Garmin MTB Series Elbląg 2014 - dystans Midi Pokaż

Lista startowa Kolarstwo MTB - Midi

Lista główna

Nazwisko i imię Miejscowość Kat. wiekowa Nr startowy
Anolik Czesław Gdańsk 40-49 219
Babski Mariusz Wiele 30-39 225
Banach Robert Gdańsk 30-39 282
Banach Ryszard Gdańsk 60-… 291
Barchanowicz Marek Elbląg 40-49 209
Bartczak Bartłomiej Toruń 18-29 157
Bielowicz Marek Gdynia 30-39 226
Biliński Sebastian Wilczęta 18-29 198
Blach Przemysław Gdańsk 30-39 189
Bochyński Krzysztof Gdańsk 40-49 270
Bogdan Kamil Gdańsk 18-29 165
Bolewski Adam Gdańsk 30-39 254
Bońkowski Jarosław Gdańsk 50-59 201
Chmielecki Piotr Gdańsk 30-39 179
Chruszczyk Marcin Elbląg 30-39 288
Ciba Damian Rumia 30-39 176
Ciszkowski Jacek Elbląg 30-39 236
Czuk Marek Toruń 60-… 180
Demarus Bronisław Kościerzyna 50-59 274
Dembiński Paweł Sopot 40-49 257
Długołęcki Jakub Gdańsk 30-39 256
Drążczyk Maciej Olsztyn 30-39 202
Dulemba Marian Elbląg - Gronowo Górne 40-49 152
Falkowski Michał Malbork 30-39 273
Figura Krzysztof Gdańsk 18-29 239
Fijołek Jarek Gdańsk 40-49 240
Gajewski Sebastian Elbląg 30-39 170
Gardzielewski Artur Gdańsk 30-39 167
Gostomski Marcin Gdynia 40-49 277
Graczyk Wojtek Gdańsk 50-59 260
Groszewski Radosław Olsztyn 30-39 238
Gurba Krystian Elbląg 30-39 243
Iwaszkiewicz Mikołaj Strzebielino 30-39 185
Jabłonka Grzegorz Elbląg 30-39 199
Janczarska Marzena Gdańsk 30-39 154
Janczarski Maks Gdańsk 30-39 155
Januszkiewicz Andrzej Elbląg 30-39 215
Jezierski Marcin Elbląg 30-39 195
Jurkowski Michał Olsztyn 30-39 210
Kaczmarek Marek Gdańsk 30-39 194
Kaczorowski Tomasz Gdańsk 30-39 227
Kalinowski Andrzej Gdańsk 40-49 231
Kamiński Paweł Kościerzyna 30-39 275
Kasperski Jacek Gdynia 60-… 268
Kasprzak Dominik Elbląg 18-29 292
Kasztelan Radosław Kwidzyn 30-39 280
Klekowski Adrian Kwidzyn 18-29 187
Kluge Krzysztof Elbląg 30-39 235
Kłosak Piotr Gdańsk 18-29 234
Kotarski Jacek Gdańsk 40-49 290
Krzywiel Mariusz Lidzbark Warmiński 40-49 286
Kubicki Jakub Tczew 30-39 193
Leszczyński Adam Gdynia 18-29 224
Leszczyński Andrzej Kowale 30-39 168
Ludwiniak Konrad Gdańsk 30-39 269
Łojek Bartłomiej Gdańsk 40-49 289
Łukasik Artur Gdynia 50-59 164
Łysek Katarzyna Gdańsk 30-39 222
Łysek Łukasz Gdańsk 30-39 190
Łysiak Norbert Niemcz 40-49 212
Markowski Dariusz Gdańsk 18-29 182
Mazur Michał Gdańsk 30-39 276
Mazurek Maciej Chełm 30-39 151
Michalik Jarosław Kwidzyn 40-49 250
Misiewicz Aleksander Elbląg 50-59 237
Miszkiel Ola Gdańsk 30-39 160
Moderhak Marcelina Gdynia 18-29 263
Modrzewski Jakub Elbląg 18-29 218
Morawski Piotr Gdynia 40-49 192
Moszczyński Bartłomiej Gdańsk 18-29 271
Mrozewski Mateusz Pępowo 30-39 172
