Garmin Iron Triathlon Ślesin 2018 - dystans 1/8 Ironman Pokaż

Lista startowa Triathlon - 1/8 Ironman 0,475-22,5-5,275

Sztafety

Nazwisko i imię Miejscowość Kat. wiekowa Nr startowy
Tenderenda Karolina (Aleksandra Paduch, Anna Piecyk) Łomianki 18-19 617

Lista główna

Nazwisko i imię Miejscowość Kat. wiekowa Nr startowy
Antoniuk Marcin Warszawa 40-49 586
Antosiewicz Konrad Łódź 50-59 808
Apanasiewicz Bartosz Bydgoszcz 40-49 710
Baran Jakub Kalisz 18-19 618
Baranowski Romuald Płock 50-59 538
Bartnik Bożena Warszawa 60-… 756
Baszkiewicz Mirosław Ślesin 50-59 677
Bednarski Michał Łódź 40-49 765
Bentkowski Marcin Bydgoszcz 30-39 742
Biaduń Daniel Warszawa 30-39 844
Bięga Sylwia Elbląg 40-49 640
Biskup Paweł Turek 30-39 528
Bojdecki Filip Warszawa 18-19 672
Borkowski Piotr Józefów 30-39 558
Broż Krzysztof Koło 40-49 564
Brulińska Monika Płock 40-49 670
Brzeg Jarosław Konin 30-39 669
Brzezińska Paulina Łódź 20-29 752
Budek Robert Warszawa 40-49 761
Budzanowski Michał Wrocław 20-29 814
Cechowska Katarzyna Elbląg 40-49 686
Chabasiński Rafał Gryfino 40-49 773
Chadrysiak Leszek Nowa Sól 40-49 571
Chalupa Leszek Elbląg 40-49 831
Chmiel Andrzej Łódź 60-… 655
Chmiel Paulina Łódź 30-39 709
Chmurski Zbigniew Gospodarz 50-59 718
Chornovol-Tkachenko Kateryna Łódź 20-29 842
Cichacki Tomasz Wola Gołkowska 30-39 737
Ćwirko-Godycki Łukasz Malbork 30-39 838
Dahms Adam Bydgoszcz 40-49 697
Darmetko Rafał Poznań 30-39 805
Dąbek Paweł Józefosław 40-49 704
Dąbrowski Łukasz Piastów 30-39 541
Dąbrowski Tomasz Warszawa 40-49 537
Derwiszyński Artur Łomianki 40-49 843
De Groot Darek Piaseczno 18-19 549
Dobrzyński Przemysław Gostynin 40-49 533
Dołhun Adam Bydgoszcz 30-39 707
Druszcz Dawid Grzymiszew 30-39 721
Duplicki Kamil Sochaczew 30-39 521
Dyba Daniel Łódź 30-39 680
Dylęgowski Krzysztof Warszawa 30-39 720
Dymek Stanisław Płock 60-… 850
Dzitkowski Witold Gowarzewo 30-39 702
Falbogowski Maciej Poznań 18-19 790
Falcon Marlon Warszawa - Polska 40-49 733
Fedorchuk Bogdan Łódź 20-29 846
Ferko-Czajkowska Stanisława Konstancin-Jeziorna 50-59 826
Frankowski Błażej Toruń 30-39 674
Frydryszek Michał Bydgoszcz 20-29 741
Furman Michał Nieporęt 40-49 -
Galanciak Piotr Łódź 30-39 768
Galant Waldemar Łęczyca 40-49 609
Gałązka Maciej Świebodzin 40-49 715
Garbiec Tomasz Warszawa 40-49 623
Gasza Radek Konstancin Jeziorna 40-49 611
Gawkowski Robert Legionowo 40-49 604
Gąsiorowski Daniel RADZIEJÓW 30-39 662
Glaubert Justyna Elbląg 40-49 635
Glaubert Robert Elbląg 40-49 634
Glaubert Weronika Elbląg 18-19 797
Glonek Maciej Włocławek 18-19 782
Gładysz Grzegorz Dobre 30-39 630
Gola Tomasz Jozefoslaw Piaseczno 40-49 824
Goryński Dawid Susz 18-19 841
Gozdalski Jarosław Gniezno 40-49 663
Goździk Paweł Ząbki 30-39 692
Górecki Tomasz Płock 30-39 554
Górski Jakub Gdynia 30-39 529
Góźdź Wojtek Kielce 40-49 648
Góźdź-Morawska Małgosia Kielce 30-39 665
Grabiec Tomasz Warszawa 30-39 610
Grec Michał Suchy Las 30-39 786
Grodecki Jakub Poznań 30-39 809
Gruber Patrycja Kalisz 16-17 664
Gruszecka Olga Stare Miasto 20-29 552
Gruszecki Maciej Stare Miasto 40-49 551
