Elemental Tri Series Białystok 2019 - dystans olimpijski Pokaż

Lista startowa Triathlon - Triathlon olimpijski 1,5-40-10

Sztafety

Name City Age group Start number
Chołodowski Piotr (Stasiełuk Lena, Stasiełuk Wojciech) Bialystok 45-49 246
Chylak Kamil (Florek Marcin, Górski Mateusz) Warszawa 35-39 240
Jasionowski Marek (Drężek Patryk, Milczunas Marcin) Białystok 40-44 243
Nowosielski Paweł (Kazimierski Cezary, Perkowski Kuba) Czarna Białostocka 35-39 251
Wierciński Mariusz (Kulisiewicz Kamila, Bilska Milena) Gdańsk 40-44 94
Wysocki Zbigniew Marek (Jakubowski Tomasz, Ginszt Renata) Augustów 45-49 184

Lista główna

Name City Age group Start number
Adamczak Artur Poznan 25-29 194
Adamczyk Dariusz Ciechanów 45-49 159
Awruk Bartosz Białystok 35-39 162
Baranowski Adam Białystok 35-39 195
Barewski Bogdan Warszawa 65-69 80
Bąk Marek Tarnowskie Góry 45-49 129
Biaduń Daniel Warszawa 35-39 183
Białokozowicz Artur Supraśl 40-44 -
Bielenia Daniel Białystok 35-39 161
Bielski Marcin Warszawa 35-39 227
Biernacki Łukasz Garwolin 30-34 224
Biernat Ryszard Dywity 65-69 155
Binder Piotr Warszawa 40-44 -
Blakie Alan Porosły 35-39 151
Bochnia Paweł Mójcza 25-29 148
Bogdanowicz Dominik Warszawa 18-24 191
Bogus Rafał Częstochowa 50-54 -
Borko Cezary Olsztyn 45-49 220
Borowiec Krzysztof Białystok 40-44 204
Brembor Tomasz Chorzów 25-29 2
Bruździak Maciej Borkowo 18-24 8
Brzóska Henryk Kielce 50-54 53
Bułach Marek Ciasne 40-44 223
Burak Łukasz Białystok 35-39 -
Bursiewicz Patryk Ełk 30-34 137
Chętnik Artur Białystok 35-39 134
Chmielewski Jacek Białystok 55-59 64
Chmielewski Piotr Warszawa 40-44 248
Chodyna Monika Olsztyn 25-29 211
Chołda Krzysztof Kraków 55-59 127
Chołda Łukasz Kraków 18-24 -
Chołodowski Piotr (Stasiełuk Lena, Stasiełuk Wojciech) Bialystok 45-49 246
Chudecki Kamil Warszawa 50-54 261
Chylak Kamil (Florek Marcin, Górski Mateusz) Warszawa 35-39 240
Ciasto Sebastian Przezchlebie 30-34 229
Cieślik Mateusz Poznań 18-24 9
Ciszek Jerzy Żabia Wola 30-34 101
Curyło Wacław Warka 55-59 199
Czerniak Tomasz Warszawa 40-44 169
Ćwirko-Godycki Łukasz Malbork 35-39 -
Daniluk Grzegorz Legionowo 40-44 -
Dąbek Paweł Józefosław 45-49 173
Dąbrowska Marta Warszawa 30-34 175
Derwiszyński Artur Warszawa 45-49 -
Domaszewski Damian Łomża 35-39 -
Dowbor Maciej Warszawa 40-44 141
Dragowski Grzegorz Białystok 40-44 192
Dubiński Bogdan Warszawa 65-69 152
Duc-Syposz Aureliusz Wieliczka 40-44 143
Dudziński Piotr Warszawa 50-54 172
Duplicki Kamil Sochaczew 35-39 86
Dyro Rafał Gniew 40-44 214
Dzieciątkowski Piotr Poznań 50-54 170
Dzierszko Rafał Białystok 40-44 160
Fajks Adam Gdynia 45-49 193
Falbogowski Maciej Poznań 18-24 11
Filipiak Robert Łódź 25-29 68
