Garmin Iron Triathlon Płock 2019 - dystans 1/8 Ironman Pokaż

Lista startowa Triathlon - 1/8 Ironman 0,475-22,5-5,275

Sztafety

Nazwisko i imię Miejscowość Kat. wiekowa Nr startowy
Cieśla Ryszard (Cieśla Ryszard, Klauza Wojciech) Pruszków 40-49 682
Czwartosz-Liber Katarzyna (Samek Magdalena, Beczkowska Urszula) Warszawa 40-49 -
Gumowska Beata (Serafin Basia, Piasta-Serafin Natalia) Łomianki 50-59 683
Kolasa Piotr (Królikowski Michał, Śosnierz Tomasz) Lodz 30-39 677
Kopcińska Natalia (Słowiński Jakub, Koźbiał Jakub) Warszawa 30-39 679
Leszczyński Tomasz (Zembrzuska Dorota, Grula Mateusz) Warszawa 50-59 684
Matacz Jolanta (Januszewska EWa, Zglinicka Iwona) Płock 30-39 680
Olszewska Katarzyna (Pastuszka Anna, Krasnodębska Agata) Warszawa 30-39 678

Lista główna

Nazwisko i imię Miejscowość Kat. wiekowa Nr startowy
Adamczyk Jakub Bełchatów 20-29 611
Adamowicz Konrad Piaseczno 40-49 404
Anyszkiewicz Jakub Warka 16-17 673
Asłanowicz Maksymilian Warszawa 18-19 592
Asłanowicz Marcin Warszawa 40-49 462
Asłanowicz Matylda Warszawa 16-17 461
Bakuła Marek Raszyn 40-49 454
Banasik Wojciech Kraków 30-39 655
Baranowski Romuald Płock 50-59 386
Barnaś Ilona Warszawa 30-39 -
Barral Castro David Warszawa 30-39 650
Bartnik Bożena Warszawa 60-… 643
Bartoszewski Robert Stoczek Łukowski 20-29 688
Barwiński Piotr Marki 40-49 -
Bąk Marek Tarnowskie Góry 40-49 410
Bednarek Piotr Warszawa 30-39 387
Bednarek Piotr Rawa Mazowiecka 20-29 482
Bednarski Michał Łódź 40-49 521
Berardi Frederic Warsawa 40-49 615
Bereda Krzysztof Warszawa 40-49 675
Bezdziek Asia Cekanowo 30-39 538
Bielak Daniel Bodzanów 30-39 -
Biernacki Tomasz Warszawa 40-49 -
Bodych Maciej Ząbki 40-49 691
Boral Hubert Częstochowa 30-39 601
Borowski Grzegorz Białystok 50-59 692
Bowżyk Weronika Warszawa 20-29 412
Brulińska Monika Płock 40-49 428
Brząkalski Krzysiek Płock 20-29 497
Brzezińska Paulina Łódź 20-29 438
Brzeziński Łukasz Łódź 30-39 419
Brzozowski Andrzej Zamość 60-… -
Buraczewski Tomasz Warszawa 30-39 480
Burda Anna Warszawa 40-49 639
Chajzer Julia Warszawa - Polska 30-39 -
Chmiel Andrzej Łódź 60-… 663
Chmiel Paulina Łódź 30-39 666
Cholewiński Dariusz Bydgoszcz 40-49 457
Chouin Gildas Warszawa - Polska 40-49 620
Cichanowicz Piotr Warszawa 20-29 645
Ciesielski Łukasz Warszawa 40-49 567
Cieśla Ryszard (Cieśla Ryszard, Klauza Wojciech) Pruszków 40-49 682
Cieśliński Adam Warszawa 40-49 533
Cynkier Mieszko Żyrardów 40-49 391
Czwartosz-Liber Katarzyna (Samek Magdalena, Beczkowska Urszula) Warszawa 40-49 -
Daniel Krzysztof Warszawa 30-39 579
Danylchenko Yuriy Latchorzew 30-39 668
Dąbrowska Marta Warszawa 30-39 487
Dąbrowski Dawid Włocławek 20-29 475
Dąbrowski Tomasz Warszawa 40-49 390
Deka Tomasz Sochaczew 30-39 393
De La Fuente Enrique Warszawa 40-49 651
Domagała Artur Lgota Mała 20-29 510
