Garmin Iron Triathlon Chodzież 2019 - dystans 1/2 Ironman Pokaż

Lista startowa Triathlon - 1/2 Ironman 1,9-90-21,1

Sztafety

Nazwisko i imię Miejscowość Kat. wiekowa Nr startowy
Bartoszek Katarzyna (Bartosz Kliar, Jerman Esque) Nienawiszcz 30-39 1037
Bryśkiewicz Bartosz (Bolczyk Mikołaj, Barwina Zbigniew) Szczecin 30-39 1026
Kasztarynda Daria (Maria Wolff, Karolina Kasperczak) Chodzież 30-39 1045
Kozłowski Piotr (Paweł Michalski, Marcin Prokopowicz) Jastrowie 40-49 -

Lista główna

Nazwisko i imię Miejscowość Kat. wiekowa Nr startowy
Adamczak Andrzej Koszalin 50-59 1043
Bartoszek Katarzyna (Bartosz Kliar, Jerman Esque) Nienawiszcz 30-39 1037
Bernat Robert Suchy Las 40-49 1019
Bryśkiewicz Bartosz (Bolczyk Mikołaj, Barwina Zbigniew) Szczecin 30-39 1026
Bych Maciej Oława 40-49 1054
Chabowski Maciej Piła 50-59 1028
Chrzan Piotr Szczecin 40-49 1024
Chylak Kamil Warszawa 30-39 1011
Dziarnowska Magda Warszawa 30-39 -
Fabijańczyk Paweł Leszno 30-39 1018
Forc Cyprian Pleszew 30-39 1036
Giedrys Wojciech Trzcianka 40-49 1021
Górski Mateusz Warszawa 18-29 1013
Grabowski Dawid Poznań 30-39 1047
Hareński Piotr Poznań 40-49 1039
Jasnoch Marcin Bytom 30-39 1023
Jączyk Magdalena Parkoszowice 30-39 1029
Kaczmarek Jarosław Luboń 40-49 1048
Kaczmarek Krzysztof Swarzędz 40-49 -
Kamiński Marek Poznań 30-39 1050
Kasztarynda Daria (Maria Wolff, Karolina Kasperczak) Chodzież 30-39 1045
Kledzik Marcin Piła 40-49 -
Kmieć Sławomir Lubasz 40-49 1055
Kokot Marcin Konin 30-39 1035
Kolaszewska Dagna Warszawa 30-39 1040
Kosmatka Paweł Łódź 18-29 1032
Kozłowski Krzysztof Ozorków 30-39 1042
Kozłowski Piotr (Paweł Michalski, Marcin Prokopowicz) Jastrowie 40-49 -
Lewandowski Maciej Gdynia 30-39 1053
Libner Agnieszka Poznań 30-39 1044
Lisiak Patryk Poznań 40-49 1031
Lisowski Jacek Dąbrowica 40-49 1016
Majchrzak Michał Nowy Lubosz 30-39 1049
Markowski Dariusz Polanica Zdroj 60-… -
Martyniec Daniel Oleśnica 18-29 1014
Mazurkiewicz Janusz Lodz 30-39 1041
Nochowicz Mateusz Poznań 18-29 -
Peterek Anna Poznań 18-29 1015
Podedworny Wiktor Poznań 30-39 1012
Radecki Maciej Wrocław 30-39 1027
Rydlichowski Rafał Swarzędz 40-49 1052
Skóra Tomasz Wrocław 40-49 1038
Sroka Piotr Chodzież 18-29 1017
Szczepański Artur Lublin 40-49 1025
Szpiter Tomasz Złotoryja 50-59 1020
Szulc-Łątkowska Urszula Poznań 40-49 -
Szymonek Mirosław Złotoryja 60-… 1051
Tomaszewski Jacek Środa Wielkopolska 18-29 1034
Wasilewski Maciej Wrocław 30-39 -
Wesołowski Roman Poznań 30-39 1046
Załuska-Lipa Agnieszka Mosina 40-49 1033
Zgoda Tomasz Warszawa 40-49 1022
Ziemichód Michał Miasteczko Krajeńskie 30-39 1030
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Triminator
  • Garmin Ultra Race
  • Garmin SwimRun Series
  • Triathlon Series TTT
  • ILF Triathlon