Castle Triathlon Malbork 2020 im. Bartosza Kubickiego - dystans 1/8 Ironman Pokaż

Lista startowa Triathlon - 1/8 Ironman 0,475-22,5-5,275

Sztafety

Name City Age group Start number
Wnuk Aleksandra (Jachim - Poleszak Joanna, Mathea Katarzyna) Sztum 60-… 525
Wrobel Mateusz (Aleksandra Wróbel, Łukasz Wróbel) Fabianki 30-39 512

Lista główna

Name City Age group Start number
Biegun Tomasz Szczecin 30-39 518
Błach Wojciech Sosnowiec 30-39 528
Bollin Michal Tczew 40-49 524
Chlosta Kuba Kostrzyn Nad Odra 16-17 539
Ciemna Joanna Wolin 40-49 535
Cieszyński Artur Gdańsk -Borkowo 40-49 -
Danielek Ewa Warszawa 30-39 -
Flak-Wancerz Anna Katowice 30-39 517
Frankiewicz Karolina Gdańsk 30-39 515
Frankiewicz Szymon Gdańsk 30-39 516
Frąckowski Łukasz Bydgoszcz 20-29 519
Gwiazda Katarzyna Opole 30-39 -
Kaiser Barbara Gdańsk 20-29 522
Kisiel Mariusz Chotomów 40-49 521
Krasińska-Mitura Ewa Rumia 40-49 520
Kucharski Marek Golub-Dobrzyń 40-49 -
Kwasiuk Karolina Poznań 20-29 514
Leszczynski Piotr Plock 50-59 -
Łączyński Cezary Pomiechówek 30-39 526
Malanowski Jarosław Płock 60-… 527
Martynowicz Maria Brzoza 40-49 513
Nagow Michał Bydgoszcz 40-49 -
Napiorkowski Maciej Malbork 30-39 -
Otworowska Barbara Piła 30-39 -
Perchaluk - Mandat Joanna Jastrzębie Zdrój 30-39 531
Połeć Robert Iława 40-49 533
Połom Adam Gdańsk 30-39 -
Prędota Bartosz Warszawa 16-17 -
Pulczyński Robert Starzyno 16-17 -
Pupek Patrycja Przyjaźń 30-39 532
Roszyński Paweł Braniewo 30-39 -
Różański Karol Toruń 30-39 538
Rusak Łukasz Gdynia 40-49 -
Skwara Agnieszka Warszawa 30-39 529
Szombierska Monika Lubsko 30-39 534
Szymaniewski Paweł Gdańsk 40-49 537
Walczak Grzegorz Ruda Śląska 30-39 530
Wnuk Aleksandra (Jachim - Poleszak Joanna, Mathea Katarzyna) Sztum 60-… 525
Wrobel Mateusz (Aleksandra Wróbel, Łukasz Wróbel) Fabianki 30-39 512
Wysocki Piotr Pelplin-Kulice 40-49 511
Zieliński Henryk Kwidzyn 60-… 523
Zięba Agnieszka Dzierzgoń 30-39 536
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Triminator
  • Garmin Ultra Race
  • Garmin SwimRun Series
  • Triathlon Series TTT
  • ILF Triathlon