Elemental Tri Series Blachownia 2016 - dystans supersprinterski Pokaż

Lista startowa Triathlon - Triathlon Super Sprint 0,2-10-2,5

Lista główna

Nazwisko i imię Miejscowość Kat. wiekowa Nr startowy
Arismendi Jean-Paul Milanowek 16-… 480
Baran Grzegorz Zabierzów 14-15 504
Baran Jan Racibórz 16-… 491
Baranowski Norbert Pobiedziska 16-… 485
Bartolewski Marcin Częstochowa 16-… 503
Bąkowska Izabela Gniezno 14-15 487
Bernaciak Wojciech Katowice 16-… 494
Biś Robert Blachownia 16-… 463
Błaszczyk Mateusz Oblęgorek 16-… 453
Bogusiewicz Jakub Iława 14-15 465
Bohater Paulina Wrocław 16-… 479
Centka Kacper Gniezno 14-15 488
Dzik Szymon Iława 16-… 483
Falbogowski Maciej Poznań 16-… 499
Górka Grzegorz Sosnowiec 16-… 481
Hanusiak Rafal Czestochowa 16-… 507
Jarecka Monika Częstochowa 16-… 506
Jarecki Maciej Częstochowa 14-15 505
Józkowska Joanna Szczecin 16-… 457
Kelner Nikodem Racibórz 16-… 493
Kołaczyk Katarzyna Konopiska 16-… 464
Kowalski Kuba Gniezno 16-… 501
Krzoski Hubert Starachowice 16-… 471
Krzoski Wojciech Starachowice 16-… 470
Lewandowska Oktawia Szczecin 16-… 455
Łyko Kacper Kłobuck 14-15 489
Manicka Martyna Poznań 16-… 500
Matusz Maciej Gniezno 16-… 475
Mielke Dawid Bażanowice 14-15 468
Mokras Adam Łódź 16-… 477
Mucha Magdalena Częstochowa 16-… 469
Mysłek Magda Częstochowa 16-… 467
Mytnik Michał Rudawa 14-15 -
Olejnik Filip Częstochowa 16-… 498
Osuchowski Artur Konopiska 16-… 495
Piotrowska Nicole Ruda Śląska 16-… 459
Prokop Bartosz Ruda Śląska 14-15 -
Radecka Maja Pułtusk 14-15 474
Rogacz Grzegorz Racibórz 16-… 492
Rogala Justyna Dąbrowa Górnicza 14-15 484
Rudziński Jakub Gryfino 16-… 456
Rydz Jakub Częstochowa 14-15 497
Rzońca Rafał Częstochowa 16-… 508
Skuba Marcin Szczecin 16-… -
Sowiński Kamil Przyrów 16-… -
Stanglewicz Marcin Gdynia 14-15 472
Sudak Magdalena Milanówek 16-… 473
Sufranowicz Tomasz Dąbrowa Górnicza 14-15 462
Suliga Marcel Częstochowa 16-… 496
Szczepankiewicz Krzysztof Wolbrom 16-… -
Szcześniak Eryk Masłów 14-15 454
Szczęsna Klaudia Sosnowiec 16-… 486
Szczypiór Zofia Oblęgorek 16-… 466
Szewczyk Tomasz Zabrze 16-… 461
Szulkowski Marcin Wodzisław Śląski 16-… 449
Szymkuć Wojciech Poznań 16-… 502
Torbus Marta Sosnowiec 16-… 450
Tyl Martyna Koło 14-15 478
Urbaniak Angelika Poznań 16-… 460
Warzecha Oliwia Katowice 16-… 490
Woźniak Joanna Szczecin 14-15 448
Wyrtki Piotr Ruda Śląska 14-15 476
Zachwieja Agata Gniezno 14-15 451
Zajac Rafal Częstochowa 16-… 482
Zaporowska Anna Gniezno 14-15 452
Zawarski Piotr Szczecin 16-… 458
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Triminator
  • Garmin Ultra Race
  • Garmin SwimRun Series
  • Triathlon Series TTT
  • ILF Triathlon