Garmin Iron Triathlon Gołdap 2019 - dystans 1/4 Ironman Pokaż

Lista startowa Triathlon - 1/4 Ironman 0,95-45-10,55

Sztafety

Name City Age group Start number
Uździło Emil (Uździło Przemysław, Robert Maszkowski) Warszawa 30-34 82

Lista główna

Name City Age group Start number
Andrzejewicz Łukasz Warszawa 25-29 38
Antoniuk Marcin Warszawa 40-44 78
Antoszewski Bartosz Warszawa 35-39 118
Bachman Marcin Warszawa 45-49 143
Banasik Katarzyna Warszawa 30-34 128
Banaszak Damian Podolsze 40-44 60
Bawor Marcin Warszawa 40-44 116
Bernatowicz Łukasz Warszawa 40-44 64
Bernatowicz Paweł Piaseczno 18-24 61
Borawski Maciej Warszawa 35-39 76
Borkowy Michał Bojszowy 40-44 62
Bryzek Arnold Warszawa 45-49 52
Bugaj Mirosław Warszawa 50-54 105
Bujnowski Robert Augustów 40-44 135
Bula Piotr Zgierz 40-44 87
Burandt Magdalena Olsztyn 35-39 17
Chalamonski Tomasz Ostrołęka 40-44 34
Chęciński Marek Warszawa 40-44 30
Chmiel Andrzej Łódź 60-64 -
Chmiel Remigiusz Gołdap 40-44 127
Chmielewski Kamil Nowy Dwór Mazowiecki 25-29 -
Chołodowski Piotr Bialystok 45-49 28
Chyczewska Anna Plonsk 50-54 96
Cichy Bartosz Augustów 35-39 122
Cimochowski Mieczysław Kanie 40-44 92
Ciołczyk Magda Warszawa 35-39 123
Cybulski Kamil Gołdap 35-39 126
Czajka Maciej Olecko 25-29 58
Czajkowski Adam Konstancin-Jeziorna 45-49 49
Danik Piotr Warszawa 45-49 55
Danylchenko Yuriy Latchorzew 35-39 152
Dąbek Paweł Józefosław 45-49 108
Dzierszko Rafał Białystok 40-44 93
Dziezyc Tomasz Kleszczewo 40-44 50
Ferko-Czajkowska Stanisława Konstancin-Jeziorna 50-54 70
Fijołek-Warszewska Agnieszka Warszawa 45-49 -
Frączak Jan Warszawa 35-39 103
Gasik-Powałka Małgorzata Ożarów Mazowiecki 35-39 18
Gawrych Sylwia Choroszcz 30-34 35
Gąsiorek Mikołaj Warszawa 30-34 -
Glushchenko Alexandr Kaliningrad (236010) 50-54 148
Grygiewicz Adrian Białystok 30-34 -
Hermann Tomasz Olsztyn 40-44 56
Hermanowicz Cezary Ełk 30-34 65
Hołub Andrzej Warszawa 35-39 15
Hornik Artur Wodzisław 35-39 54
Iwanowski Piotr Warszawa 35-39 109
Jałocha Waldemar Pruszków 50-54 7
Jamroż Robert Warszawa 40-44 140
Janiga Robert Warszawa 45-49 -
Jaworek Łukasz Trzciany 40-44 85
Jezierski Tomasz Tczew 40-44 83
Jeż Paweł Józefosław 45-49 90
Jonio Katarzyna Szeligi 35-39 13
Jonio Tomasz Szeligi k. Warszawy 35-39 16
Jóźwik Maciej Warszawa 30-34 101
Kamiński Dariusz Olsztyn 40-44 131
Karolewski Krzysztof Olsztyn 35-39 129
Kaseja Łucja Warszawa 30-34 137
Kasztelan Radosław Kwidzyn 40-44 111
Kawka Paulina Warszawa 25-29 147
Kącki Karol Warszawa 40-44 45
Khomutov Dmitrii Kaliningrad 40-44 47
Kieda Aleksandra Białystok 25-29 67
Kieda Wojciech Białystok 40-44 68
Kirilenko Aneta Marki 45-49 112
Kirilenko Marcin Marki 45-49 139
Klejzerowicz Paweł Białystok 25-29 73
Klejzerowicz Roman Ełk 40-44 95
Kolano Agnieszka Warszawa 35-39 11
Kopytowska Anna Warszawa 30-34 -
Kosmala Michał Miedziana Góra 40-44 5
Kostrzewski Radosław Warszawa 40-44 75
Kowalczyk Iga Gołdap 30-34 79
Kowalska Aneta Warszawa 30-34 27
Krasicki Beniamin Warszawa 45-49 120
Kraszewski Wojtek Warszawa 50-54 98
Król Jakub Białystok 30-34 72
Krupa Jan Węgorzewo 30-34 151
Krupowicz Marcin Warszawa 55-59 63
Krygielski Krzysztof Wójtowo 40-44 43
Kur Daniel Gdynia 30-34 26
Kurylo Artur Augustów 50-54 119
Kuskowski Marek Gołdap 40-44 136
Latawiec Bartosz Legionowo 40-44 6
Lisius Tomasz Gdańsk 55-59 46
Liśkiewicz Roman Kętrzyn 50-54 42
