Elemental Tri Series Olsztyn 2019 - dystans sprinterski Pokaż

Lista startowa Triathlon - Triathlon Sprint 0,75-20-5

Lista główna

Nazwisko i imię Miejscowość Kat. wiekowa Nr startowy
Adamczyk Dariusz Ciechanów 24-… 104
Andrzejczak Marcin Szczytno 24-… 120
Anyszkiewicz Jakub Warka 16-17 128
Anyszkiewicz Milena Warka 24-… -
Barcicka Sara Warszawa 24-… 145
Barczewski Krzysztof Olsztyn 24-… 41
Bielewicz Paulina Olsztyn 24-… 60
Biełous Arek Gdańsk 24-… 151
Bieniecki Michał Olsztyn 24-… 79
Blankiewicz Jakub Wiązowna 16-17 29
Blankiewicz Rafał Wiązowna 24-… 24
Bogdanowicz Dominik Warszawa 24-… 98
Bogorodz Mateusz Mrągowo 24-… 105
Borawski Kamil Nowa Wola 24-… -
Borkowski Dominik Warszawa 24-… 136
Brzozowska Małgorzata Warszawa 24-… 42
Burandt Magdalena Olsztyn 24-… 135
Cesevičus Tadas Litwa 20-23 131
Charun Filip Naterki 16-17 113
Chmielewski Łukasz Golub-Dobrzyń 24-… 115
Chrostowska Ewa Rumia 24-… 107
Chrostowski Piotr Rumia 24-… 108
Ciołczyk Magda Warszawa 24-… -
Cisowska Anna Warszawa 24-… 59
Cybulko Łukasz Białystok 24-… 123
Dagiel Jacek Olsztyn 24-… 12
Darmochwał Filip Nieporęt 24-… 37
Dąbrowska-Bień Justyna Warszawa 24-… 101
Dąbski Grzegorz GDYNIA 24-… 86
Decyk Maciej Olsztyn 24-… 19
Duda Tomasz Warszawa 24-… 23
Duks Lukasz Elblag 24-… -
Dymek Adrian Ostróda 24-… 63
Fabiszewski Marcin Warszaw 24-… 92
Fajks Adam Gdynia 24-… 88
Fetliński Grzegorz Olsztyn 24-… 43
Gajewski Jerzy-Piotr Olsztyn 24-… -
Gawin Krzysztof Warszawa 24-… 81
Gibalski Kajetan Rościsławice 18-19 -
Głowacki Sebastian Olsztyn 24-… 53
Godlewska Iwona Olsztyn 24-… 141
Goszka Jakub Sząbruk 20-23 70
Goszka Jarosław Sząbruk 24-… 71
Grabowy Jakub Ząbkowice Śląskie 16-17 -
Grochowski Adam Białystok 24-… 132
Grodzki Przemysław Zambrów 24-… 58
Grzybowski Karol Olsztyn 20-23 149
Gumkowski Łukasz Ostrołęka 24-… -
Harrington David Warszawa 24-… 102
Hartlinski Grzegorz Jaroty Olsztyn 24-… 32
Hartlinski Wojciech Patryki 24-… 137
Hermann Tomasz Olsztyn 24-… 48
Horsten Peter Gdansk 24-… 93
Jabłoński Krzysztof Olsztyn 24-… 27
Jakubiak Maciej Warszawa 24-… 90
Jakubowski Paweł Lubawa 24-… 62
Jankowski Adrian Szczecin 18-19 -
Janowski Jarosław Kazimierz Dolny 24-… 95
Jarski Paweł Grodzisk Mazowiecki 24-… 61
Kacperski Olaf Warszawa 24-… 109
Kalinowski Grzegorz Olsztyn 24-… 140
Kaliski Kamil Golub-Dobrzyń 24-… 44
Kaźmierczak Hanna Warszaws 24-… 134
Kiapśnia Tomasz Warszawa 24-… 17
Kiczor Damian Olsztyn 24-… 35
Kil Tomasz Zambrów 24-… 68
Klik Aleksander Olsztyn 24-… -
Kobieracki Marcin Warszawa 24-… 30
Konert Adam Juszkowo 24-… 50
Kopczynski Waldemar Puszczykowo 24-… -
Korzeniowski Paweł Warszawa 24-… 10
Kostro Michał Białystok 24-… 114
Kośmicki Michał Bydgoszcz 18-19 31
Kowalczyk Grzegorz Słomczyn 24-… -
Kozaczkiewicz Marcel Wrocław 16-17 -
Krasnodębska Oliwia Grudziądz 18-19 47
Królik Jacek Pasłęk 24-… 73
Kuciński Ireneusz Pasłęk 24-… 89
Kuczma Staś Gortatowo 18-19 16
Kujawa Paweł Biskupiec 24-… 36
Kurek Wojciech Elblag 24-… 85
Kwasniewski Mateusz Wrocław 24-… 87
Laskowski Michał Warszawa 24-… 150