Domańska Emilia Warszawa 30-39 414
Drzewiecki Rafał Niemcz 40-49 448
Dubisz Marta Warszawa 20-29 507
Duplicki Kamil Sochaczew 30-39 397
Dyduch Jarek Warszawa 30-39 522
Dymek Stanisław Płock 60-… 697
Dymel Piotr Warszawea 60-… -
Dzierżawski Piotr Zduńska Wola 40-49 504
Dziubek Maciej Warszawa 30-39 403
Falkowska Martyna Białystok 20-29 -
Farbos Maxime Warsaw 30-39 658
Filipczyk Jakub Gdynia Witomino 20-29 608
Fordoński Marek Ząbki 40-49 435
Francuz Piotr Nowa Wola 30-39 511
Frenkel Marek Stare Babice 50-59 502
Frydrysiak Marcin Kutno 30-39 434
Fudali Witold Łódź 30-39 598
Fusik Przemysław Maszewo 30-39 530
Gapiński Krzysztof Płock 50-59 430
Garbiec Tomasz Warszawa 40-49 460
Garwolska Ewa Mińsk Mazowiecki 30-39 638
Gavira Atienza Carlos Warsaw 40-49 595
Giżyńska Anna Warszawa 30-39 672
Glapiński Maksymilian Warszawa 18-19 617
Glimasiński Kamil Warszawa 30-39 515
Godlewski Adam Płock 20-29 396
Gontarski Adrian Zgierz 20-29 703
Gorzkowski Marek Warszawa 20-29 456
Gorzoch Justyna Warszawa 30-39 -
Graczyk Karolina Kutno 30-39 -
Gralak Michał Zgierz 20-29 614
Grochowski Paweł Warszawa 30-39 496
Gruszecki Maciej Stare Miasto 50-59 425
Grzegrzółka Łukasz Warszawa 30-39 642
Grzyb Paweł Warszawa 30-39 556
Grzybek Łukasz Łódź 30-39 520
Gujski Marcin Mińsk Mazowiecki 30-39 526
Gumowska Beata (Serafin Basia, Piasta-Serafin Natalia) Łomianki 50-59 683
Gurdziel Malgorzata Warszawa 40-49 570
Hajduk Maciej Warszawa 30-39 578
Hasik Konrad Łódź 30-39 559
Hińcz Rafał Maszewo Duże 30-39 545
Hoffman Grzegorz Warszawa 30-39 604
Hryniewicz Agnieszka Łódź 30-39 539
Jakowski Wiktor Warszawa 20-29 671
Janik Piotr Łódź 40-49 646
Janus Katarzyna Warszawa 20-29 534
Jarosz Jarosław Jozefoslaw 30-39 464
Jaroszewski Jakub Warszawa 18-19 589
Jaryst Paweł Ryn 40-49 -
Jarzyński Dominik Łódź 40-49 654
Jasionowski Marek Białystok 40-49 656
Jaszek-Wilczyńska Anna Warszawa 30-39 562
Jaumień Łukasz Sochaczew 30-39 695
Jeska Jakub Warszawa 30-39 494
Jeska Michał Warszawa 20-29 417
Jeż Arek Lubień 30-39 621
Kabza Mariusz Startowa Góra, Gm. Rzgów 40-49 465
Kacperski Błażej Stryków 30-39 485
Kacprzak Dominik Warszawa 30-39 603
Kacprzak Tadeusz Konstantynów Łódzki 60-… 451
Kacymirow Tomasz Hornowek 50-59 392
Kaim Ignacy Warszawa 30-39 563
Kajetanowicz Krzysztof Warszawa 30-39 551
Kalkowski Patryk Ozorków 20-29 623
Kamiński Jakub Pasłęk 20-29 698
Kanigowski Dariusz Płock 60-… -
Karolkiewicz Michał Warszawa 20-29 514
Kaźmierczak Mateusz Łódź 16-17 421
Kędzierski Michał Warszawa 40-49 618
Kluszczyński Mariusz Toruń 30-39 665
Kłos Jan Oława 30-39 513
Kocemba Witold Kamionka Wielka 50-59 423
Kojemski Wojciech Warszawa 50-59 -
Kolasa Piotr (Królikowski Michał, Śosnierz Tomasz) Lodz 30-39 677
Kołczyńska Barbara Łódź 60-… 660
Kołodziejczyk Ewa Dobieszków 30-39 624
