Bieg na Piątkę Gdańsk 2019 Pokaż

Lista startowa Bieganie - Bieg 5km

Lista główna

Name City Age group Start number
Adamczyk Ewa Gdansk 30-39 -
Adamowicz Michał Wojnicz 20-29 5616
Andryszak Justyna Gdańsk 30-39 -
Arendt Agnieszka Gdańsk 40-49 5651
Armatowska Agnieszka Jagatowo 40-49 -
Armatowski Artur Jagatowo 40-49 -
Bagiński Tomasz Gdańsk 30-39 5709
Bałdyga Paweł Pisz 40-49 -
Banaś Anna Gdańsk 30-39 5556
Baumgart Marta Straszyn 30-39 -
Bejer Paulina Gdańsk 20-29 5662
Benderska Katarzyna Kwidzyn 40-49 5635
Beyer-Wróblewska Monika Gdynia 40-49 5508
Biernat Beata Gdańsk 40-49 5553
Bilińska Katarzyna Banino 30-39 -
Bluma Agata Wejherowo 30-39 -
Błaszczuk Maja Gdynia 30-39 -
Błądek Rafał Nowa Wieś Malborska 40-49 5546
Bogdan Natalia Gdańsk 30-39 5644
Bogdańska Żaneta Gdańsk 30-39 5681
Bondar Maksym Gdansk Wrzeszcz 20-29 5718
Bonowska Monika Poznań 40-49 5526
Borowski Kamil Ostróda 30-39 -
Boruch Katarzyna Zgierz 40-49 5512
Brac Marian Grudziądz 60-… 5692
Bramowicz Jacek Gdańsk 30-39 -
Bury Liliana Reda 30-39 5674
Butkiewicz Anna Sopot 30-39 5604
Cała Bartosz Bytów 40-49 5576
Chyhrina Nina Lviv 30-39 -
Ciecholińska Kamila Borkowo 40-49 -
Cieplińska Wioletta Warszawa 40-49 5587
Cieślak Agnieszka Łódź 30-39 5642
Co Rochelle Alvarez Sydney 20-29 5694
Cysewska Weronika Grudziądz 20-29 5637
Czarnecka Magdalena Wejherowo Śmiechowo 30-39 5533
Czermińska Irmina Gdańsk 20-29 -
Danelska Monika Ostróda 30-39 5574
Daniszewska Martyna Gdańsk 18-19 5660
Dąbrowicz Agnieszka Kutno 20-29 -
Denert Jan Augustów 20-29 5567
Dobrowolska Hanna Gdańsk 30-39 5550
Dominiak Dariusz Gdańsk 40-49 5598
Domnik Danuta Rumia 50-59 5720
Domnik Marek Rumia 50-59 5721
Drygas Aleksandra Gdańsk 40-49 5547
Dunajewska Joanna Gdańsk 40-49 -
Dunajewski Maksym Gdańsk 16-17 5602
Dunajewski Paweł Gdańsk 40-49 5603
Duszyńska Natalia Tczew 20-29 5537
Frankiewicz Karolina Gdańsk 30-39 5711
Gajowniczek Anna Gdańsk 20-29 5502
Gawin Marta Gdynia 30-39 -
Gergelewicz Robert Gdańsk 40-49 5683
Gibowicz Joanna Gdańsk 30-39 5586
Głombiowska Zuzanna Gdynia 20-29 5541
Głowacka Anna Elbląg 40-49 5518
Goluch Adam Gdańsk 30-39 5686
Goluch Joanna Gdańsk 30-39 5710
Gołata Bogusław Inowrocław 60-… 5614
Gołuńska Hanna Gdańsk Wrzeszcz 30-39 -
Góra Beata Gdańsk 40-49 5558
Górecka Roksana Gdynia 40-49 5601
Górska Adrianna Gdansk 20-29 5689
Grabowski Błażej Kaczory 40-49 5655
Gumkowska Liliana Gdańska 40-49 5638
Gumkowski Dariusz Gdańsk 40-49 5639
Gurfinkiel Łukasz Gdańsk 30-39 5698
Hajdukiewicz Agnieszka Olsztyn 40-49 5634
