Elemental Tri Series Białystok 2019 - dystans olimpijski Pokaż

Lista startowa Triathlon - Triathlon olimpijski 1,5-40-10

Sztafety

Nazwisko i imię Miejscowość Kat. wiekowa Nr startowy
Wierciński Mariusz (Kamila Kulisiewicz, Milena Bilska) Gdańsk 40-44 50

Lista główna

Nazwisko i imię Miejscowość Kat. wiekowa Nr startowy
Barewski Bogdan Warszawa 65-69 36
Białokozowicz Artur Supraśl 40-44 -
Binder Piotr Warszawa 40-44 -
Bogus Rafał Częstochowa 50-54 -
Borko Cezary Olsztyn 45-49 -
Bułach Marek Ciasne 40-44 -
Bursiewicz Emil Kleosin 30-34 38
Chętnik Artur Białystok 35-39 -
Chmielewski Jacek Białystok 55-59 21
Chmielewski Piotr Warszawa 40-44 -
Ciszek Jerzy Żabia Wola 30-34 57
Domaszewski Damian Łomża 35-39 -
Filipiak Robert Łódź 25-29 25
Gendek Jerzy Rogoźno 70-… 65
Gniech Maciej Wejherowo 35-39 -
Goc Julia Kwidzyn 18-24 45
Gogol Tomasz Warszawa 30-34 18
Gonczarek Bartosz Kamieniec Wroclawski 40-44 -
Grygoruk Andrzej Warszawa 45-49 63
Hańczyk Jacek Środa Wlkp 50-54 23
Janiga Robert Warszawa 45-49 -
Kacperski Olaf Warszawa 45-49 -
Kapiarz Julia Klikuszowa 18-24 61
Karpiński Jarosław Radom 40-44 49
Kazanecki Tomasz Legionowo 40-44 -
Kieda Aleksandra Białystok 25-29 67
Kieda Wojciech Białystok 40-44 -
Kieras Juozas Wilno 70-… -
Kisiel Anita Częstochowa 45-49 59
Klepacki Tomasz Warszawa 60-64 14
Kochaniec-Matuszak Karolina Lublin 30-34 12
Kolano Agnieszka Warszawa 35-39 -
Kondraciuk Piotr Białystok 40-44 -
Konieczny Krzysztof Józefosław 40-44 28
Kopciewski Wojciech Warszawa 35-39 22
Kotarba Krzysztof Świątniki Górne 35-39 43
Kwieciński Sebastian Mława 40-44 46
Leończuk Justyna Białystok 30-34 55
Lipińska Jolanta Częstochowa 65-69 53
Lis Łukasz Lublin 30-34 -
Maciorowski Michał Białystok 30-34 34
Madany Michał Warszawa 40-44 48
Majewski Sylwester Ząbki 35-39 -
Makowicz Józef Żary 60-64 27
Markowski Dariusz Polanica Zdroj 60-64 -
Markowski Jarosław Warszawa 55-59 -
Matuszak Mariusz Lublin 30-34 44
Mazurek Marcin Lublin 35-39 19
Miasojedow Bożena Warszawa 65-69 37
Moczydłowski Marek Zaścianki 45-49 60
Mrozek Robert Lublin 30-34 -
Myśliwiec Janusz Białystok 50-54 24
Narożnik Maciej Radom 30-34 -
Nawracaj Michał Jawor 30-34 40
Nowak Marcin Kościelna Wieś 40-44 11
Nykaza Adam Klikuszowa 50-54 62
Ogrodnik Maciek Wrocław 18-24 -
Omieliańczyk Ryszard Nowodworce 55-59 -
Owczarek Krzysztof Częstochowa 25-29 54
Paduszyński Piotr Warszawa 45-49 26
Perkowski Jarosław Suwałki 45-49 30
Pikorski Dominik Zabrze 25-29 47
Piotrowski Rafał Choroszcz 35-39 -
Piszczatowski Dawid Łapy 25-29 16
Puciłowski Mirosław Białystok 55-59 64
Pytlak Piotr Milanówek 50-54 52
Rokicki Tomasz Białystok 60-64 41
Samselski Radosław Białystok 35-39 66
Samulska Ewa Warszawa 40-44 -
Saniawa Piotr Lublin 35-39 33
Sońta Wojciech Radom 45-49 -
Sowa Krystyna Warszawa 35-39 42
Spyra Krzysztof Warszawa 45-49 58
Stopyra Paulina Lublin 30-34 32
Struk Piotr Białystok 25-29 39
Szczotka Mariusz Wieprz 40-44 -
Szugzda Magdalena Białystok 40-44 13
Tkaczyk Miłosz Grodzisk Mazowiecki 30-34 56
Wandzioch Krzysztof Suwałki 25-29 31
Wasilewski Aleksander Torun 45-49 -
Wierciński Mariusz (Kamila Kulisiewicz, Milena Bilska) Gdańsk 40-44 50
Wiklak Adam Nowa Iwiczna 40-44 29
Witczak Jakub Białystok 30-34 -
Witkowski Dariusz Białystok 55-59 20
Wołkowycki Paweł Białystok 30-34 51
Wroczyński Marcin Białystok 35-39 35
Zalewski Leszek Berlin 30-34 17
Zapilaj Daniel Ełk 25-29 15
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Triminator
  • Garmin Ultra Race
  • Garmin SwimRun Series
  • Triathlon Series TTT
  • ILF Triathlon