Garmin Iron Triathlon Ślesin 2013 Pokaż

Lista startowa Triathlon - 1/4 Ironman 0,95-45-10,55

Lista główna

Nazwisko i imię Miejscowość Kat. wiekowa Nr startowy
Adamczak Andrzej Koszalin 50-54 69
Adamczak Joanna Mińsk Mazowiecki 30-34 160
Adamczak Mariusz Poznań 35-39 220
Adamski Miłosz Poznań 25-29 337
Ambroziński Jan Warszawa 25-29 181
Ambroż Michał Kielce 25-29 282
Augustyniak Krzysztof Polkowice 30-34 2
Baran Jacek Golina 45-49 126
Barczewski Krzysztof Niemcz 35-39 114
Barszcz Marcin Warszawa 30-34 111
Bartosz Grzegorz Tychy 30-34 90
Bednarska Marta Gdańsk 35-39 310
Bednarski Michał Łódź 35-39 96
Biesiada Tomasz Bydgoszcz 35-39 397
Bilińska Katarzyna Banino 30-34 367
Błaszczyk Łukasz Poznań-Ślesin 25-29 161
Bogacz Mariusz Radziejów 35-39 110
Bogucki Włodzimierz Sękocin Nowy 50-54 210
Bolewicz Piotr Radziejów 30-34 127
Bolewski Łukasz Paczkowo 35-39 259
Boniecki Paweł Pruszkow 40-44 98
Bonikowski Jakub Grudziadz 40-44 140
Bończyk Stanisław Warszawa 30-34 341
Borowiak Mariusz Jary 35-39 333
Bożek Sebastian Bielsko-Biała 35-39 224
Braun Krzysztof Warszawa 35-39 254
Braun Maria Warszawa 35-39 255
Breski Jarek Ciechanów 45-49 48
Brett Tomasz Koło 50-54 260
Briggs Sean Lipków 45-49 70
Bródka Paweł Radom 35-39 113
Bryśkiewicz Bartosz Szczecin 30-34 34
Bryzek Arnold Warszawa 40-44 73
Brzozowski Karol Gorzów Wlkp 25-29 318
Buchwald Piotr Warszawa 30-34 206
Buczkowska Alicja Gdynia 30-34 313
Buro Łukasz Brzeg 30-34 307
Celmer Piotr Warszawa 35-39 163
Chmiel Dorota Płock 50-54 151
Chmiel Piotr Płock 18-24 153
Chmiel Waldemar Płock 50-54 152
Chmielewski Tomasz Kalisz 35-39 189
Chojnacki Artur Stare Miasto 30-34 234
Chorolewski Paweł Lubin 18-24 205
Chudziński Jakub Poznań 25-29 293
Chylak Kamil Warszawa 30-34 21
Cichocki Paweł Poznań 40-44 369
Cichoński Klaudiusz Sosnowiec 40-44 253
Cieslak Agnieszka Slesin 18-24 213
Cieszynski Jacek Szkocja 50-54 195
Cieślak Wojciech Gdynia 35-39 387
Ciskowski Michał Gdynia 30-34 330
Cuszlag Jakub Warszawa 45-49 207
Cygan Karol Wola Pękoszewska 18-24 136
Cygan Piotr Zabrze 40-44 350
Cygert Andrzej Gdynia 40-44 156
Czapiński Michał Reda 30-34 215
Czarniecki Kamil Warszawa 30-34 190
Czarnota Maciej Warszawa 18-24 100
Czerwiec Artur Rudawa 35-39 379
Ćwirko-Godycki Łukasz Malbork 30-34 365
Daduń Tomasz Gdynia 40-44 148
Dagil Aleksander Warszawa 35-39 239
Dahan Eytan Szeligi 50-54 23
Dąbrowski Dariusz Piaseczno 35-39 292
Dobrowolski Bartosz Warszawa 35-39 81
Dobrzański Bartosz Radom 40-44 289
Dorociński Wojciech Kłudzienko 18-24 283
Dowbor Maciej Warszawa 35-39 18
Drząszcz Robert Polkowice 35-39 58
Duda Marek Wrocław 40-44 56
Dudek Piotr Józefów 40-44 117
Duński Bartosz Pikulice 18-24 225
Dybała Grzegorz Warszawa 35-39 218
Dymek Sebastian Płock 30-34 164
Dzioba Michal Sopot 40-44 364
Ejsmont Krzysztof Bydgoszcz 35-39 396
Eljasz Marta Jedlicze 30-34 145
Fantini Roman Warszawa 40-44 80
