Garmin Ultra Race Radków 2018 - bieg na 81 km Pokaż

Lista startowa Bieg górski - 81 km

Lista główna

Nazwisko i imię Miejscowość Kat. wiekowa Nr startowy
Bandurowski Andrzej Nowa Sól 40-49 36
Bartkowiak Mariusz Opole 30-39 72
Bartniak Kamil Warszawa 30-39 -
Bekiesza Grzegorz Wodzisław Slaski 40-49 -
Białek Rafał Poznań 40-49 65
Bielkowski Wojciech Płock 40-49 -
Borowski Marcin Poznań 30-39 -
Botkiewicz Jarosław Piaseczna Górka 40-49 37
Bruś Marcin Warszawa 40-49 46
Budkowski Kamil Siechnice 30-39 27
Cegliński Sebastian Baranów 40-49 -
Chełek Tomasz Gniezno 40-49 79
Chwistek Maciej Kraków 40-49 -
Cichocki Mariusz Radom 50-59 -
Ciechorski Andrzej Dachowa 30-39 24
Czaronek Piotr Poznań 40-49 54
Dąbrowski Daniel Lubin 40-49 64
Derencz Michał Tłumaczów 30-39 43
Drozd Michał Kołaków 40-49 96
Dwornicki Paweł Żary 30-39 -
Dybol Dawid Ostrów Wielkopolski 30-39 103
Dzien Mateusz Poznań 18-29 -
Dzierżyński Piotr Konstancin-Jeziorna 40-49 85
Fiuk Mirosław Milicz 30-39 29
Gajewski Konrad Radomsko 18-29 -
Gajlusz Dawid Oleśnica 30-39 56
Galus Krzysztof Jedlina Zdrój 30-39 -
Gałuszka Dawid Świętochłowice 18-29 22
Glos Łukasz Stara Łomnica 30-39 73
Głombik Krzysztof Książenice 50-59 104
Głuchowska Natalia Radom 18-29 -
Góral Robert Gniezno 40-49 39
Gruntowski Mateusz Niemodlin 30-39 -
Hetman Radosław Jaworzno 30-39 88
Hetmański Tomasz Plewiska 40-49 -
Hickiewicz Ludwik Świętoszów 40-49 18
Jachimecki Rafał Głogów 30-39 41
Jakubiec Radek Dąbrowa Górnicza 40-49 78
Jakubowski Wojciech Uniejów 40-49 33
Jasikowski Łukasz Gliwice 18-29 15
Jaworowicz Dobrochna Konstancin-Jeziorna 40-49 -
Jaworowicz Tomasz Konstancin-Jeziorna 40-49 23
Jejer Magdalena Warszawa 30-39 -
Jęsiek Artur Leszno 18-29 44
Kamiński Łukasz Wrocław 40-49 105
Kaproń Sebastian Rakownia 40-49 68
Karczyński Dariusz Oleśnica 40-49 74
Karlinskiy Anton Gdańsk 30-39 -
Karwaczyński Roger Piechowice 30-39 99
Kazubsk1 Mariusz Wrocław 30-39 -
Klatka Łukasz Wrocław 30-39 83
Kocik Marcin Wrocław 40-49 42
Konarska Aleksandra Gorzów Wlkp. 30-39 -
Kosin Paweł Kielce 30-39 13
Krell Marcin Witaszyce 30-39 102
Krzyżański Maciej Dzikowo 40-49 101
Krzyżostaniak Marcin Puszczykowo 40-49 48
Kulczewski Łukasz Wrocław 30-39 -
Kuldanek Marcin Stanisławów 40-49 69
Kuliński Wojciech Wysoka 30-39 55
Kurasiński Jan Poznań 40-49 40
Kuriata Marcin Władysławowo 40-49 66
Kwieciński Michał Warszawa 40-49 -
Legendziewicz Iga Milicz 30-39 84
Lewandowski Paweł Rzeszów 40-49 -
Machura Sebastian Chorzów 30-39 -
Małkowski Bogdan Murów 50-59 57
Mamot Marcin Chrzanów 40-49 -
Margasiński Jacek Ząbkowice Śląskie 30-39 61
Marukiewicz Marek Jelenia Góra 30-39 17
Masiowski Arkadiusz Nowa Sól 40-49 86
Maślankiewicz Bartłomiej Żarki 18-29 -
Matuszek Krzysztof Czechowice-Dziedzice 30-39 63
Mazurek Roman Murów 40-49 47
Medejszo Mariusz Nowa Sól 40-49 32
Melnyk Ivan Wroclaw 30-39 -
