Elemental Tri Series Grodzisk Mazowiecki 2019 - dystans olimpijski Pokaż

Lista startowa Triathlon - Triathlon olimpijski 1,5-40-10

Sztafety

Name City Age group Start number
Baka Witold (Michałowski Filip , Michałowski Marek) Grodzisk Mazowiecki 45-49 55
Bartosiewicz Tomasz (Maciejak Marcin, Asiński Piotr) Żyrardów 35-39 129
Grużewska-Owczarek Gabriela (Ewa Habior,Maciej Kietliński) Bobrowiec 45-49 183
Kashivskyy Oleh (Paweł Szpygiel, Łukasz Orliński) Warszawa 45-49 189
Kornacki Artur (Piotr Szewczyk, Mariusz Ciesielski) Grodzisk Mazowiecki 50-54 112
Kozdrój Wioletta (Dariusz Nalej, Krzysztof Bukowski) Grodzisk Mazowiecki 40-44 -
Magryta Krzysztof (Piotr Przyborowski, Katarzyna Pietrzak) Płock 30-34 213
Sasin Marlena (Marta Szul, Wojciech Ceglarz) Milanówek 25-29 187
Spyra Krzysztof (Jarski Paweł, Zygmunt Michał) Warszawa 45-49 140

Lista główna

Name City Age group Start number
Abramczyk Rafał Warszawa 40-44 232
Awruk Bartosz Białystok 35-39 -
Baka Witold (Michałowski Filip , Michałowski Marek) Grodzisk Mazowiecki 45-49 55
Bartczak Mariusz Ciechanów 40-44 107
Bartkowski Marek Warszawa 45-49 163
Bartosiewicz Tomasz (Maciejak Marcin, Asiński Piotr) Żyrardów 35-39 129
Barwiński Piotr Marki 40-44 225
Białecki Paweł Józefosław 40-44 47
Białkowski Albert Warszawa 50-54 185
Bielinski Rafal Milanówek 40-44 99
Bieliński Piotr Skierniewice 25-29 101
Bień Maciej Warszawa 40-44 106
Biernacki Łukasz Garwolin 30-34 -
Binder Piotr Warszawa 40-44 -
Blankiewicz Rafał Wiązowna 45-49 56
Borowiec Krzysztof Białystok 40-44 84
Brodowski Dominik Grodzisk Mazowiecki 35-39 90
Bródka Paweł Radom 45-49 69
Brzozowski Czarek Warszawa 50-54 88
Chajzer Julia Warszawa - Polska 35-39 -
Chmiel Dorota Nowy Duninów 55-59 118
Chmielewski Kamil Nowy Dwór Mazowiecki 25-29 124
Chmielewski Piotr Warszawa 40-44 116
Ciach Paweł Warszawa 30-34 131
Ciszek Jerzy Żabia Wola 30-34 139
Curyło Wacław Warka 55-59 200
Cybulski Maciej Brwinów 45-49 132
Czajkowski Grzegorz Warszawa 35-39 102
Czajkowski Robert Ostrówek 40-44 -
Czerniak Tomasz Warszawa 40-44 -
Czesławski Andrzej Warszawa 35-39 75
Dalasiński Andrzej Granica 35-39 110
Daniel Krzysztof Warszawa 35-39 170
Dąbrowska Katarzyna Piaseczno 30-34 103
Delegacz Sławomir Warszawa 55-59 217
Dmowski Piotr Piaseczno 30-34 206
Dmowski Wojciech Piaseczno 60-64 210
Domańska Emilia Warszawa 35-39 218
Dowbor Maciej Warszawa 40-44 190
Dziadosz Robert Łady 40-44 226
Dziura Tomasz Wołomin 40-44 58
Fazan Barbara Józefosław 45-49 212
Feliński Jarosław Łódź 55-59 74
Fijołek-Warszewska Agnieszka Warszawa 45-49 63
Folga Jakub Warszawa 40-44 50
Gajewski Piotr Milanówek 45-49 -
Gajewski Sebastian Żyrardów 35-39 87
Galek Wojciech Radom 40-44 37
Gałązka Anna Złoty Potok 18-24 -
Gapski Marcin Warszawa 35-39 164
Gardener Jacek Łowicz 55-59 -
Gawkowski Robert Legionowo 45-49 117
Gąsiorek Marek Wólka Kozodawska 55-59 154