Niewiarowska Olga Gdańsk 18-29 281
Niżnik Mariusz Elbląg 18-29 204
Nowakowski Adam Olsztyn 18-29 217
Orzędowski Dominik Kwidzyn 40-49 161
Osełkowski Tomasz Olsztyn 30-39 200
Ostachowski Łukasz Gdańsk 30-39 171
Pacek Marcin Gdynia 30-39 159
Papiernik Michał Tczew 30-39 285
Parulski Grzegorz Gdańsk 40-49 162
Piotr Duchliński Pasłęk 40-49 211
Prokopczuk Paweł Gdańsk 30-39 166
Rakszawski Wojciech Jankowice 18-29 163
Ramczyk Kamil Gdańsk 30-39 220
Rawdanowicz Dominik Ostróda 30-39 248
Rawdanowicz Paweł Samborowo 30-39 246
Reiss Szczepan Kolbudy 40-49 244
Repiński Grzegorz Kościerzyna 50-59 264
Rochna Tomasz Gdańsk 30-39 188
Różalski Piotr Elbląg 30-39 178
Ruczyński Arkadiusz Elbląg 40-49 184
Ruczyński Radosław Elbląg 40-49 183
Rutkowski Tomasz Gdańsk 18-29 213
Rydecki Karol Elbląg 50-59 242
Rzeczycki Michał Gdańsk 30-39 153
Sawicka Iwona Gdańsk 30-39 158
Siemienas Andrzej Młynary 18-29 175
Skiba Paweł Juszkowo 18-29 241
Skolimowski Waldemar Gdańsk 40-49 230
Sobierajski Piotr Bartoszyce 30-39 259
Sośniak Tomasz Gdańsk 18-29 233
Studziński Kornel Szpęgawa 30-39 279
Stypułkowski Radosław Olsztyn 40-49 253
Sułkiewicz Marcin Olsztyn 40-49 283
Superson Maciej Gdynia 40-49 266
Szabowski Bartłomiej Gdańsk 40-49 181
Szczepkowski Piotr Pasłęk 30-39 208
Szczęsny Tomasz Gdańsk 30-39 245
Szczygielski Pawel gdansk 30-39 214
Szerszyński Łukasz Banino 18-29 177
Szymański Piotr Gdańsk 30-39 223
Ślepski Paweł Sopot 40-49 249
Tkaczuk Karolina Elbląg 18-29 197
Tomialojć Andrzej Elbląg 30-39 205
Tracz Igor Ełganowo 30-39 265
Trapkowski Przemysław Gdańsk 30-39 229
Tuniewicz Tomasz Pasłęk 40-49 216
Tyszecki Krzysztof Pasłęk 40-49 207
Walczak Marcin Bartoszyce 18-29 267
Wałdowski Dominik Gdańsk 30-39 174
Wasilewski Krzysztof Gdańsk 30-39 228
Werochowski Wlodzimierz Chwaszczyno 30-39 272
Wesołowski Artur Gdańsk 40-49 156
Wiczling Patryk Gdańsk 18-29 173
Will Tomasz Gdynia 40-49 203
Winikajtys Bartłomiej Gdańsk 18-29 196
Wiśniewski Dariusz Gdynia 40-49 186
Witkowski Grzegorz Dywity 30-39 252
Wrona Tomasz Sopot 40-49 251
Wróblewski Rafał Gdańsk 40-49 258
Wulczyński Zbigniew Gdańsk 40-49 278
Wybraniak Dariusz Tczew 30-39 284
Wydrowska Elżbieta Gdańsk 18-29 191
Wyrwicki Rafał Gdańsk 30-39 255
Wyszyński Marek Elbląg 50-59 169
Zachara Stefan Sopot 30-39 206
Zarin Roman Kaliningrad 18-29 287
Zarzycki Arkadiusz Gdańsk 30-39 262
Zarzycki Wojtek Gdańsk 30-39 261
Zielonka II Maciej Gdynia 18-29 232
Zupa Wojciech Bydgoszcz 50-59 221
Żebrowski Robert Ostróda 30-39 247
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Triminator
  • Garmin Ultra Race
  • Garmin SwimRun Series
  • Triathlon Series TTT
  • ILF Triathlon