Garmin Iron Triathlon Ślesin 2018 - dystans 1/4 Ironman - results

2018-06-03 10:50 www.irontriathlon.pl

M‑ce Nr Nazwisko i imię Klub Kat. M‑ce
w kat.
M‑ce
wg płci
Pływanie T1 Rower T2 Bieg Kara Czas końcowy Strata
1 2 Bodnar Maciej MBC Team M18 1 1 00:11:37 (2)00:01:56 (3)01:05:08 (7)00:00:43 (2)00:37:08 (2) 01:56:32
2 1 Tyczyński Jacek Trinergy U jędrusia Triclub M18 2 2 00:11:57 (6)00:01:53 (1)01:06:28 (10)00:00:53 (16)00:36:26 (1) 01:57:37 00:01:05
3 6 Giecewicz Norbert Ironman C/S Polska Tricarbon.pl M25 1 3 00:11:55 (5)00:01:56 (2)01:04:53 (5)00:00:58 (29)00:38:49 (4) 01:58:31 00:01:59
4 4 Wilkowiecki Robert GVT BMC AZS-AWF Katowice M18 3 4 00:11:50 (4)00:02:01 (6)01:07:13 (13)00:00:49 (8)00:37:36 (3) 01:59:29 00:02:57
5 163 Majchrzak Michał TGV CLUB M29 1 5 00:13:08 (14)00:02:19 (14)01:04:55 (6)00:00:54 (19)00:39:53 (6) 02:01:09 00:04:37
6 3 Przymusiński Filip UAM TRIATHLON POZNAŃ UAM, New Balance, Tricentre, Velo7, Ron Wheels, Labosport M35 1 6 00:11:39 (3)00:01:58 (4)01:07:52 (25)00:01:24 (167)00:39:43 (5) 02:02:36 00:06:04
7 196 Mitruś Paweł NeON Team M25 2 7 00:13:09 (15)00:02:11 (8)01:06:34 (11)00:00:47 (6)00:41:00 (11) 02:03:41 00:07:09
8 5 Domirski Daniel LABOSPORT Team M29 2 8 00:14:55 (38)00:02:20 (15)01:05:39 (8)00:01:07 (63)00:40:58 (10) 02:04:59 00:08:27
9 449 Dąbrowski Dariusz Luft Tri Team Ilabo Sport M40 1 9 00:13:21 (17)00:02:28 (27)01:07:16 (14)00:00:53 (15)00:41:12 (12) 02:05:10 00:08:38
10 268 Wojnar Robert M40 2 10 00:16:08 (109)00:02:21 (18)01:06:13 (9)00:01:09 (79)00:39:59 (7) 02:05:50 00:09:18
11 270 Cieślik Mateusz KS UAM Triathlon Poznań Tricentre M18 4 11 00:11:34 (1)00:02:01 (5)01:07:53 (26)00:00:41 (1)00:44:04 (39) 02:06:13 00:09:41
12 309 Kołaciński Michał Inalfa Września M35 2 12 00:15:20 (60)00:02:12 (9)01:07:20 (15)00:00:50 (10)00:40:36 (8) 02:06:18 00:09:46
13 443 Dudziński Piotr CTS - CzajaTrainingSystem Argyle Sp. z o. o. M50 1 13 00:12:58 (10)00:02:32 (35)01:07:44 (21)00:01:09 (75)00:41:44 (17) 00:00:15 02:06:22 00:09:50
14 483 Dobrzański Bartosz Demoprojekt Tri Team M45 1 14 00:13:40 (21)00:02:18 (13)01:07:08 (12)00:00:47 (5)00:42:46 (25) 02:06:39 00:10:07
15 12 Dowbor Maciej AirBike TRINERGY TEAM M40 3 15 00:13:34 (19)00:02:24 (21)01:07:24 (16)00:00:51 (14)00:43:46 (33) 02:07:59 00:11:27
16 228 Mazur Paweł UKS TRS SUSZ M25 3 16 00:13:35 (20)00:02:36 (45)01:09:53 (43)00:01:21 (145)00:41:18 (13) 02:08:43 00:12:11
17 377 Twarowski Michal TRISPACE JEPPESEN M45 2 17 00:15:29 (73)00:02:49 (84)01:08:13 (28)00:01:05 (51)00:42:10 (19) 02:09:46 00:13:14
18 439 Pokrywiński Marcin TRIoutlet M35 3 18 00:14:36 (32)00:02:26 (23)01:08:59 (31)00:00:54 (17)00:42:58 (29) 02:09:53 00:13:21
19 82 Starzyk Lukasz GVT M29 3 19 00:14:21 (28)00:02:43 (65)01:07:47 (23)00:01:24 (163)00:43:38 (31) 02:09:53 00:13:21
20 468 Jędrzejewska Aleksandra GVT BMC AZS-AWF Katowice K25 1 1 00:13:05 (13)00:02:02 (7)01:13:39 (101)00:00:51 (11)00:40:45 (9) 02:10:22 00:13:50
21 494 Epelbaum Dariusz CTS Czaja Training System M40 4 20 00:16:10 (110)00:02:22 (19)01:07:27 (17)00:01:05 (50)00:43:40 (32) 02:10:44 00:14:12
22 123 Wengerski Jędrzej Rowery Kwiatkowski Team M25 4 21 00:12:24 (7)00:02:26 (24)01:09:47 (42)00:01:01 (40)00:45:14 (56) 02:10:52 00:14:20
23 250 Malaczewski Łukasz FizjoTRIterapia/GVT/GIANT GIANT/GVT M35 4 22 00:12:48 (8)00:02:52 (96)01:07:49 (24)00:01:10 (84)00:46:34 (70) 02:11:13 00:14:41
24 428 Naporowski Rafał Naporo Team Perschmann M40 5 23 00:15:52 (96)00:02:41 (57)01:09:30 (38)00:01:37 (239)00:41:56 (18) 02:11:36 00:15:04
25 209 Szydłowski Marcin M35 5 24 00:15:43 (86)00:02:35 (42)01:10:49 (58)00:00:59 (32)00:41:38 (15) 02:11:44 00:15:12
26 376 Mayer Łukasz Chod-Dróg TRI Team / BE3 Cityzen M35 6 25 00:15:37 (78)00:02:45 (71)01:07:58 (27)00:00:57 (26)00:44:39 (45) 02:11:56 00:15:24
27 34 Puch Robert CTS - CzajaTrainingSystem M40 6 26 00:15:15 (57)00:02:31 (33)01:07:39 (20)00:01:07 (65)00:45:26 (58) 02:11:58 00:15:26
28 440 Zabel Przemysław M35 7 27 00:15:22 (61)00:02:40 (55)01:10:05 (46)00:01:03 (44)00:42:55 (28) 02:12:05 00:15:33
29 427 Giedrojć Tomasz KTS IRONMAN M29 4 28 00:14:58 (41)00:02:32 (34)01:09:24 (35)00:01:15 (113)00:44:23 (44) 02:12:32 00:16:00
30 391 Zaworski Adam Iron Triathlon Pleszew M25 5 29 00:16:17 (120)00:02:27 (25)01:10:42 (55)00:00:51 (12)00:42:23 (21) 02:12:40 00:16:08
31 287 Urbański Rafał M35 8 30 00:16:11 (111)00:02:51 (88)01:09:41 (41)00:01:40 (257)00:42:23 (20) 02:12:46 00:16:14
32 500 Kosmala Michał LABOSPORT Team Radość Kubusia Sunward Polska M40 7 31 00:15:29 (72)00:03:09 (143)01:07:39 (19)00:01:03 (43)00:45:34 (59) 02:12:54 00:16:22
33 36 Kociołowicz Jakub Kuźnia Triathlonu M35 9 32 00:15:51 (94)00:02:45 (68)01:09:22 (34)00:01:01 (38)00:43:57 (36) 02:12:56 00:16:24
34 459 Chmielewski Michał Metzink Michał Chmielewski M35 10 33 00:15:23 (63)00:02:27 (26)01:07:33 (18)00:01:18 (123)00:46:20 (67) 02:13:01 00:16:29
35 138 Błachowiak Jakub STREFASPORTU.PL M25 6 34 00:15:34 (77)00:02:33 (38)01:09:03 (32)00:01:03 (45)00:44:49 (49) 02:13:02 00:16:30
36 167 Pluta Gniewomir UKS TRS SUSZ M35 11 35 00:13:50 (24)00:02:51 (92)01:10:18 (50)00:01:15 (112)00:44:51 (51) 02:13:05 00:16:33
37 477 Siekierski Mateusz Marek Nadaktywni Białystok M25 7 36 00:14:34 (31)00:03:10 (145)01:12:47 (80)00:01:05 (49)00:41:38 (16) 02:13:14 00:16:42
38 118 Ligenza Kamil GT RAT M25 8 37 00:15:41 (84)00:02:53 (100)01:09:29 (37)00:01:26 (174)00:43:59 (37) 02:13:28 00:16:56
39 229 Kapala Oskar Obi-boki Running Crew M35 12 38 00:13:50 (25)00:02:50 (86)01:14:04 (108)00:01:11 (88)00:42:25 (22) 02:14:20 00:17:48
40 48 Szkuta Marcin Kuźnia Triathlonu M40 8 39 00:15:13 (53)00:02:33 (40)01:12:45 (79)00:01:06 (55)00:42:45 (24) 02:14:22 00:17:50
41 14 Cieslak Agnieszka KS AZS-AWF Katowice K25 2 2 00:13:04 (12)00:02:13 (10)01:13:29 (96)00:00:44 (3)00:45:14 (54) 02:14:44 00:18:12
42 86 Grondziewski Dariusz GVT GVT M35 13 40 00:12:58 (11)00:02:30 (30)01:10:27 (52)00:01:20 (137)00:47:30 (92) 02:14:45 00:18:13
43 498 Brodowski Dominik M35 14 41 00:15:09 (48)00:02:38 (49)01:12:57 (84)00:01:14 (106)00:42:48 (26) 02:14:46 00:18:14
44 487 Zakrzewski Rafał LABOSPORT Team ZG AZS Hotel Galion M45 3 42 00:15:14 (56)00:02:43 (64)01:09:54 (44)00:01:26 (173)00:45:36 (60) 02:14:53 00:18:21
45 411 Dajcz Michał Tri Aktywny Piotrków M29 5 43 00:14:57 (40)00:02:38 (50)01:11:34 (66)00:01:31 (213)00:44:48 (48) 02:15:28 00:18:56
46 145 Dudela Adrian MBC Team | T-Mobile Triathlon Team M35 15 44 00:15:23 (62)00:02:46 (74)01:11:55 (70)00:01:27 (182)00:44:09 (41) 02:15:40 00:19:08
47 222 Koszal Kacper Iskra Konin M18 5 45 00:15:47 (90)00:02:25 (22)01:10:08 (47)00:00:44 (4)00:46:39 (72) 02:15:43 00:19:11
48 311 Sosnowski Jarosław PTT DELTA M35 16 46 00:12:54 (9)00:03:01 (120)01:10:26 (51)00:01:13 (103)00:48:32 (108) 02:16:06 00:19:34
49 223 Kozłowski Daniel KTS IRONMAN KWIDZYN M40 9 47 00:17:17 (182)00:02:45 (69)01:10:40 (54)00:01:12 (94)00:44:16 (43) 02:16:10 00:19:38
50 19 Gardener Jacek LKS Victoria Zabostów M50 2 48 00:15:49 (92)00:02:20 (16)01:07:46 (22)00:00:55 (20)00:49:50 (134) 02:16:40 00:20:08
51 405 Bednarek Łukasz PLAY / Mikkeller Running Club M35 17 49 00:15:55 (100)00:02:54 (101)01:09:39 (40)00:01:31 (212)00:46:54 (80) 02:16:53 00:20:21
52 29 Narożnik Maciej Demoprojekt Tri Team M29 6 50 00:13:44 (22)00:02:36 (44)01:12:06 (72)00:00:58 (30)00:47:40 (97) 02:17:04 00:20:32
53 115 Swędrowski Jacek PROGRESS DESIGN M40 10 51 00:17:35 (197)00:03:15 (164)01:11:44 (67)00:00:49 (7)00:43:51 (34) 02:17:14 00:20:42
54 292 Krumplewski Sławomir M40 11 52 00:16:06 (108)00:03:44 (251)01:13:30 (97)00:01:07 (60)00:42:52 (27) 02:17:19 00:20:47
55 40 Kuter Krzysztof Kuźnia Triathlonu M35 18 53 00:15:25 (65)00:02:49 (81)01:13:23 (93)00:01:15 (110)00:44:48 (47) 02:17:40 00:21:08
56 466 Panasiuk Paweł Nadaktywni M35 19 54 00:16:13 (114)00:02:15 (12)01:13:07 (88)00:00:59 (36)00:45:14 (55) 02:17:48 00:21:16
