Garmin Ultra Race Radków 2018 - bieg na 53 km Pokaż

Lista startowa Bieg górski - Bieg górski - 53 km

Lista główna

Nazwisko i imię Miejscowość Kat. wiekowa Nr startowy
Abulewicz Wojciech Wrocław 50-59 743
Adamczyk Radosław Głowno 60-… 774
Adamiak Marta Złoty Stok 30-39 740
Andrzejewicz Paweł Żary 40-49 -
Andrzejewski Marek Krzyszkowo 40-49 -
Antosiak Martyna Kędzierzyn-Koźle 18-29 -
Antosiak Tomasz Kędzierzyn-Koźle 30-39 -
Augustowska Izabela Wartkowice 40-49 746
Babiak Bartosz Konin 30-39 643
Bagińska Paulina Rydzyna 30-39 953
Banasiak Marcin Łódź 40-49 721
Bandurowska Agnieszka Nowa Sól 40-49 690
Baniak Marcin Michałowice 40-49 1031
Bar Stanisław Strzelce Opolskie 40-49 1088
Bartko Maciej Skierniewice 30-39 700
Bartolik Piotr Warszawa 40-49 975
Bartz Jaroslaw Gniezno 18-29 -
Bator Michał Nadolice Wielkie 30-39 670
Bąk Agata Sobienie Jeziory 30-39 794
Bąk Piotr Konstancin-Jeziorna 30-39 796
Bednarska Kaśka Kielce 40-49 853
Bednarz Krzysiek Brzeg 40-49 641
Bendig Wojciech Radków 40-49 906
Białek Mirosław Wronki 30-39 676
Bienias Piotr Warszawa 40-49 942
Bieniek Grzegorz Lubawka 30-39 913
Bijak Norbert Lubań 40-49 1013
Binek Mariusz Ostrów Wielkopolski 30-39 1067
Bioły Małgorzata Mirków 40-49 -
Biskup Przemysław Pszów 30-39 -
Błesnowski Krzysztof Śmigiel 30-39 831
Błędkowska Katarzyna Opole 30-39 1014
Bogaczyk Piotr Ostrów Wielkopolski 18-29 754
Bojan Adam Rumia 40-49 767
Brodowski Marcin Wrocław 40-49 661
Brodziak Rafał Tłokinia Kościelna 30-39 828
Brzeziński Marcin Pruszków 40-49 789
Buczek Magda Kraków 30-39 928
Buczek Tomasz Kraków 30-39 927
Budkowski Kamil Siechnice 30-39 1071
Budzyński Mateusz Wrocław 40-49 777
Bujak Damian Gostyń 18-29 697
Bujarski Michał Warszawa 30-39 986
Bułat Patryk Wrocław 18-29 1011
Bułat Radosław Wrocław 18-29 983
Burzak Sebastian Koszalin 40-49 1041
Burzyński Tomasz Józefosław 40-49 924
Ceberak Bartosz Lubartów 30-39 -
Cecuła Andrzej Głogów 18-29 1060
Chraplewska Karolina Poznań 30-39 666
Chrobasik Monika Siemianowice Śląskie 40-49 1053
Chromiński Maciej Gorzów Wlkp. 40-49 738
Chrzuszcz Anna Gorzow Wlkp 30-39 996
Chwistek Maciej Kraków 40-49 785
Ciecierski Przemysław Skórzewo 40-49 -
Ciepliński Tomasz Jelenia Góra 30-39 -
Cieślak Krzysztof Rzepin 30-39 1054
Cupriak Daniel Grodków 40-49 1001
Cybułka Mariusz Grodzisk Wielkopolski 30-39 -
Czachowski Michał Warszawa 40-49 918
Czarniecki Daniel Polanica-Zdrój 30-39 1025
Czerniak Tobiasz Krapkowice 30-39 1045
Czub Piotr Strzegom 18-29 1029
Damm Zbigniew Brzeg 40-49 812
Dawidowski Robert Koziegłowy 40-49 972
Dąbrowski Cezary Piaseczno 40-49 10035
Dec Rafał Bierutów 40-49 781
Deperas Olek Toruń 30-39 815
Dering Marcin Wrocław 30-39 648
Dettlaff Patrycja Wilcza Góra 30-39 -
Dłubała Marek Szklary Górne 30-39 683
Dobrek Wojciech Szczecin 50-59 811
Dobroś Tomasz Wieruszów 40-49 932
Dobrowolska Grażyna Dębica 40-49 1087