Gryckiewicz Agnieszka Toruń 30-39 660
Grygiel Michał Ślesin 18-19 758
Gucwa Andrzej Wrocław 20-29 820
Gutowski Paweł Susz 30-39 -
Haize Tomasz Bydgoszcz 40-49 543
Haładaj Dawid Konin 16-17 643
Haładaj Szymon Konin 40-49 644
Hołda Piotr Wysoka 40-49 539
Horodniczy Mariusz Łódź 30-39 565
Ignatowicz Andrzej Warszawa 40-49 526
Jadczak Joanna Włocławek 30-39 676
Janas Katarzyna Ślesin 20-29 632
Janicki Robert Ślesin 40-49 569
Janiszewski Jakub Łomianki 18-19 608
Jankowiak Jakub Konin 30-39 657
Jankowski Paweł Warszawa 30-39 696
Janowski Maciej Wolsztyn 30-39 745
Jaraszek Maciej Łódź 30-39 712
Jarocka Wioleta Legionowo 30-39 570
Jaworek Łukasz Trzciany 30-39 563
Jezierski Adam Łódź 30-39 532
Jonio Tomasz Szeligi k. Warszawy 30-39 706
Józwik Leszek Kołaków 40-49 849
Juchacz Michał Inowrocław 40-49 615
Jurkowska Anna Olszowice 40-49 524
Juskowiak Jakub Poznań 16-17 791
Kachniarz Artur Toruń 30-39 693
Kaczmarek Zbigniew Koło 40-49 775
Kaczor Hubert Międzyborów 40-49 719
Kaczyk Zdzislaw Warszawa 50-59 847
Kamiński Jakub Pasłęk 20-29 818
Kaniewski Błażej Raszków 30-39 553
Kardas Łukasz Łódź 40-49 708
Karpienia Ewa Szczecin 40-49 650
Kawka Paulina Warszawa 20-29 781
Kazimierczyk Adam Płock 30-39 619
Kazubowski Jacek Białe Błota 50-59 585
Kaźmierczak Jakub Żychlin 30-39 695
Kensik Rafał Bydgoszcz 30-39 772
Kicińska Katarzyna Konin 30-39 698
Kledzik Marcin Baranowo 40-49 833
Klimczak Marcin Łódź 40-49 787
Klimek Mikołaj Warszawa 30-39 621
Klimowska Anetta Elbląg 30-39 597
Klimowski Przemysław Elbląg 40-49 600
Kloziński Damian Krobia 20-29 807
Kluza Paweł Chorzów 30-39 616
Kłossowski Patryk Koło 20-29 837
Kłys Piotr Stara Iwiczna 40-49 603
Kociołowicz Aleksandra Warszawa 30-39 653
Kolasa Lukasz Gdynia 30-39 567
Kolec Justyna Łódź 30-39 625
Kołosowski Kamil Białystok 30-39 666
Kopczynski Waldemar Puszczykowo 60-… 848
Korzec Michał Warszawa 30-39 690
Koszal Filip Konin 30-39 736
Kościański Łukasz Kalisz 30-39 803
Kośla Paweł Żyrardów 30-39 777
Kośla Piotr Żyrardów 30-39 778
Kowalczyk Dariusz Gniezno 50-59 744
Kowalski Marcin Powiercie 40-49 577
Kowalski Tomasz Warszawa 30-39 675
Kozak Karol Elbląg 18-19 728
Kozłowski Rafał Łódź 40-49 584
Krawczyńska Aleksandra Łódź 40-49 656
Krölikowski Paweł Konstantynów Łodzki 50-59 788
Krupa Paweł Płock 50-59 525
Kubiński Bartosz Bydgoszcz 20-29 685
Kucejko Tomasz Łódź 30-39 582
Kuchta Izabela Radomia 40-49 536
Kujawa Dariusz Kościelec 50-59 671
Kurek Piotr Kicin-Ślesin 30-39 591
Kuzdra Maciej Ząbki 30-39 694
Lenartowicz Paweł Koło 20-29 792
Lepka Arkadiusz Kleszczów 20-29 687
Lewandowski Marcin Stęszewko 20-29 783
Lewocha Bartłomiej Aleksandrów Łódzki 16-17 771
Lewocha Paweł Aleksandrów Łódzki 40-49 641
Lipiński Błażej Chojnice 30-39 646
Liśkiewicz Monika Warszawa 40-49 593
Litwiniuk Krzysztof Olsztyn 30-39 828
Lizak Włodzimierz Elbląg 50-59 601
Ludwicki Maciej Poznan 30-39 631
Ludwiniak Bogdan Bydgoszcz 50-59 588
Ławnicki Robert Płock 30-39 813
Łącka Marta Warszawa 20-29 556
Łuczak Tomasz Łódź 20-29 -
Łukaszewski Dariusz Poznań 40-49 810
Magdziak Zbigniew Poznań 40-49 796