57 392 Dryja Krzysztof M35 20 55 00:15:59 (103)00:02:47 (80)01:13:32 (98)00:01:19 (130)00:44:15 (42) 02:17:52 00:21:20
58 187 Kalwasiński Mateusz TRINERGY TEAM M29 7 56 00:17:14 (178)00:03:10 (147)01:10:35 (53)00:01:09 (72)00:45:52 (63) 02:18:00 00:21:28
59 89 Rudnik Tomasz GVT M35 21 57 00:17:47 (214)00:03:02 (125)01:11:47 (68)00:01:30 (201)00:44:03 (38) 02:18:09 00:21:37
60 239 Litawa Jacek M45 4 58 00:15:30 (74)00:02:55 (108)01:11:23 (64)00:01:51 (292)00:46:46 (75) 02:18:25 00:21:53
61 193 Znajdek Tomasz Sport4Life Sport4Life M35 22 59 00:15:03 (45)00:02:52 (97)01:15:11 (129)00:00:57 (24)00:44:42 (46) 02:18:45 00:22:13
62 393 Wira Mariusz KB MIŚ BOREK WLKP. M45 5 60 00:17:02 (159)00:03:41 (245)01:15:27 (138)00:01:20 (136)00:41:18 (14) 02:18:48 00:22:16
63 45 Leśniak Tomasz Kuźnia Triathlonu M45 6 61 00:14:52 (37)00:03:20 (183)01:09:20 (33)00:01:04 (48)00:50:17 (148) 02:18:53 00:22:21
64 463 Łoś Adam KTS IRONMAN M29 8 62 00:18:35 (256)00:02:55 (107)01:11:22 (63)00:00:58 (28)00:45:06 (53) 02:18:56 00:22:24
65 183 Gebhardt Jakub Smaruj Na Trening Team / Fundacja Gebhardt Sport Baltix.se M35 23 63 00:15:14 (55)00:02:42 (62)01:10:02 (45)00:01:17 (118)00:49:51 (136) 02:19:06 00:22:34
66 257 Gródziński Marcin Pół-Ajronmen M29 9 64 00:16:52 (149)00:03:36 (227)01:10:59 (59)00:01:22 (152)00:46:46 (76) 02:19:35 00:23:03
67 27 Hermelin Wojciech LABOSPORT Team Kancelaria HMM M35 24 65 00:15:25 (66)00:02:33 (36)01:12:51 (81)00:01:12 (98)00:47:36 (95) 02:19:37 00:23:05
68 351 Dziezyc Tomasz Smaruj Na Trening Team M40 12 66 00:15:11 (52)00:03:07 (140)01:12:43 (78)00:01:11 (89)00:47:39 (96) 02:19:51 00:23:19
69 151 Dąbrowski Łukasz M35 25 67 00:17:12 (173)00:03:06 (135)01:14:25 (115)00:01:06 (58)00:44:08 (40) 02:19:57 00:23:25
70 50 Brzozowski Czarek Kuźnia Triathlonu M50 3 68 00:17:19 (183)00:03:14 (158)01:10:45 (57)00:01:21 (147)00:47:19 (88) 02:19:58 00:23:26
71 16 Gorlo Katarzyna runtheworld.pl K29 1 3 00:15:51 (95)00:02:46 (73)01:16:19 (165)00:01:22 (151)00:43:51 (35) 02:20:09 00:23:37
72 150 Jarochowicz Norbert NTS KONA M45 7 69 00:16:58 (152)00:02:51 (90)01:09:26 (36)00:01:32 (217)00:49:26 (127) 02:20:13 00:23:41
73 73 Kaźmierczak Marcin Celironman M40 13 70 00:15:24 (64)00:02:29 (29)01:13:00 (87)00:01:12 (99)00:48:14 (104) 02:20:19 00:23:47
74 484 Wagemann Łukasz GVT Adsystem M35 26 71 00:14:27 (29)00:02:58 (116)01:11:09 (61)00:01:23 (160)00:50:39 (158) 02:20:36 00:24:04
75 291 Krawczyk Bernard Maciej Bodnar Couching M40 14 72 00:15:33 (76)00:03:13 (153)01:14:01 (107)00:01:27 (180)00:46:40 (73) 02:20:54 00:24:22
76 33 Zdunek Maciej LABOSPORT Team M35 27 73 00:15:43 (87)00:02:43 (63)01:11:25 (65)00:01:06 (57)00:49:59 (141) 02:20:56 00:24:24
77 76 Mazgaj Bartłomiej Celironman M29 10 74 00:16:17 (118)00:03:11 (149)01:11:51 (69)00:01:12 (96)00:48:34 (109) 02:21:05 00:24:33
78 68 Filipowski Zdzisław Celironman M45 8 75 00:15:30 (75)00:02:51 (91)01:12:52 (82)00:00:59 (31)00:48:57 (115) 02:21:09 00:24:37
79 179 Hawrot Sylwester CROWN GOLENIÓW M50 4 76 00:15:37 (79)00:02:50 (85)01:15:28 (140)00:01:31 (210)00:45:50 (62) 02:21:16 00:24:44
80 92 Szukalski Kamil GVT BikeTimeTeam.pl M29 11 77 00:15:14 (54)00:03:52 (268)01:13:24 (94)00:01:15 (114)00:47:35 (94) 02:21:20 00:24:48
81 423 Świda Adam Perfect e-Line Triathlon Team P.H.U.P. Perfect e-Line s.c. M40 15 78 00:18:04 (230)00:03:04 (129)01:10:44 (56)00:01:55 (309)00:47:46 (99) 02:21:33 00:25:01
82 396 Szczepański Dawid Cpryzmat.pl M25 9 79 00:14:30 (30)00:02:37 (47)01:15:20 (133)00:00:56 (21)00:48:15 (105) 02:21:38 00:25:06
83 88 Pajor Bartosz GVT GVT PM RIDER ADSYSTEM M29 12 80 00:16:41 (139)00:02:45 (70)01:09:31 (39)00:00:54 (18)00:51:57 (183) 02:21:48 00:25:16
84 422 Kijak Artur M40 16 81 00:14:57 (39)00:03:19 (178)01:16:32 (168)00:01:18 (122)00:45:47 (61) 02:21:53 00:25:21
85 371 Jedrzejczyk Piotr M45 9 82 00:17:46 (213)00:03:34 (222)01:12:09 (74)00:01:31 (205)00:47:14 (86) 02:22:14 00:25:42
86 279 Swiniarski Jarosław TRIDEA - TRI Eagles Gdynia M60 1 83 00:19:02 (282)00:02:54 (102)01:10:18 (49)00:01:30 (198)00:48:50 (112) 02:22:34 00:26:02
87 314 Jaszuk Jarosław M29 13 84 00:16:34 (133)00:03:03 (127)01:14:47 (119)00:01:23 (154)00:46:50 (79) 02:22:37 00:26:05
88 31 Misiaszek Janusz LABOSPORT Team M60 2 85 00:18:18 (239)00:02:42 (59)01:14:22 (113)00:01:18 (125)00:46:08 (64) 02:22:48 00:26:16
89 56 Hołub Andrzej Kuźnia Triathlonu M35 28 86 00:20:27 (346)00:03:20 (181)01:13:07 (89)00:01:16 (115)00:44:49 (50) 02:22:59 00:26:27
90 444 Kwiatkowski Rafał Rafał Kwiatkowski M40 17 88 00:17:57 (226)00:03:23 (187)01:10:16 (48)00:01:32 (218)00:49:56 (139) 02:23:04 00:26:32
91 85 Gryszkiewicz Paweł GVT M29 14 87 00:16:12 (112)00:02:45 (72)01:13:44 (102)00:01:28 (189)00:48:55 (113) 02:23:04 00:26:32
92 491 Pogodziński Grzegorz M40 18 89 00:15:28 (71)00:03:58 (290)01:14:45 (118)00:01:44 (270)00:47:10 (83) 02:23:05 00:26:33
93 32 Duk Janusz LABOSPORT Team M50 5 90 00:16:59 (153)00:02:55 (106)01:13:11 (90)00:00:57 (25)00:49:03 (118) 02:23:05 00:26:33
94 90 Wiśniewski Piotr GVT M45 10 91 00:15:39 (83)00:03:13 (152)01:14:21 (112)00:01:08 (70)00:48:48 (111) 02:23:09 00:26:37
95 26 Wierzbicki Artur LABOSPORT Team M50 6 92 00:17:03 (161)00:03:05 (132)01:12:59 (86)00:01:28 (187)00:48:37 (110) 02:23:12 00:26:40
96 157 Kulik Jacek KULIK&KUREK M40 19 93 00:15:53 (98)00:02:55 (109)01:12:09 (73)00:01:38 (245)00:50:41 (159) 02:23:16 00:26:44
97 434 Matusiak Mateusz SNG WILD DUCKS Stacja Nowa Gdynia M29 15 94 00:16:25 (128)00:03:55 (277)01:13:33 (99)00:01:17 (119)00:48:11 (103) 02:23:21 00:26:49
98 61 Otto Marta Kuźnia Triathlonu K35 1 4 00:15:39 (82)00:02:46 (75)01:14:50 (121)00:01:00 (37)00:49:09 (122) 02:23:24 00:26:52
99 490 Wilijewicz Konrad LABOSPORT Team Wilijewicze M40 20 95 00:16:16 (116)00:02:41 (56)01:11:13 (62)00:02:04 (335)00:51:19 (169) 02:23:33 00:27:01
100 51 Prorok Tomasz Kuźnia Triathlonu M35 29 96 00:17:30 (190)00:02:42 (60)01:15:29 (143)00:01:08 (66)00:46:44 (74) 02:23:33 00:27:01
101 416 Wawrzyniak Marek M45 11 97 00:20:36 (353)00:02:51 (87)01:12:18 (76)00:01:09 (76)00:46:49 (78) 02:23:43 00:27:11
102 160 Brukwińska Marta TGV CLUB K25 3 5 00:16:30 (131)00:02:47 (76)01:13:28 (95)00:01:14 (107)00:49:50 (135) 02:23:49 00:27:17
103 74 Jagas Radek Celironman M45 12 98 00:16:12 (113)00:02:56 (113)01:16:30 (167)00:01:17 (117)00:46:59 (81) 02:23:54 00:27:22
104 93 Danielski Kamil AT Team M29 16 99 00:15:48 (91)00:02:55 (110)01:14:08 (109)00:01:02 (41)00:50:04 (142) 02:23:57 00:27:25
105 264 Nowacki Łukasz M25 10 100 00:16:23 (122)00:02:54 (104)01:15:54 (156)00:01:08 (68)00:47:41 (98) 02:24:00 00:27:28
106 23 Możdżonek Michał LABOSPORT Team HUB.LU M40 21 101 00:16:33 (132)00:02:49 (83)01:12:10 (75)00:01:31 (207)00:51:05 (166) 02:24:08 00:27:36
107 334 Ostrowski Grzegorz M45 13 102 00:17:15 (179)00:04:42 (373)01:18:14 (205)00:01:31 (214)00:42:33 (23) 02:24:15 00:27:43
108 366 Nowak Sławomir EXATEL RUNNING TEAM EXATEL M45 14 103 00:14:49 (35)00:03:07 (138)01:15:08 (127)00:01:30 (200)00:49:42 (131) 02:24:16 00:27:44
109 28 Borowiak Mariusz LABOSPORT Team M40 22 104 00:17:11 (172)00:03:14 (157)01:16:35 (170)00:01:21 (148)00:46:20 (68) 02:24:41 00:28:09
110 124 Kowalewski Maciej Endure Team M40 23 105 00:13:32 (18)00:02:22 (20)01:15:36 (146)00:01:36 (237)00:51:40 (177) 02:24:46 00:28:14
111 214 Kacperski Olaf M45 15 106 00:17:16 (180)00:02:38 (51)01:17:10 (184)00:01:26 (177)00:46:20 (65) 02:24:50 00:28:18
112 252 Naskręt Dariusz TRPiaski / Piaski Biegają M29 17 107 00:17:27 (187)00:03:15 (163)01:13:19 (91)00:01:20 (138)00:49:32 (129) 02:24:53 00:28:21
113 375 Wylęgły Witold M25 11 108 00:15:55 (99)00:03:15 (161)01:16:14 (163)00:01:38 (243)00:47:57 (100) 02:24:59 00:28:27
114 202 Szlaski Igor PROTRI M25 12 109 00:17:32 (193)00:02:47 (78)01:15:42 (148)00:01:02 (42)00:48:09 (101) 02:25:12 00:28:40
