Garmin Iron Triathlon Górzno 2014 - dystans 1/4 Ironman - wyniki

2014-07-19 12:00 www.irontriathlon.pl

M‑ce Nr Nazwisko i imię Klub Kat. M‑ce
w kat.
M‑ce
wg płci
Pływanie T1 Rower T2 Bieg Czas końcowy Strata Sztafeta
(wg płci / kategorii)
1 2 Ławicki Marcin LABOSPORT Team Miedziowe Towarzystwo Sportowe Drużyna Szpiku KGHM M25 1 1 00:13:02 (5)00:03:02 (2)01:08:52 (1)00:00:28 (1)00:39:48 (3) 02:05:13
2 412 Goliniewski Jakub Dembiński Paweł Cypriański Piotr KOLARSKI TEAM M25 2 2 00:13:34 (10)00:02:32 (1)01:11:08 (8)00:00:35 (6)00:38:04 (1) 02:05:53 00:00:40 1 (1 / 1)
3 369 Najmowicz Sebastian Warmińsko-Mazurski KS Triathlon M18 1 3 00:12:13 (1)00:03:38 (22)01:13:35 (29)00:00:31 (2)00:40:40 (4) 02:10:38 00:05:25
4 415 Kulesza Jakub Enervit Team M30 1 4 00:14:49 (23)00:03:28 (16)01:11:13 (10)00:00:43 (23)00:40:47 (5) 02:11:00 00:05:47
5 276 Czapiński Michał M30 2 5 00:16:54 (70)00:04:02 (51)01:10:17 (5)00:01:13 (163)00:39:15 (2) 02:11:42 00:06:29
6 414 Grzegórzek Piotr LABOSPORT Team M25 3 6 00:13:04 (6)00:03:23 (9)01:14:45 (41)00:00:46 (33)00:41:56 (6) 02:13:54 00:08:41
7 118 Nawracaj Michał M25 4 7 00:14:29 (19)00:03:38 (23)01:12:59 (22)00:00:38 (11)00:42:25 (8) 02:14:10 00:08:57
8 321 Juskiw Pawel Lecha 282 M30 3 8 00:13:56 (13)00:03:35 (20)01:11:59 (15)00:00:37 (10)00:44:22 (15) 02:14:28 00:09:15
9 30 Gardener Jacek LKS Victoria Zabostów M50 1 9 00:15:56 (41)00:03:18 (7)01:09:22 (3)00:00:40 (17)00:45:23 (22) 02:14:40 00:09:27
10 368 Najmowicz Paweł Warmińsko- Mazurski KS Triathlon M18 2 10 00:12:36 (2)00:03:19 (8)01:13:51 (31)00:00:44 (27)00:44:35 (16) 02:15:06 00:09:53
11 270 Guż Andrzej BCT Team M30 4 11 00:18:59 (162)00:03:25 (11)01:09:09 (2)00:01:08 (139)00:42:51 (10) 02:15:32 00:10:19
12 353 Majka Michał LABOSPORT Team M35 1 12 00:15:10 (26)00:03:28 (15)01:13:07 (24)00:00:53 (53)00:43:19 (11) 02:15:57 00:10:44
13 355 Czajkowski Paweł M30 5 13 00:16:34 (55)00:03:31 (19)01:09:26 (4)00:00:50 (44)00:46:10 (27) 02:16:32 00:11:19
14 298 Śliwiński Jacek M25 5 14 00:13:32 (9)00:03:02 (3)01:17:28 (76)00:00:36 (7)00:41:57 (7) 02:16:36 00:11:23
15 131 Ruciński Jakub Hotel 4 Brzozy Team M35 2 15 00:15:28 (30)00:04:01 (49)01:10:28 (6)00:00:56 (66)00:46:08 (26) 02:17:01 00:11:48
16 168 Zwoliński Radosław FiveTri M40 1 16 00:16:40 (60)00:03:49 (35)01:11:52 (13)00:00:50 (42)00:45:18 (19) 02:18:29 00:13:16
17 275 Dobrzański Bartosz TOMATO Radom M40 2 17 00:14:17 (16)00:03:40 (25)01:11:32 (11)00:00:50 (45)00:48:28 (55) 02:18:47 00:13:34
18 92 Erbel Andrzej M45 1 18 00:16:35 (57)00:04:01 (48)01:11:50 (12)00:01:04 (117)00:45:21 (20) 02:18:51 00:13:38
19 210 Chorolewski Paweł M18 3 19 00:14:15 (15)00:03:52 (40)01:15:10 (46)00:00:41 (18)00:45:23 (21) 02:19:21 00:14:08
20 5 Szczerbińska Małgorzata MKS Triathlon Malbork K18 1 1 00:13:09 (7)00:03:14 (6)01:18:58 (104)00:00:38 (13)00:43:29 (12) 02:19:29 00:14:16
21 250 Owczarek Krzysztof M18 4 20 00:14:19 (17)00:03:29 (17)01:13:19 (25)00:01:12 (158)00:47:39 (45) 02:19:58 00:14:45
22 128 Chomik Rafał T2 Salco Mediafeed M35 3 21 00:16:50 (68)00:03:52 (41)01:12:39 (18)00:00:42 (21)00:46:12 (29) 02:20:16 00:15:03
23 100 Górski Jakub www.navox.pl M35 4 22 00:17:54 (117)00:03:07 (5)01:13:05 (23)00:00:39 (14)00:45:54 (25) 02:20:39 00:15:26
24 75 Ortmann Marcin Dywizjon Okrętów Wsparcia M30 6 23 00:13:51 (12)00:03:42 (28)01:13:42 (30)00:00:47 (36)00:48:41 (56) 02:20:43 00:15:30
25 220 Smoczyński Maciej VitaneSports-Intermobi LuckyScottyTeam M30 7 24 00:13:48 (11)00:03:56 (44)01:13:25 (26)00:00:54 (56)00:48:48 (57) 02:20:50 00:15:37
26 38 Młotkowski Mariusz 4RUN Team Piła M40 3 25 00:19:03 (165)00:03:52 (42)01:14:27 (38)00:00:50 (43)00:42:43 (9) 02:20:54 00:15:41
27 8 Kowalska Olga Trinergy K25 1 2 00:15:26 (29)00:03:29 (18)01:17:58 (84)00:00:47 (35)00:43:29 (13) 02:21:09 00:15:56
28 167 Łuczak Bartosz LABOSPORT Team GERAPPA M40 4 26 00:17:04 (83)00:03:27 (13)01:11:53 (14)00:01:05 (123)00:48:14 (52) 02:21:42 00:16:29
29 47 Pawłowski Radosław Luft Tri Team M35 5 27 00:14:57 (25)00:04:11 (68)01:14:48 (42)00:01:02 (99)00:46:47 (31) 02:21:45 00:16:32
30 6 Piorun Anna K25 2 3 00:12:53 (3)00:03:03 (4)01:18:12 (92)00:00:32 (3)00:47:17 (40) 02:21:56 00:16:43
31 358 Glajc Daniel LABOSPORT Team M40 5 28 00:14:34 (20)00:04:09 (62)01:14:19 (36)00:00:46 (30)00:48:13 (51) 02:22:01 00:16:48
32 173 Chmielewski Piotr Lublin M35 6 29 00:15:16 (27)00:03:50 (37)01:12:12 (16)00:01:08 (143)00:49:53 (71) 02:22:19 00:17:06
33 83 Pomierny Tomasz LABOSPORT Team Ultimate Petarda Squad M35 7 30 00:14:55 (24)00:03:46 (33)01:12:51 (21)00:01:00 (88)00:49:54 (72) 02:22:27 00:17:14
34 161 Barszcz Marcin Trisfera M30 8 31 00:17:45 (114)00:04:19 (81)01:12:41 (19)00:00:58 (76)00:46:58 (36) 02:22:41 00:17:28
35 176 Cieszynski Jacek TRI ELANA M50 2 32 00:16:39 (59)00:03:58 (47)01:14:36 (39)00:00:56 (65)00:46:47 (32) 02:22:57 00:17:44
36 201 Kowalski Lukasz Triathlon Team Ciesielski M25 6 33 00:15:39 (32)00:04:07 (58)01:14:11 (35)00:00:55 (62)00:48:08 (48) 02:22:59 00:17:46
37 396 Adamowicz Jakub M45 2 34 00:16:37 (58)00:04:27 (97)01:13:53 (32)00:01:11 (152)00:46:52 (33) 02:23:00 00:17:47
38 288 Ślesicki Rafał SPORTEVO Ostre M25 7 35 00:16:54 (71)00:03:27 (12)01:14:42 (40)00:00:39 (15)00:47:26 (42) 02:23:08 00:17:55
39 122 Kostecki Krzysztof Kuźnia Triathlonu M30 9 36 00:17:03 (82)00:03:37 (21)01:15:17 (49)00:00:41 (19)00:46:37 (30) 02:23:15 00:18:02
40 294 Igielski Armin Tancia Team M35 8 37 00:16:56 (72)00:04:07 (60)01:14:19 (37)00:00:52 (48)00:47:01 (37) 02:23:15 00:18:02
41 7 Susmanek Joanna AdgarFit Pro Team K25 3 4 00:16:29 (50)00:03:27 (14)01:18:49 (101)00:00:52 (49)00:43:42 (14) 02:23:19 00:18:06
42 79 Czerwiec Artur Water Knights Triathlon Zabierzów M35 9 38 00:13:09 (8)00:04:38 (125)01:16:15 (61)00:00:48 (41)00:48:53 (60) 02:23:42 00:18:29
43 403 Karczewski Maksymilian UKS TRS SUSZ M18 5 39 00:14:22 (18)00:03:43 (30)01:17:30 (80)00:00:59 (79)00:47:24 (41) 02:23:57 00:18:44
44 98 Zachwieja Przemysław Tri-Elana M35 10 40 00:15:56 (42)00:03:57 (45)01:14:50 (43)00:00:54 (57)00:49:12 (64) 02:24:48 00:19:35