Kołodziejska-Purc Karolina Płock 20-29 407
Konarska Edyta Oława 40-49 512
Konieczny Marcel Nożyczyn 20-29 565
Kopcińska Natalia (Słowiński Jakub, Koźbiał Jakub) Warszawa 30-39 679
Koronkiewicz Joanna Piastów 20-29 528
Kosecki Konrad Ząbki 30-39 436
Kosuda Paweł Ciechanów 40-49 471
Kośla Paweł Żyrardów 30-39 411
Kotuła Rafał Marki 40-49 554
Kowalczyk Grzegorz Pionki 30-39 597
Kowalczyk Martyna Pionki 20-29 602
Kowalczyk Michał Warszawa 30-39 581
Kowalski Cezary Warszawa 40-49 607
Kozłowski Piotr Warszawa 30-39 610
Krajewski Marcin Płock 30-39 676
Krajewski Piotr Słupno 20-29 -
Krazińska Samanta Bobrowniki 20-29 -
Kropiewnicka Agnieszka Warszawa 30-39 509
Kropiewnicki Jerzy Warszawa 30-39 452
Król Dariusz Piaseczno 30-39 548
Krupa Paweł Płock 50-59 385
Książek Dymitr Warszawa 40-49 -
Kubiak Grzegorz Sochaczew 30-39 476
Kubiak Tomasz Dobrcz 60-… 467
Kuczyński Krzysztof Warszawa 20-29 394
Kujawa Sylwia Warszawa 50-59 446
Kulągowski Grzegorz Warszawa 50-59 596
Kurczewski Paweł Maszewo Duże 18-19 -
Kurzawski Jan Czapury 20-29 588
Kwasniewski Lukasz Warszawa 30-39 492
Kwiatkowska Julia Widawa 20-29 561
Kwiatkowski Marek Podgórze 50-59 569
Latak Michał Warszawa 40-49 445
Lenarczyk Maciej Łódź 30-39 508
Leszczyński Michał Warszawa 30-39 606
Leszczyński Tomasz (Zembrzuska Dorota, Grula Mateusz) Warszawa 50-59 684
Leśniewicz Mariusz Konin 40-49 420
Lewandowski Jarosław Konin 30-39 560
Lewandowski Linus Warszawa 20-29 478
Lewandowski Oskar Kruszwica 20-29 431
Lewocha Bartłomiej Aleksandrów Łódzki 16-17 415
Lewocha Paweł Aleksandrów Łódzki 40-49 416
Lichnowski Przemysław Płock 20-29 409
Lipiec Konrad Warszawa 40-49 455
Lipowski Mikołaj Łask 30-39 661
Lukowski Grzegorz Płock 40-49 637
Łaski Piotr Warszawa 30-39 685
Łączyński Cezary Pomiechówek 30-39 427
Maćkowiak Mirosław Józefów 50-59 527
Madera Bartosz Chotomów 30-39 -
Majchrowicz Adam Szczecin 20-29 -
Majczak Kamil Płock 40-49 429
Majewska Karolina Bydgoszcz 40-49 453
Makowska Patrycja Trojanów 20-29 -
Malek Konrad Piekary Śląskie 30-39 582
Malinowski Marcin Tuszynek Majoracki 40-49 636
Małecki Jacek Michałowice 30-39 587
Marmajewski Marcin Warszawa 30-39 619
Matacz Jolanta (Januszewska EWa, Zglinicka Iwona) Płock 30-39 680
Matusik Marysia Góra Kalwaria 16-17 523
Matuszek Michał Namysłów 20-29 499
Mazgaj Bartłomiej Aleksandrów Łódzki 30-39 701
Mazurkiewicz Kamil Nowe Grabie 30-39 547
Medwid-Fidler Marta Warszawa 30-39 566
Mendak Michał Pabianice 20-29 531
Merda Jakub Czerwonak 30-39 573
Miaskiewicz Michał Słupno/k Płocka 30-39 629
Michalski Andrzej Radzymin 30-39 696
Michalski Dariusz Warszawa 30-39 493
Michalski Maciej Warszawa 40-49 468
Mielczarek Tomasz Piaseczno 30-39 552
Mieszkowicz Eryk Płock 20-29 627
Mikołajczyk Mateusz Łódź 30-39 564
