Garmin Iron Triathlon Ślesin 2018 - dystans 1/8 Ironman - results

2018-06-03 10:50 www.irontriathlon.pl

M‑ce Nr Nazwisko i imię Klub Kat. M‑ce
w kat.
M‑ce
wg płci
Pływanie T1 Rower T2 Bieg Kara Czas końcowy Strata
1 652 Pikorski Dominik 3WATERS, OLSH M20 1 1 00:06:55 (8)00:02:02 (12)00:33:43 (3)00:00:46 (10)00:17:09 (3) 01:00:35
2 790 Falbogowski Maciej UAM TRIATHLON POZNAŃ Tricentre, Sklep Biegacza Polonez, BeNatural, RedFitness M18 1 2 00:06:24 (2)00:01:48 (4)00:34:25 (16)00:00:46 (13)00:17:15 (5) 01:00:38 00:00:03
3 835 Nawracaj Michał AJAN IRON TEAM JAWOR M30 1 3 00:07:33 (18)00:02:04 (13)00:33:36 (2)00:00:42 (3)00:17:18 (6) 01:01:13 00:00:38
4 789 Markiewicz Marcel KS UAM Triathlon Poznań M18 2 4 00:07:29 (14)00:01:46 (3)00:34:40 (22)00:00:44 (7)00:17:13 (4) 01:01:52 00:01:17
5 591 Kurek Piotr BUDMIX BUDMIX - Ślesin M30 2 5 00:07:34 (19)00:01:40 (1)00:34:35 (20)00:00:42 (4)00:17:59 (10) 01:02:30 00:01:55
6 780 Zalewski Igor TRIATHLON CLUB WROCŁAW M20 2 6 00:06:41 (6)00:02:24 (32)00:35:41 (47)00:00:40 (1)00:17:05 (2) 01:02:31 00:01:56
7 714 Popławski Jan NeON Team M20 3 7 00:08:06 (29)00:01:44 (2)00:34:52 (25)00:00:49 (24)00:17:01 (1) 01:02:32 00:01:57
8 637 Ogrodnik Maciek Triwise/ Triathlon Club Wrocław M20 4 8 00:07:04 (9)00:02:06 (16)00:34:15 (14)00:00:47 (17)00:17:23 (7) 00:01:00 01:02:35 00:02:00
9 728 Kozak Karol ETT Elbląg Triathlon Team M18 3 9 00:07:53 (21)00:02:12 (21)00:33:21 (1)00:00:48 (19)00:18:30 (14) 01:02:44 00:02:09
10 727 Różalski Piotr ETT - Elbląg Triathlon Team M30 3 10 00:07:27 (13)00:02:07 (18)00:33:57 (6)00:00:52 (39)00:18:32 (15) 01:02:55 00:02:20
11 666 Kołosowski Kamil Nadaktywni Peleton.pl / AGP.pl M30 4 11 00:08:42 (62)00:02:24 (36)00:33:50 (4)00:01:03 (83)00:17:59 (9) 01:03:58 00:03:23
12 675 Kowalski Tomasz TRINERGY TEAM M30 5 12 00:06:46 (7)00:02:27 (40)00:34:09 (11)00:01:18 (147)00:19:36 (29) 01:04:16 00:03:41
13 559 Walczak Robert Cytadela by Night TRI Team / parkrun Poznań / biegi.wlkp team M30 6 13 00:08:11 (35)00:02:01 (11)00:34:59 (29)00:00:49 (25)00:18:56 (20) 01:04:56 00:04:21
14 602 Napiórkowski Jakub Luft Tri Team M20 5 14 00:08:05 (27)00:02:25 (38)00:34:29 (18)00:02:04 (256)00:18:04 (11) 01:05:07 00:04:32
15 521 Duplicki Kamil Warsaw Master Team M30 8 16 00:08:32 (53)00:02:06 (15)00:34:29 (19)00:00:49 (22)00:18:32 (16) 00:01:00 01:05:28 00:04:53
16 658 Wojtczak Grzegorz ORBITREX ORBITREX M30 7 15 00:09:36 (108)00:02:33 (52)00:34:48 (24)00:01:04 (85)00:17:27 (8) 01:05:28 00:04:53
17 723 Wasztyl Michal Witkowo biega M20 6 17 00:07:58 (23)00:02:18 (28)00:35:11 (31)00:00:46 (12)00:19:31 (27) 01:05:44 00:05:09
18 541 Dąbrowski Łukasz Dąbki Family Team M30 9 18 00:08:21 (44)00:02:30 (48)00:34:11 (12)00:01:00 (70)00:19:45 (31) 01:05:47 00:05:12
19 772 Kensik Rafał RUN PASJA BYDGOSZCZ RUN PASJA M30 10 19 00:08:43 (63)00:02:33 (53)00:35:28 (38)00:00:50 (29)00:18:18 (12) 01:05:52 00:05:17
20 828 Litwiniuk Krzysztof krisscoaching.pl M30 11 20 00:08:26 (47)00:02:24 (33)00:34:12 (13)00:01:02 (77)00:19:52 (36) 01:05:56 00:05:21
21 672 Bojdecki Filip KK Cyklon Warszawa M18 4 21 00:08:50 (66)00:01:59 (10)00:34:02 (9)00:01:20 (153)00:19:55 (38) 01:06:06 00:05:31
22 762 Stefański Wojciech GTT Diament Gniezno M20 7 22 00:08:30 (50)00:02:05 (14)00:34:54 (27)00:00:58 (60)00:19:49 (32) 01:06:16 00:05:41
23 526 Ignatowicz Andrzej Trucht Tarchomin Team M40 1 23 00:08:23 (45)00:02:41 (69)00:35:47 (48)00:00:53 (43)00:18:34 (17) 01:06:18 00:05:43
24 563 Jaworek Łukasz M30 12 24 00:08:54 (69)00:02:29 (46)00:34:55 (28)00:01:03 (82)00:19:03 (22) 01:06:24 00:05:49
25 711 Sobolewski Jakub Bractwo Biegowe BGK BGK M40 2 25 00:08:37 (56)00:02:27 (43)00:35:48 (49)00:00:49 (26)00:18:45 (18) 01:06:26 00:05:51
26 773 Chabasiński Rafał M40 3 26 00:08:39 (59)00:02:24 (35)00:33:57 (7)00:01:03 (81)00:20:28 (50) 01:06:31 00:05:56
27 791 Juskowiak Jakub KS UAM Triathlon Poznań Tricentre M16 1 28 00:06:27 (3)00:01:57 (8)00:38:24 (97)00:00:48 (20)00:18:56 (19) 01:06:32 00:05:57
28 663 Gozdalski Jarosław M40 4 27 00:09:04 (76)00:02:50 (78)00:35:18 (34)00:00:53 (45)00:18:27 (13) 01:06:32 00:05:57
29 688 Zieliński Mirosław TRI LEVEL M20 8 29 00:07:31 (16)00:02:17 (27)00:35:11 (32)00:00:52 (36)00:21:16 (63) 01:07:07 00:06:32
30 697 Dahms Adam MEDI TEAM M40 5 30 00:08:06 (30)00:02:37 (60)00:34:41 (23)00:00:49 (21)00:19:55 (37) 00:01:00 01:07:08 00:06:33
31 578 Paczkowski Rafał Kuźnia Triathlonu M30 13 31 00:07:57 (22)00:02:23 (30)00:34:52 (26)00:00:52 (33)00:20:12 (42) 00:01:00 01:07:16 00:06:41
32 825 Wierzbowski Krzysztof M30 14 32 00:09:08 (80)00:02:27 (44)00:34:26 (17)00:00:52 (34)00:20:30 (51) 01:07:23 00:06:48
33 801 Winczewski Maciej MKS Truso Elbląg Triathlon M18 5 33 00:07:13 (10)00:02:15 (25)00:36:41 (64)00:00:46 (14)00:19:36 (28) 00:01:00 01:07:31 00:06:56
34 554 Górecki Tomasz PTT DELTA M30 15 34 00:08:10 (33)00:02:40 (68)00:35:41 (46)00:00:55 (53)00:20:22 (46) 01:07:48 00:07:13
35 523 Wojciechowski Tomasz GVT BMC M40 6 35 00:08:36 (55)00:02:24 (34)00:33:52 (5)00:01:01 (74)00:22:04 (84) 01:07:57 00:07:22