Majchrowicz Adam Szczecin 20-29 717
Makowska Patrycja Trojanów 20-29 743
Makowski Jarosław Konin 40-49 527
Maksymiuk Marta Elbląg 30-39 596
Malczewski Marcin Łódź 30-39 751
Malinowski Piotr Płock 50-59 620
Maltcev Sergei Elblag 40-49 804
Małecki Jacek Sieradz 40-49 547
Manicka Martyna Poznań 18-19 -
Marcinek Andrzej Środa Śl. 60-… 589
Markiewicz Marcel Poznań 18-19 789
Matusiak Miłosz Elbląg 16-17 799
Matysiak Łukasz Sędziejowice 30-39 730
Mazur Adam Wrocław 20-29 830
Mazur Maciej Wrocław 30-39 834
Mazurek Arkadiusz Elbląg 50-59 550
Mazurkiewicz Darek Smolec 40-49 629
Mejer Magdalena Dąbrowa 40-49 579
Michalski Lukasz Zgierz 30-39 779
Minta Rafał Konin 30-39 774
Mirzałek Piotr Elbląg 40-49 645
Misiak Grzegorz Sieradz 40-49 760
Możdżonek Anna Warszawa 30-39 540
Napiórkowski Jakub Włocławek 20-29 602
Naumowicz Katarzyna Gdańsk -Borkowo 30-39 785
Nawracaj Michał Jawor 30-39 835
Niedźwiedziński Roman Ślesin 40-49 590
Niemczyk Rafał Pasłęk 40-49 819
Nochowicz Bartosz Chodzież 30-39 583
Nowak Andrzej Warszawa 60-… 839
Nowak Marcin Łomianki 40-49 560
Nowicki Tomasz Bydgoszcz 20-29 681
Nurkiewicz Jarosław Bydgoszcz 40-49 606
Obiedzińska Aleksandra Kwidzyn 40-49 749
Ogrodnik Maciek Wrocław 20-29 637
Ojrzyńska Milena Warszawa 20-29 699
Olczak Arkadiusz Kościelec 40-49 612
Opasiak Radosław Łódź 30-39 806
Otłowski Grzegorz Elbląg 30-39 748
Otworowska Małgorzata Szczecin 20-29 661
Owczarek Damian Łódż 40-49 651
Pabisiak-Mruk Beata Kalisz 30-39 832
Pachulska Bożena Ślesin 50-59 574
Pachulski Paweł Ślesin 50-59 573
Paczkowski Rafał Poznań 30-39 578
Pakuła Rafał Łódź 30-39 576
Palmowski Maciej Łódź 40-49 767
Panus Marta Lodz 30-39 754
Pawiński Zbyszek Łódź 50-59 522
Pawlak Michal Warszawa 30-39 739
Perzyński Wojciech Konin 50-59 599
Pikorski Dominik Zabrze 20-29 652
Podhorodecki Arkadiusz Elbląg 50-59 598
Podlasiński Michał Ślesin 30-39 700
Popławski Jan Ostrowiec Świętokrzyski 20-29 714
Popławski Robert Łowicz 40-49 794
Prorok Adam Legionowo 50-59 580
Przybyłkowicz Jan Warszawa 16-17 811
Rakowski Rafał Zgierz 40-49 605
Ratajczak Magdalena Mogilno 18-19 546
Różalska Aleksandra Elbląg 40-49 654
Różalski Piotr Elbląg 30-39 727
Różański Karol Toruń 30-39 750
Rybak Remigiusz Białe Błota 40-49 746
Rychlewicz Katarzyna Łódź 20-29 628
Sachmata Agata Piaseczno 50-59 561
Sarnowski Zbyszek Susz 40-49 729
Sawiełajc Jakub Bydgoszcz 18-19 594
Sibilski Dawid Poznań 40-49 587
Siemianowski Sławek Susz 40-49 836
Sikora Dariusz Nowy Dwór Gdański 40-49 845
Siwy Dominik Mikołów 30-39 -
Skałecki Krystian Opalenica 20-29 735
Skrocki Dariusz Poznań 50-59 542
Skrzypczak Małgorzata Kalisz 50-59 840
Skutkiewicz Joanna Gdynia 20-29 812
Skwarczynski Radek Bydgoszcz 20-29 -
Słodowicz Piotr Gdańsk 40-49 557
Słupski Tomasz Lublin 30-39 572
Smolenski Michal Łódź 30-39 627
Smolik Artur Warszawa 40-49 548
Sobieraj Maciej Kalisz 40-49 795
Sobolewski Jakub Warszawa 40-49 711
Sowa Aneta Uniejów 40-49 701
Sroczyńska Ewa Kalisz 40-49 531
Staniszewski Szymon Żnin 30-39 757
Stefaniak Monika Poznań 40-49 545
Stefański Wojciech Gniezno 20-29 762