115 149 Swianiewicz Antoni AKS Polonia Warszawa M29 18 110 00:15:27 (69)00:03:18 (175)01:13:22 (92)00:01:31 (216)00:51:36 (173) 02:25:14 00:28:42
116 199 Lis Sebastian M25 13 111 00:14:41 (33)00:03:29 (205)01:12:58 (85)00:01:04 (47)00:53:02 (204) 02:25:14 00:28:42
117 64 Śliż Lucyna Kuźnia Triathlonu K40 1 6 00:18:07 (233)00:02:52 (99)01:13:51 (104)00:01:37 (242)00:49:01 (117) 02:25:28 00:28:56
118 119 Drapella Dariusz CTS - CzajaTrainingSystem M60 3 112 00:17:43 (208)00:02:33 (39)01:13:53 (105)00:01:09 (80)00:50:11 (144) 02:25:29 00:28:57
119 359 Korol Marek Smaruj Na Trening Team M40 24 113 00:15:16 (58)00:02:39 (52)01:15:29 (142)00:01:06 (54)00:51:00 (164) 02:25:30 00:28:58
120 410 Skrzyński Patryk Waniewski Coaching M40 25 114 00:15:28 (70)00:02:30 (31)01:13:38 (100)00:01:06 (56)00:52:53 (199) 02:25:35 00:29:03
121 67 Pawiński Maciej Celironman M29 19 115 00:15:10 (50)00:02:33 (37)01:08:20 (29)00:01:01 (39)00:58:33 (307) 02:25:37 00:29:05
122 378 Kaliski Kamil Agrolok Sport Team Agrolok M35 30 116 00:16:48 (145)00:02:36 (43)01:15:24 (136)00:01:32 (219)00:49:22 (125) 02:25:42 00:29:10
123 446 Pol Bartosz Waniewski Coaching M35 31 117 00:17:59 (228)00:03:22 (186)01:15:13 (130)00:01:04 (46)00:48:10 (102) 02:25:48 00:29:16
124 21 Sikora Julita GVT K45 1 7 00:17:41 (205)00:02:40 (53)01:15:08 (126)00:01:10 (83)00:49:27 (128) 02:26:06 00:29:34
125 135 Sobczak Marcin TRISPACE M40 26 118 00:16:24 (125)00:02:42 (61)01:15:48 (152)00:01:13 (101)00:50:13 (146) 02:26:20 00:29:48
126 493 Kopacz Grzegorz XTERRA POLSKA/SPORTSTUFF.COM.PL M29 20 119 00:15:19 (59)00:03:30 (209)01:16:16 (164)00:01:19 (132)00:49:57 (140) 02:26:21 00:29:49
127 413 Kaczmarek Dariusz GEO-TECH M45 16 120 00:17:40 (202)00:03:08 (141)01:15:27 (139)00:01:09 (74)00:49:00 (116) 02:26:24 00:29:52
128 66 Cybulski Konrad Celironman M45 17 121 00:19:19 (298)00:03:29 (202)01:19:23 (230)00:01:24 (166)00:43:06 (30) 02:26:41 00:30:09
129 489 Marciniak Paweł Celironman Celironman M35 32 122 00:16:23 (123)00:03:15 (162)01:14:39 (116)00:01:50 (289)00:51:04 (165) 02:27:11 00:30:39
130 44 Popławski Michał Kuźnia Triathlonu TRI-MAMA TRI-TATA M35 33 123 00:17:03 (160)00:03:40 (243)01:17:24 (190)00:01:37 (240)00:47:29 (91) 02:27:13 00:30:41
131 30 Desselberger Andrzej LABOSPORT Team ENERGY TRI Włocławek M45 18 124 00:16:47 (144)00:02:38 (48)01:13:47 (103)00:01:14 (109)00:52:57 (202) 02:27:23 00:30:51
132 172 Szczesny Filip GVT M40 27 125 00:17:50 (217)00:03:47 (262)01:17:35 (194)00:01:58 (322)00:46:20 (66) 02:27:30 00:30:58
133 247 Zawadzki Adrian M35 34 126 00:15:38 (81)00:03:13 (154)01:15:51 (154)00:01:09 (77)00:51:47 (181) 02:27:38 00:31:06
134 308 Kita Maciej M35 35 127 00:17:41 (204)00:03:19 (177)01:12:23 (77)00:00:59 (33)00:53:19 (211) 02:27:41 00:31:09
135 480 Gomonovych Vasyl nokia nokia M29 21 128 00:17:36 (199)00:02:51 (89)01:17:08 (183)00:00:51 (13)00:49:20 (124) 02:27:46 00:31:14
136 435 Wróblewski Wojciech SNG WILD DUCKS Stacja Nowa Gdynia M35 36 129 00:20:02 (326)00:03:02 (126)01:16:12 (162)00:01:23 (159)00:47:13 (85) 02:27:52 00:31:20
137 455 Sasim Jordan M35 37 130 00:17:43 (207)00:04:45 (377)01:15:21 (134)00:01:24 (165)00:48:56 (114) 02:28:09 00:31:37
138 39 Jonio Katarzyna Kuźnia Triathlonu K35 2 8 00:15:50 (93)00:03:01 (122)01:14:09 (110)00:01:09 (73)00:54:02 (227) 02:28:11 00:31:39
139 125 Mucha Aleksander SALAMANDER Team Włocławek M29 22 131 00:17:28 (188)00:03:51 (265)01:17:14 (186)00:02:27 (379)00:47:20 (89) 02:28:20 00:31:48
140 78 Klepacz Jacek Celironman M45 19 132 00:17:01 (156)00:03:15 (168)01:15:41 (147)00:01:52 (299)00:50:32 (155) 02:28:21 00:31:49
141 300 Piątkowski Andrzej ĄĘ Tri Club M50 7 133 00:18:22 (241)00:03:44 (252)01:18:13 (204)00:01:19 (134)00:46:48 (77) 02:28:26 00:31:54
142 236 Kubicki Leszek niezrzeszony M65 1 134 00:14:47 (34)00:03:06 (137)01:14:56 (122)00:01:30 (204)00:54:08 (230) 02:28:27 00:31:55
143 379 Krzan Grzegorz GIANT POLSKA M55 1 135 00:17:22 (185)00:03:43 (249)01:17:01 (178)00:01:21 (149)00:49:03 (119) 02:28:30 00:31:58
144 384 Korzeniewski Michał TEAM Biegaj Pod Okiem Trenera M25 14 136 00:17:56 (223)00:03:15 (167)01:16:36 (171)00:01:41 (259)00:49:08 (120) 02:28:36 00:32:04
145 130 Briggs Sean M50 8 137 00:18:33 (254)00:03:08 (142)01:20:38 (250)00:01:07 (59)00:45:17 (57) 02:28:43 00:32:11
146 169 Włodarczak Witold TRISPACE M55 2 138 00:18:58 (275)00:02:45 (67)01:15:56 (158)00:01:09 (78)00:50:09 (143) 02:28:57 00:32:25
147 244 Wargacka Paulina K18 1 9 00:13:11 (16)00:02:34 (41)01:20:17 (243)00:01:05 (52)00:51:56 (182) 02:29:03 00:32:31
148 207 Głąb Andrzej M45 20 139 00:17:39 (200)00:03:16 (172)01:15:22 (135)00:00:56 (22)00:52:00 (186) 02:29:13 00:32:41
149 485 Stocki Łukasz DermaDent.eu M40 28 140 00:18:33 (253)00:03:53 (271)01:15:29 (141)00:02:07 (340)00:49:14 (123) 02:29:16 00:32:44
150 395 Szut Dariusz KS IRONMAN CS POLSKA M40 29 142 00:17:45 (211)00:04:18 (330)01:18:46 (213)00:01:17 (121)00:47:11 (84) 02:29:17 00:32:45
151 451 Kasztelan Radosław Kwidzyn Bike Racing Team Kwidzyn M40 30 141 00:18:48 (268)00:03:53 (270)01:14:47 (120)00:01:23 (156)00:50:26 (152) 02:29:17 00:32:45
152 17 Włódarczak Agata TriSpace K25 4 10 00:17:01 (158)00:02:47 (77)01:18:20 (208)00:01:19 (133)00:49:52 (137) 02:29:19 00:32:47
153 52 Stukanov Oleksii Kuźnia Triathlonu Kozminski University M25 15 143 00:17:56 (224)00:02:54 (103)01:19:52 (240)00:01:12 (91)00:47:35 (93) 02:29:29 00:32:57
154 218 Wojciechowski Norbert Altom Gniezno M35 38 144 00:18:17 (238)00:04:00 (294)01:18:20 (207)00:01:38 (244)00:47:18 (87) 02:29:33 00:33:01
155 24 Chylak Kamil LABOSPORT Team M35 39 145 00:17:31 (191)00:03:03 (128)01:21:32 (271)00:01:08 (69)00:46:24 (69) 02:29:38 00:33:06
156 470 Stalica Wojciech M45 21 146 00:17:35 (196)00:03:29 (203)01:14:25 (114)00:01:10 (85)00:53:11 (207) 02:29:50 00:33:18
157 70 Brzeziński Łukasz Celironman M29 23 147 00:16:03 (107)00:02:37 (46)01:14:13 (111)00:00:50 (9)00:56:24 (272) 02:30:07 00:33:35
158 246 Lewandowski Karol Toruński Klub Triathlonowy M29 24 148 00:18:03 (229)00:03:52 (269)01:15:54 (157)00:01:17 (120)00:51:41 (179) 02:30:47 00:34:15
159 265 Czajkowski Krzysztof M40 31 149 00:16:59 (154)00:04:05 (305)01:15:46 (150)00:01:35 (232)00:52:34 (195) 02:30:59 00:34:27
160 13 Pupka Artur GVT M50 9 150 00:18:05 (231)00:02:47 (79)01:14:41 (117)00:01:31 (215)00:54:01 (225) 02:31:05 00:34:33
161 38 Sachmata Jacek Kuźnia Triathlonu Moto-Partner M25 16 151 00:17:07 (164)00:02:51 (93)01:16:47 (174)00:01:13 (102)00:53:07 (206) 02:31:05 00:34:33
162 336 Jurkowski Sławomir M40 32 152 00:17:09 (167)00:02:52 (95)01:19:26 (231)00:01:31 (206)00:50:19 (149) 02:31:17 00:34:45
163 312 Waszak Jacek WASZAK TEAM FUH Stefan Waszak M35 40 153 00:17:50 (216)00:03:32 (217)01:16:50 (175)00:01:26 (178)00:51:58 (185) 02:31:36 00:35:04
164 226 Mytko Michał ART-ROD ART-ROD M35 41 154 00:15:11 (51)00:04:40 (368)01:14:59 (123)00:01:39 (255)00:55:09 (248) 02:31:38 00:35:06
165 456 Panuś Marcin PULS TRI TEAM M40 33 155 00:20:38 (355)00:02:56 (114)01:15:47 (151)00:01:07 (62)00:51:14 (168) 02:31:42 00:35:10
166 215 Wijas Andrzej M29 25 156 00:18:44 (262)00:03:30 (207)01:18:52 (216)00:00:58 (27)00:49:44 (133) 02:31:48 00:35:16
167 355 Broekere Krzysztof MyCenter Multimedia AGD RTV M55 3 157 00:18:46 (266)00:03:25 (193)01:17:16 (187)00:01:28 (191)00:50:53 (162) 02:31:48 00:35:16
168 55 Nowakowski Rafał Kuźnia Triathlonu M45 22 158 00:15:01 (43)00:03:56 (278)01:19:08 (223)00:01:50 (290)00:52:01 (187) 02:31:56 00:35:24
169 275 Siemiński Bartek Drużyna Szpiku M35 42 159 00:16:49 (148)00:03:30 (206)01:15:58 (160)00:01:27 (181)00:52:15 (190) 00:02:00 02:31:58 00:35:26
170 281 Szewczyk Robert M40 34 160 00:16:54 (150)00:03:10 (146)01:19:11 (225)00:01:07 (64)00:51:41 (178) 02:32:03 00:35:31