45 69 Żmuda Kacper M18 6 41 00:17:00 (79)00:03:51 (38)01:16:13 (59)00:00:35 (5)00:47:29 (43) 02:25:08 00:19:55
46 111 Brzozowski Maciej HOTEL CZTERY BRZOZY GDAŃSK HOTEL CZTERY BRZOZY GDAŃSK M18 7 42 00:16:53 (69)00:04:20 (84)01:10:33 (7)00:00:47 (39)00:52:38 (105) 02:25:10 00:19:57
47 374 Kranich Rafał Triathlon Team Ciesielski M35 11 43 00:17:45 (113)00:04:38 (123)01:12:34 (17)00:01:13 (164)00:49:08 (63) 02:25:18 00:20:05
48 191 Wojtczak Tomasz M25 8 44 00:17:10 (89)00:04:42 (134)01:15:45 (54)00:00:51 (46)00:46:53 (34) 02:25:21 00:20:08
49 199 Dziekoński Rafał niezrzeszony M30 10 45 00:16:30 (52)00:04:28 (100)01:14:02 (34)00:00:55 (64)00:49:37 (68) 02:25:32 00:20:19
50 57 Pirek Mariusz Accenture Triclub M25 9 46 00:17:34 (102)00:03:42 (27)01:18:36 (97)00:00:43 (25)00:45:07 (18) 02:25:43 00:20:30
51 115 Swędrowski Jacek PROGRESS DESIGN M35 12 47 00:19:39 (196)00:04:10 (64)01:15:51 (57)00:01:09 (145)00:45:05 (17) 02:25:54 00:20:41
52 230 Górny Robert Team ASA - Biegiem po Zdrowie TrenerTriathlonu.pl M40 6 48 00:15:45 (35)00:04:04 (52)01:16:52 (66)00:01:00 (82)00:48:16 (53) 02:25:56 00:20:43
53 180 Bonikowski Jakub Luft Tri Team M40 7 49 00:16:14 (46)00:04:17 (78)01:13:26 (27)00:00:43 (24)00:51:23 (91) 02:26:03 00:20:50
54 91 Szynal Bartosz Life Gym Life Gym M30 11 50 00:17:33 (101)00:05:09 (192)01:12:47 (20)00:01:03 (105)00:50:13 (77) 02:26:45 00:21:32
55 156 Koper Mateusz M25 10 51 00:16:57 (73)00:04:25 (94)01:19:07 (106)00:00:57 (70)00:45:33 (23) 02:26:58 00:21:45
56 25 Wojciechowski Tomasz TOM-CAR KONIN M45 3 52 00:16:50 (67)00:03:54 (43)01:15:34 (51)00:00:52 (51)00:50:01 (75) 02:27:10 00:21:57
57 139 Wiliński Tomasz LABOSPORT Team xTri.pl M35 13 53 00:17:40 (107)00:04:10 (65)01:15:36 (52)00:00:47 (37)00:48:59 (61) 02:27:13 00:22:00
58 34 Wieczorek Grzegorz M40 8 54 00:14:40 (22)00:04:30 (106)01:15:34 (50)00:01:27 (221)00:52:04 (99) 02:28:16 00:23:03
59 386 Marek Aureliusz M18 8 55 00:16:48 (64)00:03:43 (29)01:18:04 (88)00:00:45 (28)00:49:00 (62) 02:28:20 00:23:07
60 130 Krzemiński Jarosław 3ride4fun M45 4 56 00:16:57 (75)00:04:24 (89)01:16:03 (58)00:01:01 (92)00:50:30 (81) 02:28:54 00:23:41
61 392 Sieciński Emilian Gwarant Susz M18 9 57 00:17:40 (106)00:04:27 (98)01:18:07 (89)00:01:01 (91)00:47:52 (47) 02:29:08 00:23:55
62 400 Pokorski Marek Redknee M40 9 58 00:17:22 (92)00:04:19 (83)01:17:05 (69)00:01:35 (246)00:48:49 (58) 02:29:09 00:23:56
63 15 Nowak Piotr Biegiemnapomoc.pl M35 14 59 00:16:34 (56)00:04:28 (102)01:14:59 (44)00:00:52 (50)00:52:25 (102) 02:29:18 00:24:05
64 255 Humiński Andrzej Triathlon Trójmiasto M35 15 60 00:17:08 (85)00:04:04 (53)01:21:40 (154)00:00:43 (22)00:45:47 (24) 02:29:22 00:24:09
65 140 Mokrzycki Dariusz LABOSPORT Team M45 5 61 00:16:29 (51)00:04:51 (152)01:17:29 (77)00:01:07 (135)00:49:28 (66) 02:29:24 00:24:11
66 419 Piotrowski Michał LABOSPORT Team M40 10 62 00:21:20 (243)00:04:19 (79)01:16:41 (64)00:01:04 (121)00:46:12 (28) 02:29:37 00:24:24
67 96 Łątkowski Sławek M35 16 63 00:17:54 (118)00:03:51 (39)01:18:36 (95)00:01:15 (173)00:48:08 (49) 02:29:45 00:24:32
68 263 Liber Paweł Enduro Man M40 11 64 00:18:18 (131)00:05:03 (178)01:17:08 (72)00:01:04 (114)00:48:23 (54) 02:29:54 00:24:41
69 381 Maliszewski Michał City Parking Group M35 17 65 00:16:19 (47)00:05:00 (170)01:19:09 (108)00:01:23 (208)00:48:11 (50) 02:30:01 00:24:48
70 413 Kurowska Monika Serdakowski Witold Syguła Mateusz KOLARSKI TEAM M25 11 66 00:19:14 (174)00:03:58 (46)01:15:48 (56)00:00:42 (20)00:50:36 (84) 02:30:18 00:25:05 2 (2 / 2)
71 410 Węgier Arkadiusz UKS TRS SUSZ M35 18 67 00:19:45 (199)00:04:43 (139)01:17:14 (74)00:01:02 (104)00:47:49 (46) 02:30:33 00:25:20
72 182 Kozakiewicz Ryszard Kuźnia Triathlonu M40 12 68 00:17:24 (94)00:04:59 (168)01:17:36 (81)00:01:04 (116)00:49:40 (69) 02:30:43 00:25:30
73 192 Wierzbowski Krzysztof M35 19 69 00:17:39 (105)00:04:50 (149)01:17:30 (79)00:01:03 (106)00:49:43 (70) 02:30:45 00:25:32
74 49 Skierkowski Adam AT Team M40 13 70 00:17:35 (104)00:04:57 (162)01:16:19 (63)00:01:02 (103)00:51:01 (86) 02:30:54 00:25:41
75 184 Antoniak Krzysztof M35 20 71 00:15:48 (38)00:04:12 (70)01:16:19 (62)00:01:03 (111)00:53:33 (115) 02:30:56 00:25:43
76 316 Bochniak Jan M30 12 72 00:17:01 (80)00:04:41 (130)01:18:10 (91)00:01:08 (140)00:50:15 (78) 02:31:14 00:26:01
77 401 Wilijewicz Konrad LABOSPORT Team Wilijewicze M40 14 73 00:16:45 (63)00:04:20 (85)01:17:51 (82)00:01:11 (149)00:51:09 (89) 02:31:17 00:26:04
78 95 Bednarski Michał Puls Studio M35 21 74 00:16:02 (45)00:04:35 (116)01:18:04 (87)00:01:07 (137)00:51:43 (93) 02:31:31 00:26:18
79 136 Jesion Ireneusz M45 6 75 00:17:28 (99)00:04:24 (90)01:17:58 (83)00:01:12 (156)00:50:34 (82) 02:31:37 00:26:24
80 14 Suwart Marcin Skiba Jarosław Biegiemnapomoc.pl M35 22 76 00:20:54 (221)00:05:01 (175)01:11:09 (9)00:01:39 (255)00:52:55 (111) 02:31:38 00:26:25
81 55 Kociemba Darek LABOSPORT Team M35 23 77 00:18:57 (159)00:04:05 (56)01:17:09 (73)00:00:46 (31)00:51:06 (88) 02:32:03 00:26:50
82 166 Boniecki Paweł Trisfera M40 15 78 00:18:57 (160)00:04:11 (66)01:13:58 (33)00:01:39 (257)00:53:33 (116) 02:32:20 00:27:07
83 404 Stańko Robert Cebula Marek Mężydło Antoni VIP Team M35 24 79 00:18:49 (153)00:04:05 (57)01:15:15 (48)00:00:36 (9)00:53:41 (118) 02:32:26 00:27:13 3 (3 / 1)
84 385 Łopiński Radosław M40 16 80 00:17:29 (100)00:05:12 (198)01:21:34 (151)00:01:05 (125)00:47:11 (38) 02:32:31 00:27:18
85 260 Sobiechowski Andrzej M50 3 81 00:19:11 (171)00:05:05 (182)01:17:25 (75)00:01:07 (136)00:49:56 (74) 02:32:43 00:27:30
86 279 Czajkowski Piotr STOWARZYSZENIE IRON HELP M25 12 82 00:20:08 (208)00:04:31 (107)01:20:11 (130)00:01:15 (172)00:46:57 (35) 02:33:01 00:27:48
87 48 Swinarski Maciej MotoSyberia.com M35 25 83 00:19:36 (195)00:04:07 (59)01:16:53 (67)00:00:44 (26)00:51:57 (97) 02:33:16 00:28:03
88 365 Babczyński Łukasz LABOSPORT Team M35 26 84 00:15:34 (31)00:04:26 (95)01:18:50 (102)00:01:12 (157)00:53:21 (114) 02:33:23 00:28:10
89 72 Szumny Mateusz M25 13 85 00:18:38 (143)00:04:08 (61)01:22:16 (160)00:01:06 (131)00:47:17 (39) 02:33:24 00:28:11
