Garmin Iron Triathlon Gołdap 2019 - dystans 1/4 Ironman Pokaż

Lista startowa Triathlon - 1/4 Ironman 0,95-45-10,55

Lista główna

Nazwisko i imię Miejscowość Kat. wiekowa Nr startowy
Andrzejewicz Łukasz Warszawa 25-29 45
Augustyniak Krzysztof Polkowice 35-39 38
Banaszak Damian Podolsze 40-44 68
Bernatowicz Łukasz Warszawa 40-44 72
Bernatowicz Paweł Piaseczno 18-24 69
Borkowy Michał Bojszowy 40-44 70
Bryzek Arnold Warszawa 45-49 60
Chalamonski Tomasz Ostrołęka 40-44 37
Chęciński Marek Warszawa 40-44 33
Chmiel Andrzej Łódź 60-64 -
Chołodowski Piotr Bialystok 45-49 30
Ciołczyk Magda Warszawa 35-39 -
Czajka Maciej Olecko 25-29 66
Czajkowski Adam Konstancin-Jeziorna 45-49 57
Daniel Krzysztof Warszawa 35-39 84
Danik Piotr Warszawa 45-49 63
Dziezyc Tomasz Kleszczewo 40-44 58
Ferko-Czajkowska Stanisława Konstancin-Jeziorna 50-54 80
Fijołek-Warszewska Agnieszka Warszawa 45-49 -
Gąsiorek Mikołaj Warszawa 30-34 -
Gwardjak Szymon Lidzbark Warmiński 25-29 54
Hermann Tomasz Olsztyn 40-44 64
Hołub Andrzej Warszawa 35-39 43
Jałocha Waldemar Pruszków 50-54 21
Janiga Robert Warszawa 45-49 -
Jonio Katarzyna Szeligi 35-39 39
Jonio Tomasz Szeligi k. Warszawy 35-39 74
Kącki Karol Warszawa 40-44 52
Kieda Aleksandra Białystok 25-29 77
Kieda Wojciech Białystok 40-44 78
Kolano Agnieszka Warszawa 35-39 73
Konieczny Krzysztof Józefosław 40-44 61
Kostrzewski Radosław Warszawa 40-44 86
Kowalska Aneta Warszawa 30-34 29
Król Jakub Białystok 30-34 82
Krupowicz Marcin Warszawa 55-59 71
Krygielski Krzysztof Wójtowo 40-44 50
Kur Daniel Gdynia 30-34 27
Kuskowski Marek Gołdap 40-44 -
Latawiec Bartosz Legionowo 40-44 55
Lewczuk Łukasz Białystok 40-44 83
Lisius Tomasz Gdańsk 55-59 53
Loesch Konrad Kraków 35-39 31
Markowski Dariusz Polanica Zdroj 60-64 -
Medwid-Fidler Marta Warszawa 35-39 79
Meier Markus Koło 55-59 46
Michałowski Piotr Białystok 25-29 -
Moczydłowski Marek Zaścianki 45-49 76
Możdżonek Michał Warszawa 40-44 32
Niemczuk Kamil Olsztyn 35-39 -
Niemczuk Waldemar Olsztyn 55-59 -
Omieliańczyk Ryszard Nowodworce 55-59 -
Opiłowski Paweł Modła 40-44 22
Osiecki Edwin Konstancin-Jeziorna 50-54 -
Ostaszewska Paulina Warszawa 30-34 -
Osyda Maciej Łódź 30-34 42
Osyda Sylwia Łódź 30-34 41
Panasiuk Paweł Białystok 35-39 -
Perkowski Jarosław Suwałki 45-49 59
Piechota Mateusz Warszawa 35-39 28
Piechotka Łukasz Warszawa 35-39 35
Pietranik Paweł Pruszków 30-34 40
Płonka Arkadiusz Kalisz 55-59 25
Pol Bartosz Rawicz 35-39 62
Ramotowski Arkadiusz Choroszcz 45-49 -
Rasiński Jakub Ożarów Mazowiecki 18-24 -
Rogulski Rafał Kętrzyn 45-49 49
Rynko Paweł Olsztyn 35-39 51
Sachmata Robert Piaseczno 50-54 34
Samselski Radosław Białystok 35-39 67
Siekierski Mateusz Marek Gołdap 25-29 81
Siłkowski Radosław Gdynia 40-44 26
Sobolewski Mariusz Włocławek 35-39 23
Stafiej Filip Jozefow k/ Legionowa 40-44 48
Stosz Bartosz Chorzów 40-44 47
Strenziok Dariusz Tarnowskie Góry 50-54 65
Struk Piotr Białystok 25-29 56
Swianiewicz Antoni Warszawa 30-34 24
Śliwka Karol Wyszków 35-39 -
Tadla Paweł Ostróda 35-39 85
Wandzioch Krzysztof Suwałki 25-29 44
Wiński Tomasz Gołdap 35-39 -
Wiśniewska Katarzyna Warszawa 45-49 -
Witkowski Dariusz Białystok 55-59 -
Wnuk Jan Warszawa 25-29 75
Wycisłowski Krzysztof Mińsk Mazowiecki 65-69 36
Zawadzki Paweł Wyszków 45-49 -
Zujko Kinga Białystok 18-24 -
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Triminator
  • Garmin Ultra Race
  • Garmin SwimRun Series
  • Triathlon Series TTT
  • ILF Triathlon