Castle Triathlon Malbork 2024 im. Bartosza Kubickiego - dystans 1/2 Ironman Pokaż

Lista startowa Triathlon - 1/2 Ironman 1,9-90-21,1

Sztafety

Name City Age group Start number
Chmielewski Jakub (Maciej Chmielewski, Damian Kasprowicz) Grudziadz 18-24 551
Łojowska Dagmara (Łojowski Piotr, Serwatka Krzysztof) Kraków 35-39 471
Poliński Włodzimierz (Arciszewski Marek, Wrzochalski Robert) Olsztyn 45-49 580

Lista główna

Name City Age group Start number
Awiżeń Grzegorz Skórzewo 40-44 458
Banaś Artur Olsztyn 40-44 634
Bany Jan Warszawa 25-29 539
Berent Karol Białystok 30-34 401
Bernaciak Damian Gdańsk 25-29 541
Bobek Michał Gdynia 35-39 640
Bochenek Bartosz Tarnów 25-29 568
Bogusz Łukasz Lipowa 50-54 506
Bolisęga Paweł Wrocław 25-29 467
Bołtuć Grzegorz Toruń 30-34 583
Bruchajzer Kamil Łódź 35-39 485
Bugiera Krzysztof Gdańsk Wrzeszcz 35-39 520
Buhagiar Gordon Qormi 40-44 420
Bujko-Bartnicka Katarzyna Mińsk Mazowiecki 35-39 526
Buk Marcin Gliwice 35-39 442
Burzyńska Daria Ostrów Wielkopolski 35-39 453
Caizl Michal Brno 40-44 499
Cejko Wojciech Banino 45-49 489
Chlebowicz Marcin Wrocław 40-44 451
Chmielewski Jakub (Maciej Chmielewski, Damian Kasprowicz) Grudziadz 18-24 551
Chrząszcz Jakub Radom 25-29 410
Ciepłucha Marcin Szczecin 45-49 459
Ciesielski Tobiasz Konin 25-29 571
Cieślik Sławomir Knurów 30-34 438
Czech Piotr Nysa 30-34 466
Czech Przemysław Tczew 35-39 534
Czerniak Adrian Lublin 35-39 482
Czynienik Łukasz Warszawa 40-44 540
Dawidowicz Maciej Dawidowicz Brzoza 45-49 434
Dorobisz Magdalena Sosnowiec 40-44 479
Duda Patryk Gdańsk 30-34 512
Dudek Ilona Jasło 40-44 603
Dudek Seweryn Kraków 30-34 595
Dudzinski Michal Rotterdam 18-24 546
Dybał Patryk Czaniec 35-39 573
Dyga Maciej Warszawa 25-29 608
Dziedzicki Damian Chełm 40-44 533
Engelberg Łukasz Gdańsk 40-44 547
Fajok Mariusz Oborniki 55-59 548
Franche Julien Gdansk 45-49 504
Frankowska Marika Warszawa (Bemowo) 35-39 447
Fugiński Maciej Kielce 25-29 631
Gabler Grzegorz Warka 35-39 612
Gądek Marek Tarnów 65-69 419
Gąszczyk Dariusz Gdynia 30-34 507
Gładysz Michał Zawiercie 25-29 613
Gmitrowski Karol Gdynia 18-24 569
Golba Anna Adamów 45-49 600
Gołębiewski Piotr Wąbrzeźno 45-49 430
Gorlach Marcin Wieliczka 40-44 455
Grabiec Samuel Bładnice Dolne 40-44 572
Grochal Piotr Kępno 30-34 431
Habrat Barbara Krosno 25-29 589
Harbuz Adrian Katowice 25-29 523
Hawryluk Damian Warszawa 35-39 457
Heiman Mikołaj Szamocin 30-34 486
Huć Aron Katowice 35-39 545
Jakubowski Tomasz Augustów 25-29 461
Jankowski Jan Pierściec 25-29 582
Jarnot Oskar Toruń 35-39 421
Jarocki Jacek Ozimek 35-39 570
Jurkowski Radek Plewiska 35-39 440
Kaczko Łukasz Wrocław 35-39 638
Kaczmarczyk Karol Susz 30-34 543
Kagoń Damian Mikołów 45-49 449
Kajzer Krystian Inowrocław 40-44 592
Kamiński Mikołaj Borów 18-24 505
Kaniewski Kamil Dąbrowa 40-44 537
Karwowski Jarosław Przyszowice 50-54 500
Kasowicz Krzysztof Lisów 25-29 483
Kąkol Jan Straszyn 30-34 402
Kiedrowski Grzegorz Pogódki 40-44 524
Klepczyński Marek Rumia 30-34 552
Kłuciński Tomasz Brzozowe Błota 40-44 622
Kocjan Karol Gdańsk 40-44 576
