Garmin Iron Triathlon Malbork 2012 im. Bartosza Kubickiego - dystans 1/4 Ironman Pokaż

Lista startowa Triathlon - 1/4 Ironman 0,95-45-10,55

Lista główna

Nazwisko i imię Miejscowość Kat. wiekowa Nr startowy
Adam Kacper Częstochowa 18-24 6
Andrzejewski Krzysztof Poznań 35-39 303
Antosik Jarosław Rawa Mazowiecka 35-39 100
Augustyniak Krzysztof Polkowice 30-34 3
Baczewski Daniel Banino 30-34 261
Banaś Łukasz Rzeszów 25-29 281
Barczewski Krzysztof Niemcz 35-39 248
Barczyk Marek Warszawa 30-34 276
Bartczak Mariusz Ciechanów 30-34 215
Baum Bartosz Puszczykowo 25-29 269
Behmke Bartłomiej Gdynia 35-39 97
Betcher Adam Starogard Gdański / Wielbrandowo 25-29 307
Bialokozowicz Przemek Goldap 30-34 102
Białous Wiesław Myślibórz 40-44 72
Bielik Robert Józefów 40-44 181
Blankiewicz Rafał Wiązowna 40-44 239
Błaszczak Krystian Niepruszewo 25-29 98
Błaziński Witold Mława 25-29 300
Błotny Marek Poznań 30-34 258
Bogdański Andrzej Gdynia 30-34 123
Bondaruk Paweł Poznań 18-24 51
Bonicki Krzysztof Warszawa 30-34 77
Braun Krzysztof Warszawa 35-39 288
Braun Maria Warszawa 35-39 291
Breska Witold Kościerzyna 35-39 267
Briggs Sean Lipków 45-49 311
Bryksy Mirosław Kraków 30-34 299
Bryzek Arnold Warszawa 40-44 70
Brzozowski Grzegorz Kowale 45-49 173
Brzóska Henryk Kielce 45-49 96
Buchal Grzegorz gliwice 40-44 83
Bugdoł Ewa Rudy 25-29 8
Chmielewski Krzysztof Wrocław 25-29 309
Chmielewski Piotr Warszawa 30-34 127
Chmieliński Piotr Warszawa 35-39 132
Chojecki Łukasz Warszawa 35-39 190
Chyła Artur Konstancin-Jeziorna 40-44 159
Chyłkowski Marcin Michałowice 35-39 208
Cichon Artur Warszawa 45-49 66
Cielasiński Rafał Malbork 35-39 217
Cieszewski Marcin Kwidzyn 35-39 71
Cieszynski Jacek Szkocja 45-49 39
Cięciel Oskar Świebodzin 25-29 244
Cychylik Tomasz Gdynia 35-39 30
Czajkowski Paweł Kowalewo Pom 30-34 41
Czarnecki Tomasz Warszawa 30-34 29
Czepiel-Rak Katarzyna Jasło 35-39 120
Czerwiak Robert Starogard Gdański 35-39 152
Czynsz Aleksander Reda 50-54 227
Czyż Adam Władysławowo 35-39 250
Czyż Gabriela Władysławowo 35-39 249
Dajczer Rafał Warszawa 35-39 161
Dąbrowski Marcin Warszawa 30-34 232
Diffenbach Dawid Elbląg 30-34 49
Draczkowski Piotr Hrubieszów 25-29 210
Drelich Michał Warszawa 30-34 198
Duda Maciej Gdańsk 25-29 306
Duda Marek Wrocław 40-44 263
Dudek Piotr Józefów 35-39 114
Dziadak Jacek Warszawa 40-44 42
Dziedzic Wojtek Warszawa 35-39 90
Dzierkacz Paweł Bydgoszcz 35-39 111
Dzioba Michał Sopot 35-39 150
Dziubek Jakub Szydłowiec 18-24 113
Elminowski Wojciech Elbląg 50-54 80
Famulska Julita Warszawa 35-39 199
Fazan Barbara Józefosław 35-39 133
Fazan Rafał Józefosław 40-44 191
Fediuk Karol Gdańsk 25-29 304
Filipek Grzegorz Józefosław 35-39 116
Frankiewicz Przemysław Malbork 30-34 108
Frejnik Miłosz Berlin 30-34 160
Furman Kornel Susz 18-24 105
Galicki Krzysztof Malbork 18-24 119
Gałązka Jarosław Chełmża 25-29 297
Gałkowski Radosław Nowy Staw 35-39 219
Gałuszko Mikołaj Gdańsk 35-39 301
Gardener Jacek Łowicz 45-49 7
