Castle Triathlon Malbork 2019 im. Bartosza Kubickiego - dystans Ironman Pokaż

Lista startowa Triathlon - Ironman 3,8-180-42,2

Sztafety

Nazwisko i imię Miejscowość Kat. wiekowa Nr startowy
Augustyniak Radosław (Rafał Bieszke, Łukasz Stacherski) Gdynia Witomino 45-49 108
Chmielewski Łukasz (Wojciech Szymczak, Grzegorz Solalski) Golub-Dobrzyń 35-39 -
Gruszczyński Mateusz (Marcin Vogel, Paweł Kaniewski) Ciechocin 35-39 247
Gwiazdowski Paweł (Gągola Jakub, Broniarek Jacek) Warszawa 35-39 192
Jędrzejczyk Natalia (Anna Marcinkowska-Barszcz, To Be Confirmed) Warszawa 30-34 166
Joachimiak Marek (Rybak Remigiusz, Kotowski Paweł) Inowrocław 25-29 82
Kęszycki Oskar (Świtalski Tomasz, Kwaśniewski Maciej) Bezrzecze 25-29 221
Krystkowiak Michal (Łukasz Łazdowski, Mateusz Grzeszkowski) Słubice 30-34 253
Majda Bartosz (Marcin Szakoła, Adam Łączka) Poznań 30-34 248
Polec Lech (Polec Daniel ,Polec Marlena) Mitterkirchen 60-64 110
Słodowicz Piotr (płynie Tomasz Radziemski, biegnie Bartosz Wasiński) Gdańsk 45-49 258
Szparaga Dorota (Kiszczak Bartłomiej, Bebelski Rafał) Piastów 45-49 195
Tkaczyk Miłosz (Ciesielski Mariusz, Ciszek Jerzy) Grodzisk Mazowiecki 30-34 118
Trzeciakowski Marcin (Owerczuk Łukasz, Chlebowski Jerzy) Gdańsk 35-39 43

Lista główna

Nazwisko i imię Miejscowość Kat. wiekowa Nr startowy
Andrzejczak Marcin Szczytno 45-49 -
Andrzejuk Michal Warszawa 40-44 56
Antoniuk Artur Kraśnik 35-39 147
Arak Tomasz Piaseczno 40-44 168
Atraszkiewicz Magda Gdańsk 45-49 132
Augustyniak Radosław (Rafał Bieszke, Łukasz Stacherski) Gdynia Witomino 45-49 108
Baranowicz Piotr Warszawa 30-34 156
Bereś Arkadiusz Rzeszów 30-34 -
Bieganowski Krzysztof Smardzewice 40-44 -
Bielański Tyberiusz Katowice 45-49 266
Bielawski Patryk Gniew 30-34 218
Bielawski Robert Dobroszyce 45-49 117
Bijoś Mirosław Głogów Małopolski 35-39 209
Binder Piotr Warszawa 40-44 -
Bluj Roman Gdynia 55-59 64
Borko Cezary Olsztyn 45-49 -
Browarski Mariusz Poznań 45-49 85
Brzóska Henryk Kielce 50-54 145
Buczkowski Jarosław Lublin 45-49 183
Buderaski Łukasz Gdańsk 25-29 187
Bychowski Piotr Warszawa 40-44 77
Ceglarek Łukasz Żędowice 25-29 46
Chmielewski Łukasz (Wojciech Szymczak, Grzegorz Solalski) Golub-Dobrzyń 35-39 -
Chrapa Michal Wrocław 35-39 127
Chudecki Kamil Warszawa 50-54 143
Chylak Kamil Warszawa 35-39 214
Ciasto Sebastian Przezchlebie 30-34 199
Cierniak Krzysztof Zalasewo 50-54 257
Cis Adam Sosnowiec 40-44 232
Cybulski Konrad Kutno 45-49 106
Cyrankowski Andrzej Lubawa 35-39 244
Czajkowski Krzysztof Koło 40-44 165
Czerniak Adam Myszków 40-44 -
Czernicki Jakub Suchy Las 35-39 59
Czuk Aleksander Zabrzeg 25-29 76