Koksa Łukasz Siedlce 35-39 633
Komor Andrzej Gdańsk 25-29 593
Kondryszyn Kacper Warszawa 25-29 497
Kornobis Zbigniew Sosnowiec 55-59 530
Kosmalska Ania Charzykowy 50-54 429
Kosmalski Remigiusz Charzykowy 55-59 427
Kościuczuk Bartosz Szczecin 40-44 439
Kowalczyk Kasia Dąbrówka 35-39 423
Kowalski Szymon Gdańsk 25-29 560
Kozar Marcin Tomaszów Mazowiecki 45-49 599
Kozłowicz Marcin Pleszew 30-34 445
Kroczek Marcin Rybnik 35-39 574
Królicki Maciej Gdańsk 35-39 443
Kryszewski Maciej Poznań 45-49 435
Krzyszkowski Tomasz Jaroslaw Bochnia 40-44 590
Kubiak Paweł Warszawa 45-49 413
Kuczyński Adam Gałów 35-39 591
Kumczyk Marcin Głogów 30-34 531
Kupracz Andrzej Brzoza 50-54 567
Kurp Marcin Dobre Miasto 40-44 629
Kuter Krzysztof Zamosc 40-44 415
Kwiecień Adam Warszawa 18-24 630
Kwissa Nikodem Poznań 35-39 626
Lauryn Patryk Warszawa 35-39 525
Leligdowicz Oskar Warszawa 30-34 628
Lindner-Mehling Stefan Cottbus 40-44 425
Lisewski Filip Poznań 25-29 623
Lisiecki Mateusz Gdańsk 30-34 475
Lisiecki Pawel Wolsztyn 40-44 536
Lutka Zbigniew Wiry 30-34 484
Łasiewicki Dariusz Radlin 45-49 637
Łatanik Aneta Aleksandria Druga 50-54 625
Łojowska Dagmara (Łojowski Piotr, Serwatka Krzysztof) Kraków 35-39 471
Łopuszyński Krzysztof Bydgoszcz 40-44 561
Łukaszuk Jacek Białystok 45-49 462
Łukowicz Tomasz Rumia 30-34 492
Magiera Piotr Kamil Gliwice 30-34 529
Magolan Sławomir Kobylany 40-44 597
Majchrowicz Aleksandra Kraków 30-34 508
Majchrzak Tomasz Jaworzno 35-39 416
Majchrzyk Piotr Osowiec 40-44 511
Major Krzysztof Warszawa 25-29 528
Makuch Aleksandra Warsaw 35-39 517
Marciniak Przemek Bydgoszcz 40-44 641
Martynowicz Michał Brzoza 50-54 406
Matura Kajetan Starynia 25-29 432
Mayer Łukasz Gostyń 40-44 465
Miastkowski Krystian Człuchów 45-49 621
Michalak Katarzyna Gostynin 35-39 518
Mielcarek Maciej Barcelona 30-34 635
Miroński Rafał Gdynia 35-39 470
Mizeraczyk Sławomir Gdynia 30-34 616
Mocny Michał Kraków 35-39 575
Molenda Szczepan Legionowo 35-39 563
Monikowski Adam Chojnice 50-54 605
Mroczkowski Piotr Sopot 35-39 614
Mrozowski Dariusz Rumia 50-54 481
Mulak Filip Gdańsk 30-34 454
Musiał Magdalena Trąbki Małe 40-44 553
Nachyła Jakub Pszczyna 18-24 562
Nogaj Jacek Lusowo 55-59 527
Nosiadek Michał Wodzisław Śląski 35-39 550
Ogiński Piotr Bochnia 45-49 516
Olczak Jakub Kościelec 18-24 424
Olszewska Karina Gdynia 45-49 565
Olszewski Adam Gdynia 50-54 566
Ormianin Marcin Tczew 35-39 542
Orzech Agnieszka Pruszcz Gdański 25-29 611
Ostrowski Krzysztof Koszalin 55-59 437
Ostrowski Łukasz Gdynia 30-34 494
Oszenda Jakub Wrocław 18-24 632
Paczos Wojtek Lublin 40-44 602
Pakuła Rafał Łódź 35-39 456
Pastuszka Paweł Starachowice 35-39 490
Pawlik Mariusz Tychy 40-44 617
Piasecki Marcin Piła 45-49 601
Piosik Jacek Wolsztyn 50-54 535
Płócienniczak Dariusz Pleszew 30-34 468
Podwysocki Marcin Serock 35-39 409
Pol Bartosz Rawicz 40-44 412
Poliński Włodzimierz (Arciszewski Marek, Wrzochalski Robert) Olsztyn 45-49 580
Popek Maciej Włocławek 45-49 436
Przybyło Piotr Wrocław 40-44 414
Pszczółkowski Artur Rybnik 40-44 404
