Garmin Ultra Race Gdańsk 2019 - bieg na 11 km Pokaż

Lista startowa Bieg górski - Bieg górski - 11 km

Lista główna

Name City Age group Start number
Abramów Katarzyna Gdańsk 30-39 -
Arendt Agnieszka Gdańsk 40-49 1736
Bagińska Monika Gorzów Wielkopolski 18-29 1790
Bańczerowski Krzysztof Gdynia 30-39 -
Baranowski Krzysztof Siwiałka 30-39 1708
Barańska Adrianna Katowice 18-29 -
Bartsch Aleksandra Gdynia 30-39 1773
Bednarski Marcin Gdańsk 40-49 1723
Bejger Marcin Gdynia 30-39 1758
Biczkowski Konrad Straszyn 30-39 -
Biernacka Karolina Ostróda 30-39 -
Blichar Katarzyna Karwiany 18-29 -
Boguszewska Elżbieta Gdańsk 40-49 1805
Boryna Jarek Gdańsk 50-59 1836
Bubiak Agata Gdańsk 30-39 1710
Budzyń Rafał Dabrowa Górnicza 40-49 -
Centkowska Ewelina Ciechocinek 40-49 1825
Cheda Wojciech Gdańsk 40-49 1778
Chelkowska Magdalena Warszawa 40-49 1781
Cherek Maciej Gda Ńsk 40-49 1810
Chodzinska Anna Ząbki 30-39 1852
Chrobasik Adam Siemianowice Śląskie 40-49 1706
Cirko Brygida Lubin 40-49 1820
Cisłak Anna Stara Iwiczna 30-39 1831
Czajewski Marcin Gdansk Wrzeszcz 40-49 1753
Dębicki Maciej Gdańsk 30-39 1750
Doronowicz Konstantyn Luboń 30-39 1730
Drzewiecka-Mincer Magdalena Gdynia Pustki Cisowskie 30-39 -
Duda Patryk Gdańsk 18-29 -
Dudek Agata Pękosław 30-39 1832
Dudorin Dmitry Tallinn 40-49 1859
Duljas Kamil Gdańsk 18-29 -
Figiel Dominika Słupsk 18-29 -
Frąckowiak Bartłomiej Gdańsk 40-49 1705
Futoma Dawid Radków 18-29 -
Gałan Lucyna Lublewo Gdańskie 40-49 1717
Gola Agnieszka Pogórze 30-39 1732
Gołembowska Sylwia Gdańsk 40-49 1795
Górski Patryk Józefosław 40-49 -
Grabias Aleksandra Gdańsk 30-39 1703
Gumiela Katarzyna Gdańsk 30-39 1755
Gumiela Piotr Gdańsk 30-39 1754
Hadała Natalia Zalasowa 30-39 1748
Herman Agnieszka Mrzeżyno 40-49 1837
Hewusz Arkadiusz Brenno 40-49 1863
Holk-Łebiński Mateusz Sierakowice 18-29 1809
Horowski Krzysztof Gdańsk 30-39 1702
Ignaczak Joanna Żychlin 40-49 1738
Iwasiuta Bartłomiej Bolszewo 30-39 1801
Jakrzewski Piotr Gdańsk 50-59 -
Jakubowski Piotr Gdynia 40-49 1797
Jankowska Roksana Wałbrzych 40-49 1733
Jankowski Mateusz Gdańsk 18-29 1765
Jaroszewska Monika Gdańsk 30-39 1803
Jarząb Agata Karwiany 30-39 -
Jasinkiewicz Anna Jankowo Gdańskie 40-49 1770
Jasionowska Małgorzata Gdańsk 30-39 1787
Jaworska Katarzyna Warszawa (Wola) 18-29 1766
Jezierska Karina Warszawa 40-49 -
Józefowicz Marta Gdynia 30-39 1858
Kaczmarczyk Przemysław Kobierzyce 18-29 1712
Kania Jakub Gdańsk 30-39 1749
Kawecka Magda Kwidzyn 18-29 1806
Kazłowski Paweł Gdańsk 30-39 1771
Kędzierska Ilona Gdynia 30-39 -
Kiełpikowski Rafał Świekatowo 30-39 1709
Kilian Joanna Warszawa 30-39 1784
Kinal Jakub Gdańsk 30-39 1844
Kita Anna Siemirowice 30-39 -
