Elemental Tri Series Białystok 2019 - dystans olimpijski Pokaż

Lista startowa Triathlon - Triathlon olimpijski 1,5-40-10

Sztafety

Nazwisko i imię Miejscowość Kat. wiekowa Nr startowy
Chołodowski Piotr (Stasiełuk Lena, Stasiełuk Wojciech) Bialystok 45-49 -
Wierciński Mariusz (Kamila Kulisiewicz, Milena Bilska) Gdańsk 40-44 50
Wysocki Zbigniew Marek (Mieszko Palmi-Kukiełko, Renata Ginszt) Augustów 45-49 141

Lista główna

Nazwisko i imię Miejscowość Kat. wiekowa Nr startowy
Adamczyk Dariusz Ciechanów 45-49 116
Awruk Bartosz Białystok 35-39 119
Barewski Bogdan Warszawa 65-69 36
Bąk Marek Tarnowskie Góry 45-49 85
Biaduń Daniel Warszawa 35-39 140
Białokozowicz Artur Supraśl 40-44 -
Bielenia Daniel Białystok 35-39 118
Biernacki Łukasz Garwolin 30-34 -
Biernat Ryszard Dywity 65-69 112
Binder Piotr Warszawa 40-44 -
Blakie Alan Porosły 35-39 107
Bochnia Paweł Mójcza 25-29 104
Bogdanowicz Dominik Warszawa 18-24 -
Bogus Rafał Częstochowa 50-54 -
Borko Cezary Olsztyn 45-49 -
Bułach Marek Ciasne 40-44 -
Bursiewicz Emil Kleosin 30-34 38
Bursiewicz Patryk Ełk 30-34 93
Chętnik Artur Białystok 35-39 -
Chmielewski Jacek Białystok 55-59 21
Chmielewski Piotr Warszawa 40-44 -
Chołda Krzysztof Kraków 55-59 83
Chołda Łukasz Kraków 18-24 -
Chołodowski Piotr (Stasiełuk Lena, Stasiełuk Wojciech) Bialystok 45-49 -
Ciszek Jerzy Żabia Wola 30-34 57
Curyło Wacław Warka 55-59 -
Czerniak Tomasz Warszawa 40-44 126
Ćwirko-Godycki Łukasz Malbork 35-39 -
Daniluk Grzegorz Legionowo 40-44 -
Dąbek Paweł Józefosław 45-49 130
Dąbrowska Marta Warszawa 30-34 132
Derwiszyński Artur Warszawa 45-49 -
Domaszewski Damian Łomża 35-39 -
Dowbor Maciej Warszawa 40-44 97
Dubiński Bogdan Warszawa 65-69 108
Duc-Syposz Aureliusz Wieliczka 40-44 99
Dudziński Piotr Warszawa 50-54 129
Dzieciątkowski Piotr Poznań 50-54 127
Dzierszko Rafał Białystok 40-44 117
Filipiak Robert Łódź 25-29 25
Gendek Jerzy Rogoźno 70-… 65
Glaubert Weronika Elbląg 18-24 -
Gniech Maciej Wejherowo 35-39 -
Goc Julia Kwidzyn 18-24 45
Gogol Tomasz Warszawa 30-34 18
Gomoła-Paradowska Anna Warszawa 35-39 134
Gonczarek Bartosz Kamieniec Wroclawski 40-44 73
Grochowski Wojciech Siedlce 35-39 74
Gryglik Tomasz Rudziczka 40-44 -
Grygoruk Andrzej Warszawa 45-49 63
Hańczyk Jacek Środa Wlkp 50-54 23
Hreczański Paweł Blachownia 50-54 100
Janiga Robert Warszawa 45-49 -
Jarząbek Lindholm Anna Warszawa 40-44 -
Jędryczka Piotr Gdynia 25-29 78
Jędrzejczak Maciej Warszawa 65-69 77
Jozwiak Marcin Oberaudorf 40-44 -
Jurczewski Mariusz Białystok 35-39 -
Juszczak Mateusz Łomazy 18-24 131
Juszkowiec Daniel Warszawa 18-24 -
Kacperski Olaf Warszawa 45-49 -
Kafarska Urszula Poznań 25-29 106
Kantsavy Artsiom Białystok 25-29 102
Kapiarz Julia Klikuszowa 18-24 61
Karpiński Jarosław Radom 40-44 49
Kazanecki Tomasz Legionowo 40-44 70
Kępiński Kacper Warszawa 18-24 125
Kieda Aleksandra Białystok 25-29 67
Kieda Wojciech Białystok 40-44 69
Kieras Juozas Wilno 70-… -
Kisiel Anita Częstochowa 45-49 59
Klepacki Tomasz Warszawa 60-64 14
Kluźniak Jacek Kielce 40-44 144
Kochaniec-Matuszak Karolina Lublin 30-34 12
Kolano Agnieszka Warszawa 35-39 -
Kołodziej Antoni Kalej 65-69 91
Kondraciuk Piotr Białystok 40-44 -
Konieczny Krzysztof Józefosław 40-44 28
Kopciewski Wojciech Warszawa 35-39 22
Kotarba Krzysztof Świątniki Górne 35-39 43
Kowalczyk Iga Gołdap 30-34 98
Kowalski Kuba Gniezno 18-24 135
Kozak Karol Elbląg 18-24 -
Król Jakub Białystok 30-34 88
Kułtoniak Robert Gdynia 45-49 -
Kwieciński Sebastian Mława 40-44 46
Lenartowicz Paweł Koło 18-24 133
Leończuk Justyna Białystok 30-34 55
Lewandowski Andrzej Kórnik 60-64 147
Lewczuk Łukasz Białystok 40-44 90
Lipińska Jolanta Częstochowa 65-69 53