90 134 Kowalski Łukasz M18 10 86 00:13:01 (4)00:03:46 (32)01:19:37 (117)00:00:39 (16)00:56:35 (155) 02:33:38 00:28:25
91 218 Łoboda Karol M30 13 87 00:19:18 (178)00:05:00 (172)01:18:34 (94)00:00:56 (67)00:49:54 (73) 02:33:41 00:28:28
92 273 Sanecki Piotr KB Biegam Bo Lubię Pasłęk M25 14 88 00:19:27 (188)00:05:19 (207)01:20:43 (139)00:01:01 (93)00:47:30 (44) 02:34:02 00:28:49
93 175 Kwiatkowski Paweł SALON ROWEROWY TORUŃ M30 14 89 00:16:42 (61)00:04:15 (71)01:15:48 (55)00:01:04 (120)00:56:14 (151) 02:34:03 00:28:50
94 60 Barański Grzegorz Brodnica MTB Cycling Team M45 7 90 00:15:57 (43)00:04:19 (80)01:18:02 (86)00:01:05 (128)00:54:50 (132) 02:34:12 00:28:59
95 222 Rutka Radoslaw M35 27 91 00:15:53 (40)00:04:30 (104)01:22:08 (158)00:01:08 (144)00:51:03 (87) 02:34:42 00:29:29
96 129 Przeździęk Adam T2 Salco Mediafeed.pl M25 15 92 00:15:47 (37)00:04:04 (54)01:21:09 (143)00:00:57 (75)00:52:54 (110) 02:34:51 00:29:38
97 24 Chylak Kamil LABOSPORT Team Olympic Fish M30 15 93 00:17:40 (108)00:04:42 (132)01:22:40 (162)00:01:27 (223)00:48:50 (59) 02:35:18 00:30:05
98 88 Chmielowiec Tomasz MTS DRUŻYNA SZPIKU KGHM M40 17 94 00:20:03 (204)00:04:57 (163)01:18:36 (98)00:01:17 (176)00:50:28 (80) 02:35:20 00:30:07
99 341 Foremski Sławomir TTC Toruń M45 8 95 00:21:20 (242)00:05:29 (228)01:15:07 (45)00:01:00 (85)00:52:56 (112) 02:35:52 00:30:39
100 397 Rakowski Wojciech Rakowski Michał Rżeński Michał Samorząd Team M50 4 96 00:22:51 (287)00:05:02 (176)01:15:37 (53)00:00:38 (12)00:51:51 (96) 02:35:59 00:30:46 4 (4 / 1)
101 50 Witkowski Grzegorz LABOSPORT Team M35 28 97 00:17:50 (116)00:04:28 (101)01:17:59 (85)00:00:51 (47)00:54:52 (133) 02:36:00 00:30:47
102 318 Rokita Eryk Trinergy M35 29 98 00:16:30 (53)00:04:30 (105)01:21:56 (156)00:01:17 (179)00:52:11 (100) 02:36:24 00:31:11
103 154 Rokicki Leszek Enduroman Elbląg M40 18 99 00:21:09 (233)00:06:02 (284)01:19:27 (111)00:01:01 (95)00:49:22 (65) 02:37:01 00:31:48
104 164 Czingon Mikołaj M25 16 100 00:17:07 (84)00:04:39 (127)01:19:16 (109)00:01:01 (90)00:55:31 (141) 02:37:33 00:32:20
105 141 Cieślak Wojciech Twister Trójmiasto M35 30 101 00:22:48 (283)00:04:35 (114)01:19:04 (105)00:01:06 (129)00:50:02 (76) 02:37:36 00:32:23
106 267 Leżanka Krzysztof Pędziwiatr Białystok M30 16 102 00:20:54 (222)00:05:43 (260)01:16:56 (68)00:01:26 (220)00:52:40 (106) 02:37:40 00:32:27
107 264 Pruchniewski Sławomir WTT Warszawa M35 31 103 00:18:41 (145)00:04:36 (118)01:20:10 (129)00:00:36 (8)00:53:44 (121) 02:37:46 00:32:33
108 133 Tadla Paweł NET SYSTEM Triathlon Team M30 17 104 00:19:03 (164)00:04:15 (72)01:19:44 (119)00:01:01 (94)00:53:44 (120) 02:37:46 00:32:33
109 17 Sieciński Leszek UKS TRS SUSZ M50 5 105 00:21:22 (245)00:05:24 (220)01:17:07 (71)00:01:31 (240)00:52:28 (104) 02:37:51 00:32:38
110 94 Chojnacki Artur proarti.pl sportowykonin.pl M35 32 106 00:18:45 (149)00:03:40 (26)01:21:06 (141)00:00:48 (40)00:53:41 (119) 02:38:00 00:32:47
111 237 Kruk Michal Water Knights Triathlon Zabierzów M40 19 107 00:18:31 (140)00:04:50 (150)01:19:31 (114)00:00:56 (68)00:54:16 (129) 02:38:04 00:32:51
112 269 Węgliński Łukasz M30 18 108 00:17:42 (110)00:04:23 (88)01:13:34 (28)00:01:11 (153)01:01:19 (205) 02:38:08 00:32:55
113 150 Garbiec Tomasz Warszwa Targówek Varso M35 33 109 00:18:17 (129)00:04:43 (138)01:17:30 (78)00:00:59 (80)00:56:49 (158) 02:38:18 00:33:05
114 320 Knopkiewicz Wacław M35 34 110 00:18:43 (147)00:05:03 (179)01:24:03 (179)00:01:17 (183)00:49:33 (67) 02:38:40 00:33:27
115 253 Rydecki Karol Enduroman Elbląg M50 6 111 00:21:34 (252)00:05:19 (206)01:19:48 (120)00:01:52 (277)00:50:35 (83) 02:39:08 00:33:55
116 349 Latos Marek Gliwickie Towarzystwo Triathlonowe M25 17 112 00:17:09 (87)00:05:09 (191)01:19:33 (116)00:01:37 (252)00:55:39 (142) 02:39:08 00:33:55
117 135 Kowalski Jerzy M45 9 113 00:21:08 (232)00:05:13 (201)01:21:18 (144)00:01:29 (233)00:50:15 (79) 02:39:22 00:34:09
118 132 Kubicki Leszek Wircom M60 1 114 00:15:41 (33)00:04:32 (111)01:18:09 (90)00:00:57 (73)01:00:07 (184) 02:39:26 00:34:13
119 107 Budziło Adam PTT Delta Płock M40 20 115 00:18:18 (130)00:04:52 (156)01:19:57 (125)00:01:22 (206)00:55:15 (139) 02:39:44 00:34:31
120 105 Gronowalski Daniel M18 11 116 00:18:36 (141)00:04:28 (103)01:19:44 (118)00:01:20 (196)00:55:43 (143) 02:39:52 00:34:39
121 297 Dagil Aleksander Team ASA - Biegiem po Zdrowie M35 35 117 00:15:58 (44)00:04:52 (154)01:22:58 (166)00:01:02 (98)00:55:03 (138) 02:39:52 00:34:39
122 331 Noga Jarek M30 19 118 00:19:10 (170)00:04:16 (76)01:19:07 (107)00:00:59 (81)00:56:23 (152) 02:39:55 00:34:42
123 317 Kamiński Wojtek CompleXsports Triathlon Team M30 20 119 00:19:22 (183)00:05:26 (223)01:21:34 (150)00:01:20 (194)00:52:19 (101) 02:40:02 00:34:49
124 157 Pasierbiński Piotr Trisfera M45 10 120 00:18:47 (151)00:04:45 (140)01:20:29 (135)00:01:52 (278)00:54:20 (131) 02:40:13 00:35:00
125 394 Bieńkowski Paweł UKS TRS SUSZ M25 18 121 00:18:19 (132)00:05:09 (193)01:19:50 (123)00:01:12 (160)00:55:47 (145) 02:40:18 00:35:05
126 271 Majewski Michał NIEZRZESZONY M25 19 122 00:18:27 (136)00:05:24 (219)01:20:22 (133)00:02:23 (316)00:53:51 (122) 02:40:27 00:35:14
127 13 Pupka Artur AT Team M50 7 123 00:19:13 (173)00:05:06 (183)01:18:51 (103)00:00:54 (61)00:56:39 (156) 02:40:44 00:35:31
128 389 Grzesik Michał M25 20 124 00:21:34 (254)00:03:38 (24)01:23:23 (175)00:00:55 (63)00:51:46 (95) 02:41:16 00:36:03
129 395 Goździewicz Paweł PAPUNIS TEAM GDYNIA M35 36 125 00:21:34 (253)00:04:31 (108)01:19:56 (124)00:01:18 (189)00:53:59 (125) 02:41:17 00:36:04
130 179 Epelbaum Dariusz T-Mobile Running Team M35 37 126 00:19:06 (166)00:04:19 (82)01:20:38 (137)00:01:03 (109)00:56:14 (150) 02:41:20 00:36:07
131 295 Lempek Daniel Lubawa M30 21 127 00:19:12 (172)00:05:26 (225)01:20:13 (132)00:01:08 (142)00:55:30 (140) 02:41:28 00:36:15
132 213 Wacławski Grzegorz M55 1 128 00:20:51 (220)00:04:38 (124)01:21:02 (140)00:01:43 (267)00:53:19 (113) 02:41:33 00:36:20
