Castle Triathlon Malbork 2019 im. Bartosza Kubickiego - dystans Ironman Pokaż

Lista startowa Triathlon - Ironman 3,8-180-42,2

Sztafety

Name City Age group Start number
Augustyniak Radosław (Rafał Bieszke, Łukasz Stacherski) Gdynia Witomino 45-49 108
Biernacki Andrzej (Ziółkowski Arkadiusz, Rolbiecki Karol) Mostkowo 40-44 282
Chmielewski Łukasz (Wojciech Szymczak, Grzegorz Solalski) Golub-Dobrzyń 35-39 -
Gruszczyński Mateusz (Jakub Robel, Paweł Kaniewski) Ciechocin 35-39 247
Gwiazdowski Paweł (Gągola Jakub, Broniarek Jacek) Warszawa 35-39 192
Joachimiak Marek (Rybak Remigiusz, Kotowski Paweł) Inowrocław 25-29 82
Kęszycki Oskar (Szefler Radosław, Kwaśniewski Maciej) Bezrzecze 25-29 221
Krystkowiak Michal (Łazdowski Łukasz, Grzeszkowski Mateusz) Słubice 30-34 253
Polec Daniel (Polec Marlena, Belfin Sylwia) Wiener Neustadt 25-29 110
Słodowicz Piotr (Tomasz Radziemski, Bartosz Wasiński) Gdańsk 45-49 258
Szparaga Dorota (Kiszczak Bartłomiej, Bebelski Rafał) Piastów 45-49 195
Tkaczyk Miłosz (Ciesielski Mariusz, Ciszek Jerzy) Grodzisk Mazowiecki 30-34 118
Wnęk Jarosław (Dudek Mateusz, Perdion Paweł) Wrocław 30-34 181
Zajk Michał (Zajk Rafał, Zajk Radosław) Reda 25-29 84

Lista główna

Name City Age group Start number
Adam Kacper Częstochowa 25-29 9
Andrzejczak Marcin Szczytno 45-49 306
Andrzejewski Lukasz Poznan 40-44 281
Andrzejuk Michal Warszawa 40-44 56
Antoniuk Artur Kraśnik 35-39 147
Arak Tomasz Piaseczno 40-44 168
Atraszkiewicz Magda Gdańsk 45-49 132
Augustyniak Krzysztof Polkowice 35-39 2
Augustyniak Radosław (Rafał Bieszke, Łukasz Stacherski) Gdynia Witomino 45-49 108
Banach Bartosz Gdańsk 30-34 6
Baranowicz Piotr Warszawa 30-34 156
Bartolik Piotr Warszawa 40-44 194
Bereś Arkadiusz Rzeszów 30-34 324
Bieganowski Krzysztof Smardzewice 40-44 -
Bielawski Patryk Gniew 30-34 218
Bielawski Robert Dobroszyce 45-49 117
Bienioszek Dariusz Jankowice 25-29 227
Biernacki Andrzej (Ziółkowski Arkadiusz, Rolbiecki Karol) Mostkowo 40-44 282
Bijoś Mirosław Głogów Małopolski 35-39 209
Binder Piotr Warszawa 40-44 -
Bluj Roman Gdynia 55-59 64
Borko Cezary Olsztyn 45-49 159
Browarski Mariusz Poznań 45-49 85
Brzóska Henryk Kielce 50-54 145
Buczkowski Jarosław Lublin 45-49 183
Buderaski Łukasz Gdańsk 25-29 187
Bychowski Piotr Warszawa 40-44 77
Ceglarek Łukasz Żędowice 25-29 46
Chabasiński Rafał Gryfino 40-44 54
Chmielewski Łukasz (Wojciech Szymczak, Grzegorz Solalski) Golub-Dobrzyń 35-39 -
Chmura Maciej Wrocław 30-34 1
Chobot Krzysztof Czestochowa 40-44 92
Chrapa Michal Wrocław 35-39 94
Chudecki Kamil Warszawa 50-54 143
Chylak Kamil Warszawa 35-39 214
Ciasto Sebastian Przezchlebie 30-34 199