171 497 Lewandowski Jacek TKKF Non Iron M45 23 161 00:20:03 (327)00:04:05 (304)01:17:55 (197)00:01:47 (278)00:48:29 (107) 02:32:19 00:35:47
172 47 Sachmata Robert Kuźnia Triathlonu M50 10 162 00:20:10 (334)00:02:57 (115)01:16:55 (177)00:01:12 (97)00:51:40 (175) 02:32:54 00:36:22
173 285 Kmin Piotr Sawo TRI M35 43 163 00:19:51 (316)00:04:21 (339)01:15:17 (132)00:01:42 (265)00:51:45 (180) 02:32:56 00:36:24
174 476 Kwiatkowska Kaja TriWise K18 2 11 00:13:46 (23)00:02:31 (32)01:20:29 (246)00:01:09 (81)00:55:32 (254) 02:33:27 00:36:55
175 94 Gruchalski Wojciech M35 44 164 00:20:14 (337)00:03:01 (124)01:19:30 (234)00:01:39 (249)00:49:08 (121) 02:33:32 00:37:00
176 242 Żarczyński Paweł Victoria Jarocin M40 35 165 00:15:09 (47)00:03:28 (201)01:15:06 (125)00:01:21 (142)00:58:41 (310) 02:33:45 00:37:13
177 369 Bednarczyk Arkadiusz M45 24 166 00:19:00 (279)00:03:34 (223)01:17:25 (191)00:02:19 (367)00:51:29 (171) 02:33:47 00:37:15
178 267 Ławniczak Krzysztof M29 26 167 00:16:45 (141)00:03:47 (261)01:11:56 (71)00:01:33 (225)00:59:49 (324) 02:33:50 00:37:18
179 116 Hojan Jarosław WZDW Poznań M55 4 168 00:21:44 (384)00:04:20 (338)01:15:34 (145)00:01:21 (144)00:50:58 (163) 02:33:57 00:37:25
180 499 Kotowski Norbert M29 27 169 00:17:09 (166)00:03:43 (246)01:19:08 (222)00:01:27 (184)00:50:31 (154) 00:02:00 02:33:58 00:37:26
181 297 Gronowski Maciej M18 6 170 00:18:16 (236)00:02:55 (105)01:19:30 (235)00:01:41 (261)00:51:37 (174) 02:33:59 00:37:27
182 62 Daniel Krzysztof Kuźnia Triathlonu M35 45 171 00:18:43 (261)00:03:54 (275)01:15:31 (144)00:01:57 (317)00:53:58 (223) 02:34:02 00:37:30
183 380 Cieszyński Szymon Wieśniacki Klub Biegacki M18 7 172 00:15:01 (44)00:03:36 (228)01:24:03 (314)00:01:34 (229)00:50:25 (151) 02:34:39 00:38:07
184 381 Zalewski Paweł PZU Sport Team M40 36 173 00:18:44 (263)00:03:18 (173)01:20:53 (261)00:01:36 (234)00:50:11 (145) 02:34:42 00:38:10
185 363 Bruski Tomasz MBC Team M29 28 174 00:21:34 (380)00:02:44 (66)01:12:56 (83)00:01:08 (71)00:56:26 (276) 02:34:48 00:38:16
186 344 Mikrut Damian AZS WSL Poznań / Rossmann SDP M25 17 175 00:17:11 (170)00:03:15 (166)01:22:21 (286)00:01:23 (155)00:50:43 (160) 02:34:53 00:38:21
187 317 Stróżycki Jakub Wroniecki Klub Biegacza M35 46 176 00:20:42 (358)00:04:26 (348)01:15:04 (124)00:01:39 (254)00:53:11 (208) 02:35:02 00:38:30
188 42 Fijołek-Warszewska Agnieszka Kuźnia Triathlonu K45 2 12 00:19:38 (305)00:03:10 (148)01:18:32 (210)00:01:42 (264)00:52:10 (189) 02:35:12 00:38:40
189 178 Chojnowski Andrzej M45 25 177 00:18:23 (244)00:03:40 (242)01:15:44 (149)00:02:09 (347)00:55:17 (252) 02:35:13 00:38:41
190 189 Jakubczyk Rafał M35 47 178 00:18:14 (234)00:03:37 (229)01:22:11 (283)00:03:53 (427)00:47:27 (90) 02:35:22 00:38:50
191 332 Protasiewicz Piotr ImageCyclingTeam M45 26 179 00:21:57 (391)00:03:06 (134)01:15:13 (131)00:01:34 (227)00:53:36 (218) 02:35:26 00:38:54
192 412 Szczepanski Grzegorz MAJSTER SPORT TEAM MAJSTER S.A. M40 37 180 00:18:50 (271)00:04:10 (315)01:17:18 (189)00:02:15 (357)00:52:56 (201) 02:35:29 00:38:57
193 216 Ochmański Mariusz BRUBECK TRIATHLON TEAM M45 27 181 00:21:51 (388)00:04:14 (323)01:15:57 (159)00:01:28 (190)00:52:05 (188) 02:35:35 00:39:03
194 181 Szych Marcin Sport4life M35 48 182 00:16:30 (130)00:03:46 (259)01:24:04 (317)00:01:27 (185)00:49:53 (138) 02:35:40 00:39:08
195 173 Hryszko Kazimierz klub biegowy 40 latek tychy M55 5 183 00:21:17 (372)00:03:37 (233)01:21:11 (266)00:01:12 (92)00:48:24 (106) 02:35:41 00:39:09
196 318 Oset Piotr M55 6 184 00:18:23 (245)00:03:05 (130)01:21:07 (264)00:01:39 (248)00:51:40 (176) 02:35:54 00:39:22
197 299 Biczkowski Kajetan Team Airofin M25 18 185 00:16:16 (117)00:03:52 (267)01:18:18 (206)00:01:07 (61)00:56:24 (273) 02:35:57 00:39:25
198 102 Kaźmierczak Oskar RockRun Jarocin M25 19 186 00:16:23 (121)00:03:25 (194)01:18:05 (202)00:01:12 (95)00:55:10 (250) 00:02:00 02:36:15 00:39:43
199 386 Mroziński Juliusz M25 20 187 00:17:52 (218)00:03:39 (241)01:21:41 (274)00:01:42 (262)00:51:23 (170) 02:36:17 00:39:45
200 75 Dylik Marcin Celironman M35 49 188 00:17:10 (169)00:03:40 (244)01:21:45 (277)00:01:24 (168)00:52:23 (193) 02:36:22 00:39:50
201 478 Lorek Kinga MKS Truso Elbląg K18 3 13 00:14:15 (27)00:02:15 (11)01:25:06 (331)00:01:10 (82)00:53:40 (220) 02:36:26 00:39:54
202 356 Radko Krystian GVT M40 38 189 00:18:22 (243)00:03:27 (197)01:13:56 (106)00:01:29 (194)00:59:23 (320) 02:36:37 00:40:05
203 361 Soboczynski Adam M35 50 190 00:17:09 (168)00:04:03 (301)01:23:38 (309)00:01:38 (246)00:50:14 (147) 02:36:42 00:40:10
204 481 Mendelewski Artur M45 28 191 00:19:13 (288)00:03:14 (155)01:17:05 (179)00:01:21 (150)00:55:53 (261) 02:36:46 00:40:14
205 276 Cichy Bartosz ATP Augustów M35 51 192 00:17:07 (165)00:03:18 (174)01:17:06 (182)00:01:33 (224)00:57:44 (291) 02:36:48 00:40:16
206 403 Bielski Bartek Torus Triathlon Team M40 39 193 00:16:03 (106)00:03:38 (237)01:17:11 (185)00:01:55 (308)00:58:02 (297) 02:36:49 00:40:17
207 450 Kowalczyk Paweł Nadaktywni M35 52 194 00:21:36 (382)00:03:32 (216)01:23:08 (301)00:01:33 (223)00:47:06 (82) 02:36:55 00:40:23
208 143 Jarmołowicz Artur Jarmołowicz Team TRI Scyzory CK M40 40 196 00:20:05 (329)00:03:16 (169)01:17:34 (193)00:01:36 (236)00:54:44 (239) 02:37:15 00:40:43
209 224 Zeman Grzegorz EKG TEAM M45 29 195 00:18:31 (251)00:04:41 (371)01:17:43 (196)00:01:54 (304)00:54:26 (233) 02:37:15 00:40:43
210 186 Meier Markus MLUKS TRIATHLON KOLO M50 11 197 00:19:10 (286)00:03:01 (123)01:22:51 (295)00:01:33 (222)00:50:45 (161) 02:37:20 00:40:48
211 206 Pastecki Robert M40 41 198 00:20:10 (333)00:03:35 (224)01:15:24 (137)00:01:21 (143)00:54:51 (242) 00:02:00 02:37:21 00:40:49
212 132 Walczak Krystian Biegające Walczaki biegajacewalczaki.blogspot.com M35 53 199 00:20:09 (331)00:03:45 (255)01:20:50 (256)00:02:03 (332)00:50:35 (157) 02:37:22 00:40:50
213 358 Kwiatkowski Szymon M35 54 200 00:19:44 (311)00:03:20 (180)01:20:43 (251)00:01:12 (93)00:52:23 (192) 02:37:22 00:40:50
214 49 Uusisaari Anna Kuźnia Triathlonu K40 2 14 00:17:55 (222)00:02:52 (98)01:19:15 (227)00:01:23 (161)00:56:02 (267) 02:37:27 00:40:55
215 201 Wojciechowski Tomasz Toruński Klub Triathlonowy M45 30 201 00:15:43 (88)00:03:28 (200)01:17:06 (180)00:01:36 (233)00:59:35 (322) 02:37:28 00:40:56
216 346 Górski Henryk TRI LDZ M35 55 202 00:17:00 (155)00:04:14 (321)01:23:21 (305)00:01:47 (277)00:51:11 (167) 02:37:33 00:41:01
217 401 Pietryka Sylwester Wozniak runing team M35 56 203 00:17:29 (189)00:04:25 (347)01:19:06 (220)00:01:56 (315)00:54:45 (240) 02:37:41 00:41:09
218 432 Jeż Paweł M45 31 204 00:18:16 (237)00:05:31 (412)01:19:12 (226)00:01:35 (231)00:53:11 (209) 02:37:45 00:41:13
219 18 Chodkiewicz Tomasz PEUGEOT POLSKA PEUGEOT M40 42 205 00:20:12 (336)00:03:20 (179)01:18:38 (212)00:01:23 (157)00:54:15 (231) 02:37:48 00:41:16
220 71 Grabowska Justyna Celironman K40 3 15 00:17:32 (192)00:02:56 (112)01:21:54 (278)00:01:24 (162)00:54:04 (228) 02:37:50 00:41:18
221 84 Andrejów Mariusz GVT M45 32 206 00:20:58 (363)00:03:14 (156)01:15:53 (155)00:03:06 (412)00:54:47 (241) 02:37:58 00:41:26
222 191 Borowiak Maciej Wozimysie.pl / Trenertriathlonu.pl Brewa M35 57 207 00:19:08 (284)00:03:20 (182)01:19:11 (224)00:02:01 (328)00:54:27 (234) 02:38:07 00:41:35
223 139 Błachowiak Mariusz Józef Maraton Leszno M50 12 208 00:20:40 (356)00:03:45 (258)01:20:48 (254)00:02:49 (402)00:50:21 (150) 02:38:23 00:41:51
224 245 Woźniak Mariusz M40 43 209 00:17:54 (219)00:03:31 (213)01:16:23 (166)00:01:46 (275)00:58:54 (314) 02:38:28 00:41:56
225 200 Górzyński Bartosz M40 44 210 00:20:52 (359) 02:38:30 00:41:58
226 469 Sibinski Marcin M40 45 211 00:17:39 (201)00:04:20 (337)01:19:04 (219)00:01:39 (250)00:55:56 (263) 02:38:38 00:42:06
227 220 Miller Michał M40 46 212 00:16:35 (134)00:04:18 (331)01:17:59 (200)00:01:58 (324)00:57:50 (293) 02:38:40 00:42:08
