Elemental Triathlon Olsztyn 2013 - wyniki

2013-05-19 12:30 www.triathlonolsztyn.pl

M‑ce Nr Nazwisko i imię Klub Kat. M‑ce
w kat.
M‑ce
wg płci
Pływanie T1 Rower T2 Bieg Czas końcowy Strata
1 4 Kaźmierczak Mateusz UKS G-8 DLA PIPER Bielany Warszawa M18 1 1 00:16:50 (3)00:00:47 (3)00:57:40 (2)00:00:36 (2)00:35:28 (1) 01:51:20
2 1 Raelert Andreas www.raelert-brothers.com M35 1 2 00:16:51 (4)00:00:47 (2)00:57:36 (1)00:00:37 (3)00:35:37 (2) 01:51:29 00:00:09
3 127 Rak Mateusz UKS Tri-Saucony Rumia M18 2 3 00:16:29 (2)00:00:55 (9)00:57:52 (3)00:00:41 (11)00:43:17 (19) 01:59:14 00:07:54
4 2 Przymusiński Filip UAM TRIATHLON M30 1 4 00:17:27 (6)00:00:52 (7)01:02:44 (7)00:00:41 (9)00:38:22 (6) 02:00:06 00:08:46
5 13 Kotfica Paulina Biuro Podróży AS K25 1 1 00:18:27 (11)00:00:47 (1)01:03:37 (11)00:00:39 (5)00:39:44 (8) 02:03:13 00:11:53
6 126 Spaleniak Tomasz UKS Tri-Saucony Rumia M18 3 5 00:21:08 (19)00:01:05 (12)01:03:46 (14)00:00:45 (12)00:36:45 (3) 02:03:28 00:12:08
7 119 Najmowicz Sebastian Warmińsko-Mazurski KS Triathlon M18 4 6 00:17:29 (7)00:01:05 (13)01:04:21 (17)00:00:41 (10)00:40:30 (9) 02:04:04 00:12:44
8 5 Mielnik Magdalena Warmińsko - Mazurski Klub Sportowy K18 1 2 00:18:20 (9)00:00:50 (6)01:03:38 (12)00:00:39 (7)00:41:18 (13) 02:04:45 00:13:25
9 3 Konieczny Marcin IM2010/Bike Academy Team/HoS M40 1 7 00:22:22 (24)00:01:24 (23)01:03:15 (9)00:00:52 (18)00:37:17 (4) 02:05:09 00:13:49
10 155 Maślanko Jakub UKS G-8 Bielany Warszawa M18 5 8 00:18:04 (8)00:00:54 (8)01:03:52 (16)00:00:52 (19)00:43:06 (18) 02:06:48 00:15:28
11 118 Najmowicz Paweł Warmińsko- Mazurski KS Triathlon M18 6 9 00:19:11 (12)00:01:31 (32)01:05:22 (22)00:00:36 (1)00:41:05 (11) 02:07:44 00:16:24
12 9 Matysiak Hanna UKS G-8 DLA PIPER Bielany Warszawa K18 2 3 00:18:27 (10)00:00:48 (4)01:03:40 (13)00:00:39 (6)00:44:12 (24) 02:07:46 00:16:26
13 75 Waniewski Marcin Bike Academy Team M35 2 10 00:21:10 (20)00:01:03 (11)01:03:50 (15)00:00:50 (16)00:42:25 (16) 02:09:17 00:17:57
14 40 Michalski Bartosz Banaszek Duda Jamis Team M30 2 11 00:23:07 (30)00:01:21 (22)01:03:30 (10)00:00:52 (17)00:43:38 (21) 02:12:29 00:21:09
15 83 Domirski Daniel Luft Tri Team M25 1 12 00:21:27 (21)00:01:28 (27)01:05:02 (19)00:01:08 (45)00:43:25 (20) 02:12:30 00:21:10
16 44 Omszański Marek M30 3 13 00:24:56 (49)00:02:18 (74)01:06:46 (35)00:01:35 (91)00:37:55 (5) 02:13:29 00:22:09
17 6 Szczerbińska Małgorzata MKS Triathlon Malbork K18 3 4 00:19:58 (15)00:01:08 (15)01:09:30 (57)00:00:47 (13)00:42:18 (15) 02:13:41 00:22:21
18 36 Kąkol Mateusz UKS "Olimpijczyk" Skorzewo M25 2 14 00:25:45 (58)00:02:26 (82)01:05:51 (26)00:01:02 (37)00:38:55 (7) 02:13:58 00:22:38
