Elemental Tri Series Olsztyn 2017 - dystans olimpijski Pokaż

Lista startowa Triathlon - Triathlon 0,75-40-10

Sztafety

Nazwisko i imię Miejscowość Kat. wiekowa Nr startowy
Ciućkowska-Sadlak Beata (Monika Wójcik, Joanna Rybacka) Olsztyn 30-34 -
Pałysa Marek (Najmowicz Paweł, Mildner Hubert) Dawidy Bankowe 40-44 449
Rutkowski Paweł (Piotr Orłowski, Marcin Staśkiewicz) Olsztyn 35-39 452
Wawszczyk Tomasz (Daruk Piotr, Sanecki Wojtek) Warszawa 45-49 451
Zielińska Anna (Rybacka Edyta, Wójcik Monika) Olsztyn 35-39 450

Lista główna

Nazwisko i imię Miejscowość Kat. wiekowa Nr startowy
Abramczyk Marcin Olsztyn 40-44 248
Abramczyk Rafał Warszawa 35-39 251
Antonowicz Marcin Warszawa 35-39 295
Banacki Sławomir Warszawa 45-49 285
Bednarek Zbigniew Kwidzyn 35-39 257
Bielecki Jakub Łomianki 35-39 369
Bieliński Piotr Skierniewice 25-29 311
Bień Maciej Warszawa 40-44 247
Bluj Mikołaj Gdynia 18-24 329
Bogucki Krzysztof Warszawa 40-44 315
Bogus Rafał Częstochowa 45-49 -
Bonik Cezary Warszawa 40-44 -
Borko Cezary Olsztyn 40-44 403
Brett Tomasz Koło 55-59 328
Bronakowski Andrzej Olsztyn 40-44 236
Bukowski Patryk Częstochowa 30-34 337
Chmielewski Piotr Warszawa 35-39 354
Chmura Maciej Wrocław 30-34 210
Chodyna Monika Olsztyn 25-29 388
Chorolewski Paweł Lubin 25-29 423
Ciak Damian Ostróda 30-34 335
Cichecki Arkadiusz Aleksandrów Łódzki 55-59 -
Cichy Bartosz Augustów 30-34 359
Ciecierski Michał Łęg Starościński 35-39 241
Cieślak Janusz Poznań 35-39 284
Ciućkowska-Sadlak Beata (Monika Wójcik, Joanna Rybacka) Olsztyn 30-34 -
Cybulski Kamil Gołdap 30-34 367
Cyrankowski Andrzej Lubawa 30-34 375
Czekirda Radosław Chotomów 50-54 324
Czerwiński Krzysztof Warszawa 35-39 371
Dalewski Aleksander Warszawa 30-34 308
Danielak Łukasz Warszawa 25-29 362
Dąbrowski Dariusz Piaseczno 40-44 392
Dąbrowski Krzysztof Płock 30-34 280
Deaki Oktawiusz Zabrze 35-39 330
Dmochowski Jacek Ostrołęka 45-49 -
Domagalski Piotr Szczecin 50-54 320
Drapella Dariusz Gdańsk 60-64 260
Drost Robert Gdynia 30-34 271
Dubiniecki Sebastian Warszawa 35-39 318
Dudek Paweł Warszawa 45-49 253
Dudkiewicz Paweł Warszawa 25-29 360
Dukaczewski Michał Gdynia 35-39 267
Durma Dariusz Chwaszczyno 35-39 325
Espinosa Perez Dani Warszawa 30-34 410
Fac Damian Warszawa 35-39 -
Fajer Markus Dobra Szczecińska 65-69 246
Filin Łukasz Lublin 40-44 286
Filipek Piotr Wudzyn 40-44 222
Fomichev Dmitrii Gusev 55-59 300
Gapiński Kamil Płock 30-34 211
Garbacik Jacek Stalowa Wola 50-54 -
Gardecki Paweł Ostróda 25-29 -
Gawin Krzysztof Warszawa 25-29 263
Gawrońska Karolina Wrocław 25-29 262
