garbiec Tomasz Warszawa 35-39 150
Gardener Jacek Łowicz 50-54 30
Gielniak Przemysław Gdańsk 40-44 70
Gierasimczyk Rafał Morąg 18-24 335
Gierasimczyk Stanisław Morąg 55-59 239
Glajc Daniel Cieszyn 40-44 358
Glesman Patryk Konin 25-29 35
Gładosz Łukasz Żukowice 30-34 228
Głasek Łukasz Łomianki 30-34 261
Goliniewski Jakub Dembiński Paweł Cypriański Piotr Warszawa 25-29 412
Goździewicz Paweł Gdynia 35-39 395
Górny Robert Poznań 40-44 230
Górski Jakub Gdynia 35-39 100
Górski Krzysztof Górzno 25-29 354
Grabiec Tomasz Warszawa 30-34 219
Grądziel Aleksandra Gdynia 35-39 376
Grela Marcin Kraków 30-34 195
Grochowski Marcin Warszawa 40-44 174
Gronowalski Daniel Warszawa 18-24 105
Gronowski Tomasz Warszawa 30-34 338
Groszewski Radosław Olsztyn 35-39 420
Gryzik Czesław Chorzów 40-44 76
Grzebieniewski Bogdan Grudziadz 25-29 312
Grzegórzek Piotr Szczecin 25-29 414
Grzesik Michał Lubin 25-29 389
Guzik Leszek Jaworze 50-54 110
Guzowska Iwona Gdańsk 40-44 333
Guż Andrzej Gdańsk 30-34 270
Haftarczyk Grzegorz Konstancin-Jeziorna 40-44 103
Haibach Werner Złotniki 65-69 53
Hendler Maciej Warszawa 30-34 68
Hladik Marcin Mirków 35-39 189
Hoffman Grzegorz Warszawa 25-29 148
Hopfer Przemysław Warszawa 40-44 181
Hoszowski Mariusz Wierzbna 40-44 159
Humiński Andrzej Gdańsk 35-39 255
Huszcza Paweł Warszawa 30-34 421
Huzar Ryszard Malbork 40-44 126
Igielski Armin Grudziądz 35-39 294
Ihnatowicz Arkadiusz Warszawa 45-49 422
Jakowicz Agnieszka Otwock 40-44 314
Jakubowski Zbigniew Otwock 40-44 102
Janczewski Darek Warszawa 40-44 116
Jasak-Juskowiak Edyta Poznań 40-44 137
Jesion Ireneusz Lubin 45-49 136
Józefowicz Justyna Nowa Iwiczna 40-44 205
Jurski Jacek Grodzisk Mazowiecki 45-49 292
Juskiw Pawel Gdynia 30-34 321
Kaca Krzysztof Susz 35-39 411
Kacprzak Marek Józefosław 40-44 12
Kaczmar Krzysztof Lubawa 40-44 265
Kaczmarek Mariusz Poznań 50-54 142
Kaczmarek-Byzdra Aleksandra Chwaszczyno 40-44 62
Kalicińska Honorata Piaseczno 35-39 20
Kalisz Andrzej Chełmża 50-54 319
Kalisz Małgorzata Kobusińska Sylwia Kopczyńska Małgorzata Chełmża 40-44 393
Kamiński Wojtek Sopot 30-34 317
Karczewski Maksymilian Susz 18-24 403
Karolak Tomasz Warszawa 40-44 16
Kaźmierczak Marcin Łódź 40-44 274
Kądziela Rafał Warszawa 35-39 324
Kieda Wojciech Białystok 35-39 266
Klimek Paweł Bydgoszcz 18-24 290
Kłys Piotr Stara Iwiczna 35-39 45
Knopkiewicz Wacław Poznań 35-39 320
Kochaniak Rafał Warszawa 35-39 84
Kociemba Darek Poznań 35-39 55
Kocur Rafał Górki Małe 40-44 352
Koniec Lech Kraków 35-39 198
Kopacz Grzegorz Blachownia 25-29 407
Koper Mateusz Tczew 25-29 156
Korniłow Piotr Warszawa 40-44 169
Korol Marek Gdańsk 35-39 254
Kosmala Michał Miedziana Góra 35-39 379
Kostecki Krzysztof Warszawa 30-34 122
Koszut Wojciech Warszawa 35-39 206
Kościelak Maciej Bydgoszcz 35-39 208
Kościuczuk Łukasz Warszawa 30-34 326
Kotra Jacek Smolnica 30-34 278
Kotra - Truszczyńska Magdalena Smolnica 18-24 277
Kowalczyk Tomasz Warszawa 40-44 359
Kowalewska Monika Poznań 35-39 416
Kowalska Olga Warszawa 25-29 8
Kowalski Jerzy Elbląg 45-49 135
Kowalski Lukasz Chełmża 25-29 201