36 567 Kolasa Lukasz M30 16 36 00:07:59 (24)00:02:37 (64)00:34:07 (10)00:01:03 (84)00:22:18 (92) 01:08:04 00:07:29
37 702 Dzitkowski Witold Trenertriathlonu.pl M30 17 37 00:09:55 (121)00:02:54 (95)00:34:35 (21)00:00:52 (40)00:20:00 (39) 01:08:16 00:07:41
38 576 Pakuła Rafał Cyklomaniacy.pl M30 18 38 00:08:12 (36)00:03:01 (110)00:35:36 (42)00:00:50 (27)00:20:41 (53) 01:08:20 00:07:45
39 748 Otłowski Grzegorz ETT Elbląg Triathlon Team M30 19 39 00:09:24 (95)00:02:27 (42)00:36:12 (59)00:01:04 (87)00:19:28 (26) 01:08:35 00:08:00
40 706 Jonio Tomasz Kuźnia Triathlonu M30 20 40 01:08:41 00:08:06
41 765 Bednarski Michał PULS TRI TEAM M40 7 41 00:08:16 (41)00:02:37 (61)00:34:17 (15)00:01:05 (96)00:21:37 (71) 00:01:00 01:08:52 00:08:17
42 812 Skutkiewicz Joanna K20 1 1 00:07:38 (20)00:01:57 (9)00:35:51 (51)00:00:57 (57)00:21:43 (73) 00:01:00 01:09:06 00:08:31
43 844 Biaduń Daniel LABOSPORT Team absolutebikes.pl M30 21 42 00:08:35 (54)00:02:59 (105)00:35:28 (39)00:01:05 (93)00:21:09 (59) 01:09:16 00:08:41
44 618 Baran Jakub UKS 9 Triathlon Kalisz M18 6 43 00:07:32 (17)00:02:07 (17)00:39:05 (120)00:00:55 (52)00:19:41 (30) 01:09:20 00:08:45
45 596 Maksymiuk Marta ETT-Elbląg Triathlon Team K30 1 2 00:08:41 (61)00:02:24 (31)00:37:34 (80)00:00:59 (66)00:19:51 (33) 01:09:29 00:08:54
46 764 Węgier Arkadiusz UKS TRS SUSZ M40 8 44 00:10:19 (136)00:02:38 (66)00:35:40 (45)00:02:01 (252)00:19:05 (23) 01:09:43 00:09:08
47 836 Siemianowski Sławek UKS TRS SUSZ M40 9 45 00:08:13 (38)00:02:55 (100)00:36:10 (57)00:01:01 (73)00:21:32 (69) 01:09:51 00:09:16
48 532 Jezierski Adam PULS TRI TEAM M30 22 46 00:08:27 (48)00:02:38 (65)00:36:06 (55)00:00:50 (28)00:22:00 (81) 01:10:01 00:09:26
49 587 Sibilski Dawid Kuźnia Triathlonu M40 10 47 00:07:30 (15)00:02:12 (20)00:35:27 (37)00:01:06 (99)00:23:51 (143) 01:10:06 00:09:31
50 681 Nowicki Tomasz BYDGOSZCZ TRIATHLON TEAM M20 9 48 00:09:33 (103)00:02:27 (41)00:37:22 (76)00:01:00 (71)00:19:52 (35) 01:10:14 00:09:39
51 831 Chalupa Leszek ETT - Elbląg Triathlon Team M40 11 49 00:09:26 (96)00:02:54 (93)00:35:25 (36)00:00:58 (61)00:22:04 (85) 01:10:47 00:10:12
52 818 Kamiński Jakub ARTECH TEAM M20 10 50 00:10:39 (154)00:02:26 (39)00:36:06 (54)00:01:19 (149)00:20:08 (40) 00:00:15 01:10:53 00:10:18
53 533 Dobrzyński Przemysław szukam_sponsora_team M40 12 51 00:08:59 (72)00:02:53 (88)00:37:39 (82)00:01:08 (113)00:20:22 (48) 01:11:01 00:10:26
54 598 Podhorodecki Arkadiusz ETT Elbląg Triathlon Team M50 1 52 00:09:31 (101)00:02:33 (54)00:35:37 (43)00:01:06 (104)00:22:18 (91) 01:11:05 00:10:30
55 582 Kucejko Tomasz M30 23 53 00:08:10 (34)00:02:32 (50)00:38:46 (104)00:00:52 (38)00:20:49 (54) 01:11:09 00:10:34
56 594 Sawiełajc Jakub FUJI KRYSPORT TEAM M18 7 54 00:08:17 (42)00:02:42 (70)00:36:45 (65)00:01:04 (88)00:22:32 (97) 01:11:20 00:10:45
57 626 Sztenderewicz Rafał SPORTEVO M40 13 55 00:09:35 (106)00:02:51 (81)00:37:35 (81)00:01:13 (126)00:20:10 (41) 01:11:24 00:10:49
58 800 Zmyślony Franciszek MKS Truso Elbląg M16 2 56 00:08:25 (46)00:02:44 (71)00:38:53 (110)00:01:07 (110)00:20:15 (44) 01:11:24 00:10:49
59 682 Wyrwińska Jadwiga AZS AWF Poznań K16 1 3 00:08:07 (31)00:02:14 (23)00:38:52 (108)00:00:47 (16)00:21:29 (68) 01:11:29 00:10:54
60 767 Palmowski Maciej M40 14 57 00:08:20 (43)00:02:52 (87)00:36:53 (67)00:01:08 (112)00:22:17 (90) 01:11:30 00:10:55
61 562 Szymków Sławek BST - Banach Sport Team Torus M40 15 58 00:09:39 (110)00:02:37 (62)00:36:28 (62)00:01:14 (131)00:21:18 (64) 00:00:15 01:11:31 00:10:56
62 805 Darmetko Rafał M30 24 59 00:09:34 (105)00:03:42 (189)00:38:00 (87)00:01:04 (89)00:19:15 (25) 01:11:35 00:11:00
63 570 Jarocka Wioleta TRI LEVEL K30 2 4 00:09:22 (93)00:02:34 (56)00:37:07 (73)00:00:58 (62)00:21:36 (70) 01:11:37 00:11:02
64 530 Wiśniewski Damian M20 11 60 00:08:52 (68)00:03:03 (116)00:35:30 (41)00:01:25 (168)00:22:51 (105) 01:11:41 00:11:06
65 816 Turowiec Adam UAM TRIATHLON POZNAŃ M40 17 62 00:08:04 (25)00:03:15 (129)00:36:21 (60)00:00:59 (68)00:23:09 (115) 01:11:48 00:11:13
66 787 Klimczak Marcin Burcak Team M40 16 61 00:09:05 (77)00:03:12 (123)00:35:30 (40)00:01:06 (105)00:22:55 (109) 01:11:48 00:11:13
67 845 Sikora Dariusz ETT Elbląg Triathlon Team M40 18 63 00:10:05 (130)00:02:38 (67)00:35:57 (53)00:01:16 (140)00:21:54 (75) 01:11:50 00:11:15
68 813 Ławnicki Robert PTT Delta Płock M30 25 64 00:09:44 (115)00:02:35 (58)00:38:10 (92)00:01:01 (72)00:20:24 (49) 01:11:54 00:11:19
69 814 Budzanowski Michał Triathlon Pro Team Vonart Wrocław M20 12 65 00:08:43 (64)00:02:31 (49)00:35:06 (30)00:01:55 (241)00:23:46 (139) 01:12:01 00:11:26
70 684 Wicher Rafał M20 13 66 00:08:04 (26)00:02:52 (84)00:39:31 (132)00:01:06 (103)00:20:34 (52) 01:12:07 00:11:32
71 763 Szałkowski Tomasz KTS IRONMAN KWIDZYN M40 19 67 00:09:19 (89)00:02:49 (76)00:35:37 (44)00:01:04 (86)00:23:20 (124) 01:12:09 00:11:34
72 557 Słodowicz Piotr Grupa Trójmiasto M40 20 68 00:10:49 (162)00:02:13 (22)00:36:59 (68)00:01:06 (100)00:21:07 (57) 01:12:14 00:11:39
73 546 Ratajczak Magdalena UAM TRIATHLON POZNAŃ K18 1 5 00:08:13 (39)00:02:16 (26)00:39:06 (121)00:00:45 (9)00:21:56 (79) 01:12:16 00:11:41
