Garmin Iron Triathlon Piaseczno 2015 - dystans 1/4 Ironman Pokaż

Lista startowa Triathlon - 1/4 Ironman 0,95-45-10,55

Lista główna

Nazwisko i imię Miejscowość Kat. wiekowa Nr startowy
Adam Kacper Częstochowa 18-24 5
Adamczewski Marek Piaseczno 45-49 227
Adamczyk Robert Błonie 40-44 471
Ambroż Michał Kielce 30-34 32
Antkowiak Maciej Golina 25-29 504
Antoniak Krzysztof Warszawa 30-34 442
Antoniak Krzysztof Olsztyn 35-39 -
Atwell Mike Warszawa 50-54 301
Atwell Tania Warszawa 50-54 302
Augustyniak Krzysztof Polkowice 30-34 3
Banacki Sławomir Warszawa 40-44 510
Baran Jacek Golina 45-49 369
Bartczak Mariusz Ciechanów 35-39 134
Barwiński Piotr Marki 35-39 458
Bednarek Łukasz Nowa Wieś 30-34 157
Bednarski Michał Łódź 35-39 445
Bednarski Patryk Warszawa 30-34 363
Berkovics Igors Warszawa 30-34 393
Bernatowicz Łukasz Warszawa 35-39 286
Biaduń Daniel Warszawa 30-34 389
Białecki Paweł Józefosław 35-39 87
Bielik Anna Józefów 45-49 345
Bielik Robert Józefów 45-49 346
Bieńkowski Maciej Warszawa 40-44 65
Binder Piotr Warszawa 35-39 341
Blankiewicz Rafał Wiązowna 40-44 324
Błaszczyk Przemysław Warszawa 30-34 466
Bogucki Krzysztof Warszawa 35-39 384
Bogucki Piotr Warszawa 25-29 317
Boniecki Paweł Pruszków 40-44 379
Borowiak Mariusz Jary 35-39 135
Briggs Sean Lipków 45-49 272
Bryzek Arnold Warszawa 45-49 357
Brzozowski Bartek Warszawa 40-44 453
Brzozowski Czarek Warszawa 45-49 212
Buczek Bartłomiej Skwierzyna 25-29 246
Buczkowski Maciej Warszawa 30-34 133
Budkowski Paweł Warszawa 50-54 114
Budzanowski Michał Wrocław 25-29 81
Budziło Adam Płock 40-44 303
Bujok Jakub Czarnów 35-39 397
Bychowski Piotr Warszawa 35-39 368
Chabasiński Rafał Gryfino 35-39 416
Chałupka Paweł Piaseczno 35-39 113
Charkot-Pechman Angelika Warszawa 30-34 99
Chmielowiec Tomasz Rudna 40-44 432
Chodowski Patrick Warszawa 18-24 170
Chojnacki Artur Stare Miasto 35-39 142
Chojnowski Sebastian Gliwice 25-29 411
Chorolewski Paweł Lubin 25-29 190
Chruścielewska Dominika Dobra 40-44 508
Chwedczuk Jan Warszawa 35-39 33
Chylak Kamil Warszawa 35-39 181
Cichosz Jacek Warszawa 40-44 463
Cieplak Janek Lublin 30-34 516
Cisowski Artur Warszawa 35-39 480
Cnota Bartłomiej Reda 35-39 315
Cnota Janusz Gdynia 60-64 314
Czajkowski Adam Konstancin-Jeziorna 45-49 498
Czasak Tomasz Konstancin-Jeziorna 40-44 354
Czechowski Szymon Warszawa 35-39 226
Czerski Piotr Warszawa 30-34 173
Czublun Piotr Wólka Kozodawska 40-44 125
Dagil Aleksander Warszawa 35-39 39
Dahan Eytan Szeligi 50-54 51
Dalecki Marcin Warszawa 35-39 527
Danielski Kamil Warszawa 30-34 67
Dawidowicz Marcin Warszawa 30-34 229
Dąbrowska Anna Warszawa 35-39 128
Dąbrowska Katarzyna Piaseczno 25-29 288
Dąbrowski Dariusz Piaseczno 40-44 268
Dąbrowski Marcin Warszawa 35-39 332