Ciepielewski Patryk Tczew 25-29 292
Cierniak Krzysztof Zalasewo 50-54 257
Cis Adam Sosnowiec 40-44 232
Cybulski Konrad Kutno 45-49 106
Cyrankowski Andrzej Lubawa 35-39 244
Czajkowski Krzysztof Koło 40-44 165
Czarnowski Łukasz Przechlewo 30-34 302
Czerniak Adam Myszków 40-44 -
Czernicki Jakub Suchy Las 35-39 59
Czuk Aleksander Zabrzeg 25-29 76
Dagiel Dominik Gdańsk 35-39 83
Daniłko Paweł Biała Podlaska 35-39 235
Daszewski Filip Dębno 18-24 105
Dawidziak Wojciech Oleśnica 25-29 100
Dłutkowski Jakub Zamość 18-24 104
Domagała Piotr Jaroszowiec 40-44 239
Drabiński Mariusz Jaworzno 30-34 79
Drążkiewicz Jacek Poznań 45-49 233
Drynkowski Michał Łódź 45-49 342
Dubiński Bogdan Warszawa 65-69 319
Dudzińska Katarzyna Wadowice, Ma 25-29 259
Duk Damian Łódź 30-34 340
Dunajewski Rafał Błonie 30-34 270
Dwornicki Kamil Wrocław 35-39 137
Dylla Ryan Warszawa 40-44 -
Dzierga Tomasz Siemianowice Śląskie 40-44 202
Dziewa Przemysław Brandwica 40-44 237
Echler Paweł Warszawa 35-39 -
Eger Bartosz Lodz 35-39 341
Elżanowski Adam Warszawa (Bemowo) 35-39 -
Faran Grzegorz Sulmin 45-49 45
Florkiewicz Jacek Ustrzyki Dolne 40-44 304
Fogiel-Pawłowska Agnieszka Wrocław 40-44 39
Foltyński Marcin Gruszczyn 40-44 175
Foremski Sławomir Toruń 50-54 109
Furman Tomasz Warszawa 50-54 63
Gajewski Konrad Radomsko 30-34 40
Galecki Arkadiusz Siechnice 35-39 207
Gall Rafał Warszawa 40-44 317
Gałuszka Jakub Żywiec 30-34 -
Garbowicz Artur Kielce 40-44 -
Gąsiorowski Daniel RADZIEJÓW 35-39 -
Gdula Olga Oxford, United Kingdom (Gb) 25-29 301
Gintowt Tomasz Bialystok 35-39 99
Glebow Krzysztof Gdańsk 45-49 334
Głód Tomasz Józefosław 40-44 142
Gniot Katarzyna Zdzieszowice 35-39 35
Goczoł Tymoteusz Siemianowice Śląskie 30-34 283
Gomolka Maciej Tarnów 30-34 299
Gorbunchikov Evgenii Kaliningrad 40-44 150
Gorlowski Emil Świdnica 40-44 69
Górecki Marcin Łódź 40-44 245
Górski Mateusz Warszawa 25-29 225
Górski Tomasz Ostrołęka 35-39 -
Grabski Michał Gliwice 30-34 33
Gruszczyński Mateusz (Jakub Robel, Paweł Kaniewski) Ciechocin 35-39 247
Grząbka Michał Poznań 30-34 201
Grzebyta Mateusz Kartuzy 30-34 308
Grzegorczyk Paweł Kraków 40-44 288
Grzesiak Filip Warszawa 35-39 28
Gutenplan Jacek Łódź 50-54 251
Gutowski Damian Chwaszczyno 40-44 112
Gwiazdowski Paweł (Gągola Jakub, Broniarek Jacek) Warszawa 35-39 192
Gwozdziej Adrian Szczecin 25-29 -
Hachoł Grażyna Wrocław 60-64 177
Hahn Jacek Gdańsk 40-44 213
Hawrot Sylwester Goleniów 50-54 315
Hensoldt Roland Warszawa 35-39 30
Hoffmann Jakub Zbąszyń 30-34 126
Hubko Marek Słubice 45-49 -
Jaczewski Robert Warszawa 30-34 25
Jadach Michał Chodel 25-29 87
Jakimiuk Daniel Szklarska Poręba 25-29 231
Jakubowski Mateusz Aleksandria 25-29 81
