Garmin Ultra Race Gdańsk 2019 - bieg na 27 km Pokaż

Lista startowa Bieg górski - Bieg górski - 27 km

Lista główna

Nazwisko i imię Miejscowość Kat. wiekowa Nr startowy
Adamczyk Tomasz Wołomin 40-49 1268
Augustowska Izabela Wartkowice 40-49 1221
Bagiński Tomasz Gdańsk 30-39 1289
Banaszak Jakub Żagań 30-39 -
Bartkowiak Tomasz Gorzów Wielkopolski 18-29 1294
Bezdel Anna Bolków 40-49 -
Bronżewski Michał Pabianice 30-39 -
Browarczyk Tomek Łebieńska Huta 30-39 1293
Brząkalski Krzysiek Płock 18-29 1238
Cebula Tomasz Chrząstowice 30-39 1262
Chełminski Mateusz Gdańsk 30-39 -
Chmura Krzysztof Gdańsk 40-49 1260
Chorąży Karolina Koszalin 30-39 1257
Ciesielski Jan Toruń 40-49 -
Ciesielski Jerzy Toruń 18-29 -
Czaja Ewa Katowie 30-39 1265
Czarnota Maciej Warszawa 30-39 1226
Czerwińska Agnieszka Gdańsk 40-49 1231
Czerwińska Anna Słupsk 40-49 -
Długosz Marek Wartkowice 50-59 1223
Donaj Adam Kościan 40-49 1237
Drabik Maja Łabiszyn 18-29 1235
Droździński Konrad Szczecin 30-39 -
Dudek Justyna Radomsko 30-39 1212
Dziczek Ilona Anna Szczecin 40-49 -
Fuławka Tomasz Jawor 30-39 -
Gajtkowska Jolanta Szczecin 40-49 -
Gałan Wojciech Lublewo Gdanskie 40-49 1246
Gałka Grzegorz Gdańsk 40-49 1270
Gawin Rafał Kościerzyna 40-49 -
Giaro Marcin Gdańsk 40-49 1279
Gorączniak Anna Poznań 18-29 1286
Grzybowski Rafał Warszawa 40-49 1263
Ignaczak Marcin Żychlin 40-49 -
Ignalewski Wojciech Bezrzecze 40-49 -
Ismahilova Hanna Gdansk 30-39 1287
Jabłońska Sylwia Brodnica 30-39 1276
Jaracz-Paterek Alina Wrocław 30-39 -
Jastrzębska Dorota Siedlce 40-49 1243
Kaminska-Olczak Marta Gdansk 30-39 -
Kamiński Arkadiusz Załuzie 30-39 -
Kamiński Łukasz Warszawa 30-39 1242
Kamiński Marcin Smołdzino 40-49 -
Kamionowski Mariusz-Jacek Ostrołęka 50-59 1247
Kazimierczuk Krzysztof Gdańsk 50-59 1269
Kempiński Arkadiusz Gdynia 40-49 -
Kiszkis Elżbieta Warszawa 40-49 -
Kmieć Adam Gdańsk 30-39 1214
Kmieć Beata Gdańsk 30-39 1215
Kodzik Aleksandra Gdansk 30-39 -
Kolman Małgorzata Gdańsk 30-39 1236
Kołakowski Mikołaj Reda 40-49 1219
Konieczna Anna Kraków 30-39 1241
Koniuch Irena Gdynia 40-49 -
Konopka Anna Gdańsk 30-39 -
Kosieradzki Łukasz Kraków 18-29 1281
Koziarz Anna Kołobrzeg 30-39 -
Krawczyk Sławomir Tomaszów Mazowiecki 50-59 -
Kreft Ewa Gdańsk 40-49 1228
Królikowska Katarzyna Lublin 40-49 1290
Krupa Maciej Gdańsk 40-49 1259
Krzyżanek Marta Gardna Wielka 40-49 1284
Kuklińska-Nurkowska Lucyna Ustka 40-49 1258
Kula Piotr Warszawa 40-49 1266
Kuraś Beata Gdańsk 30-39 -