74 623 Garbiec Tomasz Varso M40 21 69 00:08:47 (65)00:02:25 (37)00:35:16 (33)00:01:51 (228)00:24:09 (153) 01:12:28 00:11:53
75 817 Zaborniak Michał PULS TRI TEAM M20 14 70 00:08:09 (32)00:03:44 (191)00:37:59 (86)00:00:54 (46)00:21:55 (77) 01:12:41 00:12:06
76 710 Apanasiewicz Bartosz Run Pasja M40 22 71 00:09:20 (91)00:02:37 (63)00:36:24 (61)00:01:07 (109)00:23:14 (121) 01:12:42 00:12:07
77 529 Górski Jakub Vegan Atheist M30 26 72 00:08:32 (52)00:02:23 (29)00:33:59 (8)00:00:55 (50)00:25:59 (195) 00:01:00 01:12:48 00:12:13
78 542 Skrocki Dariusz Velocity Poznań M50 2 73 00:09:06 (78)00:02:48 (74)00:37:16 (75)00:01:26 (171)00:22:14 (88) 01:12:50 00:12:15
79 620 Malinowski Piotr MTP Wzgórze Tumskie M50 3 74 00:10:00 (126)00:04:03 (219)00:38:06 (90)00:01:35 (200)00:19:12 (24) 01:12:56 00:12:21
80 586 Antoniuk Marcin 23 TEAM M40 23 75 00:09:42 (113)00:02:32 (51)00:37:05 (71)00:00:56 (54)00:22:42 (103) 01:12:57 00:12:22
81 851 Suchomska Ewelina LABOSPORT Team K40 1 6 00:09:35 (107)00:02:59 (106)00:38:35 (100)00:00:55 (49)00:20:55 (56) 01:12:59 00:12:24
82 537 Dąbrowski Tomasz Twister Team M40 24 76 00:09:20 (90)00:03:17 (134)00:37:03 (70)00:01:37 (207)00:22:15 (89) 01:13:32 00:12:57
83 662 Gąsiorowski Daniel K.S. Zryw Radziejów M30 27 77 00:09:23 (94)00:03:31 (166)00:36:38 (63)00:00:57 (58)00:23:19 (123) 01:13:48 00:13:13
84 627 Smolenski Michal ORUN.PL M30 28 78 00:11:02 (173)00:03:35 (173)00:37:51 (84)00:01:37 (206)00:19:51 (34) 01:13:56 00:13:21
85 726 Wysokiński Michał M40 25 79 00:08:32 (51)00:03:15 (127)00:38:12 (93)00:01:29 (178)00:22:36 (100) 01:14:04 00:13:29
86 796 Magdziak Zbigniew KS EXTREME TEAM OBORNIKI M40 26 80 00:09:16 (86)00:02:35 (57)00:39:28 (131)00:00:58 (64)00:22:01 (82) 01:14:18 00:13:43
87 543 Haize Tomasz Herr M40 27 81 00:10:44 (157)00:02:50 (80)00:38:52 (107)00:01:31 (186)00:20:22 (47) 01:14:19 00:13:44
88 679 Zalewski Piotr Giant Fabryczna Team M20 15 82 00:10:50 (163)00:02:46 (72)00:37:29 (78)00:01:06 (101)00:22:09 (86) 01:14:20 00:13:45
89 819 Niemczyk Rafał ARTECH TEAM M40 28 83 00:10:47 (159)00:02:50 (79)00:37:52 (85)00:01:02 (76)00:21:55 (76) 01:14:26 00:13:51
90 550 Mazurek Arkadiusz OPEN BALANCE GIT ELBLĄG M50 4 84 00:12:29 (232)00:03:29 (162)00:36:10 (58)00:01:40 (212)00:20:51 (55) 01:14:39 00:14:04
91 600 Klimowski Przemysław ETT Elbląg Triathlon Team M40 29 85 00:09:30 (100)00:03:05 (119)00:38:33 (99)00:01:12 (121)00:22:24 (93) 01:14:44 00:14:09
92 838 Ćwirko-Godycki Łukasz MKS Triathlon Malbork M30 29 86 00:08:54 (70)00:03:47 (199)00:36:52 (66)00:01:06 (98)00:24:11 (156) 01:14:50 00:14:15
93 830 Mazur Adam M20 16 87 00:10:00 (127)00:03:34 (170)00:39:21 (128)00:01:38 (209)00:20:18 (45) 01:14:51 00:14:16
94 797 Glaubert Weronika MKS Truso Elbląg K18 2 7 00:08:14 (40)00:02:14 (24)00:41:44 (179)00:00:52 (35)00:21:56 (78) 01:15:00 00:14:25
95 647 Wozniak Jacek ironteam Iron Team M50 5 88 00:09:10 (82)00:02:48 (75)00:38:35 (101)00:01:22 (160)00:23:09 (118) 01:15:04 00:14:29
96 642 Walczak Agata KB ARturówek K40 2 8 00:10:27 (142)00:02:54 (92)00:40:28 (152)00:01:02 (75)00:20:14 (43) 01:15:05 00:14:30
97 799 Matusiak Miłosz MKS Truso Elbląg M16 3 89 00:08:41 (60)00:02:29 (45)00:38:56 (113)00:01:09 (117)00:24:01 (148) 01:15:16 00:14:41
98 721 Druszcz Dawid M30 30 90 00:11:43 (206)00:02:58 (104)00:39:45 (135)00:01:54 (238)00:19:02 (21) 01:15:22 00:14:47
99 815 Sznaza Tadeusz SKS EL Aktywni M50 6 91 00:09:56 (122)00:03:55 (211)00:38:21 (96)00:01:53 (236)00:21:21 (66) 01:15:26 00:14:51
100 649 Śliwicki Tomasz M30 31 92 00:11:05 (177)00:02:59 (107)00:35:49 (50)00:01:37 (205)00:23:58 (147) 01:15:28 00:14:53
101 605 Rakowski Rafał PULS TRI TEAM M40 30 93 00:09:29 (99)00:03:13 (125)00:39:17 (126)00:00:59 (67)00:22:32 (96) 01:15:30 00:14:55
102 729 Sarnowski Zbyszek UKS TRS SUSZ M40 31 94 00:10:31 (147)00:02:50 (77)00:38:25 (98)00:01:02 (80)00:23:09 (116) 01:15:57 00:15:22
103 715 Gałązka Maciej M40 32 95 00:09:01 (74)00:03:04 (118)00:39:07 (122)00:01:04 (91)00:23:52 (144) 01:16:08 00:15:33
104 716 Zygmunt Marta MLUKS Triathlon Koło K18 3 9 00:07:20 (11)00:02:09 (19)00:40:07 (144)00:00:47 (15)00:25:46 (193) 01:16:09 00:15:34
105 744 Kowalczyk Dariusz GTT Diament Gniezno M50 7 96 00:10:31 (146)00:02:55 (98)00:36:59 (69)00:01:22 (159)00:24:37 (165) 01:16:24 00:15:49
106 843 Derwiszyński Artur M40 33 97 00:08:51 (67)00:02:36 (59)00:38:37 (102)00:00:55 (51)00:25:26 (190) 01:16:25 00:15:50
107 749 Obiedzińska Aleksandra KTS IRONMAN K40 3 10 00:09:21 (92)00:03:18 (136)00:38:52 (109)00:01:21 (157)00:23:47 (140) 01:16:39 00:16:04
108 746 Rybak Remigiusz M40 34 98 00:11:08 (180)00:03:26 (155)00:37:29 (79)00:01:23 (161)00:23:21 (125) 01:16:47 00:16:12
109 585 Kazubowski Jacek 50PLUS M50 8 99 00:11:42 (203)00:03:54 (209)00:37:24 (77)00:01:56 (243)00:21:59 (80) 01:16:55 00:16:20
110 827 Wieczorek Bartosz M30 32 100 00:09:58 (124)00:03:37 (182)00:39:44 (134)00:01:48 (225)00:21:51 (74) 01:16:58 00:16:23
111 564 Broż Krzysztof TERMY UNIEJÓW / www.projektowakb.pl Pracownia Projektowa Krzysztof Broż M40 35 101 00:09:03 (75)00:03:20 (145)00:38:58 (115)00:01:28 (175)00:24:10 (155) 01:16:59 00:16:24
