Elemental Tri Series Olsztyn 2017 - dystans olimpijski - wyniki

2017-05-14 12:30 www.triathlonseries.pl

M‑ce Nr Nazwisko i imię Klub Kat. M‑ce
w kat.
M‑ce
wg płci
Pływanie T1 Rower T2 Bieg Czas końcowy Strata
1 302 Kalaszczyński Łukasz GVT BMC Triathlon Team M30 1 1 00:09:39 (4)00:02:02 (1)00:56:01 (1)00:01:43 (2)00:33:42 (1) 01:43:07
2 210 Chmura Maciej GVT BMC LKKS Górnik Wałbrzych M30 2 2 00:08:47 (1)00:02:10 (2)00:57:51 (5)00:01:48 (5)00:36:04 (2) 01:46:40 00:03:33
3 214 Sobczyk Sergiusz TRINERGY TEAM M25 1 3 00:09:53 (7)00:02:23 (4)00:57:35 (3)00:01:39 (1)00:36:51 (4) 01:48:20 00:05:13
4 239 Pirek Mariusz Kuźnia Triathlonu M30 3 4 00:10:34 (13)00:02:36 (15)00:57:23 (2)00:01:53 (9)00:37:31 (6) 01:49:57 00:06:50
5 353 Kimmer Jakub Bieging Team Zelów M25 2 5 00:10:13 (10)00:02:48 (21)00:59:26 (17)00:02:12 (43)00:37:32 (7) 01:52:10 00:09:03
6 272 Wojtyna Łukasz 12tri.pl M30 4 6 00:10:15 (11)00:03:01 (40)00:59:14 (16)00:02:13 (47)00:37:57 (8) 01:52:40 00:09:33
7 345 Olejnik Bartosz HUROM TRI TEAM M18 1 7 00:11:15 (23)00:02:38 (16)00:58:55 (13)00:01:50 (7)00:38:08 (9) 01:52:46 00:09:39
8 321 Ołowski Jakub Tri NEGU www.agrobros.com M30 5 8 00:11:47 (42)00:02:31 (9)00:59:41 (18)00:01:47 (4)00:37:25 (5) 01:53:11 00:10:04
9 421 Zawadzki Artur TRINERGY TEAM M35 1 9 00:11:40 (39)00:02:36 (14)00:58:13 (8)00:02:03 (18)00:39:13 (14) 01:53:44 00:10:37
10 304 Saniawa Piotr TRICLUB LUBLIN M30 6 10 00:09:36 (2)00:02:30 (8)01:01:30 (29)00:01:59 (11)00:38:15 (10) 01:53:49 00:10:42
11 270 Skuza Paweł SBR The Ironman Team M30 7 11 00:09:57 (8)00:02:23 (5)00:58:45 (11)00:01:49 (6)00:41:16 (32) 01:54:10 00:11:03
12 392 Dąbrowski Dariusz Luft Tri Team Ilabo Sport M40 1 12 00:11:23 (30)00:02:42 (18)00:58:43 (10)00:02:20 (59)00:39:11 (13) 01:54:19 00:11:12
13 368 Świderski Andrzej M30 8 13 00:11:15 (24)00:02:35 (12)00:59:53 (19)00:02:13 (46)00:38:47 (12) 01:54:44 00:11:37
14 314 Jarecki Grzegorz MKS Truso Elbląg / TeamKaraś M18 2 14 00:11:32 (35)00:02:57 (34)00:58:01 (6)00:01:59 (13)00:40:20 (22) 01:54:48 00:11:41
15 333 Pruchniewski Karol M30 9 15 00:11:21 (27)00:02:56 (33)00:58:11 (7)00:02:06 (25)00:40:17 (20) 01:54:51 00:11:44
16 305 Gonczarek Bartosz M35 2 16 00:11:54 (47)00:02:50 (26)00:57:35 (4)00:01:57 (10)00:40:37 (26) 01:54:54 00:11:47
17 332 Wąsowski Rafał M25 3 17 00:09:39 (3)00:02:20 (3)01:02:11 (33)00:01:45 (3)00:39:14 (15) 01:55:09 00:12:02
18 215 Kalinowski Piotr Lekarska Grupa Kolarska M40 2 18 00:09:41 (5)00:02:30 (7)01:00:15 (21)00:02:00 (14)00:40:51 (29) 01:55:17 00:12:10
19 313 Zieliński Michał TriBoars M25 4 19 00:11:18 (25)00:02:35 (11)00:58:52 (12)00:02:10 (35)00:40:47 (28) 01:55:43 00:12:36
20 226 Jakimiuk Daniel NADAKTYWNI Z Bogiem przez Triathlon M18 3 20 00:11:48 (43)00:02:36 (13)00:59:02 (15)00:02:03 (20)00:40:27 (24) 01:55:55 00:12:48
21 361 Punpur Marcin NET SYSTEM Triathlon Team M35 3 21 00:12:49 (73)00:03:11 (55)01:01:43 (31)00:02:04 (22)00:36:12 (3) 01:55:58 00:12:51
22 323 Kord Radosław M30 10 22 00:11:52 (45)00:02:29 (6)00:58:27 (9)00:02:06 (26)00:41:16 (31) 01:56:10 00:13:03
23 354 Chmielewski Piotr Warsaw Masters Team M35 4 23 00:10:44 (14)00:03:02 (42)00:59:02 (14)00:02:09 (33)00:41:56 (36) 01:56:52 00:13:45
24 265 Popławski Grzegorz Nadaktywni M35 5 24 00:11:25 (31)00:02:49 (23)01:02:18 (34)00:02:06 (28)00:38:33 (11) 01:57:11 00:14:04