Fildebrandt Barbara Poznań 30-34 89
Folga Andrzej Warszawa 40-44 272
Frankowski Andrzej Ostrów Wlkp 50-54 150
Frejnik Miłosz Berlin 35-39 347
Fudała Wojciech Warszawa 25-29 105
Fuliński Piotr Warszawa 30-34 51
Gabriel Łukasz Starogard Gdański 30-34 37
Gaczkowski Jacek Poznań 30-34 306
Gajewski Piotr Milanówek 35-39 188
Galinski Rafal Parkoszowice 40-44 346
Gapiński Kamil Płock 30-34 55
Gardener Jacek Łowicz 45-49 8
Gawryszewski Michał Granica 40-44 63
Gdowski Mateusz Waszawa 35-39 290
Giecewicz Norbert Szczecin 18-24 169
Glesman Patryk Konin 25-29 200
Glonek Marcin Pruszków 25-29 185
Głogowski Adam Gdynia 18-24 6
Goliniewski Jakub Częstochowa 18-24 383
Gonera Piotr Częstochowa 18-24 298
Gorgoń Angelika Gdańsk 25-29 302
Gorgoń Cezary Gdańsk 30-34 301
Gorzkowski Witold Wieliczka 45-49 182
Górny Krzysztof Kalisz 35-39 296
Górny Marian Susz 60-… 203
Górny Robert Poznań 40-44 19
Grabczuk Konrad Warszawa 35-39 72
Greguła Wojciech Chojna 25-29 304
Grochola Jakub Warszawa 30-34 267
Gronowalski Daniel Warszawa 18-24 165
Gryzik Czesław Chorzów 40-44 61
Grzegórzek Piotr Szczecin 25-29 4
Gulczyński Krzysztof Ciechanów 50-54 186
Guzik Leszek Jaworze 45-49 400
Guzowska Iwona Gdańsk 35-39 16
Guż Andrzej Gdańsk 30-34 132
Gwizdal Wojciech Ostrów Wielkopolski 25-29 266
Haftarczyk Grzegorz Konstancin-Jeziorna 40-44 7
Haibach Werner Złotniki 60-… 265
Herra Wojciech Warszawa 35-39 50
Huzar Ryszard Malbork 40-44 286
Ilecki Jacek Gdańsk 25-29 175
Jachimski Jakub Warszawa 30-34 137
Jagiełło Grzegorz Łódź 40-44 71
Jakowicz Agnieszka Otwock 35-39 62
Jakubowski Zbigniew Otwock 40-44 36
Janczewski Darek Warszawa 40-44 273
Janiga Robert Warszawa 40-44 357
Janik Robert Katarzynów 40-44 79
Jankowiak Krzysztof Mrowino 40-44 67
Jarosz Robert Sopot 30-34 109
Jarski Paweł Grodzisk Mazowiecki 30-34 403
Jaskowska Bożena Rzeszów 35-39 402
Jastrząb Ewa Warszawa 30-34 202
Jastrzembski Piotr Zgierz 35-39 356
Jaumień Łukasz Sochaczew 25-29 122
Jesion Ireneusz Lubin 40-44 118
Jezierski Tomasz Tczew 35-39 139
Jędrzejko Tomasz Janowice 30-34 300
Jurski Jacek Grodzisk Mazowiecki 45-49 155
Kacperski Olaf Warszawa 40-44 108
Kaczmarek Jakub Rosanów 35-39 106
Kalinowski Piotr Włocławek 40-44 275
Kamiński Wojtek Sopot 30-34 291
Kapala Oskar Pruszków 30-34 316
Karasiński Marcin Kalisz 40-44 174
Karaś Robert Elbląg 18-24 5
Karolak Tomasz Warszawa 40-44 12
Kędziora Dariusz Warszawa 30-34 196
Kępiński Henryk Bełchatów 60-… 107
Kępka Krzysztof Warszawa 30-34 30
Klauz Kamil Tczew 35-39 138
Klomfas Miron Bydgoszcz 35-39 398
Kłys Piotr Stara Iwiczna 35-39 24
Knopkiewicz Wacław Poznań 35-39 303
Kochanowski Robert Szczecinek 40-44 134
Kolasa Lukasz Gdynia 25-29 28
Kołodziej Damian Oborniki 30-34 250
Komorowski Adam Warszawa 40-44 268
Komorowski Bartosz Warszawa 30-34 328
Koniec Lech Kraków 35-39 159
Koprowski Adam Piła 35-39 382
Korol Adam Gdańsk 35-39 15
Kosyl Piotr Kielce 30-34 157