133 66 Borowiak Mariusz M35 38 129 00:20:32 (216)00:05:58 (276)01:22:13 (159)00:01:20 (197)00:51:32 (92) 02:41:34 00:36:21
134 54 Pastusiak Adam LABOSPORT Team AT TEAM M25 21 131 00:18:10 (126)00:04:58 (166)01:22:36 (161)00:01:00 (84)00:54:53 (134) 02:41:37 00:36:24
135 22 Stajszczyk Marcin AT Team M40 21 130 00:17:59 (120)00:05:36 (248)01:22:51 (164)00:01:14 (165)00:53:56 (124) 02:41:37 00:36:24
136 266 Kieda Wojciech TRENERFIT.PL M35 39 132 00:17:16 (90)00:05:32 (234)01:15:14 (47)00:00:56 (69)01:02:47 (221) 02:41:44 00:36:31
137 202 Wojtyło Zdzisław NAFTOKOR M55 2 133 00:19:35 (193)00:04:58 (164)01:17:05 (70)00:01:18 (187)00:58:53 (177) 02:41:47 00:36:34
138 18 Michalska Magdalena TRIATHLON TEAM CIESIELSKI K25 4 5 00:18:29 (137)00:04:53 (159)01:22:55 (165)00:01:07 (134)00:54:58 (135) 02:42:23 00:37:10
139 411 Kaca Krzysztof UKS TRS SUSZ M35 40 134 00:17:42 (109)00:04:25 (92)01:21:34 (152)00:01:27 (225)00:57:31 (166) 02:42:39 00:37:26
140 53 Haibach Werner KS UAM Traithlon M65 1 135 00:21:24 (247)00:04:50 (148)01:21:26 (148)00:01:23 (209)00:54:20 (130) 02:43:23 00:38:10
141 281 Śliwiński Szczepan PTT Delta Płock M25 22 136 00:15:46 (36)00:04:16 (77)01:25:56 (193)00:00:54 (59)00:56:40 (157) 02:43:33 00:38:20
142 32 Rzeszutko Rafał M25 23 137 00:20:06 (206)00:04:39 (128)01:25:54 (191)00:00:45 (29)00:52:27 (103) 02:43:52 00:38:39
143 109 Stypułkowski Radosław SłońcaTeam M40 22 138 00:20:07 (207)00:04:43 (137)01:21:53 (155)00:01:20 (198)00:56:05 (148) 02:44:09 00:38:56
144 93 Piątek Marcin Triathlon Szczecinek M40 23 139 00:18:15 (128)00:04:39 (129)01:19:21 (110)00:01:01 (89)01:00:56 (197) 02:44:12 00:38:59
145 233 Mieścicka Magdalena Trenertriathlonu.pl K30 1 6 00:18:03 (123)00:04:45 (142)01:23:16 (171)00:01:02 (102)00:57:28 (164) 02:44:33 00:39:20
146 319 Kalisz Andrzej Triathlon Team Ciesielski M50 8 140 00:18:14 (127)00:04:25 (93)01:20:11 (131)00:01:25 (215)01:00:18 (186) 02:44:34 00:39:21
147 146 Osiński Michał M35 41 142 00:17:19 (91)00:05:17 (205)01:19:59 (126)00:01:17 (181)01:01:03 (200) 02:44:56 00:39:43
148 12 Kacprzak Marek Biegiemnapomoc.pl M40 24 141 00:17:45 (115)00:05:21 (210)01:28:08 (207)00:00:54 (55)00:52:48 (108) 02:44:56 00:39:43
149 242 Sujka Karol M30 22 143 00:18:02 (122)00:05:17 (204)01:16:14 (60)00:01:14 (167)01:04:26 (234) 02:45:13 00:40:00
150 80 Briggs Sean M45 11 144 00:19:21 (182)00:04:48 (147)01:26:24 (195)00:00:54 (58)00:53:56 (123) 02:45:22 00:40:09
151 379 Kosmala Michał LABOSPORT Team Sunward Polska M35 42 145 00:17:23 (93)00:06:14 (298)01:20:00 (127)00:01:42 (263)01:00:04 (183) 02:45:24 00:40:11
152 364 Ruczka Piotr KS KOZIOŁEK M45 12 146 00:21:01 (228)00:04:26 (96)01:18:43 (100)00:01:10 (147)01:00:25 (188) 02:45:45 00:40:32
153 354 Górski Krzysztof M25 24 147 00:18:41 (146)00:04:27 (99)01:23:35 (177)00:01:17 (182)00:57:59 (169) 02:45:58 00:40:45
154 232 Długołęcki Piotr ForSport M50 9 148 00:20:26 (212)00:05:47 (265)01:21:30 (149)00:01:51 (275)00:56:28 (153) 02:46:02 00:40:49
155 29 Poważyński Arkadiusz LABOSPORT Team M30 23 149 00:19:17 (177)00:04:16 (74)01:21:19 (145)00:01:11 (150)01:00:10 (185) 02:46:12 00:40:59
156 37 Kramarczyk Krzysztof M50 10 150 00:18:51 (155)00:04:45 (141)01:20:38 (138)00:01:21 (200)01:00:43 (193) 02:46:19 00:41:06
157 278 Kotra Jacek Polski Klub Alpejski M30 24 151 00:17:08 (86)00:05:20 (208)01:23:07 (168)00:01:56 (287)00:58:59 (178) 02:46:31 00:41:18
158 371 Pobłocki Krzysztof PAPUNIS TEAM GDYNIA M40 25 152 00:23:35 (299)00:05:35 (244)01:20:26 (134)00:01:10 (146)00:55:48 (146) 02:46:34 00:41:21
159 145 Markowski Dariusz M55 3 153 00:23:40 (301)00:04:23 (87)01:23:15 (169)00:01:07 (133)00:54:12 (128) 02:46:37 00:41:24
160 382 Szymańczyk Marcin Tri4fun M35 43 154 00:21:19 (241)00:04:43 (135)01:25:18 (188)00:01:27 (224)00:54:09 (127) 02:46:56 00:41:43
161 235 Mączyński Czesław M60 2 155 00:25:45 (319)00:04:05 (55)01:18:36 (96)00:01:18 (188)00:57:18 (162) 02:47:03 00:41:50
162 89 Elminowski Wojciech Enduroman Elbląg M50 11 156 00:19:16 (176)00:04:58 (167)01:23:21 (174)00:00:57 (74)00:58:36 (172) 02:47:07 00:41:54
163 116 Janczewski Darek LABOSPORT Team M40 26 157 00:19:20 (180)00:04:54 (160)01:24:17 (182)00:02:14 (307)00:56:29 (154) 02:47:14 00:42:01
164 383 Bielik Patryk YOLO Team M18 12 158 00:16:43 (62)00:05:10 (196)01:27:18 (199)00:01:22 (207)00:56:51 (159) 02:47:25 00:42:12
165 200 Płowaś Marta LABOSPORT Team K35 1 7 00:19:10 (168)00:05:20 (209)01:21:20 (146)00:00:57 (72)01:00:49 (195) 02:47:35 00:42:22
166 190 Sarol Adrian M25 25 159 00:17:09 (88)00:04:38 (122)01:28:08 (208)00:00:46 (32)00:57:21 (163) 02:48:02 00:42:49
167 125 Tempski Patryk M30 25 160 00:15:51 (39)00:05:37 (252)01:27:44 (203)00:01:29 (231)00:57:31 (165) 02:48:11 00:42:58
168 26 Urbanowicz Kamil M35 44 161 00:22:30 (272)00:04:35 (115)01:25:40 (189)00:01:30 (236)00:54:02 (126) 02:48:17 00:43:04
169 216 Pawlak Kamil Benefit Systems Running Team M25 26 162 00:18:25 (133)00:04:46 (144)01:23:20 (173)00:01:10 (148)01:00:56 (198) 02:48:36 00:43:23
170 127 Rybkowski Grzegorz Trisfera M45 13 163 00:21:25 (248)00:05:47 (263)01:21:07 (142)00:01:36 (248)00:58:48 (175) 02:48:42 00:43:29
171 58 Mikołajczyk Kuba M18 13 164 00:17:26 (97)00:07:01 (315)01:26:15 (194)00:01:18 (184)00:57:02 (160) 02:49:02 00:43:49
172 221 Wesołowski Szymon M25 27 165 00:19:21 (181)00:04:45 (143)01:32:46 (260)00:00:58 (77)00:51:22 (90) 02:49:13 00:44:00
173 82 Krasnodębski Sebastian M30 26 166 00:22:50 (286)00:05:22 (211)01:19:28 (113)00:01:00 (86)01:00:50 (196) 02:49:30 00:44:17
174 226 Wacławski Bartosz SSP ORKA Iława M25 28 167 00:15:42 (34)00:03:47 (34)01:22:46 (163)00:00:54 (54)01:06:36 (261) 02:49:45 00:44:32
175 352 Kocur Rafał DoctorsTeam M40 27 168 00:21:05 (231)00:05:30 (231)01:31:04 (243)00:01:30 (237)00:50:37 (85) 02:49:47 00:44:34
176 123 Włudarczyk Damian M30 27 169 00:19:43 (197)00:03:24 (10)01:32:34 (258)00:00:33 (4)00:53:36 (117) 02:49:49 00:44:36
177 214 Lewiński Paweł NET SYSTEM Triathlon Team M18 14 170 00:24:35 (310)00:04:15 (73)01:28:21 (215)00:01:04 (118)00:51:44 (94) 02:49:59 00:44:46
