Elemental Triathlon Olsztyn 2013 Pokaż

Lista startowa Triathlon - Triathlon olimpijski 1,5-40-10

Lista główna

Nazwisko i imię Miejscowość Kat. wiekowa Nr startowy
Antoniak Krzysztof Olsztyn 35-39 15
Badełek Mateusz Badełek 25-29 121
Barański Grzegorz Brodnica 45-49 28
Białecki Paweł Józefosław 35-39 58
Biernat Ryszard Dywity 55-59 64
Bronakowski Andrzej Olsztyn 35-39 22
Bronakowski Piotr Olsztyn 30-34 72
Brylowska Karolina Kartuzy 35-39 39
Brylowski Zbigniew Kartuzy 40-44 38
Brzozowski Piotr Miłomłyn 30-34 16
Buszan Radek Gdynia 30-34 47
Chmielewski Waldemar Warszawa 50-54 57
Cichocki Marcin Olsztyn 35-39 143
Cichon Artur Warszawa 45-49 20
Cieszynski Jacek Szkocja 50-54 110
Ciskowski Waldemar Gdynia 55-59 103
Cywiński Jacek Olsztyn 35-39 139
Czerwiec Artur Rudawa 35-39 56
Czerwinska Katarzyna Warszawa 18-24 27
Dabulis Jarosław Warszawa 40-44 74
Dalecki Marcin Warszawa 30-34 81
Danek Bartek Warszawa 40-44 17
Dobecki Michal Inowrocław 25-29 65
Domirski Daniel Kobyłka 25-29 83
Dowbor Maciej Warszawa 35-39 12
Dukaczewski Michał Gdynia 30-34 73
Erbel Andrzej Kielce 45-49 84
Fuliński Piotr Warszawa 30-34 18
Gapiński Marek Olsztyn 25-29 153
Gawkowski Mariusz Gdynia 40-44 30
Gierasimczyk Stanisław Morąg 50-54 80
Godlewski Daniel Olsztyn 35-39 70
Góralska Aleksandra Pluski 35-39 149
Groszewski Radosław Olsztyn 35-39 77
Grzanecki Rafał Warszawa 35-39 7
Guzowska Iwona Gdańsk 35-39 14
Hołówka Sławomir Kraków 40-44 89
Jakubowska Anna-Maria Poznań 18-24 82
Jarmoszewicz Lukasz Toruń 40-44 136
Jezierski Tomasz Tczew 35-39 152
Jurczak Kamil Grudziądz 25-29 109
Kantor Orest Dywity 45-49 98
Kapela Łukasz Olsztyn 25-29 96
Karaś Sebastian Warszawa 18-24 154
Kaźmierczak Hanna Strzyżewice 18-24 9
Kaźmierczak Mateusz Kalisz 18-24 4
Kąkol Mateusz Kościerzyna 25-29 36
Kędzior Paweł Warszawa 25-29 48
Kępiński Marek Warszawa 35-39 144
Kieszkowski Rafał Gdańsk 25-29 94
Klauz Kamil Tczew 35-39 151
Klepacki Tomasz Warszawa 55-59 107
Konieczny Marcin Olsztyn 40-44 3
Konstantynowicz Konrad Warszawa 35-39 91
Kord Bogdan Barczewo 55-59 97
Kosyl Piotr Kielce 30-34 66
Kotarski Piotr Gdańsk 30-34 125
Kotfica Paulina Police 25-29 13
Kott Adam Olsztyn 18-24 34
Kowalski Dariusz Modlniczka 40-44 86
Kowalski Grzegorz Warszawa 25-29 120
Kozanecka Joanna Warszawa 35-39 71
Kozłowski Piotr Olsztyn 40-44 29
Kozłowski Tomasz Tuchola 35-39 140
Kręcielewski Tomasz Warszawa 25-29 60
Królikowski Robert Dobrzejewice 30-34 21
Kruk Michał Zabierzów 35-39 61
Krzemiński Jarosław Toruń 40-44 25
Krzysztofik Kacper Piotrków Trybunalski 35-39 90
Kubań Marta Warszawa 18-24 51
Kurek Andrzej Warszawa 55-59 53
Kwiatkowski Grzegorz Brodnica 55-59 135
Kwiatkowski Paweł Toruń 25-29 49
Lejman Adam Warszawa 40-44 108
Leszczyński Cezary Gdańsk 40-44 104
Łach Dawid Olsztyn 25-29 128
Łakomski Olek Warszawa 35-39 114