Koszut Wojciech Warszawa 35-39 242
Kościuczuk Łukasz Warszawa 30-34 378
Kotarski Piotr Gdańsk 30-34 314
Kowalski Andrzej Poznań 50-54 226
Kowalski Lukasz Chełmża 25-29 183
Kowalski Marcin Gdynia 35-39 60
Kowalski Michał Warszawa 25-29 222
Kozlowski Michal Warszawa 30-34 94
Kozłowski Daniel Kwidzyn 35-39 84
Krajewski Tomasz Kołuda Wielka 25-29 204
Krakowiak Artur Gdańsk 25-29 176
Krakowski Bartosz Piastów 25-29 228
Kraszewski Wojtek Warszawa 45-49 251
Król Hubert Poznań 25-29 236
Kruk Michał Zabierzów 35-39 149
Krupiński Marek Olsztynek 40-44 166
Krzan Grzegorz Nysa 50-54 227
Krzemiński Jarosław Toruń 40-44 54
Krzesak Adam Piastów 35-39 101
Krzewiński Maciej Warszawa 35-39 395
Kubicki Leszek Włocławek 60-… 280
Kubiński Jakub Osielsko 25-29 26
Kublik Arkadiusz Warszawa 25-29 191
Kucharski Michał Gdańsk 35-39 262
Kucner Marek Gdynia 40-44 376
Kuczynska Iza Pruszkow 40-44 322
Kulakowski Tomasz Warszawa 40-44 363
Kulas Adrian Kraków 30-34 209
Kuncewicz-Jurek Krzysztof Zgierz 25-29 198
Kuś Agnieszka Kraków 35-39 162
Kuźnicki Artur Warszawa 25-29 193
Kwiatek Piotr Poznań 40-44 17
Kwiatkowski Michał Warszawa 25-29 323
Kwiecień Krystian Siewierz 30-34 319
Leśniak Marcin Nowy Sącz 30-34 201
Lewkowicz Maciej Biała Podlaska 30-34 390
Lipiec Krzysztof Warszawa 40-44 245
Lipski Marcin Piaseczno 30-34 64
Lisiak Patryk Poznań 35-39 82
Luft Mikołaj Warszawa 25-29 1
Łakomy Adam Gliwice 40-44 244
Ławicki Marcin Lubin 25-29 3
Łoboda Karol Bydgoszcz 25-29 305
Łotysz Marek Koszalin 45-49 326
Łukaszewicz Przemysław Tomaszów Maz 35-39 147
Łużyński Janusz Józefów 40-44 211
Łyskanowski Marcin Gdańsk 35-39 102
Mach Piotr Myszków 25-29 297
Machała Radosław Łódź 40-44 380
Maciejewski Grzegorz Łódź 30-34 40
Maćkowski Jędrzej Warszawa 30-34 52
Maj Radosław Warszawa 30-34 355
Malinowski Artur Bydgoszcz 50-54 141
Maliszewski Artur Swarzędz 40-44 370
Maliszewski Maciej Warszawa 25-29 230
Marcinek Andrzej Środa Śl. 55-59 76
Marczak Roksana Lubin 25-29 10
Markiewicz Grzegorz Poznań 35-39 77
Markiewicz Mirek Warszawa 45-49 269
Maślanka Bogdan Łomianki 40-44 47
Matuszak Arkadiusz ŁÓDŹ 30-34 177
Maziński Krzysztof Halinów 50-54 92
Mączyński Czesław Płock 60-… 99
Meier Markus Koło 45-49 233
Mędryk Wojciech Ggańsk 35-39 187
Miadziołko Tomasz Wieleń 30-34 270
Miarkowski Aleksy Warszawa 25-29 49
Micorek Rafał Oświecim 35-39 399
Mielczarek Krzysztof Szczecinek 40-44 43
Mieścicka Magdalena Poznań 30-34 116
Miętek Marcin Sianów 35-39 386
Mikos Jaroslaw Warszawa 45-49 377
Minuth Łukasz Gdynia 30-34 33
Młodzikowski Marcin Gniezno 35-39 263
Młotkowski Mariusz Piła 40-44 223
Mokrzycki Dariusz Mikołów 45-49 388
Moskal Szymon Sułkowice 35-39 192
Muzyczyszyn Paweł Cierpice 30-34 385
Nadratowski Kamil Gdańsk 25-29 86
Nadzikiewicz Lukasz Trzęsacz 30-34 91
Nettmann Mateusz Poznań 30-34 258
Nic Jakub Inowrocław 35-39 87
Niespodzinski Robert Inowrocław 35-39 216
Nowak Adam Wojciech Warszawa 18-24 219