Gawlik Janusz Gdańsk 50-54 130
Gebhardt Jakub Gdynia 30-34 313
Gielniak Przemysław Gdańsk 35-39 109
Glebow Krzysztof Gdańsk 35-39 32
Glonek Dariusz Wloclawek 40-44 308
Głąb Andrzej Malbork 40-44 101
Golec Artur Stalowa Wola 18-24 137
Gontarek Maciej Włocławek 25-29 182
Gorzkowski Maciej Olsztyn 18-24 264
Górecki Wojciech Wrocław 25-29 189
Grass Łukasz Julianów 35-39 18
Greguła Wojciech Chojna 25-29 56
Grzelec Jarosław Gdańsk 50-54 126
Guzowska Iwona Gdańsk 35-39 20
Hoderny Adam Malbork 60-… 216
Hoppa Sebastian Sierakowice 30-34 204
Jakubowski Zbigniew Otwock 40-44 282
Jankowski Łukasz Pruszcz Gdański 30-34 296
Jaskot Piotr Gościszewo 45-49 62
Jastrzębski Rafał Iława 30-34 253
Jażdżewski Seweryn Sztum 18-24 197
Jegliński Łukasz Warszawa 18-24 86
Jezierski Włodzimierz Warszawa 40-44 257
Jędrzejewska Aleksandra Wrocław 18-24 231
Józefowicz Krzysztof Janówka 45-49 92
Juskowiak Jakub Poznań 35-39 117
Kacperski Olaf Warszawa 35-39 163
Kaczmarek Michał Poznań 30-34 110
Kamińska Daniela Rokitki 18-24 259
Kamiński Mariusz Elbląg 25-29 148
Kaproń Agnieszka Krzemień Pierwszy 30-34 59
Karczewski Jan Gdańsk 18-24 131
Karolak Tomasz Warszawa 40-44 19
Karpowicz Łukasz Warszawa 25-29 214
Kądziela Rafał Warszawa 35-39 316
Kęska Paweł Lublin 50-54 325
Klepacki Tomasz Warszawa 55-59 155
Klimas Marek Barczewo 50-54 196
Kluge Krzysztof Elbląg 25-29 205
Kolasa Lukasz Gdynia 25-29 274
Konstantynowicz Konrad Warszawa 35-39 252
Kord Bogdan Barczewo 50-54 45
Korociński Artur Mareza 50-54 57
Kosakowski Krzysztof Bydgoszcz 50-54 170
Kosmala Michał Miedziana Góra 35-39 302
Kosmowski Jędrzej Poznań 30-34 136
Kostecki Krzysztof Warszawa 25-29 85
Kowalczuk Andrzej London 30-34 201
Kowalski Dariusz Modlniczka 40-44 118
Kowalski Jerzy Elbląg 40-44 151
Kowalski Łukasz Chełmża 25-29 283
Kowalski Patryk Elbląg 18-24 292
Kozanecka Joanna Warszawa 35-39 28
Kozlowski Michal Warszawa 30-34 272
Kozłowski Daniel Kwidzyn 35-39 178
Kozłowski Jacek Warszawa 45-49 82
Kranich Rafał Toruń 30-34 275
Kruczyński Wojciech Skórzewo 30-34 319
Krzesak Adam Piastów 35-39 53
Krzyżek Michał Poznań 25-29 285
Kubiak Maciej Rumia 18-24 1
Kubiak Michał Gdańsk 35-39 46
Kubicki Dariusz Wójtowo 35-39 89
Kubicki Leszek Włocławek 55-59 11
Kubiński Jakub Osielsko 25-29 23
Kurkowiak Grzegorz Poznań 30-34 243
Kurowski Filip Łódź 18-24 268
Kurylo Artur Augustów 45-49 16
Kurzątkowski Dariusz Ciechanów 35-39 157
Kurzyp Tomasz Mełgiew 30-34 209
Kwaśniewski Adam Warszawa 35-39 122
Kwiatkowski Grzegorz Brodnica 55-59 171
Lejk Paweł Wola Ducka 30-34 213
Lejman Adam Warszawa 40-44 44
Leszczyński Cezary Gdańsk 40-44 48
Lew-Mirski Janusz Warszawa 35-39 184
Liber Paweł Elbląg 40-44 75
Luberadzki Pawel Warszawa 30-34 103
Lubiński Dariusz Toruń 35-39 279
Ludwiczak Adam Elbląg 35-39 94
Luft Mikołaj Warszawa 25-29 2
Łabędź Marek Będzin 25-29 169
Łach Dawid Olsztyn 18-24 206
Łachut Wojciech Szklarska Poręba 30-34 84
Łakomy Mirosław Tarnowiec 40-44 266