228 180 Stwertetschka Dariusz KUDOWIANKA CYKLON PROAL TEAM KUDOWA - ZDRÓJ, ANER STAL WROCŁAW M50 13 213 00:19:13 (291)00:03:05 (133)01:20:25 (244)00:01:57 (318)00:54:08 (229) 02:38:48 00:42:16
229 133 Szczepański Krzysztof świstaki M29 29 214 00:16:24 (126)00:03:05 (131)01:22:46 (293)00:01:19 (135)00:55:21 (253) 02:38:55 00:42:23
230 398 Purol Malgorzata K29 2 16 00:19:26 (300)00:03:59 (293)01:21:06 (263)00:01:21 (140)00:53:05 (205) 02:38:57 00:42:25
231 370 Mikołajczyk Kuba Accent Bikes M25 21 215 00:15:05 (46)00:02:51 (94)01:16:50 (176)00:00:59 (34)01:03:23 (369) 02:39:08 00:42:36
232 368 Kucal Ryszard MLUKS TRIATHLON KOŁO M50 14 216 00:20:16 (341)00:04:56 (390)01:22:20 (284)00:02:15 (356)00:49:23 (126) 02:39:10 00:42:38
233 457 Filarecka Agnieszka TriSpace Athleticomed/SportFactory K29 3 17 00:23:16 (422)00:03:07 (139)01:18:36 (211)00:01:29 (192)00:53:00 (203) 02:39:28 00:42:56
234 235 Walasiewicz Piotr Super-sport M45 33 217 00:14:59 (42)00:04:34 (364)01:15:10 (128)00:02:11 (349)01:02:37 (365) 02:39:31 00:42:59
235 321 Sadowniczyk Paweł KLUB SZUFLADA M40 47 218 00:20:55 (361)00:04:26 (350)01:20:12 (242)00:02:06 (337)00:51:57 (184) 02:39:36 00:43:04
236 303 Zalewski Jarosław Open Balance GIT Elbląg M29 30 219 00:16:42 (140)00:03:34 (221)01:21:09 (265)00:01:26 (176)00:56:52 (279) 02:39:43 00:43:11
237 65 Zwierzchowski Maciej Kuźnia Triathlonu M40 48 220 00:17:13 (176)00:03:57 (286)01:20:32 (247)00:01:18 (127)00:56:46 (278) 02:39:46 00:43:14
238 137 Wójcik Ewa WM Triself K55 1 18 00:18:58 (273)00:03:30 (208)01:19:29 (233)00:01:51 (291)00:56:00 (265) 02:39:48 00:43:16
239 354 Jagla Marcin M40 49 221 00:21:31 (379)00:04:36 (366)01:18:48 (215)00:02:08 (341)00:52:46 (198) 02:39:49 00:43:17
240 192 Herbig Stephan M29 31 222 00:19:48 (314)00:03:57 (287)01:18:11 (203)00:01:46 (273)00:55:55 (262) 00:00:15 02:39:52 00:43:20
241 159 Mączyński Czesław M65 2 223 00:23:16 (421)00:03:26 (196)01:16:45 (173)00:01:18 (124)00:55:08 (247) 02:39:53 00:43:21
242 441 Szafrański Marek Stary człowiek i może M55 7 224 00:16:46 (143)00:03:24 (191)01:25:18 (336)00:02:07 (338)00:52:21 (191) 02:39:56 00:43:24
243 438 Mikołajczyk Maciej M40 50 225 00:19:22 (299)00:04:06 (307)01:19:28 (232)00:02:24 (376)00:54:37 (237) 02:39:57 00:43:25
244 243 Pluciński Sławomir M40 51 226 00:19:41 (308)00:03:54 (274)01:18:47 (214)00:02:03 (334)00:55:40 (256) 02:40:05 00:43:33
245 263 Smętek Michał ZIAJA TEAM M45 34 227 00:19:56 (320)00:04:12 (319)01:19:44 (238)00:01:22 (153)00:54:52 (243) 02:40:06 00:43:34
246 452 Rubaj Adam KTS IRONMAN M40 52 228 00:17:01 (157)00:03:25 (195)01:16:08 (161)00:02:16 (360)01:01:20 (344) 02:40:10 00:43:38
247 495 Mika Amelia Kondycja K40 4 19 00:19:44 (310)00:03:39 (240)01:20:26 (245)00:01:50 (288)00:54:33 (236) 02:40:12 00:43:40
248 417 Bielawski Robert Kancelaria Bielawski Sp. z o.o. sp. k. Kancelaria Bielawski sp. z o.o. sp. k. M45 35 229 00:19:28 (303)00:03:45 (256)01:22:00 (280)00:02:09 (345)00:52:54 (200) 02:40:16 00:43:44
249 190 Pakulski Marcin M29 32 230 00:20:04 (328)00:03:22 (185)01:16:37 (172)00:01:08 (67)00:59:15 (318) 02:40:26 00:43:54
250 114 Chojnacki Artur proarti.pl M35 58 231 00:19:06 (283)00:03:09 (144)01:24:14 (320)00:01:13 (104)00:52:44 (197) 02:40:26 00:43:54
251 475 Słomka Mateusz M25 22 232 00:15:42 (85)00:04:01 (300)01:22:42 (290)00:01:38 (247)00:56:26 (275) 02:40:29 00:43:57
252 72 Żychliński Miłosz CelIronMan M45 36 233 00:22:52 (414)00:03:43 (247)01:19:34 (236)00:01:49 (285)00:52:37 (196) 02:40:35 00:44:03
253 122 Zakrzewski Michał SNG WILD DUCKS M40 53 234 00:15:57 (102)00:04:23 (343)01:21:45 (276)00:02:47 (400)00:55:58 (264) 02:40:50 00:44:18
254 134 Obłąkowski Stefan Projekt#1025 M29 33 235 00:19:13 (290)00:03:35 (225)01:20:50 (257)00:01:41 (260)00:55:35 (255) 02:40:54 00:44:22
255 255 Janiak Piotr Orange Polska M35 59 236 00:20:17 (342)00:03:38 (235)01:19:15 (228)00:01:31 (208)00:56:23 (271) 02:41:04 00:44:32
256 298 Hornik Artur brak SILESIAN MESTO M35 60 237 00:17:54 (220)00:03:01 (121)01:20:52 (259)00:01:25 (171)00:58:06 (298) 02:41:18 00:44:46
257 278 Kącki Karol M35 61 238 00:18:46 (267)00:04:52 (381)01:22:32 (288)00:01:29 (195)00:53:45 (221) 02:41:24 00:44:52
258 205 Markowicz Grzegorz M55 8 239 00:20:14 (338)00:03:33 (220)01:24:46 (327)00:01:29 (196)00:51:30 (172) 02:41:32 00:45:00
259 319 Prokop Artur Prokop Consulting Group M45 37 240 00:20:11 (335)00:03:24 (192)01:24:16 (321)00:01:26 (175)00:52:31 (194) 02:41:48 00:45:16
260 106 Wiech Roman M45 38 241 00:15:26 (68)00:03:20 (184)01:17:37 (195)00:01:21 (141)01:04:07 (376) 02:41:51 00:45:19
261 120 De Groot Jan M45 39 242 00:17:45 (212)00:02:59 (118)01:23:39 (310)00:01:28 (186)00:56:01 (266) 02:41:52 00:45:20
262 424 Kowalski Rafał PERFECT E-LINE TEAM M35 62 243 00:21:12 (369)00:05:45 (419)01:17:59 (199)00:02:00 (327)00:55:09 (249) 02:42:05 00:45:33
263 373 Kowalczuk Tomasz Visa Visa M25 23 244 00:15:37 (80)00:03:44 (253)01:19:15 (229)00:01:31 (209)01:02:10 (360) 02:42:17 00:45:45
264 260 Szakoła Marcin M35 63 245 00:18:41 (259)00:03:23 (189)01:18:53 (217)00:01:27 (183)00:59:55 (325) 02:42:19 00:45:47
265 307 Zaręba Paweł M29 34 246 00:16:35 (135)00:03:15 (165)01:19:06 (221)00:01:05 (53)01:02:22 (364) 02:42:23 00:45:51
266 329 Kuczynska Iza TRINERGY TEAM K45 3 20 00:22:23 (403)00:03:37 (232)01:20:56 (262)00:02:13 (353)00:53:15 (210) 02:42:24 00:45:52
267 232 Twardowski Piotr M35 64 247 00:15:59 (104)00:03:39 (239)01:20:11 (241)00:01:14 (108)01:01:24 (346) 02:42:27 00:45:55
268 442 Łuczak Zachariasz M25 24 248 00:16:25 (127)00:04:03 (302)01:21:25 (270)00:01:30 (203)00:59:19 (319) 02:42:42 00:46:10
269 261 Bibik Łukasz Triathlon Siedlce Club M18 8 249 00:16:26 (129)00:03:51 (266)01:29:47 (383)00:02:11 (348)00:50:29 (153) 02:42:44 00:46:12
270 253 Brzuska Lesław M35 65 250 00:18:21 (240)00:04:54 (387)01:22:45 (292)00:02:55 (405)00:53:59 (224) 02:42:54 00:46:22
271 155 Cnota Janusz PAPUNIS TEAM GDYNIA M60 4 251 00:18:48 (270)00:04:28 (355)01:20:45 (253)00:02:17 (361)00:56:57 (282) 02:43:15 00:46:43
272 208 Modelski Rafal M35 66 252 00:19:17 (296)00:06:15 (430)01:21:16 (268)00:02:42 (396)00:53:38 (219) 00:00:15 02:43:23 00:46:51
273 91 Kubis Piotr GVT M45 40 253 00:19:19 (297)00:04:07 (308)01:23:07 (299)00:03:26 (419)00:53:25 (212) 02:43:24 00:46:52
274 472 Glonek Dariusz M45 41 254 00:20:28 (347)00:04:00 (296)01:23:25 (307)00:01:58 (320)00:54:01 (226) 02:43:52 00:47:20
275 194 Lizik Waldemar TRI POWER TEAM KONIN M45 42 255 00:16:48 (146)00:03:38 (238)01:26:02 (340)00:01:34 (228)00:55:51 (260) 02:43:53 00:47:21
276 492 Miąsik-Pogodzińska Agnieszka WM Triself K40 5 21 00:20:54 (360)00:04:17 (328)01:23:15 (304)00:01:59 (326)00:53:32 (214) 02:43:57 00:47:25
277 284 Płuciennik Grzegorz JANIKOWO NA SPORTOWO M45 43 256 00:18:34 (255)00:04:45 (376)01:23:47 (311)00:01:58 (325)00:54:55 (244) 02:43:59 00:47:27
278 327 Budkowski Paweł M55 9 257 00:16:36 (136)00:03:32 (214)01:18:00 (201)00:01:19 (129)01:04:48 (384) 02:44:15 00:47:43
279 165 Rączkowski Adam SALAMANDER Team Włocławek M50 15 258 00:22:25 (404)00:04:19 (335)01:20:37 (249)00:01:46 (271)00:55:14 (251) 02:44:21 00:47:49
280 330 Witczak Maciej M40 54 259 00:23:05 (417)00:05:01 (394)01:24:19 (322)00:02:20 (373)00:49:44 (132) 02:44:29 00:47:57
281 331 Mlak Kazimierz M60 5 260 00:19:58 (322)00:04:05 (306)01:20:58 (428) 02:44:34 00:48:02
282 415 Szczerek Piotr Drog Bruk M40 55 261 00:19:48 (312)00:05:05 (396)01:20:48 (255)00:03:05 (411)00:55:49 (258) 02:44:35 00:48:03
283 126 Kowalska Aneta K25 5 22 00:18:39 (258)00:03:15 (160)01:23:33 (308)00:01:25 (170)00:57:53 (295) 02:44:45 00:48:13
284 166 Tafiłowski Robert RTeam M40 56 262 00:21:53 (389)00:02:59 (117)01:19:35 (237)00:01:51 (293)00:58:32 (305) 02:44:50 00:48:18
285 436 Antczak Bartosz Energotherm TriGroup M40 57 263 00:18:24 (246)00:03:33 (219)01:24:02 (313)00:02:20 (372)00:56:32 (277) 02:44:51 00:48:19