25 310 Sikorski Krystian 20 Bartoszycka Brygada Zmechanizowana/RANT BARTOSZYCE M25 5 25 00:12:20 (67)00:02:32 (10)01:01:17 (27)00:02:02 (16)00:39:30 (17) 01:57:41 00:14:34
26 414 Siwirski Robert TRINERGY TEAM WTT M40 3 26 00:12:57 (81)00:02:57 (35)01:00:40 (22)00:02:08 (30)00:40:25 (23) 01:59:07 00:16:00
27 367 Cybulski Kamil Najmowicz Triathlon M30 11 27 00:13:29 (104)00:02:49 (25)01:01:02 (26)00:02:09 (32)00:39:53 (18) 01:59:22 00:16:15
28 297 Szopiński Tomasz Trispace M30 12 28 00:10:57 (16)00:03:04 (46)01:01:33 (30)00:02:13 (45)00:41:44 (34) 01:59:30 00:16:23
29 344 Klejzerowicz Paweł Nadaktywni M25 6 29 00:11:32 (34)00:03:05 (49)01:00:57 (25)00:01:53 (8)00:42:58 (41) 02:00:26 00:17:19
30 377 Grodzki Marek Lifeguard Gdynia M40 4 30 00:11:31 (33)00:04:04 (127)01:00:49 (23)00:02:47 (102)00:41:53 (35) 02:01:05 00:17:58
31 399 Mądry Wojciech Neon Team M35 6 31 00:11:50 (44)00:02:51 (28)01:03:11 (40)00:02:17 (52)00:41:16 (33) 02:01:24 00:18:17
32 238 Stefanowski Piotr Nadaktywni M30 13 32 00:12:11 (58)00:03:21 (67)01:03:49 (47)00:02:15 (49)00:40:11 (19) 02:01:47 00:18:40
33 417 Kolasa Lukasz Bike U Up M30 14 33 00:11:01 (17)00:03:14 (61)01:00:00 (20)00:02:07 (29)00:46:01 (70) 02:02:22 00:19:15
34 335 Ciak Damian M30 15 34 00:12:13 (61)00:02:52 (30)01:04:53 (58)00:02:10 (36)00:40:20 (21) 02:02:29 00:19:22
35 293 Pisarek Ewelina K30 1 1 00:12:47 (72)00:03:03 (44)01:05:18 (64)00:02:05 (23)00:39:19 (16) 02:02:32 00:19:25
36 275 Mika Tomasz LABOSPORT Team M35 7 35 00:14:11 (125)00:02:58 (36)01:02:36 (37)00:02:20 (61)00:41:00 (30) 02:03:04 00:19:57
37 351 Kurczycki Michał Waniewski Coaching M35 8 36 00:11:14 (22)00:03:05 (50)01:01:52 (32)00:02:04 (21)00:45:22 (63) 02:03:37 00:20:30
38 416 Kepler Juliusz LABOSPORT Team M25 7 37 00:11:06 (18)00:03:00 (37)01:03:47 (46)00:02:12 (41)00:43:47 (45) 02:03:52 00:20:45
39 255 Kamiński Szymon Accenture Triclub M30 16 38 00:11:53 (46)00:02:47 (20)01:06:33 (75)00:02:18 (56)00:40:27 (25) 02:03:58 00:20:51
40 352 Kuskowski Marek LABOSPORT Team Kocham moją wspaniałą żonę Anię! M35 9 39 00:13:31 (105)00:02:41 (17)01:05:06 (60)00:02:02 (15)00:40:46 (27) 02:04:05 00:20:58
41 389 Kołodko Juliusz Nadaktywni M35 10 40 00:13:13 (91)00:02:51 (27)01:02:29 (36)00:02:26 (69)00:43:16 (43) 02:04:15 00:21:08
42 403 Borko Cezary Najmowicz Triathlon www.rowerysportowy.pl M40 5 41 00:11:10 (19)00:03:10 (54)01:03:30 (43)00:02:03 (19)00:45:05 (59) 02:04:58 00:21:51
43 355 Litwiniuk Krzysztof TriNEGU M35 11 42 00:12:10 (56)00:03:02 (41)01:02:56 (39)00:02:30 (75)00:45:11 (61) 02:05:49 00:22:42
44 328 Brett Tomasz MLUKS Triathlon M55 1 43 00:10:22 (12)00:02:48 (22)01:08:19 (92)00:02:10 (37)00:42:19 (38) 02:05:57 00:22:50
45 303 Nizio Adam M18 4 44 00:13:21 (97)00:03:20 (66)01:02:49 (38)00:02:17 (54)00:44:14 (50) 02:06:02 00:22:55
46 296 Suchowiecki Wojciech Tri NEGU / #niemaniemogę / Artneo Team M35 12 45 00:13:15 (93)00:03:29 (82)01:03:44 (44)00:02:19 (58)00:43:53 (47) 02:06:39 00:23:32
47 291 Jednaszewski Andrzej AKM OLIMP OLSZTYN Audyting Sp. z o.o. M45 1 46 00:11:23 (29)00:03:26 (75)01:04:51 (56)00:02:10 (34)00:45:39 (66) 02:07:29 00:24:22
48 337 Bukowski Patryk M30 17 47 00:13:32 (106)00:03:46 (104)01:00:56 (24)00:02:27 (72)00:46:57 (85) 02:07:38 00:24:31
