Elemental Tri Series Olsztyn 2018 - dystans olimpijski Pokaż

Lista startowa Triathlon - Triathlon olimpijski 1,5-40-10

Sztafety

Nazwisko i imię Miejscowość Kat. wiekowa Nr startowy
Chylak Kamil (Fuliński Piotr, Górski Mateusz) Warszawa 35-39 332
Kołecki Michał (Gąsior Krystian , Gąsior Piotr) Iława / Susz 18-24 442
Żarejko Sławomir (Janusz Zajczyk,Dominik Gołębiowski) Barczewo 45-49 -

Lista główna

Nazwisko i imię Miejscowość Kat. wiekowa Nr startowy
Abramczyk Rafał Warszawa 35-39 335
Aleksiekuk Piotr Olsztyn 30-34 512
Andrzejuk Marek Warszawa 30-34 498
Andrzejuk Michal Warszawa 40-44 466
Banacki Sławomir Warszawa 45-49 -
Berezowski Sławomir Opole 50-54 -
Bielik Albert Perlejewo 18-24 526
Biernat Ryszard Dywity 60-64 340
Bogucki Marcin Warszawa 30-34 406
Bogusławski Marcin Toruń 30-34 395
Bohater Piotr Wrocław 40-44 409
Borawski Kamil Nowa Wola 35-39 503
Borowiak Justyna Warszawa 30-34 482
Bronakowski Andrzej Olsztyn 40-44 396
Bukłaha Kamil Kieźliny / Olsztyn 25-29 432
Burnecki Artur Hajnówka 40-44 -
Buszan Radek Gdynia 35-39 321
Chętnik Artur Białystok 35-39 408
Chodyna Monika Olsztyn 25-29 354
Chylak Kamil (Fuliński Piotr, Górski Mateusz) Warszawa 35-39 332
Chyłkowski Marcin Michałowice 40-44 494
Ciborowska Aneta Pisz 40-44 351
Ciborowski Sebastian Pisz 45-49 352
Cichocki Michał Olsztyn 35-39 -
Cybulski Kamil Gołdap 30-34 373
Cyrankowski Andrzej Lubawa 30-34 492
Czekirda Radosław Chotomów 50-54 415
Czesławski Andrzej Warszawa 35-39 364
Czynsz Aleksander Reda 60-64 435
Dudela Adrian Warszawa 35-39 385
Dudkiewicz Paweł Warszawa 25-29 407
Duks Lukasz Elblag 30-34 -
Durak Jerzy Dywity 60-64 359
Dziewulska Aleksandra Warszawa 30-34 -
Faveeuw David Olsztyn 45-49 418
Fomichev Dmitrii Gusev 55-59 403
Gajewski Sebastian Żyrardów 35-39 366
Garbiec Tomasz Warszawa 40-44 -
Gierasimczyk Rafał Morąg 25-29 345
Gierasimczyk Stanisław Morąg 55-59 350
Gietka Leszek Pułtusk 45-49 383
Golińska Anna Połczyn Zdrój 25-29 486
Gonczarek Bartosz Kamieniec Wroclawski 40-44 417
Góralska Aleksandra Pluski 40-44 459
Grygoruk Tomasz Hajnówka 30-34 500
Grzenkowicz Jacek Gdynia 50-54 -
Grzybowski Karol Olsztyn 18-24 525
Gudaniec Dorota Koszalin 55-59 382
Gudaniec Radosław Koszalin 55-59 380
Gudanowski Tadeusz Augustów 55-59 476
Gusarov Valery Gusev 50-54 446
Hartlinski Wojciech Patryki 30-34 342
Hermanowicz Adam Studzianki 40-44 376
Hermanowicz Cezary Ełk 30-34 -
Jankowski Damian Warszawa 30-34 360
Jarząbek Lindholm Anna Warszawa 40-44 371
Jedwabny Tomek Magdalenka 40-44 454
Jędrzejczak Maciej Warszawa 65-69 474
Jonio Katarzyna Szeligi 35-39 365
Kajetanowicz Krzysztof Warszawa 35-39 327
Kamiński Artur Olsztyn 35-39 -
Kamiński Dariusz Olsztyn 35-39 527
Kamiński Szymon Warszawa 30-34 424
Karaś Beata Elbląg 55-59 427
Karolewski Krzysztof Olsztyn 35-39 322
Karpiński Jarosław Radom 35-39 457
Karwowski Daniel Płońsk 25-29 405
Kędzierski Szymon Kwidzyn 30-34 495
Kępiński Marek Warszawa 40-44 367
Khan David Leszno 35-39 404
Kieda Aleksandra Białystok 25-29 470
Kieda Wojciech Białystok 40-44 473
Kiełbasa Mieczysław Świdnik 55-59 467
Kiełbasa Robert Lublin 30-34 356