Strug Marcin Ostrów Wielkopolski 40-49 689
Struk Maciiej Wrocław 30-39 566
Strześniewski Marek Piaseczno 60-… 535
Suchomska Ewelina Gdańsk 40-49 851
Syguła Mateusz Warszawa 30-39 633
Szafraniec Marcin Legionowo 40-49 575
Szałkowski Tomasz Susz 40-49 763
Szałwińska Ewa Bełchatów 50-59 667
Szatkowski Marcin Bydgoszcz 30-39 607
Sznaza Tadeusz Elbląg 50-59 815
Sztenderewicz Rafał Włocławek 40-49 626
Szymański Dariusz KLECZEW 50-59 534
Szymański Piotr Kleczew 40-49 544
Szymków Sławek Straszyn 40-49 562
Ślebioda Andrzej Kleczew 40-49 734
Śliwicki Tomasz Konin 30-39 649
Śliwka Jakub Błonie 18-19 793
Śnieżko Eugeniusz Warszawa 30-39 822
Światowy Krystian Barcin 30-39 738
Świniarska Ewa Aleksandrów Łódzki 30-39 770
Tenderenda Karolina (Aleksandra Paduch, Anna Piecyk) Łomianki 18-19 617
Tołwiński Bogusław Elbląg 50-59 769
Tomczak Jacek Katowice 30-39 725
Tomczyk Emil Poznań 20-29 766
Tomeczek Justyna Kalisz 30-39 638
Trawka Katarzyna Gołębice 30-39 722
Trzeszczkowska Marta Warszawa 30-39 581
Turowiec Adam Poznań 40-49 816
Wachowski Mariusz Łódź 30-39 724
Wajszczak Tomasz Cekanowo 30-39 636
Walaszczyk Marcin Bełchatów 30-39 673
Walczak Agata Łódź 40-49 642
Walczak Artur Warszawa 20-29 691
Walczak Robert Poznań 30-39 559
Warzecha Bartosz Świeszyno 40-49 659
Wasztyl Michal Powidz 20-29 723
Welchowski Rafał Inowrocław 30-39 784
Węgier Arkadiusz Susz 40-49 764
Wicher Rafał Zduńska Wola 20-29 684
Wieczorek Ania Kalisz 40-49 747
Wieczorek Bartosz Inowrocław 30-39 827
Wieczorek Krzysztof Białe Błota 50-59 622
Wieczorek Sewer Kalisz 40-49 740
Wierciński Łukasz Warszawa 30-39 624
Wierzbowski Krzysztof Bydgoszcz 30-39 825
Winczewski Maciej Marzęcino 18-19 801
Wiśniewski Damian Ślesin 20-29 530
Wiza Artur Warszawa 40-49 614
Wiza Hugo Warszawa 16-17 613
Włodarczak Barbara Bydgoszcz 50-59 568
Włodarczyk Piotr Łódź 40-49 592
Wojciechowski Tomasz Janowice 40-49 523
Wojtczak Grzegorz Wrocław 30-39 658
Wolski Dariusz Aleksandrów Łódzki 40-49 802
Wołyniec Emilia Gołdap 30-39 555
Worsztynowicz Izabela Sulejowek 30-39 705
Wozniak Jacek Rawa Mazowiecka 50-59 647
Woźniak Anna Bydgoszcz 30-39 713
Wójcik Piotr Warszawa 40-49 823
Wróbel Marcin Konin 20-29 776
Wróblewski Artur Duchnice 40-49 732
Wróblewski Jakub Rybienko Nowe 18-19 731
Wyrwińska Jadwiga Drużyna 16-17 682
Wysokiński Michał Warszawa 40-49 726
Zaborniak Michał Łódź 20-29 817
Zakiewicz Marcin Warszawa 40-49 668
Zalewski Igor Włocławek 20-29 780
Zalewski Piotr Warszawa 20-29 679
Zaliwski Grzegorz Warszawa 40-49 639
Zaradzki Sebastian Konin 30-39 703
Zaręba Piotr Warszawa 30-39 683
Zasada Witold Łódź 40-49 759
Zgorzelski Dawid Warszawa 30-39 678
Zieliński Mirosław Nieporęt 20-29 688
Ziemińska Magdalena Elbląg 40-49 753
Zmyślony Franciszek Elbląg 16-17 800
Zwolińska Monika Koło 30-39 755
Zygmunt Marta Koło 18-19 716
Żbikowska Weronika Elbląg 2 16-17 798
Żbikowska Zuzanna Elbląg - 821
Żyła Magdalena Zgierz 30-39 595
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Triminator
  • Garmin Ultra Race
  • Garmin SwimRun Series
  • Triathlon Series TTT
  • ILF Triathlon