Janicki Andrzej Wrocław 35-39 44
Jankowski Adam Grudziądz 40-44 141
Jankowski Łukasz Kraków 35-39 71
Jankowski Tomasz Toruń 40-44 138
Jaracz Arkadiusz Kamienna Góra 45-49 250
Jarliński Rafał Iława 50-54 242
Jarmołowicz Artur Daleszyce 40-44 -
Jarmużek Mikołaj Poznań 30-34 238
Jarochowicz Norbert Nowogard 45-49 62
Jaroń Tomasz Widna Góra 45-49 96
Jaśkiewicz Adam Pila 60-64 32
Jaworski Artur Poznań 30-34 310
Jażdziewski Dawid Chojnice 25-29 -
Jączyk Magdalena Parkoszowice 35-39 215
Jedrzejczyk Piotr Piaseczno 45-49 163
Jegliński Łukasz Mławka 30-34 212
Jędrzejczak Bartosz Siekierki Wielkie 40-44 129
Joachimiak Marek (Rybak Remigiusz, Kotowski Paweł) Inowrocław 25-29 82
Józefowicz Dawid Malbork 35-39 269
Jurek Daniel Radom 35-39 337
Jurkiewicz Konrad Gdynia 30-34 61
Jurkiewicz Mariusz Inowrocław 40-44 153
Kaczmarczyk Bartłomiej Elbląg 30-34 160
Kaczmarek Robert Łódź 40-44 -
Kaim Ignacy Warszawa 30-34 287
Kalaszczyński Łukasz Płock 35-39 4
Kalwasiński Mateusz Warszawa 30-34 -
Kałaczyński Ryszard Więcbork 55-59 336
Kałuszyński Paweł Ząbki 40-44 111
Kanigowski Grzegorz Gdańsk 35-39 42
Karaś Michał Oleśnica 30-34 196
Karpiński Jarosław Radom 40-44 102
Karwacki Dariusz Bydgoszcz 45-49 333
Karwat Kamil Józefów 35-39 -
Kawka Rafał Radomsko 30-34 47
Kazanecki Tomasz Legionowo 40-44 169
Kazmierczak Michal Kartuzy 40-44 307
Kaźmierczak Łukasz Głowno 35-39 236
Kępiński Henryk Bełchatów 65-69 67
Kęszycki Oskar (Szefler Radosław, Kwaśniewski Maciej) Bezrzecze 25-29 221
Kiereś Arkadiusz Warszawa 40-44 155
Kimmer Jakub Zelów 30-34 11
Klar Marek Łaziska Górne 50-54 228
Klima Dariusz Siemianowice Śląskie 35-39 185
Klimowski Przemysław Elbląg 40-44 162
Kluza Dawid Gniazdów 30-34 51
Kment Rafal Gdansk 40-44 278
Knepka Piotr Świecie 30-34 226
Kochaniec-Matuszak Karolina Lublin 30-34 321
Kołodziej Sebastian Warszawa 35-39 272
Kołowrotny Wojciech Olszewnica Stara 45-49 152
Komorowski Jerzy Warszawa 18-24 330
Konarski Rafał Rogoźnik 40-44 78
Konieczny Karol Pasikonie 35-39 184
Konkol Waldemar Gdańsk 45-49 263
Koralewski Jakub Poznań 30-34 88
Korovin Alexander Moscow 30-34 53
Korzycki Karol Myślenice 35-39 211
Kosioł Andrzej Wrocław 55-59 157
Kosmala Michał Miedziana Góra 40-44 343
Kosmęda Piotr Warszawa 40-44 -
Kostanski Andrzej Warszawa 30-34 27
Kostrzewski Piotr Warszawa 45-49 -
Kowalski Tomasz Koszalin 30-34 -
Koziński Dariusz Częstochowa 40-44 125
Kozlowski Tomasz Katowice 35-39 -
Kozłowski Bogdan Dywity 45-49 261
Kozłowski Daniel Kwidzyn 40-44 285
Krakowiak Michał Aleksandrów Łódzki 25-29 97
Kraska Wiesław Katowice 35-39 -
Krawczyk Aleksandra Warszawa 35-39 19
Krawczyk Maciej Biłgoraj 35-39 240
