Elemental Tri Series Olsztyn 2019 - dystans sprinterski Pokaż

Lista startowa Triathlon - Triathlon Sprint 0,75-20-5

Lista główna

Nazwisko i imię Miejscowość Kat. wiekowa Nr startowy
Andrzejczak Marcin Szczytno 24-… -
Barczewski Krzysztof Olsztyn 24-… 41
Bielewicz Paulina Olsztyn 24-… 60
Blankiewicz Jakub Wiązowna 16-17 29
Blankiewicz Rafał Wiązowna 24-… 24
Brzozowska Małgorzata Warszawa 24-… 42
Charun Filip Naterki 16-17 -
Ciołczyk Magda Warszawa 24-… -
Cisowska Anna Warszawa 24-… 59
Dagiel Jacek Olsztyn 24-… 12
Darmochwał Filip Nieporęt 24-… 37
Decyk Maciej Olsztyn 24-… 19
Duda Tomasz Warszawa 24-… 23
Duks Lukasz Elblag 24-… -
Fetliński Grzegorz Olsztyn 24-… 43
Głowacki Sebastian Olsztyn 24-… 53
Grodzki Przemysław Zambrów 24-… 58
Hartlinski Grzegorz Jaroty Olsztyn 24-… 32
Hermann Tomasz Olsztyn 24-… 48
Jabłoński Krzysztof Olsztyn 24-… 27
Jakubowski Paweł Lubawa 24-… 62
Jarski Paweł Grodzisk Mazowiecki 24-… 61
Kacperski Olaf Warszawa 24-… -
Kaliski Kamil Golub-Dobrzyń 24-… 44
Kiapśnia Tomasz Warszawa 24-… 17
Kiczor Damian Olsztyn 24-… 35
Klik Aleksander Olsztyn 24-… -
Kobieracki Marcin Warszawa 24-… 30
Konert Adam Juszkowo 24-… 50
Korzeniowski Paweł Warszawa 24-… 25
Kośmicki Michał Bydgoszcz 18-19 31
Krasnodębska Oliwia Grudziądz 18-19 47
Kuczma Staś Gortatowo 18-19 16
Kujawa Paweł Biskupiec 24-… 36
Kurek Wojciech Elblag 24-… -
Leszczewicz Waldek Warszawa 24-… -
Makara Rafał Olsztyn 24-… 11
Mazurowski Tomasz Dobre Miasto 24-… -
Młynarska Józefina Kraków 16-17 56
Modzelewski Robert Zambrów 24-… 45
Niewiadowski Marcin Józefosław 24-… -
Obuchowicz Natasza Raszyn 16-17 63
Olender Paweł Warszawa 24-… 34
Onichimowski Piotr Stawiguda 24-… -
Pac Arkadiusz Olsztyn 24-… 46
Paulinek Ewa Jonkowo 24-… 57
Pieczarka Dariusz Olsztyn 24-… 33
Popławski Jan Ostrowiec Świętokrzyski 24-… 22
Przepieść Kamila Warszawa 24-… -
Ramian Anna Daleszyce 20-23 38
Schlueter Bernard Jaroty 24-… 28
Sońta Wojciech Radom 24-… -
Stefankiewicz Jakub Łódź 24-… -
Sudak Grzegorz Milanówek 24-… -
Swaryczewski Tomasz Olsztyn 24-… 14
Szarpak Robert Lublin 24-… -
Szczepuchowski Bogdan Nidzica 24-… 55
Szczygieł Łukasz Poznań 24-… 40
Szmidt Miłosz Brodnica 16-17 51
Szot Dawid Sztum 24-… -
Szuba Adam Zalewo 24-… 49
Śliwiński Przemysław Pasłęk 24-… -
Śmieszny Marcin Olsztyn 24-… 18
Telszewski Maciej Mała Piaśnica 24-… 52
Werner Jakub Kętrzyn 24-… -
Wilczęga Tomasz Warszawa 24-… 13
Wiśniewska Magdalena Poznań 24-… 39
Wróblewski Artur Duchnice 24-… 20
Wyrwińska Jadwiga Drużyna 18-19 54
Zalewski Piotr Warszawa 24-… 26
Zapilaj Daniel Ełk 24-… 15
Zaręba Radosław Zambrów 24-… 21
Żywiec Mariusz Olsztyn 24-… -
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Triminator
  • Garmin Ultra Race
  • Garmin SwimRun Series
  • Triathlon Series TTT
  • ILF Triathlon