Elemental Tri Series Grodzisk Mazowiecki 2019 - dystans olimpijski Pokaż

Lista startowa Triathlon - Triathlon olimpijski 1,5-40-10

Sztafety

Nazwisko i imię Miejscowość Kat. wiekowa Nr startowy
Baka Witold (Michałowski Filip , Michałowski Marek) Grodzisk Mazowiecki 45-49 55
Bartosiewicz Tomasz (Maciejak Marcin, Asiński Piotr) Żyrardów 35-39 129
Kornacki Artur (Ernest Szymaniak, Mariusz Ciesielski) Grodzisk Mazowiecki 50-54 112
Kozdrój Wioletta (Dariusz Nalej, Krzysztof Bukowski) Grodzisk Mazowiecki 40-44 -

Lista główna

Nazwisko i imię Miejscowość Kat. wiekowa Nr startowy
Baka Witold (Michałowski Filip , Michałowski Marek) Grodzisk Mazowiecki 45-49 55
Bartczak Mariusz Ciechanów 40-44 107
Bartosiewicz Tomasz (Maciejak Marcin, Asiński Piotr) Żyrardów 35-39 129
Białecki Paweł Józefosław 40-44 47
Bielinski Rafal Milanówek 40-44 99
Bieliński Piotr Skierniewice 25-29 101
Bień Maciej Warszawa 40-44 106
Binder Piotr Warszawa 40-44 -
Blankiewicz Rafał Wiązowna 45-49 56
Brodowski Dominik Grodzisk Mazowiecki 35-39 90
Bródka Paweł Radom 45-49 69
Brzozowski Czarek Warszawa 50-54 88
Chmiel Dorota Nowy Duninów 55-59 118
Chmiel Waldemar Dzierzązna 55-59 121
Chmielewski Kamil Nowy Dwór Mazowiecki 25-29 124
Chmielewski Piotr Warszawa 40-44 116
Ciach Paweł Warszawa 30-34 131
Ciszek Jerzy Żabia Wola 30-34 139
Cybulski Maciej Brwinów 45-49 132
Czajkowski Grzegorz Warszawa 35-39 102
Czajkowski Robert Ostrówek 40-44 -
Czarnecki Rafał Bronisławka 25-29 84
Czerniak Tomasz Warszawa 40-44 -
Czesławski Andrzej Warszawa 35-39 75
Dalasiński Andrzej Granica 35-39 110
Daniel Krzysztof Warszawa 35-39 -
Dąbrowska Katarzyna Piaseczno 30-34 103
Domańska Emilia Warszawa 35-39 -
Dziura Tomasz Wołomin 40-44 58
Feliński Jarosław Łódź 55-59 74
Fijołek-Warszewska Agnieszka Warszawa 45-49 63
Folga Jakub Warszawa 40-44 50
Gajewski Piotr Milanówek 45-49 -
Gajewski Sebastian Żyrardów 35-39 87
Gałązka Anna Złoty Potok 18-24 -
Gardener Jacek Łowicz 55-59 -
Gawkowski Robert Legionowo 45-49 117
Gościńska Justyna Strzeniówka 35-39 28
Gościński Andrzej Strzeniówka 40-44 30
Grabarski Paweł Zgorzała 35-39 104
Grabowski Tomasz Warszawa 55-59 114
Ihnatowicz Arkadiusz Warszawa 50-54 -
Jabłonowski Andrzej Warszawa 45-49 53
Jaczewski Robert Warszawa 30-34 23
Jakubowski Michał Zagajów 35-39 16
Jamroż Robert Warszawa 40-44 -
Janiga Robert Warszawa 45-49 -
Jasiak Piotr Międzyborów 45-49 -
Jaumień Łukasz Sochaczew 35-39 -
Jonio Katarzyna Szeligi 35-39 26
Kaczor Hubert Międzyborów 45-49 135
Kałużna Aneta Warszawa 35-39 42
Kamiński Rafał Warszawa 35-39 128
Kamiński Szymon Warszawa 30-34 48
Karpiński Jarosław Radom 40-44 120
Kazanecki Tomasz Legionowo 40-44 -
Kieda Wojciech Białystok 40-44 -
Kirylczuk Piotr Pęcice Małe 35-39 40
Kluz Paweł Warszawa 30-34 122
Kolano Agnieszka Warszawa 35-39 -
Konieczny Krzysztof Józefosław 40-44 25
Kornacki Artur (Ernest Szymaniak, Mariusz Ciesielski) Grodzisk Mazowiecki 50-54 112
Kosecki Konrad Ząbki 35-39 76
Kotarba Krzysztof Świątniki Górne 35-39 105
Kotarska Małgosia Grodzisk Mazowiecki 30-34 78
Kotarski Janek Grodzisk Mazowiecki 30-34 77
Kowalczyk Piotr Warszawa 35-39 31
Kowalski Jacek Grodzisk Mazowiecki 40-44 13
Kozdrój Wioletta (Dariusz Nalej, Krzysztof Bukowski) Grodzisk Mazowiecki 40-44 -
Kropiewnicka Agnieszka Warszawa 35-39 137
Kryczka Tomasz Warszawa 25-29 91
Kuter Krzysztof Piaseczno 35-39 71
Kwiatkowski Rafal Warszawa 35-39 127
Kwieciński Sebastian Mława 40-44 115
Leduchowski Jakub Warszawa 30-34 80
Leszczewicz Waldek Warszawa 40-44 -
Leśniak Tomasz Otwock 45-49 60
Leśniak Urszula Warszawa 35-39 -