Kowalski Łukasz Elbląg 18-24 134
Kowalski Marcin Gdynia 35-39 41
Kozakiewicz Ryszard Warszawa 40-44 182
Kozłowski Bogdan Dywity 40-44 402
Kramarczyk Krzysztof Torun 50-54 37
Kranich Rafał Toruń 35-39 374
Krasnodębski Sebastian Grudziądz 30-34 82
Krasuski Robert Warszawa 45-49 194
Krawczyk Radoslaw Warszawa 40-44 147
Krawczyński Jacek Radziejowice -Słabomierz 65-69 247
Kremplewski Karol Bydgoszcz 30-34 241
Kruk Michal Zabierzów 40-44 237
Krzemiński Jarosław Toruń 45-49 130
Księżak Jolanta Warszawa 35-39 305
Kubicki Leszek Włocławek 60-64 132
Kubik Agnieszka Gdańsk 25-29 65
Kuczynska Iza Pruszkow 40-44 31
Kukawski Łukasz Warszawa 30-34 303
Kukowski Jakub Toruń 18-24 304
Kula Rafał Nowy Targ 35-39 343
Kulakowski Tomasz Warszawa 40-44 120
Kulesza Jakub Jelenia Góra 30-34 415
Kurowska Monika Serdakowski Witold Syguła Mateusz Warszawa 25-29 413
Kuś Piotr Wrocław 30-34 183
Kuźma Wojciech Bydgoszcz 45-49 291
Kwapisz Przemysław Sopot 40-44 262
Kwaśny Jerzy Brzyska 40-44 313
Kwiatkowski Paweł Toruń 30-34 175
Latos Marek Zabrze 25-29 349
Lempek Daniel Lubawa 30-34 295
Leoniec Piotr Warszawa 35-39 347
Lewczuk Daniel Zakręt 35-39 296
Lewicka Ewa Bydgoszcz 25-29 309
Lewiński Paweł Ostróda 18-24 214
Lewkowicz Maciej Biała Podlaska 30-34 188
Leżanka Krzysztof Białystok 30-34 267
Liber Paweł Elbląg 40-44 263
Lis Anna Kielce 30-34 409
Lisowski Jacek Dąbrowica 40-44 375
Lorek Marcin Torun 40-44 417
Luft Mikołaj Warszawa 25-29 3
Łakomski Olek Warszawa 35-39 81
Łapkiewicz Wojciech Górzno 35-39 346
Ławicki Marcin Lubin 25-29 2
Łątkowska Mirosława Lubawa 35-39 97
Łątkowski Sławek Lubawa 35-39 96
Łoboda Karol Bydgoszcz 30-34 218
Łopiński Radosław Warszawa 40-44 385
Łuczak Bartosz Łomianki 40-44 167
Łuczyński Janusz Gdańsk 45-49 155
Łukasiak Mariusz Warszawa 40-44 418
Łukasik Janusz Warszawa 45-49 300
Machała Radosław Łódź 40-44 46
Maciejewski Grzegorz Łódź 30-34 23
Maćkowski Jędrzej Warszawa 30-34 119
Madej Michał Miedziana Góra 25-29 73
Majdan Jarosław Gdańsk 40-44 367
Majdowski Michał Falenty Nowe 40-44 51
Majewski Michał Golub-Dobrzyń 25-29 271
Majka Michał Elbląg 35-39 353
Maliszewski Maciej Warszawa 25-29 178
Maliszewski Michał Straszyn 35-39 381
Małek Maciej Wałbrzych 25-29 310
Marcinek Andrzej Środa Śl. 55-59 85
Marek Aureliusz Świnoujście 18-24 386
Markiel Bartosz Szubin 30-34 251
Markowski Dariusz Polanica Zdroj 55-59 145
Maslanka Piotr Kraków 40-44 301
Mateusz Sosnowski Toruń 25-29 330
Mazepa Krzysztof Warszawa 40-44 56
Mazurkiewicz Piotr Olesno 40-44 39
Mączyński Czesław Płock 60-64 235
Mielczarek Krzysztof Szczecinek 40-44 99
Mieścicka Magdalena Poznań 30-34 233
Mieścicki Łukasz Poznań 30-34 229
Mika Tomasz Latchorzew 35-39 285
Mikołajczyk Kuba Zabrze 18-24 58
Miłoński Jarosław Łódź 45-49 152
Młotkowski Mariusz Piła 40-44 38
Młotowski Rafał Gdańsk 45-49 231
Mokrzycki Dariusz Mikołów 45-49 140
Możdżonek Artur Warszawa 35-39 378
Mroczek Krzysztof Warszawa 45-49 268
Mrowiec Tomasz Orzesze 18-24 67
Mrozek Gliszczyński Karol Chojnice 25-29 234
Mróz Marek Malbork 35-39 249
Musiał Michał Bydgoszcz 45-49 207