Raburski Cezary Milicz 30-34 555
Rapacki Szymon Gdańsk 35-39 480
Raźniak Ewelina Częstochowa 30-34 473
Regiel Jakub Gdańsk 30-34 557
Reszka Przemysław Opoczno 40-44 554
Rutkowski Paweł Nysa 35-39 606
Rybka Przemysław Głogów 40-44 564
Rychlik Jan Osiecznica 35-39 522
Sajkiewicz Bartosz Poznań 35-39 639
Saładziak Piotr Sopot 35-39 607
Sawicki Aleksander Ciechanów 18-24 585
Semow Sylwia Zabierzów 35-39 417
Serwatka Krzysztof Kraków 35-39 464
Sienicki Krzysztof Warszawa 35-39 636
Sikora Jakub Warszawa 25-29 450
Sikorska Agnieszka Gdynia 40-44 544
Skrzyński Patryk Malbork 45-49 493
Skrzypczak Joanna Rurzyca 35-39 495
Skwarek Mariusz Zabrze 45-49 514
Sławek Tomasz Warszawa 40-44 478
Słupecki Kamil Legionowo 30-34 513
Słupik Tomasz Warszawa 30-34 579
Sochański Piotr Warka 35-39 624
Solarski Robert Koszalin 35-39 403
Sosnowski Adam Ostróda 35-39 405
Spychała Piotr Warszawa 45-49 411
Stachlewski Tomasz Marynin 35-39 510
Stachura Grzegorz Kraków (Kraków-Krowodrza) 45-49 428
Stasierski Marcel Ostrów Wielkopolski 35-39 452
Stempniak Zbigniew Hel 45-49 559
Stryjek Janusz Warszawa 35-39 426
Strzałkowski Łukasz Warszawa 30-34 488
Surlej Tomasz Kielce 35-39 519
Szalacha Tomasz Rzeszów 40-44 498
Szczeszek Łukasz Poznań 40-44 491
Szklarczyk Michal Warszawa 30-34 463
Szombierska Monika Lubsko 35-39 407
Sztajnke Mateusz Gdynia 30-34 594
Szwec Radosław Konstancin-Jeziorna 25-29 586
Szymczak Paweł Łódź 40-44 408
Tabaka Adam Olsztyn 40-44 556
Taraska Łukasz Stargard 45-49 596
Tomaszewski Łukasz Kozłów 35-39 619
Toniarz Dymitr Bochnia 35-39 444
Tsakalakis Nikos Warsaw 50-54 604
Wardyn Jan Górki 55-59 620
Wasilewski Łukasz Wroclaw 30-34 588
Wedel Maciej Bydgoszcz 35-39 515
Wicki Jakub Gdynia 25-29 532
Widzińska Ania Wąbrzeźno 40-44 609
Wieczorek Filip Minsk Mazowiecki 30-34 610
Wieczorek Victor Warsaw 25-29 496
Wilkin Mirek Żary 50-54 501
Winiarski Jakub Kielce 40-44 487
Winiarski Paweł Zębice 35-39 477
Winiecki Tomasz Włocławek 50-54 558
Wiśniewski Marek Warszawa 50-54 587
Wiśniewski Mateusz Gdańsk 30-34 521
Witko Jakub Siemianowcie Śląskie 18-24 446
Witkowski Arkadiusz Reda 45-49 627
Włodarczak Marcin Czempiń 50-54 422
Włodarski Karol Opole 35-39 581
Włostowski Marek Kraków 40-44 502
Wnuk Dominik Kołobrzeg 30-34 469
Wojciechowski Jakub Kalisz 30-34 476
Wojdyła Eryk Warszawa Praga Północ 30-34 578
Wojtkowiak Marcin Krobia 25-29 598
Wysokiński Michał Warszawa 50-54 618
Wyżnikiewicz Bartłomiej Częstochowa 35-39 474
Zajda Bartosz Rumia 50-54 577
Zakrzewski Jarosław Bydgoszcz 50-54 441
Zakurzewski Tomasz Brzoza 50-54 433
Zawadzki Piotr Reda 40-44 448
Zegarlicki Zygmunt Gdynia 50-54 615
Zęgota Piotr Grodzisk 35-39 472
Zieja Łukasz Wrocław 30-34 460
Zielonka Piotr Tychy 40-44 503
Ziętara Marek Wyszków 45-49 538
Żarnicki Kamil Sobianowice 35-39 549
Żelewski Maciej Warszawa (Wilanów) 35-39 584
Żmija Julia Charzykowy 18-24 418
Żukowski Bartłomiej Golczewo 18-24 509
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Triminator
  • Garmin Ultra Race
  • Garmin SwimRun Series
  • Triathlon Series TTT
  • ILF Triathlon