19 56 Czerwiec Artur KT Water Knights Zabierzów M35 3 15 00:19:15 (14)00:01:30 (31)01:05:20 (21)00:00:49 (14)00:47:30 (35) 02:14:24 00:23:04
20 124 Sobczak Marcin UKS Tri - Saucony Rumia M40 2 16 00:24:22 (42)00:01:11 (19)01:07:47 (44)00:00:57 (27)00:41:11 (12) 02:15:28 00:24:08
21 76 Sobolewski Jakub Luft TRI Team M35 4 17 00:24:19 (41)00:02:21 (76)01:06:39 (34)00:01:02 (35)00:41:49 (14) 02:16:10 00:24:50
22 27 Czerwinska Katarzyna K18 4 5 00:21:41 (22)00:02:28 (86)01:08:17 (49)00:01:22 (71)00:42:33 (17) 02:16:20 00:25:00
23 84 Erbel Andrzej Specialized Wsół Sport M45 1 18 00:25:26 (56)00:01:34 (37)01:00:59 (6)00:01:21 (70)00:47:20 (34) 02:16:41 00:25:21
24 128 Łach Dawid AZS UWM Olsztyn, Warmińsko-Mazurski Klub Sportowy M25 3 19 00:19:13 (13)00:01:28 (28)01:05:22 (23)00:01:04 (41)00:50:14 (55) 02:17:22 00:26:02
25 105 Popławski Piotr AZS Łódź M25 4 20 00:23:30 (33)00:01:47 (48)01:07:22 (41)00:01:20 (69)00:43:48 (22) 02:17:47 00:26:27
26 12 Dowbor Maciej M35 5 21 00:20:51 (18)00:01:26 (25)01:05:43 (25)00:01:01 (33)00:48:52 (44) 02:17:53 00:26:33
27 47 Buszan Radek AT Team M30 4 22 00:21:54 (23)00:01:06 (14)01:09:28 (56)00:01:10 (50)00:45:56 (27) 02:19:34 00:28:14
28 8 Zachwieja Przemysław Tri-Elana M35 6 23 00:25:09 (51)00:01:40 (40)01:06:26 (29)00:01:06 (42)00:45:14 (25) 02:19:35 00:28:15
29 145 Olesiejuk Michał M25 5 24 00:23:55 (36)00:01:21 (21)01:07:10 (38)00:00:50 (15)00:48:48 (43) 02:22:05 00:30:45
30 114 Łakomski Olek Luft TRI Team M35 7 25 00:24:42 (45)00:02:03 (62)01:06:27 (30)00:01:16 (63)00:48:30 (40) 02:22:56 00:31:36
31 110 Cieszynski Jacek M50 1 26 00:24:11 (38)00:01:17 (20)01:07:54 (46)00:01:17 (65)00:48:21 (39) 02:23:00 00:31:40
32 150 Nawrocki Sergiusz M45 2 27 00:23:05 (29)00:01:26 (24)01:08:42 (53)00:00:54 (21)00:49:18 (50) 02:23:25 00:32:05
33 142 Wilijewicz Konrad M35 8 28 00:24:34 (43)00:02:45 (94)01:06:47 (36)00:01:42 (101)00:48:30 (41) 02:24:18 00:32:58
34 125 Kotarski Piotr UKS Tri-Saucony Rumia M30 5 29 00:24:17 (40)00:02:01 (59)00:50:11 (53) 02:24:27 00:33:07
35 16 Brzozowski Piotr M30 6 30 00:26:20 (65)00:01:30 (29)01:08:31 (50)00:00:38 (4)00:48:05 (36) 02:25:04 00:33:44
36 117 Mokrzycki Dariusz niezrzeszony M45 3 31 00:24:35 (44)00:01:30 (30)01:07:16 (40)00:01:33 (88)00:50:13 (54) 02:25:07 00:33:47
37 149 Góralska Aleksandra K35 1 6 00:23:56 (37)00:01:11 (18)01:08:04 (48)00:01:07 (43)00:51:18 (62) 02:25:35 00:34:15
38 99 Reza Marek M45 4 32 00:30:35 (101)00:02:28 (87)01:09:57 (60)00:01:59 (111)00:40:53 (10) 02:25:51 00:34:31
39 25 Krzemiński Jarosław 3ride4fun M40 3 33 00:23:22 (32)00:02:55 (104)01:07:48 (45)00:01:25 (76)00:50:23 (57) 02:25:53 00:34:33
