Garmin MTB Series Wejherowo 2017 - dystans Mini - wyniki

2017-09-24 11:00 www.mtbseries.pl

M‑ce Nr Nazwisko i imię Klub Kat. M‑ce
w kat.
M‑ce
wg płci
0-11km 11-28km Czas końcowy Strata
1 323 Rzeszutek Piotr KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK M18 1 1 00:23:46 (1)00:35:38 (2) 00:59:23
2 318 Petka Arek KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK M18 2 2 00:23:47 (2)00:35:36 (1) 00:59:24 00:00:01
3 125 Zarzycki Arkadiusz Apteka Gemini M30 1 3 00:24:01 (3)00:37:16 (3) 01:01:17 00:01:54
4 401 Zielonka Maciej EDF Trek Gdynia EDF Trek Gdynia M30 2 4 00:24:02 (4)00:37:17 (6) 01:01:19 00:01:56
5 156 Fusowski Sebastian Norda Active Team M18 3 5 00:24:03 (6)00:37:16 (5) 01:01:19 00:01:56
6 402 Stankiewicz Wiktor Team VERGE Polska M18 4 6 00:24:03 (5)00:37:16 (4) 01:01:19 00:01:56
7 199 Krukowski Jan MLKS BASZTA BYTÓW M18 5 7 00:24:04 (7)00:37:25 (7) 01:01:28 00:02:05
8 405 Reczek Konrad M30 3 8 00:25:02 (9)00:38:41 (17) 01:03:43 00:04:20
9 204 Potrykus Filip KLIF MTB TEAM M16 1 9 00:25:03 (10)00:38:41 (16) 01:03:44 00:04:21
10 136 Mróz Patryk Tczewski Klub Rowerowy M18 6 10 00:25:24 (12)00:38:21 (8) 01:03:45 00:04:22
11 358 Mrozowicz Cezary NEXUS Team M30 4 11 00:25:22 (11)00:38:23 (10) 01:03:46 00:04:23
12 138 Wybraniak Dariusz Tczewski Klub Rowerowy M30 5 12 00:25:24 (13)00:38:33 (12) 01:03:56 00:04:33
13 172 Czernialis Rimas Norda Active Team M30 6 13 00:25:49 (20)00:38:21 (9) 01:04:10 00:04:47
14 310 Szymczak Patryk Apteka Gemini M18 7 14 00:25:25 (14)00:38:55 (19) 01:04:20 00:04:57
15 396 Kaczmarek Marek Old School MTB Gdańsk M30 8 16 00:25:46 (17)00:38:35 (13) 01:04:21 00:04:58
16 342 Wakulik Robert Dolina Noteci Racing Team M30 7 15 00:25:43 (15)00:38:38 (15) 01:04:21 00:04:58
17 412 Krzywiel Mariusz Hotel Krasicki MTB Olsztyn Team M40 1 17 00:25:45 (16)00:38:37 (14) 01:04:21 00:04:58
18 294 Wenta Krzysztof KLUB KOLARSKI LEW LEBORK M30 9 18 00:25:52 (23)00:38:32 (11) 01:04:24 00:05:01
19 201 Marzejon Mikołaj KLIF MTB TEAM M16 2 19 00:25:46 (19)00:39:04 (21) 01:04:51 00:05:28
20 390 Zienkiewicz Łukasz M30 10 20 00:26:17 (24)00:38:53 (18) 01:05:10 00:05:47
21 403 Reszke Adam Dolina Noteci Racing Team M18 8 21 00:25:51 (22)00:39:47 (25) 01:05:39 00:06:16
22 409 Koniuszewski Bartosz Oldschool MTB Gdańsk WINAAR. COM M30 11 22 00:25:50 (21)00:39:53 (27) 01:05:43 00:06:20
23 365 Ruczyński Radosław Blvck Hole MTB Team Elbląg HYDROPRESS Hydraulika Siłowa M40 2 23 00:26:25 (28)00:39:21 (22) 01:05:46 00:06:23
24 149 Wójtowicz Paweł Federal Mogul MTB Team Federal Mogul MTB Team M30 12 24 00:26:48 (37)00:39:02 (20) 01:05:49 00:06:26
25 112 Lelukiewicz Rafał Kawisbike Mosso Polska Team M30 13 25 00:26:23 (25)00:39:50 (26) 01:06:13 00:06:50
26 364 Tracz Igor Dolina Noteci Racing Team M40 3 26 00:25:46 (18)00:40:31 (31) 01:06:17 00:06:54
27 12 Dietrich Dawid KLIF MTB TEAM M30 14 27 00:26:46 (35)00:39:32 (23) 01:06:17 00:06:54
28 277 Wesołowski Artur M40 4 28 00:26:24 (26)00:39:55 (28) 01:06:18 00:06:55
29 208 Lipski Marcin KLIF MTB TEAM M40 5 29 00:26:41 (33)00:39:45 (24) 01:06:26 00:07:03
30 344 Lenz Michał GOOD RIDE M30 15 30 00:26:28 (29)00:40:03 (29) 01:06:31 00:07:08
31 240 Anolik Czesław Old School MTB Gdańsk M40 6 31 00:26:25 (27)00:41:02 (38) 01:07:27 00:08:04
32 111 Leszczyński Adam M30 16 32 00:26:47 (36)00:40:43 (33) 01:07:30 00:08:07
33 84 Gorazdowski Filip MTB KLIF TEAM M18 9 33 00:26:50 (39)00:40:41 (32) 01:07:31 00:08:08
34 301 Marszalec Dawid GK STG FitMax M30 17 34 00:26:40 (32)00:41:07 (40) 01:07:47 00:08:24
35 313 Jokiel Radosław M30 18 35 00:27:19 (49)00:40:28 (30) 01:07:47 00:08:24
36 411 Tracz Olgierd Dolina Noteci Racing Team M30 19 36 00:26:37 (30)00:41:13 (42) 01:07:51 00:08:28
37 395 Kulesza Jacek M40 7 37 00:27:09 (45)00:40:43 (34) 01:07:52 00:08:29
38 289 Krotowski Antoni Old School MTB Gdańsk M30 20 38 00:26:50 (40)00:41:19 (43) 01:08:09 00:08:46
39 354 Nowosielski Paweł Beko Mountain Bikers Beko M30 21 39 00:27:15 (47)00:41:01 (36) 01:08:16 00:08:53
40 205 Turek Karol KlifMTB TEAM M30 22 40 00:27:07 (42)00:41:10 (41) 01:08:17 00:08:54
