Klubowe Mistrzostwa Polski w Triathlonie Młodzików Sztafet MIX Rawa Mazowiecka 2021 - dystans 3 x 0,25-6-1,7 Pokaż

Lista startowa Triathlon - Triathlon 3 x 0,25-6-1,7

Sztafety

Nazwisko i imię Miejscowość Kat. wiekowa Nr startowy Nazwa klubu
Burza Magdalena (1. Burza Magdalena. 2. Wiatrowski Marcel. 3. Zalewski Jakub.) Iława 13-14 510 SSP ORKA Iława
Czerwiec Karolina (1. Czerwiec Karolina, 2. Opanasiuk Vitalij 3. Olszewski Eryk) Rudawa 13-14 504 Iron Dragon Triathlon
Gościński Jakub (1. Niezgoda Aleksandra. 2. Gościński Jakub. 3. Sokół Wiktor.) Lublin 13-14 503 UKS 51 Lublin
Grabowska Kalina (1. Grabowska Kalina. 2. Turowski Aleksander. 3. Maura Dąbrowska.) Nowe Czarnowo 13-14 501 Delf Gryfino
Jankowiak Wiktor (1. Dudek Maria. 2. Jankowiak Wiktor. 3. Pisanko Franciszek.) Mrowino 13-14 511 Uczniowski Klub Sportowy "Lusowo"
Kryś Radosław (1. Kulik Kaja. 2. Wasilewski Mateusz. 3. Kryś Radosław.) Rumia 13-14 509 UKS Tri-Team Rumia
Łastowiecka Karolina (1. Łastowiecka Karolina, 2. Mika Kilian 3. Szylberg Anna) Mińsk Mazowiecki 13-14 506 KS Barakuda Mińsk Mazowiecki
Sarna Maksymilian (1. Wójtowicz Eliza. 2. Sokół Przemysław. 3. Sarna Maksymilian.) Rzeszów 13-14 508 SWIM TRI RZESZÓW
Serwiński Kacper (1. Gajda Martyna. 2. Jończyk Patryk. 3. Serwiński Kacper.) Rzeszów 13-14 507 SWIM TRI RZESZÓW
Tomczyk Jan (1. Kaca Emilia. 2. Tomczyk Jan. 3. Paliński Michał.) Susz 13-14 502 UKS TRS SUSZ
Wypych Milena (1. Wypych Milena 2. Dawiec Teodor, 3. Dawiec Tymoteusz) Kraków 13-14 512 Iron Dragon Triathlon
Zając Maciej (1. Płaczek Natalia, 2. Wawro Jakub, 3. Zając Maciej) Zabierzów 13-14 505 Iron Dragon Triathlon

Lista główna

Nazwisko i imię Miejscowość Kat. wiekowa Nr startowy Nazwa klubu
Burza Magdalena (1. Burza Magdalena. 2. Wiatrowski Marcel. 3. Zalewski Jakub.) Iława 13-14 510 SSP ORKA Iława
Czerwiec Karolina (1. Czerwiec Karolina, 2. Opanasiuk Vitalij 3. Olszewski Eryk) Rudawa 13-14 504 Iron Dragon Triathlon
Gościński Jakub (1. Niezgoda Aleksandra. 2. Gościński Jakub. 3. Sokół Wiktor.) Lublin 13-14 503 UKS 51 Lublin
Grabowska Kalina (1. Grabowska Kalina. 2. Turowski Aleksander. 3. Maura Dąbrowska.) Nowe Czarnowo 13-14 501 Delf Gryfino
Jankowiak Wiktor (1. Dudek Maria. 2. Jankowiak Wiktor. 3. Pisanko Franciszek.) Mrowino 13-14 511 Uczniowski Klub Sportowy "Lusowo"
Kryś Radosław (1. Kulik Kaja. 2. Wasilewski Mateusz. 3. Kryś Radosław.) Rumia 13-14 509 UKS Tri-Team Rumia
Łastowiecka Karolina (1. Łastowiecka Karolina, 2. Mika Kilian 3. Szylberg Anna) Mińsk Mazowiecki 13-14 506 KS Barakuda Mińsk Mazowiecki
Sarna Maksymilian (1. Wójtowicz Eliza. 2. Sokół Przemysław. 3. Sarna Maksymilian.) Rzeszów 13-14 508 SWIM TRI RZESZÓW
Serwiński Kacper (1. Gajda Martyna. 2. Jończyk Patryk. 3. Serwiński Kacper.) Rzeszów 13-14 507 SWIM TRI RZESZÓW
Tomczyk Jan (1. Kaca Emilia. 2. Tomczyk Jan. 3. Paliński Michał.) Susz 13-14 502 UKS TRS SUSZ
Wypych Milena (1. Wypych Milena 2. Dawiec Teodor, 3. Dawiec Tymoteusz) Kraków 13-14 512 Iron Dragon Triathlon
Zając Maciej (1. Płaczek Natalia, 2. Wawro Jakub, 3. Zając Maciej) Zabierzów 13-14 505 Iron Dragon Triathlon
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Triminator
  • Garmin Ultra Race
  • Garmin SwimRun Series
  • Triathlon Series TTT
  • ILF Triathlon