Miszkiewicz-Górecka Olga Warszawa 20-29 413
Modzelewski Maciej Łowicz 30-39 449
Mogielski Hubert Warszawa 30-39 442
Mohr Christoph Warszawa 40-49 702
Momot Olga Warszawa 20-29 543
Moore Rodriguez Daniel Ray Warsawa 40-49 594
Morawski Przemysław Przasnysz 40-49 529
Nadobnik Konrad Ząbki 30-39 544
Napiórkowski Jakub Włocławek 20-29 519
Nawrocki Marcin Bydgoszcz 30-39 418
Nierychlewski Tomasz Skępe 30-39 535
Nowak Maciej Warszawa 30-39 568
Okragły Emil Warszawa 30-39 501
Olczak Arkadiusz Kościelec 40-49 498
Olczak Jakub Kościelec 16-17 669
Olszewska Katarzyna (Pastuszka Anna, Krasnodębska Agata) Warszawa 30-39 678
Orzeszek Piotr Warszawa 30-39 474
Osędowska Aleksandra Płock 20-29 667
Osmolik Jarek Ząbki 40-49 481
Owczarek Piotr Warszawa 50-59 641
Pacuszka Tomasz Dłutów 30-39 630
Paliwoda Zbigniew Łódź 60-… -
Palmowska Katarzyna Zgierz 30-39 -
Pankau Maciej Bydgoszcz 16-17 -
Parzelski Gerard Radom 40-49 486
Paszke Maciej Toruń 20-29 599
Pawlak Michał Warszawa 30-39 479
Pawłowski Przemek Żychlin 30-39 405
Perlicka Zuzanna Warszawa 20-29 605
Piechota Arkadiusz Pruszków 30-39 550
Piechota Mateusz Warszawa 30-39 408
Pieńkowska Katarzyna Warszawa 30-39 700
Piętowski Grzegorz Piastów 50-59 440
Pilgun Łukasz Warszawa 30-39 694
Pilkowski Pawel Bialystok 30-39 628
Piotrowicz Sławomir Raciąż 30-39 437
Piotrowski Jakub Działdowo 18-19 626
Płochocki Jacek Warszawa 30-39 540
Postupalski Pawel Warszawa 40-49 399
Potoczna Anna Łódź 20-29 518
Prasek Marek Radom 20-29 574
Puchalski Łukasz Warszawa 30-39 -
Ratajczak Bartłomiej Opole 30-39 469
Remiszewski Paweł Mielęcin 30-39 433
Retief Deniel Warszawa 30-39 648
Robak Konrad Warszawa 30-39 580
Rogozinski Grzegorz Żyrardów 40-49 653
Rudzka Aleksandra Warszawa - Polska 20-29 432
Sachmata Agata Piaseczno 50-59 388
Sachmata Ania Piaseczno 20-29 422
Sałaj Mariusz Działki 40-49 686
Sebastianowicz Grzegorz Płock 30-39 546
Siemiątkowski Marcin Jordanów 30-39 463
Składanek Jakub Warszawa 30-39 555
Składanowski Marek Włocławek 30-39 444
Słupik Tomasz Warszawa 20-29 398
Sosnowski Miłosz Warszawa 40-49 395
Sowa Wojciech Warszawa 30-39 532
Spryszyński Michał Bydgoszcz 30-39 443
Stachowiak Karol Płock 20-29 652
Stachowski Sebastian Warszawa - Polska 30-39 524
Stachurski Paweł Warszawa 40-49 459
Staniszewski Szymon Żnin 30-39 689
Stańdo Łukasz Łódź 30-39 635
Stańkowski Hubert Warszawa 20-29 537
Stawowczyk Waldemar Osina 40-49 558
Stefaniuk Marzena Radzymin 30-39 687
Stefański Wojciech Gniezno 20-29 616
Stępień Adam Chorzów 20-29 489
Stockinger Robert Warszawa 30-39 495
Strzałkowski Artur Warszawa 20-29 389
Sulkowski Paweł Płock 30-39 400
Sulkowski Piotr Warszawa 30-39 553
Sulkowski Piotr Płock 40-49 640
Swistak Karolina Belsk Duzy 40-49 488
Syguła Mateusz Warszawa 40-49 693
Szafraniec Marcin Legionowo 40-49 406
