Elemental Tri Series Olsztyn 2018 - dystans olimpijski Pokaż

Lista startowa Triathlon - Triathlon olimpijski 1,5-40-10

Sztafety

Nazwisko i imię Miejscowość Kat. wiekowa Nr startowy
Chylak Kamil (Fuliński Piotr, Górski Mateusz) Warszawa 35-39 332
Kołecki Michał (Gąsior Krystian , Gąsior Piotr) Iława / Susz 18-24 -

Lista główna

Nazwisko i imię Miejscowość Kat. wiekowa Nr startowy
Abramczyk Marcin Olsztyn 40-44 321
Abramczyk Rafał Warszawa 35-39 335
Biernat Ryszard Dywity 60-64 340
Bogucki Marcin Warszawa 30-34 406
Bogusławski Marcin Toruń 30-34 395
Bohater Piotr Wrocław 40-44 409
Bronakowski Andrzej Olsztyn 40-44 396
Burnecki Artur Hajnówka 40-44 -
Chętnik Artur Białystok 35-39 408
Chmielewski Piotr Warszawa 40-44 357
Chodyna Monika Olsztyn 25-29 354
Ciborowska Aneta Pisz 40-44 351
Ciborowski Sebastian Pisz 45-49 352
Cybulski Kamil Gołdap 30-34 373
Czekirda Radosław Chotomów 50-54 415
Czesławski Andrzej Warszawa 35-39 364
Demianiuk Marcin Skrzeszew 40-44 411
Dudela Adrian Warszawa 35-39 385
Dudkiewicz Paweł Warszawa 25-29 407
Durak Jerzy Dywity 60-64 359
Faveeuw David Olsztyn 45-49 418
Fomichev Dmitrii Gusev 55-59 403
Gajewski Sebastian Żyrardów 35-39 366
Garbiec Tomasz Warszawa 40-44 -
Gierasimczyk Rafał Morąg 25-29 345
Gierasimczyk Stanisław Morąg 55-59 350
Gietka Leszek Pułtusk 45-49 383
Gonczarek Bartosz Kamieniec Wroclawski 40-44 417
Grzenkowicz Jacek Gdynia 50-54 -
Gudaniec Dorota Koszalin 55-59 382
Gudaniec Radosław Koszalin 55-59 380
Hartlinski Wojciech Patryki 30-34 342
Hermanowicz Adam Studzianki 40-44 376
Hermanowicz Cezary Ełk 30-34 -
Jankowski Damian Warszawa 30-34 360
Jarząbek Lindholm Anna Warszawa 40-44 371
Jonio Katarzyna Szeligi 35-39 365
Jonio Tomasz Szeligi 35-39 341
Kajetanowicz Krzysztof Warszawa 35-39 327
Kamiński Szymon Warszawa 30-34 -
Karolewski Krzysztof Olsztyn 35-39 322
Karwowski Daniel Płońsk 25-29 405
Kępiński Marek Warszawa 40-44 367
Khan David Leszno 35-39 404
Kiełbasa Robert Lublin 30-34 356
Kiereś Arkadiusz Warszawa 40-44 -
Klejzerowicz Paweł Białystok 25-29 338
Kołodziej Antoni Kalej 65-69 381
Kosecki Konrad Ząbki 35-39 397
Kościesza Piotr Olsztyn 30-34 399
Kowalski Lukasz Poznan 35-39 412
Królicki Maciej Biskupiec 30-34 328
Kulka Sergiusz Lesznowola 35-39 379
Kuskowski Marek Gołdap 40-44 -
Kwakszys Krzysztof Sępopol 35-39 384
Lejman Adam Warszawa 45-49 393
Litawa Jacek Warszawa 45-49 363
Łomża Dorian Warszawa 30-34 -
Łyskanowski Marcin Gdańsk 40-44 413
Maciesz Piotr Warszawa 45-49 337
Miętkiewicz Rafał Gdańsk 40-44 -
Miskiewicz Marek Lublin 50-54 374
Musiał Marcin Warszawa 40-44 423
Niemczuk Kamil Olsztyn 30-34 -
Noll Dariusz Ostrołęka 45-49 349
Olejnik Bartosz Opoczno 25-29 375
Orłowski Piotr Olsztyn 40-44 378
Otto Marta Grodzisk Mazowiecki 35-39 420
Pachla Adam Warszawa 35-39 348
Pajka Łukasz Klebark Wielki 35-39 330
Pałysa Marek Dawidy Bankowe 40-44 336
Parfieniuk Bartosz Białystok 35-39 343
Patalon Piotr Nowe Miasto Lubawskie 45-49 368
Pazdrąg Karolina Ciechanów 30-34 -
Pertkiewicz Michał Warszawa 35-39 -
Piotrowski Rafał Choroszcz 35-39 -
Pokorski Marek Warszawa 45-49 333
Polaczuk Piotr Gdańsk 45-49 387
Reuter Tomasz Sopot 45-49 -
Reza Marek Olsztyn 50-54 402
Rokicki Tomasz Białystok 55-59 339
Roś Piotr Olsztyn 30-34 -
Rutkowski Slawomir Warszawa 35-39 401
Ruzik Rafał Warszawa 35-39 334
Rybicki Artur Radzanów 18-24 391
Rynko Paweł Olsztyn 35-39 419
Sarbiewski Dariusz Bartąg 40-44 353
Sienkiewicz Wojciech Olsztyn 55-59 323
Sitek Grzegorz Tarnowskie Góry 40-44 -
Siwek Piotr Ciechanów 40-44 416
Skrzynkowska Joanna Opole 40-44 358
Skrzynkowski Piotr Opole 40-44 362
Sońta Wojciech Radom 45-49 347
Stachowicz Maciej Kobyłka 40-44 344
Starzyński Piotr Kętrzyn 35-39 324
Stemporzecki Tomasz Elbląg 45-49 372
Stępka Paweł Ostróda 30-34 398
Strasz Katarzyna Łomianki 35-39 414
Sukacz Dawid Warszawa 45-49 389
Szarmacher Sebastian Działdowo 35-39 325
Szymański Łukasz Olsztyn 35-39 -
Ślipy Adam Gdynia 40-44 -
Śmieciński Krzysztof Olsztyn 45-49 329
Tarczewski Tomasz Zawiercie 35-39 -
Telszewski Maciej Mała Piaśnica 40-44 410
Topolewski Jacek Iława 45-49 386
Trzaska Marek Szczytno 30-34 392
Utykański Michał Ełk 30-34 -
Waclawski Krzysztof Ilawa 50-54 369
Wasilewska Joanna Warszawa 45-49 377
Wejkuć Grzegorz Mragowo 40-44 388
Werochowski Wlodzimierz Chwaszczyno 40-44 355
Wieteska Inga Bolimów 25-29 390
Wiliński Tomasz Olsztyn 40-44 -
Wojciechowski Piotr Olsztyn 30-34 326
Wojtyna Łukasz Warszawa 30-34 400
Woźniak Mikołaj Warszawa 35-39 361
Zagrzejewski Bartosz Warszawa 30-34 394
Zakrzewska Ewa Warszawa 40-44 -
Zarzycki Wojciech Ostroleka 45-49 346
Zaurski Marcin Ostrołęka 70-… 421
Zaurski Pawel Dzbenin 45-49 -
Zaurski Piotr Ostrołęka 45-49 422
Zdobylak Krzysztof Lubawa 35-39 370
Zieliński Adam Olsztyn 30-34 331
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Bieg Piekarczyka
  • ILF Triathlon