49 372 Wydra Krzysztof Otter Tri Team M35 13 48 00:11:34 (36)00:03:01 (39)01:04:35 (54)00:02:18 (55)00:46:21 (76) 02:07:49 00:24:42
50 223 Lejman Adam M45 2 49 00:12:05 (53)00:03:02 (43)01:05:04 (59)00:02:31 (79)00:45:24 (64) 02:08:06 00:24:59
51 386 Nienartowicz Bartosz Toruński Klub Triathlonowy M35 14 50 00:10:46 (15)00:03:14 (58)01:04:38 (55)00:02:09 (31)00:47:27 (93) 02:08:14 00:25:07
52 329 Bluj Mikołaj VO2max MTB Team M18 5 51 00:13:20 (96)00:03:40 (96)01:02:26 (35)00:02:15 (50)00:46:35 (78) 02:08:16 00:25:09
53 395 Niesporek Łukasz M30 18 52 00:13:28 (103)00:03:51 (108)01:05:35 (67)00:02:11 (38)00:43:16 (42) 02:08:22 00:25:15
54 227 Paduszyński Piotr edustacyjka.pl triathlon team edustacyjka.pl M45 3 53 00:12:59 (84)00:03:04 (47)01:06:45 (76)00:02:06 (27)00:43:33 (44) 02:08:27 00:25:20
55 229 Witkowski Damian KS KROTOSZ KROTOSZYN M35 15 54 00:12:55 (78)00:03:32 (83)01:05:54 (68)00:02:14 (48)00:44:06 (48) 02:08:41 00:25:34
56 282 Krasnodębski Sebastian M35 16 55 00:13:52 (114)00:03:39 (91)01:01:28 (28)00:02:29 (74)00:47:25 (91) 02:08:53 00:25:46
57 309 Niedźwiadek Jakub Kuźnia Triathlonu / T-Mobile Triathlon Team #celjestjeden M18 6 56 00:11:57 (49)00:03:22 (69)01:04:15 (52)00:02:17 (53)00:47:18 (89) 02:09:09 00:26:02
58 393 Puch Robert LABOSPORT Team M40 6 57 00:12:16 (62)00:03:01 (38)01:04:03 (48)00:02:26 (68)00:47:26 (92) 02:09:12 00:26:05
59 295 Antonowicz Marcin N/a M35 17 58 00:12:04 (52)00:03:25 (73)01:04:51 (57)00:02:25 (67)00:46:35 (79) 02:09:20 00:26:13
60 388 Chodyna Monika Najmowicz Triathlon rowerysportowy.pl K25 1 2 00:09:41 (6)00:02:43 (19)01:07:19 (84)00:02:21 (62)00:47:53 (97) 02:09:56 00:26:49
61 324 Czekirda Radosław Wieliszew Heron Team-NeON Team M50 1 59 00:14:36 (139)00:03:05 (48)01:05:15 (62)00:02:21 (63)00:45:10 (60) 02:10:27 00:27:20
62 306 Ranoszek Anna UKS CITYZEN_ Poznań RAT K40 1 3 00:12:59 (83)00:03:34 (87)01:07:02 (80)00:02:05 (24)00:44:48 (54) 02:10:28 00:27:21
63 365 Mińko Piotr UNIBEP TRI Bielska Podlaski TEAM M35 18 60 00:12:24 (68)00:03:17 (64)01:06:11 (72)00:02:32 (82)00:46:49 (83) 02:11:13 00:28:06
64 382 Wejkuć Grzegorz M35 19 61 00:13:03 (87)00:03:27 (76)01:08:11 (91)00:02:11 (39)00:44:22 (51) 02:11:13 00:28:06
65 308 Dalewski Aleksander Roche Runners M30 19 62 00:15:00 (152)00:04:01 (123)01:07:01 (79)00:02:59 (123)00:42:51 (40) 02:11:53 00:28:46
66 348 Marek Andrzej KROSS STAFF TEAM / TWISTER TEAM M40 7 63 00:11:38 (37)00:04:04 (126)01:04:15 (51)00:02:47 (103)00:49:18 (113) 02:12:03 00:28:56
67 410 Espinosa Perez Dani Warsaw International Triathlon Club Dani M30 20 64 00:12:51 (75)00:03:07 (51)01:08:48 (96)00:01:59 (12)00:45:29 (65) 02:12:15 00:29:08
68 327 Krzysztofik Kacper Tri Aktywny Piotrków M40 8 65 00:14:11 (124)00:03:43 (101)01:09:41 (104)00:02:35 (84)00:42:08 (37) 02:12:18 00:29:11
69 241 Ciecierski Michał TriUnlimited M35 20 66 00:12:58 (82)00:03:54 (117)01:03:23 (42)00:02:31 (76)00:49:35 (115) 02:12:21 00:29:14
70 376 Romanow Marcin Centrum Rowerowe Olsztyn M40 9 67 00:12:18 (64)00:03:14 (59)01:04:23 (53)00:02:42 (90)00:49:49 (119) 02:12:26 00:29:19
71 299 Trych Artur Kuźnia Triatlonu Accenture M40 10 68 00:11:22 (28)00:03:12 (57)01:06:49 (77)00:03:03 (125)00:48:02 (100) 02:12:28 00:29:21
72 415 Panasiuk Paweł Nadaktywni M35 21 69 00:14:01 (119)00:03:04 (45)01:07:16 (81)00:02:18 (57)00:45:50 (67) 02:12:29 00:29:22