41 175 Hoge Rafał Pucka Grupa Rowerowa M30 23 41 00:26:59 (41)00:41:20 (44) 01:08:19 00:08:56
42 59 Pawłowski Stanisław WSKG Rowery Jamróz Kenda Team M40 8 42 00:27:20 (50)00:41:00 (35) 01:08:20 00:08:57
43 129 Bielowicz Marek BST - Banach Sport Team M30 24 43 00:27:09 (43)00:41:27 (46) 01:08:36 00:09:13
44 416 Tygielski Mateusz NEXUS Team M18 10 44 00:26:42 (34)00:41:58 (51) 01:08:39 00:09:16
45 406 Mania Jacek M30 25 45 00:27:41 (55)00:41:01 (37) 01:08:42 00:09:19
46 392 Bieliński Korneliusz Dolina Noteci Racing Team M18 11 46 00:27:21 (51)00:41:21 (45) 01:08:42 00:09:19
47 13 Buczyński Arkadiusz VO2max MTB Team M40 9 47 00:28:02 (62)00:41:06 (39) 01:09:08 00:09:45
48 217 Różański Łukasz Trigar MTB Team M18 12 48 00:27:23 (52)00:41:47 (47) 01:09:09 00:09:46
49 359 Banasik Sławek Rowerowo i Kajtowo KOMOBIKE SCOTT M30 26 49 00:27:24 (53)00:41:51 (48) 01:09:15 00:09:52
50 400 Szerszyński Łukasz ALTER - ROWERY Sopot M30 27 50 00:27:15 (46)00:42:04 (53) 01:09:19 00:09:56
51 404 Biegański Krzysztof Dolina Noteci Racing Team M18 13 51 00:26:49 (38)00:42:32 (59) 01:09:20 00:09:57
52 38 Zasada Grzegorz M30 28 52 00:27:09 (44)00:42:13 (56) 01:09:23 00:10:00
53 316 Labuda Hubert KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK M16 3 53 00:26:38 (31)00:42:52 (66) 01:09:30 00:10:07
54 123 Raasz Paweł M30 29 54 00:27:36 (54)00:42:04 (52) 01:09:41 00:10:18
55 306 Wiczling Patryk M18 14 55 00:27:56 (61)00:42:30 (57) 01:10:26 00:11:03
56 98 Reiss Szczepan Old School MTB Gdańsk M40 10 56 00:27:50 (57)00:42:38 (62) 01:10:28 00:11:05
57 413 Kurylczyk Olaf M16 4 57 00:27:53 (60)00:42:37 (61) 01:10:29 00:11:06
58 273 Bruski Szymon KSR Kościerzyna M18 15 58 00:27:46 (56)00:42:51 (65) 01:10:36 00:11:13
59 333 Piasecki Jacek M18 16 59 00:28:37 (67)00:42:07 (54) 01:10:44 00:11:21
60 163 Orkwiszewski Krzysztof Sailors M30 30 60 00:28:18 (63)00:42:31 (58) 01:10:49 00:11:26
61 176 Markowski Dariusz Rack Team MTB M18 17 62 00:28:24 (65)00:42:39 (63) 01:11:04 00:11:41
62 418 Galicki Bartek GESS M30 31 61 00:29:09 (77)00:41:55 (49) 01:11:04 00:11:41
63 32 Borowiecki Bartłomiej M30 32 63 00:28:58 (74)00:42:07 (55) 01:11:05 00:11:42
64 211 Lis Paweł Smaruj Na Trening Team M40 11 64 00:27:52 (59)00:43:14 (73) 01:11:06 00:11:43
65 420 Michalik Jarosław MTB Kwidzyn Team M40 12 65 00:29:13 (84)00:41:57 (50) 01:11:09 00:11:46
66 80 Habaj Piotr Norda Active Team M30 33 66 00:27:51 (58)00:43:18 (74) 01:11:10 00:11:47
67 305 Wiszecki Adam GIPSBUD M40 13 67 00:28:22 (64)00:43:00 (69) 01:11:22 00:11:59
68 173 Lange Tomasz Rack Team MTB M40 14 68 00:28:57 (73)00:42:34 (60) 01:11:31 00:12:08
69 238 Papiernik Michał TKR TKR M30 34 69 00:28:52 (71)00:42:49 (64) 01:11:42 00:12:19
70 118 Ciba Oskar Norda Active Team M16 5 70 00:28:50 (69)00:42:56 (68) 01:11:46 00:12:23
71 160 Leszczyński Andrzej M40 15 71 00:29:03 (76)00:43:05 (70) 01:12:08 00:12:45
72 64 Ruczyński Arkadiusz Hydropress KM Bike MTB Team Hydropress Hydraulika Siłowa M40 16 72 00:29:13 (81)00:42:55 (67) 01:12:08 00:12:45
73 319 Renusz Piotr KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK Salon Sportowy Mistral M18 18 73 00:29:00 (75)00:43:34 (79) 01:12:35 00:13:12
74 317 Wegner Kamil KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK M18 19 74 00:29:11 (80)00:43:26 (76) 01:12:37 00:13:14
75 10 Gierszewski Sławomir M40 17 75 00:29:33 (90)00:43:08 (71) 01:12:41 00:13:18
76 385 Wolski Marek M50 1 76 00:29:20 (85)00:43:22 (75) 01:12:42 00:13:19
77 79 Galiński Patryk BST M40 18 77 00:28:44 (68)00:43:58 (83) 01:12:43 00:13:20
78 307 Sajenko Adam SajFly InvictaPowerTeam M18 20 79 00:29:48 (94)00:43:09 (72) 01:12:57 00:13:34
79 47 Ziółkowski Mirosław Whiteout.pl M40 20 80 00:28:56 (72)00:44:02 (85) 01:12:57 00:13:34
80 37 Kasztelan Radosław Kwidzyn Bike Racing Team Kwidzyn M40 19 78 00:29:09 (78)00:43:48 (80) 01:12:57 00:13:34
81 57 Urbanowicz Mirosław Gdańsk M60 1 81 00:29:26 (88)00:43:33 (77) 01:12:58 00:13:35
82 75 Rzeźnik Piotr M40 21 82 00:29:13 (82)00:43:52 (82) 01:13:04 00:13:41