Łapiński Marcin Warszawa 30-34 158
Ławicki Marcin Lubin 25-29 4
Łazarski Waldemar Osielsko 40-44 195
Łukaszewski Michał Olszewnica Stara 40-44 146
Maciesz Marcin Warszawa 35-39 235
Maciesz Piotr Warszawa 35-39 234
Maćkowski Jędrzej Warszawa 30-34 128
Majchrzak Jarosław Pilawa 40-44 13
Majka Marek Świecie 45-49 91
Makowski Grzegorz Starogard Gdański 45-49 167
Malinowski Artur Bydgoszcz 50-54 218
Mamcarz Jarosław Tczew 45-49 317
Marcińczyk Filip Warszawa 30-34 37
Marczyńska Katarzyna Warszawa 40-44 177
Marszałek Marcin Pruszków/parzniew 40-44 138
Marzec Paweł Gdynia 35-39 229
Maślanka Bogdan Łomianki 40-44 60
Mazanek Dietmar Podkowa Leśna 35-39 295
Maziewski Piotr Tczew 35-39 260
Mazur Paweł Susz 18-24 139
Mazurczyk Zbigniew Warszawa 55-59 323
Mering Leszek Gdynia 40-44 223
Michalak Slawomir Pruszkow 45-49 21
Michalska Anna Warszawa 45-49 154
Michalski Maciej Legionowo 30-34 320
Michalski Szymon Otomin 25-29 34
Michałek Wojciech Radomsko 40-44 172
Mierzejewski Bartosz Poznań 25-29 112
Młotkowski Mariusz Piła 35-39 212
Mróz Małgorzata Warszawa 30-34 79
Myrcik Rafał Pruszcz Gdański 35-39 33
Nadratowski Tomasz Mława 25-29 284
Nietupski Marcin Sopot 35-39 125
Nowacki Piotr PIŁA 40-44 87
Nowak Andrzej Warszawa 55-59 315
Nowak Marek Tomaszów Mazowiecki 40-44 293
Nowak Mateusz Wiewiórczyn 18-24 88
Nowak Tomasz Warszawa 35-39 273
Nowakowski Jacek Warszawa 45-49 12
Okuniewski Marcin Gdańsk 30-34 180
Okuniewski Michał Gdańsk 18-24 186
Oleksów Piotr Gdańsk 35-39 290
Oliwiecki Jakub Poznań 30-34 144
Olszewski Łukasz Bydgoszcz 35-39 174
Ortmann Marcin Gdynia 30-34 115
Otrząsek Krzysztof Warszawa 30-34 211
Otto Mikołaj Warszawa 35-39 165
Pajda Wojciech Warszawa 40-44 318
Palczewski Piotr Racibórz 50-54 255
Palus Paweł Józefosław 35-39 143
Paluszyński Paweł Warszawa 35-39 162
Panek Wojciech Susz 35-39 61
Panufnik Tomasz Borowa Góra 30-34 202
Pastuszka Michał Malbork 18-24 168
Piosik Emil Poznań 18-24 55
Piotrowicz Krzysztof Lubin 40-44 99
Płowaś Marta Słupsk 35-39 27
Podgórski Witold Gdańsk 35-39 287
Podsiadłowski Michał Ząbki 25-29 242
Pogorzelski Daniel Elbląg 25-29 107
Pogorzelski Wojciech Tolkmicko 30-34 142
Popławska Joanna Warszawa 35-39 314
Pruchniewski Sławomir Warszawa 30-34 270
Pyrzewski Dariusz Toruń 45-49 104
Pyszynski Mario Warszawa 35-39 153
Rak Łukasz Jasło 35-39 121
Rak Mateusz Rumia 18-24 226
Raszewski Jan Warszawa 55-59 31
Ratkowska Zuzanna Gdańsk 18-24 9
Reszke Sławomir Józefosław 45-49 26
Reuter Tomasz Sopot 40-44 164
Rokicki Leszek Elbląg 35-39 95
Różalski Piotr Elbląg 30-34 50
Ruciński Jakub Sopot 35-39 67
Rutka Radoslaw Kwidzyn 35-39 63
Rybkowski Grzegorz Pruszków 40-44 65
Rybowski Krzysztof Gdańsk 30-34 176
Ryciuk Aleksandra Rumia 18-24 220
Rydecki Karol Elbląg 50-54 76
Ryszczyk Adam Rybnik 30-34 43
Rzepka Sabina Jaworzno 25-29 310
Saganowski Maciej Gdańsk 35-39 73
Sentek Krzysztof Julianów 35-39 245
Siejakowski Michal Kwidzyn 30-34 69
Skoczylas Piotr Gdynia 40-44 106