Dobrzyniecki Piotr Chorzów 30-39 1036
Doliński Tomasz Wrocław 50-59 1022
Domagała Grażyna Wrocław 30-39 -
Domagała Tomasz Poniec 40-49 816
Doniec Marek Piotrków Trybunalski 40-49 -
Drozd Michał Kołaków 40-49 10006
Duniec Małgorzata Grodzisk Mazowiecki 30-39 969
Dura Adam Wysoka 30-39 -
Durałek Andrzej Pruszcz 40-49 613
Dworczak Maciej Gostyń 18-29 863
Dybol Dawid Ostrów Wielkopolski 30-39 10005
Dymarski Mariusz Czerwonak 40-49 -
Dyraga Marcin Gliwice 40-49 867
Dzidt Małgorzata Gliwice 30-39 -
Dziuba Emilian Mikołów 40-49 807
Emilianów Agnieszka Zielona Góra 30-39 1040
Ernandes Kamilla Świebodzin 40-49 1003
Falkowski Piotr Piaseczno 40-49 10039
Fiałka Maciej Kaczory 40-49 -
Fijałkowski Waldemar Trzebnica 40-49 10015
Filipowski Krzysztof Zielona Góra 30-39 652
Fleszer Urszula Sulechów 40-49 1079
Florczak Maciej Gorzów Wlkp. 50-59 1050
Frąc Dariusz Gliwice 40-49 -
Frąckowiak Michał Poznań 40-49 726
Frąckowiak Norbert Kościan 40-49 974
Frej Marcin Warszawa 30-39 779
Frybel Damian Obra 40-49 -
Furman Konrad Murowana Goślina 18-29 991
Furman Mirosław Oleśnica 60-… 659
Gajlusz Dawid Oleśnica 30-39 1023
Galuch Agnieszka Kudowa Zdrój 30-39 886
Garczyńska Ania Katowice 40-49 764
Garczyński Darek Katowice 40-49 919
Garnek Piotr Wroclaw 30-39 -
Gasiorek Piotr Mysłowice 40-49 846
Gawron Bartłomiej Polska Nowa Wieś 40-49 834
Gawroński Marek Chorzów 40-49 713
Gąsiorek Kamila Warszawa 18-29 768
Gieraś Tomasz Wrocław 30-39 1012
Glina-Krawczyk Małgorzata Starczów 40-49 720
Gładysz Robert Bielawa 40-49 684
Głombik Krzysztof Książenice 50-59 10004
Głowacki Artur Głogów 40-49 -
Godlewski Krzysztof Żarów 30-39 -
Goliński Michał Otwock 30-39 1044
Goncerzewicz Anna Kwirynów 30-39 854
Gorgoliński Dariusz Murowana Goslina 30-39 997
Gortat Bartosz Kluki 40-49 -
Gościński Sławomir Dobrzeń Mały 30-39 756
Góralski Piotr Piaski 30-39 760
Górnicki Wojciech Tychy 40-49 735
Grabicki Sebastian Wagrowiec 40-49 691
Grabowski Maciej Płock 40-49 10028
Gręzel-Gawron Jolanta Polska Nowa Wieś 40-49 833
Grobelny Rafał Czarnożyły 30-39 758
Gruntowski Mateusz Niemodlin 30-39 10016
Grycman Łukasz Trzcinica 40-49 896
Grygier Tomasz Kościan 40-49 749
Grzebieluch Katarzyna Rybnik 30-39 795
Grzebieluch Łukasz Rybnik 30-39 948
Grzesiak Rafał Głogów 40-49 679
Grzęda Krzysztof Nowa Wola 50-59 775
Grzywiński Bartosz Toruń 30-39 999
Grzywiński Wojtek Toruń 30-39 1002
Hajduk Marcin Szczawno Zdrój 40-49 1039
Hakke Małgorzata Jelenia Góra 40-49 822
Hamryszczak Dawid Żurawica 18-29 -
Hangiel Bolesław Szydłowiec 18-29 879
Hangiel Urszula Warszawa - Polska 30-39 917
Haremza Kinga Poznań 40-49 674
Harendarz Zbigniew Obora 40-49 658
Harkiewicz Wiola Poznań 30-39 611
Hejna Łukasz Wrocław 40-49 656
Hetka Magdalena Wolsztyn 18-29 -
Hill Alex West Norwood 18-29 1037
Hryczyńska Kamila Ziębice 18-29 -
Hysyk Jakub Wrocław 30-39 989
Ignaszewski Krzysztof Śrem 30-39 -