40 32 Łątkowski Sławek M35 9 34 00:25:03 (50)00:02:09 (70)01:09:16 (55)00:01:25 (77)00:48:09 (37) 02:26:01 00:34:41
41 136 Jarmoszewicz Lukasz RunToRun M40 4 35 00:27:52 (79)00:01:43 (44)01:08:52 (54)00:01:19 (68)00:46:20 (29) 02:26:04 00:34:44
42 101 Wiliński Tomasz xTRI Multisport M35 10 36 00:27:47 (78)00:01:56 (56)01:08:42 (52)00:01:11 (52)00:46:55 (31) 02:26:31 00:35:11
43 141 Majewski Karol Trinergy M30 7 37 00:28:07 (86)00:01:42 (41)01:06:36 (33)00:00:58 (29)00:49:16 (49) 02:26:40 00:35:20
44 18 Fuliński Piotr M30 8 38 00:20:45 (16)00:01:59 (58)01:09:48 (59)00:01:32 (86)00:52:45 (74) 02:26:49 00:35:29
45 91 Konstantynowicz Konrad M35 11 39 00:25:15 (52)00:01:36 (38)01:06:34 (31)00:00:54 (22)00:52:30 (71) 02:26:49 00:35:29
46 107 Klepacki Tomasz Triathlon Rawa M55 1 40 00:25:18 (54)00:01:55 (55)01:12:14 (78)00:01:11 (53)00:46:39 (30) 02:27:17 00:35:57
47 41 Sawicz Tomasz UNIQA LKKG BGŻ M30 9 41 00:24:14 (39)00:03:18 (116)01:05:06 (20)00:01:48 (104)00:53:03 (77) 02:27:28 00:36:08
48 17 Danek Bartek WTT / Trinergy M40 5 42 00:23:53 (34)00:01:50 (51)01:13:38 (86)00:01:00 (31)00:47:12 (33) 02:27:33 00:36:13
49 85 Olender Paweł Trucht Mrągowo M35 12 43 00:31:27 (105)00:02:05 (66)01:00:15 (5)00:02:17 (124)00:51:51 (67) 02:27:55 00:36:35
50 49 Kwiatkowski Paweł SALON ROWEROWY TORUŃ M25 6 44 00:29:59 (97)00:01:08 (17)01:02:55 (8)00:01:02 (34)00:53:06 (78) 02:28:10 00:36:50
51 61 Kruk Michał water knights M35 13 45 00:27:31 (75)00:01:42 (43)01:07:11 (39)00:01:13 (59)00:50:34 (58) 02:28:11 00:36:51
52 15 Antoniak Krzysztof M35 14 46 00:23:02 (28)00:01:44 (46)01:07:38 (43)00:01:17 (64)00:55:24 (100) 02:29:05 00:37:45
53 123 Pokorski Marek Redknee M40 6 47 00:24:53 (48)00:01:31 (33)01:12:23 (80)00:01:26 (79)00:48:55 (46) 02:29:08 00:37:48
54 43 Roman Adam 12tri.pl M25 7 48 00:28:56 (91)00:01:33 (35)01:10:55 (70)00:01:26 (80)00:46:19 (28) 02:29:10 00:37:50
55 82 Jakubowska Anna-Maria UAM TRIATHLON SŁUBICE K18 5 7 00:20:46 (17)00:00:57 (10)01:10:44 (68)00:00:40 (8)00:56:05 (105) 02:29:11 00:37:51
56 96 Kapela Łukasz M25 8 49 00:27:22 (74)00:02:39 (92)01:06:22 (28)00:01:23 (73)00:51:40 (64) 02:29:26 00:38:06
57 28 Barański Grzegorz Brodnica MTB Cycling Team M45 5 50 00:22:41 (27)00:01:08 (16)01:15:39 (98)00:01:29 (82)00:48:47 (42) 02:29:43 00:38:23
58 138 Rakowski Tomasz M35 15 51 00:23:54 (35)00:02:56 (105)01:08:37 (51)00:02:07 (115)00:52:20 (69) 02:29:54 00:38:34
59 102 Młotkowski Mariusz IRON-TREK PIŁA M40 7 52 00:28:04 (85)00:02:09 (71)01:10:14 (65)00:01:12 (56)00:48:18 (38) 02:29:57 00:38:37
60 152 Jezierski Tomasz www.megatherm.pl M35 16 53 00:26:35 (68)00:02:03 (63)01:10:55 (69)00:01:49 (106)00:48:53 (45) 02:30:14 00:38:54