178 187 Obiedzińska Aleksandra KTS IRONMAN K35 2 8 00:17:44 (112)00:05:36 (245)01:25:50 (190)00:01:43 (266)00:59:22 (180) 02:50:15 00:45:02
179 77 Bryzek Arnold M40 28 171 00:16:57 (74)00:05:41 (256)01:23:18 (172)00:02:02 (295)01:02:19 (219) 02:50:17 00:45:04
180 204 Pałysa Marek M40 29 172 00:17:35 (103)00:05:24 (217)01:19:27 (112)00:01:40 (259)01:06:21 (259) 02:50:26 00:45:13
181 186 Budkowski Paweł M50 12 173 00:17:26 (96)00:05:04 (180)01:21:37 (153)00:01:37 (250)01:05:21 (242) 02:51:04 00:45:51
182 390 Wołyniec Emilia Łowcy Przygód Gołdap K30 2 9 00:24:09 (305)00:03:45 (31)01:30:35 (239)00:01:05 (124)00:51:58 (98) 02:51:31 00:46:18
183 162 Zujewski Piotr M40 30 174 00:19:33 (191)00:08:49 (329)01:25:13 (186)00:02:23 (315)00:55:57 (147) 02:51:55 00:46:42
184 84 Kochaniak Rafał SOLOIST M35 45 175 00:19:34 (192)00:05:23 (216)01:24:58 (184)00:01:37 (253)01:00:29 (190) 02:52:00 00:46:47
185 286 Szypnik Maciej M40 31 176 00:20:21 (210)00:05:31 (232)01:32:35 (259)00:00:52 (52)00:52:46 (107) 02:52:05 00:46:52
186 333 Guzowska Iwona LABOSPORT Team K40 1 10 00:21:48 (258)00:05:53 (272)01:27:42 (202)00:01:57 (288)00:54:59 (136) 02:52:18 00:47:05
187 327 Piotrowski Daniel M25 29 177 00:14:37 (21)00:04:53 (157)01:28:13 (209)00:01:29 (229)01:03:17 (224) 02:52:29 00:47:16
188 33 Pieloch Piotr M30 28 178 00:20:43 (217)00:04:54 (161)01:29:31 (234)00:01:14 (168)00:56:13 (149) 02:52:34 00:47:21
189 217 Elżanowski Jeremi M35 46 179 00:19:44 (198)00:05:42 (257)01:20:03 (128)00:01:16 (174)01:05:54 (251) 02:52:39 00:47:26
190 61 Pyłka Paweł M45 14 181 00:25:37 (317)00:03:49 (36)01:29:06 (228)00:01:27 (222)00:52:48 (109) 02:52:47 00:47:34
191 70 Gielniak Przemysław M40 32 180 00:18:08 (125)00:05:08 (190)01:28:36 (220)00:01:12 (155)00:59:42 (181) 02:52:47 00:47:34
192 114 Sudziarski Michał AMS Grudziądz M35 47 182 00:18:45 (148)00:05:39 (253)01:19:32 (115)00:01:44 (268)01:07:53 (268) 02:53:32 00:48:19
193 421 Huszcza Paweł Więcej Funku! M30 29 183 00:17:03 (81)00:05:12 (199)01:28:34 (219)00:01:15 (169)01:01:34 (208) 02:53:38 00:48:25
194 336 Budzanowski Michał Tribition Team Vonart Wrocław M25 30 184 00:17:58 (119)00:05:37 (249)01:23:58 (178)00:01:23 (210)01:05:06 (240) 02:54:01 00:48:48
195 256 Pękala Mateusz M25 31 185 00:20:58 (225)00:04:43 (136)01:28:40 (221)00:01:05 (126)00:58:40 (173) 02:54:06 00:48:53
196 10 Piwowarski Paweł LABOSPORT Team bikservice.com.pl HUUB/Legia Warszawa M30 30 186 00:22:32 (273)00:04:42 (133)01:19:48 (121)00:01:01 (96)01:06:13 (255) 02:54:16 00:49:03
197 119 Maćkowski Jędrzej LABOSPORT Team M30 31 187 00:18:53 (157)00:05:10 (194)01:25:16 (187)00:01:22 (204)01:03:37 (228) 02:54:18 00:49:05
198 163 Topolewski Jacek M40 33 188 00:22:26 (270)00:04:53 (158)01:25:55 (192)00:01:22 (205)00:59:52 (182) 02:54:28 00:49:15
199 254 Korol Marek Triathlon Trójmiasto M35 48 189 00:18:37 (142)00:05:02 (177)01:26:25 (196)00:01:03 (110)01:03:32 (226) 02:54:39 00:49:26
200 376 Grądziel Aleksandra PAPUNIS TEAM GDYNIA K35 3 11 00:20:31 (215)00:05:23 (215)01:28:31 (217)00:01:31 (238)00:58:49 (176) 02:54:43 00:49:30
201 322 Buczkowska Alicja K30 3 12 00:21:29 (251)00:05:11 (197)01:24:54 (183)00:01:12 (159)01:02:02 (216) 02:54:47 00:49:34
202 398 Delegacz Sławomir M50 13 190 00:23:16 (293)00:07:00 (314)01:24:11 (181)00:01:55 (283)00:59:05 (179) 02:55:28 00:50:15
203 326 Kościuczuk Łukasz Biegiemnapomoc.pl M30 32 191 00:18:00 (121)00:05:56 (274)01:28:20 (213)00:02:06 (298)01:01:09 (202) 02:55:32 00:50:19
204 196 Wenda Łukasz M40 34 192 00:21:49 (259)00:05:06 (185)01:23:16 (170)00:01:04 (113)01:04:30 (236) 02:55:44 00:50:31
205 209 Sacha Łukasz treningibiegowe.pl M30 33 193 00:19:24 (184)00:05:40 (255)01:28:23 (216)00:01:51 (276)01:00:27 (189) 02:55:46 00:50:33
206 285 Mika Tomasz M35 49 194 00:18:25 (134)00:07:04 (317)01:33:23 (265)00:01:19 (191)00:55:46 (144) 02:55:57 00:50:44
207 211 Wałaszek Jan BikeBrothers Oshee Team M50 14 195 00:22:34 (275)00:04:16 (75)01:27:30 (201)00:00:54 (60)01:00:46 (194) 02:56:00 00:50:47
208 290 Klimek Paweł M18 15 196 00:16:23 (48)00:04:52 (153)01:30:46 (241)00:00:58 (78)01:03:01 (222) 02:56:01 00:50:48
209 406 Cupa Ireneusz M40 35 197 00:21:16 (239)00:05:36 (246)01:18:41 (99)00:01:52 (279)01:08:45 (277) 02:56:10 00:50:57
210 308 Zdunek Katarzyna K30 4 13 00:20:59 (227)00:04:51 (151)01:28:00 (205)00:01:15 (170)01:01:08 (201) 02:56:13 00:51:00
211 363 Cygan Piotr OLSH M45 15 198 00:19:10 (169)00:05:24 (218)01:24:05 (180)00:01:26 (219)01:06:17 (257) 02:56:22 00:51:09
212 65 Kubik Agnieszka CompleXsports Triathlon Team K25 5 14 00:16:33 (54)00:05:16 (203)01:27:27 (200)00:01:18 (185)01:06:02 (253) 02:56:35 00:51:22
213 45 Kłys Piotr Puls Studio M35 50 199 00:19:26 (186)00:04:35 (113)01:29:27 (232)00:01:23 (212)01:01:49 (212) 02:56:41 00:51:28
214 52 Duda Marek LABOSPORT Team M40 36 200 00:19:01 (163)00:04:47 (145)01:23:04 (167)00:01:05 (127)01:09:16 (280) 02:57:12 00:51:59
215 272 Nowak Andrzej Tempo Mława M50 15 201 00:21:54 (260)00:06:24 (304)01:30:00 (236)00:01:21 (202)00:57:46 (167) 02:57:25 00:52:12
216 315 Wengerski Robert M45 16 202 00:18:58 (161)00:06:14 (297)01:25:07 (185)00:01:35 (247)01:05:48 (248) 02:57:43 00:52:30
217 407 Kopacz Grzegorz wmsportowy Polsport Team M25 32 203 00:19:19 (179)00:04:58 (165)01:28:54 (225)00:01:04 (115)01:03:33 (227) 02:57:48 00:52:35
218 78 Folga Andrzej LABOSPORT Team M40 37 204 00:20:45 (218)00:05:07 (188)01:28:15 (210)00:01:59 (292)01:01:44 (210) 02:57:50 00:52:37
219 227 Trośniak Piotr M40 38 205 00:16:49 (65)00:05:25 (221)01:28:48 (223)00:01:19 (190)01:05:36 (243) 02:57:57 00:52:44
220 97 Łątkowska Mirosława K35 4 15 00:22:20 (268)00:04:23 (86)01:32:34 (257)00:01:07 (132)00:58:01 (170) 02:58:26 00:53:13
221 387 Celmer Piotr M35 51 206 00:20:50 (219)00:07:04 (316)01:32:04 (254)00:01:40 (260)00:57:13 (161) 02:58:51 00:53:38
222 304 Kukowski Jakub M18 16 207 00:16:25 (49)00:05:40 (254)01:20:34 (136)00:01:02 (101)01:15:35 (302) 02:59:16 00:54:03
223 229 Mieścicki Łukasz TRENERTRIATHLONU.PL M30 34 208 00:23:46 (303)00:05:49 (266)01:27:17 (198)00:02:08 (299)01:00:20 (187) 02:59:20 00:54:07