Łątkowska Mirka Lubawa 35-39 31
Łątkowski Sławek Lubawa 35-39 32
Maczulski Krzysztof Olsztyn 30-34 112
Majewski Karol Warszawa 30-34 141
Maślanko Jakub Brzeziny 18-24 155
Michalak Slawomir Pruszkow 45-49 130
Michalski Bartosz Toruń 30-34 40
Michalski Maciej Legionowo 30-34 42
Mickiewicz Konrad Gdańsk 40-44 137
Mielnik Magdalena Olsztyn 18-24 5
Mildner Hubert Olsztyn 30-34 35
Młotkowski Mariusz Piła 40-44 102
Mocarski Jakub Olsztyn 25-29 63
Mokrzycki Dariusz Mikołów 45-49 117
Najmowicz Paweł Olsztyn 18-24 118
Najmowicz Sebastian Olsztyn 18-24 119
Nawrocki Sergiusz Pluski 45-49 150
Olender Paweł Warszawa 35-39 85
Olesiejuk Michał sandomierz 25-29 145
Omszański Marek Warszawa 30-34 44
Osiecki Ireneusz Gdańsk 50-54 100
Pabich Beniamin Samborowo 18-24 111
Pajda Wojciech Warszawa 45-49 11
Panufnik Tomasz Borowa Góra 30-34 132
Pągowski Krzysztof Pułtusk 45-49 93
Pokorski Marek Warszawa 40-44 123
Polcyn Jan Osiek nad Notecią 45-49 113
Polski Marek Olsztyn 35-39 148
Pomastowski Grzegorz Wąbrzeźno 55-59 69
Popławski Piotr Łódź 25-29 105
Przymusiński Filip Poznań 30-34 2
Przymusiński Filip Poznań 30-34 10
Pupka Artur Ligota Piękna 45-49 131
Raelert Andreas Rostock 35-39 1
Rak Mateusz Rumia 18-24 127
Rakowski Tomasz Gdańsk 35-39 138
Reza Marek Olsztyn 45-49 99
Roman Adam Warszawa 25-29 43
Sawicz Tomasz Lublin 30-34 41
Sieciński Emilian Susz 18-24 95
Siwczuk Aleksandra Warszawa 30-34 37
Siwirski Robert Warszawa 35-39 129
Skowroński Łukasz Kobylnica 40-44 52
Skórniewski Sławomir Olsztyn 30-34 68
Skrzypczak Grzegorz Olsztyn 30-34 67
Sobczak Marcin Rumia 40-44 124
Sobiechowski Andrzej Brodnica 50-54 33
Sobolewski Jakub Warszawa 35-39 76
Sokołowski Grzegorz Wicko 25-29 24
Spaleniak Tomasz Dobrzewino 18-24 126
Spychalski Tomasz Rynarzewo 30-34 115
Staszewski Marcin Olsztyn 30-34 88
Stefański Michał Kraków 35-39 54
Styczyński Dariusz Gdańsk 35-39 19
Sukacz Dawid Warszawa 40-44 50
Sykulski Maciek Warszawa 30-34 147
Szawerdak Grzegorz Olsztyn 30-34 26
Sznajder Wiktor Drezdenko 35-39 87
Szpunar Maciej Gdynia 40-44 146
Sztyber Daniel Warszawa 25-29 62
Szymczak Jakub Łódź 25-29 79
Tarka Maciej PUŁTUSK 35-39 92
Trembicki Marek Olsztyn 35-39 23
Tusiński Łukasz Warszawa 30-34 45
Walewski Łukasz Rzeszów 35-39 116
Waniewski Marcin Malbork 35-39 75
Wasiak Wojciech Modlniczka 50-54 55
Wąsik Małgorzata Malbork 18-24 6
Wilijewicz Konrad Łódź 35-39 142
Wiliński Tomasz Olsztyn 35-39 101
Witkowski Paweł Sochaczew 30-34 59
Wolak Małgorzata Kraków 25-29 122
Woźniak Jan Warszawa 30-34 46
Zachwieja Przemysław Bydgoszcz 35-39 8
Załęski Andrzej Warszawa 45-49 134
Zieliński Marcin Kraków 25-29 106
Zieliński Tomasz Gdańsk 25-29 78
Żarejko Sławomir Barczewo 40-44 133
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Triminator
  • Garmin Ultra Race
  • Garmin SwimRun Series
  • Triathlon Series TTT
  • ILF Triathlon