112 847 Kaczyk Zdzislaw M50 9 102 00:13:40 (266)00:03:17 (133)00:35:22 (35)00:01:17 (142)00:23:27 (129) 01:17:03 00:16:28
113 719 Kaczor Hubert M40 36 103 00:10:03 (129)00:03:39 (186)00:37:16 (74)00:01:21 (155)00:24:47 (171) 01:17:06 00:16:31
114 608 Janiszewski Jakub Kuźnia Triathlonu M18 8 104 00:08:39 (58)00:02:57 (102)00:42:09 (186)00:00:53 (42)00:22:29 (95) 01:17:07 00:16:32
115 575 Szafraniec Marcin Wieliszew Heron Team M40 37 105 00:10:30 (145)00:03:01 (112)00:39:12 (124)00:01:36 (203)00:22:52 (107) 01:17:11 00:16:36
116 592 Włodarczyk Piotr M40 38 106 00:10:53 (164)00:03:15 (128)00:38:17 (95)00:01:34 (192)00:23:14 (120) 01:17:13 00:16:38
117 779 Michalski Lukasz PULS TRI TEAM PION SERWIS M30 33 107 00:12:24 (228)00:03:01 (114)00:37:06 (72)00:01:13 (127)00:23:30 (131) 01:17:14 00:16:39
118 604 Gawkowski Robert GAWKOWSKI TEAM M40 39 108 00:10:20 (137)00:03:20 (143)00:37:50 (83)00:01:27 (173)00:24:23 (159) 01:17:20 00:16:45
119 769 Tołwiński Bogusław MKS Truso Elbląg M50 10 109 00:09:08 (81)00:02:54 (94)00:40:09 (147)00:01:35 (202)00:23:41 (137) 01:17:27 00:16:52
120 741 Frydryszek Michał TriPower M20 17 110 00:10:36 (152)00:03:53 (208)00:38:57 (114)00:01:55 (239)00:22:26 (94) 01:17:47 00:17:12
121 630 Gładysz Grzegorz M30 34 111 00:10:13 (134)00:03:28 (158)00:39:34 (133)00:01:27 (174)00:23:06 (114) 01:17:48 00:17:13
122 820 Gucwa Andrzej GVT BMC M20 18 112 00:10:46 (158)00:03:45 (192)00:36:07 (56)00:01:24 (162)00:25:49 (194) 01:17:51 00:17:16
123 695 Kaźmierczak Jakub Agatka's Team M30 35 113 00:10:31 (148)00:03:39 (184)00:41:44 (178)00:00:43 (6)00:21:16 (62) 01:17:53 00:17:18
124 645 Mirzałek Piotr ETT Elbląg Triathlon Team TRAWERS M40 40 114 00:11:26 (190)00:03:26 (154)00:38:42 (103)00:01:31 (185)00:22:51 (106) 01:17:56 00:17:21
125 837 Kłossowski Patryk M20 19 115 00:09:41 (112)00:03:01 (111)00:40:36 (155)00:01:10 (118)00:23:34 (134) 01:18:02 00:17:27
126 619 Kazimierczyk Adam PTT Delta Płock M30 36 116 00:09:17 (87)00:04:08 (225)00:39:12 (123)00:01:42 (217)00:23:49 (141) 01:18:08 00:17:33
127 643 Haładaj Dawid iskra konin M16 4 117 00:07:23 (12)00:03:25 (153)00:41:00 (161)00:01:15 (133)00:25:12 (184) 01:18:15 00:17:40
128 595 Żyła Magdalena K30 3 11 00:09:18 (88)00:03:37 (179)00:40:52 (158)00:00:58 (63)00:23:31 (132) 01:18:16 00:17:41
129 544 Szymański Piotr Sekcja biegowa - Sokół Kleczew M40 41 118 00:12:42 (240)00:02:55 (101)00:39:04 (118)00:01:28 (176)00:22:09 (87) 01:18:18 00:17:43
130 534 Szymański Dariusz KLUB SPORTOWY SOKÓŁ KLECZEW M50 11 119 00:11:40 (201)00:02:30 (47)00:39:02 (117)00:01:04 (90)00:24:03 (151) 01:18:19 00:17:44
131 603 Kłys Piotr PULS TRI TEAM M40 42 120 00:09:43 (114)00:02:52 (85)00:39:52 (137)00:01:24 (165)00:24:36 (164) 01:18:27 00:17:52
132 641 Lewocha Paweł Celironman M40 43 121 00:10:55 (166)00:03:23 (147)00:40:16 (148)00:01:31 (184)00:22:33 (99) 01:18:38 00:18:03
133 597 Klimowska Anetta ETT Elbląg Triathlon Team K30 4 12 00:10:42 (156) 01:18:40 00:18:05
134 607 Szatkowski Marcin run LOTTO Bydgostia run LOTTO Bydgostia M30 37 122 00:11:31 (193)00:02:57 (103)00:41:55 (180)00:01:09 (114)00:21:13 (61) 01:18:45 00:18:10
135 588 Ludwiniak Bogdan Hurtinex 50plus M50 12 123 00:09:58 (125)00:03:04 (117)00:39:50 (136)00:01:12 (124)00:24:48 (172) 01:18:52 00:18:17
136 527 Makowski Jarosław M40 44 124 00:11:58 (216)00:03:55 (212)00:38:48 (106)00:01:16 (139)00:23:02 (112) 01:18:59 00:18:24
137 745 Janowski Maciej Wolsztyńska Akademia Biegowa M30 38 125 00:12:33 (234)00:03:24 (150)00:38:47 (105)00:01:07 (107)00:23:09 (117) 01:19:00 00:18:25
138 522 Pawiński Zbyszek Celironman M50 13 126 00:08:29 (49)00:02:52 (83)00:38:05 (89)00:01:58 (246)00:27:37 (228) 01:19:01 00:18:26
139 850 Dymek Stanisław Biegaj z Dymkiem Men M60 1 127 00:10:25 (140)00:03:35 (172)00:40:06 (141)00:01:34 (193)00:23:23 (126) 01:19:03 00:18:28
140 650 Karpienia Ewa CKS-ORKA SZCZECIN K40 4 13 00:11:04 (175)00:03:53 (206)00:39:18 (127)00:01:27 (172)00:23:23 (127) 01:19:05 00:18:30
141 651 Owczarek Damian M40 45 128 00:10:29 (143)00:03:46 (197)00:40:21 (149)00:01:52 (231)00:22:39 (102) 01:19:07 00:18:32
142 834 Mazur Maciej M30 39 129 00:10:58 (168)00:03:35 (174)00:40:05 (140)00:01:37 (204)00:22:52 (108) 01:19:07 00:18:32
143 699 Ojrzyńska Milena K20 2 14 00:10:58 (169)00:02:33 (55)00:40:32 (154)00:00:42 (2)00:24:30 (162) 01:19:15 00:18:40
144 694 Kuzdra Maciej Dobra, wpisz cokolwiek M30 40 130 00:41:01 (162)00:01:02 (79)00:22:38 (101) 01:19:16 00:18:41
145 737 Cichacki Tomasz M30 41 131 00:11:36 (197)00:03:00 (109)00:39:05 (119)00:01:13 (129)00:24:29 (161) 01:19:23 00:18:48
146 759 Zasada Witold PULS TRI TEAM M40 46 132 00:10:14 (135)00:02:55 (99)00:38:08 (91)00:01:13 (130)00:26:59 (213) 01:19:29 00:18:54
147 849 Józwik Leszek M40 47 133 00:12:16 (223)00:03:09 (121)00:40:07 (145)00:00:48 (18)00:23:31 (133) 01:19:51 00:19:16
148 624 Wierciński Łukasz TRIGGER TRIATHLON M30 42 134 00:11:14 (181)00:03:49 (201)00:41:05 (164)00:00:51 (31)00:22:58 (110) 01:19:57 00:19:22
149 734 Ślebioda Andrzej Sekcja biegowa - Sokół Kleczew M40 48 135 00:12:24 (229)00:03:45 (195)00:41:43 (177)00:00:45 (8)00:21:26 (67) 01:20:03 00:19:28