Iwan Robert Wrocław 40-49 1068
Iwaszczyszyn Joachim Wrocław 18-29 1076
Jabłoński Tomasz Marklowice 40-49 835
Jakubowski Wojciech Uniejów 40-49 920
Jakuszek Krzysztof Piaski Wlkp 40-49 895
Jakusz-Gostomski Sławek Marki 40-49 627
Jankowiak Krzysztof Krosinko 40-49 -
Jankowska Małgorzata Poznań 30-39 716
Janowska Kinga Wrocław 30-39 -
Janowski Witold Wrocław 30-39 -
Januchta Przemysław Lubin 40-49 685
Januszewski Maciej Gdańsk 30-39 625
Jarczyński Piotr Ostrów Wielkopolski 18-29 1058
Jaroszewski Marek Pila 40-49 956
Jarosz-Piwońska Aldona Góra Kalwaria 30-39 842
Jasińska Patrycja Tychy 18-29 869
Jaworowicz Dobrochna Konstancin-Jeziorna 40-49 629
Jaworowicz Tomasz Konstancin-Jeziorna 40-49 10030
Jejer Magdalena Warszawa 30-39 766
Jeka Mateusz Wrocław 18-29 1078
Jermak Kamil Płoty 30-39 10022
Jesiolowski Michal Zielonki 30-39 10034
Józwik Leszek Kołaków 40-49 1091
Jurkowska Joanna Lubin 40-49 724
Juszczyk Jaroslaw Dabrowa Gornicza 30-39 941
Kaczmarek Daniel Luboń 40-49 753
Kaczmarek Mateusz Luboń 30-39 729
Kaliczak-Szwaja Monika Szprotawa 40-49 973
Kalita Artur Kędzierzyn-Koźle 40-49 861
Kania Marian Rybnik 40-49 1070
Karalus Sebastian Krosinko 30-39 799
Karamon Marcin Opole 40-49 782
Karaś Marek Toruń 50-59 10021
Kasiński Przemysław Leszno 40-49 1038
Kasperski Grzegorz Kędzierzyn-Koźle 30-39 1066
Kaszluga Katarzyna Warszawa 30-39 -
Kata Katarzyna Zielona Góra 30-39 733
Kata Łukasz Zielona Góra 30-39 734
Kawa Barbara Żyraków 30-39 818
Kazmierczyk Michal Radzionkow 30-39 900
Kazubsk1 Mariusz Wrocław 30-39 -
Kaźmierczyk Adam Katowice 30-39 872
Kąkol Krzysztof Wroclaw 18-29 634
Kirej Mariusz Legnica 50-59 -
Kirilenko Anastasia Moscow 30-39 1028
Kisielewski Zbigniew Gdynia 30-39 894
Kita Ewa Kedzierzyn-Kozle 50-59 657
Kiwior Jan Sosnowiec 60-… 944
Klaga Michał Karpacz 30-39 745
Kleczek Lukasz Bremen 18-29 765
Klima Dariusz Siemianowice Śląskie 30-39 1065
Klimek Antoni Ząbkowice Śląskie 30-39 792
Klimek Mateusz Gryfino 30-39 877
Klimowska Anetta Elbląg 30-39 709
Klimowski Przemysław Elbląg 40-49 710
Klonowski Jacek Bialowieza 40-49 -
Kłos Bartosz Opole 30-39 -
Kłosok Adam Marklowice 40-49 787
Kłosowski Kamil Mechlin 30-39 1035
Kłosowski Piotr Strzegom 40-49 10031
Kłosowski Seweryn Szczecin 40-49 669
Kobierski Szymon Sosnowiec 40-49 -
Kocik Marcin Wrocław 40-49 -
Kociołek Irek Brzeg Dolny 18-29 843
Kociumbas Bartosz Milicz 40-49 633
Koczur Kamila Warszawa 30-39 -
Kolasa Filip Leszno 30-39 694
Kołoczek Agata Czechowice-Dziedzice 30-39 647
Konieczny Bartosz Poznań 30-39 712
Konieczny Marcin Gostyń 30-39 817
Konopacki Krzysztof Ząbkowice Śląskie 40-49 739
Korba Michal Warszawa 40-49 723
Kornaś Marcin Ząbkowice Śląskie 40-49 761
Korniłow Piotr Warszawa 40-49 10010
Korobko Anna Brno 30-39 1086
Korytek Piotr Świebodzin 30-39 938
Kosielski Robert Łódź 30-39 800
Kosin Paweł Kielce 30-39 10011