Dąbrowski Paweł Łódź 35-39 77
Dąbrowski Tomasz Warszawa 40-44 30
Debert Jarek Warszawa 35-39 230
Delegacz Sławomir Warszawa 50-54 105
Derek Maciej Polkowice 18-24 198
Derwiszynski Artur Lomianki 40-44 137
Desselberger Andrzej Włocławek 45-49 196
De Groot Jan Piaseczno 45-49 41
Dębiak Piotr Warszawa 35-39 152
Dmowski Paweł Piaseczno 25-29 348
Dmowski Piotr Piaseczno 30-34 120
Dobosz Andrzej Zgorzała 40-44 34
Dobrosielski Grzegorz Warszawa 30-34 355
Domirski Daniel Kobyłka 30-34 440
Dowbor Maciej Warszawa 35-39 17
Drabot Andrzej Warszawa 40-44 322
Drach-Kowalczyk Karolina Warszawa 30-34 97
Drapella Dariusz Gdańsk 55-59 150
Dróżdż Kamil Warszawa 30-34 522
Dubelski Alek Warszawa 30-34 28
Duda Marek Wrocław 40-44 495
Dudek Bartłomiej Warszawa 30-34 172
Dudziński Jacek Warszawa 45-49 145
Dukaczewski Michał Gdynia 35-39 156
Dutkiewicz Robert Kielce 50-54 231
Dworak Pawel Warszawa 40-44 514
Dziamski Marcin Warszawa 30-34 143
Dzierszko Rafał Białystok 35-39 370
Dziubecki Maciej Warszawa 35-39 132
Dziubek Jakub Szydłowiec 18-24 444
Epelbaum Dariusz Warszawa 35-39 219
Erbel Andrzej Kielce 45-49 344
Fajer Markus Dobra Szczecińska 65-69 364
Falęcki Rafał Gdynia 35-39 311
Fantini Roman Warszawa 40-44 429
Fazan Rafał Józefosław 40-44 328
Fik Tomasz Warszawa 25-29 44
Filipek Grzegorz Józefosław 35-39 294
Flisikowski Szymon Gdynia 30-34 470
Folga Jakub Warszawa 35-39 515
Fronc Sebastian Warszawa 40-44 400
Fulara Jędrzej Warszawa 30-34 247
Gałązka Karolina Ostrów Mazowiecka 18-24 306
Gardener Jacek Łowicz 50-54 358
Gasiecki Grzegorz Piaseczno 40-44 220
Gawkowski Robert Legionowo 40-44 283
Gawryluk Piotr Warszawa 25-29 46
Gąsiorowski Piotr Kraków 50-54 197
Gielecinski Karol Uwieliny 30-34 422
Glesman Patryk Konin 25-29 183
Glonek Marcin Pruszków 25-29 307
Gładosz Łukasz Żukowice 30-34 438
Głogowski Adam Gdynia 18-24 4
Gos Renata Warszawa 30-34 108
Goździewicz Paweł Gdynia 35-39 313
Góral Dominik Jaworzno 30-34 449
Górski Adam Piaseczno 30-34 300
Górski Mateusz Warszawa 18-24 210
Grass Łukasz Julianów 35-39 12
Grądziel Aleksandra Gdynia 35-39 312
Grembski Maciej Głogów 18-24 482
Groszewski Radosław Olsztyn 35-39 325
Grupiński Piotr Warszawa 35-39 490
Gryzik Czesław Chorzów 40-44 260
Grzanecki Rafał Warszawa 40-44 123
Grzebinoga Paweł Olkusz 35-39 136
Grzegrzółka Piotr Warszawa 35-39 412
Grzybowski Dariusz Grójec 40-44 119
Gucwa Zbigniew Świebodzice 25-29 245
Gudowicz Marcin Józefosław 35-39 25
Haftarczyk Grzegorz Konstancin-Jeziorna 40-44 375
Hańczyk Jacek Środa Wlkp 50-54 19
Herodecki Bartłomiej Warszawa 30-34 296
Hoffman Grzegorz Warszawa 30-34 75
Horodniczy Mariusz Łódź 30-34 70
Hoszowski Mariusz Wierzbna 40-44 280
Hryszko Kazimierz Tychy 50-54 367