Dagiel Dominik Gdańsk 35-39 83
Daniłko Paweł Biała Podlaska 35-39 235
Daszewski Filip Dębno 18-24 105
Dawidziak Wojciech Oleśnica 25-29 100
Dłutkowski Jakub Zamość 18-24 104
Domagała Piotr Jaroszowiec 40-44 239
Drabiński Mariusz Jaworzno 30-34 -
Drążkiewicz Jacek Poznań 45-49 233
Dryja Krzysztof Łódź 40-44 -
Dudzińska Katarzyna Wadowice, Ma 25-29 259
Dunajewski Rafał Błonie 30-34 -
Dwornicki Kamil Wrocław 35-39 137
Dylla Ryan Warszawa 40-44 -
Dzierga Tomasz Siemianowice Śląskie 40-44 202
Dziewa Przemysław Brandwica 40-44 237
Echler Paweł Warszawa 35-39 -
Elżanowski Adam Warszawa (Bemowo) 35-39 -
Faran Grzegorz Sulmin 45-49 45
Fogiel-Pawłowska Agnieszka Wrocław 40-44 39
Foltyński Marcin Gruszczyn 40-44 175
Foremski Sławomir Toruń 50-54 109
Furman Tomasz Warszawa 50-54 63
Gajewski Konrad Radomsko 30-34 40
Galecki Arkadiusz Siechnice 35-39 207
Gałuszka Jakub Żywiec 30-34 -
Garbowicz Artur Kielce 40-44 -
Gąsiorowski Daniel RADZIEJÓW 35-39 -
Gębczyński Paweł Gliwice 40-44 116
Giba Grzegorz Jastrzebie Zdrój 45-49 92
Gintowt Tomasz Bialystok 35-39 99
Głód Tomasz Józefosław 40-44 142
Gniot Katarzyna Zdzieszowice 35-39 35
Gontarz Jaroslaw Kozienice 40-44 159
Gorbunchikov Evgenii Kaliningrad 40-44 150
Gorlowski Emil Świdnica 40-44 69
Górecki Marcin Łódź 40-44 245
Górski Mateusz Warszawa 25-29 225
Górski Tomasz Ostrołęka 35-39 -
Grabski Michał Gliwice 30-34 33
Gruszczyński Mateusz (Marcin Vogel, Paweł Kaniewski) Ciechocin 35-39 247
Grząbka Michał Poznań 30-34 201
Grzegorczyk Paweł Kraków 40-44 -
Grzesiak Filip Warszawa 35-39 -
Grzęda Tomasz Marklowice Górne 40-44 80
Gutenplan Jacek Łódź 50-54 251
Gutowski Damian Chwaszczyno 40-44 112
Gwiazdowski Paweł (Gągola Jakub, Broniarek Jacek) Warszawa 35-39 192
Gwozdziej Adrian Szczecin 25-29 -
Hachoł Grażyna Wrocław 60-64 177
Hahn Jacek Gdańsk 40-44 213
Hensoldt Roland Warszawa 35-39 30
Hoffmann Jakub Zbąszyń 30-34 126
Hubko Marek Słubice 45-49 -
Jabłoński Patryk Grudziądz 30-34 28
Jaczewski Robert Warszawa 30-34 25
Jadach Michał Chodel 25-29 87
Jakimiuk Daniel Szklarska Poręba 25-29 231
Jakubowski Mateusz Aleksandria 25-29 81
Janicki Andrzej Wrocław 35-39 44
Jankowski Adam Grudziądz 40-44 141
Jankowski Łukasz Kraków 35-39 71
Jankowski Tomasz Toruń 40-44 138
Jaracz Arkadiusz Kamienna Góra 45-49 250
Jarliński Rafał Iława 50-54 242
Jarmołowicz Artur Daleszyce 40-44 -
Jarmużek Mikołaj Poznań 30-34 238
Jarochowicz Norbert Nowogard 45-49 62
Jaroń Tomasz Widna Góra 45-49 96
Jaskiewicz Adam Pila 60-64 32
Jażdziewski Dawid Chojnice 25-29 -
Jączyk Magdalena Parkoszowice 35-39 215
Jegliński Łukasz Warszawa 30-34 212