83 424 Krukowski Jan KLIF MTB Team M18 21 83 00:29:13 (83)00:43:59 (84) 01:13:12 00:13:49
84 213 Kamiński Bartłomiej Pucka Grupa Rowerowa M30 35 84 00:29:10 (79)00:44:08 (86) 01:13:18 00:13:55
85 159 Tomaszewski Tomasz Kawisbike Mosso Polska Team M30 36 85 00:30:00 (100)00:43:34 (78) 01:13:34 00:14:11
86 343 Dolny Michał M30 37 86 00:28:50 (70)00:44:51 (97) 01:13:40 00:14:17
87 327 Zawistowski Michał M30 38 87 00:28:25 (66)00:45:19 (106) 01:13:44 00:14:21
88 89 Tasior Paweł TA KO Team TA KO Technologie Przemysłowe M40 22 88 00:29:33 (91)00:44:11 (88) 01:13:44 00:14:21
89 52 Wolanin Jakub M30 39 89 00:29:56 (97)00:43:52 (81) 01:13:48 00:14:25
90 151 Kłosak Piotr M30 40 90 00:29:53 (95)00:44:21 (90) 01:14:14 00:14:51
91 158 Olech Jacek mtb eldar Świecie M40 23 91 00:29:22 (86)00:44:56 (100) 01:14:18 00:14:55
92 233 Dzienisz Janusz ADVA Optical Networking M30 41 92 00:30:13 (106)00:44:10 (87) 01:14:24 00:15:01
93 415 Sędecki Piotr LUK-CONNECT RACING TEAM M30 42 93 00:30:00 (99)00:44:36 (93) 01:14:36 00:15:13
94 225 Machowski Dawid VO2max MTB Team M30 43 94 00:30:15 (107)00:44:22 (91) 01:14:37 00:15:14
95 43 Florczuk Marek M18 22 95 00:29:36 (93)00:45:03 (102) 01:14:39 00:15:16
96 384 Chifin Nikolai MTB 1 M18 23 96 00:29:55 (96)00:44:46 (95) 01:14:40 00:15:17
97 367 Lorkowska Weronika Team Verge Polska K18 1 1 00:29:35 (92)00:45:10 (104) 01:14:45 00:15:22
98 315 Maciejewski Sławomir KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK M40 24 97 00:30:19 (110)00:44:26 (92) 01:14:45 00:15:22
99 15 Przestrzelski Piotr BST - Banach Sport Team M40 25 98 00:29:23 (87)00:45:28 (108) 01:14:51 00:15:28
100 381 Piotrowski Dariusz MTB ELDAR ŚWIECIE M40 26 99 00:30:04 (104)00:44:52 (98) 01:14:57 00:15:34
101 207 Jaffke Gracjan KLIF MTB Team M18 24 100 00:30:10 (105)00:44:47 (96) 01:14:58 00:15:35
102 260 Główczewski Sebastian VO2max MTB Team M40 27 101 00:30:16 (109)00:45:04 (103) 01:15:20 00:15:57
103 46 Wawrzyniak Tomek Fundacja Pies Szuka Domu MTB Team M30 44 102 00:29:28 (89)00:46:05 (123) 01:15:33 00:16:10
104 214 Ptaszek Tomasz Sailors M30 45 103 00:30:48 (113)00:44:54 (99) 01:15:42 00:16:19
105 203 Potrykus Jan KLIF MTB Team M50 2 104 00:30:16 (108)00:45:33 (109) 01:15:48 00:16:25
106 58 Bartnik Łukasz ENZO TEAM KOŁOMAŃSKI ROWERY M30 46 105 00:30:02 (102)00:45:46 (114) 01:15:49 00:16:26
107 300 Ziemer Marta GK STG K18 2 2 00:30:04 (103)00:45:45 (112) 01:15:49 00:16:26
108 329 Orzędowski Dominik Kwidzyn Bike Racing Team M40 28 107 00:31:08 (121)00:44:44 (94) 01:15:52 00:16:29
109 338 Fułek Tomasz M30 47 106 00:31:34 (127)00:44:18 (89) 01:15:52 00:16:29
110 399 Gawkowski Mariusz M40 29 108 00:30:29 (111)00:45:25 (107) 01:15:53 00:16:30
111 26 Komsta Marcin Baumar Brothers M40 30 109 00:29:57 (98)00:45:57 (118) 01:15:54 00:16:31
112 391 Szoch Tomasz mrozbike.pl mrozbike.pl M40 31 110 00:31:00 (117)00:45:14 (105) 01:16:13 00:16:50
113 191 Gortat Bogumił Morpol Racing Team M30 48 111 00:30:01 (101)00:46:18 (127) 01:16:19 00:16:56
114 336 Onoszko Wojciech M30 49 112 00:31:00 (118)00:45:34 (110) 01:16:34 00:17:11
115 389 Wiszniewski Rafał 3 CITY RACING M40 32 113 00:31:38 (128)00:44:59 (101) 01:16:37 00:17:14
116 48 Stelmach Łukasz LUK-CONNECT RACING TEAM M30 50 114 00:30:58 (115)00:45:56 (117) 01:16:54 00:17:31
117 414 Wydrowska Elżbieta Old School MTB Gdańsk DiverseExtremeTeam K30 1 3 00:31:07 (119)00:45:52 (116) 01:16:59 00:17:36
118 222 Kuczorska Katarzyna VO2max MTB Team K30 2 4 00:30:58 (116)00:46:15 (126) 01:17:13 00:17:50
119 78 Wasilewski Krzysztof Masterlease M40 33 116 00:31:09 (123)00:46:07 (124) 01:17:16 00:17:53
120 168 Babiarz Przemek LUK-CONNECT RACING TEAM M30 51 115 00:31:17 (125)00:45:59 (120) 01:17:16 00:17:53
121 137 Gryglewski Michał M30 52 117 00:31:14 (124)00:46:03 (121) 01:17:17 00:17:54
122 303 Wyrwicki Rafał M30 53 118 00:30:37 (112)00:46:40 (133) 01:17:17 00:17:54
123 87 Ciba Damian TA KO Team M30 54 119 00:25:01 (8)00:52:31 (222) 01:17:32 00:18:09
124 19 Trzciński Waldemar GardenFlora MTB Team M30 55 120 00:30:50 (114)00:46:51 (138) 01:17:41 00:18:18