Huzar Ryszard Malbork 40-44 418
Idziak Marcin Józefosław 35-39 191
Ignatowicz Marcin Mielec 30-34 378
Ignatowska Justyna Wrocław 30-34 435
Ihnatowicz Arkadiusz Warszawa 45-49 298
Ilczyszyn Krzysztof Zgorzała 30-34 309
Iwaszko Dorota Warszawa 40-44 218
Jachimiak Wojciech Piaseczno 45-49 356
Jakowicz Agnieszka Otwock 40-44 507
Jakubisiak Grzegorz Grójec 35-39 79
Jakubowski Adam Warszawa 35-39 84
Jakubowski Jacek Warszawa 25-29 415
Jakubowski Zbigniew Otwock 45-49 47
Janiga Robert Warszawa 40-44 340
Janik Paweł Warszawa 40-44 54
Janik Przemysław Warszawa 35-39 319
Janowski Stanislaw Warszawa 35-39 494
Jarmosz Maciej Warszawa 30-34 60
Jaroszyński Paweł Grójec 45-49 160
Jarzembowicz Maciej Piaseczno 30-34 101
Jedrzejczyk Piotr Piaseczno 40-44 371
Jedziniak Krzysztof Warszawa 40-44 285
Jegliński Łukasz Warszawa 25-29 391
Jędrusiak Jerzy Warszawa 40-44 366
Jonio Tomasz Szeligi k. Warszawy 30-34 208
Józwik Waldemar Warszawa 35-39 106
Jóźwiak Anna Warszawa 35-39 124
Jóźwiak Jakub Warszawa 35-39 127
Jóźwik Paweł Lublin 30-34 36
Juchniewicz Lidia Lidzbark Warmiński 30-34 512
Jurek Przemysław Tarnów 30-34 351
Jurowski Andrzej Józefów 40-44 148
Jurski Jacek Grodzisk Mazowiecki 50-54 443
Kaczmarek Dariusz Konin 45-49 373
Kalaszczyński Łukasz Płock 30-34 446
Kalicińska Honorata Piaseczno 35-39 20
Kaliciński Henryk Piaseczno 35-39 385
Kalinowski Piotr Włocławek 40-44 161
Kalwasiński Mateusz Warszawa 25-29 525
Kałużny Łukasz Warszawa 25-29 66
Kamiński Szymon Warszawa 25-29 31
Kapala Oskar Pruszków 30-34 73
Kapusta Mariusz Warszawa 35-39 186
Karaś Robert Elbląg 25-29 8
Karolak Marcin Józefosław 45-49 396
Karwacki Grzegorz Wałbrzych 40-44 360
Kasperski Artur Athlone 35-39 139
Kawczyński Przemysław Józefosław 35-39 271
Kawęcki Łukasz Warszawa 35-39 457
Kazanecki Tomasz Legionowo 35-39 94
Kazmierczak Piotr Warszawa 40-44 299
Kaźmierczak Hanna Strzyżewice 25-29 14
Kaźmierczak Marcin Łódź 40-44 293
Kaźmierczak Mateusz Kalisz 25-29 7
Kieda Wojciech Białystok 35-39 359
Kielak Krzysztof Nowy Prażmów 40-44 372
Kierszniewski Piotr Grójec 40-44 62
Klekowiecki Marcin Warszawa 30-34 98
Klim Łukasz Warszawa 30-34 182
Klim Paweł Borkowo 30-34 188
Kluska Piotr Warszawa 40-44 292
Knopkiewicz Wacław Poznań 40-44 151
Kobiela Przemysław Tarnobrzeg 45-49 433
Kokot Marcin Konin 25-29 45
Kołowerzo Marcin Warszawa 35-39 318
Komierowski Lukasz Kierszek 35-39 387
Konieczny Krzysztof Józefosław 35-39 242
Kopacz Grzegorz Blachownia 30-34 401
Koper Maciej Legionowo 30-34 204
Kopij Paweł Nowa Wola 30-34 185
Kordaczuk Michał Warszawa 25-29 380
Kosno Piotr Warszawa 40-44 448
Kosowicz Konrad Kielce 30-34 203
Kostrzewa Wojciech Józefosław 35-39 109
Kosyl Piotr Kielce 35-39 376
