Garmin Iron Triathlon Płock 2018 - dystans 1/2 Ironman Pokaż

Lista startowa Triathlon - 1/2 Ironman

Sztafety

Nazwisko i imię Miejscowość Kat. wiekowa Nr startowy
Gańska-Karamon Monika (Monika Kugiel, Tomasz Lech) Warszawa 40-49 992
Marchwicki Arkadiusz (Marcin Bartoszewski, Marek Biliński) Poznań 30-39 993
Sosnowski Jarosław (Gieres Waldemar, Gralicki Sławomir) Płock 30-39 994
Szarmach Andrzej (Nowicka Andżelika, Grabowski Piotr) Płock 30-39 991

Lista główna

Nazwisko i imię Miejscowość Kat. wiekowa Nr startowy
Adamaszek Maciej Warszawa 40-49 903
Adamski Slawomir Płock 40-49 875
Bajdowski Leszek Warszawa 50-59 960
Banka Arkadiusz Elblag 40-49 931
Barsakov Vassil Bielawa 40-49 871
Bednarek Łukasz Nowa Wieś 30-39 984
Biaduń Daniel Warszawa 30-39 -
Bielawski Robert Dobroszyce 40-49 -
Biniewicz Renata Łęczyca 40-49 892
Biniewicz Sławomir Łęczyca 40-49 893
Borusińska-Szustek Magdalena Warszawa 30-39 979
Brener Maciej Warszawa 30-39 986
Brygier Jacek Płock 40-49 865
Bychowski Piotr Warszawa 30-39 896
Calka Marcin Lublin 40-49 957
Cania Paweł Grójec 18-29 886
Chałupka Paweł Piaseczno 30-39 853
Chmiel Waldemar Dzierzązna 50-59 955
Chmura Maciej Wrocław 30-39 998
Chojecki Dariusz Lublin 40-49 958
Chojnacka Małgorzata Mędłów 50-59 975
Chuzhmaryov Alex Jurmala 18-29 967
Czajkowski Krzysztof Koło 40-49 908
Czajkowski Marek Warszawa 40-49 922
Czechowicz Tomasz Warszawa 40-49 891
Czwartosz Mariusz Józefosław 18-29 950
Dajczer Rafał Warszawa 40-49 884
Danek Bartek Warszawa 40-49 918
Danylchenko Yuriy Latchorzew 30-39 -
Delegacz Sławomir Warszawa 50-59 880
Drabot Andrzej Warszawa 40-49 971
Duk Damian Łódź 30-39 940
Dymek Stanisław Płock 60-… -
Dyniewicz Adam Radzymin 40-49 895
Dziewa Przemysław Brandwica 30-39 970
Feliński Jarosław Łódź 50-59 857
Filipowicz Ziemowit Kraków 40-49 981
Frąckowiak Marta Myślecinek 30-39 985
Gańska-Karamon Monika (Monika Kugiel, Tomasz Lech) Warszawa 40-49 992
Gardener Jacek Łowicz 50-59 987
Garnowski Maciej Siemianowice Śląskie 30-39 949
Glajc Daniel Cieszyn 40-49 870
Góralczyk Marcin Wysokie Mazowieckie 18-29 915
Górniak Łukasz Styrzyniec 40-49 897
Granacka Aleksandra Augustów 18-29 923
Gudowicz Marcin Józefosław 40-49 978
Hawrot Sylwester Goleniów 50-59 876
Helak Paweł Warszawa 40-49 911
Hoppe Mateusz Gdańsk 18-29 910
Iakovykh Ivan Kaliningrad 30-39 -
Jabłoński Patryk Grudziądz 30-39 905
Jaczewski Robert Warszawa 18-29 861
Jakowicz Agnieszka Otwock 40-49 982
Jankowski Filip Żyrardów 18-29 935
Jarochowicz Norbert Nowogard 40-49 863
Jeżowski Sławomir Bukowski Leszek Warszawa 50-59 990
Kaczan Jarosław Iłów 40-49 927
Kamiński Rafał Warszawa 30-39 936
Karolak Marcin Józefosław 40-49 881
Karwowski Daniel Płońsk 18-29 933
Kasperski Artur Athlone 40-49 878
Kazmierczak Piotr Warszawa 40-49 888
Kluza Dawid Gniazdów 18-29 929
Kłudkiewicz Antonina Stare Babice 18-29 860
Knepka Piotr Świecie 18-29 969
Kokosza Maciej Warszawa 30-39 894
Konarski Marcin Nysa 40-49 898
Konarski Rafał Rogoźnik 40-49 939
Konarski Rafał Rogoźnik 40-49 -
Koronkiewicz Karol Piastów 50-59 963
Kosmęda Piotr Warszawa 40-49 983
Kosmowski Michal Krkaów 30-39 901
Koszut Wojciech Warszawa 40-49 856
Kowalska Olga Warszawa 30-39 956
Kowalski Jacek Grodzisk Mazowiecki 40-49 874
Kozak Adam Siemianowice Śląskie 50-59 855
Kozłowski Bogdan Dywity 40-49 976
Krajewski Maciej Gdynia 30-39 850
Kraszka Marta Poznań 18-29 906
Krążyński Tomasz Kalisz 40-49 882