Najder Jacek Konstancin-Jeziorna 50-54 90
Najmowicz Paweł Olsztyn 18-24 368
Najmowicz Sebastian Olsztyn 18-24 369
Nawracaj Michał Jawor 25-29 118
Nejman Andrzej Warszawa 30-34 224
Neuman Marcin Sosnowiec 18-24 193
Noga Jarek Olsztyn 30-34 331
Nowacki Tomasz warszawa 40-44 19
Nowak Andrzej Mława 50-54 272
Nowak Piotr Ustanów 35-39 15
Obidziński Piotr Warszawa 30-34 342
Obiedzińska Aleksandra Kwidzyn 35-39 187
Oklej Agata Warszawa 30-34 170
Ortmann Marcin Gdynia 30-34 75
Orzechowski Łukasz Warszawa 30-34 373
Osiński Michał Truskaw 35-39 146
Otręba Maksymilian Wrocław 30-34 289
Owczarczyk Dawid Białystok 25-29 225
Owczarek Krzysztof Częstochowa 18-24 250
Owczarek Tomasz Częstochowa 45-49 158
Owczarzak Piotr Poznań 30-34 282
Pachulski Paweł Ślesin 50-54 361
Pałysa Marek Dawidy Bankowe 40-44 204
Pasierbiński Piotr Kanie 45-49 157
Pastusiak Adam Warszawa 25-29 54
Pawełczak Bartłomiej Bydgoszcz 30-34 4
Pawlak Kamil Jabłonna 25-29 216
Pawłowski Maciej Starowa Góra 35-39 339
Pawłowski Radosław Warszawa 35-39 47
Pedzinska Sylwia Warszawa 35-39 287
Pękala Mateusz Ciechanów 25-29 256
Piątek Marcin Szczecinek 40-44 93
Pieloch Anna Rotmanka 30-34 59
Pieloch Piotr Rotmanka 30-34 33
Pijanowski Leszek Katowice 55-59 223
Piorun Anna Kalisz 25-29 6
Piotrowicz Krzysztof Lublin 45-49 153
Piotrowski Daniel Warszawa 25-29 327
Piotrowski Michał Sulejówek 40-44 419
Pirek Mariusz Warszawa 25-29 57
Piwowarski Paweł Warszawa 30-34 10
Płonka Arkadiusz Kalisz 50-54 113
Płowaś Marta Słupsk 35-39 200
Pobłocki Krzysztof Rumia 40-44 371
Pokorski Marek Warszawa 40-44 400
Polcyn Jan Osiek nad Notecią 50-54 28
Pomastowski Grzegorz Wąbrzeźno 60-64 243
Pomierny Tomasz Lubin 35-39 83
Poniewierski Rafał Warszawa 35-39 366
Potapczuk Łukasz Warszawa 18-24 117
Poważyński Arkadiusz Malcanów 30-34 29
Prorok Adam Legionowo 45-49 248
Pruchniewski Sławomir Warszawa 35-39 264
Przeździęk Adam Gliwice 25-29 129
Pupka Artur Ligota Piękna 50-54 13
Pyłka Paweł Warszawa 45-49 61
Pyszynski Mario Warszawa 35-39 108
Rakowski Paweł Bydgoszcz 35-39 215
Rakowski Wojciech Rakowski Michał Rżeński Michał Brodnica 50-54 397
Rokicki Leszek Elbląg 40-44 154
Rokita Eryk Warszawa 35-39 318
Rolewicz Karol Grudziądz 25-29 197
Rosłon Dariusz Warszawa-Wesoła 50-54 293
Rozmus Robert Warszawa 50-54 332
Ruciński Jakub Sopot 35-39 131
Ruczka Piotr Kędzierzyn-Koźle 45-49 364
Rutka Radoslaw Kwidzyn 35-39 222
Rybkowski Grzegorz Pruszków 45-49 127
Rychlewska Katarzyna Warszawa 40-44 244
Rydecki Karol Elbląg 50-54 253
Rydzewski Witold Ustanów 35-39 405
Rygulski Marcin Józefosław 30-34 143
Rzeszutko Rafał Warszawa 25-29 32
Sacha Łukasz Chotomów 30-34 209
Safranow Marcin Gdańsk 35-39 177
Sajewicz Tomasz Warszawa 30-34 372
Sanecki Piotr Pasłęk 25-29 273
Sarol Adrian Jonkowo 25-29 190
Sieciński Emilian Susz 18-24 392
Sieciński Leszek Susz 50-54 17
Skierkowski Adam Świecie 40-44 49
Skutkiewicz Joanna Gdynia 18-24 362
Smoczyński Maciej Mikołów 30-34 220
Sobiechowski Andrzej Brodnica 50-54 260
Stachecki Ireneusz Puszczykowo 40-44 124
Stajszczyk Marcin Bielsko-Biała 40-44 22