Krawczyk Paweł Szczecin 25-29 179
Krawenda Robert Płaza 30-34 279
Kruk Marcin Warszawa 35-39 268
Krystkowiak Michal (Łazdowski Łukasz, Grzeszkowski Mateusz) Słubice 30-34 253
Krzysztowicz Piotr Gdynia 40-44 21
Kulesza Jakub Jelenia Góra 35-39 339
Kulik Grzegorz Malbork 30-34 121
Kunkel Mariusz Gdańsk 40-44 230
Kurczewski Kamil Łódź 30-34 297
Kurkiewicz Andrzej Franciszków 45-49 252
Kurnyta Robert Gdynia 40-44 295
Kutnik Mirosław Biała Podlaska 40-44 139
Kuźmicki Marcin Borzęcin Duży 45-49 58
Kwaśniewski Maciej Szczecin 30-34 -
Kwaśny Krzysztof Czechowice-Dziedzice 50-54 29
Kwiecień Arek Kraków 40-44 144
Kwieciński Sebastian Mława 40-44 229
Lackorzyńska Małgorzata Warszawa 40-44 -
Larsen-Konieczny Charlotte Pasikonie 30-34 190
Laskowski Lukasz Poznan 30-34 284
Lemieszek Grzegorz Łódź 60-64 119
Lesinski Jarosław Pobiedziska 40-44 289
Leszczewicz Waldek Warszawa 40-44 248
Lindner Andrzej Poznań 30-34 220
Lisiewicz Michał Warszawa 45-49 246
Litwiniuk Piotr Warszawa 35-39 90
Lopatin Victor Kaliningrad (236010) 40-44 219
Luft Mikołaj Warszawa 30-34 3
Łabno Waldemar Łuczyce 45-49 180
Ławecki Darek Człuchów 40-44 291
Ławicki Marcin Lubin 30-34 5
Łątkowski Sławek Lubawa 40-44 -
Łoś Sławomir Warszawa 45-49 224
Łytek Marcin Bielawa 45-49 206
Łyżwiński Szymon Słubice 18-24 -
Machnikowski Jacek Starogard Gdański 40-44 275
Madejski Sylwester Czechowice-Dziedzice 45-49 188
Maj Grzegorz Kielce 50-54 130
Majchrzak Michał Nowy Lubosz 30-34 172
Majka Michał Elbląg 40-44 10
Maksymiuk Marta Elbląg 30-34 55
Malec Marek Zduny 30-34 -
Małecki Radosław Kętrzyn 45-49 101
Marciniak Damian Świebodzin 30-34 271
Marek Andrzej Malbork 40-44 95
Markowski Dariusz Polanica Zdroj 60-64 329
Markowski Marek Lubin 40-44 314
Markowski Mikołaj Chojniczki 35-39 280
Mateja Bożena Gdańsk 60-64 318
Matejczuk Jarosław Parzęczew 35-39 -
Mateusiak Tomasz Oleśnica 40-44 123
Matusiak Mateusz Zgierz 30-34 294
Michalak Tomasz Piła 45-49 23
Michalewski Dariusz Gogolin 35-39 91
Michałowski Bartosz Kościan 35-39 103
Mielcarzewicz Mariusz Swarzędz 35-39 222
Miśkiewicz Bartosz Wieliczka 40-44 -
Miziarski Paweł Reda 25-29 8
Mlak Kazimierz Milikowice 60-64 189
Młodzikowski Paweł Adamów 30-34 12
Molenda Radosław Żywiec 45-49 140
Momot Piotr Wrocław 30-34 133
Morgiewicz Piotr Gryfice 50-54 171
Mróz Tomasz Jędrzejów 45-49 72
Mruszczyk Marcin Siemianowice Śląskie 40-44 80
Nagalewski Bartłomiej Witnica 40-44 332
Najmowicz Paweł Olsztyn 25-29 7
Namysł Paweł Siechnice 40-44 -
Napiórkowski Sławomir Przechlewo 40-44 296
Naporowski Rafał Nowiny 40-44 326
Niedziałkowski Jan Poznań 35-39 290
Niedźwiecki Maciej Wysowa-Zdrój 25-29 113
