Elemental Tri Series Blachownia 2019 - dystans sprinterski Pokaż

Lista startowa Triathlon - Triathlon Sprint 0,75-20-5

Lista główna

Name City Age group Start number
Anyszkiewicz Jakub Warka 16-17 68
Arabas Krzysztof Częstochowa 24-… 32
Baj Joanna Marcinkowice 16-17 55
Bambynek Andrzej Lubliniec 24-… -
Behounek Magdalena Zakopane 24-… 87
Biedroń Jarosław Kraków 24-… 60
Błaszczyk Agnieszka Aleksandrów Łódzki 24-… 116
Bohater Paulina Wrocław 18-19 95
Brol Piotr Siemianowice Śląskie 24-… 47
Bura Dominika Wrocław 18-19 74
Bużycka Maja Mława 18-19 89
Cieślik Piotr Bełchatów 24-… 86
Czarnowicz Justyna Sokółka 24-… 48
Dańkowski Dominik Wrocław 18-19 111
Dębińska Kinga Częstochowa 24-… 108
Dudek Bartosz Katowice 24-… -
Duraj Marek Cięcina 24-… 21
Dworaczek Grzegorz Bytom 24-… 91
Fryda Marek Gliwice 24-… 57
Gałązka Anna Złoty Potok 20-23 23
Gamza-Błaszczyk Bogusława Siemianowice Śląskie 24-… 29
Gawryś Bartłomiej Siemianowcie Śląskie 24-… 52
Gibalski Kajetan Rościsławice 18-19 106
Gonera Piotr Mykanów 24-… 78
Gonska Szymon Studzionka 18-19 105
Goryński Dawid Susz 18-19 11
Góra Paweł Częstochowa 20-23 17
Gretka Olga Łódź 24-… 19
Hanak Aleksander Rybnik 24-… 80
Hanasiewicz Paweł Kraków 24-… 15
Hrynkiewicz Przemysław Sosnowiec 24-… 61
Izart Bartosz Częstochowa 24-… 18
Jarliński Michał Rumia 20-23 6
Jarski Paweł Grodzisk Mazowiecki 24-… 22
Juszkowiec Daniel Warszawa 20-23 10
Kaźmierczak Hanna Warszaws 24-… -
Klementowski Jan Wrocław 24-… 97
Klęka Marcin Bełchatów 24-… 110
Knez Anna Kraków 24-… -
Kołodziej Mateusz Katowice 16-17 100
Kołodziej Ziemowit Katowice 24-… 38
Komorowicz Piotr Zaborów 24-… -
Komsta Mateusz Pyskowice 20-23 121
Komsta Michał Gliwice 24-… 112
Kopańska Kinga Bieruń 24-… -
Kowalczyk Jarosław Opole 24-… 72
Kowalski Kuba Gniezno 18-19 7
Kozaczkiewicz Marcel Wrocław 16-17 120
Kozłowski Adrian Wrocław 24-… 83
Kuciński Michał Łódź 24-… 59
Kuciński Przemysław Łódź 24-… 63
Kukurba Mikołaj Gliwice 24-… 46
Kuś Patrycja Bielsko-Biała 24-… 79
Kuśmierz Grzegorz Kraków 24-… 69
Kwaśkiewicz Oliwia Dąbrowa Górnicza 20-23 67
Ledwan Krzysztof Częstochowa 24-… 31
Łatanik Aneta Aleksandria Druga 24-… 54
Łoński Tomasz Bełchatów 24-… 43
Łuczka Adam Rokietnica 16-17 93
Łyczak Lucjan Siemianowice Śląskie 24-… 73
Machera Rafał Koniecpol 24-… 53
Machowski Łukasz Zgorzelec 24-… -
Majcherek Mateusz Sulejówek 18-19 64
Malczewski Marcin Łódź 24-… 51
Malesa Daniel Łódź 24-… 85
Malina Amelia Sosnowiec 16-17 27
Malinowski Łukasz Tarnowskie Góry 24-… 50
Marcinek Tomasz Racibórz 24-… 1