286 335 Kęszka Piotr M40 58 264 00:21:22 (377)00:05:46 (420)01:25:24 (337)00:01:56 (314)00:50:32 (156) 02:45:00 00:48:28
287 394 Papierz Piotr SiSu Berlin M55 10 265 00:19:38 (304)01:00:58 (337) 02:45:04 00:48:32
288 367 Szorkin Janusz M40 59 266 00:21:06 (367)00:03:45 (254)01:20:53 (260)00:03:07 (414)00:56:24 (274) 02:45:15 00:48:43
289 156 Janyga-Kulik Karolina KULIK&KUREK K40 6 23 00:17:44 (209)00:04:07 (309)01:22:20 (285)00:01:56 (312)00:59:08 (316) 02:45:15 00:48:43
290 402 Kościelak Maciej Oddział Żandarmerii Wojskowej M40 60 267 00:21:03 (366)00:04:09 (314)01:20:34 (248)00:01:49 (287)00:57:47 (292) 02:45:22 00:48:50
291 238 Krupowicz Marcin M50 16 268 00:18:54 (272)00:04:26 (349)01:23:09 (302)00:01:57 (316)00:57:04 (285) 02:45:30 00:48:58
292 254 Kaminska-Olczak Marta K35 3 24 00:21:20 (373)00:03:32 (215)01:29:53 (384)00:01:18 (126)00:49:35 (130) 02:45:38 00:49:06
293 100 Stankowski Tomasz M29 35 269 00:20:18 (343)00:04:00 (297)01:24:23 (323)00:01:10 (86)00:55:47 (257) 02:45:38 00:49:06
294 283 Repka Marek Lupus Team M45 44 270 00:23:29 (425)00:03:23 (188)01:19:00 (218)00:01:48 (281)00:58:10 (299) 02:45:50 00:49:18
295 79 Wrzeszcz Adrian Celironman Adrian! Błagam wolniej M40 61 271 00:16:55 (151)00:03:24 (190)01:26:18 (343)00:01:25 (169)00:57:52 (294) 02:45:54 00:49:22
296 407 Rudyk Sebastian TRIATHLON CLUB WROCŁAW M40 62 272 00:17:07 (163)00:04:09 (313)01:18:26 (209)00:02:31 (383)01:03:47 (373) 02:46:00 00:49:28
297 185 Kozłowski Piotr M35 67 273 00:15:55 (101)00:03:37 (231)01:17:18 (188)00:01:52 (297)01:07:22 (397) 02:46:04 00:49:32
298 154 Bartkowiak Dariusz NAVIGARE M50 17 274 00:24:25 (434)00:04:16 (327)01:29:06 (378)00:01:54 (306)00:46:38 (71) 02:46:19 00:49:47
299 57 Jamroż Robert Kuźnia Triathlonu M35 68 275 00:17:11 (171)00:03:57 (284)01:22:06 (282)00:02:33 (386)01:00:41 (333) 02:46:28 00:49:56
300 306 Kosicki Bartłomiej M35 69 277 00:20:25 (345)00:04:15 (325)01:23:23 (306)00:01:28 (188)00:56:58 (283) 02:46:29 00:49:57
301 304 Kurek Wojciech M29 36 276 00:21:59 (392)00:04:29 (356)01:24:32 (326)00:01:32 (220)00:53:57 (222) 02:46:29 00:49:57
302 197 Góralski Piotr AIR BIKE M45 45 278 00:18:42 (260)00:04:37 (367)01:21:44 (275)00:01:39 (256)00:59:58 (326) 02:46:40 00:50:08
303 37 Sawicki Sebastian Kuźnia Triathlonu M29 37 279 00:16:00 (105)00:03:47 (260)01:26:33 (347)00:01:16 (116)00:59:27 (321) 02:47:03 00:50:31
304 465 Wnuk Jan M25 25 280 00:19:38 (306)00:03:53 (272)01:22:43 (291)00:02:08 (342)00:59:09 (317) 02:47:31 00:50:59
305 188 Dziedzic Małgorzata Dream Tri Team Lufthansa Systems Poland K25 6 25 00:17:42 (206)00:03:06 (136)01:22:53 (297)00:01:33 (226)01:02:18 (362) 02:47:32 00:51:00
306 273 Grymin Jan M35 70 281 00:18:45 (264)00:04:27 (353)01:25:17 (335)00:02:12 (350)00:57:00 (284) 02:47:41 00:51:09
307 296 Gacka Rafał Lupus Team M40 63 282 00:17:36 (198)00:02:55 (111)01:39:43 (430)00:02:09 (344)00:45:03 (52) 00:00:15 02:47:41 00:51:09
308 272 Wojtanowicz Marcin M40 64 283 00:24:19 (432)00:03:37 (230)01:17:06 (181)00:01:54 (305)01:00:48 (335) 02:47:44 00:51:12
309 153 Starzyński Rafał M25 26 284 00:21:09 (368)00:03:54 (273)01:26:56 (351)00:01:30 (202)00:54:19 (232) 02:47:48 00:51:16
310 420 Rogala Jacek M55 11 285 00:17:05 (162)00:03:38 (236)01:23:07 (300)00:01:51 (295)01:02:09 (359) 02:47:50 00:51:18
311 144 Kuczyński Daniel Prężne Vacky M40 65 287 00:22:19 (399)00:03:31 (211)01:22:46 (294)00:01:49 (284)00:57:35 (290) 02:48:00 00:51:28
312 171 Soja Paweł MVM M18 9 286 00:20:36 (352)00:05:26 (408)01:27:02 (353)00:01:31 (211)00:53:25 (213) 02:48:00 00:51:28
313 15 Oklej Agata K35 4 26 00:18:26 (249)00:03:16 (170)01:26:07 (341)00:01:29 (193)00:58:46 (311) 02:48:04 00:51:32
314 290 Wcisły Jarosław Eurocash M35 71 288 00:19:56 (321)00:04:14 (322)01:22:23 (287)00:02:37 (392)00:59:04 (315) 02:48:14 00:51:42
315 277 Olejniczak Elwira PULS TRI TEAM K29 4 27 00:20:10 (332)00:04:34 (362)01:23:14 (303)00:02:02 (329)00:58:19 (300) 02:48:19 00:51:47
316 348 Świech Krystian Krystian Świech M35 72 289 00:20:16 (339)00:04:34 (361)01:24:11 (318)00:02:57 (407)00:56:54 (280) 02:48:52 00:52:20
317 212 Roszuk Jakub Grupa Triathlonowa KONA Opole M35 73 290 00:16:45 (142)00:04:01 (299)01:26:01 (339)00:01:27 (179)01:00:59 (339) 02:49:13 00:52:41
318 43 Popławska Anna Kuźnia Triathlonu K35 5 28 00:19:26 (301)00:03:16 (171)01:26:21 (344)00:01:54 (307)00:58:32 (306) 02:49:29 00:52:57
319 383 Szatkowski Grzegorz Dogoń Grodzisk Mazowiecki M45 46 291 00:19:54 (319)00:04:08 (312)01:22:01 (281)00:01:20 (139)01:02:08 (358) 02:49:31 00:52:59
320 240 Witczak Jakub NADAKTYWNI M29 38 292 00:19:17 (295)00:04:59 (393)01:29:27 (379)00:02:17 (362)00:53:32 (216) 02:49:32 00:53:00
321 210 Kabat-Koperska Joanna K45 4 29 00:18:22 (242)01:32:55 (444)00:56:56 (281) 02:49:53 00:53:21
322 77 Marciniak Izabela Celironman K35 6 30 00:16:23 (124)00:03:29 (204)01:20:51 (258)00:01:24 (164)01:08:01 (399) 02:50:08 00:53:36
323 388 Narożniak Piotr M45 47 293 00:17:50 (215)00:05:02 (395)01:27:56 (366)00:02:16 (359)00:57:24 (288) 02:50:28 00:53:56
324 142 Bagdziński Daniel M35 74 294 00:19:09 (285)00:04:18 (332)01:24:11 (319)00:02:19 (368)01:00:21 (329) 00:00:15 02:50:33 00:54:01
325 365 Ptak Jacek Projekt AK M29 39 295 00:15:26 (67)00:03:43 (250)01:16:35 (169)00:04:26 (432)01:10:23 (414) 02:50:33 00:54:01
326 195 Szymczak Paweł M29 40 296 00:19:43 (309)00:03:57 (285)01:15:50 (153)00:01:57 (319)01:09:23 (408) 02:50:50 00:54:18
327 360 Kujawski Marcin M40 66 298 00:20:00 (324)00:04:07 (310)01:24:04 (316)00:01:56 (313)01:00:58 (338) 02:51:05 00:54:33
328 96 Stęplewski Rafał M35 75 297 00:16:17 (119)00:04:29 (357)01:22:40 (289)00:01:51 (294)01:05:48 (390) 02:51:05 00:54:33
329 433 Trypuć-Magdziarz Aleksandra OLADENTAL TRIDEA OLADENTAL K40 7 31 00:23:22 (423)00:03:14 (159)01:22:52 (296)00:01:39 (252)01:00:05 (328) 02:51:12 00:54:40
330 404 Łęcki Michał M29 41 299 00:20:32 (351)00:04:10 (316)01:31:03 (390)00:00:59 (35)00:54:28 (235) 02:51:12 00:54:40
331 353 Bryl Marcin Centrum Sportu i Rekreacji ŚLESIN M45 48 300 00:18:28 (250)00:04:22 (341)01:24:32 (325)00:02:13 (351)01:01:53 (356) 02:51:28 00:54:56
332 445 Kornatka Karol M29 42 301 00:19:14 (293)00:04:23 (342)01:21:57 (279)00:01:47 (276)01:04:30 (380) 02:51:51 00:55:19
333 131 Michalewski Mateusz Drużyna Grubego MIsia M40 67 302 00:18:46 (265)00:05:59 (424)01:23:03 (298)00:03:11 (415)01:01:01 (340) 02:52:00 00:55:28
334 448 Sobiecki Tomasz M35 76 303 00:19:13 (289)00:04:53 (385)01:27:02 (352)00:02:16 (358)00:58:48 (312) 02:52:12 00:55:40
335 426 Kuliński Piotr Iron Fighters M25 27 304 00:18:37 (257)00:03:45 (257)01:25:16 (333)00:01:37 (241)01:03:10 (368) 02:52:25 00:55:53
336 141 Gołkowski Radosław M29 43 305 00:23:36 (427)00:03:00 (119)01:28:29 (374)00:01:15 (111)00:56:15 (269) 02:52:35 00:56:03
337 315 Świątek Maciej M40 68 306 00:17:45 (210)00:04:48 (380)01:23:55 (312)00:01:53 (301)01:04:18 (378) 02:52:39 00:56:07
338 390 Kurzacz Orfeusz M45 49 307 00:19:01 (280)00:04:27 (352)01:25:03 (330)00:01:53 (302)01:02:19 (363) 02:52:43 00:56:11
339 341 Janus Piotr M45 50 308 00:23:40 (428)00:04:46 (378)01:27:11 (356)00:02:19 (370)00:55:03 (245) 02:52:59 00:56:27
340 408 Czuba Krzysztof M45 51 309 00:21:23 (378)00:05:40 (417)01:21:40 (273)00:02:42 (397)01:01:37 (352) 02:53:02 00:56:30
341 471 Nunes Pedro M29 44 310 00:16:37 (137)00:02:40 (54)01:31:24 (393)00:01:26 (172)01:01:09 (341) 02:53:16 00:56:44
342 488 Włodarczyk Mariusz M35 77 311 00:19:27 (302)00:04:25 (346)01:32:34 (400)00:02:19 (366)00:54:43 (238) 02:53:28 00:56:56
343 343 Domański Krzysztof M45 52 312 00:18:06 (232)00:04:14 (324)01:27:09 (355)00:02:54 (404)01:01:16 (343) 02:53:39 00:57:07
344 147 Krzewiński Sebastian M25 28 313 00:19:14 (292)00:04:30 (358)01:28:57 (377)00:01:46 (272)00:59:40 (323) 02:54:07 00:57:35