Gonczarek Bartosz Kamieniec Wroclawski 35-39 305
Grodzki Marek Gdańsk Osowa 40-44 377
Groszewski Radosław Olsztyn 40-44 402
Grzanecki Rafał Warszawa 40-44 -
Gwiazda Cezary Warszawa 40-44 398
Harasimiuk-Grodzka Malgorzata Gdansk 40-44 232
Hołówka Sławomir Kraków 40-44 307
Huzar Ryszard Malbork 45-49 -
Jakimiuk Daniel Szklarska Poręba 18-24 226
Jakubiec Bartosz Żyrardów 40-44 -
Jarecki Grzegorz Elbląg 18-24 314
Jaszczuk Jarosław Braniewo 40-44 294
Jażdżewski Krzysztof Susz 25-29 349
Jednaszewski Andrzej Olsztyn 45-49 291
Jurczyński Jacek Warszawa 40-44 343
Kacperski Olaf Warszawa 40-44 -
Kaczyński Aleksander Łapy 35-39 -
Kaftański Lech Łebień 60-64 411
Kalaszczyński Łukasz Płock 30-34 302
Kalinowski Piotr Włocławek 40-44 215
Kałas Magdalena Gdańsk 25-29 383
Kamiński Dariusz Olsztyn 35-39 408
Kamiński Szymon Warszawa 30-34 255
Karwowski Bartłomiej Barcelona 25-29 -
Kądzielewski Damian Świdnik 18-24 400
Kepler Juliusz Łódź 25-29 416
Kępiński Marek Warszawa 40-44 216
Kimmer Jakub Zelów 25-29 353
Klejzerowicz Paweł Białystok 25-29 344
Klejzerowicz Roman Ełk 40-44 363
Klepacki Tomasz Warszawa 60-64 319
Kolasa Lukasz Gdynia 30-34 417
Kołodko Juliusz Białystok 35-39 389
Konarzewska Marta Olsztyn 30-34 420
Kopacz Grzegorz Blachownia 30-34 -
Kord Bogdan Barczewo 55-59 357
Kord Radosław Barczewo 30-34 323
Korwek Michał Olsztyn 45-49 396
Kowalewska Dorota Olsztyn 25-29 264
Kowalewski Przemysław Ostróda 35-39 -
Krasnodębski Sebastian Grudziądz 35-39 282
Królicki Maciej Biskupiec 25-29 217
Krueger Stefan Warszawa - Polska 30-34 261
Krzysztofik Kacper Piotrków Trybunalski 40-44 327
Krzywicki Cezary Jelenia Góra 50-54 -
Kuczyński Kamil Kraków 40-44 278
Kujawski Marcin Lodz 40-44 -
Kurczycki Michał Olsztyn 35-39 351
Kurmin Bartosz Olsztyn 30-34 274
Kurylo Artur Augustów 50-54 347
Kuskowski Marek Gołdap 35-39 352
Kwiatkowska Agnieszka Elbląg 40-44 -
Lejman Adam Warszawa 45-49 223
Leoniuk Paweł Białystok 35-39 -
Letniowski Maciej Kowale 45-49 -
Lewandowski Jacek Piaseczno 45-49 312
Lindholm Anna Warszawa 40-44 322
Lis Łukasz Lublin 30-34 -
Litwiniuk Krzysztof Olsztyn 35-39 355
Ławicki Marcin Lubin 30-34 209
Łątkowska Mirka Lubawa 35-39 373
Łątkowski Sławek Lubawa 40-44 374
Łyczek Marcin Kętrzyn 35-39 252
Machnicki Krzysztof Warszawa 35-39 -
Madany Michał Warszawa 35-39 326
Makal Igor Ełk 35-39 -
Makowski Mariusz Lublin 45-49 358
Maliszewski Jerzy Olsztyn Jaroty 55-59 -
Małecki Radosław Kętrzyn 40-44 256
Maniecka Agnieszka Warszawa 30-34 384
Marcinkjan Dominik Mrągowo 25-29 -
Marek Andrzej Malbork 40-44 348