Kwiatkowski Łukasz Lubin 40-49 1250
Lutkiewicz Darek Straszyn 50-59 1291
Łach Agnieszka Warszawa - Polska 40-49 1253
Łój-Konieczna Edyta Proszowice 40-49 -
Makles Wioletta Wrocław 30-39 1278
Marciniuk Michał Banino 30-39 1254
Mardzińska Sylwia Bolszewo 40-49 1213
Masłysz Marcin Toruń 30-39 1211
Masys Agnieszka Malbork 40-49 -
Mikrut Artur Sulejówek 40-49 1275
Mystkowski Mieczysław Warszawa 50-59 -
Myszywoda Monika Jelcz-Laskowice 18-29 1230
Niecko Krzysztof Gdańsk 30-39 1248
Niewdzięczna Barbara Olsztyn 40-49 1251
Niewdzięczny Jerzy Olsztyn 40-49 1256
Oppeln-Bronikowski Mateusz Sierosław 30-39 1277
Orłowski Piotr Gdynia 30-39 1222
Owczarek Sylwia Ożarów Mazowiecki 30-39 -
Paczkowski Konrad Gdańsk 30-39 1267
Pater Agnieszka Warszawa 40-49 1252
Pawłowski Mirosław Gdańsk 40-49 -
Pędziszewski Piotr Gdańsk 30-39 1295
Piętka Grzegorz Szczecin, pow. Szczecin 60-… 1283
Podles Robert Warszawa 50-59 1232
Popławski Krzysiek Warszawa 40-49 1217
Potocka Kinga Słupsk 30-39 -
Pyrek Iwona Wałcz 30-39 1288
Rey Andrzej Warszawa 40-49 1273
Riegel Mateusz Gdańsk 30-39 1240
Rogińska Katarzyna Gdańsk 50-59 1272
Rudzko Wojciech Wejherowo 50-59 1233
Rybus Elżbieta Wejherowo 30-39 -
Sachmata Agata Piaseczno 50-59 1245
Sachmata Robert Piaseczno 50-59 1239
Sadowska Paulina Ostróda 30-39 1296
Sadowski Piotr Ostróda 30-39 1297
Saganowski Adam Szczecin 40-49 1261
Sałata Krzysztof Aleksandrów Łódzki 40-49 1216
Sikora Monika Gdańsk 30-39 1225
Siuda Sebastian Bydgoszcz 40-49 -
Skokowski Jacek Szczecin 50-59 1274
Sociński Artur Warszawa 40-49 1271
Sosnówka Leszek Działdowo 50-59 1285
Sprzączkowski Krzysztof Gdynia 50-59 1229
Szymanik Mariusz Gdańsk 40-49 -
Trzebunia Alicja Zakopane 40-49 -
Turski Robert Gdansk 40-49 1255
Twardowska Ewa Uniejów 30-39 1234
Ustjanowska Katarzyna Drzonowo 30-39 1282
Widman Paweł Poznań 40-49 1218
Więckowski Sławomir Gdańsk 50-59 1220
Wlizło Paweł Elbląg 18-29 1224
Wojtanowicz Beata Grudziądz 50-59 -
Wojtysiak Dorota Bydgoszcz 30-39 -
Wudarczyk Tomasz Opinogóra Górna, 50-59 -
Wysokinska Justyna Poznań 30-39 1280
Zajkowski Michal Mysiadło 30-39 1264
Zakrzewski Lukasz Chwaszczyno 30-39 -
Zemła Krzysztof Malinowice 50-59 -
Zgórski Maciej Bydgoszcz 40-49 1249
Zieliński Mariusz Gdańsk 30-39 1292
Żarczyński Mariusz Warszawa 50-59 1244
Żebrowska Beata Ostrołęka 40-49 1227
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Triminator
  • Garmin Ultra Race
  • Garmin SwimRun Series
  • Triathlon Series TTT
  • ILF Triathlon