73 278 Kuczyński Kamil KT Water Knights Zabierzow M40 11 70 00:11:27 (32)00:02:54 (31)01:09:17 (101)00:02:33 (83)00:46:25 (77) 02:12:38 00:29:31
74 387 Stryczyński Tomasz eFitness Racing Team M35 22 71 00:12:11 (57)00:03:17 (63)01:05:33 (66)00:02:43 (95)00:49:02 (112) 02:12:47 00:29:40
75 362 Danielak Łukasz KK Cyklon Warszawa EDP Support sp. z o.o. M25 8 72 00:13:41 (108)00:02:54 (32)01:04:10 (49)00:02:31 (78)00:49:43 (116) 02:13:00 00:29:53
76 260 Drapella Dariusz Smaruj Na Trening Team M60 1 73 00:13:13 (90)00:03:33 (85)01:04:11 (50)00:02:32 (81)00:49:46 (117) 02:13:14 00:30:07
77 264 Kowalewska Dorota TriBoars K25 2 4 00:12:55 (79)00:03:26 (74)01:09:51 (107)00:02:26 (71)00:44:39 (53) 02:13:17 00:30:10
78 334 Rydecki Karol M55 2 74 00:13:56 (117)00:03:57 (119)01:08:09 (90)00:03:32 (160)00:43:51 (46) 02:13:25 00:30:18
79 409 Wołyniec Emilia www.rowerysportowy.pl / Najmowicz Triathlon K30 2 5 00:13:41 (109)00:02:49 (24)01:08:26 (93)00:02:26 (70)00:46:05 (72) 02:13:26 00:30:19
80 240 Pachla Adam M35 23 75 00:14:20 (132)00:03:37 (89)01:07:19 (85)00:03:21 (147)00:44:56 (57) 02:13:33 00:30:26
81 340 Trus Mariusz Lekarska Grupa Kolarska Lekarska Grupa Kolarska M40 12 76 00:12:11 (59)00:03:33 (86)01:06:11 (73)00:02:55 (119)00:48:53 (109) 02:13:43 00:30:36
82 221 Nowak Sławomir M45 4 77 00:12:19 (65)00:04:23 (136)01:09:25 (103)00:02:47 (105)00:44:49 (55) 02:13:44 00:30:37
83 284 Cieślak Janusz POSNANIA M35 24 78 00:11:13 (21)00:03:52 (110)01:05:28 (65)00:03:01 (124)00:50:18 (125) 02:13:52 00:30:45
84 326 Madany Michał M35 25 79 00:13:49 (112)00:03:14 (60)01:09:50 (106)00:02:42 (91)00:44:28 (52) 02:14:02 00:30:55
85 385 Wandzioch Krzysztof Wandzioch Team Białe Miśki, Klub Kulturystyczny Oskar Suwałki, Fizjo Med Suwałki M25 9 80 00:10:12 (9)00:03:43 (100)01:12:28 (130)00:02:44 (98)00:45:14 (62) 02:14:21 00:31:14
86 216 Kępiński Marek M40 13 81 00:11:38 (38)00:03:10 (53)01:08:53 (97)00:03:07 (130)00:47:34 (94) 02:14:22 00:31:15
87 301 Parfieniuk Bartosz M35 26 82 00:11:55 (48)00:03:27 (77)01:06:03 (70)00:02:48 (108)00:50:19 (126) 02:14:32 00:31:25
88 251 Abramczyk Rafał Yanushe Triathlon Team YTT M35 27 83 00:13:46 (111)00:03:25 (72)01:05:07 (61)00:02:13 (44)00:50:03 (123) 02:14:35 00:31:28
89 319 Klepacki Tomasz KS Triathlon Rawa M60 2 84 00:11:58 (50)00:03:23 (71)01:11:06 (115)00:02:12 (40)00:45:58 (69) 02:14:37 00:31:30
90 391 Zarzycki Wojciech TriUnlimited M45 5 85 00:14:28 (136)00:03:52 (111)01:06:26 (74)00:03:07 (129)00:46:48 (82) 02:14:41 00:31:34
91 212 Tatarski Petroniusz TriPassion Team M40 14 86 00:12:08 (55)00:03:28 (79)01:08:03 (88)00:02:52 (112)00:48:15 (103) 02:14:47 00:31:40
92 402 Groszewski Radosław www.rowerysportowy.pl Najmowicz Triathlon M40 15 87 00:12:02 (51)00:03:45 (103)01:08:09 (89)00:02:42 (89)00:48:52 (108) 02:15:30 00:32:23
93 273 Wasilewski Aleksander Nestle Fitness Cycling Team M45 6 88 00:14:37 (140)00:05:19 (168)01:07:17 (83)00:03:18 (144)00:45:03 (58) 02:15:34 00:32:27
94 261 Krueger Stefan M30 21 89 00:12:17 (63)00:03:17 (62)01:05:17 (63)00:02:31 (80)00:52:24 (138) 02:15:45 00:32:38
95 370 Musiał Marcin M40 16 90 00:13:00 (85)00:03:53 (112)01:07:46 (86)00:03:11 (136)00:48:16 (104) 02:16:06 00:32:59
96 217 Królicki Maciej Jolo Team M25 10 91 00:15:26 (163)00:04:18 (134)01:03:44 (45)00:02:52 (114)00:49:52 (122) 02:16:12 00:33:05