Jędrzejczak Bartosz Siekierki Wielkie 40-44 129
Jędrzejczyk Natalia (Anna Marcinkowska-Barszcz, To Be Confirmed) Warszawa 30-34 166
Joachimiak Marek (Rybak Remigiusz, Kotowski Paweł) Inowrocław 25-29 82
Jurkiewicz Mariusz Inowrocław 40-44 153
Just Wojciech Mrowino 45-49 68
Kaczmarczyk Bartłomiej Elbląg 30-34 -
Kaczmarek Robert Łódź 40-44 -
Kalwasiński Mateusz Warszawa 30-34 -
Kałuszyński Paweł Ząbki 40-44 111
Kanigowski Grzegorz Gdańsk 35-39 42
Karaś Michał Oleśnica 30-34 196
Karpiński Jarosław Radom 40-44 102
Karwat Kamil Józefów 35-39 -
Kawka Rafał Radomsko 30-34 47
Kazanecki Tomasz Legionowo 40-44 169
Kaźmierczak Łukasz Głowno 35-39 236
Kępiński Henryk Bełchatów 65-69 67
Kęszycki Oskar (Świtalski Tomasz, Kwaśniewski Maciej) Bezrzecze 25-29 221
Kiereś Arkadiusz Warszawa 40-44 155
Kimmer Jakub Zelów 30-34 94
Klar Marek Łaziska Górne 50-54 228
Klima Dariusz Siemianowice Śląskie 35-39 185
Klimowski Przemysław Elbląg 40-44 162
Kluza Dawid Gniazdów 30-34 51
Knepka Piotr Świecie 30-34 226
Kołowrotny Wojciech Olszewnica Stara 45-49 152
Konarski Rafał Rogoźnik 40-44 78
Kondraciuk Piotr Białystok 40-44 194
Konieczny Karol Pasikonie 35-39 184
Konkol Waldemar Gdańsk 45-49 263
Koralewski Jakub Poznań 30-34 88
Korovin Alexander Moscow 30-34 53
Korzycki Karol Myślenice 35-39 211
Kosioł Andrzej Wrocław 55-59 157
Kosmęda Piotr Warszawa 40-44 -
Kostrzewski Piotr Warszawa 45-49 -
Kowalski Michał Kościerzyna 45-49 48
Koziński Dariusz Częstochowa 40-44 125
Kozłowski Bogdan Dywity 45-49 261
Krakowiak Michał Aleksandrów Łódzki 25-29 97
Kraska Wiesław Katowice 35-39 -
Krawczyk Aleksandra Warszawa 35-39 160
Krawczyk Maciej Biłgoraj 35-39 240
Krawczyk Paweł Szczecin 25-29 179
Krystkowiak Michal (Łukasz Łazdowski, Mateusz Grzeszkowski) Słubice 30-34 253
Kulik Grzegorz Malbork 30-34 121
Kunkel Mariusz Gdańsk 40-44 230
Kurkiewicz Andrzej Franciszków 45-49 252
Kurnyta Robert Gdynia 40-44 -
Kutnik Mirosław Biała Podlaska 40-44 139
Kuźmicki Marcin Borzęcin Duży 45-49 58
Kuźniarek Michał Szczytniki 45-49 61
Kwaśny Krzysztof Czechowice-Dziedzice 50-54 29
Kwiecień Arek Kraków 40-44 144
Kwiecień Piotr Bąkowo 40-44 163
Kwieciński Sebastian Mława 40-44 229
Lackorzyńska Małgorzata Warszawa 40-44 -
Lange Grzegorz Gołdap 40-44 227
Larsen-Konieczny Charlotte Pasikonie 30-34 190
Lemieszek Grzegorz Łódź 60-64 119
Lindner Andrzej Poznań 30-34 220
Lisiewicz Michał Warszawa 45-49 246
Litwiniuk Piotr Warszawa 35-39 90
Łabno Waldemar Łuczyce 45-49 180
Ławicki Marcin Lubin 30-34 -
Łoś Sławomir Warszawa 45-49 224
Łytek Marcin Bielawa 45-49 206
Łyżwiński Szymon Słubice 18-24 -
Machnikowski Jacek Starogard Gdański 40-44 -