Koszut Wojciech Warszawa 35-39 517
Kościelak Arkadiusz Gdańsk 35-39 526
Kościelak Maciej Bydgoszcz 35-39 333
Kościuczuk Łukasz Warszawa 35-39 131
Kotra Jacek Smolnica 30-34 361
Kotra - Truszczyńska Magdalena Smolnica 25-29 395
Kowalewski Piotr Płock 30-34 171
Kowalski Grzegorz Piaseczno 45-49 240
Kowara Łukasz Warszawa 35-39 266
Kozak Krzysztof Warszawa 30-34 155
Kozakiewicz Ryszard Warszawa 40-44 207
Kozioł Łukasz Dębica 30-34 410
Kozłowski Bogdan Dywity 40-44 291
Kozłowski Krzysztof Chojnów 50-54 529
Kozłowski Piotr Warszawa 35-39 241
Krakowiak Paweł Otwock 25-29 519
Krasnodębski Sebastian Grudziądz 30-34 256
Krawiec Grzegorz Warszawa 35-39 122
Kroll Marcin Warszawa 25-29 454
Kropiewnicki Jerzy Warszawa 35-39 68
Kropiewnicki Przemysław Warszawa 30-34 88
Królak Kacper Warszawa 35-39 53
Krupa Jerzy Warszawa 40-44 402
Krzysztofik Jakub Łódź 30-34 61
Krzyśka Sebastian Warszawa 30-34 55
Kubiak Bartłomiej Dobrcz 25-29 117
Kubik Agnieszka Gdańsk 25-29 407
Kucybała Michał Piaseczno 35-39 338
Kuczyński Daniel Warszawa 40-44 472
Kula Rafał Nowy Targ 35-39 23
Kuptel Robert Warszawa 40-44 353
Kurcz Michał Warszawa 30-34 468
Kuskowski Marek Gołdap 35-39 290
Kuźnicki Artur Warszawa 30-34 305
Kwiatkowski Adrian Sopot 30-34 244
Kwiatkowski Tomasz Warszawa 45-49 195
Lange Grzegorz Gołdap 35-39 464
Latoszek Rafał Warszawa 40-44 262
Lengiewicz Jakub Zielonka 35-39 437
Leśniewski Jarosław Warszawa 40-44 129
Lichnerowicz Tomasz Warszawa 30-34 310
Ligenza Kamil Zgierz 25-29 149
Lipa Ireneusz Dębica 30-34 419
Lipski Marcin Piaseczno 35-39 282
Lis Anna Kielce 30-34 22
Litniewski Maciej Warszawa 30-34 377
Luchowski Rafał Nadarzyn 45-49 76
Luft Mikołaj Warszawa 30-34 1
Łach Marcin Grójec 35-39 329
Łakomski Olek Warszawa 40-44 350
Łapiński Marcin Warszawa 35-39 144
Łaś Monika Klikuszowa 25-29 251
Ławicki Marcin Lubin 25-29 2
Łomża Dorian Warszawa 25-29 239
Łosiewicz Andrzej Warszawa 35-39 398
Łukasiak Mariusz Warszawa 40-44 297
Łukasiński Piotr Warszawa 30-34 455
Macewicz Maciej Piaseczno 30-34 382
Maciąg Przemysław Warszawa 35-39 162
Maciesz Piotr Warszawa 40-44 118
Mackiewicz Jacek Sulejowek 35-39 281
Maćkowski Jędrzej Warszawa 30-34 21
Madej Rafał Brzesko 35-39 523
Majchrzak Jaroslaw Warszawa 45-49 462
Majewski Paweł Warszawa 35-39 71
Majka Michał Elbląg 35-39 488
Makowski Marek Pruszków 30-34 138
Malesa Daniel Łódź 25-29 447
Maliszewski Jerzy Warszawa 45-49 95
Maliszewski Wojciech Józefosław 40-44 16
Mańdok Paweł Warszawa 45-49 439
Markiewicz Marcin Świdnica 40-44 169
Markowski Dariusz Polanica Zdroj 55-59 349
Markowski Marek Lubin 35-39 342
Matejak Filip Warszawa 25-29 430
Mazdziarz Michal Warszawa 35-39 222
Mazurczyk Zbigniew Warszawa 55-59 423
Merchelski Piotr Warszawa 30-34 276