97 230 Tadla Paweł NET SYSTEM Triathlon Team M35 28 92 00:13:14 (92)00:03:08 (52)01:10:52 (113)00:02:12 (42)00:46:58 (86) 02:16:24 00:33:17
98 245 Romero Garcia Juan WITC M30 22 93 00:16:03 (168)00:03:21 (68)01:10:03 (108)00:02:03 (17)00:44:55 (56) 02:16:26 00:33:19
99 325 Durma Dariusz CompleXsports Triathlon Team M35 29 94 00:12:46 (71)00:03:29 (80)01:09:09 (100)00:03:12 (138)00:47:59 (99) 02:16:35 00:33:28
100 258 Zajączkowski Grzegorz M50 2 95 00:12:51 (74)00:03:19 (65)01:08:38 (95)00:02:53 (116)00:49:00 (111) 02:16:41 00:33:34
101 418 Sikora Dariusz M45 7 96 00:15:23 (161)00:03:45 (102)01:07:00 (78)00:02:52 (113)00:47:49 (95) 02:16:48 00:33:41
102 231 Sarbiewski Dariusz M40 17 97 00:14:44 (143)00:04:17 (133)01:09:05 (99)00:02:45 (99)00:45:58 (68) 02:16:49 00:33:42
103 390 Pendowski Kamil Nadaktywni Białystok M35 30 98 00:12:40 (69)00:03:39 (92)01:08:28 (94)00:02:37 (85)00:49:50 (120) 02:17:14 00:34:07
104 397 Pyfel Łukasz ProTri 1984 M30 23 99 00:14:11 (126)00:06:13 (172)01:09:18 (102)00:03:30 (158)00:44:11 (49) 02:17:24 00:34:17
105 374 Łątkowski Sławek OrkaMasters Iława M40 18 100 00:11:45 (41)00:04:23 (137)01:03:20 (41)00:03:14 (140)00:54:52 (150) 02:17:34 00:34:27
106 279 Reza Marek M45 8 101 00:14:24 (135)00:04:05 (128)01:08:03 (87)00:02:45 (100)00:48:40 (106) 02:17:57 00:34:50
107 254 Szczepanik Andrzej Rolmet Rolmet M65 1 102 00:14:00 (118)00:04:32 (146)01:06:04 (71)00:03:09 (133)00:50:56 (131) 02:18:40 00:35:33
108 252 Łyczek Marcin Runners Team Kętrzyn M35 31 103 00:12:12 (60)00:03:46 (105)01:06:00 (69)00:02:52 (115)00:53:51 (145) 02:18:41 00:35:34
109 420 Konarzewska Marta Tri NEGU K30 3 6 00:12:57 (80)00:03:28 (78)01:09:02 (98)00:02:42 (92)00:50:37 (130) 02:18:44 00:35:37
110 406 Niski Paweł TEAM ELEKTRYK M35 32 104 00:15:25 (162)00:48:14 (102) 02:18:53 00:35:46
111 280 Dąbrowski Krzysztof KJ Crew M30 24 105 00:12:20 (66)00:04:16 (132)01:12:29 (131)00:03:08 (131)00:46:47 (81) 02:19:00 00:35:53
112 364 Misztal Adam TRI4fun Triathlon Team Piaseczno M50 3 106 00:13:05 (88)00:04:23 (138)01:12:06 (124)00:03:26 (155)00:46:05 (71) 02:19:05 00:35:58
113 320 Domagalski Piotr KS IRONMAN CS POLSKA M50 4 107 00:13:27 (101)00:03:35 (88)01:10:39 (111)00:02:43 (93)00:48:50 (107) 02:19:13 00:36:06
114 363 Klejzerowicz Roman SBR Team Ełk M40 19 108 00:13:56 (116)00:03:50 (106)01:10:47 (112)00:02:56 (120)00:47:56 (98) 02:19:25 00:36:18
115 383 Kałas Magdalena K25 3 7 00:14:04 (121)00:03:51 (109)01:13:07 (137)00:02:20 (60)00:46:20 (75) 02:19:42 00:36:35
116 311 Bieliński Piotr M25 11 109 00:13:16 (94)00:04:35 (147)01:12:29 (132)00:03:24 (151)00:46:11 (73) 02:19:56 00:36:49
117 247 Bień Maciej M40 20 110 00:11:11 (20)00:02:52 (29)01:13:04 (136)00:02:28 (73)00:50:25 (128) 02:20:01 00:36:54
118 312 Lewandowski Jacek TKKF Non Iron M45 9 111 00:15:51 (167)00:05:04 (162)01:12:47 (134)00:03:50 (166)00:42:38 (39) 02:20:09 00:37:02
119 288 Skiba Stanisław M55 3 112 00:14:14 (129)00:04:25 (140)01:11:24 (121)00:03:28 (157)00:46:46 (80) 02:20:17 00:37:10
120 271 Drost Robert M30 25 113 00:13:55 (115)00:03:39 (93)01:09:47 (105)00:02:50 (110)00:50:21 (127) 02:20:32 00:37:25
121 249 Osiecki Ireneusz CompleXsports Triathlon Team M55 4 114 00:13:18 (95)00:03:40 (95)01:07:16 (82)00:02:47 (104)00:53:53 (146) 02:20:54 00:37:47