Szałańska Justyna Płock 30-39 674
Szczepkowska Kamila Warszawa (Bemowo) 20-29 571
Szkuta Monika Piaseczno 40-49 472
Sztenderewicz Rafał Włocławek 40-49 542
Szulist Kazimierz Bydgoszcz 30-39 458
Szumny Michał Warszawa 30-39 644
Szymanek Igor Warszawa 20-29 536
Śliwicki Tomasz Konin 30-39 426
Świątek Łukasz Warszawa 20-29 585
Świniarska Ewa Aleksandrów Łódzki 40-49 -
Talarczyk Jakub Łódź 40-49 -
Tatusiak Damian Konin 30-39 557
Telążka Jarosław Bełchatów 30-39 593
Thiry Xavier Warszawa 40-49 586
Tomicki Tomasz Warszawa 20-29 439
Tourneur Cyril Warszawa 40-49 664
Tuzikiewicz Tomasz Pabianice 30-39 466
Tyc Zbigniew Pruszków 50-59 450
Ujczak Krzysztof Warszawa 30-39 632
Ulanowski Hubert Warszawa 30-39 -
Ulański Maciej Sompolno 16-17 612
Urbanowicz Zbigniew Czestochowa 40-49 600
Wajszczak Tomasz Cekanowo 30-39 477
Walasik Wiesław Płock 60-… 402
Walaszczyk Marcin Bełchatów 30-39 634
Wasik Michał Warszawa 20-29 401
Wąsowski Szymon Warszawa 30-39 516
Wendekier Rafał Warszawa 20-29 591
Wendołowska Basia Warszawa 40-49 -
Wendołowski Robert Warszawa 40-49 -
Wezdecki Mikołaj Warszawa 30-39 690
Wicher Rafał Zduńska Wola 20-29 470
Widera Radosław, Dołęgowski Kuba Miszewo Murowane 40-49 681
Wieczorek Katarzyna Pleszew 30-39 424
Wieczorek Łukasz Bydgoszcz 30-39 441
Wieczorek Michał Warszawa 20-29 577
Wieczorek Rafał Warszawa 30-39 491
Wielgosz Michał Warszawa (Bemowo) 20-29 576
Więckowski Michał Sochaczew 30-39 483
Więckowski Urban Warszawa 30-39 505
Wiklak Piotr Warszawa 20-29 506
Wilczyński Tomasz Kiełczów 30-39 500
Wiśniewska Sandra Iława 16-17 657
Wiśniewski Arnold Łódź 40-49 541
Witczak Maciej Kalisz 40-49 517
Włódarczak Agata Bydgoszcz 20-29 699
Wojcicki Tomek Komorów 40-49 575
Wojdas Sławomir Sochaczew 20-29 584
Wojewódzki Krzysztof Warszawa 30-39 503
Wojnar Dariusz Łódź 50-59 649
Wołk Mariusz Rawa Mazowiecka 20-29 473
Wozniak Jacek Rawa Mazowiecka 50-59 631
Wójcik Piotr Warszawa 40-49 609
Wróbel Radosław Warszawa, Woj. Mazowieckie, Polska 30-39 647
Wróblewski Artur Duchnice 40-49 447
Zaborowski Michał Warszawa 30-39 490
Zagrodnik Bartłomiej Warszawa 30-39 583
Zakrzewski Krzysztof Łódź 30-39 625
Zalas Jerzy Nowe Gulczewo 40-49 549
Zalewski Paweł Warszawa 40-49 633
Załęski Wojciech Ostrołęka 40-49 670
Zarzecki Adrian Warszawa 30-39 659
Zawadzka Katarzyna Warszawa 30-39 613
Zawadzki Mateusz Toruń 20-29 525
Zawadzki Paweł Wyszków 40-49 -
Zgorzelski Dawid Warszawa 30-39 590
Ziemiński Bartosz Płock 30-39 -
Ziółkowski Grzegorz Warszawa 30-39 662
Ziółkowski Kamil Płock 18-19 572
Żak Rafał Warszawa 40-49 622
Żołnierowicz Hubert Ząbki 40-49 484
Żywuszko Wioletta Elbląg 40-49 -
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Triminator
  • Garmin Ultra Race
  • Garmin SwimRun Series
  • Triathlon Series TTT
  • ILF Triathlon