Mieloch Artur Chodzież 30-34 27
Mierzejewska Dobrochna Poznań 30-34 74
Mika Tomasz Latchorzew 35-39 140
Miszczak Marcin Piaseczno 30-34 130
Młotkowski Mariusz Piła 40-44 499
Możdżonek Michał Warszawa 35-39 233
Mroczyński Adam Warszawa 30-34 221
Mulrainey Mark Warszawa 40-44 158
Nagórski Kamil Warszawa 40-44 441
Najmowicz Sebastian Olsztyn 18-24 10
Natkaniec Jakub Wrocław 35-39 414
Nawracaj Michał Jawor 25-29 460
Neuman Marcin Sosnowiec 18-24 524
Nieborak Grzegorz Modliborzyce 50-54 255
Niedzielski Łukasz Józefosław 40-44 24
Nogal Paweł Piaseczno 30-34 168
Nosowski Jacek Warszawa 40-44 29
Nowacka Małgorzata Warszawa 40-44 450
Nowacki Klaudiusz Warszawa 30-34 177
Nowacki Peter Piaseczno 35-39 330
Nowak Konrad Warszawa 35-39 308
Nowak Paweł Nieporęt 35-39 270
Nowak Roman Sieradz 35-39 365
Nowakowski Rafał Warszawa 40-44 50
Oklej Agata Warszawa 35-39 388
Olszewski Sławomir Warszawa 30-34 320
Olszewski Tomasz Dębica 35-39 277
Orłowski Grzegorz Ostrołęka 30-34 259
Orzechowski Łukasz Warszawa 30-34 403
Ostapiński Wojtek Piaseczno 40-44 180
Ostaszewski Maciej Pruszków 35-39 413
Ostrowski Michał Warszawa 35-39 289
Otto Marta Grodzisk Mazowiecki 30-34 209
Owczarek Tomasz Częstochowa 45-49 374
Pachla Adam Warszawa 35-39 100
Pacholak Marcin Ząbkowice Śląskie 25-29 121
Pachulski Adam Józefosław 35-39 487
Palus Małgorzata Piaseczno 35-39 116
Palus Paweł Józefosław 40-44 93
Pałysa Marek Dawidy Bankowe 40-44 392
Panuś Marcin Łódź 35-39 406
Papiernik Marcin Nowa Sucha 35-39 85
Parczewska Marta Warszawa 35-39 42
Pasierbiński Piotr Kanie 45-49 417
Paterek Ada Warszawa 35-39 336
Pawełczak Bartłomiej Bydgoszcz 30-34 15
Pawlicki Wojciech Piaseczno 45-49 451
Pawłowski Albin Grodzisk Mazowiecki 45-49 38
Pawłowski Maciej Starowa Góra 35-39 467
Pawłowski Radosław Warszawa 35-39 164
Pedrycz Mikołaj Kielce 30-34 225
Petelski Mateusz Gdańsk 25-29 58
Piela Jolanta Warszawa 25-29 206
Piersa Grzegorz Warszawa 30-34 518
Pikorski Dominik Zabrze 18-24 477
Pimpicki Krzysztof Warszawa 35-39 235
Piotrowicz Krzysztof Lubin 45-49 334
Pirek Mariusz Warszawa 30-34 72
Piszczatowski Roman Gdynia 45-49 352
Plewiński Wojciech Zalesie Górne 35-39 112
Płużyński Marcin Grójec 30-34 326
Pobłocki Krzysztof Rumia 40-44 335
Podgórski Krzysztof Żabieniec / Piaseczno 50-54 238
Podoba Jacek Warszawa 40-44 496
Podziewski Arkadiusz Warsaw 40-44 497
Pokrywiński Marcin Warszawa 30-34 175
Polcyn Jan Osiek nad Notecią 50-54 86
Politowska Monika Warszawa 25-29 211
Pols Rogier Józefosław 40-44 49
Poniewierski Rafał Warszawa 35-39 486
Porczyk Paweł Skierniewice 35-39 163
Posman Rafał Wałbrzych 35-39 295
Pratnicki Mariusz Gdynia 35-39 465
Prokop Piotr Warszawa 30-34 201
Prokop Piotr Józefosław 35-39 102