Maj Grzegorz Kielce 50-54 130
Majchrzak Michał Nowy Lubosz 30-34 172
Majda Bartosz (Marcin Szakoła, Adam Łączka) Poznań 30-34 248
Malec Artur Komorniki 40-44 66
Malec Marek Zduny 30-34 -
Markowski Dariusz Polanica Zdroj 60-64 -
Mateja Bożena Gdańsk 60-64 -
Matejczuk Jarosław Parzęczew 35-39 -
Mateusiak Tomasz Oleśnica 40-44 123
Matusiak Mateusz Zgierz 30-34 -
Michalak Tomasz Piła 45-49 23
Michalewski Dariusz Gogolin 35-39 91
Michałowski Bartosz Kościan 35-39 103
Mielcarzewicz Mariusz Swarzędz 35-39 222
Mis Boguslaw Marcinowice 50-54 208
Miśkiewicz Bartosz Wieliczka 40-44 -
Mlak Kazimierz Milikowice 60-64 189
Molenda Radosław Żywiec 45-49 140
Momot Piotr Wrocław 30-34 133
Morgiewicz Piotr Gryfice 50-54 171
Mróz Tomasz Jędrzejów 45-49 72
Najmowicz Paweł Olsztyn 25-29 95
Niedźwiecki Maciej Wysowa-Zdrój 25-29 113
Niedźwiecki Marek Wysowa-Zdrój 60-64 114
Nowak Wojciech Sosnowiec 40-44 -
Olejniczak Witold Ostrow Wlkp 70-… 200
Orlik Mateusz Piekary Śląskie 30-34 -
Pagórski Jakub Mława 18-24 65
Panas Iwona Chelm 35-39 -
Papierski Tomasz Karwiany 45-49 36
Parus Daniel Poznań 35-39 37
Pasakalik Jarosław Warszawa 40-44 249
Pawluczyk Adam Warszawa 30-34 204
Pedrycz Hubert Toruń 25-29 55
Peterek Anna Poznań 25-29 197
Piernikarski Adam Milanowek 35-39 -
Pietrzak Romek Rakownia 55-59 164
Piotrowski Aleksander Kraków 25-29 254
Pocentek Krzysztof Rawa Mazowiecka 45-49 -
Podsiadło Michał Sandomierz 25-29 -
Polec Lech (Polec Daniel ,Polec Marlena) Mitterkirchen 60-64 110
Połeć Marlena Pabneukirchen 30-34 128
Połeć Robert Iława 40-44 22
Ponikwia Rafał Kraków 30-34 182
Przeździak Zygmunt Strzelce Opolskie 40-44 -
Pyka Marek Siemianowice Śląskie 40-44 241
Pytlak Piotr Milanówek 50-54 219
Rachwalik Tomasz Stasi Las 45-49 223
Raczyłło Krzysztof Ostrzeszów 25-29 256
Rakiel Bartosz Gdańsk 35-39 260
Ramotowski Arkadiusz Choroszcz 45-49 -
Ratajek Dawid Łódź 30-34 -
Ratalewski Sławomir Tomaszow 50-54 -
Richter Franciszek Rogoźnik 55-59 57
Rogowski Krzysztof Katowice 30-34 158
Rokicki Tomasz Białystok 60-64 98
Roszak Bartosz Wronki 35-39 124
Roś Piotr Olsztyn 30-34 -
Rusinowski Grzegorz Kozienice 40-44 -
Rutkowski Konrad Tomaszów Mazowiecki 30-34 75
Rybak Przemysław Puławy 35-39 255
Ryczkowski Robert Ząbki 45-49 -
Rzepecki Dariusz Sosnowiec 35-39 -
Sabatowicz Michał Stargard 25-29 -
Sarbiewski Dariusz Bartąg 45-49 198
Sawczuk Grzegorz Wysoka 35-39 93
Sienkiewicz Patryk Gdynia 45-49 26
Sierociuk Adrian Kęszyca Leśna 25-29 154
Sitek Witold Ostrów Wlkp. 60-64 191
Skiba Paweł Poznań 30-34 52
Skomra Krzysztof Warszawa 40-44 115
Słodowicz Piotr (płynie Tomasz Radziemski, biegnie Bartosz Wasiński) Gdańsk 45-49 258