Le Minh Michał Mszczonów 25-29 -
Lindemann Zuzanna Warszawa 30-34 -
Lis Łukasz Lublin 30-34 -
Łukijaniuk Bartek Milanówek 35-39 45
Maciejewski Rafał Tychy 30-34 59
Madaliński Michał Podkowa Leśna 60-64 94
Majewski Marek Warszawa 40-44 61
Majewski Paweł Warszawa 40-44 66
Malczewski Marcin Łódź 35-39 123
Malenda Maciej Bieniewice 30-34 12
Markowski Jarosław Warszawa 55-59 -
Matusiak Małgorzata Grodzisk Mazowiecki 25-29 125
Matuszewski Mariusz Warszawa 45-49 52
Mazloum Amir Piastów 30-34 37
Mendel Jacek Truskaw 45-49 86
Mikołajczyk Mateusz Łódź 35-39 126
Miszewski Bartosz Grodzisk Mazowiecki 45-49 11
Morawska Małgorzata Warszawa 25-29 -
Mostowski Artur Warszawa 45-49 -
Mróz Sebastian Komorów 40-44 97
Narojek Grzegorz Warszawa 40-44 54
Narożniak Piotr Warszawa 45-49 119
Nejman Andrzej Warszawa 35-39 -
Nowak Artur Józefów 45-49 51
Nowak Sławomir Warszawa 45-49 62
Nowakowski Rafał Warszawa 45-49 24
Olczak Anna Warszawa 35-39 -
Otto Marta Grodzisk Mazowiecki 35-39 22
Otto Tomasz Warszawa 25-29 130
Paduszyński Piotr Warszawa 45-49 79
Palus Paweł Józefosław 45-49 -
Pawlik Rafał Warszawa 30-34 108
Pawłowski Albin Grodzisk Mazowiecki 50-54 89
Pisarczyk Grzegorz Warszawa 35-39 20
Pławiak Wojciech Warszawa 30-34 83
Polak Wojciech Warszawa 45-49 133
Popławska Anna Warszawa 35-39 65
Popławski Michał Warszawa 35-39 64
Prorok Tomasz Warszawa 40-44 85
Ptak Arkadiusz Kielce 50-54 -
Pytlak Piotr Milanówek 50-54 136
Rembowski Michał Konstancin-Jeziorna 40-44 134
Ręczkowski Rafał Brwinów 30-34 29
Robiński Marcin Warszawa 35-39 33
Rokicki Tomasz Białystok 60-64 100
Rybczak Paweł Warszawa 30-34 -
Rzążewski Krzysztof Kazuń Nowy 40-44 15
Rzeżnicki Wojciech Warszawa 40-44 -
Sadowski Piotr Grodzisk Mazowiecki 35-39 -
Samulska Ewa Warszawa 40-44 -
Sawicki Sebastian Warszawa 30-34 68
Sęczek Piotr Musuły 45-49 82
Składanek Jakub Warszawa 30-34 -
Skrzecz Adam Ostrów Mazowiecka 30-34 -
Sobolewski Wojciech Warszawa 60-64 18
Solarek Piotr Warszawa 35-39 34
Sońta Wojciech Radom 45-49 -
Spyra Krzysztof Warszawa 45-49 140
Sroka Krzysztof Adamów-Parcel 45-49 46
Strojek Bartosz Połaniec 35-39 36
Stukanov Oleksii Warszawa 25-29 -
Sulik Sławomir Odrano-Wola 45-49 -
Supikova Barbara Warszawa 30-34 44
Supikova Jolanta Warszawa 30-34 43
Szalacha Jędrzej Warszawa 40-44 41
Szczepanik Daniel Warszawa 30-34 92
Szymaniak Paweł Grodzisk Mazowiecki 40-44 32
Śliż Lucyna Warszawa 40-44 67
Ślusarczyk Bogumił Warszawa 35-39 -
Tarczyk Tomasz Granica 18-24 109
Thums Christian Warszawa 40-44 113
Tkaczyk Miłosz Grodzisk Mazowiecki 30-34 138
Trawka Katarzyna Gołębice 40-44 98
Tukiendorf Magdalena Nowa Wieś Warszawska 40-44 93
Tyburski Piotr Warszawa 45-49 35
Urbanowicz Rafał Warszawa 35-39 72
Uusisaari Anna Warszawa 40-44 -
Walusiński Jarosław Puławy 25-29 49
Wasilewski Marcin Piaseczno 40-44 -
Wasilewski Piotr Głosków 40-44 81
Węgliński Sebastian Mińsk Mazowiecki 35-39 57
Wiech Ewa Klebark Wielki 45-49 19
Wiech Roman Klebark Wielki 45-49 17
Wiśniewski Kamil Grodzisk Mazowiecki 40-44 96
Wojciechowski Ryszard Warszawa 50-54 27
Wojewoda Paweł Warszawa 40-44 70
Wrotek Mirosław Warszawa 50-54 -
Zając Piotr Warszawa 35-39 -
Zakrzewski Michał Grodzisk Mazowiecki 30-34 14
Zaliwski Grzegorz Warszawa 45-49 38
Zaskurski Marcin Pruszków 35-39 95
Zatorski Robert Warszawa 45-49 111
Zawardzin Robert Warszawa 40-44 21
Zięba Marcin Warszawa 40-44 73
Żukowski Konrad Warszawa 30-34 39
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Triminator
  • Garmin Ultra Race
  • Garmin SwimRun Series
  • Triathlon Series TTT
  • ILF Triathlon