Klekotko Anna Gdynia 30-39 1857
Klekotko Fabian Pogoze 40-49 1815
Kliczkowska Luiza Gdańsk 18-29 -
Klin Anna Skórcz 18-29 -
Kmieć Adam Gdańsk 30-39 1855
Kmieć Beata Gdańsk 30-39 1854
Konat Grzegorz Mikoszewo 40-49 1824
Kotowicz Bartosz Kwidzyn 40-49 1741
Kowalczyk Marcin Rybie 30-39 1817
Kowalczyk Monika Warszawa 30-39 1816
Kowalski Krzysztof Sopot 50-59 1704
Kowalski Paweł Brodnica 40-49 1808
Kowalski Piotr Piastów 30-39 1834
Koza Krzysztof Gdańsk 40-49 -
Kozicz Leszek Tarnowo Podgórne 50-59 -
Kozłowski Tomasz Barczewo 40-49 1786
Krause Krzysztof Gdańsk 18-29 1791
Krauze Łukasz Gdynia 30-39 1827
Krawczyk Marcin Warszawa 40-49 1780
Krysiewicz Mariusz Brodnica 40-49 1743
Krzemiński Jakub Gdańsk 18-29 -
Krzepkowski Michał Gdańsk 30-39 1740
Krzyżańska Dagmara Warszawa 40-49 -
Kubiak Maria Rumia 60-… 1811
Kulczycki Jan Gdańsk 60-… 1714
Kwiatkowski Piotr Warszawa 40-49 1826
Laga Monika Wejherowo 18-29 1845
Lewandowski Adam Gdańsk 30-39 1798
Lidzbarski Adam Szemud 40-49 1715
Liedtke Dariusz Tczew 40-49 1800
Lipińska Joanna Rumia 40-49 -
Lipkowski Paweł Tczew 30-39 1729
Łęcki Krzysztof Żyrardów 18-29 -
Łykowski Eryk Gdynia 18-29 1762
Maciuszonek Jacek Gdańsk 40-49 1775
Maćkowiak Paulina Polkowice 30-39 1822
Magdziarz Michal Przyłęki 40-49 -
Makulec Marta Gdańsk 30-39 1731
Malkov Iurii Sopot 30-39 1746
Miazga Emilia Bydgoszcz 18-29 1812
Milewska Anna Gdańsk 30-39 1747
Mizera Artur Myślenice 30-39 1782
Mukherjee Shyamal Gdańsk 40-49 1742
Musiał Paweł Warszawa 40-49 1839
Nadobnik Zuzanna Kaźmierz 18-29 1724
Neubauer Grzegorz Juszkowo 30-39 1718
Niedźwiedzka Anna Lubin 30-39 -
Nowak Bartłomiej Pruszcz Gdański 30-39 1744
Olbryś Agnieszka Gdańsk 30-39 -
Olszewska Angelika Gdańsk 18-29 1764
Orłowska Agata Gdynia 30-39 -
Orwat Krzysztof Trzcianka 30-39 1860
Osipiak Magdalena Gdynia 40-49 1739
Ostafin Szymon Trzebunia 18-29 -
Ostrowski Tomasz Łęgowo 30-39 1783
Oveland Ane Froland 18-29 1793
Pakula Ania Gdynia Orlowo 40-49 1728
Pakula Marcin Gdynia Orlowo 40-49 1727
Paszkowski Piotr Gdańsk 18-29 -
Pater Agnieszka Warszawa 40-49 1856
Pawlak Wojciech Cieplewo 40-49 1853
Pączek Andrzej Gdańsk 40-49 1818
Pepłowska Sylwia Warszawa 30-39 1861
Piasecka Agata Gdańsk 18-29 -
Pieczykolan Kamil Łódź 30-39 1799
Piełowska Roma Niwy 18-29 -
Pilski Wojciech Gdańsk 40-49 -
Piórkowska Natalia Gdańsk 30-39 1830
Piórkowski Mariusz Gdańsk 30-39 1829
Plochocka Emilia Gdansk 30-39 -
Pobłocka Lucyna Tczew 40-49 1794
Pochopień Mira Gdańsk 30-39 1719
Polikowski Patryk Sopot 40-49 1835
Przyłuska Mirosława Szczecin 60-… 1720
Pujszo Sławomir Chwaszczyno 40-49 1716
Rawska Aleksandra Rumia 40-49 1833
Robles Jose Carlos Gdańsk 30-39 -
Rogowska-Konat Emilia Mikoszewo 40-49 1823