Kieres Michał Jaroty 30-34 -
Kiereś Arkadiusz Warszawa 40-44 -
Kiliańczyk Michał Stawiguda 30-34 429
Klejzerowicz Paweł Białystok 25-29 338
Klejzerowicz Roman Ełk 40-44 528
Klepacki Tomasz Warszawa 60-64 480
Kocik Kamil Lasocin 25-29 484
Kołecki Michał (Gąsior Krystian , Gąsior Piotr) Iława / Susz 18-24 442
Kołodziej Antoni Kalej 65-69 381
Kondraciuk Darek Toruń 40-44 462
Konopacki Piotr Olsztyn 40-44 485
Kornes Janusz Sosnowiec 45-49 516
Kosecki Konrad Ząbki 35-39 397
Kościesza Piotr Olsztyn 30-34 399
Kowalski Lukasz Poznan 35-39 412
Królicki Maciej Biskupiec 30-34 328
Krupiński Maciej Mogilany 35-39 434
Kuc Monika Kraków 35-39 506
Kulka Sergiusz Lesznowola 35-39 379
Kunat Tomasz Pińczów 50-54 481
Kurmin Bartosz Olsztyn 30-34 443
Kuskowski Marek Gołdap 40-44 -
Kwakszys Krzysztof Sępopol 35-39 384
Kwieciński Sebastian Mława 40-44 463
Lange Grzegorz Gołdap 40-44 523
Lejman Adam Warszawa 45-49 393
Leśniowski Piotr Opole 35-39 -
Lewczuk Łukasz Białystok 35-39 489
Lisowski Przemysław Olsztyn 40-44 425
Litawa Jacek Warszawa 45-49 363
Łabuz Ewa Wrocław 60-64 431
Łączyńska Malwina Warszawa 30-34 488
Łomża Dorian Warszawa 30-34 469
Łukiewicz Łukasz Elbląg 35-39 441
Łyskanowski Marcin Gdańsk 40-44 413
Maciesz Piotr Warszawa 45-49 337
Madany Michał Warszawa 40-44 453
Makowski Mariusz Lublin 45-49 -
Maliszewski Adam Poznań 25-29 508
Marek Andrzej Malbork 40-44 524
Markiewicz Marcin Świdnica 45-49 455
Masewicz Łukasz Suchy Las 40-44 479
Matkowski Jarosław Świdnica 50-54 456
Michnicki Marcin Warszawa 40-44 -
Mickiewicz Konrad Gdańsk 45-49 509
Miętkiewicz Rafał Gdańsk 40-44 -
Miskiewicz Marek Lublin 50-54 374
Mosur Kamil Warszawa 40-44 496
Musiał Marcin Warszawa 40-44 423
Nawrocki Sergiusz Pluski 50-54 458
Niemczuk Kamil Olsztyn 30-34 533
Niemczuk Waldemar Olsztyn 55-59 532
Niewiadomski Mirosław Lidzbark Warmiński 45-49 -
Nizio Adam Białystok 18-24 513
Noll Dariusz Ostrołęka 45-49 349
Okoczuk Jakub Olsztyn 30-34 460
Olczak Anna Warszawa 35-39 514
Olejnik Bartosz Opoczno 25-29 375
Olszewski Michał PRUSZKÓW 35-39 411
Ołowski Jakub Biskupiec 30-34 471
Orłowski Piotr Olsztyn 40-44 378
Orzechowski Arkadiusz Piaseczno 60-64 -
Otłowski Grzegorz Elbląg 30-34 -
Otto Marta Grodzisk Mazowiecki 35-39 420
Pachla Adam Warszawa 35-39 348
Pajka Łukasz Klebark Wielki 35-39 330
Pałysa Marek Dawidy Bankowe 40-44 336
Pankowska Katarzyna Iława 35-39 487
Parfieniuk Bartosz Białystok 35-39 343
Patalon Piotr Nowe Miasto Lubawskie 45-49 368
Pazdrąg Karolina Ciechanów 30-34 -
Peda Tomasz Lidzbark Warmiński 45-49 483
Perkowski Jarosław Suwałki 45-49 465
Pertkiewicz Michał Warszawa 35-39 447
Piotrowski Rafał Choroszcz 35-39 -
Piotrowski Wiktor Kętrzyn 45-49 439
Pless Wojciech Rogóźno 45-49 357
Pokorski Marek Warszawa 45-49 333
Polaczuk Piotr Gdańsk 45-49 387
Punpur Marcin Ostróda 35-39 517
Pupka Artur Ligota Piękna 50-54 529
Pytlak Piotr Milanówek 45-49 440
Reuter Tomasz Sopot 45-49 -
Reza Marek Olsztyn 50-54 402
Rogala Jacek Wrocław 55-59 444
Rojek Andrzej Olsztyn 45-49 -
Rokicki Leszek Elbląg 45-49 388
Rokicki Tomasz Białystok 55-59 339
Roś Piotr Olsztyn 30-34 522