Kostrubiec Jadwiga Lublin 30-39 -
Kostrzewski Sławomir Opole 40-49 1004
Kościuszkiewicz Krzysztof Szymanów 30-39 675
Kotkowski Arthur Silnowo 18-29 1021
Kotlarek Dawid Zielona Góra 40-49 668
Kotwicki Mateusz Oława 18-29 -
Kotysz Waldemar Opole 50-59 10012
Kowalczyk Ewelina Luboń 40-49 909
Kowalczyk Piotr Pruszków 30-39 742
Kowalewska Izabela Piaseczno 30-39 964
Kowalik Marcin Warszawa 30-39 1000
Kowalski Robert Wałbrzych 40-49 905
Kozłowska Anna Poznań 18-29 980
Kozłowski Paweł Wałbrzych 30-39 699
Kozłowski Wojciech Lisowice 50-59 -
Krasowski Jakub Warszawa 30-39 686
Kraśny Arkadiusz Piechcin 40-49 960
Krawczyk Dawid Wiesiółka 30-39 -
Krowiak Tomasz Sosnowiec 18-29 759
Król Jakub Poznań 30-39 798
Król Mieczysław Opole 30-39 10014
Krupa Ania Wierzchowie 30-39 623
Kruzel Rafał Legnica 40-49 10038
Krypiak Tomasz Wiązowna 40-49 -
Kubiak Marcin Zielona Góra 40-49 664
Kucharski Piotr Glinik Gm. Deszczno 40-49 987
Kuik Bartosz Śrem 30-39 -
Kujawa Cezary Juchnowiec Kościelny 30-39 780
Kujawska Angelika Łobżenica 30-39 898
Kujawska Małgorzata Warszawa 30-39 922
Kulbicki Piotr Wrocław 30-39 891
Kulig Tomasz Wrocław 40-49 903
Kunert Łukasz Poznań 18-29 850
Kupperschmidt Kamila Władysławowo 18-29 -
Kurkowiak Krzysztof Wrocław 30-39 665
Kurkus Aleksander Warszawa - Polska 40-49 970
Kuśnierz Krzysztof Smolec 40-49 -
Kutyba Mariusz Poznań 30-39 985
Kuzera Przemysław Jankowo 40-49 994
Kuźmiak Stanisław Żary 30-39 965
Kuźniak Martyna Warszawa 40-49 748
Kwiecień Kacper Ostrowiec Świętokrzyski 18-29 1057
Kwiecień Sławomir Tychy 18-29 946
Ladenberger Mateusz Czarny Bór 30-39 856
Lasota Rafał Wrocław 30-39 -
Lech Jacek Świebodzin 40-49 687
Lehmann Karolina Kaszczor 30-39 1026
Lewandowski Dawid Berlin 18-29 1017
Lewandowski Marek Żary 40-49 1072
Lewandowski Waldemar Gorzów Wlkp. 30-39 998
Lewandowski Wojciech Wrocław 40-49 -
Liberek Renata Łopuchowo 40-49 731
Linek Michał Czechowice-Dziedzice 40-49 1064
Ludwikowska Marta Kościan 18-29 802
Lukawski Robert Warszawa 40-49 1089
Łagoda Łukasz Zawonia 30-39 717
Łapacz Tomasz Warszawa 40-49 -
Łączka Dagmara Warszawa 30-39 1093
Łęcki Marcin Radom 30-39 826
Łopata Witold Wolsztyn 40-49 651
Łopatyński Jerzy Lublin 18-29 988
Łopoka Przemysław Ziębice 18-29 1077
Łoziński Tomasz Złotoryja 40-49 1063
Łoziński Wojciech Złotoryja 40-49 859
Łuczak Marcin Plewiska 30-39 871
Łuczak Przemysław Szczecin 40-49 617
Łuczyński Maciej Kłodawa 40-49 -
Łuszczakiewicz Tomasz Lubin 40-49 688
Łysuniak-Strauch Aleksandra Szczęsne 30-39 967
Łyżwa Paweł Kielce 40-49 10024
Machalica Agnieszka Radzionków 30-39 -
Machalski Sebastian Strzelin 40-49 -
Mackiewicz Katarzyna Świebodzin 40-49 1007
Maćkowski Jędrzej Warszawa 30-39 10027
Madej Elżbieta Kunice 40-49 776
Madziarska Monika Piaseczno 40-49 783
Majtkowski Marcin Kórnik 30-39 915
Małkowska Katarzyna Kraków 18-29 -
Małkowski Bogdan Murów 50-59 10017