Loesch Konrad Kraków 35-39 29
Mackiewicz Jacek Sulejowek 40-44 132
Malinowski Marcin Tuszynek Majoracki 40-44 113
Markowski Dariusz Polanica Zdroj 60-64 -
Mars Andrew Warszawa 35-39 121
Matusiak Mateusz Zgierz 30-34 117
Medwid-Fidler Marta Warszawa 35-39 69
Meier Markus Koło 55-59 39
Michalski Jakub Wrocław 25-29 -
Michałowski Piotr Białystok 25-29 144
Milczarek Jakub Warszawa 40-44 84
Moczydłowski Marek Zaścianki 45-49 66
Możdżonek Anna Warszawa 35-39 8
Możdżonek Michał Warszawa 40-44 10
Mróz Michał Białystok 40-44 153
Najder Ewa Konstancin-Jeziorna 60-64 125
Najder Jacek Konstancin-Jeziorna 55-59 124
Niedźwiadek Jakub Warszawa 25-29 150
Niemczuk Kamil Olsztyn 35-39 -
Niemczuk Waldemar Olsztyn 55-59 -
Nowak Roman Człuchów 35-39 86
Omieliańczyk Ryszard Nowodworce 55-59 -
Opiłowski Paweł Modła 40-44 9
Osiecka Beata Konstancin-Jeziorna 50-54 20
Osiecki Edwin Konstancin-Jeziorna 50-54 21
Ostaszewska Paulina Warszawa 30-34 -
Osyda Maciej Łódź 30-34 36
Osytek Sławomir Radzymin 50-54 88
Owczarek Jacek Piątkowisko 45-49 94
Panasiuk Paweł Białystok 35-39 -
Pedrycz Hubert Toruń 25-29 -
Perkowski Jarosław Suwałki 45-49 51
Pfadt Wojciech Milanówek 55-59 133
Piechota Mateusz Warszawa 35-39 12
Piechotka Łukasz Warszawa 35-39 32
Pietranik Paweł Pruszków 30-34 14
Piotrowski Andrzej Warszawa 45-49 134
Płonka Arkadiusz Kalisz 55-59 24
Podgórski Krzysztof Żabieniec / Piaseczno 55-59 81
Powałka Piotr Ożarów Mazowiecki 35-39 100
Puciłowski Mirosław Białystok 55-59 97
Ramotowski Arkadiusz Choroszcz 45-49 -
Rasiński Jakub Ożarów Mazowiecki 18-24 -
Rożniata Andrzej Głowno 45-49 107
Rożniata Iwona Głowno 45-49 106
Rudlicka Karolina Tarnowskie Góry 30-34 -
Rychlewska Katarzyna Warszawa 45-49 57
Rynko Paweł Olsztyn 35-39 44
Sachmata Robert Piaseczno 50-54 31
Samselski Radosław Białystok 35-39 59
Sazonov Victor Kaliningrad 35-39 91
Sieczkowski Paweł Soboklęszcz 40-44 104
Siekierski Mateusz Marek Gołdap 25-29 71
Sienkiewicz Wojciech Olsztyn 60-64 130
Siłkowski Radosław Gdynia 40-44 25
Sobolewski Mariusz Włocławek 35-39 22
Stafiej Filip Jozefow k/ Legionowa 40-44 41
Stosz Bartosz Chorzów 40-44 40
Struk Piotr Białystok 25-29 48
Strzemińska Marlena Białystok 25-29 80
Supikova Barbara Warszawa 30-34 19
Swianiewicz Antoni Warszawa 30-34 23
Szaciłowski Przemysław Białystok 35-39 145
Szlaski Igor Zgierz 30-34 77
Śliwka Karol Wyszków 35-39 -
Tadla Paweł Ostróda 35-39 74
Tarkowski Aleksander Warszawa 45-49 -
Tokarskii Ilia Kaliningrad 25-29 149
Tomporowska Monika Warszawa 40-44 141
Uździło Emil (Uździło Przemysław, Robert Maszkowski) Warszawa 30-34 82
Wachnik Piotr Warszawa 30-34 110
Wandzioch Krzysztof Suwałki 25-29 37
Wąsowski Piotr Warszawa 25-29 146
Wiewióra Robert Kobyłka 40-44 -
Wiński Tomasz Gołdap 35-39 -
Wiśniewska Katarzyna Warszawa 45-49 -
Witczak Jakub Białystok 30-34 53
Witkowski Dariusz Białystok 55-59 -
Wowtoniuk Mariusz Bielsk Podlaski 40-44 114
Wróblewski Wojciech Zgierz 40-44 138
Wycisłowski Krzysztof Mińsk Mazowiecki 65-69 33
Wyszomierska Małgorzata Warszawa 30-34 99
Zaborniak Michał Łódź 18-24 102
Zawadzki Paweł Wyszków 45-49 -
Zieliński Damian Pilawa 35-39 142
Zujko Kinga Białystok 18-24 115
Żochowski Marcin Warszawa 25-29 89
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Triminator
  • Garmin Ultra Race
  • Garmin SwimRun Series
  • Triathlon Series TTT
  • ILF Triathlon