Nowak Paweł Łubowo 25-29 214
Nowak Roman Sieradz 30-34 366
Nowiński Tomasz Warszawa 25-29 336
Nuckowska Paulina Luboń 35-39 237
Nuckowski Rafał Luboń 35-39 238
Olczak Tomasz Warszawa 40-44 299
Olejnik Marcin Warszawa 25-29 212
Onuchowski Damian Żary 45-49 277
Osses Wojciech Oborniki Rożnowo 30-34 256
Ostapczuk Sebastian Warszawa 40-44 44
Pacholewicz Jakub Chocz 18-24 311
Pajda Wojciech Warszawa 45-49 41
Parczewski Romuald Świnoujście 55-59 32
Parylak Andrzej Wrocław 30-34 359
Pasierbiński Piotr Kanie 45-49 119
Pawełczak Bartłomiej Bydgoszcz 30-34 167
Pawlak Przemysław Ruszków Pierwszy 18-24 348
Pawlik Mariusz Gdynia 30-34 65
Pawłowski Michał Babice Stare 35-39 146
Pawłowski Tomasz Sulejówek 35-39 20
Perzyński Grzegorz Gdańsk 35-39 315
Piasecki Paweł Ciechanów 50-54 31
Pierzankowski Jakub Łowicz 25-29 125
Pietryka Grzegorz Rogóźno 30-34 360
Pietrzak Michał Jakub Szczecinek 30-34 381
Pietrzyk Maciej Warszawa 25-29 284
Piotrowicz Krzysztof Lubin 45-49 120
Piotrowski Daniel Warszawa 25-29 235
Piotrowski Michał Sulejówek 40-44 85
Piwowarski Paweł Warszawa 30-34 294
Płonka Arkadiusz Kalisz 45-49 133
Pogorzelski Darek Elbląg 40-44 331
Pol Bartosz Rawicz 30-34 352
Polański Piotr Lębork 30-34 354
Polcyn Jan Osiek nad Notecią 45-49 22
Polkowski Stanisław Murowana Goślina 50-54 309
Pomastowski Grzegorz Wąbrzeźno 55-59 170
Pomierny Tomasz Lubin 35-39 57
Potapczuk Łukasz Warszawa 18-24 128
Poważyński Arkadiusz Malcanów 30-34 104
Przybylski Jarosław Koło 35-39 261
Przybylski Piotr Gorzów 25-29 232
Pudlak Agnieszka Warszawa 25-29 246
Pustelnik Mariusz Opole 35-39 327
Pustoła Dawid Warszawa 18-24 401
Rajmanski Maciej Brwinow 45-49 121
Rak Mateusz Rumia 18-24 392
Ratajczak Marcin Kruszwica 40-44 329
Reszke Sławomir Józefosław 50-54 45
Ruciński Jakub Sopot 35-39 131
Rusin Sławomir Rzeszów 30-34 358
Rutka Radoslaw Kwidzyn 35-39 74
Rutkowski Robert Myślibórz 40-44 279
Ryba Wojciech Krotoszyn 25-29 217
Rybacki Filip Wrocław 40-44 353
Rybacki Piotr Odolanów 35-39 308
Ryszczyk Adam Rybnik 30-34 93
Rytel Rafał Warszawa 30-34 208
Rzeszutko Rafał Warszawa 25-29 171
Sadowski Tomasz Kraków 35-39 144
Sajewicz Tomasz Warszawa 25-29 372
Salmonowicz Maciej Płock 35-39 178
Seifert Andrzej Poznań 55-59 257
Sibinski Marcin Lutomiersk 35-39 248
Sielimowicz Piotr Komorniki 30-34 249
Sieński Jacek Niemcz 50-54 295
Skierkowski Adam Świecie 40-44 66
Skład Tomasz Mysiadło 35-39 103
Skłodowski Adam Warszawa 30-34 229
Smolińska Agnieszka Włodawa 25-29 158
Sobocinski Miroslaw Gorzów Wlkp. 30-34 231
Sokołowski Grzegorz Wicko 25-29 135
Spaleniak Tomasz Dobrzewino 18-24 393
Spychalski Tomasz Rynarzewo 30-34 83
Stajszczyk Marcin Bielsko-Biała 40-44 404
Starkowski Szymon Poznań 30-34 240
Stawicki Sebastian Wałbrzych 35-39 338
Stefański Przemysław Szczecinek 40-44 46
Stępniewski Sebastian Nadarzyn 25-29 335
Stochmiałek Igor Gdynia 30-34 317