224 42 Fudała Wojciech M25 33 209 00:21:19 (240)00:05:10 (195)01:22:05 (157)00:01:30 (235)01:09:34 (283) 02:59:38 00:54:25
225 203 Włodarczak Witold Medicover Bydgoszcz M50 16 210 00:21:58 (263)00:04:35 (117)01:31:33 (250)00:01:32 (242)01:00:31 (191) 03:00:08 00:54:55
226 120 Kulakowski Tomasz Kondycja M40 39 211 00:19:30 (190)00:06:36 (307)01:33:36 (266)00:01:42 (264)00:58:46 (174) 03:00:11 00:54:58
227 31 Kuczynska Iza Trinergy K40 2 16 00:27:47 (325)00:04:32 (112)01:31:11 (244)00:02:01 (294)00:55:01 (137) 03:00:33 00:55:20
228 103 Haftarczyk Grzegorz M40 40 212 00:22:29 (271)00:05:00 (173)01:29:25 (231)00:01:08 (141)01:03:40 (229) 03:01:42 00:56:29
229 302 Szelągiewicz Piotr M30 35 213 00:18:50 (154)00:04:41 (131)01:34:45 (274)00:01:57 (289)01:01:39 (209) 03:01:52 00:56:39
230 39 Mazurkiewicz Piotr M40 41 214 00:21:11 (235)00:05:30 (230)01:27:14 (197)00:01:29 (232)01:06:54 (262) 03:02:17 00:57:04
231 241 Kremplewski Karol M30 36 215 00:19:27 (187)00:05:29 (229)01:30:40 (240)00:01:29 (228)01:05:53 (250) 03:02:57 00:57:44
232 345 Swiderski Dariusz NON IRON TEAM M40 42 216 00:16:58 (76)00:04:10 (63)01:32:09 (255)00:01:28 (226)01:08:33 (274) 03:03:18 00:58:05
233 422 Ihnatowicz Arkadiusz M45 17 217 00:19:47 (201)00:05:33 (239)01:32:19 (256)00:01:17 (178)01:04:23 (232) 03:03:18 00:58:05
234 323 Antolak Waldemar M40 43 219 00:25:14 (314)00:05:23 (214)01:28:20 (214)00:01:46 (271)01:02:39 (220) 03:03:23 00:58:10
235 153 Piotrowicz Krzysztof M45 18 218 00:23:20 (294)00:04:37 (121)01:29:27 (233)00:01:11 (151)01:04:48 (238) 03:03:23 00:58:10
236 348 Stępień Tomasz Danielo Sportwear Fermy Drobiu Stępień M30 37 220 00:22:02 (265)00:04:31 (110)01:18:16 (93)00:01:25 (216)01:17:47 (314) 03:04:01 00:58:48
237 158 Owczarek Tomasz M45 19 221 00:19:46 (200)00:06:09 (292)01:28:45 (222)00:01:21 (199)01:08:34 (275) 03:04:35 00:59:22
238 68 Hendler Maciej M30 38 222 00:19:55 (203)00:06:05 (289)01:35:19 (276)00:01:17 (177)01:02:08 (217) 03:04:44 00:59:31
239 85 Marcinek Andrzej 50upAT M55 4 223 00:23:13 (291)00:07:13 (319)01:27:59 (204)00:02:11 (304)01:04:19 (231) 03:04:54 00:59:41
240 405 Rydzewski Witold M35 52 224 00:17:25 (95)00:06:00 (281)01:28:19 (212)00:01:38 (254)01:11:39 (292) 03:05:01 00:59:48
241 99 Mielczarek Krzysztof Triathlon Szczecinek M40 44 225 00:19:15 (175)00:04:47 (146)01:16:47 (65)00:00:57 (71)01:23:22 (323) 03:05:07 00:59:54
242 151 Cieślak Michał M35 53 226 00:20:23 (211)00:05:58 (278)01:30:05 (237)00:01:04 (112)01:07:43 (266) 03:05:13 01:00:00
243 44 Dobosz Andrzej M40 45 227 00:23:27 (295)00:05:26 (224)01:30:21 (238)00:01:25 (214)01:04:51 (239) 03:05:30 01:00:17
244 307 Gabryszak Maciej Relaksowo.pl Relaksowo.pl M30 39 228 00:18:30 (139)00:05:55 (273)01:34:22 (269)00:01:05 (122)01:05:40 (246) 03:05:33 01:00:20
245 245 Brzozowski Bartek LABOSPORT Team M40 46 229 00:18:52 (156)00:04:36 (119)01:39:21 (296)00:01:13 (162)01:01:33 (207) 03:05:35 01:00:22
246 177 Safranow Marcin motosyberia M35 54 230 00:22:01 (264)00:06:20 (303)01:28:57 (227)00:01:16 (175)01:07:09 (264) 03:05:43 01:00:30
247 23 Maciejewski Grzegorz M30 40 231 00:18:07 (124)00:06:05 (290)01:41:40 (302)00:02:03 (296)00:57:58 (168) 03:05:53 01:00:40
248 225 Owczarczyk Dawid M25 34 232 00:21:57 (262)00:05:37 (251)01:33:20 (264)00:01:18 (186)01:03:43 (230) 03:05:56 01:00:43
249 197 Rolewicz Karol rolewicz.pl M25 35 233 00:24:43 (311)00:06:13 (296)01:28:04 (206)00:01:20 (195)01:05:38 (244) 03:05:58 01:00:45
250 416 Kowalewska Monika Biegiemnapomoc.pl K35 5 17 00:27:01 (323)00:04:31 (109)01:31:48 (252)00:01:53 (281)01:01:03 (199) 03:06:15 01:01:02
251 258 Szkutnik Michał M18 17 234 00:18:54 (158)00:05:07 (186)01:38:59 (295)00:01:19 (193)01:02:01 (215) 03:06:20 01:01:07
252 126 Huzar Ryszard Autyzm jest wśród nas M40 47 235 00:18:27 (135)00:04:59 (169)01:32:50 (262)00:01:48 (272)01:08:16 (271) 03:06:21 01:01:08
253 388 Wilijewicz Dominika LABOSPORT Team Wilijewicze K40 3 18 00:21:36 (255)00:05:13 (200)01:39:32 (298)00:01:40 (258)00:58:24 (171) 03:06:25 01:01:12
254 339 Pawłowski Maciej M35 55 236 00:20:19 (209)00:05:23 (213)01:29:14 (229)00:02:15 (309)01:09:20 (281) 03:06:30 01:01:17
255 208 Kościelak Maciej Oddział Żandarmerii Wojskowej M35 56 237 00:23:01 (289)00:06:02 (283)01:29:23 (230)00:01:48 (273)01:06:26 (260) 03:06:41 01:01:28
256 228 Gładosz Łukasz Trasa Zielona Góra M30 41 238 00:18:48 (152)00:05:01 (174)01:19:49 (122)00:01:21 (201)01:21:54 (321) 03:06:54 01:01:41
257 51 Majdowski Michał AT Team M40 48 239 00:21:14 (238)00:05:33 (240)01:23:27 (176)00:01:06 (130)01:15:37 (303) 03:06:57 01:01:44
258 223 Pijanowski Leszek M55 5 240 00:23:12 (290)00:04:38 (126)01:36:20 (284)00:01:32 (243)01:01:16 (203) 03:06:57 01:01:44
259 172 Turek Przemysław M30 42 241 00:23:15 (292)00:05:28 (227)01:34:29 (271)00:00:47 (38)01:03:03 (223) 03:07:03 01:01:50
260 206 Koszut Wojciech M35 57 242 00:24:51 (312)00:04:52 (155)01:28:18 (211)00:01:37 (251)01:07:33 (265) 03:07:11 01:01:58
261 356 Czajkowska Magdalena K30 5 19 00:20:28 (213)00:05:16 (202)01:34:43 (273)00:01:11 (154)01:05:59 (252) 03:07:37 01:02:24
262 310 Małek Maciej oj tam oj tam M25 36 243 00:18:46 (150)00:05:51 (269)01:39:35 (299)00:01:29 (230)01:02:01 (214) 03:07:41 01:02:28
263 373 Orzechowski Łukasz M30 43 244 00:21:24 (246)00:06:14 (299)01:37:23 (288)00:01:03 (107)01:01:45 (211) 03:07:49 01:02:36
264 291 Kuźma Wojciech M45 20 245 00:24:10 (306)00:06:40 (308)01:28:50 (224)00:02:34 (320)01:05:38 (245) 03:07:53 01:02:40
265 104 Wilkanowski Andrzej Triathlon Szczecinek M40 49 246 00:21:03 (229)00:06:00 (282)01:34:25 (270)00:02:15 (310)01:04:39 (237) 03:08:22 01:03:09
266 393 Kalisz Małgorzata Kobusińska Sylwia Kopczyńska Małgorzata K40 4 20 00:25:04 (313)00:04:37 (120)01:36:46 (286)00:00:46 (34)01:01:16 (204) 03:08:29 01:03:16 5 (1 / 1)
267 402 Kozłowski Bogdan Warmia Mazury Triathlon Team wmsportowy M40 50 247 00:21:56 (261)00:05:45 (262)01:37:45 (291)00:01:57 (290)01:01:20 (206) 03:08:44 01:03:31