Króliński Paweł Rumia 30-39 887
Księżak Jolanta Warszawa 30-39 -
Kurek Andrzej Warszawa 60-… 952
Kwiecień Katarzyna Siewierz 30-39 945
Kwiecień Krystian Siewierz 30-39 946
Lenart Zdzisław Płock 60-… 877
Lewandowski Damian Płock 40-49 909
Liber Pawel Warszawa 40-49 854
Liber Piotr Warszawa 40-49 852
Lipowski Mikołaj Łask 30-39 932
Lisiewicz Michał Warszawa 40-49 951
Luberadzka Monika Warszawa 30-39 849
Ławicki Marcin Lubin 30-39 948
Łaźniowski Dawid Kudowa Zdrój 30-39 -
Łukasiak Mariusz Warszawa 40-49 941
Mackiewicz Jacek Sulejowek 40-49 913
Mackiewicz Maciej Warszawa 30-39 943
Madejski Sylwester Czechowice-Dziedzice 40-49 944
Majka Michał Elbląg 40-49 996
Malinowski Piotr Płock 50-59 858
Maliszewski Wojciech Józefosław 40-49 868
Marchwicki Arkadiusz (Marcin Bartoszewski, Marek Biliński) Poznań 30-39 993
Marek Paweł Wrocław 30-39 914
Markowski Dariusz Polanica Zdroj 50-59 -
Markowski Marek Lubin 40-49 947
Matuszewski Dariusz Łomianki 50-59 885
Mądry Wojciech Olsztyn 30-39 -
Mężyński Piotr Warszawa 30-39 917
Miecznicki Michal Warszawa 40-49 972
Mika Tomasz Latchorzew 40-49 866
Niedzielski Łukasz Józefosław 40-49 859
Nowacka Małgorzata Warszawa 40-49 989
Nowacki Tomasz warszawa 40-49 988
Nowakowski Rafal Warszawa 40-49 953
Orlik Paweł Grójec 18-29 -
Ostaszewski Maciej Pruszków 30-39 -
Paduszyński Piotr Warszawa 40-49 873
Pawłowski Radosław Warszawa 40-49 900
Peterek Anna Poznań 18-29 930
Piątkowski Radomir Wysoka Lelowska 18-29 -
Pietrzak Grzegorz Kepno 18-29 -
Piotrowski Aleksander Kraków 18-29 862
Pirek Mariusz Warszawa 30-39 883
Podoba Jacek Warszawa 40-49 968
Podsiadło Łukasz Dąbrowa Górnicza 30-39 920
Podziewski Arkadiusz Warsaw 40-49 916
Prokop Artur Warszawa 40-49 934
Rabenda Marcin Pielgrzymka 40-49 921
Raczkowski Paweł Lublin 40-49 938
Rejnart Mateusz Warszawa 18-29 997
Rycman Adam Warszawa 40-49 937
Rykowski Adam Warszawa 40-49 869
Rzepecka Anna Ciechanów 40-49 954
Sachanbinski Aleksander Ozimek 50-59 980
Sawczuk Grzegorz Wysoka 30-39 924
Skórski Marcin Kraśnik 30-39 977
Sobczyk Sergiusz Izabelin 18-29 890
Sosnowski Jarosław (Gieres Waldemar, Gralicki Sławomir) Płock 30-39 994
Strasz Katarzyna Łomianki 30-39 -
Styla Kamil Aleksander Krakow 30-39 973
Stypułkowski Michał Białystok 30-39 959
Surdyn Damian Warszawa 40-49 925
Switalski Dariusz Płock 40-49 942
Szarmach Andrzej (Nowicka Andżelika, Grabowski Piotr) Płock 30-39 991
Szczepanski Grzegorz Rzeszow 40-49 902
Szefer Piotr Stanisławów Drugi 40-49 879
Szpiter Tomasz Złotoryja 40-49 919
Szymański Marcin Legionowo 40-49 907
Szymenderski Łukasz Lublin 40-49 872
Szymków Sławek Straszyn 40-49 867
Tymiński Dariusz Brwilno 50-59 961
Wagner Piotr Legionowo 30-39 926
Walusiński Jarosław Puławy 18-29 899
Wałaszek Jan Tarnów 50-59 889
Wcislo Wojtek Warszawa 30-39 928
Wdowiak Wojciech Warszawa 40-49 -
Wiliński Tomasz Olsztyn 40-49 912
Wiśniewski Krzysztof Lublin 40-49 965
Witczak Jakub Białystok 30-39 904
Witkowska Edyta Warszawa 18-29 -
Wodyński Robert Zgierz 40-49 962
Wójcik Krzysztof Bliżyn 18-29 964
Wrona Andrzej Lublin 50-59 -
Wroński Artur Tychy 30-39 966
Zając Piotr Warszawa 30-39 -
Zawadzki Artur Warszawa 40-49 995
Ziółkowski Grzegorz Warszawa 30-39 851
Zych Bartek Warszawa 40-49 864
Żyszko Michał Warszawa 18-29 974
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Triminator
  • Garmin Ultra Race
  • Garmin SwimRun Series
  • Triathlon Series TTT
  • ILF Triathlon