61 72 Bronakowski Piotr M30 10 54 00:25:50 (59)00:01:42 (42)01:06:35 (32)00:00:57 (26)00:55:27 (101) 02:30:31 00:39:11
62 58 Białecki Paweł xTri.pl M35 17 55 00:25:18 (53)00:01:28 (26)01:09:44 (58)00:01:12 (57)00:53:02 (76) 02:30:44 00:39:24
63 46 Woźniak Jan AKS Polonia Warszawa M30 11 56 00:23:11 (31)00:03:22 (118)01:13:56 (87)00:01:37 (93)00:48:56 (47) 02:31:01 00:39:41
64 97 Kord Bogdan M55 2 57 00:29:30 (95)00:01:58 (57)01:05:00 (18)00:01:12 (58)00:54:14 (87) 02:31:55 00:40:35
65 67 Skrzypczak Grzegorz MKS Triathlon Malbork M30 12 58 00:26:20 (64)00:02:06 (69)01:08:00 (47)00:01:09 (46)00:54:33 (91) 02:32:08 00:40:48
66 129 Siwirski Robert WTT Warszawa M35 18 59 00:27:01 (73)00:02:32 (88)01:06:54 (37)00:01:30 (83)00:54:20 (88) 02:32:17 00:40:57
67 7 Grzanecki Rafał M35 19 60 00:31:33 (107)00:02:21 (77)01:05:34 (24)00:01:17 (67)00:51:33 (63) 02:32:19 00:40:59
68 52 Skowroński Łukasz SKLA Słupsk M40 8 61 00:27:58 (82)00:02:19 (75)01:11:05 (72)00:01:33 (89)00:49:35 (51) 02:32:30 00:41:10
69 111 Pabich Beniamin M18 7 62 00:25:53 (60)00:01:51 (52)01:06:20 (27)00:01:02 (36)00:57:47 (109) 02:32:54 00:41:34
70 33 Sobiechowski Andrzej M50 2 63 00:29:31 (96)00:02:22 (78)01:10:11 (64)00:01:42 (98)00:49:46 (52) 02:33:31 00:42:11
71 109 Jurczak Kamil Sport-Evo M25 9 64 00:22:30 (26)00:01:36 (39)01:17:13 (103)00:01:11 (51)00:51:40 (65) 02:34:10 00:42:50
72 143 Cichocki Marcin LUFT TRI TEAM M35 20 65 00:26:10 (63)00:04:15 (129)01:09:57 (61)00:01:49 (107)00:52:37 (73) 02:34:49 00:43:29
73 48 Kędzior Paweł M25 10 66 00:27:57 (81)00:02:03 (64)01:10:34 (67)00:01:11 (54)00:53:18 (81) 02:35:02 00:43:42
74 65 Dobecki Michal M25 11 67 00:24:50 (47)00:01:49 (50)01:13:01 (82)00:01:56 (109)00:53:29 (84) 02:35:05 00:43:45
75 132 Panufnik Tomasz AKS Polonia Warszawa M30 13 68 00:26:06 (62)00:02:05 (67)01:11:10 (73)00:01:38 (95)00:54:22 (89) 02:35:21 00:44:01
76 106 Zieliński Marcin UNLIMITED Triathlon Club Kraków M25 12 69 00:28:47 (90)00:02:56 (106)01:18:14 (108)00:01:39 (96)00:43:53 (23) 02:35:28 00:44:08
77 104 Leszczyński Cezary TRICITY TRIATHLON TEAM M40 9 70 00:26:45 (69)00:02:36 (91)01:14:37 (93)00:01:14 (60)00:50:36 (59) 02:35:48 00:44:28
78 63 Mocarski Jakub M25 13 71 00:30:00 (98)00:01:47 (49)01:10:05 (63)00:01:10 (49)00:52:51 (75) 02:35:52 00:44:32
79 59 Witkowski Paweł Triclub M30 14 72 00:28:40 (89)00:02:01 (60)01:10:34 (66)00:02:09 (117)00:52:33 (72) 02:35:57 00:44:37
80 108 Lejman Adam M40 10 73 00:27:43 (77)00:02:55 (103)01:13:05 (83)00:01:32 (85)00:51:17 (61) 02:36:32 00:45:12
81 146 Szpunar Maciej complex sport M40 11 74 00:29:04 (92)00:03:19 (117)01:16:08 (100)00:00:57 (28)00:47:04 (32) 02:36:33 00:45:13
