Castle Triathlon Malbork 2020 im. Bartosza Kubickiego - dystans 1/8 Ironman Pokaż

Lista startowa Triathlon - 1/8 Ironman 0,475-22,5-5,275

Sztafety

Name City Age group Start number
Wnuk Aleksandra (Jachim - Poleszak Joanna, Mathea Katarzyna) Sztum 60-… 525
Wrobel Mateusz (Wróbel Aleksandra, Nagow Michał) Fabianki 30-39 512

Lista główna

Name City Age group Start number
Alicki Paweł Gdańsk Przymorze 30-39 579
Biegun Tomasz Szczecin 30-39 518
Błach Marek Oleśnica 40-49 556
Błach Wojciech Sosnowiec 30-39 528
Bobek Agnieszka Warszawa 20-29 559
Bollin Michal Tczew 40-49 524
Chałubiński Karol Słupsk 30-39 -
Chlebowski Jerzy Warszawa 60-… -
Chlosta Kuba Kostrzyn Nad Odra 16-17 539
Chrapkowski Marcel Włocławek 30-39 584
Ciamciak Olaf Chodzież 20-29 -
Ciemna Joanna Wolin 40-49 535
Cieszyński Artur Gdańsk -Borkowo 40-49 -
Danielek Ewa Warszawa 30-39 -
Dembczyński Michał Gdańsk 20-29 544
Dubicki Dawid Rokitki 30-39 555
Dwojaczna-Chrapkowska Anna Włocławek 30-39 585
Dziembowski Łukasz Radwanice 30-39 573
Flak-Wancerz Anna Katowice 30-39 517
Frankiewicz Karolina Gdańsk 30-39 515
Frankiewicz Szymon Gdańsk 30-39 516
Frąckowski Łukasz Bydgoszcz 20-29 519
Gierasimiuk Grzegorz Warszawa 30-39 562
Gwiazda Katarzyna Opole 30-39 -
Hubczak Michał Żywiec 16-17 582
Hubczak Stanisław Żywiec 16-17 -
Ignatowicz Andrzej Warszawa 40-49 586
Jarczewski Tomasz Malbork 30-39 542
Jezierska Karina Warszawa 40-49 -
Jędrzejewski Daniel Nowa Wieś Rzeczna 40-49 591
Kaiser Barbara Gdańsk 20-29 522
Kanigowski Dariusz Płock 60-… 558
Kisiel Mariusz Chotomów 40-49 521
Kleinowski Krzysztof Kobylanka 50-59 -
Korobczyńska Katarzyna Dębno 20-29 572
Krasińska-Mitura Ewa Rumia 40-49 520
Kubalewski Krzysztof Bydgoszcz 20-29 549
Kubalewski Paweł Warszawa 20-29 -
Kucharski Marek Golub-Dobrzyń 40-49 -
Kuchta Izabela Radomia 40-49 561
Kufel Grzegorz Lublin 30-39 -
Kuś Maciej Mazańcowice 14-15 588
Kwasiuk Karolina Poznań 20-29 514
Kwiecinska Marta Poznań 30-39 -
Kwintal Jan Krępsko 40-49 540
Lech Mirosław Brzeg 30-39 -
Leniart Mirosław Rzeszów 30-39 -
Leszczynski Piotr Plock 50-59 554
Leśniewska Izabela Wrocław 40-49 569
Lewiński Andrzej Gdynia 40-49 580
Łatanik Aneta Aleksandria Druga 40-49 578
Łączyński Cezary Pomiechówek 30-39 526
Łukaszów Lucyna Gdansk 40-49 568
Malanowski Jarosław Płock 60-… 527
Malinowski Artur Maksymilianowo 50-59 553
Masiak Piotr Malbork 20-29 570
Michałowski Łukasz Poznań 30-39 550
Mosiński Andrzej Płock 50-59 565
Napiorkowski Maciej Malbork 30-39 -
Niecko Krzysztof Gdańsk 30-39 571
Niedźwiecka Zuzanna Sopot 18-19 -
Nita Igor Warszawa - Polska 16-17 545
Otworowska Barbara Piła 30-39 -
Pastewski Tomasz Grudziądz 40-49 560
Pawiński Maciej Łódź 30-39 -
Pekrul Wojciech Gdańsk 20-29 541
Perchaluk - Mandat Joanna Jastrzębie Zdrój 30-39 531
Piełuć Alicja Gdańsk 18-19 589
Połeć Robert Iława 40-49 533
Połom Adam Gdańsk 30-39 -
Prawdzik-Dziądziak Agnieszka Ełk 40-49 576
Prędota Bartosz Warszawa 16-17 546
Prędota Krzysztof Warszawa 40-49 547
Przyborkiewicz Krzysztof Toruń 40-49 -
Pulczyński Robert Starzyno 16-17 574
Pupek Patrycja Przyjaźń 30-39 532
Raszowski Jakub Ząbki 30-39 551
Roszyński Paweł Braniewo 30-39 -
Różański Karol Toruń 30-39 538
Rusak Łukasz Gdynia 40-49 -
Sikora Joanna Gdańsk 60-… 577
Skok Weronika Malbork 16-17 564
Skwara Agnieszka Warszawa 30-39 529
Sopyło Stefan Warszawa 30-39 -
Sosnowski Krzysztof Warszawa 30-39 563
Syrewicz Małgorzata Gdańsk 40-49 587
Szombierska Monika Lubsko 30-39 534
Szymaniewski Paweł Gdańsk 40-49 537
Śliwiński Krystian Stare Grochale 30-39 575
Śmieszny Marcin Olsztyn 30-39 552
Turek Tomasz Kłodzko 40-49 548
Urbanowicz Michał Gdynia 30-39 557
Walczak Daniel Sosnowiec 20-29 583
Walczak Grzegorz Ruda Śląska 30-39 530
Wasilewska Luiza Łubianka 30-39 567
Wiącek Magdalena Piła 40-49 -
Witkowski Maurycy Kwidzyn 20-29 543
Wnuk Aleksandra (Jachim - Poleszak Joanna, Mathea Katarzyna) Sztum 60-… 525
Wrobel Mateusz (Wróbel Aleksandra, Nagow Michał) Fabianki 30-39 512
Wysocki Piotr Pelplin-Kulice 40-49 511
Zabrocki Łukasz Tczew 30-39 581
Zamarripa Karolina Gdynia 20-29 513
Zieliński Henryk Kwidzyn 60-… 523
Zięba Agnieszka Dzierzgoń 30-39 536
Zymliński Robert Wrocław 50-59 590
Żyliński Paweł Dąbrowa 30-39 566
Żywuszko Wioletta Elbląg 40-49 -
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Triminator
  • Garmin Ultra Race
  • Garmin SwimRun Series
  • Triathlon Series TTT
  • ILF Triathlon