Niedźwiecki Marek Wysowa-Zdrój 60-64 114
Niemczyk Kazimierz Milanówek 55-59 300
Nowak Wojciech Sosnowiec 40-44 -
Olejniczak Witold Ostrow Wlkp 70-… 200
Olędzki Janusz Warszawa 60-64 -
Ołowski Jakub Wydminy 35-39 18
Opała Radosław Gorzów Wkp. 40-44 70
Orlik Mateusz Piekary Śląskie 30-34 -
Paczkowski Rafał Poznań 35-39 325
Paduszyński Piotr Warszawa 45-49 276
Pagórski Jakub Mława 18-24 65
Panas Iwona Chelm 35-39 -
Papierski Tomasz Karwiany 45-49 36
Parafiński Zdzisław Łaz 50-54 327
Pasakalik Jarosław Warszawa 40-44 249
Pawluczyk Adam Warszawa 30-34 204
Peda Tomasz Lidzbark Warmiński 50-54 273
Peterek Anna Poznań 25-29 197
Piernikarski Adam Milanowek 35-39 267
Pietrzak Romek Rakownia 55-59 164
Piotrowski Aleksander Kraków 25-29 254
Pocentek Krzysztof Rawa Mazowiecka 45-49 331
Podsiadło Michał Sandomierz 25-29 -
Polec Daniel (Polec Marlena, Belfin Sylwia) Wiener Neustadt 25-29 110
Polec Lech Wachock 60-64 320
Połeć Marlena Pabneukirchen 30-34 128
Połeć Robert Iława 40-44 22
Ponikwia Rafał Kraków 30-34 182
Powroźna Mariola Katowice 35-39 116
Przeździak Zygmunt Strzelce Opolskie 40-44 -
Pupka Artur Ligota Piękna 55-59 127
Pyka Marek Siemianowice Śląskie 40-44 241
Rachwalik Tomasz Stasi Las 45-49 223
Rakiel Bartosz Gdańsk 35-39 260
Ramotowski Arkadiusz Choroszcz 45-49 335
Ratajek Dawid Łódź 30-34 -
Ratalewski Sławomir Tomaszow 50-54 277
Richter Franciszek Rogoźnik 55-59 57
Rogowski Krzysztof Katowice 30-34 158
Rokicki Tomasz Białystok 60-64 98
Roszak Bartosz Wronki 35-39 124
Roś Piotr Olsztyn 30-34 -
Rusinowski Grzegorz Kozienice 40-44 -
Rutkowski Konrad Tomaszów Mazowiecki 30-34 75
Rybak Przemysław Puławy 35-39 255
Ryczkowski Robert Ząbki 45-49 -
Rzepecki Dariusz Sosnowiec 35-39 -
Sabatowicz Michał Stargard 25-29 -
Sakowski Sebastian Medłów 40-44 -
Sarbiewski Dariusz Bartąg 45-49 198
Sawczuk Grzegorz Wysoka 35-39 93
Siatecki Pawel Garbow 25-29 66
Sienkiewicz Patryk Gdynia 45-49 26
Sierociuk Adrian Kęszyca Leśna 25-29 154
Sitek Witold Ostrów Wlkp. 60-64 191
Skiba Paweł Poznań 30-34 52
Skomra Krzysztof Warszawa 40-44 115
Skórski Marcin Kraśnik 35-39 293
Słodowicz Piotr (Tomasz Radziemski, Bartosz Wasiński) Gdańsk 45-49 258
Słomka Mateusz Tomaszów Mazowiecki 30-34 24
Snelewski Mateusz Klonowa 30-34 205
Sobczak Marcin Rumia 45-49 -
Soch Paweł Kraków 35-39 309
Sońta Wojciech Radom 45-49 -
Stanisławski Marcin Łódź 40-44 122
Stelmanski Sebastian Dąbrowa Górnicza 25-29 151
Stoltman Danuta Małe Zanie 25-29 38
Stremel Bartek Kwidzyn 35-39 136
Stróżycki Jakub Cerekwica 35-39 74
Strusińska Katarzyna Mińsk Mazowiecki 35-39 148
Suchowiecki Wojciech Stawiguda 40-44 203
Suchy Przemek Domaniów 40-44 -
Sutyła Aleksander Warszawa 45-49 50