82 137 Mickiewicz Konrad Bomilla Bałtyk Team M40 12 75 00:29:10 (93)00:02:04 (65)01:10:04 (62)00:01:26 (78)00:54:45 (93) 02:37:28 00:46:08
83 81 Dalecki Marcin M30 15 76 00:25:28 (57)00:02:54 (101)01:12:01 (76)00:02:06 (114)00:55:19 (99) 02:37:47 00:46:27
84 37 Siwczuk Aleksandra K30 1 8 00:24:49 (46)00:02:06 (68)01:14:20 (89)00:01:04 (40)00:55:39 (103) 02:37:59 00:46:39
85 77 Groszewski Radosław wmsportowy M35 21 77 00:34:40 (124)00:03:00 (108)00:58:55 (4)00:01:36 (92)01:01:09 (124) 02:39:20 00:48:00
86 147 Sykulski Maciek M30 16 78 00:28:27 (88)00:02:02 (61)01:11:54 (75)00:01:00 (32)00:56:28 (106) 02:39:50 00:48:30
87 95 Sieciński Emilian M18 8 79 00:32:25 (111)00:04:02 (127)01:10:57 (71)00:00:55 (24)00:51:53 (68) 02:40:13 00:48:53
88 30 Gawkowski Mariusz M40 13 80 00:33:31 (117)00:03:33 (123)01:12:41 (81)00:01:48 (105)00:49:01 (48) 02:40:35 00:49:15
89 14 Guzowska Iwona Labosport K35 2 9 00:32:29 (113)00:02:50 (97)01:14:25 (91)00:01:17 (66)00:50:23 (56) 02:41:24 00:50:04
90 100 Osiecki Ireneusz TEAM TRI-MAGIC M50 3 81 00:31:12 (103)00:03:03 (109)01:07:32 (42)00:01:14 (61)00:58:47 (114) 02:41:48 00:50:28
91 23 Trembicki Marek M35 22 82 00:27:59 (83)00:02:47 (95)01:14:45 (94)00:01:23 (72)00:54:58 (96) 02:41:53 00:50:33
92 131 Pupka Artur AT Team M45 6 83 00:27:56 (80)00:03:33 (124)01:14:21 (90)00:01:59 (112)00:55:05 (97) 02:42:54 00:51:34
93 144 Kępiński Marek M35 23 84 00:25:21 (55)00:03:18 (115)01:17:27 (105)00:01:44 (102)00:55:05 (98) 02:42:56 00:51:36
94 94 Kieszkowski Rafał M25 14 85 00:26:57 (72)00:02:28 (85)01:14:31 (92)00:00:53 (20)00:58:31 (113) 02:43:20 00:52:00
95 140 Kozłowski Tomasz M35 24 86 00:30:04 (99)00:02:26 (81)01:15:26 (97)00:01:24 (74)00:54:09 (85) 02:43:30 00:52:10
96 133 Żarejko Sławomir M40 14 87 00:36:31 (130)00:02:34 (89)01:12:11 (77)00:00:55 (23)00:51:49 (66) 02:43:59 00:52:39
97 80 Gierasimczyk Stanisław MKS Triathlon Malbork M50 4 88 00:27:34 (76)00:01:53 (54)01:18:35 (111)00:01:10 (48)00:54:48 (94) 02:44:00 00:52:40
98 78 Zieliński Tomasz KS Spójnia/Spójnia Fitness Gdańsk M25 15 89 00:26:47 (71)00:02:59 (107)01:20:05 (116)00:01:09 (47)00:53:10 (79) 02:44:11 00:52:51
99 35 Mildner Hubert M30 17 90 00:30:44 (102)00:02:42 (93)01:15:02 (95)00:01:42 (100)00:54:37 (92) 02:44:47 00:53:27
100 54 Stefański Michał M35 25 91 00:26:46 (70)00:01:38 (94)00:54:54 (95) 02:45:13 00:53:53
101 55 Wasiak Wojciech KT Water Knights Zabierzów. M50 5 92 00:28:19 (87)00:04:31 (132)01:16:51 (101)00:03:01 (132)00:53:28 (83) 02:46:09 00:54:49
102 45 Tusiński Łukasz AKS Polonia Warszawa M30 18 93 00:26:26 (66)00:05:05 (135)01:18:16 (109)00:02:36 (130)00:54:14 (86) 02:46:37 00:55:17