Hejka Wladek Kartuzy 40-49 -
Hoppe Katarzyna Studzienice 30-39 5568
Iwaniuk Jacek Bydgoszcz 40-49 5590
Iwaniuk Mateusz Bydgoszcz 16-17 5591
Jachimowicz Bartosz Gdańsk 30-39 5678
Jagłowska Joanna Gdynia 30-39 5506
Jakubczak Marta Gdańsk 20-29 5676
Jarczewska Renata Goleniów 50-59 -
Jasiński Tadeusz Gdańsk 60-… 5585
Jasionowska Małgorzata Gdańsk 30-39 5583
Jaszczerska Ewelina Siwiałka 20-29 5697
Jażdżewski Zygmunt Gdańsk 60-… 5584
Jereczek Grzegorz Gdańsk 30-39 5704
Kaczor Rafał Straszyn 30-39 5617
Kalinowska Agnieszka Gdańsk 40-49 5702
Kalinowski Jan Gdańsk 50-59 5599
Kalkowska Katarzyna Gdynia 40-49 5723
Kalkowski Tadeusz Gdynia 40-49 5722
Kałas Magdalena Gdańsk 20-29 5569
Kałowska Marta Gdańsk 30-39 5612
Kaputa Piotr Kraków 30-39 5610
Karbowski Michał Gdańsk 30-39 5594
Kaszczyk Weronika Gdańsk 20-29 5570
Kelsz - Karlińska Dorota Gdańsk 20-29 5577
Kerlin Natalia Gdańsk 20-29 5687
Kiełbasa Konrad Gdynia 30-39 5700
Kiman Sebastian Pruszcz Gdański 30-39 5724
Knapik Alicja Gdańsk 30-39 5696
Koczwara Anna Kraków 30-39 5652
Koguciuk Grzegorz Warszawa 30-39 5680
Kołaczyńska Monika Pogórze Gmina Kosakowo 40-49 5579
Konarska Marta Gdańsk 20-29 -
Konarzewska Agnieszka Rumia 40-49 5519
Konarzewski Krzysztof Rumia 16-17 5520
Konkel Grzegorz Władysławowo 40-49 5715
Konkel Kacper Rumia 18-19 5716
Koperska Anna Budy Janowskie, Mińsk Mazowiecki 20-29 5613
Koprowska Hanna Gdańsk 30-39 5607
Kosianowska Monika Malbork 50-59 5538
Koszela Marcin Zalasewo 40-49 5531
Kotwicka Marta Nidzica 20-29 5677
Kouka Aliaksandr Luninets 30-39 -
Kowalczyk Joanna Borkowo 30-39 5643
Kowalski Tomasz Nowa Wieś Malborska 40-49 5557
Kozłowski Adrian Połczyn-Zdrój 30-39 -
Kratiuk Anna Warszawa 30-39 5633
Krauze Alicja Malbork 18-19 -
Król Jagoda Ludwików 20-29 5670
Kruczkowski Paweł Grudziądz 20-29 -
Krysiak Urszula Szczerców 40-49 5621
Kucharska Marta Gdańsk 16-17 5589
Kuczyńska Barbara Wrocław 40-49 5560
Kufel Jarosław Gdańsk 30-39 5611
Kulczycki Jan Gdańsk 60-… 5503
Kuncewicz Monika Gdansk 40-49 5596
Kurpiewski Krzysztof Gdańsk 40-49 5690
Kusio Marzena Osowiec 30-39 5521
Kużaj Sławomir Piła 50-59 5657
Kwiatkowska Justyna Nowy Dwór Gdański 30-39 5595
Ladziński Zbigniew Gdańsk 40-49 5605
Legaszewski Roman Skórcz 30-39 -
Lesniowska Anna Gdańsk - Nowy Port 30-39 5551
Leszczynska-Wiloch Magdalena Gdańsk 30-39 5619
Lewandowski Przemysław Sopot 30-39 5554
Lewicki Konrad Sopot 40-49 5645
Lewicki Michał Gdansk 30-39 5706
Lewko Michał Braniewo 30-39 5530
Lopacinska Monika Gdynia Karwiny 40-49 -