125 206 Zaczek Filip KLIF MTB Team M16 6 121 00:31:09 (122)00:46:37 (132) 01:17:46 00:18:23
126 324 Koss Przemysław KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK M50 3 122 00:32:02 (144)00:45:49 (115) 01:17:51 00:18:28
127 231 Skałecki Tomasz Norda Active Team M40 34 123 00:32:10 (149)00:45:45 (113) 01:17:55 00:18:32
128 254 Kuczkowski Piotr M30 56 124 00:31:54 (140)00:46:03 (122) 01:17:57 00:18:34
129 134 Paradowski Grzegorz REM ELBLĄG M50 4 125 00:32:19 (152)00:45:43 (111) 01:18:02 00:18:39
130 382 Szołowski Filip LABOSPORT Team M30 57 127 00:31:42 (130)00:46:32 (129) 01:18:14 00:18:51
131 177 Dziecielski Jarek MTB Luk-Connect Team MTB Luk-Connect Team M40 35 126 00:31:38 (129)00:46:36 (131) 01:18:14 00:18:51
132 261 Superson Maciej Flash Team M50 5 128 00:31:07 (120)00:47:10 (141) 01:18:17 00:18:54
133 334 Zielinski Jarosław KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK M40 36 129 00:31:45 (132)00:46:41 (134) 01:18:26 00:19:03
134 101 Dawidowski Daniel M30 58 130 00:32:04 (145)00:46:25 (128) 01:18:29 00:19:06
135 331 Zubowicz Piotr BST M18 25 131 00:31:44 (131)00:46:48 (136) 01:18:32 00:19:09
136 170 Treselj Marin M30 60 134 00:31:26 (126)00:47:09 (140) 01:18:35 00:19:12
137 17 Jagielski Jacek KKWŚ Tronik Jacek Jagielski M40 37 133 00:32:21 (153)00:46:14 (125) 01:18:35 00:19:12
138 181 Krzeszowski Sebastian GOOD RIDE M30 59 132 00:31:51 (137)00:46:44 (135) 01:18:35 00:19:12
139 298 Romańska Aleksandra GK STG K18 3 5 00:31:53 (139)00:46:50 (137) 01:18:43 00:19:20
140 332 Białowąs Maciej M40 38 135 00:32:44 (158)00:45:59 (119) 01:18:44 00:19:21
141 297 Szalk Pawel M30 61 136 00:31:46 (133)00:47:12 (142) 01:18:57 00:19:34
142 218 Michalak Dominika Trigar mtb team K18 4 6 00:31:57 (141)00:47:03 (139) 01:19:00 00:19:37
143 92 Kwaśniewski Krzysztof BLACKRAM TEAM M30 62 137 00:31:52 (138)00:47:27 (144) 01:19:19 00:19:56
144 345 Belt Jarosław Mtb Eldar Świecie Eldar M50 6 138 00:32:53 (160)00:46:32 (130) 01:19:25 00:20:02
145 61 Styn Mateusz M18 26 139 00:32:06 (147)00:47:26 (143) 01:19:32 00:20:09
146 349 Brzeski Adam Schneider Electric MTB TEAM M40 39 140 00:31:57 (142)00:47:42 (147) 01:19:38 00:20:15
147 292 Wicki Marcin M30 63 141 00:32:04 (146)00:47:40 (146) 01:19:43 00:20:20
148 276 Wolak Leszek Kodo Studio M30 64 142 00:31:51 (136)00:47:58 (153) 01:19:49 00:20:26
149 162 Janczak Sławomir Dream Tri Team M30 65 143 00:32:01 (143)00:47:55 (152) 01:19:56 00:20:33
150 128 Andrejczuk Adam Chojnice M40 40 144 00:32:08 (148)00:47:50 (149) 01:19:58 00:20:35
151 216 Pilski Wojciech Gdańsk M40 41 145 00:32:29 (156)00:47:30 (145) 01:19:59 00:20:36
152 371 Kulling Monika KLIF MTB Team K18 5 7 00:32:22 (154)00:47:46 (148) 01:20:07 00:20:44
153 28 Komsta Artur niezrzeszony M40 42 146 00:31:48 (134)00:48:47 (161) 01:20:35 00:21:12
154 351 Piramowicz Bartosz ŁEBA M30 66 147 00:32:15 (151)00:48:34 (158) 01:20:49 00:21:26
155 266 Tomaszewska Kinga FTI Racing Team K40 1 8 00:31:49 (135)00:49:04 (165) 01:20:53 00:21:30
156 248 Piwko Maciej Intel Technology Poland M30 67 148 00:32:54 (161)00:48:11 (154) 01:21:06 00:21:43
157 31 Zdrojewski Mateusz M18 27 149 00:33:00 (166)00:48:17 (155) 01:21:17 00:21:54
158 135 Kinowski Tomasz M18 28 150 00:33:35 (171)00:47:54 (151) 01:21:29 00:22:06
159 353 Głowacka Urszula Beko Mountain Bikers Beko K30 3 9 00:32:33 (157)00:49:02 (163) 01:21:35 00:22:12
160 41 Piepka Sławomir KLIF MTB TEAM M30 68 151 00:27:17 (48)00:54:29 (242) 01:21:46 00:22:23
161 209 Gajda Wiktor MTB ELDAR ŚWIECIE VICTORY Agencja Promocji i Reklamy M18 29 152 00:32:55 (163)00:48:53 (162) 01:21:48 00:22:25
162 221 Kwiecień Przemysław M30 69 153 00:34:08 (189)00:47:51 (150) 01:21:59 00:22:36
163 290 Borzyszkowski Tomasz Adva Optical Networking M40 43 154 00:32:13 (150)00:49:47 (173) 01:22:00 00:22:37
164 83 Gorazdowski Marcin KLIF MTB TEAM M30 70 155 00:32:27 (155)00:49:47 (174) 01:22:14 00:22:51
165 198 Kortas Paweł KLIF MTB Team M30 71 156 00:34:03 (184)00:48:25 (156) 01:22:28 00:23:05
166 165 Wróblewski Rafał M40 44 157 00:32:55 (162)00:49:37 (168) 01:22:32 00:23:09