Szamotulski Tomasz Gdańsk 40-44 266
Szarek Michał Wieliczka 35-39 174
Szczepaniak Tomasz Siennica 30-34 60
Szczepanik Andrzej Kazimierza Wielka 65-69 322
Szczotka Mariusz Wieprz 40-44 -
Szeląg Michał Warszawa 35-39 217
Szerszeńska Magdalena Poznań 30-34 323
Szot Dawid Sztum 25-29 -
Szparaga Dorota (Kiszczak Bartłomiej, Bebelski Rafał) Piastów 45-49 195
Sztenderewicz Rafał Włocławek 40-44 234
Szuba Slawomir Ilkeston 40-44 -
Szubert Paweł Wierzchosławice 40-44 344
Szweda Tomasz Złotów 35-39 316
Szymanek Piotr Warszawa 35-39 107
Szymański Tomasz Mysiadło 50-54 167
Szymczak Andrzej Poznań 35-39 193
Ślęzak Mariusz Warszawa 45-49 135
Śmieciński Krzysztof Olsztyn 45-49 20
Śniegula Tomasz Syców 35-39 210
Tarczyk Tomasz Granica 18-24 68
Tkaczyk Miłosz (Ciesielski Mariusz, Ciszek Jerzy) Grodzisk Mazowiecki 30-34 118
Tomaszek Jarosław Żywiec 50-54 89
Tomaszewski Mikołaj Kościan 35-39 286
Tomszys Piotr Warszawa 50-54 265
Toporski Iwo Poznań 25-29 -
Tosiek Sylwester Toruń 45-49 41
Turkiewicz Mateusz Wschowa 30-34 170
Turzyński Jarosław Malbork 30-34 86
Urbšys Laurynas Panevėžys 30-34 303
Usidus Piotr Świdnik 25-29 -
Wachulec Władysław Kraków 40-44 34
Wadzińska Paulina Bydgoszcz 35-39 186
Wakuła Tomasz Siedlce 50-54 -
Widawski Paweł Świętochłowice 25-29 298
Wieczorek Bartosz Inowrocław 30-34 262
Wierzbicki Artur Kędzierzyn-Koźle 50-54 134
Wijas Andrzej Kielce 35-39 311
Winczewski Tomasz Elbląg 45-49 131
Winiarczyk Jacek Warka 45-49 338
Witkowski Łukasz Warszawa 35-39 166
Wnęk Jarosław (Dudek Mateusz, Perdion Paweł) Wrocław 30-34 181
Wojdyła Paweł Kołaczyce 30-34 173
Wojtas Stefan Czluchow 40-44 73
Wojtkiewicz Wiesław Polkowice 40-44 264
Wozniak Jacek Rawa Mazowiecka 50-54 313
Wójcik Damian Darłowo 45-49 -
Wójcik Kamil Warszawa 35-39 -
Wójcik Mirosław Tomaszów Mazowiecki 50-54 178
Wroński Artur Tychy 35-39 146
Wroński Michał Warszawa 30-34 256
Wróblewski Sergiusz Kozienice 40-44 216
Wróblewski Wojciech Zgierz 40-44 243
Wydra Krzysztof Białystok 40-44 -
Wystrychowski Marcin Warszawa 35-39 -
Zagdański Darek Zagnańsk 30-34 161
Zając Łukasz Grójec 30-34 328
Zajk Michał (Zajk Rafał, Zajk Radosław) Reda 25-29 84
Zasępa Sebastian Józefosław 40-44 49
Zawistowski Michał Sulmin 40-44 120
Zgorzelski Bartosz Gniezno 40-44 31
Zieliński Damian Pilawa 35-39 305
Zieliński Michał Płońsk 30-34 -
Ziemiakowski Sławomir Łódź 45-49 149
Zięba Marcin Warszawa 40-44 312
Zybowski Marcin Tychy 40-44 37
Żaba Marek Sosnowiec 35-39 274
Żurek Jacek Kraków 30-34 208
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Triminator
  • Garmin Ultra Race
  • Garmin SwimRun Series
  • Triathlon Series TTT
  • ILF Triathlon