345 184 Kowalik Rafał Drużyna Grubego Misia M40 69 314 00:20:01 (325)00:04:40 (369)01:26:39 (348)00:01:36 (238)01:01:39 (353) 02:54:35 00:58:03
346 22 Opiłowski Paweł LABOSPORT Team M40 70 315 00:19:39 (307)00:04:17 (329)01:17:55 (198)00:01:39 (253)01:11:23 (417) 02:54:53 00:58:21
347 326 Myszkiewicz Bartosz M45 53 316 00:23:07 (419)00:04:55 (389)01:27:34 (362)00:01:34 (230)00:57:55 (296) 02:55:05 00:58:33
348 467 Madziąg Marcin ISS RFID M40 71 317 00:19:16 (294)00:06:42 (437)01:25:13 (332)00:01:58 (321)01:01:51 (355) 00:00:15 02:55:15 00:58:43
349 425 Winkler Marcin M35 78 318 00:21:49 (386)00:04:41 (370)01:24:31 (324)00:02:14 (355)01:02:01 (357) 02:55:16 00:58:44
350 46 Żołnowska Magdalena Kuźnia Triathlonu K35 7 32 00:16:38 (138)00:04:15 (326)01:20:44 (252)00:02:03 (333)01:11:44 (419) 02:55:24 00:58:52
351 340 Wiśniewski Jakub M35 79 319 00:22:38 (408)00:03:58 (291)01:19:45 (239)00:02:41 (394)01:06:53 (395) 02:55:55 00:59:23
352 429 Rogacewicz Michał M35 80 320 00:19:00 (278)00:06:15 (429)01:26:41 (349)00:02:28 (380)01:01:32 (349) 02:55:56 00:59:24
353 230 Liśkiewicz Maciej TRI-LISKI M45 54 321 00:22:16 (398)00:03:58 (289)01:30:22 (386)00:02:08 (343)00:57:22 (287) 02:56:06 00:59:34
354 107 Wiech Ewa K45 5 33 00:22:06 (395)00:03:36 (226)01:31:20 (392)00:01:43 (268)00:57:13 (286) 00:00:15 02:56:14 00:59:42
355 357 Krygier Rafał KB Wartko NZOZ Gemini M45 55 322 00:20:16 (340)00:04:35 (365)01:28:10 (369)00:01:47 (279)01:01:29 (347) 02:56:17 00:59:45
356 231 Zgorzelski Bartosz Słynni Kenijczycy M35 81 323 00:21:34 (381)00:04:34 (360)01:32:34 (401)00:01:48 (283)00:55:51 (259) 02:56:21 00:59:49
357 53 Słabosz Grzegorz Kuźnia Triathlonu M35 82 324 00:22:40 (410)00:03:56 (280)01:33:52 (408)00:02:33 (385)00:53:32 (215) 02:56:33 01:00:01
358 447 Wiewióra Robert TriRob Team M35 83 325 00:20:31 (348)00:04:19 (333)01:21:22 (269)00:02:02 (330)01:08:30 (405) 02:56:44 01:00:12
359 227 Zawadzki Artur TRI ALON 42 M40 72 326 00:17:55 (221)00:04:22 (340)01:27:20 (358)00:01:43 (267)01:05:33 (388) 02:56:53 01:00:21
360 460 Przyborowski Radosław RADEK - SOBIE M45 56 327 00:22:31 (407)00:03:59 (292)01:27:55 (365)00:01:54 (303)01:00:40 (332) 02:56:59 01:00:27
361 461 Dominiak Igor M18 10 328 00:21:13 (370)00:03:57 (283)01:21:15 (267)00:01:44 (269)01:09:08 (406) 02:57:17 01:00:45
362 350 Gawrońska Karolina K25 7 34 00:18:59 (276)00:03:49 (264)01:38:09 (426)00:01:48 (280)00:55:04 (246) 02:57:49 01:01:17
363 301 Kulbiej Adam KOCHAM KAŚKĘ! M25 29 329 00:22:21 (402)00:03:33 (218)01:27:16 (357)00:01:32 (221)01:01:41 (354) 00:02:00 02:58:23 01:01:51
364 262 Mądrzak Sławomir M40 73 330 00:21:45 (385)00:04:44 (374)01:27:04 (354)00:01:40 (258)01:03:23 (370) 02:58:36 01:02:04
365 302 Grzeczka Maciej SKIERNIEWICKIE PORANKI BIEGOWE M40 74 331 00:22:28 (405)00:06:02 (425)01:28:00 (367)00:04:42 (434)00:57:29 (289) 02:58:41 01:02:09
366 256 Augustowska Izabela KB Geotermia Uniejów K40 8 35 00:24:23 (433)00:03:18 (176)01:32:05 (396)00:01:11 (90)00:58:22 (302) 02:59:19 01:02:47
367 389 Wasiak Marcin Marzenie Wasiaków Gabinet Psychologiczny Marcin Wasiak M45 57 332 00:20:38 (354)00:04:52 (382)01:30:15 (385)00:02:25 (377)01:01:13 (342) 02:59:23 01:02:51
368 128 Gruba Jacek TRIATHLON BRZOZA niezrzeszony M55 12 333 00:20:40 (357)00:04:42 (372)01:28:27 (372)00:01:55 (310)01:03:45 (372) 02:59:29 01:02:57
369 110 Szczygieł Mateusz Dell Running Team M40 75 334 00:17:14 (177)00:05:20 (404)01:34:20 (410)00:01:13 (100)01:01:31 (348) 02:59:38 01:03:06
370 217 Wysocki Krzysztof M29 45 335 00:17:57 (225)00:04:57 (392)01:33:50 (407)00:01:21 (146)01:01:35 (351) 00:00:15 02:59:55 01:03:23
371 372 Jędrzejczyk Leszek M50 18 336 00:23:28 (424)00:04:54 (386)01:28:23 (371)00:02:23 (374)01:00:48 (334) 00:00:15 03:00:11 01:03:39
372 397 Nowak Grzegorz M40 76 337 00:22:21 (401)00:04:24 (344)01:27:46 (363)00:01:48 (282)01:03:53 (374) 03:00:12 01:03:40
373 97 Lisiak Patryk FRASTAŚ POZNAŃ M40 77 338 00:17:22 (186)00:04:19 (336)01:33:18 (404)00:01:36 (235)01:03:56 (375) 03:00:31 01:03:59
374 501 Kowalski Edmund SAMURAI M45 58 339 00:20:25 (344)00:03:57 (281)01:24:55 (329)00:01:46 (274)01:09:29 (409) 03:00:32 01:04:00
375 454 Białobłocki Jacek KB Lech Rypin M55 13 340 00:22:30 (406)00:03:55 (276)01:32:09 (398)00:01:30 (197)01:00:30 (330) 03:00:34 01:04:02
376 59 Winnicki Marcin Kuźnia Triathlonu M40 78 341 00:16:48 (147)00:04:55 (388)01:33:29 (405)00:02:33 (384)01:03:00 (367) 03:00:45 01:04:13
377 136 Rivat Emmanuel M35 84 342 00:20:31 (349)00:04:28 (354)01:26:22 (345)00:02:19 (369)01:07:13 (396) 03:00:53 01:04:21
378 313 Marszalski Mateusz Staszowskie Orły M29 46 343 00:21:20 (374)00:04:24 (345)01:34:26 (412)00:01:52 (298)00:58:51 (313) 03:00:53 01:04:21
379 98 Kamiński Michał Dell Running Team M25 30 344 00:17:20 (184)00:03:56 (279)01:28:14 (370)00:01:51 (296)01:09:35 (411) 03:00:56 01:04:24
380 374 Pytlak Piotr M45 59 345 00:16:14 (115)00:04:00 (298)01:29:34 (380)00:01:58 (323)01:09:18 (407) 03:01:04 01:04:32
381 164 Tomczuk Bartosz M29 47 346 00:18:25 (247)00:05:22 (405)01:35:37 (418)00:02:48 (401)00:58:40 (309) 00:00:15 03:01:07 01:04:35
382 437 Mikołajczyk Elżbieta K40 9 36 00:26:25 (444)00:03:31 (210)01:30:53 (389)00:01:53 (300)00:58:31 (303) 03:01:13 01:04:41
383 174 Patynowski Sławomir M45 60 347 00:21:02 (365)00:05:33 (415)01:33:14 (403)00:03:25 (418)00:58:35 (308) 03:01:49 01:05:17
384 364 Szczęsny Robert M45 61 348 00:23:01 (416)00:03:48 (263)01:27:31 (360)00:04:42 (435)01:02:49 (366) 03:01:51 01:05:19
385 418 Adamek Marcin Iron Triathlon Pleszew M40 79 349 00:17:16 (181)00:03:27 (198)01:37:40 (425)00:03:04 (410)01:00:38 (331) 03:02:05 01:05:33
386 251 Caputa Andrzej M35 85 350 00:23:11 (420)00:05:30 (411)01:27:20 (359)00:01:19 (128)01:05:04 (385) 03:02:24 01:05:52
387 129 Łukaszewski Bartosz M29 48 351 00:17:57 (227)00:04:08 (311)01:25:25 (338)00:01:56 (311)01:13:07 (424) 03:02:33 01:06:01
388 345 Wodiczko Tomasz Supermaraton Kalisz M40 80 352 00:18:58 (274)00:04:11 (317)01:32:48 (402)00:02:18 (363)01:04:26 (379) 03:02:41 01:06:09
389 258 Pawlak Jakub Holo M35 86 353 00:15:47 (89)00:06:38 (435)01:33:35 (406)00:03:02 (409)01:03:37 (371) 00:00:15 03:02:54 01:06:22
390 328 Świstak Mateusz Quasars Mateusz Świstak M29 49 354 00:17:34 (194)00:05:17 (402)01:29:44 (382)00:02:24 (375)01:08:12 (402) 03:03:11 01:06:39
391 241 Wełnicki Przemysław Brak Klubu Brak M40 81 355 00:18:59 (277)01:01:34 (350) 03:03:18 01:06:46
392 462 Madziarz Rafał M40 82 356 00:18:16 (235)00:05:32 (413)01:28:27 (373)00:03:32 (421)01:07:38 (398) 03:03:25 01:06:53
393 152 Płonka Arkadiusz Akademia Triathlonu M50 19 357 00:19:01 (281)00:04:00 (295)01:26:51 (350)00:02:59 (408)01:10:38 (415) 03:03:29 01:06:57
394 101 Kokot Dariusz KB Aktywni Konin M29 50 358 00:21:22 (376)00:04:26 (351)01:35:10 (415)00:01:42 (263)01:01:22 (345) 03:04:02 01:07:30
395 146 Kodzis Piotr M40 83 359 00:22:39 (409)00:07:06 (439)01:35:13 (417)00:03:26 (420)00:56:03 (268) 03:04:27 01:07:55
396 352 Grabarek Konrad M40 84 360 00:20:32 (350)00:05:24 (406)01:28:43 (375)00:02:18 (365)01:08:02 (400) 03:04:59 01:08:27
397 271 Wiśniewski Tomasz KPMG Running Team M45 62 361 00:19:48 (313)00:05:26 (409)01:32:05 (397)00:02:18 (364)01:05:28 (387) 03:05:05 01:08:33
398 234 Magdalena Giełda MADLEN K45 6 37 00:26:20 (443)00:03:57 (282)01:32:22 (399)00:02:38 (393)01:00:02 (327) 03:05:19 01:08:47
399 175 Grzela Ireneusz M40 85 362 00:19:58 (323)00:04:19 (334)01:34:53 (414)00:02:34 (388)01:04:10 (377) 03:05:54 01:09:22
400 103 Nowak Jarosław M35 87 363 00:21:22 (375)00:05:17 (401)01:26:11 (342)00:02:13 (352)01:10:53 (416) 03:05:56 01:09:24
401 409 Wiatrowski Jakub M35 88 364 00:22:51 (412)00:05:14 (399)01:38:54 (427)00:01:13 (105)00:58:32 (304) 03:06:44 01:10:12
402 338 Woźniakowski Olgierd M45 63 365 00:21:02 (364)00:05:34 (416)01:28:51 (376)00:02:03 (331)01:09:37 (412) 03:07:07 01:10:35
