Garmin Iron Triathlon Elbląg 2020 - dystans 1/4 Ironman Pokaż

Lista startowa Triathlon - 1/4 Ironman 0,95-45-10,55

Lista główna

Nazwisko i imię Miejscowość Kat. wiekowa Nr startowy
Andrzejewska Dorota Gdańsk 35-39 -
Babciak Roman Nowy Staw 40-44 -
Balawejder Marek Warszawa 50-54 111
Banasik Jakub Józefosław 35-39 117
Bluj Mikołaj Gdynia 25-29 140
Budziszewska Marta Warszawa - Polska 35-39 66
Budziszewski Marcin Warszawa - Polska 35-39 67
Charytoniuk Piotr Elbląg 30-34 27
Chomicki Szymon Olsztyn 45-49 -
Czechowski Maciej Gdynia 40-44 -
Dąbrowski Paweł Warszawa 40-44 59
Desselberger Andrzej WŁOCŁAWEK 50-54 -
Drozd Wojciech Elbląg 45-49 138
Duchcik Marcin Gdańsk 40-44 -
Durkiewicz Aleksander Braniewo 45-49 34
Fronia Marcin Grodzisk Mazowiecki 40-44 -
Glowacki Mieczyslaw Wabrzezno 55-59 -
Grochowski Paweł Warszawa 30-34 93
Grodzicki Artur Warszawa 45-49 33
Gruba Jacek Brzoza 60-64 125
Grzywacz-Piotrowska Anna Gdańsk 35-39 115
Gusarov Valery Gusev 50-54 25
Halbryt Maciej Gdynia 25-29 80
Hołub Andrzej Warszawa 40-44 -
Jakubowski Kuba Olsztyn 30-34 -
Juskiw Pawel Gdynia 35-39 144
Kącki Karol Warszawa 40-44 -
Kielak Zuzanna Warszawa 25-29 141
Kolankowski Waldemar Toruń 50-54 123
Kołodziej Sebastian Warszawa 35-39 79
Kołodziejczyk Łukasz Dobieszków 40-44 128
Kozlowski Lukasz Elblag 35-39 -
Książek Andrzej Działdowo 55-59 47
Kuczyński Daniel Warszawa 45-49 57
Kur Daniel Gdynia 35-39 124
Lenart Miłosz Kętrzyn 55-59 -
Leśniak Tomasz Otwock 45-49 -
Maksymiuk Marta Elbląg 30-34 -
Manista Paweł Elbląg 35-39 29
Mateja Bożena Gdańsk 60-64 95
Mateja Janusz Michał Gdańsk 60-64 96
Matusiak Mateusz Zgierz 30-34 -
Mączyński Czesław Płock 65-69 31
Mitek Slawomir Józefosław 50-54 -
Mucha Robert Zalesie Górne 40-44 83
Munski Maciej Gdansk 40-44 -
Nagow Michał Bydgoszcz 45-49 70
Niski Michał Gdynia 45-49 89
Olszewska Karina Gdynia 40-44 -
Olszewski Adam Gdynia 45-49 -
Opiłowski Paweł Modła 45-49 126
Paracki Michał Pruszcz Gdański 35-39 23
Pilarczyk Bartek Ostrów Wlkp. 40-44 135
Pilski Wojciech Gdańsk 45-49 -
Ruciński Marcin Barcin 45-49 109
Safianski Pawel Warszawa 30-34 76
Safranow Marcin Gdańsk 40-44 112
Smokowski Daniel Toruń 18-24 -
Szczęsny Filip Szukalice 45-49 39
Szlyk Maciej Inowroclaw 45-49 -
Tomaszewicz Damian Elbląg 25-29 84
Tomaszewicz Piotr Elbląg 50-54 120
Trzciński Jakub Warszawa 18-24 -
Uciechowski Sławomir Malbork 55-59 71
Urlich Tomasz Toruń 45-49 134
Wawrzyniak Marek Gdynia 45-49 103
Wrobel Mateusz Fabianki 30-34 49
Zasada Witold Łódź 45-49 -
Zawistowski Michał Sulmin 40-44 -
Żabowski Marek Bydgoszcz 35-39 32
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Triminator
  • Garmin Ultra Race
  • Garmin SwimRun Series
  • Triathlon Series TTT
  • ILF Triathlon