167 335 Kurek Artur Kwidzyn Bike Racing Team M30 72 158 00:33:58 (178)00:48:37 (159) 01:22:35 00:23:12
168 421 Marzejon Karol M40 45 159 00:33:33 (169)00:49:03 (164) 01:22:36 00:23:13
169 383 Łukasiewicz Marcin M40 46 160 00:34:10 (192)00:48:31 (157) 01:22:42 00:23:19
170 340 Petk Grzegorz OMIDA Cyclo Team M30 73 161 00:32:56 (164)00:49:56 (180) 01:22:52 00:23:29
171 380 Zwolak Leszek Rącze Ramy S&T M40 47 162 00:32:50 (159)00:50:06 (182) 01:22:56 00:23:33
172 347 Kurzyński Piotr Federal-Mogul Race Team M50 7 163 00:33:58 (179)00:49:04 (166) 01:23:02 00:23:39
173 154 Romanowska Agnieszka Norda Active Team Norda Active Team K40 2 10 00:33:25 (168)00:49:52 (177) 01:23:16 00:23:53
174 40 Borowiecki Dariusz M40 48 164 00:34:01 (181)00:49:38 (169) 01:23:38 00:24:15
175 296 Grondziewski Dariusz TP SKALAR Słupsk TP SKALAR Słupsk M30 74 165 00:35:00 (202)00:48:47 (160) 01:23:47 00:24:24
176 67 Zawalich Michał M30 76 167 00:33:47 (174)00:50:01 (181) 01:23:48 00:24:25
177 262 Berendt Artur Siódma rano w lesie M30 75 166 00:34:34 (196)00:49:14 (167) 01:23:48 00:24:25
178 131 Magrian Krzysztof M40 49 168 00:34:06 (188)00:49:44 (171) 01:23:51 00:24:28
179 69 Kowalski Adam M16 7 169 00:34:09 (190)00:49:43 (170) 01:23:52 00:24:29
180 190 Kowalewski Maciej Endure Team M30 77 170 00:34:06 (187)00:49:49 (175) 01:23:55 00:24:32
181 56 Rompalski Dariusz Klub Kolarski Wda Świecie M40 50 171 00:33:46 (173)00:50:12 (184) 01:23:58 00:24:35
182 21 Kuśpiet Rafał M30 79 173 00:34:13 (193)00:49:51 (176) 01:24:03 00:24:40
183 232 Pelczar Krzysztof ATENA Usługi Informatyczne i Finansowe M30 78 172 00:33:35 (170)00:50:28 (189) 01:24:03 00:24:40
184 322 Rzeszutek Zofia KLUB KOLARSKI LEW LEBORK K18 6 11 00:33:49 (176)00:50:16 (187) 01:24:05 00:24:42
185 82 Gorazdowska Katarzyna KLIF MTB TEAM K30 4 12 00:33:51 (177)00:50:16 (188) 01:24:07 00:24:44
186 212 Banaszak Tomasz M30 80 174 00:32:57 (165)00:51:13 (203) 01:24:10 00:24:47
187 249 Richert Krzysztof Intel Technology Poland M30 81 175 00:34:10 (191)00:50:08 (183) 01:24:18 00:24:55
188 157 Jakubowska-Olech Edyta mtb eldar Świecie K50 1 13 00:34:05 (186)00:50:15 (186) 01:24:20 00:24:57
189 77 Szymborski Tomek Bar Wanoga M40 51 176 00:33:46 (172)00:50:53 (193) 01:24:39 00:25:16
190 251 Wojewoda Adam Norda Active Team M40 52 177 00:34:54 (201)00:49:54 (179) 01:24:47 00:25:24
191 146 Walczak Paweł M40 53 178 00:35:01 (204)00:49:52 (178) 01:24:53 00:25:30
192 255 Nierzwicki Piotr M30 82 179 00:35:07 (205)00:49:47 (172) 01:24:54 00:25:31
193 388 Majewski Marek EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ M60 2 180 00:34:52 (198)00:50:14 (185) 01:25:05 00:25:42
194 267 Świerczyński Michał M30 83 181 00:33:49 (175)00:51:23 (204) 01:25:13 00:25:50
195 219 Nowaczyk Justyna VO2max MTB Team K30 5 14 00:34:01 (182)00:51:11 (201) 01:25:13 00:25:50
196 304 Kwaśniak Zdzisław Piast Słupsk M50 8 182 00:35:00 (203)00:50:32 (190) 01:25:32 00:26:09
197 241 Bolewski Adam naKaszuby.com M30 84 183 00:34:32 (195)00:51:03 (197) 01:25:35 00:26:12
198 144 Fijołek Jarek opony3miasto.pl M40 54 185 00:34:54 (200)00:50:54 (194) 01:25:48 00:26:25
199 235 Maciborko Piotr Blink Photo / EMPIO M30 85 184 00:34:25 (194)00:51:23 (205) 01:25:48 00:26:25
200 25 Żuczek Arkadiusz M40 55 186 00:34:04 (185)00:51:45 (211) 01:25:49 00:26:26
201 253 Barzowski Tomasz M40 56 187 00:34:53 (199)00:51:13 (202) 01:26:06 00:26:43
202 103 Grzyb Grzegorz Norda Active Team M40 57 188 00:34:40 (197)00:51:32 (209) 01:26:12 00:26:49
203 330 Krefft Maria MLKS BASZTA BYTÓW K16 1 15 00:33:59 (180)00:52:14 (219) 01:26:13 00:26:50
204 227 Lorkowska Beata BELTA TEAM GDAŃSK K40 3 16 00:35:16 (208)00:51:08 (199) 01:26:24 00:27:01
205 228 Lorkowski Tomasz BELTA TEAM GDAŃSK M40 58 189 00:35:16 (207)00:51:08 (200) 01:26:24 00:27:01
206 422 Łucki Michał DAGOMA DAGOMA M30 86 190 00:35:49 (215)00:50:44 (191) 01:26:33 00:27:10
207 275 Wójcik Piotr 2 piffka M30 87 191 00:35:37 (211)00:50:59 (195) 01:26:36 00:27:13
208 23 Grajczak Adrian M18 30 192 00:34:02 (183)00:52:45 (226) 01:26:48 00:27:25