Stańko Robert Cebula Marek Mężydło Antoni Brodnica 35-39 404
Steć Joanna Nowa Iwiczna 30-34 259
Stępień Tomasz Rybno 30-34 348
Stęplewska Małgorzata Warszawa 40-44 306
Stypułkowski Radosław Olsztyn 40-44 109
Sudziarski Michał Grudziądz 35-39 114
Sujka Karol Olsztyn 30-34 242
Susmanek Joanna Wrocław 25-29 7
Suwart Marcin Skiba Jarosław Poznań 35-39 14
Swędrowski Jacek Konin 35-39 115
Swiderski Dariusz Warszawa 40-44 345
Swinarski Maciej Gdańsk 35-39 48
Szałacińska Marta Wrocław 30-34 71
Szałucha Adam Sulejówek 18-24 64
Szczygiel Jarosław Kalwaria Zebrzydowska 30-34 334
Szczypkowski Wojciech Warszawa 40-44 311
Szelągiewicz Piotr Wrocław 30-34 302
Szeliga Wojciech Imielin 45-49 40
Szkutnik Michał Gdańsk 18-24 258
Szteblich Magdalena Wrocław 30-34 236
Szulkowski Jarosław Warszawa 50-54 112
Szumny Mateusz Warszawa 25-29 72
Szymańczyk Marcin Warszawa 35-39 382
Szymczak Wojciech Syców 40-44 171
Szymula Łukasz Warszawa 40-44 27
Szynal Bartosz Wrocław 30-34 91
Szypnik Maciej Iława 40-44 286
Szyszka Leszek Elbląg 40-44 344
Ślesicki Rafał Gdańsk 25-29 288
Śliwińska Karolina Raciąż 25-29 280
Śliwiński Jacek Tczew 25-29 298
Śliwiński Szczepan Warszawa 25-29 281
Świerczyński Marcin Warszawa 25-29 101
Świniarski Piotr Bydgoszcz 30-34 283
Tadla Paweł Ostróda 30-34 133
Tarasiewicz Ireneusz Wójtowo 55-59 74
Tempski Patryk Bydgoszcz 30-34 125
Tichy Rafał Warszawa 45-49 357
Topolewski Jacek Iława 40-44 163
Trośniak Piotr Białogard 40-44 227
Trych Artur Warszawa 40-44 299
Turek Przemysław Kolbuszowa 30-34 172
Turzynski Michal Warszawa 25-29 384
Urbanowicz Kamil Józefosław 35-39 26
Wacławski Bartosz Warszawa 25-29 226
Wacławski Grzegorz Iława 55-59 213
Wałaszek Jan Tarnów 50-54 211
Wąsik Małgorzata Malbork 18-24 5
Wenda Łukasz Bydgoszcz 40-44 196
Wengerski Robert Mała Nieszawka 45-49 315
Wesołowski Szymon Inowrocław 25-29 221
Węgier Arkadiusz Susz 35-39 410
Węgliński Łukasz Warszawa 30-34 269
Wieczorek Grzegorz Warszawa 40-44 34
Wierciński Mateusz Brodnica 18-24 325
Wierzbowski Krzysztof Bydgoszcz 35-39 192
Wilijewicz Konrad Łódź 40-44 401
Wiliński Tomasz Olsztyn 35-39 139
Wilkanowski Andrzej Szczecinek 40-44 104
Witkowski Grzegorz Dywity 35-39 50
Włodarczak Witold Bydgoszcz 50-54 203
Włudarczyk Damian Puławy 30-34 123
Wojciechowski Robert Elbląg 40-44 246
Wojciechowski Tomasz Janowice 45-49 25
Wojnarowski Marcin Tuliszków 18-24 337
Wojtczak Michał Ostrowy 25-29 36
Wojtczak Tomasz Toruń 25-29 191
Wojtyło Zdzisław Starogard Gdański 55-59 202
Wołyniec Emilia Gołdap 30-34 390
Wyrwas Radosław Płock 30-34 185
Wysmoliński Piotr Osielsko 40-44 252
Zachwieja Przemysław Bydgoszcz 35-39 98
Zawadowski Marek Bydgoszcz 45-49 391
Zawalska Magda Gdańsk 30-34 284
Zdunek Maciej Gdańsk 35-39 240
Zujewski Piotr Łódź 40-44 162
Zujkiewicz Tomasz Otwock 35-39 380
Zwoliński Radosław Łódź 40-44 168
Żmuda Kacper Jawor 18-24 69
Żukowska Ewa Zielonka 45-49 160
Żywek Maciej Warszawa 40-44 9
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Triminator
  • Garmin Ultra Race
  • Garmin SwimRun Series
  • Triathlon Series TTT
  • ILF Triathlon