Gosławski Krzysztof Pabianice 45-49 180
Gościńska Justyna Strzeniówka 35-39 28
Gościński Andrzej Strzeniówka 40-44 30
Grabarski Paweł Zgorzała 35-39 104
Grabowski Tomasz Warszawa 55-59 114
Grochowski Wojciech Siedlce 35-39 148
Grużewska-Owczarek Gabriela (Ewa Habior,Maciej Kietliński) Bobrowiec 45-49 183
Grzelak Paweł Radzymin 30-34 -
Grzeszczak Patryk Grodzisk Mazowiecki 25-29 -
Helak Paweł Warszawa 40-44 121
Hofman Adam Warszawa 35-39 224
Hreczański Paweł Blachownia 50-54 207
Ihnatowicz Arkadiusz Warszawa 50-54 205
Jabłonowski Andrzej Warszawa 45-49 53
Jaczewski Robert Warszawa 30-34 23
Jakubowski Michał Zagajów 35-39 16
Jamroż Robert Warszawa 40-44 -
Janiga Robert Warszawa 45-49 -
Janisz Piotr Wysoka 30-34 219
Jarząbek Lindholm Anna Warszawa 40-44 -
Jasiak Piotr Międzyborów 45-49 -
Jaumień Łukasz Sochaczew 35-39 -
Jonio Katarzyna Szeligi 35-39 26
Jonio Tomasz Szeligi k. Warszawy 35-39 221
Jurski Jacek Grodzisk Mazowiecki 50-54 195
Kaczor Hubert Międzyborów 45-49 135
Kaim Ignacy Warszawa 30-34 167
Kalwasiński Mateusz Warszawa 30-34 235
Kałużna Aneta Warszawa 35-39 42
Kamiński Rafał Warszawa 35-39 128
Kamiński Szymon Warszawa 30-34 48
Karaś Cezary Wsola 25-29 238
Karpiński Jarosław Radom 40-44 120
Kashivskyy Oleh (Paweł Szpygiel, Łukasz Orliński) Warszawa 45-49 189
Kawecki Damian Marianów 40-44 145
Kazanecki Tomasz Legionowo 40-44 144
Kędzior Grzegorz Warszawa 40-44 227
Kieda Wojciech Białystok 40-44 142
Kirylczuk Piotr Pęcice Małe 35-39 40
Kitlas Marcin Warszawa 30-34 179
Klepacki Tomasz Warszawa 60-64 149
Klich Maciej Warszawa 45-49 175
Kluz Paweł Warszawa 30-34 122
Kluźniak Wojciech Kielce 35-39 177
Kochanowski Dariusz Marki 45-49 216
Kocik Kamil Lasocin 25-29 150
Kolano Agnieszka Warszawa 35-39 -
Kołodziej Antoni Kalej 65-69 169
Komorowicz Piotr Zaborów 25-29 -
Konieczny Krzysztof Józefosław 40-44 25
Konopacka Sandra Otwock 25-29 211
Korbacz Łukasz Pruszków 35-39 191
Kornacki Artur (Piotr Szewczyk, Mariusz Ciesielski) Grodzisk Mazowiecki 50-54 112
Kosecki Konrad Ząbki 35-39 76
Kotarba Krzysztof Świątniki Górne 35-39 105
Kotarska Małgosia Grodzisk Mazowiecki 30-34 78
Kotarski Janek Grodzisk Mazowiecki 30-34 77
Kowalczyk Grzegorz Pionki 35-39 155
Kowalczyk Martyna Pionki 25-29 156
Kowalczyk Piotr Warszawa 35-39 31
Kowalski Jacek Grodzisk Mazowiecki 40-44 13
Kozdrój Wioletta (Dariusz Nalej, Krzysztof Bukowski) Grodzisk Mazowiecki 40-44 -
Kropiewnicka Agnieszka Warszawa 35-39 137
Kropiewnicki Jerzy Warszawa 35-39 157
Krueger Stefan Warszawa - Polska 35-39 166
Krupiński Maciej Mogilany 40-44 201
Kryczka Tomasz Warszawa 25-29 91
Krysiak Robert Borzęcin Mały 50-54 160
Kryza Rafał Szerokie 45-49 -
Krzesak Adam Piastów 45-49 181
Kukla Łukasz Kielce 35-39 -
Kurkiewicz Andrzej Franciszków 45-49 146
Kuter Krzysztof Piaseczno 35-39 71
Kwiatkowski Rafal Warszawa 35-39 127
Kwieciński Sebastian Mława 40-44 115