209 18 Radulska Joanna K30 6 17 00:35:27 (209)00:52:03 (214) 01:27:30 00:28:07
210 100 Świeczkowski Łukasz OOCL Polska M30 88 193 00:36:36 (227)00:51:01 (196) 01:27:38 00:28:15
211 280 Rolbiecka Alicja K30 7 18 00:36:35 (226)00:51:04 (198) 01:27:38 00:28:15
212 250 Modlińska Beata K40 4 19 00:36:16 (220)00:51:32 (208) 01:27:48 00:28:25
213 256 Błaszkiewicz-Okrągły Wojciech MUST BAKE / PRZYCZEPIAKI M30 89 194 00:35:40 (212)00:52:10 (217) 01:27:50 00:28:27
214 167 Cierliński Bartosz Norda Active Team M30 90 195 00:35:12 (206)00:52:42 (225) 01:27:54 00:28:31
215 339 Chyliński Andrzej OMIDA Cyclo Team M40 59 196 00:36:14 (219)00:51:41 (210) 01:27:55 00:28:32
216 51 Drzazga Andrzej brzoskadrzazga.pl M50 9 197 00:35:43 (213)00:52:20 (220) 01:28:03 00:28:40
217 264 Formela Arkadiusz 4Meister Team PRACOWNIA PROJEKTOWA ARKADIUSZ FORMELA M30 91 198 00:36:32 (224)00:51:58 (212) 01:28:30 00:29:07
218 53 Mądzielewski Sławek Klub Kolarski Wda Świecie / BLACKRAM TEAM M40 60 199 00:36:25 (222)00:52:07 (216) 01:28:31 00:29:08
219 397 Ollik Wojciech M40 61 200 00:35:51 (216)00:52:41 (224) 01:28:32 00:29:09
220 150 Dobrolinska Dorota K40 5 20 00:35:35 (210)00:52:59 (228) 01:28:34 00:29:11
221 258 Joskowska Iwona LUK-CONNECT RACING TEAM K40 6 21 00:37:11 (237)00:51:24 (206) 01:28:35 00:29:12
222 153 Szajkowski Tomasz Tczewski Klub Rowerowy M60 3 201 00:36:39 (229)00:52:03 (213) 01:28:42 00:29:19
223 183 Cejmer Łukasz M30 92 202 00:36:13 (218)00:52:29 (221) 01:28:43 00:29:20
224 97 Szul Bartłomiej M30 93 203 00:35:45 (214)00:53:12 (229) 01:28:57 00:29:34
225 239 Dalecki Karol M30 94 204 00:37:50 (251)00:51:27 (207) 01:29:17 00:29:54
226 263 Rabinowicz Aleksander Prosport M18 31 205 00:37:06 (235)00:52:34 (223) 01:29:40 00:30:17
227 226 Stasiak Krzysztof Hellmann Running Team M40 62 206 00:37:40 (248)00:52:05 (215) 01:29:45 00:30:22
228 133 Dusiński Krzysztof runREM M30 95 207 00:37:19 (242)00:52:57 (227) 01:30:16 00:30:53
229 130 Borcowski Janusz weterynek.pl M50 10 208 00:36:26 (223)00:53:56 (236) 01:30:23 00:31:00
230 117 Hinz Maciej Norda Active Team M18 32 209 00:35:55 (217)00:54:29 (241) 01:30:25 00:31:02
231 72 Styczewski Tomasz 4 FUN TEAM M30 96 210 00:39:52 (270)00:50:50 (192) 01:30:41 00:31:18
232 312 Stelmach Maja LUK-CONNECT RACING TEAM K30 8 22 00:37:17 (240)00:53:34 (231) 01:30:51 00:31:28
233 394 Mróz Adam mrozbike.pl M30 97 211 00:37:03 (233)00:53:49 (235) 01:30:52 00:31:29
234 328 Grubba Marek mrozbike.pl M30 98 212 00:37:43 (250)00:53:27 (230) 01:31:10 00:31:47
235 321 Kamionka Klaudia KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK K18 7 24 00:36:18 (221)00:54:56 (245) 01:31:14 00:31:51
236 417 Rompa Katarzyna LUK-CONNECT RACING TEAM K30 9 23 00:37:35 (247)00:53:39 (232) 01:31:14 00:31:51
237 73 Bruderek Daniel M30 99 213 00:37:13 (238)00:54:33 (243) 01:31:46 00:32:23
238 143 Graczyk Paweł M18 33 214 00:39:42 (268)00:52:11 (218) 01:31:53 00:32:30
239 408 Sobiło Marcin M40 63 215 00:36:37 (228)00:55:25 (247) 01:32:02 00:32:39
240 268 Walentynowicz Adam DOMO MTB Team M30 100 216 00:37:25 (245)00:54:46 (244) 01:32:11 00:32:48
241 378 Dembiński Paweł Elipa M40 64 217 00:38:05 (253)00:54:09 (238) 01:32:14 00:32:51
242 234 Więckowski Dawid M18 34 218 00:36:47 (231)00:55:30 (248) 01:32:17 00:32:54
243 269 Nowak Adam M30 101 219 00:38:41 (259)00:53:41 (233) 01:32:22 00:32:59
244 155 Hoge Krystian M30 102 220 00:38:14 (255)00:54:14 (240) 01:32:28 00:33:05
245 282 Jesionowski Mariusz MTB ELDAR ŚWIECIE M40 65 221 00:37:09 (236)00:55:34 (249) 01:32:43 00:33:20
246 141 Górka Karol M18 35 222 00:38:56 (263)00:53:58 (237) 01:32:53 00:33:30
247 169 Twardy Remigiusz M30 103 223 00:37:17 (241)00:55:47 (251) 01:33:04 00:33:41
248 197 Bolda Kacper KLIF MTB Team M16 8 224 00:37:54 (252)00:55:25 (246) 01:33:19 00:33:56
249 88 Nadolny Tomasz M30 104 225 00:37:03 (232)00:56:19 (254) 01:33:23 00:34:00
250 407 Janisz Jakub M16 9 226 00:36:33 (225)00:56:58 (259) 01:33:32 00:34:09
251 99 Janczewski Robert M40 66 227 00:37:05 (234)00:56:27 (256) 01:33:32 00:34:09