Małolepszy Damian Kępno 30-39 771
Mamet Anna Czapury 30-39 645
Mamet Dominik Czapury 30-39 644
Mardaus Jaroslaw Jaszkowa Dolna 40-49 1024
Marek Robert Gliwice 40-49 698
Margas Grzegorz Proszowice 40-49 10025
Margasiński Michał Ząbkowice Śląskie 18-29 -
Markowski Tomasz Płock 30-39 10029
Marks Piotr Borzęcin Duży 40-49 751
Marukiewicz Marek Jelenia Góra 30-39 884
Marzec Karolina Deszczno 30-39 1010
Masło Andrzej Bystrzyca 40-49 793
Maśnicki Kamil Szczecin 40-49 719
Matusiak Mateusz Zielona Góra 18-29 707
Matwiejczuk Jacek Świebodzice 40-49 889
Mazurek Roman Murów 40-49 10001
Mazurkiewicz Andrzej Wólka Kozodawska 60-… 912
Mecan Magdalena Bystrzyca 18-29 804
Menesiak Błażej Poznań 30-39 708
Michalak Slawomir Pruszkow 50-59 10018
Michalski Marek Margonin 40-49 897
Michalski Piotr Wrocław 30-39 961
Michałowski Włodzimierz Grodzisk Mazowiecki 40-49 968
Miechowicz Małgorzata Krosno Odrzańskie 40-49 -
Mielcarek Przemysław Poznań 50-59 890
Mika Tomasz Warszawa 30-39 923
Mikeszova Jana Nova Paka 18-29 950
Mikołajczyk Tomasz Poznań 30-39 995
Mikołajewski Maciej Poznań 30-39 1027
Mikółka Monika Wodzisław Śląski 30-39 -
Milewicz Daniel Bolesławiec 30-39 -
Milka Miroslaw Janow 40-49 -
Milkowska Justyna Rybnik 30-39 1096
Miszczuk Ewelina Warszawa 40-49 -
Miziołek Andrzej Józefów 40-49 1049
Młynarski Paweł Józefów 30-39 849
Moniakowski Adam Żary 40-49 931
Mossoczy Zbigniew Zabierzów 40-49 10037
Mróz Jacek Zlotoryja 40-49 1061
Muryn Violetta Koszalin 40-49 10036
Musial Radoslaw Wroclaw 30-39 1020
Mycielski Mariusz Świerklaniec 40-49 616
Myszczyszyn Łukasz Kudowa Zdrój 30-39 752
Myszkowski Sebastian Konstancin-Jeziorna 40-49 820
Myśliński Tomasz Mrowiny 30-39 649
Nalazek Marcin Warszawa 30-39 10013
Namiota Urszula Dębica 50-59 823
Napierała Katarzyna Suchy Las 40-49 672
Nawara Katarzyna Batowice 18-29 808
Nawrocki Przemek Katowice 40-49 10023
Neumann Jacek Radków 50-59 747
Nicpoń Sebastian Krzepice 18-29 -
Nicpoń Sebastian Piła 30-39 727
Niedźwiedzka Anna Lubin 30-39 692
Niedźwiedzki Artur Lubin 30-39 693
Niemczak Basia Piaseczno 18-29 1033
Niemotko Juliusz Józefosław 40-49 962
Niezgódka Tomasz Wrocław 40-49 904
Nita Małgorzata Poznań 40-49 -
Nizioł Marian Piaseczno 60-… 836
Noculak Michał Luboń 30-39 728
Noszczyk Tomasz Nowa Ruda 18-29 614
Nowak Dorota Szczecin 30-39 788
Nowak Justyna Oborniki Śląskie 30-39 -
Nowak Karol Wolow 60-… 888
Nowak Wojtek Poznań 40-49 824
Nowicka Joanna Southampton 40-49 682
Nowicki Bartosz Piastów 30-39 882
Nowik Kamil Świebodzin 40-49 892
Nychowska-Szczerepa Karolina Leśna 30-39 -
Nykiel Mariusz Mysłowice 18-29 -
Obiala Krzysztof Lubin 40-49 737
Obłoza Piotr Piaseczno 40-49 1016
Ochota Rafał Stargard 40-49 770
Odelga Maciej Southampton 40-49 680
Okoń Łukasz Gierałtowice 30-39 732
Olczak Janusz Warszawa 50-59 624
Olejniczak Szymon Złotoryja 30-39 885
Olejnik Barbara Droszków 30-39 916