150 713 Woźniak Anna K30 5 15 00:11:42 (205)00:03:18 (137)00:39:27 (130)00:01:21 (156)00:24:17 (158) 01:20:05 00:19:30
151 673 Walaszczyk Marcin Iron Fighters M30 43 136 00:10:06 (131)00:03:48 (200)00:38:16 (94)00:01:09 (116)00:26:57 (211) 01:20:16 00:19:41
152 717 Majchrowicz Adam M20 20 137 00:11:32 (195)00:03:13 (124)00:39:16 (125)00:01:24 (163)00:24:51 (175) 01:20:16 00:19:41
153 781 Kawka Paulina 23 TEAM K20 3 16 00:09:32 (102)00:02:59 (108)00:43:19 (202)00:01:02 (78)00:23:24 (128) 01:20:16 00:19:41
154 572 Słupski Tomasz Drużyna Czarnego Alibaby M30 44 138 00:09:57 (123)00:03:20 (142)00:40:44 (156)00:00:59 (65)00:25:23 (187) 01:20:23 00:19:48
155 766 Tomczyk Emil Pan Pan M20 21 139 00:11:36 (198)00:03:47 (198)00:40:02 (139)00:01:29 (179)00:23:34 (135) 01:20:28 00:19:53
156 536 Kuchta Izabela K40 5 17 00:11:17 (183)00:02:54 (90)00:41:24 (168)00:01:05 (97)00:23:49 (142) 01:20:29 00:19:54
157 720 Dylęgowski Krzysztof Kuźnia Triathlonu M30 45 140 00:09:08 (79)00:03:02 (115)00:42:42 (195)00:01:34 (195)00:24:04 (152) 01:20:30 00:19:55
158 644 Haładaj Szymon iskra konin M40 49 141 00:09:37 (109)00:03:51 (203)00:42:24 (192)00:01:56 (245)00:22:43 (104) 01:20:31 00:19:56
159 705 Worsztynowicz Izabela Kuźnia Triathlonu K30 6 18 00:11:21 (187)00:03:34 (171)00:40:54 (159)00:01:47 (224)00:23:05 (113) 01:20:41 00:20:06
160 846 Fedorchuk Bogdan Celironman M20 22 142 00:08:56 (71)00:03:08 (120)00:42:31 (193)00:00:49 (23)00:25:20 (186) 01:20:44 00:20:09
161 730 Matysiak Łukasz M30 46 143 00:09:33 (104)00:04:08 (226)00:40:50 (157)00:01:56 (244)00:24:37 (166) 01:21:04 00:20:29
162 676 Jadczak Joanna Włocławek K30 7 19 00:09:28 (98)00:03:19 (139)00:42:11 (189)00:01:15 (136)00:24:55 (176) 01:21:08 00:20:33
163 761 Budek Robert PEUGEOT POLSKA M40 50 144 00:09:54 (120)00:04:11 (228)00:39:55 (138)00:01:54 (237)00:25:19 (185) 01:21:13 00:20:38
164 677 Baszkiewicz Mirosław M50 14 145 00:08:12 (37)00:03:37 (183)00:43:56 (219)00:00:51 (32)00:24:49 (173) 01:21:25 00:20:50
165 683 Zaręba Piotr EDC Runners M30 47 146 00:13:00 (249)00:03:39 (185)00:38:04 (88)00:01:32 (189)00:25:11 (182) 01:21:26 00:20:51
166 777 Kośla Paweł M30 48 147 00:12:14 (221)00:03:01 (113)00:40:24 (151)00:01:10 (120)00:24:38 (167) 01:21:27 00:20:52
167 615 Juchacz Michał Dziki z Balczewa M40 51 148 00:12:45 (241)00:02:55 (96)00:43:19 (204)00:00:53 (44)00:21:43 (72) 01:21:35 00:21:00
168 654 Różalska Aleksandra ETT Elbląg Triathlon Team K40 6 20 00:09:50 (118)00:03:30 (163)00:43:36 (213)00:01:10 (119)00:23:46 (138) 01:21:52 00:21:17
169 809 Grodecki Jakub Mr Mr M30 49 149 00:10:26 (141)00:03:27 (156)00:41:25 (169)00:01:29 (180)00:25:11 (183) 01:21:58 00:21:23
170 778 Kośla Piotr M30 50 150 00:10:34 (151)00:04:31 (244)00:41:05 (163)00:00:46 (11)00:25:04 (180) 01:22:00 00:21:25
171 700 Podlasiński Michał M30 51 151 00:09:45 (116)00:03:29 (160)00:41:20 (167)00:00:54 (47)00:26:51 (210) 01:22:19 00:21:44
172 771 Lewocha Bartłomiej M16 5 152 00:09:48 (117)00:03:11 (122)00:43:40 (215)00:01:42 (218)00:24:03 (150) 01:22:24 00:21:49
173 589 Marcinek Andrzej 50upAT M60 2 153 00:11:28 (191)00:03:45 (194)00:40:31 (153)00:02:02 (253)00:24:57 (177) 01:22:43 00:22:08
174 788 Krölikowski Paweł M50 15 154 00:12:20 (226)00:03:27 (157)00:42:02 (184)00:01:19 (150)00:23:36 (136) 01:22:44 00:22:09
175 784 Welchowski Rafał M30 52 155 00:11:49 (209)00:03:20 (141)00:41:36 (174)00:01:25 (169)00:24:35 (163) 01:22:45 00:22:10
176 687 Lepka Arkadiusz Iron Fighters M20 23 156 00:10:13 (133)00:04:49 (259)00:41:17 (166)00:01:24 (166)00:25:04 (181) 01:22:47 00:22:12
177 768 Galanciak Piotr Celironman Celironman M30 53 157 00:12:22 (227)00:05:16 (270)00:38:54 (111)00:01:25 (170)00:24:50 (174) 01:22:47 00:22:12
178 712 Jaraszek Maciej PULS TRI TEAM M30 54 158 00:11:26 (189)00:05:09 (269)00:42:48 (198)00:02:19 (268)00:21:11 (60) 01:22:53 00:22:18
179 824 Gola Tomasz Team Aktywni z Cukrzycą Boehringer Ingelheim Kuznia Triathlonu M40 52 159 00:11:40 (200)00:04:14 (231)00:38:56 (112)00:02:08 (260)00:26:00 (196) 01:22:58 00:22:23
180 709 Chmiel Paulina PULS TRI TEAM "SALUS" K30 8 21 00:09:27 (97)00:03:33 (168)00:41:36 (175)00:01:44 (221)00:26:49 (208) 01:23:09 00:22:34
181 653 Kociołowicz Aleksandra Kuźnia Triathlonu K30 9 22 00:11:06 (178)00:03:37 (180)00:44:15 (222)00:01:19 (151)00:22:59 (111) 01:23:16 00:22:41
182 811 Przybyłkowicz Jan UKS G-8 Bielany Warszawa M16 6 160 00:06:33 (4)00:01:56 (7)00:40:07 (143)00:01:15 (135)00:33:31 (271) 01:23:22 00:22:47
183 606 Nurkiewicz Jarosław Kung fu Pandy 3 M40 53 161 00:10:48 (161)00:03:59 (215)00:41:05 (165)00:01:59 (249)00:25:36 (192) 01:23:27 00:22:52
184 776 Wróbel Marcin M20 24 162 00:12:50 (244)00:03:22 (146)00:41:59 (182)00:01:13 (125)00:24:09 (154) 01:23:33 00:22:58
185 634 Glaubert Robert Open Balance GIT Elbląg M40 54 163 00:11:16 (182)00:03:14 (126)00:44:24 (224)00:01:17 (143)00:23:30 (130) 01:23:41 00:23:06
186 774 Minta Rafał M30 55 164 00:10:29 (144)00:04:22 (237)00:45:52 (242)00:01:53 (235)00:21:20 (65) 01:23:56 00:23:21