Przymusiński Filip Poznań 30-34 6
Ptak Maciej Józefosław 35-39 37
Pupka Artur Ligota Piękna 50-54 13
Puszkar Jarek Gdynia 35-39 179
Pyszynski Mario Warszawa 40-44 503
Pytlak Piotr Milanówek 45-49 90
Rakowski Paweł Bydgoszcz 35-39 408
Rama Andrzej Sulejówek 35-39 82
Raszpla Robert Piaseczno 40-44 304
Rasztawicki Dariusz Zielonka 30-34 224
Ratajewicz Maciek Warszawa 35-39 427
Renduda Marcin Warszawa 35-39 48
Rębisz Michał Mełno 30-34 381
Rębiś Joanna Piaseczno 40-44 474
Robel Jakub Warszawa 35-39 264
Robel Karolina Warszawa 30-34 265
Robiński Marcin Warszawa 30-34 56
Romański Michał Piastów 30-34 485
Romero Garcia Juan Warszawa 30-34 501
Rudnik Krzysztof Warszawa 35-39 528
Rutkowski Paweł Olsztyn 35-39 461
Rybkowski Grzegorz Pruszków 45-49 63
Rydzewski Witold Ustanów 40-44 505
Rykowski Adam Warszawa 45-49 40
Rzeszutko Rafał Warszawa 25-29 69
Sabok Bernard Wrocław 40-44 89
Sadowski Piotr Piaseczno 45-49 111
Salicki Karol Radom 30-34 236
Samin Przemysław Katowice 40-44 287
Samojlik Zbigniew Piaseczno 40-44 531
Sarna Jakub Warszawa 35-39 18
Sawicki Sebastian Warszawa 30-34 199
Sawka Tomasz Wrocław 35-39 434
Sielicki Krzysztof Mysiadlo 30-34 452
Sieńczyk Wojciech Warszawa 40-44 436
Siezieniewski Sławomir Warszawa 30-34 184
Sitarek Artur Piaseczno 35-39 279
Sitowski Pawel Wilcza Góra 45-49 530
Siwiec Mariusz Kraków 45-49 261
Siwirski Robert Warszawa 40-44 484
Skomorucha Paweł Warszawa 35-39 216
Smoczkiewicz Paweł Krzyszkowo 45-49 327
Smolak Adrian Warszawa 30-34 409
Smoliński Robert Warszawa 45-49 232
Sochal Jakub Warszawa 18-24 478
Sojkowski Piotr Warszawa 30-34 390
Sowinski Marcin Nowa Iwiczna 45-49 83
Sowiński Miłosz Piaseczno 18-24 343
Sowiński Paweł Warszawa 30-34 213
Stach Dariusz Warszawa 30-34 481
Stasiewicz Daniel Gdańsk 30-34 103
Staśkiewicz Marcin Olsztyn 30-34 513
Stefaniak Małgorzata Łódź 30-34 223
Stępień Bartłomiej Pruszków 30-34 258
Strzelczyk Piotr Warszawa 50-54 64
Strześniewski Marek Piaseczno 55-59 146
Suchecki Adam Warszawa 30-34 321
Sujka Karol Olsztyn 30-34 26
Sukacz Dawid Warszawa 40-44 165
Sulik Agnieszka Warszawa 25-29 263
Surdyn Damian Warszawa 40-44 166
Surmański Jacek Warszawa 35-39 347
Swędrowski Jacek Konin 35-39 141
Swiderski Dariusz Warszawa 45-49 425
Sygula Joanna Warszawa 35-39 502
Szafraniec Artur Warszawa 35-39 252
Szala Tomasz Nowa Iwiczna 25-29 469
Szałucha Adam Sulejówek 25-29 214
Szczepanik Wojciech Warszawa 25-29 153
Szczepłek Jasiek Warszawa 30-34 420
Szczyglowski Piotr Warszawa 35-39 215
Szczypek Jacek Piaseczno 30-34 339
Szefer Piotr Stanisławów Drugi 40-44 194
Szlaski Igor Zgierz 25-29 337
Szrajner Piotr Marki 40-44 473
Szuder Przemyslaw Hornówek 35-39 178
Szwugier Radosław Łódź 25-29 456
Szydłowski Marcin Myslenice 35-39 424