Ołubek Robert Żory 40-49 -
Opala Krzysztof Piotrków Trybunalski 30-39 -
Opaliński Michał Dębica 18-29 819
Oracz Mateusz Plewiska 30-39 848
Ordziejewski Dominik Kościelna Wies 30-39 10002
Orwat Adam Wolsztyn 30-39 855
Osmolak Agnieszka Wrocław 30-39 1006
Ossig Krzysztof Poznań 40-49 911
Ostach Daria Ostrów Wielkopolski 40-49 612
Ostój Piotr Wrocław 18-29 926
Paczóska Ewa Oborniki Śląskie 40-49 -
Pakulska-Tomza Dorota Suchy Las 40-49 706
Paprocki Krzysztof Polkowice 40-49 1092
Para Przemyslaw Leszno 30-39 635
Pardo Norbert Giżycko 18-29 626
Parol Artur Ząbki 40-49 930
Pasisz Daniel Gdynia 30-39 715
Paskuda Marcin Raciborz 30-39 -
Pastusiak Adam Warszawa 30-39 -
Pawlak Maciej Skórzewo 30-39 881
Pawlikowski Norbert Warszawa 30-39 934
Pawluk Jacek Warszawa 40-49 631
Pawłowicz Przemysław Legnica 40-49 908
Pelcner Marcin Rożnowo 40-49 1095
Perkowski Tomasz Warszawa 30-39 875
Perła Adam Poznań 40-49 730
Perun Włodzimierz Lubin 30-39 703
Perużyńska-Zych Ilona Łódź 40-49 901
Piasecki Paweł Kraków 30-39 914
Piątek Mateusz Bukowno 18-29 -
Piecha Katarzyna Bremen 18-29 929
Piechnik Maria Trzemeszno 30-39 -
Piekarz Mariusz Jugów 30-39 757
Pieniążek Krzysztof Gliwice 40-49 830
Piesik Bernard Wolsztyn 50-59 840
Piesik Jarosław Rostarzewo 50-59 -
Pietrowski Mariusz Poznań 50-59 10033
Pietrzak Błażej Wrocław 30-39 736
Pikul Piotr Warszawa 30-39 604
Pilarski Kordian Wieluń 18-29 1043
Pilutkiewicz Tomasz Giżycko 18-29 711
Piróg Marek Wrocław 30-39 887
Pitoń Paweł Ząbkowice Śląskie 30-39 847
Piwko Anna Czechowice-Dziedzice 30-39 622
Piwosz Michał Wronki 30-39 725
Podkówka Zbigniew Bydgoszcz 50-59 10020
Podolak Ula Wrocław 18-29 10007
Polak Agnieszka Katowice 40-49 -
Polimirski Łukasz Wągrowiec 40-49 893
Poręba Tomasz Głogów 40-49 673
Prusiewicz Beata Ostrów Wielkopolski 40-49 650
Prystasz Krzysztof Oława 40-49 -
Przewoźniak Maciej Komorniki 30-39 939
Przybylski Marcin Koszalin 30-39 1042
Przybył Tomasz Ostrów Wielkopolski 40-49 1052
Ptaszyńska Anna Kościan 40-49 803
Ptaszyński Wojciech Kościan 50-59 801
Pyzel Agnieszka Konstancin-Jeziorna 50-59 773
Rabsch Bartek Poznań 40-49 -
Radożycki Radek Szczecin 40-49 982
Raszpla Robert Piaseczno 40-49 10008
Relewicz Maciej Poznan 30-39 832
Rezlerska Dominika Żary 18-29 -
Rochowiak Janusz Pobiedziska 50-59 899
Rodak Jarosław Wałbrzych 40-49 -
Rogala Adam Gryfów Śląski 18-29 -
Rosiecki Marcin Byków 40-49 952
Rosolski Dawid Koscian 30-39 689
Roślicki Jarosław Ozorowice 30-39 993
Rubinowski Jarek Stargard 40-49 992
Rup Radosław Katowice 40-49 837
Rupieta Maksym Poznań 40-49 907
Ryba Piotr Dębica 30-39 852
Rydzyk Lukas Kolbark 40-49 -
Rynkiewicz Mateusz Bogdaniec 30-39 -
Ryżewski Krzysztof Mirków 40-49 1051
Rzeczkowski Piotr Wrocław 30-39 722
Rzeszowski Paweł Wieluń 50-59 814
Sachmata Agata Piaseczno 50-59 -
Sadowska Justyna Sulejówek 40-49 642
Sadowski Tomasz Gdynia 40-49 883