122 378 Piotrowski Wiktor TriWawa M45 10 115 00:14:39 (142)00:03:29 (81)01:11:22 (120)00:03:43 (164)00:48:12 (101) 02:21:25 00:38:18
123 375 Cyrankowski Andrzej M30 26 116 00:14:38 (141)00:04:50 (157)01:11:10 (116)00:02:22 (65)00:48:38 (105) 02:21:38 00:38:31
124 379 Urbankiewicz Aleksandra Trimachine K30 4 8 00:13:45 (110)00:03:41 (97)01:14:18 (145)00:02:51 (111)00:47:18 (88) 02:21:52 00:38:45
125 317 Siwek Piotr Kross Staff Team M35 33 117 00:15:11 (156)00:04:51 (158)01:12:09 (126)00:03:14 (141)00:46:51 (84) 02:22:16 00:39:09
126 322 Lindholm Anna WITC, MyBike.pl MyBike.pl K40 2 9 00:15:04 (154)00:03:37 (90)01:11:59 (123)00:02:57 (121)00:48:59 (110) 02:22:36 00:39:29
127 405 Pławiak Wojciech Kuźnia Triathlonu AT Team M30 27 118 00:14:06 (122)00:04:30 (144)01:11:13 (117)00:02:47 (106)00:50:31 (129) 02:23:06 00:39:59
128 220 Zyśko Tomasz Anna Run Nationale Nederlanden M45 11 119 00:16:38 (173)00:03:22 (70)01:14:00 (143)00:02:55 (118)00:47:02 (87) 02:23:57 00:40:50
129 222 Filipek Piotr M40 21 120 00:13:27 (102)00:04:28 (142)01:12:11 (127)00:02:44 (97)00:51:48 (136) 02:24:39 00:41:32
130 248 Abramczyk Marcin Yanushe Triathlon Team YTT M40 22 121 00:14:57 (150)00:03:59 (121)01:11:16 (119)00:03:06 (127)00:51:26 (134) 02:24:44 00:41:37
131 211 Gapiński Kamil LABOSPORT Team M30 28 122 00:14:57 (151)00:04:08 (129)01:15:51 (150)00:03:42 (162)00:46:13 (74) 02:24:51 00:41:44
132 277 Sławik Łukasz Tęczowa Sztafeta M40 23 123 00:15:03 (153)00:03:57 (118)01:12:35 (133)00:02:24 (66)00:51:09 (132) 02:25:07 00:42:00
133 349 Jażdżewski Krzysztof UKS TRS SUSZ M25 12 124 00:15:28 (164)00:03:43 (99)01:11:03 (114)00:02:31 (77)00:52:33 (140) 02:25:17 00:42:10
134 235 Starzyński Piotr Kancelaria Adwokacka Sapere Aude Sam sobie sterem, żeglarzem, okrętem M35 34 125 00:19:18 (181)00:05:08 (165)01:10:13 (109)00:02:55 (117)00:47:51 (96) 02:25:26 00:42:19
135 281 Zaurski Piotr M45 12 126 00:14:56 (149)00:04:24 (139)01:10:27 (110)00:03:27 (156)00:52:21 (137) 02:25:36 00:42:29
136 342 Mosur Kamil niezrzeszony M40 24 127 00:14:55 (148)00:04:03 (124)01:15:56 (151)00:03:23 (150)00:47:25 (90) 02:25:41 00:42:34
137 380 Roicki Szymon M25 13 128 00:13:52 (113)00:05:20 (169)01:13:49 (142)00:02:43 (94)00:50:09 (124) 02:25:53 00:42:46
138 401 Sopyła Krzysztof Prejłowo ermlab.com M30 29 129 00:12:41 (70)00:03:58 (120)01:12:18 (128)00:03:47 (165)00:53:34 (143) 02:26:18 00:43:11
139 242 Wieteska Inga TRICLUB K25 4 10 00:11:19 (26)00:03:40 (94)01:13:01 (135)00:02:46 (101)00:56:21 (157) 02:27:08 00:44:01
140 218 Szczygieł Łukasz OLX TEAM M35 35 130 00:14:21 (133)00:04:03 (125)01:14:31 (147)00:03:11 (137)00:51:33 (135) 02:27:40 00:44:33
141 294 Jaszczuk Jarosław M40 25 131 00:13:25 (99)00:04:39 (150)01:17:56 (161)00:03:14 (139)00:49:50 (121) 02:29:04 00:45:57
142 419 Strasz Katarzyna K35 1 11 00:14:04 (120)00:04:31 (145)01:18:31 (163)00:02:58 (122)00:49:33 (114) 02:29:36 00:46:29
143 408 Kamiński Dariusz TEAM ELEKTRYK M35 36 132 00:15:48 (166)00:07:42 (180)01:14:18 (144)00:02:21 (64)00:49:47 (118) 02:29:56 00:46:49
144 283 Stemporzecki Tomasz M45 13 133 00:14:47 (144)00:03:53 (113)01:11:51 (122)00:03:15 (142)00:56:15 (156) 02:30:01 00:46:54
145 366 Romański Michał M35 37 134 00:13:02 (86)00:03:12 (56)01:13:32 (139)00:03:58 (167)00:56:25 (158) 02:30:08 00:47:01