Gendek Jerzy Rogoźno 70-… 109
Gindorowicz Anna Maria Wasilków 50-54 247
Glaubert Weronika Elbląg 18-24 235
Gniech Maciej Wejherowo 35-39 -
Goc Julia Kwidzyn 18-24 89
Godlewski Marek Choroszccz 45-49 264
Gomoła-Paradowska Anna Warszawa 35-39 177
Gonczarek Bartosz Kamieniec Wroclawski 40-44 117
Gonska Szymon Studzionka 18-24 -
Goryński Dawid Susz 18-24 10
Grochowski Adam Białystok 40-44 124
Grochowski Wojciech Siedlce 35-39 118
Grygiewicz Adrian Białystok 30-34 263
Gryglik Tomasz Rudziczka 40-44 -
Grygoruk Andrzej Warszawa 45-49 107
Hańczyk Jacek Środa Wlkp 50-54 66
Hreczański Paweł Blachownia 50-54 144
Janiga Robert Warszawa 45-49 -
Jankiewicz Piotr Warszawa 18-24 209
Jankowski Adrian Szczecin 18-24 18
Janusz Izabela Środa Śląska 25-29 75
Jarliński Michał Rumia 18-24 19
Jarząbek Lindholm Anna Warszawa 40-44 198
Jasionowski Marek (Drężek Patryk, Milczunas Marcin) Białystok 40-44 243
Jędryczka Piotr Gdynia 25-29 122
Jędrzejczak Maciej Warszawa 65-69 121
Jozwiak Marcin Oberaudorf 40-44 -
Jurczewski Mariusz Białystok 35-39 201
Juszczak Mateusz Łomazy 18-24 174
Juszkowiec Daniel Warszawa 18-24 20
Kacperski Olaf Warszawa 45-49 258
Kafarska Urszula Poznań 25-29 150
Kantsavy Artsiom Białystok 25-29 146
Kapiarz Julia Klikuszowa 18-24 105
Karbowiak Daniel Łosice 25-29 228
Karpiński Jarosław Radom 40-44 93
Kazanecki Tomasz Legionowo 40-44 114
Kaźmierczak Hanna Warszaws 25-29 25
Kępiński Kacper Warszawa 18-24 168
Kieda Aleksandra Białystok 25-29 111
Kieda Wojciech Białystok 40-44 113
Kiełczykowska Żaneta Żelków- Kolonia 35-39 61
Kieras Juozas Wilno 70-… -
Kijak Artur Dąbrowa Górnicza 40-44 253
Kisiel Anita Częstochowa 45-49 103
Klejzerowicz Paweł Białystok 25-29 216
Klepacki Tomasz Warszawa 60-64 57
Klimas Paulina Ćwiklice 18-24 22
Kluźniak Jacek Kielce 40-44 187
Kochaniec-Matuszak Karolina Lublin 30-34 55
Kochanowski Dariusz Marki 45-49 232
Kolano Agnieszka Warszawa 35-39 -
Kołodziej Antoni Kalej 65-69 135
Kołosowski Kamil Białystok 30-34 196
Kondraciuk Piotr Białystok 40-44 -
Konieczny Krzysztof Józefosław 40-44 71
Kopańska Katarzyna Pruszyn 50-54 136
Kopciewski Wojciech Warszawa 35-39 65
Kostrzewski Piotr Warszawa 45-49 255
Kotarba Krzysztof Świątniki Górne 35-39 87
Kowalczyk Iga Gołdap 30-34 142
Kowalski Edmund Rybno 45-49 -
Kowalski Kuba Gniezno 18-24 12
Kozak Karol Elbląg 18-24 -
Król Jakub Białystok 30-34 132
Kukier Mirosław Ożarów Mazowiecki 45-49 219
Kukla Łukasz Kielce 35-39 212
Kułtoniak Robert Gdynia 45-49 -
Kuskowski Marek Gołdap 40-44 265
Kwaśkiewicz Oliwia Dąbrowa Górnicza 18-24 27
Kwieciński Sebastian Mława 40-44 90
Lange Grzegorz Gołdap 40-44 254
Legan Martyna Kłodzko 25-29 231
Lenartowicz Paweł Koło 18-24 176