252 320 Kuchnowski Henryk M40 67 228 00:37:31 (246)00:56:02 (252) 01:33:33 00:34:10
253 119 Piekutowski Piotr Fred Olsen Windcarrier M30 105 229 00:38:12 (254)00:55:38 (250) 01:33:50 00:34:27
254 242 Pepliński Daniel BLACKRAM TEAM M40 68 230 00:40:02 (272)00:54:10 (239) 01:34:12 00:34:49
255 65 Grzesik Stanisław Norda Active Team M50 11 231 00:33:13 (167)01:01:19 (289) 01:34:32 00:35:09
256 171 Gorczyca Jarosław GWS M30 106 232 00:41:23 (288)00:53:42 (234) 01:35:05 00:35:42
257 76 Mientka Joanna VO2max MTB Team K30 10 25 00:38:42 (260)00:56:23 (255) 01:35:05 00:35:42
258 352 Jędruszak Justyna Beko Mountain Bikers beko K30 11 26 00:38:18 (256)00:56:58 (258) 01:35:16 00:35:53
259 387 Górski Sebastian M30 107 233 00:37:41 (249)00:58:10 (264) 01:35:51 00:36:28
260 91 Jaworski Tomasz JAWORY M30 108 234 00:39:59 (271)00:56:03 (253) 01:36:02 00:36:39
261 252 Czerniawski Piotr M40 69 235 00:36:44 (230)00:59:31 (273) 01:36:15 00:36:52
262 186 Figiel Michał M30 109 236 00:38:44 (261)00:57:44 (262) 01:36:27 00:37:04
263 62 Galiński Marcin WYMIATACZE M40 70 237 00:38:31 (257)00:57:57 (263) 01:36:28 00:37:05
264 192 Szymczycha Zbigniew ZAJAZD KORONA TEAM M60 4 238 00:39:28 (265)00:57:40 (261) 01:37:09 00:37:46
265 93 Grzegorzewski Arek ECO-KĄPINO M40 71 239 00:37:21 (244)01:00:13 (277) 01:37:34 00:38:11
266 196 Dobosz Romuald KB "Tupot" Ustka M60 5 240 00:39:25 (264)00:58:29 (267) 01:37:53 00:38:30
267 94 Zelgert Maciej ECO-KĄPINO M30 110 241 00:41:00 (283)00:56:57 (257) 01:37:57 00:38:34
268 85 Naczk Marcin M40 72 242 00:38:55 (262)00:59:10 (272) 01:38:05 00:38:42
269 398 Kukawka Agnieszka K30 12 27 00:39:49 (269)00:58:24 (266) 01:38:13 00:38:50
270 243 Radziejewski Karol M18 36 243 00:39:36 (267)00:58:41 (269) 01:38:17 00:38:54
271 105 Sobala Agnieszka K18 8 28 00:41:17 (286)00:57:29 (260) 01:38:47 00:39:24
272 174 Seńko Piotr Active Malbork M30 111 244 00:38:37 (258)01:00:24 (280) 01:39:01 00:39:38
273 200 Marzejon Dariusz KLIF MTB Team M50 12 245 00:40:39 (278)00:58:39 (268) 01:39:17 00:39:54
274 121 Kiermasz Krystian Full Tourney Groupset M18 37 246 00:40:36 (276)00:58:45 (270) 01:39:20 00:39:57
275 308 Piotrowska Agnieszka MTB ELDAR ŚWIECIE K40 7 29 00:39:36 (266)01:00:03 (276) 01:39:39 00:40:16
276 27 Galek Tomasz Ten TeGes Team M30 112 247 00:41:30 (289)00:58:18 (265) 01:39:48 00:40:25
277 279 Kwidziński Krzysztof Eltorbud Team Eltorbud M40 73 248 00:41:12 (284)00:58:59 (271) 01:40:12 00:40:49
278 194 Zdrojewski Marcin M18 38 249 00:40:05 (273)01:00:27 (282) 01:40:31 00:41:08
279 55 Matuszewski Adrian BLACKRAM TEAM M40 74 250 00:40:46 (280)00:59:47 (274) 01:40:33 00:41:10
280 120 Wójcik Artur Full Tourney Groupset M18 39 251 00:40:59 (282)00:59:59 (275) 01:40:58 00:41:35
281 164 Mejer Krzysztof Dream Tri Team M30 113 252 00:40:46 (281)01:00:26 (281) 01:41:11 00:41:48
282 14 Miszewski Grzegorz M18 40 253 00:37:15 (239)01:04:23 (297) 01:41:39 00:42:16
283 272 Malek Marcin M18 41 254 00:41:14 (285)01:00:52 (286) 01:42:05 00:42:42
284 314 Kuc Krzysztof M30 114 255 00:41:47 (290)01:00:24 (279) 01:42:11 00:42:48
285 215 Sikorski Adam K30 13 30 00:40:30 (274)01:01:56 (292) 01:42:27 00:43:04
286 49 Pogorzelski Jarek M50 13 256 00:41:54 (291)01:00:46 (285) 01:42:40 00:43:17
287 140 Poźniak Dariusz - - M30 115 257 00:40:37 (277)01:02:32 (293) 01:43:09 00:43:46
288 139 Łepek Marcin M40 75 258 00:43:27 (297)01:00:22 (278) 01:43:49 00:44:26
289 348 Trepczyk Dariusz Fota-Groblewski MTB Team M40 76 259 00:43:05 (294)01:00:55 (287) 01:43:59 00:44:36
290 259 Lidzbarska Beata Omega Fitness&Gym K40 8 31 00:43:41 (298)01:00:33 (284) 01:44:14 00:44:51
291 376 Biesiada Mariusz M30 116 260 00:40:45 (279)01:03:36 (294) 01:44:21 00:44:58
292 30 Winikajtys Bartłomiej BigYellowFoot Adventure Team M18 42 261 00:41:21 (287)01:03:40 (295) 01:45:01 00:45:38
293 287 Chachaj Mikołaj M16 10 262 00:43:25 (295)01:01:50 (291) 01:45:15 00:45:52
294 81 Naczke Dariusz 4 FUN TEAM M18 43 263 00:44:53 (300)01:00:33 (283) 01:45:26 00:46:03
295 377 Stasiak Marcin LPP Team M30 117 264 00:43:51 (299)01:01:44 (290) 01:45:36 00:46:13