187 752 Brzezińska Paulina Celironman K20 4 23 00:09:40 (111)00:03:23 (148)00:42:46 (196)00:01:14 (132)00:26:57 (212) 01:24:00 00:23:25
188 556 Łącka Marta Kuźnia Triathlonu K20 5 24 00:11:01 (171)00:03:18 (138)00:41:28 (170)00:01:41 (215)00:26:36 (203) 01:24:04 00:23:29
189 798 Żbikowska Weronika MKS Truso Elbląg K16 2 25 00:08:38 (57)00:02:51 (82)00:45:08 (231)00:00:57 (55)00:26:43 (205) 01:24:17 00:23:42
190 738 Światowy Krystian Ślimaki Barcin Ślimaki Barcin M30 56 165 00:11:34 (196)00:03:44 (190)00:43:41 (216)00:00:58 (59)00:24:29 (160) 01:24:26 00:23:51
191 795 Sobieraj Maciej Babayaga Sport M40 55 166 00:13:05 (252)00:04:09 (227)00:39:00 (116)00:01:56 (242)00:26:34 (202) 01:24:44 00:24:09
192 535 Strześniewski Marek AT/IMPACT Team M60 3 167 00:11:53 (211)00:04:35 (247)00:42:17 (191)00:02:00 (251)00:24:02 (149) 01:24:47 00:24:12
193 807 Kloziński Damian M20 25 168 00:14:23 (275)00:05:01 (264)00:42:11 (190)00:01:32 (188)00:22:01 (83) 01:25:08 00:24:33
194 525 Krupa Paweł M50 16 169 00:11:55 (213)00:02:54 (91)00:40:57 (160)00:01:58 (247)00:27:27 (224) 01:25:11 00:24:36
195 601 Lizak Włodzimierz ETT - Elbląg Triathlon Team M50 17 170 00:12:11 (217)00:05:07 (268)00:41:40 (176)00:01:34 (191)00:24:46 (170) 01:25:18 00:24:43
196 808 Antosiewicz Konrad M50 18 171 00:13:37 (265)00:03:41 (188)00:40:08 (146)00:01:50 (226)00:26:08 (198) 01:25:24 00:24:49
197 612 Olczak Arkadiusz M40 56 172 00:10:38 (153)00:03:36 (175)00:41:32 (172)00:01:43 (219)00:27:56 (234) 01:25:25 00:24:50
198 758 Grygiel Michał M18 9 173 00:13:37 (264)00:03:31 (167)00:43:11 (201)00:01:52 (230)00:23:19 (122) 01:25:30 00:24:55
199 782 Glonek Maciej M18 10 174 00:08:06 (28)00:03:18 (135)00:45:10 (232)00:01:39 (210)00:27:18 (219) 01:25:31 00:24:56
200 584 Kozłowski Rafał M40 57 175 00:12:28 (231)00:03:50 (202)00:41:56 (181)00:01:16 (138)00:26:12 (199) 01:25:42 00:25:07
201 848 Kopczynski Waldemar M60 4 176 00:12:57 (247)00:03:24 (151)00:40:06 (142)00:02:17 (267)00:27:02 (214) 01:25:46 00:25:11
202 551 Gruszecki Maciej M40 58 177 00:42:06 (185)00:01:18 (148)00:28:20 (241) 01:25:53 00:25:18
203 660 Gryckiewicz Agnieszka K30 10 26 00:11:04 (174)00:03:25 (152)00:44:37 (226)00:01:34 (199)00:25:26 (189) 01:26:06 00:25:31
204 583 Nochowicz Bartosz PCH_RUN - Drużyna Szpiku Urząd Marszałkowski M30 57 178 00:14:09 (272)00:03:36 (177)00:45:19 (233)00:00:42 (5)00:22:32 (98) 01:26:18 00:25:43
205 757 Staniszewski Szymon Stapar M30 58 179 00:12:39 (239) 01:26:20 00:25:45
206 686 Cechowska Katarzyna ETT-Elbląg Triathlon Team ETT K40 7 27 00:12:35 (237)00:03:36 (176)00:43:28 (210)00:01:46 (223)00:24:57 (178) 01:26:22 00:25:47
207 548 Smolik Artur Sport Team Manage or Die M40 59 180 00:13:02 (250)00:03:29 (159)00:39:26 (129)00:02:07 (258)00:28:20 (240) 01:26:24 00:25:49
208 690 Korzec Michał M30 59 181 00:14:54 (277)00:04:28 (242)00:42:48 (197)00:01:06 (102)00:23:11 (119) 01:26:27 00:25:52
209 735 Skałecki Krystian M20 26 182 00:11:07 (179)00:04:07 (222)00:45:04 (228)00:00:55 (48)00:25:25 (188) 01:26:38 00:26:03
210 656 Krawczyńska Aleksandra K40 8 28 00:11:29 (192)00:02:47 (73)00:41:34 (173)00:01:34 (194)00:29:23 (252) 01:26:47 00:26:12
211 783 Lewandowski Marcin keeeper M20 27 183 00:11:20 (185)00:03:19 (140)00:46:22 (244)00:01:05 (94)00:24:45 (169) 01:26:51 00:26:16
212 616 Kluza Paweł M30 60 184 00:10:57 (167)00:04:24 (239)00:43:26 (207)00:02:14 (265)00:26:14 (200) 01:27:15 00:26:40
213 770 Świniarska Ewa CelIronMan OrtoDent K30 11 29 00:11:42 (204)00:03:40 (187)00:42:10 (187)00:01:40 (213)00:28:20 (237) 01:27:32 00:26:57
214 753 Ziemińska Magdalena K40 9 30 00:11:05 (176)00:04:11 (229)00:43:30 (211)00:01:32 (187)00:27:15 (218) 01:27:33 00:26:58
215 571 Chadrysiak Leszek Eko-lemar M40 60 185 00:12:33 (235)00:04:49 (258)00:40:23 (150)00:02:08 (261)00:27:51 (232) 01:27:44 00:27:09
216 743 Makowska Patrycja K20 6 31 00:11:41 (202)00:03:29 (161)00:43:33 (212)00:02:16 (266)00:26:48 (207) 01:27:47 00:27:12
217 670 Brulińska Monika kobietarakieta K40 10 32 00:13:08 (253)00:03:31 (165)00:45:40 (238)00:01:18 (144)00:24:13 (157) 01:27:50 00:27:15
218 704 Dąbek Paweł M40 61 186 00:12:49 (243)00:03:33 (169)00:42:36 (194)00:01:31 (182)00:27:37 (229) 01:28:06 00:27:31
219 822 Śnieżko Eugeniusz Team Aktywni z Cukrzycą Boehringer Ingelheim M30 61 187 00:10:48 (160)00:03:37 (181)00:42:11 (188)00:02:05 (257)00:29:26 (253) 01:28:07 00:27:32
220 698 Kicińska Katarzyna K30 12 33 00:12:12 (218)00:03:23 (149)00:43:42 (217)00:01:13 (128)00:27:39 (230) 01:28:09 00:27:34
221 821 Żbikowska Zuzanna MKS Truso Elbląg Triathlon K60 1 34 00:10:08 (132)00:02:53 (89)00:46:55 (249)00:00:52 (37)00:27:35 (226) 01:28:23 00:27:48
222 668 Zakiewicz Marcin M40 62 188 00:10:23 (138)00:03:58 (214)00:43:43 (218)00:01:55 (240)00:28:46 (244) 01:28:45 00:28:10
223 733 Falcon Marlon Dirty Kapibara M40 63 189 00:10:03 (128)00:04:14 (232)00:45:40 (239)00:01:44 (222)00:27:12 (217) 01:28:53 00:28:18
224 701 Sowa Aneta K40 11 35 00:10:41 (155)00:03:51 (205)00:46:21 (243)00:01:18 (145)00:26:42 (204) 01:28:53 00:28:18
225 691 Walczak Artur Born 2 be famous M20 28 190 00:12:13 (220)00:04:03 (220)00:45:37 (237)00:01:35 (201)00:25:30 (191) 01:28:58 00:28:23