Marzec Łukasz Dąbrowa Górnicza 24-… 88
Mateusz Czajkowski Kraków 16-17 76
Mąkosa Adrian Przedbórz 24-… 25
Michaś Patryk Nieporęt 16-17 114
Michniewicz Maciej Opole 24-… -
Mielke Dawid Bażanowice 16-17 41
Milczarek Adrian Częstochowa 24-… 56
Mirek Grzegorz Krzeszowice 24-… -
Miśkiewicz Piotr Mykanów 24-… -
Młynarska Józefina Kraków 16-17 13
Niepsuj Adam Łódź 24-… 65
Niewiadomski Artur Radzionków 24-… 35
Obuchowicz Natasza Raszyn 16-17 42
Ogrodnik Maciek Wrocław 20-23 40
Pabich Łukasz Opole 24-… 99
Pawik Izabela Strzyżowice 20-23 62
Pawłowski Kajetan Kraków 18-19 24
Pawłowski Marcin Kraków 24-… 84
Piech Robert Częstochowa 24-… -
Plich Anna Bełchatów 24-… 119
Polanowski Marek Kłobuck 24-… 71
Prokop Bartosz Ruda Śląska 16-17 -
Przedziński Konrad Częstochowa 24-… 122
Pytel Maria Starachowice 24-… -
Radłowski Karol Mikołow 24-… 49
Ramian Anna Kielce 20-23 36
Reks Aleksandra Wieliszew 18-19 16
Rembowski Jan Konstancin-Jeziorna 16-17 44
Reszke Sławomir Józefasław 24-… 33
Rogacz Grzegorz Racibórz 18-19 104
Sieradzan Olga Kielce 16-17 113
Sieradzan Przemysław Kielce 24-… 115
Sikora Marta Juszczyn 18-19 12
Skibiński Tomasz Częstochowa 24-… 58
Słomiński Sebastian Świebodzice 18-19 82
Słupek Roksana Rumia 20-23 8
Sobiech Pawel Legionowo 24-… 66
Sokołowski Julian Przeźmierowo 16-17 107
Stańczak Mariusz Warszawa 24-… 20
Stec Mariusz Szczyrk 24-… -
Stelmachowicz Jarosław Komprachcice 24-… 94
Stępień Adam Chorzów 24-… 77
Strózik Aleksander Blachownia 18-19 98
Sudak Grzegorz Milanówek 24-… 30
Sudak Magdalena Milanówek 18-19 101
Sudak Zuzanna Milanówek 18-19 109
Surówka Maciej Wilków 24-… -
Szmajduch Mariusz Mysłowice 24-… 90
Szoltysik Rafal Radzionków 24-… 34
Szymanowski Przemysław Końskie 24-… -
Szymura Rafał Katowice 24-… 70
Śliwka Jakub Błonie 20-23 9
Świsterska Julia Wrocław 16-17 117
Tyndzik Eleonora Warszawa 16-17 102
Tyndzik Maria Warszawa 16-17 103
Wadełek Robert Warszawa 24-… 39
Wajda Wojciech Cieszyn 24-… 81
Welm Grzegorz Częstochowa 24-… -
Więcław Agnieszka Kraków 24-… 96
Wilk Adrian Police 20-23 92
Wiśniewska Katarzyna Warszawa 24-… -
Woszczek Michał Łódź 24-… 75
Wróblewski Artur Duchnice 24-… 14
Zachwieja Agata Gniezno 18-19 118
Zając Wojciech Radzionków 24-… 37
Zaleski Kacper Czarna Białostocka 18-19 -
Zarębski Michał Częstochowa 24-… 28
Zieliński Mirosław Nieporęt 24-… 45
Zielski Oliwier Iława 18-19 -
Zoremba Jan Tarnowskie Góry 24-… 26
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Triminator
  • Garmin Ultra Race
  • Garmin SwimRun Series
  • Triathlon Series TTT
  • ILF Triathlon