Garmin Triminator Radków 2019 - DZIEŃ SĄDU (dystans 1/2 Ironman) - results

2019-09-14 09:00 www.triminator.pl

M‑ce Nr Nazwisko i imię Klub Kat. M‑ce
w kat.
M‑ce
wg płci
Pływanie T1 Rower T2 Bieg Czas końcowy Strata
1 81 Czysz Robert UKS CITYZEN KM SPORT PRO TEAM M18 1 1 00:27:09 (1)00:01:58 (4)03:03:09 (1)00:01:08 (1)03:40:43 (10) 06:14:07
2 50 Jaworek Łukasz Wniebowzięci M40 1 2 00:39:45 (30)00:02:12 (12)03:04:40 (2)00:02:00 (5)03:26:19 (3) 06:14:56 00:00:49
3 28 Mazurkiewicz Darek M40 2 3 00:34:40 (6)00:01:59 (5)03:10:31 (4)00:02:10 (9)03:26:05 (2) 06:15:24 00:01:17
4 80 Mika Tomasz LABOSPORT Team M40 3 4 00:39:10 (22)00:01:48 (2)03:12:19 (7)00:02:01 (7)03:24:20 (1) 06:19:39 00:05:32
5 62 Wołodko Grzegorz M40 4 5 00:36:41 (9)00:02:27 (15)03:08:23 (3)00:02:00 (6)03:36:14 (7) 06:25:45 00:11:38
6 65 Skowronski Jacek RKS HUWDU M40 5 6 00:36:53 (10)00:01:48 (1)03:10:36 (5)00:02:23 (14)03:35:50 (6) 06:27:30 00:13:23
7 66 Godlewski Krzysztof GVT M30 1 7 00:35:59 (7)00:01:54 (3)03:16:26 (10)00:02:16 (11)03:34:14 (4) 06:30:49 00:16:42
8 30 Oplatek Eduard KTP Tábor M40 6 8 00:37:16 (14)00:03:46 (39)03:12:44 (8)00:03:43 (39)03:43:24 (14) 06:40:54 00:26:47
9 24 Małecki Mateusz 111.kegel.pl M30 2 9 00:44:24 (49)00:02:47 (22)03:11:26 (6)00:01:57 (3)03:41:02 (11) 06:41:37 00:27:30
10 25 Hajnos-Małecka Maria 111.kegel.pl K30 1 1 00:34:29 (5)00:02:02 (7)03:27:28 (18)00:02:35 (16)03:35:06 (5) 06:41:40 00:27:33
11 73 Glajc Daniel Trinergy M40 7 10 00:32:50 (3)00:01:59 (6)03:27:06 (17)00:02:41 (23)03:37:40 (8) 06:42:16 00:28:09
12 51 Wiśniewski Krzysztof <2:15 Jak wiatr pozwoli ;). M30 3 11 00:38:53 (21)00:03:28 (36)03:21:03 (12)00:02:51 (29)03:42:21 (12) 06:48:36 00:34:29
13 68 Futoma Rafał FUTEREK TEAM Ochotnicza Straż Pożarna Radków M40 8 12 00:37:15 (13)00:02:35 (18)03:25:34 (16)00:02:40 (22)03:40:41 (9) 06:48:44 00:34:37
14 46 Piotrowski Tomasz Byle do brzegu M30 4 13 00:40:50 (36)00:03:05 (29)03:19:28 (11)00:02:23 (12)03:45:50 (18) 06:51:36 00:37:29
15 45 Żwirski Marcin M30 5 14 00:39:12 (23)00:04:13 (44)03:23:32 (14)00:02:48 (27)03:44:14 (16) 06:53:59 00:39:52
16 61 Bodurka Adam M18 2 15 00:39:31 (28)00:06:30 (58)03:21:08 (13)00:04:22 (47)03:43:03 (13) 06:54:35 00:40:28
17 53 Dzitkowski Witold Trenertriathlonu.pl M30 6 16 00:44:08 (47)00:02:44 (21)03:24:41 (15)00:02:47 (26)03:48:33 (22) 07:02:53 00:48:46
18 57 Szpiter Tomasz OLAWS ZŁOTORYJA M50 1 17 00:38:48 (20)00:04:41 (49)03:31:54 (19)00:02:27 (15)03:46:53 (20) 07:04:42 00:50:35
19 38 Łaźniowski Dawid KUDOWIANKA CYKLON PROAL TEAM M30 7 18 00:43:08 (39)00:02:08 (11)03:32:12 (20)00:02:38 (20)03:45:18 (17) 07:05:23 00:51:16
20 69 Zadka Pawel M30 8 19 00:37:18 (15)00:03:03 (28)03:32:32 (21)00:02:41 (24)03:50:09 (24) 07:05:42 00:51:35
21 77 Dykszak Filip WM Triself M30 9 20 00:37:35 (18)00:02:06 (9)03:16:04 (9)00:02:35 (17)03:12:44 (39) 07:11:04 00:56:57