103 121 Badełek Mateusz Flotylla Dzikich Kaczek M25 16 94 00:25:56 (61)00:02:52 (100)00:53:17 (80) 02:47:58 00:56:38
104 135 Kwiatkowski Grzegorz M55 3 95 00:28:03 (84)00:01:44 (45)01:15:42 (99)00:01:34 (90)01:01:11 (125) 02:48:14 00:56:54
105 26 Szawerdak Grzegorz M30 19 96 00:31:32 (106)00:02:51 (99)01:13:18 (85)00:02:08 (116)00:59:12 (118) 02:49:01 00:57:41
106 19 Styczyński Dariusz M35 26 97 00:39:18 (132)00:03:09 (111)01:13:16 (84)00:02:09 (118)00:51:16 (60) 02:49:09 00:57:49
107 139 Cywiński Jacek M35 27 98 00:31:58 (108)00:04:58 (134)01:19:03 (113)00:01:03 (39)00:54:24 (90) 02:51:26 01:00:06
108 113 Polcyn Jan Ekonomia PWSZ Piła M45 7 99 00:32:44 (114)00:02:26 (83)01:16:58 (102)00:02:10 (119)00:57:16 (108) 02:51:35 01:00:15
109 68 Skórniewski Sławomir M30 20 100 00:34:52 (126)00:03:14 (113)01:14:01 (88)00:01:07 (44)00:59:13 (119) 02:52:26 01:01:06
110 31 Łątkowska Mirka K35 3 10 00:33:51 (122)00:03:10 (112)01:18:49 (112)00:01:03 (38)00:55:38 (102) 02:52:30 01:01:10
111 153 Gapiński Marek Dynamic Fitness M25 17 101 00:32:01 (109)00:03:16 (114)01:20:00 (115)00:01:42 (99)00:56:39 (107) 02:53:37 01:02:17
112 21 Królikowski Robert M30 21 102 00:31:19 (104)00:04:08 (128)01:24:24 (123)00:01:25 (75)00:52:22 (70) 02:53:38 01:02:18
113 88 Staszewski Marcin M30 22 103 00:33:34 (118)00:02:22 (79)01:11:36 (74)00:01:45 (103)01:04:25 (131) 02:53:43 01:02:23
114 98 Kantor Orest DEZZORIENT M45 8 104 00:35:04 (127)00:01:34 (36)01:18:02 (106)00:00:56 (25)00:58:22 (112) 02:53:58 01:02:38
115 103 Ciskowski Waldemar M55 4 105 00:29:26 (94)00:02:51 (98)01:17:21 (104)00:02:21 (127)01:02:02 (127) 02:54:01 01:02:41
116 79 Szymczak Jakub M25 18 106 02:54:32 01:03:12
117 130 Michalak Slawomir M45 9 107 00:33:34 (119)00:03:24 (119)01:12:21 (79)00:02:29 (129)01:03:29 (129) 02:55:16 01:03:56
118 50 Sukacz Dawid M40 15 108 00:32:50 (115)00:02:54 (102)01:21:40 (118)00:02:20 (125)00:55:56 (104) 02:55:40 01:04:20
119 151 Klauz Kamil www.megatherm.pl M35 28 109 00:26:27 (67)00:03:32 (122)01:22:34 (122)00:01:30 (84)01:02:09 (128) 02:56:12 01:04:52
120 71 Kozanecka Joanna 12tri.pl K35 4 11 00:32:28 (112)00:01:53 (53)01:35:05 (130)00:01:12 (55)00:45:53 (26) 02:56:31 01:05:11
121 60 Kręcielewski Tomasz Team Nutrilite M25 19 110 00:37:00 (131)00:04:25 (130)01:21:43 (119)00:00:58 (30)00:53:25 (82) 02:57:31 01:06:11
122 20 Cichon Artur M45 10 111 00:33:46 (121)00:03:28 (121)01:19:22 (114)00:02:13 (121)00:59:06 (116) 02:57:55 01:06:35
123 73 Dukaczewski Michał M30 23 112 00:33:38 (120)00:01:46 (47)01:21:54 (120)00:02:12 (120)00:59:18 (121) 02:58:47 01:07:27