Słomka Mateusz Tomaszów Mazowiecki 30-34 24
Sobczak Marcin Rumia 45-49 -
Sońta Wojciech Radom 45-49 -
Stalica Wojciech Częstochowa 50-54 70
Stanisławski Marcin Łódź 40-44 122
Stelmanski Sebastian Dąbrowa Górnicza 25-29 151
Stoltman Danuta Małe Zanie 25-29 38
Stremel Bartek Kwidzyn 35-39 136
Stróżycki Jakub Cerekwica 35-39 74
Suchowiecki Wojciech Stawiguda 40-44 203
Suchy Przemek Domaniów 40-44 -
Sutyła Aleksander Warszawa 45-49 50
Szarek Michał Wieliczka 35-39 174
Szczepaniak Tomasz Siennica 30-34 60
Szeląg Michał Warszawa 35-39 217
Szerszeńska Magdalena Poznań 30-34 -
Szot Dawid Sztum 25-29 -
Szparaga Dorota (Kiszczak Bartłomiej, Bebelski Rafał) Piastów 45-49 195
Sztenderewicz Rafał Włocławek 40-44 234
Szubert Paweł Wierzchosławice 40-44 176
Szymanek Piotr Warszawa 35-39 107
Szymczak Andrzej Poznań 35-39 193
Szymczak Janusz Warszawa 30-34 101
Ślęzak Mariusz Warszawa 45-49 135
Śmieciński Krzysztof Olsztyn 45-49 27
Śniegula Tomasz Syców 35-39 210
Świątek Remik Owińska 40-44 21
Tarka Maciej PUŁTUSK 40-44 167
Tkaczyk Miłosz (Ciesielski Mariusz, Ciszek Jerzy) Grodzisk Mazowiecki 30-34 118
Tomaszek Jarosław Żywiec 50-54 89
Tomszys Piotr Warszawa 50-54 265
Toporski Iwo Poznań 25-29 -
Tosiek Sylwester Toruń 45-49 41
Trawka Karol Rokietnica 35-39 54
Trzeciakowski Marcin (Owerczuk Łukasz, Chlebowski Jerzy) Gdańsk 35-39 43
Turkiewicz Mateusz Wschowa 30-34 170
Turzyński Jarek Malbork 30-34 86
Usidus Piotr Świdnik 25-29 -
Wachulec Władysław Kraków 40-44 34
Wadzińska Paulina Bydgoszcz 35-39 186
Wakuła Tomasz Siedlce 50-54 -
Wieczorek Bartosz Inowrocław 30-34 262
Wierzbicki Artur Kędzierzyn-Koźle 50-54 134
Winczewski Tomasz Elbląg 45-49 131
Wnęk Jarosław Wrocław 30-34 181
Wojciechowski Tomasz Janowice 50-54 148
Wojdyła Paweł Kołaczyce 30-34 173
Wojtas Stefan Czluchow 40-44 73
Wojtkiewicz Wiesław Polkowice 18-24 264
Wojtkowiak Mateusz Zieloana Góra 30-34 79
Wójcik Damian Darłowo 45-49 -
Wójcik Kamil Warszawa 35-39 -
Wójcik Mirosław Tomaszów Mazowiecki 50-54 178
Wroński Artur Tychy 35-39 146
Wróblewski Sergiusz Kozienice 40-44 216
Wróblewski Wojciech Zgierz 40-44 243
Zagdański Darek Zagnańsk 30-34 161
Zakrzewski Michał Łódź 40-44 84
Zasępa Sebastian Józefosław 40-44 49
Zawistowski Michał Sulmin 40-44 120
Zgorzelski Bartosz Gniezno 40-44 31
Zieliński Michał Płońsk 30-34 -
Zieliński Mikołaj Warszawa 25-29 205
Zieliński Nicolas Bydgoszcz 25-29 188
Ziemiakowski Sławomir Łódź 45-49 149
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Triminator
  • Garmin Ultra Race
  • Garmin SwimRun Series
  • Triathlon Series TTT
  • ILF Triathlon