22 19 Stafiej Filip WNIEBOWZIECI 2AB 2AB M40 9 21 00:34:20 (4)00:02:25 (14)03:39:24 (26)00:04:06 (45)03:52:44 (25) 07:12:58 00:58:51
23 15 Dżugaj Tomasz Oleśnicka Grupa Triathlonowa M40 10 22 00:43:36 (41)00:03:10 (32)03:38:50 (25)00:02:42 (25)03:46:00 (19) 07:14:17 01:00:10
24 78 Marciniec Damian TriWise M30 10 23 00:37:34 (17)00:02:49 (23)03:33:54 (22)00:03:30 (34)03:56:46 (27) 07:14:33 01:00:26
25 74 Piątkowski Marcin Gira Się Kręci M30 11 24 00:39:17 (24)00:03:33 (37)03:36:33 (23)00:02:23 (13)03:58:32 (30) 07:20:17 01:06:10
26 64 Bogusz Piotr RKS HUWDU M40 11 25 00:37:21 (16)00:02:30 (17)03:45:12 (36)00:03:04 (31)03:52:48 (26) 07:20:54 01:06:47
27 56 Kuczaj Marcin Im-Possible Team M30 12 26 00:43:50 (44)00:03:54 (40)03:46:17 (37)00:03:21 (33)03:43:53 (15) 07:21:14 01:07:07
28 76 Skrok Krzysztof RykoTeam M40 12 27 00:43:13 (40)00:04:44 (50)03:43:21 (32)00:03:41 (38)03:47:25 (21) 07:22:24 01:08:17
29 82 Korzeniewski Michał M30 13 28 00:39:53 (31)00:02:28 (16)03:43:50 (35)00:03:09 (32)03:57:26 (28) 07:26:47 01:12:40
30 71 Winkler Marcin Przychodnia Lekarska Sompolno M40 13 29 00:39:27 (26)00:02:52 (24)03:43:46 (33)00:02:54 (30)03:57:47 (29) 07:26:47 01:12:40
31 35 Skóra Tomasz Litwin Triathlon Team (LTT) M40 14 30 00:44:05 (46)00:03:07 (31)03:50:11 (39)00:02:50 (28)03:49:34 (23) 07:29:46 01:15:39
32 36 Stwertetschka Dariusz KUDOWIANKA CYKLON PROAL TEAM KUDOWA - ZDRÓJ, ANER STAL WROCŁAW M50 2 31 00:43:46 (43)00:02:36 (19)03:39:53 (28)00:02:39 (21)03:01:15 (31) 07:30:09 01:16:02
33 58 Tomaszewski Mateusz M30 14 32 00:37:11 (12)00:02:18 (13)03:41:04 (29)00:04:02 (44)03:11:31 (35) 07:36:06 01:21:59
34 63 Kogut Bartłomiej M30 15 33 00:36:55 (11)00:02:57 (26)03:43:47 (34)00:01:55 (2)03:11:39 (36) 07:37:13 01:23:06
35 32 Wardyński Jarosław Świat Maratończyka Kożuchów Świat Maratończyka Kożuchów M40 15 34 00:48:37 (57)00:04:41 (48)03:42:25 (30)00:03:47 (41)03:02:08 (32) 07:41:38 01:27:31
36 47 Trela Rafał KT Żywiec M50 3 36 00:39:25 (25)00:03:27 (35)03:51:38 (40)00:02:02 (8)03:12:26 (38) 07:48:57 01:34:50
37 39 Michalak Piotr Friendly Fire M30 16 35 00:40:17 (35)00:02:03 (8)03:49:13 (38)00:02:00 (4)03:15:23 (42) 07:48:57 01:34:50
38 26 Kołodziej Ziemowit BakeryApp M40 16 37 00:37:54 (19)00:02:08 (10)03:54:03 (41)00:03:33 (35)03:15:06 (41) 07:52:44 01:38:37
39 14 Matyaszek Marek Monopolland Wąs Sport Monopolland Wąs Sport M40 17 38 00:53:33 (60)00:03:01 (27)03:39:45 (27)00:02:13 (10)03:23:12 (46) 08:01:44 01:47:37
40 79 Sakowski Sebastian Litwin Triathlon Team (LTT) M40 18 39 00:45:00 (51)00:06:19 (57)03:38:33 (24)00:06:42 (56)03:25:19 (49) 08:01:53 01:47:46
41 23 Górski Marcin Legia Run Club M30 17 40 00:39:29 (27)00:05:37 (54)04:03:58 (46)00:07:56 (59)03:11:42 (37) 08:08:42 01:54:35