226 724 Wachowski Mariusz M30 62 191 00:09:14 (85)00:04:18 (235)00:46:54 (248)00:01:17 (141)00:27:21 (220) 01:29:04 00:28:29
227 577 Kowalski Marcin Geberit Team K2 M40 64 192 00:12:34 (236)00:04:08 (224)00:46:52 (245)00:01:38 (208)00:23:53 (145) 01:29:05 00:28:30
228 558 Borkowski Piotr PROGRESTRENER.PL TEAM M30 63 193 00:11:50 (210)00:04:02 (218)00:42:57 (200)00:01:53 (233)00:28:25 (242) 01:29:07 00:28:32
229 833 Kledzik Marcin M40 65 194 00:12:38 (238)00:04:30 (243)00:43:25 (206)00:01:34 (197)00:27:10 (215) 01:29:17 00:28:42
230 707 Dołhun Adam RUN PASJA BYDGOSZCZ M30 64 195 00:12:29 (233)00:03:16 (132)00:44:27 (225)00:01:40 (214)00:27:27 (223) 01:29:19 00:28:44
231 739 Pawlak Michal M30 65 196 00:15:36 (280)00:03:58 (213)00:43:27 (208)00:01:34 (198)00:24:44 (168) 01:29:19 00:28:44
232 609 Galant Waldemar M40 66 197 00:10:32 (149)00:03:55 (210)00:47:11 (254)00:01:39 (211)00:26:07 (197) 01:29:24 00:28:49
233 692 Goździk Paweł Dobra , wpisz cokolwiek M30 66 198 00:10:25 (139)00:04:07 (223)00:45:05 (229)00:01:09 (115)00:28:51 (246) 01:29:37 00:29:02
234 840 Skrzypczak Małgorzata K50 1 36 00:13:29 (261)00:04:21 (236)00:46:52 (246)00:01:05 (95)00:23:54 (146) 01:29:41 00:29:06
235 655 Chmiel Andrzej PULS TRI TEAM REHOP M60 5 199 00:12:52 (246)00:04:49 (257)00:42:01 (183)00:02:32 (275)00:27:28 (225) 01:29:42 00:29:07
236 810 Łukaszewski Dariusz M40 67 200 00:12:18 (224)00:04:42 (253)00:44:14 (221)00:02:04 (255)00:26:34 (201) 01:29:52 00:29:17
237 573 Pachulski Paweł M50 19 201 00:12:18 (225)00:05:55 (277)00:43:20 (205)00:01:00 (69)00:27:26 (222) 01:29:59 00:29:24
238 775 Kaczmarek Zbigniew MLUKS TRIATHLON KOŁO M40 68 202 00:13:16 (256)00:04:32 (246)00:43:19 (203)00:01:34 (196)00:27:35 (227) 01:30:16 00:29:41
239 638 Tomeczek Justyna K30 13 37 00:09:11 (83)00:02:55 (97)00:45:48 (240)00:01:31 (183)00:31:16 (264) 01:30:41 00:30:06
240 750 Różański Karol GTW M30 67 203 00:11:57 (215)00:04:41 (252)00:44:13 (220)00:02:24 (272)00:27:51 (233) 01:31:06 00:30:31
241 632 Janas Katarzyna Kocham Adasia! K20 7 38 00:13:29 (260)00:03:51 (204)00:45:19 (234)00:01:06 (106)00:27:25 (221) 01:31:10 00:30:35
242 794 Popławski Robert Burcak Team M40 69 204 00:13:45 (268)00:04:16 (233)00:41:32 (171)00:01:53 (234)00:30:07 (259) 01:31:33 00:30:58
243 708 Kardas Łukasz M40 70 205 00:10:59 (170)00:04:31 (245)00:44:40 (227)00:02:03 (254)00:29:50 (257) 01:32:03 00:31:28
244 755 Zwolińska Monika TRI FUN&SPORT K30 14 39 00:13:13 (255)00:04:06 (221)00:47:02 (253)00:01:25 (167)00:26:43 (206) 01:32:29 00:31:54
245 718 Chmurski Zbigniew M50 20 206 00:12:26 (230)00:04:45 (255)00:44:23 (223)00:02:09 (262)00:28:48 (245) 01:32:31 00:31:56
246 803 Kościański Łukasz M30 68 207 00:13:10 (254)00:05:06 (266)00:43:28 (209)00:02:27 (273)00:28:20 (238) 01:32:31 00:31:56
247 568 Włodarczak Barbara TRISPACE K50 2 40 00:14:15 (273)00:03:16 (131)00:45:07 (230)00:01:44 (220)00:28:28 (243) 01:32:50 00:32:15
248 731 Wróblewski Jakub M18 11 208 00:09:12 (84)00:04:36 (249)00:47:28 (256)00:00:57 (56)00:30:42 (263) 01:32:55 00:32:20
249 806 Opasiak Radosław Borg Automotive Sport Team M30 69 209 00:15:04 (278)00:05:31 (273)00:42:50 (199)00:02:00 (250)00:27:45 (231) 01:33:10 00:32:35
250 732 Wróblewski Artur M40 71 210 00:11:17 (184)00:04:58 (262)00:45:30 (235)00:01:28 (177)00:30:10 (260) 01:33:23 00:32:48
251 549 De Groot Darek M18 12 211 00:11:31 (194)00:04:46 (256)00:45:50 (241)00:03:14 (279)00:28:03 (235) 01:33:24 00:32:49
252 639 Zaliwski Grzegorz Kuznia Triathlonu M40 72 212 00:11:39 (199)00:06:21 (278)00:45:31 (236)00:01:52 (232)00:28:03 (236) 01:33:26 00:32:51
253 628 Rychlewicz Katarzyna K20 8 41 00:12:50 (245)00:05:06 (267)00:43:38 (214)00:02:49 (277)00:29:30 (255) 01:33:53 00:33:18
254 842 Chornovol-Tkachenko Kateryna Celironman K20 9 42 00:11:01 (172)00:03:45 (193)00:47:30 (257)00:00:53 (41)00:31:29 (265) 01:34:38 00:34:03
255 826 Ferko-Czajkowska Stanisława K50 3 43 00:13:33 (262)00:03:20 (144)00:46:53 (247)00:01:04 (92)00:30:00 (258) 01:34:50 00:34:15
256 540 Możdżonek Anna TriWawa K30 15 44 00:11:46 (207)00:04:28 (241)00:46:58 (251)00:01:29 (181)00:30:34 (262) 01:35:15 00:34:40
257 579 Mejer Magdalena K40 12 45 00:11:22 (188)00:04:17 (234)00:57:02 (275)00:01:33 (190)00:21:08 (58) 01:35:22 00:34:47
258 569 Janicki Robert M40 73 213 00:12:45 (242)00:04:01 (217)00:49:14 (265)00:00:50 (30)00:29:04 (249) 01:35:54 00:35:19
259 545 Stefaniak Monika Arena Ruchu / gRUNwald Team Poznań K40 13 46 00:12:12 (219)00:04:35 (248)00:49:08 (262)00:01:08 (111)00:29:03 (248) 01:36:06 00:35:31
260 635 Glaubert Justyna Open Balance GIT Elbląg K40 14 47 00:14:35 (276)00:04:00 (216)00:50:49 (268)00:01:50 (227)00:25:02 (179) 01:36:16 00:35:41
261 561 Sachmata Agata Kużnia Traihlonu K50 4 48 00:13:16 (257)00:04:58 (263)00:47:00 (252)00:01:58 (248)00:30:20 (261) 01:37:32 00:36:57
262 538 Baranowski Romuald Dynamic 1968 M50 21 214 00:14:22 (274)00:04:25 (240)00:47:16 (255)00:02:08 (259)00:29:42 (256) 01:37:53 00:37:18