Leduchowski Jakub Warszawa 30-34 80
Leszczewicz Waldek Warszawa 40-44 -
Leśniak Tomasz Otwock 45-49 60
Leśniak Urszula Warszawa 35-39 -
Le Minh Michał Mszczonów 25-29 -
Lindemann Zuzanna Warszawa 30-34 -
Lis Łukasz Lublin 30-34 -
Litawa Jacek Warszawa 45-49 162
Luberadzka Monika Warszawa 30-34 -
Łażewski Andrzej Warszawa 50-54 186
Łukijaniuk Bartek Milanówek 35-39 45
Maciejewski Rafał Tychy 30-34 59
Madaliński Michał Podkowa Leśna 60-64 94
Magryta Krzysztof (Piotr Przyborowski, Katarzyna Pietrzak) Płock 30-34 213
Majewski Marek Warszawa 40-44 61
Majewski Paweł Warszawa 40-44 66
Malczewski Marcin Łódź 35-39 123
Malenda Maciej Bieniewice 30-34 12
Malicki Jacek Dobra Nowiny 60-64 38
Markowski Jarosław Warszawa 55-59 152
Matusiak Małgorzata Grodzisk Mazowiecki 25-29 125
Matuszewski Mariusz Warszawa 45-49 52
Matysiak Łukasz Sędziejowice 40-44 184
Mazurek Michal Konstancin-Jeziorna 40-44 -
Mątewski Damian Konstancin-Jeziorna 40-44 -
Mendel Jacek Truskaw 45-49 86
Michnicki Marcin Warszawa 40-44 234
Mikołajczyk Mateusz Łódź 35-39 126
Miksa Cezary Józefów 30-34 161
Miszewski Bartosz Grodzisk Mazowiecki 45-49 11
Morawska Małgorzata Warszawa 25-29 173
Moskal Arkadiusz Cegielnia Radzymin 45-49 192
Mostowski Artur Warszawa 45-49 -
Mróz Sebastian Komorów 40-44 97
Narojek Grzegorz Warszawa 40-44 54
Narożniak Piotr Warszawa 45-49 119
Nejman Andrzej Warszawa 35-39 -
Nowak Artur Józefów 45-49 51
Nowak Sławomir Warszawa 45-49 62
Nowakowski Rafał Warszawa 45-49 24
Nunes Pedro Warszawa 30-34 174
Okragły Emil Warszawa 35-39 182
Olczak Anna Warszawa 35-39 -
Olczak Paweł Siestrzeń 25-29 178
Olejnik Patryk Poznań 18-24 237
Omelianowicz Piotr Wyszków 30-34 198
Orlicz Robert Warszawa 40-44 240
Otto Marta Grodzisk Mazowiecki 35-39 22
Otto Tomasz Warszawa 25-29 130
Pachla Adam Warszawa 40-44 188
Paduszyński Piotr Warszawa 45-49 79
Palus Małgorzata Piaseczno 40-44 204
Palus Paweł Józefosław 45-49 203
Parczewska Marta Warszawa 40-44 214
Pawlik Rafał Warszawa 30-34 108
Pawłowski Albin Grodzisk Mazowiecki 50-54 89
Pertkiewicz Michał Warszawa 35-39 215
Pietryka Sylwester Kielce 35-39 -
Pisarczyk Grzegorz Warszawa 35-39 20
Piwowar Krzysztof Warszawa 25-29 223
Pławiak Wojciech Warszawa 30-34 83
Polak Wojciech Warszawa 45-49 133
Popławska Anna Warszawa 35-39 65
Popławski Michał Warszawa 35-39 64
Prorok Tomasz Warszawa 40-44 85
Prusik Bartosz Łomianki 70-… 143
Ptak Arkadiusz Kielce 50-54 -
Pyndryk Norbert Warszawa 35-39 151
Pytlak Piotr Milanówek 50-54 136
Rabiega Michał Warszawa 35-39 147
Rembowski Michał Konstancin-Jeziorna 40-44 134
Ręczkowski Rafał Brwinów 30-34 29
Robiński Marcin Warszawa 35-39 33
Rokicki Tomasz Białystok 60-64 100
Rosati Marcin Konstancin 45-49 209
Rowicki Tomasz Warszawa 40-44 229
Rybczak Paweł Warszawa 30-34 171
Rybitwa Jarosław Grodzisk Mazowiecki 35-39 141
Rydecki Paweł Blachownia 55-59 208