42 49 Zawiło Bartłomiej Nowa Huta Team M30 18 41 00:36:35 (8)00:03:43 (38)04:19:23 (53)00:03:54 (43)03:11:08 (34) 08:14:43 02:00:36
43 13 Sikorski Wojciech M40 19 42 00:39:36 (29)00:02:39 (20)04:15:56 (50)00:03:47 (40)03:12:46 (40) 08:14:45 02:00:38
44 41 Lorenz Jerzy M40 20 43 00:45:03 (52)00:03:55 (41)04:01:09 (44)00:06:34 (55)03:21:39 (44) 08:18:20 02:04:13
45 52 Piątkowski Tomasz Gira Się Kręci Gira Się Kręci M40 21 44 00:46:57 (55)00:04:30 (47)04:03:56 (45)00:03:34 (36)03:22:12 (45) 08:21:09 02:07:02
46 67 Mazurek Michał Monopolland Wąs Sport M40 22 45 00:49:02 (58)00:03:10 (33)03:43:16 (31)00:02:37 (18)03:45:35 (56) 08:23:41 02:09:34
47 75 Lewandowski Rafał M30 19 46 00:44:43 (50)00:04:47 (51)04:09:23 (48)00:04:07 (46)03:24:12 (47) 08:27:13 02:13:06
48 29 Grzywiński Wojtek M30 20 47 00:40:08 (32)00:03:13 (34)04:08:40 (47)00:04:28 (48)03:33:46 (52) 08:30:15 02:16:08
49 54 Siodła Maciej M40 23 48 00:44:01 (45)00:04:20 (45)03:56:15 (42)00:05:59 (53)03:40:40 (55) 08:31:14 02:17:07
50 22 Lewardowski Konrad KTB KUNY Strzeszyn M40 24 49 00:46:28 (54)00:05:38 (55)04:12:29 (49)00:04:42 (49)03:28:59 (50) 08:38:16 02:24:09
51 48 Wach Marcin M30 21 50 00:45:39 (53)00:07:39 (59)04:19:15 (52)00:06:56 (58)03:18:47 (43) 08:38:16 02:24:09
52 20 Ochota Rafał Stargard. Ja się nie ścigam. M40 25 51 00:52:59 (59)00:06:09 (56)04:29:54 (57)00:08:25 (60)03:04:37 (33) 08:42:03 02:27:56
53 37 Stańczak Jędrzej M30 22 52 00:47:57 (56)00:08:22 (60)04:18:50 (51)00:06:12 (54)03:24:16 (48) 08:45:38 02:31:31
54 40 Krupowicz Marcin M50 4 53 00:40:12 (33)00:05:29 (53)04:24:49 (54)00:05:11 (51)03:39:05 (54) 08:54:46 02:40:39
55 72 Siemiński Radosław GTX TEAM M30 23 54 00:43:36 (42)00:02:55 (25)04:37:33 (58)00:03:50 (42)03:33:41 (51) 09:01:35 02:47:28
56 33 Urbańczyk Marcin TRINERGY TEAM/ PersonalTriathlon M30 24 55 00:44:08 (48)00:04:20 (46)04:28:06 (56)00:04:52 (50)03:49:42 (57) 09:11:08 02:57:01
57 42 Bąk Grzegorz POLISHWAX, GRZEGORZ BĄK POLISHWAX, GRZEGORZ BĄK M30 25 56 00:41:22 (37)00:04:56 (52)04:26:33 (55)00:05:32 (52)03:53:50 (58) 09:12:13 02:58:06
58 21 Szulczyk Jakub JW 2399 M30 26 57 00:40:17 (34)00:04:05 (42)03:58:15 (43)00:03:40 (37)04:28:54 (60) 09:15:11 03:01:04
59 55 Gniot Katarzyna MASTERS ZDZIESZOWICE K30 2 2 00:42:38 (38)00:03:06 (30)04:43:09 (59)00:02:38 (19)03:54:55 (59) 09:26:26 03:12:19
60 27 Maciejowska - Bączek Katarzyna K40 1 3 00:57:41 (61)00:04:05 (43)04:53:56 (60)00:06:46 (57)03:38:13 (53) 09:40:42 03:26:35
61 11 Szkodziński Marek M40 DNS
62 34 Kajdak Dawid M40 DNS
63 43 Krych Paweł PKEnergy M40 DNS
64 44 Kozłowski Tadeusz www.e-line.pl M40 DNS
65 59 Szołowski Filip LABOSPORT Team M30 00:28:10 (2) DNF
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Triminator
  • Garmin Ultra Race
  • Garmin SwimRun Series
  • Triathlon Series TTT
  • ILF Triathlon