263 599 Perzyński Wojciech M50 22 215 00:14:06 (271)00:04:56 (261)00:46:57 (250)00:02:53 (278)00:29:10 (250) 01:38:02 00:37:27
264 528 Biskup Paweł M30 70 216 00:09:51 (119)00:05:05 (265)00:48:04 (258)00:01:21 (158)00:33:54 (272) 01:38:15 00:37:40
265 593 Liśkiewicz Monika TRI-LISKI K40 15 49 00:13:20 (258)00:03:16 (130)00:49:08 (263)00:01:15 (134)00:32:24 (267) 01:39:23 00:38:48
266 625 Kolec Justyna K30 16 50 00:13:03 (251)00:04:53 (260)00:50:59 (269)00:01:24 (164)00:29:27 (254) 01:39:46 00:39:11
267 636 Wajszczak Tomasz M30 71 217 00:13:57 (269)00:04:39 (251)00:52:01 (270)00:01:12 (123)00:28:20 (239) 01:40:09 00:39:34
268 611 Gasza Radek M40 74 218 00:11:55 (212)00:07:09 (279)00:48:48 (260)00:01:12 (122)00:32:04 (266) 01:41:08 00:40:33
269 760 Misiak Grzegorz SCANFIL Poland SCANFIL Poland-Sieradz M40 75 219 00:10:54 (165)00:05:25 (271)00:50:12 (266)00:02:27 (274)00:32:54 (270) 01:41:52 00:41:17
270 736 Koszal Filip M30 72 220 00:14:00 (270)00:04:23 (238)00:49:12 (264)00:02:21 (270)00:32:52 (269) 01:42:48 00:42:13
271 667 Szałwińska Ewa KB Spartakus Bełchatów K50 5 51 00:13:44 (267)00:05:28 (272)00:52:47 (272)00:01:51 (229)00:29:14 (251) 01:43:04 00:42:29
272 722 Trawka Katarzyna K30 17 52 00:12:58 (248)00:03:45 (196)00:52:26 (271)00:01:21 (154)00:32:51 (268) 01:43:21 00:42:46
273 664 Gruber Patrycja Uczniowski Klub Sportowy "Dziewiątka" K16 3 53 00:11:48 (208)00:04:38 (250)00:48:59 (261)00:01:41 (216)00:38:37 (276) 01:45:43 00:45:08
274 574 Pachulska Bożena K50 6 54 00:13:27 (259)00:04:43 (254)00:50:42 (267)00:01:20 (152)00:35:42 (273) 01:45:54 00:45:19
275 524 Jurkowska Anna Drużyna Grubego Misia K40 16 55 00:16:07 (283)00:05:54 (276)00:55:04 (274)00:02:46 (276)00:27:12 (216) 01:47:03 00:46:28
276 703 Zaradzki Sebastian ENERGO-TECH M30 73 221 00:16:56 (284)00:08:49 (282)00:54:17 (273)00:01:18 (146)00:28:53 (247) 01:50:13 00:49:38
277 832 Pabisiak-Mruk Beata Babayaga Sport K30 18 56 00:15:20 (279)00:03:37 (178)00:48:44 (259)00:01:16 (137)00:47:40 (279) 01:56:37 00:56:02
278 747 Wieczorek Ania Drużyna Izabelki K40 17 57 00:15:41 (281)00:05:35 (274)00:57:53 (277)00:02:21 (271)00:36:09 (274) 01:57:39 00:57:04
279 740 Wieczorek Sewer DRUŻYNA IZABELKI M40 76 222 00:15:45 (282)00:05:44 (275)00:57:42 (276)00:02:19 (269)00:36:10 (275) 01:57:40 00:57:05
280 756 Bartnik Bożena KU AZS WAT K60 2 58 00:13:37 (263)00:07:12 (280)01:05:08 (280)00:02:12 (263)00:39:58 (277) 02:08:07 01:07:32
281 804 Maltcev Sergei ETT - Elbląg Triathlon Team UNICUP M40 77 223 00:11:20 (186)00:04:13 (230)00:26:49 (209) 02:09:17 01:08:42
282 754 Panus Marta PULS TRI TEAM K30 19 59 00:17:07 (285)00:08:19 (281)01:00:17 (278)00:04:07 (280)00:47:14 (278) 02:17:04 01:16:29
283 566 Struk Maciiej AĘ tri club M30 00:10:33 (150)00:02:52 (86)00:35:51 (52)00:01:07 (108) DNF
284 742 Bentkowski Marcin TriPower M30 00:08:59 (73)00:03:53 (207)01:04:49 (279)00:02:13 (264) DNF
285 793 Śliwka Jakub UKS G-8 Bielany Warszawa M18 00:06:22 (1)00:01:53 (6) DNF
286 792 Lenartowicz Paweł UKS G-8 Bielany Warszawa M20 00:06:38 (5)00:01:51 (5) DNF
287 640 Bięga Sylwia Open Balance GIT Elbląg K40 00:11:57 (214)00:03:30 (164) DNF
288 669 Brzeg Jarosław JB Grupa JB Grupa M30 00:12:14 (222) DNF
289 531 Sroczyńska Ewa tiramisu.net.pl TIRAMISU K40 DNS
290 539 Hołda Piotr www.enervit.pl Enervit M40 DNS
291 547 Małecki Jacek SMILE SPORT SIERADZ M40 DNS
292 552 Gruszecka Olga K20 DNS
293 553 Kaniewski Błażej KB Czarne Wilki M30 DNS
294 555 Wołyniec Emilia www.rowerysportowy.pl / Najmowicz Triathlon K30 DNS
295 560 Nowak Marcin Kuźnia Triathlonu M40 DNS
296 565 Horodniczy Mariusz M30 DNS
297 580 Prorok Adam M50 DNS
298 581 Trzeszczkowska Marta K30 DNS
299 590 Niedźwiedziński Roman M40 DNS
300 610 Grabiec Tomasz M30 DNS
301 613 Wiza Hugo Asseco Active Team M18 DNS
302 614 Wiza Artur Asseco Active Team M40 DNS
303 621 Klimek Mikołaj Polska Polska M30 DNS
304 622 Wieczorek Krzysztof 50+ M50 DNS
305 629 Mazurkiewicz Darek M40 DNS
306 631 Ludwicki Maciej KAWA KAMP M30 DNS
307 633 Syguła Mateusz KOLARSKI.EU TEAM KOLARSKI.EU TEAM M30 DNS
308 646 Lipiński Błażej TriTur Chojnice M30 DNS
309 648 Góźdź Wojtek Speleoklub Świętokrzyski M40 DNS
310 657 Jankowiak Jakub M30 DNS
311 659 Warzecha Bartosz Niekłonice M40 DNS
312 661 Otworowska Małgorzata Ironman C/S Polska K20 DNS
313 665 Góźdź-Morawska Małgosia Ekstremalni DecaRUN mąż :) K30 DNS
314 671 Kujawa Dariusz M50 DNS
315 674 Frankowski Błażej M30 DNS
316 678 Zgorzelski Dawid Giant Fabryczna Team M30 DNS
317 680 Dyba Daniel Ato Sushi Łódź M30 DNS
318 685 Kubiński Bartosz Bydgoszcz Triathlon Team M20 DNS
319 689 Strug Marcin AdMoon AdMoon M40 DNS
320 693 Kachniarz Artur M30 DNS
321 696 Jankowski Paweł TRILEVEL M30 DNS
322 725 Tomczak Jacek JackStrongTeam M30 DNS
323 751 Malczewski Marcin M30 DNS
324 785 Naumowicz Katarzyna K30 DNS
325 786 Grec Michał M30 DNS
326 802 Wolski Dariusz Celironman M40 DNS
327 823 Wójcik Piotr M40 DNS
328 839 Nowak Andrzej M60 DNS
329 841 Goryński Dawid UKS TRS SUSZ M18 DNS
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Triminator
  • Garmin Ultra Race
  • Garmin SwimRun Series
  • Triathlon Series TTT
  • ILF Triathlon