Różańska Magdalena Warszawa 40-49 1751
Różański Robert Warszawa 50-59 1752
Ruczko Sławomir Gdynia 40-49 -
Rudzik Patryk Gdynia 30-39 1760
Rutkowska Joanna Gdańsk 40-49 1761
Sawicki Cezary Gdańsk 30-39 1846
Sekuła Paweł Lubin 30-39 -
Sędek Sylwia Warszawa 30-39 1843
Sieniawska Karolina Purda 30-39 -
Sikorska Agnieszka Gdynia 30-39 -
Sikorska Aleksandra Lubiszewo 40-49 1814
Sikorski Marcin Gdańsk 30-39 -
Skiba Emilia Warszawa 30-39 1701
Skórski Marek Gdańsk 30-39 1848
Słowik Michał Gdynia 40-49 1763
Sobczyński Andrzej Gdynia 40-49 1792
Starczewska Milena Gdynia 30-39 -
Stawicka Sandra Gdańsk Stogi 18-29 1769
Stobińska Kamila Warszawa 40-49 1789
Strugała Jakub Poznań 30-39 -
Strzelecka Anna Żukowo 30-39 1757
Suchecka Lidia Braniewo 30-39 -
Szeleżyński Kamil Rumia 18-29 1737
Szemraj Maciej Gdańsk 18-29 1756
Szladewski Oskar Gdańsk 18-29 1735
Szpilman Katarzyna Gdynia 50-59 -
Szyffers Aleksandra Sopot 18-29 1841
Szymaniuk Małgorzata Sopot 40-49 1721
Szymański Michał Bydgoszcz 30-39 1707
Świątkowski Dariusz Bojano 40-49 1849
Świercz Izabela Łódź 30-39 1779
Tarnowski Adam Gdańsk 40-49 -
Test Paylane Gdańsk 60-… -
Todorski Tomasz Warszawa 40-49 -
Tomczak Dorota Gdańsk 50-59 1759
Urbaniak Marek Gdańsk 40-49 1802
Urbański Dariusz Gdańsk 40-49 1807
Vincent Donna Bognor Regis 40-49 1842
Walczak Jędrzej Gdańsk 30-39 1804
Walkiewicz Anna Płock 18-29 -
Wasilewski Marcin Gdynia 40-49 1767
Wasilewski Michał Gdańsk 40-49 1713
Weiland Karina Sopot 40-49 -
Werner Michał Łabiszyn 18-29 1711
Wielgos Joanna Gdynia 40-49 1840
Wiercioch Izabela Cyganka 18-29 1862
Wirecka Magdalena Warszawa 30-39 -
Wiszowaty Adrian Gdańsk 18-29 -
Wiśniewska Marta Lubiszewo Tczewskie 30-39 1813
Włodarczyk Marek Warszawa (Wola) 30-39 1776
Wojciechowski Maciej Łódź 18-29 1774
Wojnarowski Adam Gdańsk 30-39 1850
Wojnarowski Piotr Gdańsk 30-39 1851
Wolska Katarzyna Chojnice 40-49 1821
Wójcik Bartłomiej Gdańsk 18-29 1777
Wrobel Jolanta Gdansk Wrzeszcz 40-49 -
Wróblewski Adam Gdańsk 50-59 1819
Wszeborowski Dariusz Ełk 50-59 -
Wysocka Dorota Gdańsk 50-59 1725
Wysocka Gabriela Gdańsk 18-29 1828
Wysocki Mieczysław Gdańsk 50-59 1726
Wyszomirska Ewa Gdańsk 40-49 1734
Yankovskiy Dmitriy Kaliningrad 40-49 -
Zając Iwona Warszawa 40-49 1768
Zaremba Marcin Gdańsk 40-49 1745
Zawalska Marta Dębogórze 30-39 1838
Zawicka Anna Malbork 40-49 1796
Zawiślak Jarosław Wrocław 50-59 1722
Zieńczuk Piotr Gdańsk-Wrzeszcz 40-49 1785
Zwolińska Agnieszka Ustka 40-49 -
Zygmunt Marcin Gdańsk 30-39 1788
Żebrowski Artur Gdańsk 30-39 1847
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Triminator
  • Garmin Ultra Race
  • Garmin SwimRun Series
  • Triathlon Series TTT
  • ILF Triathlon