124 57 Chmielewski Waldemar M50 6 113 00:32:06 (110)00:02:12 (72)01:25:54 (126)00:01:29 (81)01:01:19 (126) 03:02:59 01:11:39
125 122 Wolak Małgorzata Water Knights - Zabwrzów K25 2 12 00:30:23 (100)00:02:17 (73)01:31:07 (128)00:01:39 (97)00:58:17 (111) 03:03:43 01:12:23
126 120 Kowalski Grzegorz M25 20 114 00:35:28 (128)00:02:27 (84)01:24:36 (124)00:02:55 (131)00:59:17 (120) 03:04:43 01:13:23
127 53 Kurek Andrzej M55 5 115 00:41:51 (138)00:03:46 (125)01:18:09 (107)00:02:00 (113)00:59:12 (117) 03:04:59 01:13:39
128 51 Kubań Marta K18 6 13 00:41:11 (137)00:02:22 (80)01:21:55 (121)00:01:33 (87)00:59:03 (115) 03:06:05 01:14:45
129 69 Pomastowski Grzegorz niezrzeszony M55 6 116 00:35:39 (129)00:04:25 (131)01:15:14 (96)00:03:49 (133)01:08:18 (134) 03:07:24 01:16:04
130 87 Sznajder Wiktor M35 29 117 00:40:52 (136)00:03:06 (110)01:24:44 (125)00:01:58 (110)00:58:02 (110) 03:08:43 01:17:23
131 29 Kozłowski Piotr DEZZORIENT M40 16 118 00:40:00 (134)00:02:47 (96)01:18:34 (110)00:01:14 (62)01:07:05 (132) 03:09:40 01:18:20
132 148 Polski Marek M35 30 119 00:40:23 (135)00:06:44 (136)01:20:25 (117)00:02:21 (126)01:01:01 (123) 03:10:52 01:19:32
133 86 Kowalski Dariusz Water Knights Triathlon Zabierzów M40 17 120 00:34:08 (123)00:03:49 (126)01:28:02 (127)00:01:55 (108)01:07:46 (133) 03:15:40 01:24:20
134 74 Dabulis Jarosław M40 18 121 00:39:50 (133)00:03:25 (120)01:34:14 (129)00:02:23 (128)01:03:52 (130) 03:23:44 01:32:24
135 22 Bronakowski Andrzej GABINET FIZJOTERAPEUTYCZNY CZAS RELAKSU M35 31 122 00:34:52 (125)00:02:35 (90)01:35:15 (131)00:02:17 (123)01:11:23 (135) 03:26:22 01:35:02
136 134 Załęski Andrzej M45 11 123 00:33:14 (116)00:04:49 (133)01:53:04 (132)00:02:15 (122)00:59:58 (122) 03:33:20 01:42:00
137 10 Kowalski Dariusz KS UAM Triathlon Poznań M18 00:17:25 (5)00:00:50 (5) DNF
138 42 Michalski Maciej Banaszek Duda Jamis Team M30 00:22:27 (25)00:01:31 (34) DNF
139 154 Karaś Sebastian Labosport.pl M18 00:16:05 (1) DNF
140 11 Pajda Wojciech RSC M45 DNF
141 64 Biernat Ryszard MKS Triathlon Malbork M55 DNF
142 24 Sokołowski Grzegorz UKS Maratończyk M25 DNF
143 34 Kott Adam Crossfit Mokotów M18 DNF
144 38 Brylowski Zbigniew Powersystem M40 DNF
145 39 Brylowska Karolina K35 DNF
146 62 Sztyber Daniel M25 DNF
147 66 Kosyl Piotr Secnond Breath M30 DNF
148 70 Godlewski Daniel MKS Triathlon Malbork M35 DNF
149 89 Hołówka Sławomir M40 DNF
150 90 Krzysztofik Kacper M35 DNF
151 92 Tarka Maciej TRONIK TRIATHLON TEAM M35 DNF
152 93 Pągowski Krzysztof TRONIK TRIATHLON TEAM M45 DNF
153 112 Maczulski Krzysztof M30 DNF
154 115 Spychalski Tomasz M30 DNF
155 116 Walewski Łukasz M35 DNF
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Bieg Piekarczyka
  • ILF Triathlon