Rożek Robert Warszawa 40-44 519
Różański Tomasz Warsaw 45-49 452
Rutkowski Paweł Olsztyn 35-39 477
Rutkowski Slawomir Warszawa 35-39 401
Ruzik Rafał Warszawa 35-39 334
Rybicki Artur Radzanów 18-24 391
Rynko Paweł Olsztyn 35-39 419
Saba Tomasz Chotomów 40-44 -
Sakowski Arkadiusz Olsztyn 30-34 438
Sarbiewski Dariusz Bartąg 40-44 353
Sienkiewicz Wojciech Olsztyn 55-59 323
Sikora Julita Ligota Piękna 45-49 530
Siwek Piotr Ciechanów 40-44 416
Skiba Stanisław Koniecpol 60-64 426
Składanek Jakub Warszawa 25-29 521
Skrzynkowska Joanna Opole 40-44 358
Skrzynkowski Piotr Opole 40-44 362
Skuza Paweł Warszawa 30-34 478
Sołowianow Wiaczesław Warszawa 30-34 505
Sońta Wojciech Radom 45-49 347
Sowa Michał Warszawa 30-34 515
Stachowicz Maciej Kobyłka 40-44 344
Stanoch Jakub Poznań 35-39 437
Starzyński Piotr Kętrzyn 35-39 324
Staszczyk Sławomir Lasocin 50-54 475
Stemporzecki Tomasz Elbląg 45-49 372
Stępka Paweł Ostróda 30-34 398
Strasz Katarzyna Łomianki 35-39 414
Sugier Dawid Olsztyn 25-29 -
Sukacz Dawid Warszawa 45-49 389
Suwara Piotr Gdańsk 35-39 499
Sydor Tomasz Gdańsk 30-34 520
Szablińska Joanna Ostróda 25-29 472
Szarmacher Sebastian Działdowo 35-39 325
Szatkowski Marcin Pomiechówek 35-39 428
Szczepanik Andrzej Kazimierza Wielka 65-69 497
Szczęsny Marcin Marki 45-49 341
Szpilski Bartek Sochaczew 70-… -
Szymański Łukasz Olsztyn 35-39 -
Ślipy Adam Gdynia 40-44 511
Śmieciński Krzysztof Olsztyn 45-49 329
Świderski Andrzej Kobyłka 30-34 451
Świderski Maksymilian Warszawa 18-24 468
Świerczewski Piotr Smolec 40-44 445
Świerżewski Łukasz Warszawa 40-44 534
Tadla Paweł Ostróda 35-39 433
Tarczewski Tomasz Zawiercie 35-39 -
Telszewski Maciej Mała Piaśnica 40-44 410
Topolewski Jacek Iława 45-49 386
Trzaska Marek Szczytno 30-34 392
Turczyński Łukasz Gdynia 30-34 436
Turkiewicz Mateusz Wschowa 30-34 502
Twardy Michał Gdańsk 45-49 518
Urban Krzysztof Warszawa 35-39 448
Urbankiewicz Aleksandra Warszawa 35-39 450
Utykański Michał Ełk 30-34 491
Waclawski Krzysztof Ilawa 50-54 369
Walkowiak Marcin Subkowy 40-44 507
Wasilewska Joanna Warszawa 45-49 377
Werochowski Wlodzimierz Chwaszczyno 40-44 355
Wieteska Inga Bolimów 25-29 390
Wikalinski Jaroslaw Warszawa 45-49 531
Wiliński Tomasz Olsztyn 40-44 490
Wiśniewska Joanna Gdańsk 40-44 461
Wiśniewski Witold Gdańsk 50-54 464
Wojciechowski Piotr Olsztyn 30-34 326
Wojtyna Łukasz Warszawa 30-34 400
Wołyniec Emilia Gołdap 35-39 430
Worobel Mateusz Olsztyn 30-34 493
Woźniak Mikołaj Warszawa 35-39 361
Wydarty Emil Gdańsk 35-39 510
Zagrzejewski Bartosz Warszawa 30-34 394
Zakrzewska Ewa Warszawa 40-44 -
Zakrzewski Wojciech Warszawa 40-44 504
Zarzycki Wojciech Ostroleka 45-49 346
Zaurski Marcin Ostrołęka 70-… 421
Zaurski Pawel Dzbenin 45-49 -
Zaurski Piotr Ostrołęka 45-49 422
Zdobylak Krzysztof Lubawa 35-39 370
Zielińska Anna Olsztyn 35-39 501
Zieliński Adam Olsztyn 30-34 331
Zięba Marcin Warszawa 40-44 449
Żarejko Sławomir (Janusz Zajczyk,Dominik Gołębiowski) Barczewo 45-49 -
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Triminator
  • Garmin Ultra Race
  • Garmin SwimRun Series
  • Triathlon Series TTT
  • ILF Triathlon