403 109 Dobrowolski Bartosz Billennium Team M40 86 366 00:21:41 (383)00:06:39 (436)01:39:38 (429)00:02:52 (403)00:56:23 (270) 03:07:13 01:10:41
404 69 Dziwisiński Krzysztof CelIronMan M35 89 367 00:22:49 (411)00:05:19 (403)01:26:28 (346)00:02:29 (381)01:10:12 (413) 03:07:17 01:10:45
405 259 Soja Karol MVM M25 31 368 00:22:13 (397)00:04:14 (320)01:36:56 (423)00:03:22 (417)01:00:53 (336) 03:07:38 01:11:06
406 105 Ptak Maciej M40 87 369 00:19:52 (317)00:05:12 (398)01:28:04 (368)00:02:35 (390)01:11:58 (422) 03:07:41 01:11:09
407 80 Kłyszejko Sylwia CelIronman K40 10 38 00:22:06 (396)00:06:03 (426)01:43:34 (436)00:02:25 (378)00:53:36 (217) 03:07:44 01:11:12
408 458 Tomporowska Monika PEUGEOT POLSKA K40 11 39 00:22:02 (394)00:04:34 (363)01:31:58 (395)00:01:30 (199)01:08:10 (401) 03:08:14 01:11:42
409 221 Nowak Roman SCANFIL SCANFIL M35 90 370 00:27:01 (446)00:03:43 (248)01:31:12 (391)00:01:39 (251)01:05:21 (386) 03:08:56 01:12:24
410 324 Jasiulewicz Izabela ETT Elbląg Triathlon Team K35 8 40 00:23:35 (426)00:03:58 (288)01:36:40 (421)00:01:10 (87)01:04:34 (381) 03:09:57 01:13:25
411 288 Rządkiewicz Mariusz Inmedia ulotki M35 91 371 00:24:00 (430)00:06:15 (428)01:39:45 (431)00:02:04 (336)00:58:19 (301) 03:10:23 01:13:51
412 269 Kawka Paweł M45 64 372 00:22:21 (400)00:07:24 (441)01:31:54 (394)00:04:00 (428)01:04:45 (383) 03:10:24 01:13:52
413 294 Ulacha Piotr M29 51 373 00:19:52 (318)00:06:34 (433)01:29:39 (381)00:02:34 (387)01:11:47 (421) 03:10:26 01:13:54
414 406 Krajewski Piotr M45 65 374 00:18:48 (269)00:05:06 (397)01:17:25 (192)00:02:56 (406)01:27:05 (434) 03:11:20 01:14:48
415 161 Kocik Arkadiusz M50 20 375 00:22:01 (393)00:05:48 (422)01:34:10 (409)00:03:37 (424)01:05:53 (391) 03:11:29 01:14:57
416 320 Wojciechowski Michał M40 88 376 00:23:05 (418)00:06:54 (438)01:37:17 (424)00:03:20 (416)01:02:15 (361) 03:12:51 01:16:19
417 349 Młynarczyk Krzysztof Komando Foki M35 92 377 00:25:56 (441)00:06:35 (434)01:27:53 (364)00:03:06 (413)01:09:32 (410) 03:13:02 01:16:30
418 305 Wiśniewska Katarzyna Indywidualistka K45 7 41 00:25:55 (440)00:04:53 (384)01:34:31 (413)00:02:45 (399)01:06:35 (393) 03:14:39 01:18:07
419 213 Kapała Sławomir Biuro Podróży Laguna www.e-laguna.pl M45 66 378 00:21:57 (390)00:05:33 (414)01:27:31 (361)00:02:31 (382)01:17:21 (427) 03:14:53 01:18:21
420 266 Szymala Paweł M35 93 379 00:24:05 (431)00:04:52 (383)01:35:11 (416)00:01:49 (286)01:11:45 (420) 03:17:42 01:21:10
421 323 Karp Jakub Inne Spacery M40 89 380 00:24:46 (436)00:04:57 (391)01:34:25 (411)00:02:19 (371)01:11:37 (418) 03:18:04 01:21:32
422 108 Łęgowski Jarosław M45 67 381 00:25:45 (439)00:05:59 (423)01:35:42 (419)00:02:41 (395)01:08:12 (403) 03:18:19 01:21:47
423 219 Łanek Dariusz Fit Expert Gym M55 14 382 00:17:41 (203)00:04:45 (375)01:30:31 (387)00:02:37 (391)01:23:16 (431) 03:18:50 01:22:18
424 473 Jędrzejewski Arkadiusz M50 21 383 00:20:57 (362)00:05:42 (418)01:24:48 (328)00:02:07 (339)01:25:50 (433) 03:19:24 01:22:52
425 225 Jarecki Stanisław MPEC Konin - Aktywni Konin M65 3 384 00:25:20 (438)00:06:25 (432)01:36:21 (420)00:03:34 (423)01:08:26 (404) 03:20:06 01:23:34
426 274 Szymala Tomasz M35 94 385 00:26:44 (445)00:06:15 (431)01:41:15 (433)00:01:19 (131)01:05:34 (389) 03:21:07 01:24:35
427 430 Kobyliński Arkadiusz M40 90 386 00:19:50 (315)00:06:04 (427)01:46:44 (438)00:04:17 (431)01:04:39 (382) 03:21:34 01:25:02
428 479 Świetliński Krzysztof M40 91 387 00:23:57 (429)00:03:28 (199)01:30:47 (388)00:02:35 (389)01:22:00 (429) 03:22:47 01:26:15
429 111 Chadaj Aleksander MPEC KONIN M50 22 388 00:24:36 (435)00:04:47 (379)01:38:55 (428)00:03:32 (422)01:13:03 (423) 03:24:53 01:28:21
430 337 Rządkiewicz Jarosław M40 92 389 00:20:06 (330)00:05:48 (421)01:42:35 (435)00:04:11 (430)01:14:52 (426) 03:27:32 01:31:00
431 182 Szłyk Maciej Kijak Marcel Szkoła Integracyjna Inowrocław M40 93 390 00:21:49 (387)00:05:16 (400)01:57:48 (439)00:04:06 (429)01:06:01 (392) 03:35:00 01:38:28
432 121 Lewandowski Jarosław M29 52 391 00:25:58 (442)00:05:28 (410)01:46:10 (437)00:03:47 (426)01:13:57 (425) 03:35:20 01:38:48
433 333 Kamiński Grzegorz Małachowianka M50 23 392 00:22:52 (413)00:04:11 (318)02:01:34 (440)00:01:23 (158)01:06:45 (394) 03:36:45 01:40:13
434 385 Szymański Marcin M35 95 393 00:22:58 (415)00:07:17 (440)01:40:31 (432)00:03:44 (425)01:23:49 (432) 03:38:19 01:41:47
435 382 Żerucha Maciej M45 68 394 00:25:04 (437)00:07:59 (442)01:41:45 (434)00:04:42 (433)01:23:13 (430) 03:42:43 01:46:11
436 482 Zwolinski Szymon osoba prywatna M40 94 395 00:27:17 (447)00:05:24 (407)01:36:44 (422)00:02:43 (398)01:31:18 (435) 03:43:26 01:46:54
437 248 Zieliński Dariusz M45 00:18:32 (252)00:03:12 (151)00:21:54 (1) DNF
438 60 Polak Wojciech Kuźnia Triathlonu M45 00:17:12 (174)00:03:37 (234)00:54:23 (3) DNF
439 486 Maciesz Piotr M45 00:15:10 (49)00:02:49 (82)01:00:31 (4) DNF
440 7 Majka Michał LABOSPORT Team M40 00:14:51 (36)00:02:29 (28)01:08:58 (30)00:00:57 (23) DNF
441 11 Kowalska Olga TRINERGY TEAM K29 00:13:52 (26)00:03:12 (150)01:11:00 (60) DNF
442 387 Stępień Bartłomiej Waniewski Coaching ABSOLUTE Bikes Team M29 00:15:52 (97)00:02:41 (58)01:24:04 (315) DNF
443 414 Żuk Marcin Zielony Koncept M40 00:18:25 (248)00:45:31 (443)00:39:12 (2)00:02:14 (354) DNF
444 474 Karolak Tomasz M29 00:17:35 (195)00:04:33 (359)01:21:33 (272)00:01:43 (266) DNF
445 168 Pachciarek Adam M29 00:19:11 (287)00:04:04 (303)01:25:16 (334)00:02:09 (346) DNF
446 63 Domańska Emilia Kuźnia Triathlonu K35 00:17:13 (175)00:02:20 (17) DNF
447 233 Żyła Bartłomiej M35 00:21:15 (371)00:03:31 (212) DNF
448 20 Kapelko Bogdan PEUGEOT POLSKA M45 DNS
449 25 Piotrowski Michał LABOSPORT Team M45 DNS
450 35 Brzozowski Bartek LABOSPORT Team M45 DNS
451 41 Gardocki Rafał Kuźnia Triathlonu 1983 M35 DNS
452 54 Kałużna Aneta Kuźnia Triathlonu K29 DNS
453 58 Ziółkowski Piotr Kuźnia Triathlonu M29 DNS
454 81 Gagas Aleksandra Celironman K40 DNS
455 83 Kalinowski Grzegorz GVT M40 DNS
456 87 Szelągiewicz Piotr M35 DNS
457 95 Klíma Štěpán M40 DNS
458 99 Miotk Marcin NeON Team M45 DNS
459 104 Bryzek Arnold M45 DNS
460 112 Urasiński Michał Prosecco team M35 DNS
461 113 Czechowicz Tomasz M45 DNS
462 117 Małkowski Witold M35 DNS
463 127 Feliński Jarosław M55 DNS
464 140 Biernacki Krzysztof M45 DNS
465 148 Kozlowski Michal SZOSA M35 DNS
466 158 Groszewski Radosław www.rowerysportowy.pl Najmowicz Triathlon M40 DNS
467 162 Andre Anna K25 DNS
468 170 Oworuszko Jarosław SIDOR TEAM M45 DNS
469 176 Jagiełka Patryk UKS TRS SUSZ M35 DNS
470 177 Cichocki Łukasz NoClubNoSnob Iwish M35 DNS
471 198 Krążyński Tomasz M40 DNS
472 203 Bernatowicz Łukasz M40 DNS
473 204 Plawiak Anna GT RAT K35 DNS
474 211 Trzaska Piotr Piotr Maria Trzaska Baśniowy Zameczek M29 DNS
475 237 Zakrzewski Grzegorz SONAR M40 DNS
476 249 Pasturek Sebastian AS PRODUKT SEBASTIAN PASTUREK AS PRODUKT SEBASTIAN PASTUREK M40 DNS
477 280 Kupisz Dominik M35 DNS
478 282 Fajer Markus RAZ Szczecin M70 DNS
479 286 Łuczak Jacek KB UE Poznań M45 DNS
480 289 Szymczak Piotr M40 DNS
481 293 Marciniak Sławomir M29 DNS
482 295 Kościelak Arkadiusz APEX24 M40 DNS
483 310 Kubiak Józef M55 DNS
484 322 Pieniążek Piotr M50 DNS
485 325 Haftarczyk Grzegorz M45 DNS
486 339 Duk Damian M29 DNS
487 342 Juskowiak Jakub IMAGE CYCLING TEAM M40 DNS
488 347 Mucha Ireneusz M45 DNS
489 362 Uściński Bartłomiej Mag Instal M35 DNS
490 399 Markowski Dariusz M55 DNS
491 400 Agnieszka Błaszczyk K.S. Celironman S.A. K40 DNS
492 419 Oldenburg Tim UKS CITYZEN_/BE3 M35 DNS
493 421 Krygier Krzysztof K&M PZU Sport Team M40 DNS
494 431 Borsiak Krzysztof Lux Med M45 DNS
495 453 Łuczak Radek M45 DNS
496 464 Zbieżak Paweł SNG WILD DUCKS SNG WILD DUCKS M25 DNS
497 496 Podkowski Wojciech MORSY GDYŃSKIE/biegamyrazem.pl M50 DNS
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Triminator
  • Garmin Ultra Race
  • Garmin SwimRun Series
  • Triathlon Series TTT
  • ILF Triathlon