Sam Verheyden Nysa 30-39 -
Sądel Bogdan Zielona Góra 40-49 1062
Schabowska Aleksandra Świebodzice 30-39 639
Schabowski Grzegorz Świebodzice 30-39 718
Sedlak Robert Lubsko 40-49 655
Sędkowski Łukasz Trzebnica 40-49 615
Sędzik Piotr Wrocław 18-29 797
Shrayer Nick Karmiel 40-49 933
Sienkiewicz Grzegorz Nowy Tomyśl 30-39 910
Sikora Piotr Suchy Las 40-49 1080
Sikorski Dariusz Dzierżoniów 30-39 825
Sioma Konrad Rokietnica 30-39 1059
Sitak Marcin Częstochowa 30-39 -
Sitek Andrzej Wrocław 40-49 790
Skołożyński Paweł Legnica 40-49 750
Skowroński Janusz Polkowice 40-49 851
Skowroński Łukasz Kobylnica 40-49 -
Skrobisz Anna Warszawa 18-29 646
Skrzyński Mirosław Sucha Koszalińska 30-39 632
Skupin Agata Poznań 30-39 -
Słaboń Andrzej Świdnica 40-49 1090
Słodek Paweł Zawiercie 30-39 660
Smolak Agata Wolsztyn 30-39 -
Smolan Marcin LEGNICA 60-… -
Soiński Przemysław Poznań 40-49 741
Solarski Sergiusz Wałbrzych 30-39 857
Soll Dawid Opole 18-29 704
Sonti Venkatesh Warszawa 18-29 -
Spławski Michał Wrocław 30-39 841
Spychała Marek Lusówko 40-49 925
Spychała Michał Wronki 30-39 671
Stachowiak Adam Rydzyna 30-39 1083
Stachurski Pawel Słomniki 30-39 1081
Stanek Bartłomiej Dąbrowa Górnicza 18-29 -
Stanisławski Karol Legnica 30-39 640
Stankiewicz Paweł Potasze 40-49 862
Staszkiewicz Joanna Legionowo 18-29 921
Stawarz Paweł Oleśnica 40-49 714
Stawiński Michał Wrocław 30-39 813
Stołowski Robert Wieleń 40-49 937
Strzelecki Robert Piła 40-49 744
Surus Artur Tarnów 18-29 630
Susz Marian Sobótka 30-39 662
Swatek Marian Radzionków 60-… -
Szadkowska Anna Poznań 30-39 -
Szafrański Jan Wrocław 30-39 638
Szalewski Rafał Toruń 40-49 -
Szczepaniak Witold Ostrów Wlkp 40-49 947
Szczepanik Marta Krakow 40-49 -
Szeler Joanna Warszawa - Polska 40-49 -
Szewczak Tomasz Józefosław 40-49 966
Szkudlarek Roman Drawsko Pomorskie 50-59 637
Szłapka Katarzyna Kościan 30-39 -
Szłapka Krystian Kościan 40-49 -
Szmajda Dominik Łódź 30-39 943
Szmyt Maciej Poznań 30-39 -
Szpak Monika Puszczykowo 40-49 -
Szpała Jakub Żagań 18-29 -
Szpilarewicz Basia Ziębice 40-49 677
Sztyk Grzegorz Grodzisk Mazowiecki 30-39 10026
Szukała Adrian Wronki 18-29 667
Szybowski Paweł Wieliczka 18-29 695
Szymańska Agnieszka Sędziszów 30-39 678
Szymański Marek Gostyń 18-29 866
Szyndler Marcin Wojcieszów 18-29 628
Szyrmer Slawek Krakow 30-39 978
Ślęzak Michał Wieliczka 18-29 -
Śmichurski Krzysztof Rokietnica 18-29 618
Śmiechowski Michał Wrocław 30-39 959
Śmigielska Danuta Czerwonak 18-29 769
Świda Adam Wrocław 30-39 -
Tajchert Marcin Wolsztyn 40-49 858
Tartanus Andrzej Maków Mazowiecki 40-49 10032
Terzoni Christian Warszawa 30-39 954
Tomaszewski Dominik Leszno 30-39 701
Tomaszyk Klara Poznań 30-39 1015
Tomczak Andrzej Wrocław 50-59 -
Tomczak Dariusz Gostyń 30-39 868
Tomczyk Małgorzata Łódź 40-49 936
Tomiczek Tomasz Wrocław 30-39 -
Trochanowski Krystian Sobin 18-29 878