Leończuk Justyna Białystok 30-34 99
Lewandowski Andrzej Kórnik 60-64 190
Libucha Jacek Strzyżów 40-44 200
Lipińska Jolanta Częstochowa 65-69 97
Lipiński Marek Kozy 65-69 164
Lis Łukasz Warszawa 30-34 257
Lisieński Michał Siemianowice Śląskie 30-34 125
Litwin Agata Wrocław 25-29 28
Lorek Kinga Elbląg 18-24 234
Lulińska Kamila Susz 18-24 260
Łagownik Marta Gdańsk 18-24 21
Ławicki Marcin Lubin 30-34 15
Ławicki Piotr Lubin 18-24 14
Łazowski Adrian Oborniki 25-29 153
Łukasik Błażej Lubliniec 40-44 252
Łysiuk Maciej Warszawa 35-39 178
Maciorowski Michał Białystok 30-34 78
Mackiewicz Jacek Sulejowek 40-44 218
Madany Michał Warszawa 40-44 92
Majewski Paweł Warszawa 40-44 157
Majewski Sylwester Ząbki 35-39 -
Makowicz Józef Żary 60-64 70
Makowska Maja Warszawa 25-29 266
Malaczewski Łukasz Wrocław 40-44 52
Malicki Dominik Białystok 25-29 166
Marcinek Tomasz Racibórz 25-29 6
Markiewicz Rafał Warszawa 40-44 259
Markowska Ewa Białystok 35-39 230
Markowski Dariusz Polanica Zdroj 60-64 217
Markowski Jarosław Warszawa 55-59 -
Matuszak Mariusz Lublin 30-34 88
Mazloum Amir Ożarów Mazowiecki 30-34 130
Mazurek Marcin Lublin 35-39 62
Mcintosh Dan Kraków 35-39 4
Miasojedow Bożena Warszawa 65-69 81
Michalewicz Marcin Mysłowice 35-39 210
Michałowski Piotr Białystok 25-29 262
Mieloch Artur Chodzież 35-39 188
Miętek Zbigniew Legionowo 40-44 250
Mikołajczuk Jarek Międzyrzec Podlaski 50-54 182
Mironiuk Rafał Międzyrzec Podlaski 18-24 189
Mizgalski Paweł Częstochowa 40-44 158
Moczydłowski Marek Zaścianki 45-49 104
Mrozek Robert Lublin 30-34 -
Mróz Michał Białystok 40-44 82
Myśliwiec Janusz Białystok 50-54 67
Narewska Sylwia Białystok 35-39 241
Narożnik Maciej Radom 30-34 -
Nawracaj Michał Jawor 30-34 84
Nikel Natalia Susz 18-24 242
Nizio Adam Białystok 18-24 238
Nowak Marcin Kościelna Wieś 40-44 54
Nowosielski Paweł (Kazimierski Cezary, Perkowski Kuba) Czarna Białostocka 35-39 251
Nykaza Adam Klikuszowa 50-54 106
Oliwa Michał Szczecin 18-24 1
Omieliańczyk Ryszard Nowodworce 55-59 249
Ościłowski Marcin Warszawa 45-49 167
Owczarek Krzysztof Częstochowa 25-29 98
Paduszyński Piotr Warszawa 45-49 69
Perkowski Jarosław Suwałki 45-49 73
Petters Klaudia Bolesławiec 18-24 29
Piekarski Rafał Opoczno 18-24 222
Pietryka Sylwester Kielce 35-39 236
Pietrzak Romek Rakownia 55-59 149
Pikorski Dominik Zabrze 25-29 91
Piotrowski Rafał Choroszcz 35-39 51
Piszczatowski Dawid Łapy 25-29 59
Pławiak Bartłomiej Długołęka 35-39 -
Pokrywiński Marcin Warszawa 35-39 207
Potapczuk Lukasz Warszawa 25-29 256
Potapczuk Łukasz Warszawa 25-29 -
Przymusiński Filip Poznań 35-39 213
Puciłowski Mirosław Białystok 55-59 108
Pytel Maria Starachowice 30-34 24
Pytlak Piotr Milanówek 50-54 96
Raczyński Mirosław Chełm 55-59 197