Skosolas Janusz Mosty 40-44 298
Skrundź Tomasz Gdynia 35-39 185
Smoliński Rafał Ostróda 25-29 256
Sobcki Jacek Susz 35-39 74
Sobczak Marcin Rumia 40-44 222
Sobczak-Zych Marta Warszawa 35-39 135
Sobolewski Jakub Warszawa 35-39 225
Sokołowski Krzysztof Elbląg 30-34 187
Sosnowski Łukasz Więcbork 25-29 188
Sowinski Marcin Nowa Iwiczna 40-44 265
Spaleniak Tomasz Dobrzewino 18-24 5
Stasiak Krzysztof Sopot 35-39 124
Stawarz Jakub Poznań 25-29 54
Stefański Andrzej Elbląg 50-54 149
Stemporzecki Tomasz Elbląg 40-44 305
Stolarczyk Konrad Gdynia 18-24 312
Stosik Pawel Gdańsk 30-34 183
Strześniewski Marek Piaseczno 55-59 327
Sułowski Adam Warszawa 25-29 254
Surdyn Damian Warszawa 35-39 246
Szczygielski Krzysztof Gdynia 50-54 221
Szelski Krystian Elbląg 30-34 140
Szerling Michał Józefosław 35-39 14
Szrajner Piotr Marki 35-39 240
Szwarc Krzysztof Gdańsk 25-29 277
Ściesiński Piotr Kraków 35-39 230
Ślepowroński Bogdan Warszawa 30-34 58
Śmigielski Marek Łódź 30-34 93
Tarnowski Maciej Warszawa 25-29 324
Tokarz Krystian Iława 35-39 192
Tołwiński Bogusław Elbląg 40-44 141
Tomalski Piotr Płock 35-39 241
Tomaszewicz Damian Elbląg 18-24 207
Tomaszewicz Marcin Elbląg 18-24 271
Tomaszewski Marcin Gdańsk 35-39 280
Tomczyk Stefan Susz 35-39 166
Topa Bartek Warszawa 45-49 17
Topiński Waldemar Wrocław 40-44 156
Twardy Michał Gdańsk 40-44 236
Ujazdowski Maciej Złotniki 35-39 194
Urbańczyk Marcin Nowy Dwór Mazowiecki 30-34 247
Walczak Mateusz Warszawa 30-34 322
Walczuk Tomasz Sławacinek Stary 30-34 25
Wasielak Michał Warszawa 30-34 237
Wąsik Małgorzata Malbork 18-24 81
Wicik Zbigniew Kwidzyn 35-39 179
Wieloch Maciej Warszawa 35-39 147
Wielogórka Piotr Warszawa 35-39 52
Wilamowski Piotr Warszawa 35-39 193
Wiliński Tomasz Olsztyn 35-39 22
Winiarczyk Tomasz Wola Kopcowa 40-44 64
Wiśniewski Łukasz Mława 18-24 294
Wiśniewski Marek Skórzewo 55-59 228
Wiśniewski Paweł Pułtusk 18-24 47
Witczak Kuba Ożarów Mazowiecki 35-39 326
Witkowski Jan Ostróda 30-34 145
Wnuk Marcin Warszawa 35-39 251
Wojciechowski Robert Elbląg 40-44 40
Wojciechowski Tomasz Janowice 40-44 321
Wojda Rafal Warszawa 30-34 68
Wojtasik Przemysław Warszawa 40-44 233
Wójcik Artur Częstochowa 35-39 129
Wroński Piotr Chojniczki 30-34 203
Wrotek Mirosław Warszawa 45-49 36
Wróblewski Jacek Józefów 30-34 328
Wróblewski Maciej Warszawa 35-39 200
Wruk Remigiusz Opole 40-44 286
Wysocki Radek Warszawa 40-44 262
Zachwieja Przemysław Bydgoszcz 30-34 35
Zalewska Renata Trzcianne 35-39 289
Zarzecki Adrian Warszawa 25-29 238
Zarzecki Andrzej Augustów 45-49 15
Zdrojewski Krzysztof Susz 35-39 278
Zieliński Henryk Kwidzyn 60-… 24
Ziętek Olga Warszawa 18-24 10
Ziniewicz Łukasz Malbork 30-34 175
Zwolak Krzysztof Warszawa 35-39 78
Zych Bartek Warszawa 35-39 134
Żbikowski Wojciech Gdynia 30-34 224
Żywek Maciej Warszawa 35-39 38
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Triminator
  • Garmin Ultra Race
  • Garmin SwimRun Series
  • Triathlon Series TTT
  • ILF Triathlon