Garmin Triminator Radków 2019 - DZIEŃ SĄDU (dystans 1/2 Ironman) Pokaż

Lista startowa Triathlon - 1/2 Ironman

Sztafety

Name City Age group Start number
Andrejków Piotr (Michał kur, marek lipka) Jelenia Góra 18-29 -
Kawalec Zbigniew (Marek Kita, Bogdan Ruszczak) Dębska Kuźnia 30-39 3031
Knap Przemyslaw (Dysarz Przemysław, Knap Mateusz) Czeladź 40-49 3018
Maculewicz Mateusz (Ola Korulczyk, Rafał Korulczyk) Gdynia 40-49 3016
Michalewski Dariusz (Patryk Los, Piotr Szuliński) Gogolin 30-39 -
Rassek Beata (Rafał Rassek, Paulina Rassek) Zabrze 40-49 3012

Lista główna

Name City Age group Start number
Andrejków Piotr (Michał kur, marek lipka) Jelenia Góra 18-29 -
Bąk Grzegorz Łódź 30-39 3042
Bąk Piotr Konstancin-Jeziorna 30-39 -
Biront Krzysztof Dzierżoniów 30-39 3014
Czaja Jakub Gdańsk 30-39 -
Czyz Bartlomiej Krakow 18-29 -
Drabjewski Paweł Więcbork 30-39 3032
Dzitkowski Witold Gowarzewo 30-39 3053
Dżugaj Tomasz Twardogóra 40-49 3015
Futoma Rafał Radków 40-49 -
Gajewska Anna Warszawa 40-49 -
Gniot Katarzyna Zdzieszowice 30-39 3055
Górski Marcin Warszawa 30-39 3023
Grzywiński Wojtek Toruń 30-39 3029
Hajnos-Małecka Maria Szaflary 30-39 3025
Jarosz-Jarszewski Mateusz Warszawa 30-39 3028
Jaworek Łukasz Trzciany 40-49 3050
Kajdak Dawid Dąbrowa Górnicza 40-49 3034
Kaucka Alicja Bielawa 30-39 -
Kawalec Zbigniew (Marek Kita, Bogdan Ruszczak) Dębska Kuźnia 30-39 3031
Knap Przemyslaw (Dysarz Przemysław, Knap Mateusz) Czeladź 40-49 3018
Kogut Bartłomiej Oława 30-39 -
Kołodziej Ziemowit Katowice 40-49 3026
Kozłowski Tadeusz Kargowa 40-49 3044
Król Jakub Poznań 30-39 -
Krupowicz Marcin Warszawa 50-59 3040
Krych Paweł Poznań 40-49 3043
Kuczaj Marcin Wrocław 30-39 3056
Lewandowski Robert Warszawa 40-49 -
Lewardowski Konrad Poznań 40-49 3022
Lipiński Marcin Komorniki 40-49 3017
Łaźniowski Dawid Kudowa Zdrój 30-39 3038
Maciejowska - Bączek Katarzyna Międzyrzecze Górne 40-49 3027
Maculewicz Mateusz (Ola Korulczyk, Rafał Korulczyk) Gdynia 40-49 3016
Malarecki Pawel Warszawa 40-49 -
Małecki Mateusz Nowy Targ 30-39 3024
Michalak Piotr Gorzów Wlkp. 30-39 3039
Michalewski Dariusz (Patryk Los, Piotr Szuliński) Gogolin 30-39 -
Ochota Rafał Stargard 40-49 3020
Oplatek Eduard Praha 40-49 3030
Ornatowski Dariusz Kraków 60-… -
Piątkowski Tomasz Głuszyca 40-49 -
Piotrowski Tomasz Bulowice 30-39 3046
Polewski Wojciech Wałbrzych 40-49 3041
Porowski Piotr Warszawa - Polska 30-39 -
Promirski Norbert Wrocław 40-49 -
Rassek Beata (Rafał Rassek, Paulina Rassek) Zabrze 40-49 3012
Roskosz Bartosz Miłoszyce 30-39 -
Rumińska-Pietrzyk Joanna Kraków 40-49 -
Sam Verheyden Nysa 30-39 -
Sikorski Wojciech Siechnice 40-49 3013
Siodła Maciej Czerwonak 40-49 3054
Skóra Tomasz Wrocław 40-49 3035
Smoter Damian Wrocław 30-39 -
Stafiej Filip Jozefow k/ Legionowa 40-49 3019
Stańczak Jędrzej Wrocław 30-39 3037
Stwertetschka Dariusz Kudowa-Zdrój 50-59 3036
Susz Artur Kraków 40-49 -
Szkodziński Marek Warszawa 40-49 3011
Szulczyk Jakub Poznań 30-39 3021
Trela Rafał Żywiec 50-59 3047
Urbańczyk Marcin Nowy Dwór Mazowiecki 30-39 3033
Wach Marcin Świdnica 30-39 3048
Wierzba Krzysztof Bieruń 40-49 -
Wierzbicki Łukasz Warszawa 30-39 -
Witek Sebastian Koszalin 40-49 3052
Wolff Maria Suchy Las 30-39 3051
Zadka Pawel Miedzybórz 30-39 -
Zawiło Bartłomiej Siercza 30-39 3049
Żwirski Marcin Nysa 30-39 3045
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Triminator
  • Garmin Ultra Race
  • Garmin SwimRun Series
  • Triathlon Series TTT
  • ILF Triathlon