Szymańczyk Marcin Warszawa 35-39 483
Szymański Maciek Warszawa 35-39 59
Szymański Tomasz Mysiadło 45-49 92
Szymula Łukasz Warszawa 40-44 228
Szypulski Wojciech Warszawa 40-44 431
Śnieżko Eugeniusz Warszawa 30-34 202
Świderski Maksymilian Warszawa - 426
Świerżewski Łukasz Warszawa 40-44 126
Świętoń Krzysztof Gołdap 35-39 475
Tarasek Łukasz Nowy Sącz 35-39 167
Tempski Patryk Bydgoszcz 30-34 399
Trojanowski Michał Piaseczno 30-34 284
Tulwin Bartosz Węgrów 30-34 43
Turek Przemysław Kolbuszowa 30-34 506
Ubels Pauline Konstancin-Jeziorna 40-44 200
Urbanowicz Kamil Józefosław 35-39 237
Urbańczyk Marcin Nowy Dwór Mazowiecki 35-39 479
Walasek Ewa Warszawa 25-29 386
Walasiewicz Piotr Łódź 45-49 428
Wałaszek Jan Tarnów 50-54 248
Wasiak Aleksander Piaseczno 18-24 267
Wawiórowski Kamil Warszawa 30-34 491
Wąsik Małgorzata Malbork 18-24 11
Węgier Maciej Czosnów 25-29 35
Węgliński Łukasz Warszawa 30-34 187
Wiatr Marcin Warszawa 30-34 205
Widz Robert Józefosław 50-54 362
Wilczek Renata Warszawa 45-49 91
Wilijewicz Konrad Łódź 40-44 509
Wiliński Łukasz Mińsk Mazowiecki 30-34 253
Wiliński Paweł Łódź 35-39 107
Wiśniewski Jakub Konin 30-34 269
Witek Sebastian Koszalin 35-39 110
Witkowski Grzegorz Dywity 35-39 493
Włochacz Piotr Sieradz 30-34 193
Włodarczak Witold Bydgoszcz 50-54 275
Wodyński Robert Zgierz 40-44 459
Wojciechowski Przemysław Wrocław 25-29 147
Wojciechowski Tomasz Janowice 45-49 243
Wołyniec Emilia Gołdap 30-34 278
Woźniak Mikołaj Warszawa 35-39 78
Wójcikowski Piotr Siedlce 35-39 383
Wrona Maciej Julianów 30-34 405
Wrona Marcin Pruszków 30-34 274
Wrona Michał Żabieniec 35-39 254
Wrzesiński Piotr Warszawa 30-34 57
Wydra Paulina Kraków 35-39 176
Wyszyński Zbigniew Warszawa 35-39 154
Wytrwał Adam Tarnów 45-49 331
Zadrożny Piotr Głosków 40-44 115
Zając Kamil Piaseczno 40-44 249
Zająkała Michał Józefosław 40-44 159
Zakrzewski Michał Grodzisk Mazowiecki 30-34 250
Załuski Piotr Warszawa 30-34 323
Zaręba Krzysztof Warszawa 30-34 80
Zdort Paweł Warszawa 40-44 500
Zieliński Przemysław Warszawa 30-34 489
Zięba Bogumił Łódź 35-39 234
Zięba Marcin Warszawa 35-39 217
Zięborak Szymon Warszawa 30-34 476
Zinkiewicz Piotr Gdynia 45-49 421
Zujkiewicz Tomasz Otwock 35-39 394
Zwierzchowski Maciej Warszawa 35-39 -
Zwolak Krzysztof Warszawa 40-44 404
Zwoliński Radosław Łódź 40-44 492
Zych Agnieszka Piaseczno 35-39 520
Zych Bartek Warszawa 40-44 174
Zych Paweł Brwinów 35-39 192
Zyśko Tomasz Warszawa 45-49 104
Żmuda Kacper Jawor 18-24 511
Żmudzka Agnieszka Warszawa 40-44 52
Żukowski Krzysztof Warszawa 40-44 273
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Triminator
  • Garmin Ultra Race
  • Garmin SwimRun Series
  • Triathlon Series TTT
  • ILF Triathlon