Legan Martyna Kłodzko 24-… 96
Leitane Evita Latvia 24-… 152
Leszczewicz Waldek Warszawa 24-… 142
Lewandowska Wiktoria Gdańsk 24-… 25
Liepa Māris Kalngale 24-… 127
Lisowski Przemysław Olsztyn 24-… 125
Litwiniuk Krzysztof Bartąg 24-… 38
Łacny Rafał Bielawa 24-… -
Łaniec Marek Gdańsk 24-… 84
Łączyński Cezary Pomiechówek 24-… 100
Makara Rafał Olsztyn 24-… 11
Marciak Karol Stawiguda 24-… 144
Matyjewicz Łukasz Stawiguda 24-… 121
Mazurkiewicz Maciej Kielce 24-… 146
Mazurowski Tomasz Dobre Miasto 24-… -
Miasojedow Bożena Warszawa 24-… 99
Mikielski Paweł Jaroty 24-… 91
Milewski Jacek Kieźliny / Olsztyn 24-… 80
Modzelewski Robert Zambrów 24-… 45
Niewiadowski Marcin Józefosław 24-… -
Nowak Cezary Kielce 24-… 147
Olender Paweł Warszawa 24-… 34
Onichimowski Piotr Stawiguda 24-… 72
Pac Arkadiusz Olsztyn 24-… 46
Paulinek Ewa Jonkowo 24-… 57
Pawełkiewicz Mateusz Gdańsk 24-… 138
Pawlak Miłosz Borek, Poczta - Godziesze Małe 20-23 103
Pawlak Piotr Poznań 24-… 139
Petters Klaudia Bolesławiec 20-23 8
Piasecki Patryk Mrągowo 24-… 124
Pieczarka Dariusz Olsztyn 24-… 33
Piekarski Rafał Opoczno 20-23 75
Popławski Jan Ostrowiec Świętokrzyski 24-… 22
Prokopczuk Darek Olsztyn 24-… 82
Rąpała Karol Sząbruk 20-23 66
Sado Paweł Kielce 24-… 56
Sąsiadek Cezary Gdańsk 24-… 111
Schlueter Bernard Jaroty 24-… 28
Sieńczyk Wojciech Warszawa 24-… 117
Sieradzan Przemysław Kielce 24-… 148
Skowroński Jarosław Olsztyn 24-… 106
Sońta Wojciech Radom 24-… 110
Spadek Sandra Stockholm 24-… 118
Stec Mariusz Szczyrk 24-… 64
Stefankiewicz Jakub Łódź 24-… 78
Stosz Bartosz Chorzów 24-… 77
Suda Grzegorz Warszawa 24-… 94
Sudak Grzegorz Milanówek 24-… 74
Sukacz Dawid Warszawa 24-… 116
Sułkiewicz Marcin Olsztyn 24-… 119
Swaryczewski Tomasz Olsztyn 24-… 14
Sychocka Magdalena Szczecin 24-… 97
Szaciłowski Przemysław Białystok 24-… -
Szarpak Robert Lublin 24-… -
Szczepuchowski Bogdan Nidzica 24-… 55
Szczygieł Łukasz Poznań 24-… 40
Szmidt Miłosz Brodnica 16-17 51
Szot Dawid Sztum 24-… -
Szuba Adam Zalewo 24-… 49
Szugzda Magdalena Białystok 24-… 133
Szymański Jan Białystok 18-19 -
Śliwiński Przemysław Pasłęk 24-… 65
Śmieszny Marcin Olsztyn 24-… 18
Świerżewska Ewa Warszawa 24-… 126
Tatkowski Jarek Olsztyn 24-… 153
Telszewski Maciej Mała Piaśnica 24-… 52
Tomkevičiutė Evelina Litwa 18-19 129
Vinciūnaitė Beatričė Litwa 18-19 130
Wałpuski Adam Warszawa 24-… 83
Werner Jakub Kętrzyn 24-… -
Więcko Grzegorz Warszawa 24-… 69
Wilczęga Tomasz Warszawa 24-… 13
Wilk Adrian Police 20-23 -
Wiśniewska Magdalena Poznań 24-… 39
Wołos Ewelina Warszawa 24-… 9
Wróblewski Artur Duchnice 24-… 20
Wyrwińska Jadwiga Drużyna 18-19 54
Zachwieja Agata Gniezno 18-19 154
Zalewski Piotr Warszawa 24-… 26
Zapilaj Daniel Ełk 24-… 15
Zaręba Radosław Zambrów 24-… 21
Zbutowicz Łukasz Lidzbark Warmiński 24-… 67
Zieliński Mirosław Nieporęt 24-… 112
Ziółek Patryk Olsztyn 20-23 122
Żywiec Mariusz Olsztyn 24-… 76
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Triminator
  • Garmin Ultra Race
  • Garmin SwimRun Series
  • Triathlon Series TTT
  • ILF Triathlon