Rzążewski Krzysztof Kazuń Nowy 40-44 15
Rzeżnicki Wojciech Warszawa 40-44 -
Sachmata Jacek Piaseczno 25-29 165
Sadkowski Rafał Magdalenka 30-34 -
Sadowski Łukasz Warszawa 35-39 197
Sadowski Piotr Grodzisk Mazowiecki 35-39 -
Sakiewicz Ignacy Warszawa 18-24 236
Samulska Ewa Warszawa 40-44 220
Sasin Marlena (Marta Szul, Wojciech Ceglarz) Milanówek 25-29 187
Sawicki Sebastian Warszawa 30-34 68
Sęczek Piotr Musuły 45-49 82
Siwirski Robert Warszawa 40-44 196
Składanek Jakub Warszawa 30-34 -
Skrzecz Adam Ostrów Mazowiecka 30-34 -
Sobczyk Sergiusz Izabelin 25-29 -
Sobolewski Wojciech Warszawa 60-64 18
Sokołowska Hanna Gorzeń 50-54 199
Sokołowski Tomasz Przeźmierowo 45-49 233
Sońta Wojciech Radom 45-49 231
Sowa Michał Warszawa 30-34 230
Spyra Krzysztof (Jarski Paweł, Zygmunt Michał) Warszawa 45-49 140
Sroka Krzysztof Adamów-Parcel 45-49 46
Stachowicz Maciej Kobyłka 40-44 239
Starzyński Paweł Warszawa 55-59 -
Strojek Bartosz Połaniec 35-39 36
Stukanov Oleksii Warszawa 25-29 -
Sulik Sławomir Odrano-Wola 45-49 -
Supikova Barbara Warszawa 30-34 44
Supikova Jolanta Warszawa 30-34 43
Szadkowski Jacek Zalesie Górne 40-44 159
Szalacha Jędrzej Warszawa 40-44 41
Szczepanik Daniel Warszawa 30-34 92
Szczotka Mariusz Wieprz 40-44 -
Szymaniak Paweł Grodzisk Mazowiecki 40-44 32
Ślipy Adam Gdynia 40-44 158
Śliż Lucyna Warszawa 40-44 67
Ślusarczyk Bogumił Warszawa 35-39 172
Świerżewski Łukasz Warszawa 40-44 194
Tarczyk Tomasz Granica 18-24 109
Tatarski Petroniusz Warszawa 45-49 168
Thums Christian Warszawa 40-44 113
Tkaczyk Miłosz Grodzisk Mazowiecki 30-34 138
Trawka Katarzyna Gołębice 40-44 98
Tukiendorf Magdalena Nowa Wieś Warszawska 40-44 93
Tyburski Piotr Warszawa 45-49 35
Urbanowicz Rafał Warszawa 35-39 72
Uusisaari Anna Warszawa 40-44 193
Uziębło Marcin Odrano-Wola 25-29 153
Vashkevich Vital Warszawa 30-34 176
Walusiński Jarosław Puławy 25-29 49
Wasilewski Marcin Piaseczno 40-44 -
Wasilewski Piotr Głosków 40-44 81
Wątroba Dariusz Kielce 45-49 -
Węgliński Sebastian Mińsk Mazowiecki 35-39 57
Wiech Ewa Klebark Wielki 45-49 19
Wiech Roman Klebark Wielki 45-49 17
Wilk Przemek Józefów K/legionowa 40-44 -
Wiśniewski Kamil Grodzisk Mazowiecki 40-44 96
Wnuk Jan Warszawa 25-29 -
Wojciechowski Ryszard Warszawa 50-54 27
Wojewoda Paweł Warszawa 40-44 70
Wołodkowicz Adam Warszawa 18-24 202
Wrotek Mirosław Warszawa 50-54 -
Wydra Krzysztof Białystok 40-44 34
Zając Piotr Warszawa 35-39 -
Zakrzewski Maciej Warszawa 40-44 228
Zakrzewski Michał Grodzisk Mazowiecki 30-34 14
Zaskurski Marcin Pruszków 35-39 95
Zatorski Robert Warszawa 45-49 111
Zawardzin Robert Warszawa 40-44 21
Zdanowski Bartosz Żyrardów 40-44 222
Zięba Marcin Warszawa 40-44 73
Żukowski Konrad Warszawa 30-34 39
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Triminator
  • Garmin Ultra Race
  • Garmin SwimRun Series
  • Triathlon Series TTT
  • ILF Triathlon