Lorek Maciej Banino 50-59 5719
Lorenczewska Anna Wejherowo 30-39 -
Lutostański Adam Międzyrzecz 30-39 5624
Łaciak Kinga Węgrzce Wielkie 30-39 5691
Łęcki Krzysztof Żyrardów 20-29 5588
Łokucijewski Patryk Gdańsk 20-29 5552
Łuczak-Jereczek Anna Gdańsk 30-39 5705
Ługowska Wioletta Skępe 40-49 5679
Maciejczak Karolina Pila 40-49 5658
Mackowska Paulina Lebork 30-39 5563
Makowska Izabela Gdynia 60-… 5673
Malinowska Katarzyna Gdańsk 20-29 -
Malinowski Damian Gdańsk 30-39 5539
Małodobry Krzysztof Barlinek 50-59 5513
Maternowska Aleksandra Gdańsk 20-29 5505
Miączyńska Justyna Gdańsk 30-39 5622
Mielewczyk Justyna Reda 30-39 5675
Mikołajczyk Anna Rotmanka 30-39 5514
Miłejko Karolina Grzybno 40-49 5523
Mizura-Stencel Anetta Starogard Gdanski 40-49 5631
Niemczyk Urszula Chojnice 30-39 5555
Nienartowicz Kamila Sopot 40-49 -
Niewińska Beata Gdańsk 50-59 5509
Nowakowska Anna Kowale 40-49 5597
Olszewski Michał Włocławek 20-29 5606
Oremus Zuzanna Warlubie 18-19 -
Osiecka Alicja Gdańsk 16-17 5671
Osinska Beata Gdansk 40-49 5504
Ossowska Małgorzata Gdańsk 30-39 5524
Ostrowska Karolina Elbląg 30-39 -
Ośko Maciej Grudziądz 20-29 5543
Pajek-Sielicka Agnieszka Elbląg 30-39 5517
Panek Aneta Gdynia 40-49 5532
Paszkowski Piotr Gdańsk 20-29 -
Pawelska Kamila Dębogórze 20-29 5528
Pekrul Wojciech Gdańsk 20-29 5629
Pieterwas Joanna Grupa 30-39 5593
Pieterwas Patryk Dragacz 16-17 5592
Piotrowicz-Gnyp Sylwia Różyny 40-49 5515
Piotrowska Dominika Pinczyn 20-29 -
Pohlid-Doda Anna Susz 30-39 5665
Pokojska Martyna Gdańsk 20-29 5578
Pomagruk Łukasz Gdańsk 30-39 5693
Popowski Dariusz Inowrocław 50-59 5564
Przewłócka Anna Gdańsk 30-39 5626
Psiuk Hubert Rybno 20-29 5685
Psiuk Joanna Rybno 50-59 5684
Pulczyński Robert Starzyno 16-17 5641
Reiss Amadeusz Kolbudy 20-29 -
Reszczyński Paweł Kościerzyna 30-39 5630
Rosińska Karolina Gdańsk 30-39 5562
Różańska Magdalena Warszawa 40-49 5559
Różańska Zosia Warszawa 16-17 5572
Różański Robert Warszawa 50-59 5573
Rudek Małgorzata Rumia 40-49 5516
Rudnicka Mariola Gdańsk 30-39 5620
Rutkowski Seweryn Gdańsk 20-29 5699
Rzepecka Aleksandra Elblag 30-39 -
Sankowska Ewelina Gdynia 40-49 5600
Sciepuro Karolina Gdańsk 30-39 5653
Segin Małgosia Zalewo 30-39 5714
Serkowska Anna Kartuzy 40-49 -
Seroka Barbara Gdańsk 30-39 5654
Sidorowicz Anna Malbork 60-… 5701
Sieniawski Adam Gdańsk 50-59 5713
Skocka Ania Rumia 40-49 -
Skrzeczowski Bartosz Gdańsk 30-39 5640
Skrzypkowska Estera Strzepcz 16-17 5669
Skupin Jola Gdańsk 30-39 5663
Sobczak Agnieszka Rumia 30-39 5534
Sobolewska Aleksandra Gdańsk 30-39 -