Ramotowski Arkadiusz Choroszcz 45-49 179
Rokicki Tomasz Białystok 60-64 85
Rudnik Sławomir Białystok 45-49 237
Ryczkowski Robert Ząbki 45-49 181
Rydecki Paweł Blachownia 55-59 145
Rypel Natalia Kędzierzyn-Koźle 25-29 26
Samselski Radosław Białystok 35-39 110
Samulska Ewa Warszawa 40-44 226
Saniawa Piotr Lublin 35-39 77
Sęczkowski Aleksander Koziegłowy 18-24 206
Sękowski Marcin Choroszcz 50-54 202
Siekierski Mateusz Marek Gołdap 25-29 267
Sikora Aleksandra Juszczyn 18-24 23
Skiba Stanisław Koniecpol 60-64 186
Smeda Bartosz Szczecin 30-34 17
Sobieraj Adam Warszawa 30-34 163
Sobota Krzysztof Bębnikąt 18-24 185
Sokół Adam Rzeszów 40-44 116
Sońta Wojciech Radom 45-49 154
Spyra Krzysztof Warszawa 45-49 102
Stajniak Bartłomiej Namysłów 25-29 221
Stawinoga Zbigniew Józefosław 45-49 239
Stefankiewicz Jakub Łódź 30-34 120
Stępniak Kacper Rumia 25-29 3
Stopyra Paulina Lublin 30-34 76
Strasz Katarzyna Łomianki 40-44 180
Strojek Bartosz Połaniec 35-39 -
Struk Piotr Białystok 25-29 83
Szaciłowski Przemysław Białystok 35-39 139
Szala Tomasz Nowa Iwiczna 25-29 7
Szczepanik Andrzej Kazimierza Wielka 65-69 215
Szczotka Mariusz Wieprz 40-44 245
Szepietowski Marcin Wysokie Mazowieckie 35-39 147
Szram Iwona Borówiec 55-59 165
Szugzda Magdalena Białystok 40-44 56
Szymanowski Przemysław Końskie 30-34 5
Ślipy Adam Gdynia 40-44 123
Terebun Monika Bielsk Podlaski 40-44 -
Tkaczyk Miłosz Grodzisk Mazowiecki 30-34 100
Traczyk Pawel Susz 40-44 171
Twarowski Michal Straszyn 45-49 133
Tymiński Paweł Mińsk Mazowiecki 35-39 233
Urbańska Ewa Bydgoszcz 40-44 119
Uździło Emil Warszawa 30-34 -
Wandzioch Krzysztof Suwałki 25-29 74
Wasilewska Urszula Grabówka 45-49 128
Wasilewski Aleksander Torun 45-49 -
Wąsowski Rafał Gdańsk 25-29 126
Wątroba Dariusz Kielce 45-49 244
Wierciński Mariusz (Kulisiewicz Kamila, Bilska Milena) Gdańsk 40-44 94
Więcko Grzegorz Warszawa 35-39 112
Wiklak Adam Nowa Iwiczna 40-44 72
Wilczko Marek Biała Piska 25-29 -
Wilk Adrian Police 18-24 16
Witczak Jakub Białystok 30-34 140
Witkowski Dariusz Białystok 55-59 63
Wołkowycki Paweł Białystok 30-34 95
Wowtoniuk Mariusz Bielsk Podlaski 40-44 225
Wroczyński Marcin Białystok 35-39 79
Wydra Krzysztof Białystok 40-44 205
Wysocki Tomasz Białystok 40-44 208
Wysocki Zbigniew Marek (Jakubowski Tomasz, Ginszt Renata) Augustów 45-49 184
Zalewski Leszek Berlin 30-34 60
Zapilaj Daniel Ełk 25-29 58
Zarzycki Wojciech Ostroleka 45-49 203
Zawadzak Zbigniew Warszawa 55-59 115
Zhytkevich Andrei Minsk 30-34 138
Żukowski Konrad Warszawa 30-34 156
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Triminator
  • Garmin Ultra Race
  • Garmin SwimRun Series
  • Triathlon Series TTT
  • ILF Triathlon