Lipiński Marek Kozy 65-69 121
Lis Łukasz Warszawa 30-34 -
Lisieński Michał Siemianowice Śląskie 30-34 81
Lorek Kinga Elbląg 18-24 -
Łazowski Adrian Oborniki 25-29 109
Maciorowski Michał Białystok 30-34 34
Madany Michał Warszawa 40-44 48
Majewski Paweł Warszawa 40-44 114
Majewski Sylwester Ząbki 35-39 -
Makowicz Józef Żary 60-64 27
Malicki Dominik Białystok 25-29 123
Markowski Dariusz Polanica Zdroj 60-64 -
Markowski Jarosław Warszawa 55-59 -
Matuszak Mariusz Lublin 30-34 44
Mazloum Amir Piastów 30-34 86
Mazurek Marcin Lublin 35-39 19
Miasojedow Bożena Warszawa 65-69 37
Mieloch Artur Chodzież 35-39 145
Mikołajczuk Jarek Międzyrzec Podlaski 50-54 139
Mironiuk Rafał Międzyrzec Podlaski 18-24 146
Mizgalski Paweł Częstochowa 40-44 115
Moczydłowski Marek Zaścianki 45-49 60
Mrozek Robert Lublin 30-34 -
Myśliwiec Janusz Białystok 50-54 24
Narożnik Maciej Radom 30-34 -
Nawracaj Michał Jawor 30-34 40
Nowak Marcin Kościelna Wieś 40-44 11
Nykaza Adam Klikuszowa 50-54 62
Ogrodnik Maciek Wrocław 18-24 92
Omieliańczyk Ryszard Nowodworce 55-59 -
Ościłowski Marcin Warszawa 45-49 124
Owczarek Krzysztof Częstochowa 25-29 54
Paduszyński Piotr Warszawa 45-49 26
Perkowski Jarosław Suwałki 45-49 30
Pietrzak Romek Rakownia 55-59 105
Pikorski Dominik Zabrze 25-29 47
Piotrowski Rafał Choroszcz 35-39 -
Piszczatowski Dawid Łapy 25-29 16
Pokrywiński Marcin Warszawa 35-39 -
Potapczuk Łukasz Warszawa 25-29 -
Puciłowski Mirosław Białystok 55-59 64
Pytel Maria Starachowice 30-34 136
Pytlak Piotr Milanówek 50-54 52
Ramotowski Arkadiusz Choroszcz 45-49 -
Rokicki Tomasz Białystok 60-64 41
Ryczkowski Robert Ząbki 45-49 138
Rydecki Paweł Blachownia 55-59 101
Samselski Radosław Białystok 35-39 66
Samulska Ewa Warszawa 40-44 -
Saniawa Piotr Lublin 35-39 33
Siekierski Mateusz Marek Gołdap 25-29 87
Skiba Stanisław Koniecpol 60-64 143
Skoblewski Wojciech Warszawa 35-39 80
Sobieraj Adam Warszawa 30-34 120
Sobota Krzysztof Bębnikąt 18-24 142
Sokół Adam Rzeszów 40-44 72
Sońta Wojciech Radom 45-49 110
Sowa Krystyna Warszawa 35-39 42
Spyra Krzysztof Warszawa 45-49 58
Stajniak Bartłomiej Namysłów 25-29 -
Stefankiewicz Jakub Łódź 30-34 76
Stopyra Paulina Lublin 30-34 32
Strojek Bartosz Połaniec 35-39 -
Struk Piotr Białystok 25-29 39
Szaciłowski Przemysław Białystok 35-39 95
Szala Tomasz Nowa Iwiczna 25-29 111
Szczotka Mariusz Wieprz 40-44 -
Szepietowski Marcin Wysokie Mazowieckie 35-39 103
Szram Iwona Borówiec 55-59 122
Szugzda Magdalena Białystok 40-44 13
Szymanowski Przemysław Końskie 30-34 137
Ślipy Adam Gdynia 40-44 79
Tkaczyk Miłosz Grodzisk Mazowiecki 30-34 56
Traczyk Pawel Susz 40-44 128
Twarowski Michal Straszyn 45-49 89
Urbańska Ewa Bydgoszcz 40-44 75
Wandzioch Krzysztof Suwałki 25-29 31
Wasilewska Urszula Grabówka 45-49 84
Wasilewski Aleksander Torun 45-49 -
Wąsowski Rafał Gdańsk 25-29 82
Wierciński Mariusz (Kamila Kulisiewicz, Milena Bilska) Gdańsk 40-44 50
Więcko Grzegorz Warszawa 35-39 68
Wiklak Adam Nowa Iwiczna 40-44 29
Wilczko Marek Biała Piska 25-29 -
Wilk Adrian Police 18-24 -
Witczak Jakub Białystok 30-34 96
Witkowski Dariusz Białystok 55-59 20
Wołkowycki Paweł Białystok 30-34 51
Wroczyński Marcin Białystok 35-39 35
Wydra Krzysztof Białystok 40-44 -
Wysocki Tomasz Białystok 40-44 -
Wysocki Zbigniew Marek (Mieszko Palmi-Kukiełko, Renata Ginszt) Augustów 45-49 141
Zalewski Leszek Berlin 30-34 17
Zapilaj Daniel Ełk 25-29 15
Zarzycki Wojciech Ostroleka 45-49 -
Zawadzak Zbigniew Warszawa 55-59 71
Zhytkevich Andrei Minsk 30-34 94
Żukowski Konrad Warszawa 30-34 113
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Triminator
  • Garmin Ultra Race
  • Garmin SwimRun Series
  • Triathlon Series TTT
  • ILF Triathlon