296 393 Superson Piotr M50 14 265 00:40:34 (275)01:05:09 (299) 01:45:44 00:46:21
297 110 Krause Przemysław LUK-CONNECT RACING TEAM M30 118 266 00:42:08 (292)01:04:25 (298) 01:46:32 00:47:09
298 195 Jastrzębski Marcin Quick Step Floors Pro Cycling Team M40 77 267 00:45:52 (310)01:01:09 (288) 01:47:00 00:47:37
299 309 Antkowiak Piotr M30 119 268 00:42:35 (293)01:06:08 (304) 01:48:43 00:49:20
300 271 Pionk Karol M18 44 269 00:43:27 (296)01:05:33 (300) 01:49:00 00:49:37
301 283 Jesionowska Małgorzata MTB ELDAR ŚWIECIE K30 14 32 00:45:09 (301)01:03:54 (296) 01:49:04 00:49:41
302 281 Lubińska-Gajda Aleksandra MTB ELDAR ŚWIECIE K18 9 33 00:45:11 (302)01:05:46 (301) 01:50:57 00:51:34
303 108 Rafałko Katarzyna K30 15 34 00:45:22 (306)01:05:58 (303) 01:51:20 00:51:57
304 70 Gołąb Marta VO2max MTB Team K30 16 35 00:46:32 (311)01:05:50 (302) 01:52:22 00:52:59
305 302 Kowalczewska Joanna MTB ELDAR ŚWIECIE K40 9 36 00:45:43 (308)01:06:42 (305) 01:52:25 00:53:02
306 114 Malesinski Kacper M16 11 270 00:37:20 (243)01:15:42 (318) 01:53:03 00:53:40
307 423 Will Tomasz M50 15 271 00:45:13 (304)01:09:15 (307) 01:54:28 00:55:05
308 274 Buczyńska Joanna VO2max MTB Team K40 10 37 00:48:27 (315)01:07:58 (306) 01:56:26 00:57:03
309 202 Mirek Karol MTB KLIF TEAM Chłapowo M16 12 272 00:45:20 (305)01:11:23 (312) 01:56:43 00:57:20
310 104 Sienkiewicz Michał RMDC M30 120 273 00:46:58 (313)01:10:02 (308) 01:57:01 00:57:38
311 293 Rajkowska Katarzyna K18 10 38 00:46:44 (312)01:10:54 (311) 01:57:37 00:58:14
312 291 Richert Eliza K30 17 39 00:45:40 (307)01:12:16 (314) 01:57:56 00:58:33
313 346 Michta Bartłomiej M30 121 274 00:45:13 (303)01:12:52 (315) 01:58:05 00:58:42
314 410 Zawisza Stefan M60 6 275 00:48:41 (317)01:10:03 (309) 01:58:44 00:59:21
315 90 Jaworska Monika JAWORY K30 18 40 00:48:40 (316)01:10:45 (310) 01:59:26 01:00:03
316 369 Sitek Julian M16 13 276 00:47:57 (314)01:13:29 (317) 02:01:26 01:02:03
317 132 Łukasik Renata K50 2 41 00:49:36 (319)01:11:57 (313) 02:01:33 01:02:10
318 229 Zoga Jolanta Norda Active Team K50 3 42 00:50:22 (322)01:13:12 (316) 02:03:34 01:04:11
319 375 Zarucka Olga K18 11 43 00:50:21 (321)01:18:25 (319) 02:08:46 01:09:23
320 374 Groth Wojciech M18 45 277 00:49:59 (320)01:18:48 (320) 02:08:48 01:09:25
321 386 Józwik Leszek M40 78 278 00:48:55 (318)01:22:37 (322) 02:11:32 01:12:09
322 210 Zadorożna Justyna K30 19 44 00:51:31 (323)01:22:11 (321) 02:13:42 01:14:19
323 109 Tesmar Dominika BIGYELLOWFOOTADVENTURETEAM K18 12 45 00:56:01 (324)01:23:10 (323) 02:19:11 01:19:48
324 372 Mosa Krzysztof Norda Active Team M30 122 279 00:45:43 (309)01:51:30 (324) 02:37:13 01:37:50
325 63 Andersen Niels Jakobsgaard M40 DNS
326 193 Andryskowski Adrian M18 DNS
327 116 Bełczącki Maciej Tricicletto Gdynia M40 DNS
328 106 Bluj Roman VO2max MTB Team M50 DNS
329 20 Górny Bartłomiej M30 DNS
330 166 Hinc Marcin Norda Active Team M40 DNS
331 379 Jedlinski Przemek NG Team M30 DNS
332 39 Jelinek Andrzej TKF.PL M40 DNS
333 265 Jezusek Jarosław Movement Arena Trenuj z Banach Brothers M30 DNS
334 24 Kędzia Tomasz SundayBikers M18 DNS
335 152 Kin Jacek Fjord Nansen Test Team M18 DNS
336 122 Kolatowski Tomasz MTE Riders M40 DNS
337 36 Kryszewski Karol M30 DNS
338 350 Krzyżelewska - Suś Anna N-Bike Academy K40 DNS
339 299 Linda Patryk M30 DNS
340 60 Manikowski Artur M40 DNS
341 42 Piotrowski Dariusz GardenFlora MTB Team M30 DNS
342 54 Rostkowski Jarosław 4x4 autogaztechnik auto gaz serwis Gdańsk M50 DNS
343 224 Rutkowski Krzysztof M40 DNS
344 102 Rytel Wojciech Pan M50 DNS
345 107 Sadkowska Marta K30 DNS
346 95 Sień Dawid M40 DNS
347 126 Skrętny Marek Full Tourney Groupset M30 DNS
348 270 Skwarczak Mariusz VeloGD M30 DNS
349 115 Strojk Bartosz M30 DNS
350 288 Suś Cyprian N-Bike Academy M16 DNS
351 74 Tkaczyk Marcin Pan M30 DNS
352 29 Wielicki Tomek M30 DNS
353 9 Winnicki Krzysztof Kwidzyn Bike Racing Team M30 DNS
354 22 Wojczak Krzysztof Racing Team Słupsk M50 DNS
355 45 Zaczyński Michał Zaczyn M30 DNS
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Bieg Piekarczyka
  • ILF Triathlon