Sobolewska Aleksandra Bydgoszcz 20-29 5529
Sowa Renia Elbląg 40-49 5525
Stacherski Łukasz Przedbórz 30-39 5575
Staniszewski Jerzy Gdańsk 60-… 5536
Stencel Karolina Chwaszczyno 40-49 5668
Stepanov Aleksandr Kaliningrad 20-29 5511
Swat Jakub Krynica Morska 16-17 5581
Swat Katarzyna Krynica Morska 40-49 5582
Syrewicz Małgorzata Gdańsk 40-49 5580
Szady Elżbieta Gdańsk 30-39 5565
Szałczyńska Dagmara Bartąg 30-39 5647
Szamocki Kacper Gdańsk 30-39 5717
Szenk Marta Bydgoszcz 30-39 5522
Sznajder Anna Pisz 20-29 5544
Sznajder Beata Pisz 50-59 5542
Szpek Joanna Gdańsk 30-39 5649
Szpek Paweł Gdańsk 30-39 5650
Szpilman Katarzyna Gdynia 50-59 -
Szufranowicz Katarzyna Szczecin 40-49 5625
Szufranowicz Marcin Szczecin 18-19 5627
Szulc Katarzyna Gdańsk 30-39 5535
Szyler Andrzej Gdańsk 50-59 5510
Szymański Jacek Skórka 50-59 5661
Szymkowicz Patrycja Gdansk 30-39 5548
Ślusarczyk Kasper Opole 30-39 5695
Śmigielska Kinga Drużbice 20-29 5666
Śnieg Malwina Kwidzyn 30-39 5648
Świątkowski Dariusz Bojano 40-49 5566
Świrszcz Andrzej Małogoszcz 30-39 -
Tarnicka Edyta Gdansk 40-49 5608
Taurogiński Krzysztof Pasłęk 20-29 5628
Toporek Aleksandra Gdynia 40-49 5507
Toporek Rafał Przodkowo 40-49 -
Torlinska Aleksandra Gdynia 30-39 5659
Trochowska Dominika Elbląg 20-29 5632
Tucholska Karolina Łęczyca 20-29 5664
Turska Justyna Poznań 20-29 5540
Urbanowicz Agnieszka Malbork 30-39 5667
Urtnowski Henryk Gdańsk 60-… 5656
Walter Sebastian Straszyn 40-49 5561
Wasielewska Natalia Gdańsk 30-39 5725
Wawrzyniak Anna Gdynia 40-49 5501
Wejkuć Dawid Mrągowo 16-17 -
Wielechowska Magdalena Ciechanów 30-39 5623
Wilkus Joanna Gdańsk 40-49 -
Winiarska Anita Gdańsk 50-59 5545
Wiśniewska Patrycja Gdynia Chylonia 20-29 5703
Witt Elżbieta Żukowo 40-49 5636
Wojcieszak Radosław Gdynia 40-49 5615
Wojnarowska Weronika Gdynia 30-39 5708
Wojtyniak Karolina Medyka 20-29 5712
Wołejko-Pionke Paulina Gdańsk 20-29 5682
Wrzosek Sylwia Gdańsk 40-49 5646
Wycichowski Tomasz Gdańsk 16-17 5549
Wytrwał Barbara Gdynia 40-49 5688
Zalewska Hanna Toruń 40-49 5609
Zarzycka Sylwia Gdańsk 20-29 -
Zarzycki Mariusz Gdynia 50-59 5527
Zauer Małgorzata Gdynia 40-49 -
Zawadzki Kazimierz Mierzeszyn 50-59 -
Zduńczyk Grzesiek Gdańsk 30-39 5618
Zielińska Małgorzata Elbląg 40-49 -
Zieliński Radosław Bydgoszcz 30-39 5672
Zubek Anna Gdańsk 40-49 5571
Źrebiec Klaudia Gdańsk 20-29 5707
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Triminator
  • Garmin Ultra Race
  • Garmin SwimRun Series
  • Triathlon Series TTT
  • ILF Triathlon