146 268 Saba Tomasz M40 26 135 00:13:07 (89)00:05:08 (164)01:13:39 (141)00:04:11 (169)00:54:55 (151) 02:31:01 00:47:54
147 330 Deaki Oktawiusz M35 38 136 00:14:47 (145)00:04:11 (130)01:14:26 (146)00:04:35 (172)00:53:41 (144) 02:31:41 00:48:34
148 407 Tankielun Grzegorz M35 39 137 00:19:24 (182)00:04:53 (159)01:13:27 (138)00:02:50 (109)00:51:20 (133) 02:31:55 00:48:48
149 263 Gawin Krzysztof M25 14 138 00:14:30 (137)00:04:36 (148)01:15:34 (149)00:02:43 (96)00:55:19 (154) 02:32:42 00:49:35
150 219 Noll Dariusz TriUnlimited M40 27 139 00:16:12 (169)00:04:39 (151)01:13:35 (140)00:03:33 (161)00:54:56 (152) 02:32:55 00:49:48
151 274 Kurmin Bartosz M30 30 140 00:14:08 (123)00:04:13 (131)01:16:53 (156)00:02:41 (88)00:55:25 (155) 02:33:20 00:50:13
152 381 Różański Tomasz Warsaw Masters Team M40 28 141 00:12:53 (77)00:03:51 (107)01:15:03 (148)00:02:39 (87)00:59:05 (164) 02:33:33 00:50:26
153 228 Wiech Roman M45 14 142 00:12:07 (54)00:03:54 (114)01:11:15 (118)00:02:48 (107)01:04:08 (172) 02:34:12 00:51:05
154 341 Wiśniewski Witold SPORTEVO M50 5 143 00:16:49 (174)00:04:57 (161)01:16:00 (152)00:03:09 (134)00:53:20 (142) 02:34:16 00:51:09
155 384 Maniecka Agnieszka TriPassion Team K30 5 12 00:11:44 (40)00:04:01 (122)01:20:46 (172)00:03:26 (154)00:54:58 (153) 02:34:56 00:51:49
156 236 Bronakowski Andrzej www.czasrelaksu.olsztyn.pl GABINET FIZJOTERAPEUTYCZNY "CZAS RELAKSU" M40 29 144 00:14:18 (131)00:03:42 (98)01:20:21 (171)00:02:39 (86)00:54:13 (147) 02:35:13 00:52:06
157 290 Zaurski Pawel TriUnlimited M40 30 145 00:16:52 (175)00:04:28 (141)01:16:39 (155)00:03:08 (132)00:54:41 (149) 02:35:48 00:52:41
158 257 Bednarek Zbigniew M35 40 146 00:16:38 (172)00:04:55 (160)01:18:28 (162)00:03:30 (159)00:52:32 (139) 02:36:04 00:52:57
159 243 Wiech Ewa K45 1 13 00:17:58 (177)00:04:39 (149)01:18:48 (165)00:04:13 (170)00:52:47 (141) 02:38:25 00:55:18
160 412 Paterek Ada 12tri.pl K35 2 14 00:15:18 (159)00:04:20 (135)01:19:30 (166)00:03:11 (135)00:56:45 (159) 02:39:05 00:55:58
161 356 Zieliński Adam M30 31 147 00:16:29 (170)00:04:40 (152)01:16:06 (153)00:03:20 (146)00:58:44 (163) 02:39:18 00:56:11
162 357 Kord Bogdan M55 5 148 00:14:23 (134)00:03:54 (116)01:16:58 (157)00:03:24 (153)01:00:49 (167) 02:39:28 00:56:21
163 371 Czerwiński Krzysztof WITC M35 41 149 00:13:26 (100)00:05:21 (170)01:18:41 (164)00:03:23 (149)01:00:15 (165) 02:41:06 00:57:59
164 262 Gawrońska Karolina K25 5 15 00:14:31 (138)00:04:45 (155)01:25:57 (176)00:02:16 (51)00:54:35 (148) 02:42:05 00:58:58
165 373 Łątkowska Mirka OrkaMasters Iława K35 3 16 00:18:45 (178)00:05:09 (166)01:20:11 (170)00:03:05 (126)00:58:17 (162) 02:45:28 01:02:21
166 269 Zaurski Marcin TriUnlimited M70 1 150 00:15:16 (158)00:06:18 (173)01:17:05 (158)00:04:56 (177)01:03:18 (170) 02:46:53 01:03:46
167 232 Harasimiuk-Grodzka Malgorzata K40 3 17 00:19:04 (180)00:04:49 (156)01:19:42 (168)00:03:15 (143)01:00:28 (166) 02:47:18 01:04:11
168 292 Parzych Cezary M45 15 151 00:14:12 (127)00:04:30 (143)01:23:41 (174)00:03:21 (148)01:01:38 (168) 02:47:22 01:04:15
169 253 Dudek Paweł M45 16 152 00:14:53 (146)00:05:22 (171)01:16:24 (154)00:03:43 (163)01:10:17 (174) 02:50:37 01:07:30
170 286 Filin Łukasz TriAmigos M40 31 153 00:16:35 (171)00:05:04 (163)01:12:24 (129)00:04:07 (168)01:14:10 (178) 02:52:20 01:09:13