Michalak Piotr Warszawa 30-39 -
Midera Szymon Łódź 40-49 76
Mietła Łukasz Katowice 30-39 80
Morga Bogdan Bedlno 30-39 -
Mossoczy Zbigniew Zabierzów 40-49 107
Mroziński Leszek Reda 30-39 100
Mróz Jacek Zlotoryja 40-49 -
Muryn Violetta Koszalin 40-49 87
Napora Pawel Legnica 40-49 -
Napora Przemysław Lubin 30-39 -
Nawrocka Natalia Katowice 40-49 21
Nawrocki Przemek Katowice 40-49 12
Olik Arkadiusz Warszawa 30-39 -
Ordziejewski Dominik Kościelna Wies 30-39 97
Pająk Michał Dankowice 30-39 93
Pałys Marcin Nowa Ruda 30-39 -
Para Przemyslaw Leszno 30-39 -
Pasecka Sylwia Gliwice 40-49 -
Pasieka Przemysław Katowice 30-39 106
Pasternok Marian Zabrze 40-49 -
Pastusiak Adam Warszawa 30-39 -
Patel Niraj Wrocław 18-29 108
Patrzyk Jacek Świętochłowice 40-49 -
Petryna Jagoda Wrocław 30-39 82
Piniarski Paweł Poznań 30-39 16
Pisingas Mariusz Gliwice 40-49 62
Piwońska Agnieszka Łódź 40-49 52
Plata Marta Bytom 40-49 14
Plonkowski Sebastian Płoty 40-49 -
Podlewski Rafał Głogów 30-39 51
Podolak Ula Wrocław 18-29 92
Porowski Waldek Celestynów 40-49 -
Pruta Rafał Warszawa 40-49 -
Pszeniczna Diana Żary 30-39 -
Raszpla Robert Piaseczno 40-49 70
Reichel Kamil Robert Kraków 30-39 -
Reszke Marek Racławice Śląskie 18-29 34
Robakowski Michał Łódź 30-39 20
Sioma Konrad Rokietnica 30-39 60
Skrzypek Krzysztof Bytom 30-39 38
Skwarek Piotr Czechowice-Dziedzice 18-29 31
Sławska Anna Czechowice-Dziedzice 30-39 30
Smolak Agata Wolsztyn 30-39 -
Sobieraj Grzegorz Gdynia 30-39 98
Stachowiak Adam Rydzyna 30-39 -
Staniec Piotr Kielce 40-49 -
Staśkiewicz Michał Warszawa 40-49 -
Susz Marian Sobótka 30-39 45
Szczepaniak Karol Głogów 40-49 -
Szczepański Andrzej Zielona Góra 40-49 58
Sztyk Grzegorz Grodzisk Mazowiecki 30-39 11
Ślusarek Grzegorz Gołuski 30-39 -
Twardosz Witold Ruda Śląska 40-49 81
Wasielewski Włodzimierz Zdzieszowice 40-49 25
Wierzbicki Łukasz Ostrów Mazowiecka 18-29 -
Wierzbicki Rafał Szczecin 40-49 91
Wiktorowicz Tomasz Warszawa 40-49 35
Wiśniewski Radosław Łódź 40-49 71
Witkowski Tomasz Żary 40-49 -
Włochal Robert Wałbrzych 30-39 90
Włodarski Przemysław Warszawa 30-39 -
Wojciechowski Aleksander Września 30-39 -
Wojcieszek Joanna Kostrzyn Wlkp 30-39 49
Woźna Magdalena Zielona Góra 40-49 77
Wróbel Łukasz Leszno 40-49 75
Wsuł Monia Swarzedz 40-49 50
Wybraniec Michał Wałbrzych 30-39 19
Wysoczański Adrian Pietrzykowice 40-49 53
Zagrobelny Radosław Wrocław 50-59 59
Zając Krzysztof Poznań 40-49 28
Zając Paweł Słubice 40-49 -
Zakrzewski Michał Grodzisk Mazowiecki 30-39 -
Zgraj Leszek Mikołów 40-49 67
Zieliński Andrzej Adamowice 30-39 94
Zieliński Marek Jaworzno 30-39 95
Znamiec Marcin Warszawa 40-49 -
Żurek Mariusz Rawicz 40-49 89
Żyża Piotr Skokowa 40-49 26
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Triminator
  • Garmin Ultra Race
  • Garmin SwimRun Series
  • Triathlon Series TTT
  • ILF Triathlon