Garmin MTB Series Kolbudy 2019 - dystans Maxi (50 km) - edycja wiosenna Pokaż

Lista startowa Kolarstwo MTB - Maxi

Lista główna

Name City Age group Start number
Aleksa Radek Gdansk 30-39 1014
Bogdziewicz Michał Gdańsk 40-49 1001
Bońkowski Jarosław Gdańsk 50-59 1045
Brunke Leszek Gdańsk 50-59 1087
Brzeziński Artur Lębork 30-39 1093
Buczyński Arkadiusz Gdańsk 40-49 1011
Burnicki Rafał Bytów 40-49 1137
Czajkowski Mariusz Grudziądz 40-49 1098
Ebertowski Przemyslaw Gdynia 30-39 1121
Eronin Mikhail Kaliningrad 60-69 1141
Falkowski Michał Malbork 40-49 1012
Felon Michał Gdynia 40-49 1082
Fiałkowski Łukasz Czerniewo 40-49 1138
Filipiuk Tomasz Inowrocław 40-49 1042
Frydrychowicz Jacek Gdańsk 40-49 1021
Gąsiorowski Leszek Gdańsk 50-59 -
Gogulski Grzegorz Toruń 40-49 1083
Goliński Mariusz Gdynia 50-59 1107
Gołębicki Paweł Gdańsk 30-39 1075
Gruszecki Damian Gdańsk 30-39 1017
Grzędzicki Rafał Grudziądz 30-39 1069
Guż Andrzej Gdańsk 30-39 1101
Heleniak Adam Gdańsk 30-39 1054
Jagiełło Anna Gdańsk 30-39 -
Jakusz Przemysław Wejherowo 30-39 -
Jarczewski Szymon Malbork 30-39 -
Jedynak Tomasz Gdańsk 18-29 1040
Juchniewicz Tomasz Toruń 18-29 1022
Jurczak Paweł Grudziądz 30-39 1133
Jurczak Piotr Bydgoszcz 30-39 1041
Kaczorowski Tomasz Gdańsk 40-49 1068
Kaiser Andrzej Bytów 40-49 1051
Kalinowski Andrzej Gdańsk 40-49 1046
Kasprzak Radosław Gdynia 40-49 1024
Kawałkowski Borys Gdańsk 30-39 1030
Klekowski Adrian Kwidzyn 30-39 1119
Knapiński Kamil Pogórze 30-39 1117
Kołodzik Grzegorz Żarnowiec 18-29 1023
Koniuszewski Bartosz Gdańsk 30-39 1139
Kozłowski Robert Żyrardów 18-29 -
Kruszyński Kamil Toruń 40-49 1076
Kuczorska Katarzyna Rumia 30-39 1132
Kulesza Jacek Gdynia 50-59 1128
Kurzyński Krystian Gdynia 40-49 -
Leciejewski Mateusz Człuchów 18-29 1039
Ledworowski Jakub Bydgoszcz 18-29 -
Lewandowski Paweł Gdynia 30-39 1016
Lipinski Daniel Toruń 18-29 1106
Lipski Marcin Jastrzebia Góra 40-49 1072
Ludwiniak Konrad Gdańsk 30-39 1095
Machowska Justyna Gdansk 30-39 1038
Majkowski Daniel Reda 30-39 1111
Migowski Łukasz Piechcin 30-39 1018
Mrozowski Sławomir Sopot 30-39 1090
Nadolski Łukasz Gdańsk 30-39 1036
Najdrowski Rafał Grudziadz 40-49 1085
Niski Paweł Gdańsk 30-39 1019
Pastusiak Marcin Człuchów 30-39 1118
Paszkudzki Krzysztof Gdańsk 30-39 1062
Pawełczyk Marek Warszawa-Wesoła 40-49 1088
Pietrosiuk Michał Gdańsk 30-39 1080
Polus Piotr Bydgoszcz 18-29 1005
Prusinowski Bernard Gdynia 30-39 1028
Przekop Michał Suwałki 18-29 1091
Radny Dariusz Gowino 40-49 1127
Rapciak Rafał Kokoszkowy 40-49 1064
Robowski Paweł Gdynia 18-29 1096
Rodziewicz Krzysztof Szczecinek 40-49 1114
Rogowski Leszek Gdańsk 40-49 1032
Romanowski Mateusz Stare Pole 18-29 1097
Rompa Katarzyna Wejherowo 30-39 1066
Rzeszutek Piotr Sierakowice 18-29 1002
Rzeszutek Tomasz Sierakowice 18-29 1052
Rzoska Rafał Gdańsk 30-39 1043
Sadowski Piotr Gdańsk 40-49 1031
Sajenko Adam Gdańsk 18-29 1104
Sienkiewicz Patryk Gdynia 40-49 1029
Sień Dawid ŚWIECIE 40-49 1135
Stawicki Marcin Kowale 40-49 -
Stolp Wojtek Chojnice 40-49 1086
Strzelecki Paweł Lębork 18-29 1134
Szczęsny Tomasz Gdańsk-Kowale 40-49 1130
Szczygielski Pawel gdansk 30-39 1100
Szerla Tomasz Gościcino 40-49 1116
Szewczyk Mateusz Zawiercie 18-29 1081
Szopa Krzysztof Inowrocław 30-39 1044
Szturo Rafał Lubicz Górny 40-49 1034
Szymański Artur Gdańsk 50-59 1035
Torzewski Jacek Bydgoszcz 40-49 1109
Torzewski Sebastian Bydgoszcz 18-29 1110
Trapp Michał Gdańsk 40-49 1077
Wawrzyniak Tomek Gdynia 30-39 1048
Wesołowski Artur Gdańsk 40-49 1113
Wielbiński Grzegorz Gdańsk 40-49 1108
Wilczyńska Dominika Gdańsk-Wrzeszcz 40-49 1140
Wiśniewski Dariusz Gdynia 50-59 1026
Wojciszke Wojciech Gdansk 30-39 1015
Wolanin Jakub Malbork 30-39 1025
Wydrowska Elżbieta Gdańsk 30-39 1049
Zabrocka Aleksandra Kościerzyna 30-39 1003
Zaczeniuk Adam Gdańsk 40-49 1120
Zaleski Wojciech Otomin 40-49 1136
Zamoński Mariusz Borzechowo 30-39 -
Zarzycki Arkadiusz Gdańsk 40-49 1084
Zastawny Krzysztof Gdańsk 18-29 1050
Zielonka Maciej Sopot 30-39 1126
Zięba Maciej Szczecinek 40-49 1071
Ziółkowski Bogumił Gdynia 30-39 1122
Złomańczuk Michał Straszyn 30-39 1013
Zupa Wojciech Bydgoszcz 50-59 1027
Zwolak Leszek Gdańsk 40-49 1112
Żuchliński Adam Suchy Dwór 50-59 -
Żukotyński Tomir Grupa 40-49 1073
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Triminator
  • Garmin Ultra Race
  • Garmin SwimRun Series
  • Triathlon Series TTT
  • ILF Triathlon