Stolarek Sebastian Poznań 18-24 264
Strzelecki Piotr Chełmża 30-34 29
Studziński Mikołaj Inowrocław 18-24 53
Susmanek Joanna Wrocław 25-29 11
Swędrowski Jacek Konin 35-39 276
Swinarski Maciej Gdańsk 35-39 384
Sychowski Mariusz Wielogłowy 40-44 345
Syguła Mateusz Warszawa 30-34 321
Szafraniec Artur Warszawa 35-39 35
Szambelańczyk Maciej Poznań 35-39 351
Szczepłek Jasiek Warszawa 25-29 14
Szczypiorski Szymon Bydgoszcz 25-29 241
Szczypiór Marta Oblęgorek 25-29 179
Szkodziński Marek Warszawa 35-39 194
Sztura Bartosz Malin 25-29 344
Szulc Tomasz Rybnik 30-34 115
Szymankiewicz Marcin Poznań 25-29 281
Szymczak Wojciech Syców 40-44 124
Szymowski Andrzej Kraków 55-59 154
Szyszka Leszek Elbląg 40-44 68
Ślesicki Rafał Gdańsk 25-29 389
Śliwiński Andrzej Poznań 25-29 288
Śliwiński Szczepan Warszawa 25-29 278
Świerczewski Piotr Smolec 35-39 123
Świerczyński Marcin Warszawa 25-29 25
Świerzewska Weronika Ostróda 25-29 252
Tajak Tomasz Kraków 35-39 391
Tempski Patryk Bydgoszcz 30-34 339
Tomalski Piotr Płock 35-39 75
Tomaszek Artur Warszawa 40-44 38
Tomaszewicz Damian Elbląg 18-24 340
Topiński Waldemar Wrocław 40-44 247
Trembicki Marek Olsztyn 35-39 168
Trośniak Piotr Białogard 40-44 271
Trzaska Przemysław Gdańsk 25-29 59
Tyszkiewicz Rafal Biskupiec 40-44 97
Waleńska Ewa Wrocław 35-39 334
Waleński Tomasz Wrocław 35-39 324
Walkowiak Tomasz Gorzów Wlkp 40-44 342
Wargacka Paulina Koło 18-24 374
Wasilewski Artur Kalisz 40-44 173
Wąsik Małgorzata Malbork 18-24 9
Wesołowski Jakub Nekla 18-24 274
Wesołowski Szymon Inowrocław 18-24 332
Wicik Zbigniew Kwidzyn 35-39 39
Wieczorek Grzegorz Warszawa 35-39 221
Wielogórka Piotr Warszawa 35-39 42
Wierzbowski Krzysztof Bydgoszcz 30-34 129
Wiśniewski Kamil Opypy 30-34 78
Wiśniewski Mikołaj Bydgoszcz 30-34 172
Witek Sebastian Koszalin 35-39 371
Witkowski Grzegorz Dywity 30-34 142
Włodarczak Witold Bydgoszcz 50-54 320
Wodyński Robert Zgierz 40-44 243
Wojciechowski Krystian Konin 25-29 373
Wojciechowski Michał Poznań 30-34 312
Wojciechowski Rafał Warszawa 25-29 285
Wojciechowski Tomasz Janowice 40-44 27
Wolski Dariusz Aleksandrów Łódzki 40-44 180
Wołowski Mariusz Wyględy 40-44 197
Wójcik Artur Częstochowa 40-44 375
Wróblewski Maciej Warszawa 35-39 394
Zaborowski Mikolaj Poznań 35-39 343
Zachwieja Przemysław Bydgoszcz 35-39 88
Zagdan Michał Zagnańsk 25-29 361
Zając Paweł Nowy Tomyśl 30-34 130
Zajfert Stanislaw Kedzierzyn-Kozle 60-… 95
Zakrzewski Rafał Gdańsk 40-44 349
Zasada Witold Łódź 40-44 184
Zawalska Magda Gdańsk 25-29 325
Zdanowski Tomasz Kobylniki 40-44 362
Zdunek Maciej Gdańsk 30-34 368
Zegler Grzegorz Wrocław 30-34 112
Zgorzelski Bartosz Gniezno 30-34 143
Zieliński Jarosław Gdynia 40-44 287
Zwoliński Radosław Łódź 40-44 13
Żurawski Wojciech Julianów 30-34 199
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Triminator
  • Garmin Ultra Race
  • Garmin SwimRun Series
  • Triathlon Series TTT
  • ILF Triathlon