Trocki Michał Warszawa 30-39 1082
Truszkowski Damian Warszawa 30-39 1030
Tsygankov Ilia Moscow 30-39 1085
Tutak Łukasz Łubianka 30-39 -
Tutko Paweł Polkowice 40-49 786
Tyralski Dominik Warszawa 40-49 990
Tyś Radek Nowa Ruda 30-39 880
Urban Michał Gniezno 30-39 821
Urbański Robert Gdańsk 40-49 839
Urlich Tomasz Toruń 40-49 784
Urlicki Lech Nowa Sól 60-… -
Valčák Pavol Bratislava 30-39 -
Varga František Dunajská Streda 40-49 663
Vuletic Jovan Senta 30-39 1046
Wachowiak Agata Poznań 50-59 981
Walaszczyk Radosław Częstochowa 30-39 845
Walkowiak Artur Lubin 40-49 -
Walkowiak Iwona Kraków 30-39 621
Wardziński Paweł Warszawa 40-49 874
Warowny Dawid Dobromierz 30-39 -
Wasik Krzysztof Poznań 40-49 -
Waściński Roman Bojanowo 40-49 873
Wcisły Jarosław Warszawa 30-39 696
Wdowiak Aleksandra Oława 18-29 805
Weryszko Adam Leszno 30-39 979
Wesołek Piotr Pakość 50-59 963
Wesołowski Marcin Bielsko-Biała 40-49 949
Widawski Paweł Świętochłowice 18-29 1047
Wieczorek Ola Wrocław 18-29 -
Wielgosz Leszek Nowa Sól 50-59 -
Wierzbicki Michał Swarzędz 40-49 653
Więcławski Michał Kraków 30-39 620
Wilk Agata Wodzislaw Slaski 40-49 940
Winiel Iga Berlin 18-29 1018
Wiszniewski Dariusz Kędzierzyn-Koźle 40-49 865
Wiśniewski Jacek Nowa Ruda 40-49 -
Witek Karolina Jarocin 18-29 -
Witek Sebastian Koszalin 40-49 935
Witkowski Tomasz Żary 40-49 10003
Wnukowski Sebastian Radom 30-39 1019
Wojakowski Łukasz Groblice 30-39 762
Wojciechowski Marcin Szczecin 40-49 951
Wojnar Paweł Warszawa 30-39 1075
Wolbach Tomasz Poznań 30-39 976
Wolf Adam Bielawa 40-49 -
Wolff Maria Poznań 30-39 810
Wolny Maciej Katowice 40-49 705
Wolski Kamil Poznań 30-39 -
Worlledge Jason Warszawa 30-39 681
Woźniak Piotr Obłotne 30-39 763
Woźniak Ryszard Bierutów 50-59 755
Wójcik Radosław Kędzierzyn-Koźle 30-39 860
Wrobel Tomasz Swidnica 30-39 870
Wróbel Marcin Wysoka 40-49 636
Wsuł Monia Swarzedz 40-49 10019
Wysmoliński Piotr Osielsko 40-49 619
Wysocki Grzegorz Władysławów 40-49 1055
Zaczyńska Anna Lubin 30-39 -
Zagaska Linda Gliwice 18-29 809
Zając Paweł Słubice 40-49 -
Zając Paweł Kraków 30-39 772
Zakrzewska Katarzyna Miłków 40-49 -
Zakrzewski Robert Warszawa 40-49 10009
Załustowicz Maciej Wrocław 30-39 945
Zaucha Marta 57-300 30-39 -
Zawadzki Wieslaw Krakow 40-49 827
Zawojak Aleksander Wałbrzych 18-29 829
Zelmanowicz Jacek Długomiłowice 40-49 864
Zerzut Jarosław Szczecin 50-59 702
Zielonka Adam Gdynia 50-59 876
Zimny Tomasz Szczecin 60-… 654
Znamiec Marcin Warszawa 40-49 -
Zub Arkadiusz Rogów Sobócki 40-49 838
Zydroń Tymoteusz Kraków 40-49 -
Żak Oliwia Jastrzębie 30-39 778
Żbik Bartosz Plewiska 30-39 902
Żurawiński Bogumił Błonie 30-39 844
Żydowski Łukasz Oława 30-39 -
Żylak Marek Wrocław 30-39 806
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Triminator
  • Garmin Ultra Race
  • Garmin SwimRun Series
  • Triathlon Series TTT
  • ILF Triathlon