171 244 Polaczuk Piotr M40 32 154 00:17:40 (176)00:08:29 (183)01:19:32 (167)00:03:24 (152)01:03:52 (171) 02:52:57 01:09:50
172 360 Dudkiewicz Paweł M25 15 155 00:13:33 (107)00:05:12 (167)01:20:06 (169)00:04:15 (171)01:12:55 (177) 02:56:01 01:12:54
173 224 Świetliński Krzysztof M40 33 156 00:15:39 (165)00:04:43 (154)01:17:52 (160)00:04:49 (174)01:15:03 (179) 02:58:06 01:14:59
174 369 Bielecki Jakub Nastula Club Łomianki M35 42 157 00:14:54 (147)00:04:41 (153)01:39:02 (182)00:03:07 (128)00:57:17 (160) 02:59:01 01:15:54
175 246 Fajer Markus RAZ Szczecin M65 2 158 00:19:36 (183)00:07:52 (182)01:29:16 (180)00:05:09 (179)00:57:46 (161) 02:59:40 01:16:33
176 396 Korwek Michał OIRP Olsztyn M45 17 159 00:18:49 (179)00:07:06 (179)01:26:18 (178)00:04:53 (176)01:02:35 (169) 02:59:40 01:16:33
177 266 Rokicki Tomasz M55 6 160 00:15:12 (157)00:06:46 (178)01:30:26 (181)00:05:03 (178)01:04:25 (173) 03:01:51 01:18:44
178 411 Kaftański Lech M60 3 161 00:15:07 (155)00:07:50 (181)01:25:06 (175)00:05:22 (180)01:11:22 (175) 03:04:47 01:21:40
179 256 Małecki Radosław M40 34 162 00:20:24 (184)00:06:18 (174)01:22:27 (173)00:04:52 (175)01:11:43 (176) 03:05:45 01:22:38
180 276 Radajewski Kajetan M30 32 163 00:14:12 (128)00:06:42 (176)01:27:11 (179)00:04:41 (173)01:15:18 (180) 03:08:04 01:24:57
181 336 Wrona Andrzej TRICLUB LUBLIN M55 7 164 00:15:21 (160)00:06:34 (175)01:26:15 (177)00:05:39 (181)01:17:28 (181) 03:11:16 01:28:09
182 209 Ławicki Marcin LABOSPORT Team MTS Lubin / CCC M30 DNS
183 213 Nowak Paweł Tri NEGU www.elastomerics.com M40 DNS
184 225 Sukacz Dawid Luft TriTeam M45 DNS
185 233 Pokorski Marek Redknee M45 DNS
186 234 Turczyński Łukasz GetResponse M30 DNS
187 237 Śmieciński Krzysztof Wydział Inwestycji Miejskich Stowarzyszenie ,,Sójka" M40 DNS
188 250 Tuczko Marcin WARSAW MASTERS TEAM M30 DNS
189 259 Rogozinski Grzegorz M40 DNS
190 267 Dukaczewski Michał M35 DNS
191 285 Banacki Sławomir Akademia Triathlonu trifit.pl Let's Go M45 DNS
192 287 Miskiewicz Marek TriAmigos LUBLIN M50 00:14:17 (130)00:03:54 (115)01:12:08 (125)00:03:20 (145) DNF
193 289 Śliwka Piotr Sportevo M35 DNS
194 298 Rutkowski Jaroslaw TriAmigos M45 DNS
195 300 Fomichev Dmitrii 111CLUB M55 00:12:52 (76)00:03:32 (84) DNF
196 307 Hołówka Sławomir Lacho Team Kraków M40 DNS
197 315 Bogucki Krzysztof Atos Bull Racing Team M40 00:13:24 (98)00:06:45 (177)01:17:50 (159) DNF
198 316 Palmowski Marcin M30 DNS
199 318 Dubiniecki Sebastian My New Challenge Airbike / High5 M35 DNS
200 331 Wieczorkowski Adrian M40 DNS
201 338 Maroto Cindy COOPENAE K35 DNS
202 339 Obando Andres COOPENAE M30 DNS
203 343 Jurczyński Jacek mBank Sekcja Triatlonowa M40 DNS
204 346 Michalski Bartosz Toruński Klub Triathlonowy M35 DNS
205 347 Kurylo Artur ATP Augustów M50 DNS
206 350 Stelmach Marcin Toruński Klub Triathlonowy M40 DNS
207 358 Makowski Mariusz artmar erkado artmar-erkado M45 DNS
208 359 Cichy Bartosz ATP Augustów M30 DNS
209 394 Piszczatowski Roman M50 DNS
210 398 Gwiazda Cezary Luft Tri Team M40 DNS
211 400 Kądzielewski Damian Fundacja Stu Fundacja Studencka "Młodzi Młodym" 4336 M18 DNS
212 404 Pomierny Tomasz LABOSPORT Team CSGT M35 DNS
213 413 Tudek Agata LDI K30 DNS
214 422 Smarzynski Patrick Luft TRI Team M35 DNS
215 423 Chorolewski Paweł M25 DNS
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Bieg Piekarczyka
  • ILF Triathlon