268 28 Polcyn Jan Ekonomia PWSZ Piła M50 17 248 00:22:39 (278)00:05:22 (212)01:33:52 (267)00:01:45 (270)01:05:07 (241) 03:08:45 01:03:32
269 243 Pomastowski Grzegorz niezrzeszony bez M60 3 249 00:22:08 (266)00:04:11 (69)01:29:35 (235)00:02:10 (303)01:12:01 (295) 03:10:05 01:04:52
270 289 Otręba Maksymilian M30 44 250 00:19:36 (194)00:05:32 (237)01:31:00 (242)00:02:04 (297)01:11:54 (293) 03:10:07 01:04:54
271 265 Kaczmar Krzysztof M40 51 251 00:22:44 (281)00:06:04 (287)01:28:54 (226)00:01:56 (285)01:10:39 (285) 03:10:18 01:05:05
272 236 Szteblich Magdalena Akademia Triathlonu K30 6 21 00:24:16 (307)00:05:06 (184)01:37:26 (289)00:01:25 (217)01:02:08 (218) 03:10:21 01:05:08
273 194 Krasuski Robert M45 21 252 00:22:49 (284)00:05:43 (258)01:31:22 (247)00:01:02 (100)01:09:32 (282) 03:10:28 01:05:15
274 43 Dahan Eytan IDACO Triathlon M50 18 253 00:20:56 (223)00:05:56 (275)01:31:28 (249)00:01:23 (211)01:11:37 (291) 03:11:19 01:06:06
275 380 Zujkiewicz Tomasz M35 58 254 00:21:48 (257)00:05:33 (238)01:33:00 (263)00:02:12 (305)01:08:50 (278) 03:11:23 01:06:10
276 277 Truszczyńska Magdalena Klub Tygrysa K18 2 22 00:21:12 (236)00:05:07 (187)01:39:41 (300)00:01:32 (241)01:04:25 (233) 03:11:57 01:06:44
277 283 Świniarski Piotr niezrzeszony M30 45 255 00:19:29 (189)00:05:47 (264)01:31:40 (251)00:02:18 (313)01:12:47 (297) 03:12:01 01:06:48
278 378 Możdżonek Artur M35 59 256 00:25:19 (315)00:05:50 (267)01:35:40 (279)00:01:56 (286)01:03:30 (225) 03:12:15 01:07:02
279 215 Rakowski Paweł Oddział Żandarmerii Wojskowej M35 60 257 00:23:00 (288)00:05:32 (236)01:35:33 (278)00:01:24 (213)01:06:56 (263) 03:12:26 01:07:13
280 11 Dutkiewicz Robert AZS UJK Kielce M45 22 258 00:22:45 (282)00:05:53 (270)01:31:14 (245)00:01:28 (227)01:11:37 (290) 03:12:58 01:07:45
281 384 Turzynski Michal YOLO Team M25 37 259 00:20:29 (214)00:06:13 (295)01:36:44 (285)00:01:08 (138)01:08:57 (279) 03:13:31 01:08:18
282 303 Kukawski Łukasz M30 46 260 00:17:43 (111)00:07:15 (321)01:36:10 (283)00:01:00 (87)01:11:29 (289) 03:13:37 01:08:24
283 183 Kuś Piotr M30 47 261 00:21:37 (256)00:06:02 (285)01:36:06 (282)00:01:37 (249)01:08:37 (276) 03:13:59 01:08:46
284 178 Maliszewski Maciej Wicher Meszna M25 38 262 00:21:26 (250)00:05:53 (271)01:39:28 (297)00:01:22 (203)01:05:52 (249) 03:14:01 01:08:48
285 160 Żukowska Ewa Kuźnia Triathlonu Siła!!! K45 1 23 00:22:37 (276)00:05:34 (241)01:38:29 (294)00:01:41 (262)01:05:42 (247) 03:14:02 01:08:49
286 155 Łuczyński Janusz M45 23 263 00:22:33 (274)00:05:50 (268)01:37:42 (290)00:01:43 (265)01:06:20 (258) 03:14:08 01:08:55
287 113 Płonka Arkadiusz M50 19 264 00:20:06 (205)00:06:05 (288)01:32:47 (261)00:02:22 (314)01:13:32 (300) 03:14:51 01:09:38
288 361 Pachulski Paweł M50 20 265 00:29:29 (328)00:05:05 (181)01:31:14 (246)00:01:00 (83)01:08:29 (272) 03:15:17 01:10:04
289 293 Rosłon Dariusz M50 21 266 00:21:04 (230)00:06:09 (291)01:37:58 (293)00:02:17 (312)01:08:32 (273) 03:16:00 01:10:47
290 359 Kowalczyk Tomasz M40 52 267 00:21:13 (237)00:06:20 (302)01:40:07 (301)00:01:03 (108)01:07:50 (267) 03:16:32 01:11:19
291 325 Wierciński Mateusz M18 18 268 00:16:59 (78)00:05:28 (226)01:35:28 (277)00:01:31 (239)01:17:57 (315) 03:17:22 01:12:09
292 268 Mroczek Krzysztof M45 24 269 00:22:42 (280)00:06:11 (294)01:31:52 (253)00:01:33 (245)01:15:46 (304) 03:18:04 01:12:51
293 63 Czerwiec Magdalena Water Knights Triathlon Zabierzów K35 6 24 00:16:59 (77)00:05:35 (243)01:34:15 (268)00:01:01 (97)01:20:50 (318) 03:18:39 01:13:26
294 284 Zawalska Magda SPORTEVO OSTRE K30 7 25 00:26:05 (321)00:05:00 (171)01:42:24 (304)00:01:19 (192)01:04:30 (235) 03:19:18 01:14:05
295 185 Wyrwas Radosław PTT Delta Płock M30 48 270 00:15:21 (28)00:05:25 (222)01:35:40 (280)00:02:08 (300)01:20:52 (319) 03:19:25 01:14:12
296 338 Gronowski Tomasz M30 49 271 00:21:26 (249)01:19:05 (317) 03:20:00 01:14:47
297 280 Śliwińska Karolina K25 6 26 00:21:11 (234)00:05:34 (242)01:42:20 (303)00:01:32 (244)01:09:50 (284) 03:20:27 01:15:14
298 262 Kwapisz Przemysław Mrówkojad M40 53 272 00:19:08 (167)00:05:58 (277)01:42:43 (306)00:01:26 (218)01:11:14 (286) 03:20:27 01:15:14
299 56 Mazepa Krzysztof Cisco Running Squad M40 54 273 00:23:44 (302)00:07:22 (322)01:46:17 (314)00:02:45 (322)01:02:00 (213) 03:22:08 01:16:55
300 234 Mrozek Gliszczyński Karol Oddział Żandarmerii Wojskowej M25 39 274 00:32:23 (332)00:04:24 (91)01:31:26 (248)00:02:15 (308)01:11:56 (294) 03:22:24 01:17:11
301 212 Filipek Krzysztof M25 40 275 00:20:59 (226)00:05:32 (235)01:48:48 (318)00:01:49 (274)01:06:13 (256) 03:23:21 01:18:08
302 71 Szałacińska Marta K30 8 27 00:18:41 (144)00:06:46 (309)01:45:28 (309)00:01:17 (180)01:11:21 (287) 03:23:32 01:18:19
303 142 Kaczmarek Mariusz M50 22 276 00:22:22 (269)00:07:11 (318)01:35:40 (281)00:02:51 (323)01:15:53 (306) 03:23:57 01:18:44
304 377 Falęcki Rafał PAPUNIS TEAM GDYNIA M35 61 277 00:25:42 (318)00:05:43 (259)01:35:11 (275)00:02:13 (306)01:15:56 (307) 03:24:46 01:19:33
305 417 Lorek Marcin M40 55 278 00:27:04 (324)00:05:36 (247)01:42:30 (305)00:02:00 (293)01:08:12 (270) 03:25:23 01:20:10
306 367 Majdan Jarosław CUJON M40 56 279 00:19:50 (202)00:07:34 (326)01:44:36 (308)00:02:32 (318)01:11:21 (288) 03:25:54 01:20:41
307 224 Nejman Andrzej Skrzydlaci.pl M30 50 280 00:22:37 (277)00:05:59 (280)01:37:48 (292)00:03:25 (325)01:16:06 (308) 03:25:55 01:20:42
308 20 Kalicińska Honorata K35 7 28 00:27:57 (326)00:05:08 (189)01:52:17 (320)00:01:04 (119)01:00:34 (192) 03:27:00 01:21:47
309 149 Cnota Bartłomiej PAPUNIS TEAM GDYNIA M35 62 281 00:23:29 (296)00:06:15 (300)01:36:51 (287)00:01:59 (291)01:18:27 (316) 03:27:01 01:21:48
310 306 Stęplewska Małgorzata 100KROTKI K40 5 29 00:26:09 (322)00:06:16 (301)01:48:26 (317)00:02:33 (319)01:06:05 (254) 03:29:29 01:24:16
311 418 Łukasiak Mariusz Biegiemnapomoc.pl M40 57 282 00:22:49 (285)00:06:35 (306)01:44:20 (307)00:01:41 (261)01:17:02 (312) 03:32:26 01:27:13
312 257 Dąbrowski Paweł M25 41 283 00:23:30 (297)00:06:48 (310)01:49:04 (319)00:01:13 (161)01:12:09 (296) 03:32:44 01:27:31