Markiewicz Marcelina Warszawa 35-39 -
Maroto Cindy Warsaw 35-39 338
Mądry Wojciech Olsztyn 35-39 399
Michalski Bartosz Torun 35-39 346
Mika Tomasz Warszawa 35-39 275
Mińko Piotr Białystok 35-39 365
Miskiewicz Marek Lublin 50-54 287
Misztal Adam Mysiadło 50-54 364
Miśkiewicz Bartosz Wieliczka 40-44 -
Mosur Kamil Warszawa 40-44 342
Musiał Marcin Warszawa 40-44 370
Niedźwiadek Jakub Warszawa 18-24 309
Nienartowicz Bartosz Toruń 35-39 386
Niesporek Łukasz Chorzów 30-34 395
Niski Paweł Olsztyn 35-39 406
Nizio Adam Białystok 18-24 303
Noll Dariusz Ostrołęka 40-44 219
Nowak Paweł Nieporęt 40-44 213
Nowak Sławomir Warszawa 45-49 221
Obando Andres Warsaw 30-34 339
Olejnik Bartosz Opoczno 18-24 345
Ołowski Jakub Biskupiec 30-34 321
Osiecki Ireneusz Gdańsk 55-59 249
Pachla Adam Warszawa 35-39 240
Paduszyński Piotr Warszawa 45-49 227
Palmowski Marcin Olsztyn 30-34 316
Pałysa Marek (Najmowicz Paweł, Mildner Hubert) Dawidy Bankowe 40-44 449
Panasiuk Paweł Białystok 35-39 415
Parfieniuk Bartosz Białystok 35-39 301
Parzych Cezary Mikołajki 45-49 292
Paszkowska Barbara Suwałki 30-34 -
Paterek Ada Warszawa 35-39 412
Pendowski Kamil Białystok 35-39 390
Piotrowski Wiktor Kętrzyn 45-49 378
Pirek Mariusz Warszawa 30-34 239
Pisarek Ewelina Warszawa 30-34 293
Piszczatowski Roman Gdynia 50-54 394
Pless Wojciech Rogóźno 40-44 -
Pławiak Wojciech Warszawa 30-34 405
Pokorski Marek Warszawa 45-49 233
Polaczuk Piotr Gdańsk 40-44 244
Pomierny Tomasz Lubin 35-39 404
Popławski Grzegorz Tołcze 35-39 265
Pruchniewski Karol Szczytno 30-34 333
Puch Robert Elbląg 40-44 393
Punpur Marcin Ostróda 35-39 361
Pyfel Łukasz Łódź 30-34 397
Radajewski Kajetan Warszawa 30-34 276
Ranoszek Anna Dąbrówka 40-44 306
Reza Marek Olsztyn 45-49 279
Rogozinski Grzegorz Żyrardów 40-44 259
Roicki Szymon Olsztyn - Ruś 25-29 380
Rokicki Tomasz Białystok 55-59 266
Romanow Marcin Olsztyn 40-44 376
Romański Michał Piastów 35-39 366
Romero Garcia Juan Warszawa 30-34 245
Roś Piotr Olsztyn 30-34 -
Różański Tomasz Warsaw 40-44 381
Ruliński Przemysław Gniew 30-34 -
Rusak Łukasz Gdynia 35-39 -
Rutkowski Jaroslaw Niemce 45-49 298
Rutkowski Paweł (Piotr Orłowski, Marcin Staśkiewicz) Olsztyn 35-39 452
Rydecki Karol Elbląg 55-59 334
Saba Tomasz Chotomów 40-44 268
Saniawa Piotr Lublin 30-34 304
Sarbiewski Dariusz Bartąg 40-44 231
Sikora Dariusz Nowy Dwór Gdański 45-49 418
Sikorski Krystian Bartoszyce 25-29 310
Siwek Piotr Ciechanów 35-39 317
Siwirski Robert Warszawa 40-44 414
Skiba Stanisław Koniecpol 55-59 288
Skuza Paweł Warszawa 30-34 270
Sławik Łukasz Warszawa 40-44 277