313 62 Kaczmarek-Byzdra Aleksandra BBL Gdańsk K40 6 30 00:29:43 (329)00:07:14 (320)01:46:16 (313)00:03:02 (324)01:08:12 (269) 03:34:27 01:29:14
314 309 Lewicka Ewa oj tam oj tam K25 7 31 00:18:30 (138)00:06:32 (305)01:52:55 (321)00:02:15 (311)01:15:50 (305) 03:36:02 01:30:49
315 340 Bogucki Krzysztof Amg.net M35 63 284 00:20:58 (224)00:07:32 (324)01:45:37 (310)00:01:30 (234)01:21:57 (322) 03:37:34 01:32:21
316 247 Krawczyński Jacek M65 2 285 00:31:48 (331)00:07:33 (325)01:45:53 (311)00:02:09 (302)01:12:53 (298) 03:40:16 01:35:03
317 249 Mróz Marek GRUPA MALBORK Biuro Obsługi Firm Pio-Mar s.c. M35 64 286 00:31:38 (330)00:07:27 (323)01:46:05 (312)00:02:08 (301)01:12:58 (299) 03:40:16 01:35:03
318 305 Księżak Jolanta K35 8 32 00:25:55 (320)00:06:03 (286)01:53:20 (323)00:01:39 (256)01:16:15 (310) 03:43:11 01:37:58
319 251 Markiel Bartosz M30 51 287 00:23:38 (300)00:06:11 (293)01:56:51 (325)00:01:55 (282)01:16:06 (309) 03:44:42 01:39:29
320 329 Amanowicz Marcin M40 58 288 00:24:26 (309)00:07:55 (327)01:47:44 (316)00:01:52 (280)01:24:22 (324) 03:46:18 01:41:05
321 409 Lis Anna K30 9 33 00:22:41 (279)00:05:44 (261)02:01:58 (327)00:01:15 (171)01:15:01 (301) 03:46:38 01:41:25
322 174 Grochowski Marcin Smashing pĄpkins M40 59 289 00:24:22 (308)00:06:53 (311)01:53:01 (322)00:03:55 (326)01:21:34 (320) 03:49:44 01:44:31
323 76 Gryzik Czesław xTri.pl M40 60 290 00:24:04 (304)00:05:59 (279)01:56:08 (324)00:01:55 (284)01:24:44 (325) 03:52:50 01:47:37
324 391 Zawadowski Marek TriSpace M45 25 291 00:22:18 (267)00:26:03 (330)01:46:33 (315)00:02:24 (317)01:17:31 (313) 03:54:51 01:49:38
325 408 Dabrowski Slawek M35 65 292 00:25:20 (316)00:06:58 (313)02:03:33 (328)00:02:35 (321)01:16:30 (311) 03:54:55 01:49:42
326 248 Prorok Adam M45 26 293 00:29:07 (327)00:08:40 (328)01:57:01 (326)00:04:19 (327)01:27:54 (326) 04:07:02 02:01:49
327 261 Głasek Łukasz Prosperita M30 00:14:10 (14)00:04:02 (50)01:21:20 (147)00:01:14 (166) DNF
328 110 Guzik Leszek LABOSPORT Team M50 00:19:25 (185)00:05:31 (233)01:28:33 (218)00:01:45 (269) DNF
329 344 Szyszka Leszek LABOSPORT Team Radzio Team / radosne bieganie M40 00:16:49 (66)00:06:56 (312)01:34:39 (272) DNF
330 36 Wojtczak Michał M25 00:21:21 (244)00:04:11 (67)02:03:51 (329) DNF
331 40 Szeliga Wojciech M45 00:17:27 (98) DNF
332 314 Jakowicz Agnieszka LABOSPORT Team K40 00:23:33 (298)00:05:37 (250) DNF
333 1 Augustyniak Krzysztof LABOSPORT Team MKS Płetval Polkowice M30 DNS
334 3 Luft Mikołaj AdgarFit Pro Team M25 DNS
335 4 Pawełczak Bartłomiej LABOSPORT Team Trisfera M30 DNS
336 9 Żywek Maciej tripower HUUB M40 DNS
337 16 Karolak Tomasz Biegiemnapomoc.pl M40 DNS
338 19 Nowacki Tomasz M40 DNS
339 21 Dąbrowski Dariusz Tribition Team M40 DNS
340 27 Szymula Łukasz Trinergy M40 DNS
341 35 Glesman Patryk AT Team M25 DNS
342 41 Kowalski Marcin M35 DNS
343 46 Machała Radosław M40 DNS
344 59 Pieloch Anna K30 DNS
345 64 Szałucha Adam M18 DNS
346 67 Mrowiec Tomasz Trisfera M18 DNS
347 73 Madej Michał SBR-MADEJ M25 DNS
348 74 Tarasiewicz Ireneusz Trisophrenia Triathlon Club M55 DNS
349 81 Łakomski Olek Luft Tri Team M35 DNS
350 86 Domirski Daniel Luft Tri Team M30 DNS
351 87 Biernat Ryszard TRISOPHRENIA M60 DNS
352 90 Najder Jacek M50 DNS
353 101 Świerczyński Marcin M25 DNS
354 102 Jakubowski Zbigniew M40 DNS
355 106 Duda Maciej M30 DNS
356 108 Pyszynski Mario ITI Adventure Team M35 DNS
357 112 Szulkowski Jarosław M50 DNS
358 117 Potapczuk Łukasz M18 DNS
359 121 Błądek Jacek M45 DNS
360 124 Stachecki Ireneusz M40 DNS
361 137 Jasak-Juskowiak Edyta Amano Interactive AIPhoto.pl K40 DNS
362 138 Dzioba Michał TriSopot M40 DNS
363 143 Rygulski Marcin CT Team M30 DNS
364 144 Biegus Jan M30 DNS
365 147 Krawczyk Radoslaw M40 DNS
366 148 Hoffman Grzegorz M25 DNS
367 152 Miłoński Jarosław M45 DNS
368 159 Hoszowski Mariusz xTri.pl M40 DNS
369 165 Drząszcz Robert LABOSPORT Team Ultimate Petarda Squad M35 DNS
370 169 Korniłow Piotr M40 DNS
371 170 Oklej Agata K30 DNS
372 171 Szymczak Wojciech M40 DNS
373 181 Hopfer Przemysław Nairobia M40 DNS
374 188 Lewkowicz Maciej M30 DNS
375 189 Hladik Marcin M35 DNS
376 193 Neuman Marcin M18 DNS
377 195 Grela Marcin M30 DNS
378 198 Koniec Lech M35 DNS
379 205 Józefowicz Justyna WITC Justyna Józefowicz K40 DNS
380 207 Musiał Michał M45 DNS
381 219 Grabiec Tomasz M30 DNS
382 231 Młotowski Rafał M45 DNS
383 238 Chorąziak Witold IM 2010 M45 DNS
384 239 Gierasimczyk Stanisław M55 DNS
385 240 Zdunek Maciej M35 DNS
386 244 Rychlewska Katarzyna K40 DNS
387 246 Wojciechowski Robert Enduroman Elbląg M40 DNS
388 252 Wysmoliński Piotr M40 DNS
389 259 Tomaszewska Joanna Namagnezzzowani Red-White Team MAGSOLVIT M30 DNS
390 274 Kaźmierczak Marcin FiveTri M40 DNS
391 282 Owczarzak Piotr M30 DNS
392 287 Pedzinska Sylwia K35 DNS
393 292 Jurski Jacek M45 DNS
394 296 Lewczuk Daniel M35 DNS
395 299 Trych Artur Fejsowy Kubeł Promotions M40 DNS
396 300 Łukasik Janusz M45 DNS
397 301 Maslanka Piotr M40 DNS
398 311 Szczypkowski Wojciech M40 DNS
399 312 Grzebieniewski Bogdan TRI-magic Team M25 DNS
400 313 Kwaśny Jerzy MGM M40 DNS
401 324 Kądziela Rafał AKB Lidzbark Warmiński JW 3411 M35 DNS
402 328 Byzdra Krzysztof BBL GDAŃSK M40 DNS
403 330 Mateusz Sosnowski M25 DNS
404 332 Rozmus Robert Biegiemnapomoc.pl M50 DNS
405 334 Szczygiel Jarosław M30 DNS
406 335 Gierasimczyk Rafał Trisophrenia Triathlon Team M18 DNS
407 337 Wojnarowski Marcin M18 DNS
408 342 Obidziński Piotr M30 DNS
409 343 Kula Rafał LABOSPORT Team M35 DNS
410 346 Łapkiewicz Wojciech M35 DNS
411 347 Leoniec Piotr M35 DNS
412 350 Czajkowski Adam M40 DNS
413 351 Barwiński Piotr MEPP Europe Running Team M35 DNS
414 357 Tichy Rafał Trinergy M45 DNS
415 360 Cichowlaz Robert M50 DNS
416 362 Skutkiewicz Joanna K18 DNS
417 366 Poniewierski Rafał M35 DNS
418 370 Dziemian Karol M40 DNS
419 372 Sajewicz Tomasz M30 DNS
420 375 Lisowski Jacek M40 DNS
421 399 Dawiec Alfred Water Knights Triathlon Zabierzów M35 DNS
422 420 Groszewski Radosław wmsportowy M35 DNS
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Bieg Piekarczyka
  • ILF Triathlon