Smarzynski Patrick Warszawa 35-39 422
Sobczyk Sergiusz Izabelin 25-29 214
Sopyła Krzysztof Purda 30-34 401
Starzyński Piotr Kętrzyn 35-39 235
Stefanowski Piotr Białystok 30-34 238
Stefański Krystian Olsztyn 30-34 -
Stelmach Marcin Toruń 40-44 350
Stemporzecki Tomasz Elbląg 45-49 283
Strasz Katarzyna Łomianki 35-39 419
Stryczyński Tomasz Komorniki 35-39 387
Suchowiecki Wojciech Olsztyn 35-39 296
Sujka Karol Olsztyn 35-39 -
Sukacz Dawid Warszawa 45-49 225
Szabelska Ewelina Piecki 30-34 -
Szawerdak Grzegorz Olsztyn 35-39 -
Szczepanik Andrzej Kazimierza Wielka 65-69 254
Szczotka Mariusz Wieprz 40-44 -
Szczygieł Łukasz Poznań 35-39 218
Szopiński Tomasz Bydgoszcz 30-34 297
Śliwka Piotr Kraśnik 35-39 289
Śmieciński Krzysztof Olsztyn 40-44 237
Świderski Andrzej Kobyłka 30-34 368
Świech Krystian Włocławek 35-39 -
Świetliński Krzysztof Sopot 40-44 224
Tadla Paweł Ostróda 35-39 230
Tajak Tomasz Kraków 40-44 -
Tankielun Grzegorz Olsztyn 35-39 407
Tatarski Petroniusz Warszawa 40-44 212
Terpiłowski Michał Warszawa 18-24 -
Trus Mariusz Lublin 40-44 340
Trych Artur Warszawa 40-44 299
Trypuć-Magdziarz Aleksandra Bydgoszcz 40-44 -
Tuczko Marcin Gizycko 30-34 250
Tudek Agata Warszawa 30-34 413
Turczyński Łukasz Bogaczewo 30-34 234
Urbankiewicz Aleksandra Warszawa 30-34 379
Wałaszek Jan Tarnów 55-59 -
Wandzioch Krzysztof Suwałki 25-29 385
Wasilewski Aleksander Torun 45-49 273
Wawszczyk Tomasz (Daruk Piotr, Sanecki Wojtek) Warszawa 45-49 451
Wąsowski Rafał Gdańsk 25-29 332
Wejkuć Grzegorz Mragowo 35-39 382
Wiech Ewa Olsztyn 45-49 243
Wiech Roman Olsztyn 45-49 228
Wieczorkowski Adrian Gdańsk 40-44 331
Wielakin Dariusz Knyszyn 35-39 -
Wieteska Inga warszawa 25-29 242
Wiśniewski Witold Gdańsk 50-54 341
Witkowski Damian Krotoszyn 35-39 229
Wlezien Alek Warszawa 40-44 -
Wojtyna Łukasz Warszawa 30-34 272
Wołyniec Emilia Gołdap 30-34 409
Wrona Andrzej Lublin 55-59 336
Wydra Krzysztof Białystok 35-39 372
Zajączkowski Grzegorz Łódź 50-54 258
Zalewski Slawomir Gdańsk 40-44 -
Zarzycki Wojciech Ostroleka 45-49 391
Zaurski Marcin Ostrołęka 70-… 269
Zaurski Pawel Dzbenin 40-44 290
Zaurski Piotr Ostrołęka 45-49 281
Zawadzki Artur Warszawa 35-39 421
Zawieja Bartosz Toruń 40-44 -
Zielińska Anna (Rybacka Edyta, Wójcik Monika) Olsztyn 35-39 450
Zieliński Adam Olsztyn 30-34 356
Zieliński Michał Warszawa 25-29 313
Zyśko Tomasz Warszawa 45-49 220
Żukowska Basia Lublin 45-49 -
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Triminator
  • Garmin Ultra Race
  • Garmin SwimRun Series
  • Triathlon Series TTT
  • ILF Triathlon