Castle Triathlon Malbork 2020 im. Bartosza Kubickiego - dystans 1/4 Ironman Pokaż

Lista startowa Triathlon - 1/4 Ironman 0,95-45-10,55

Sztafety

Name City Age group Start number
Brzezicka Kornelia (Marcin Brzezicki, Milena Bugała) Wolin 35-39 73

Lista główna

Name City Age group Start number
Annusewicz Stanisław Poznań 35-39 -
Baran Marcin Poznań 30-34 53
Bielski Bartłomiej Lublin 35-39 79
Bocheńska Ewa Warszawa Ursynów 40-44 58
Bogusz Krzysztof Cybinka 25-29 122
Bronk Marcin Reda 30-34 136
Brzezicka Kornelia (Marcin Brzezicki, Milena Bugała) Wolin 35-39 73
Bułka Rafał Niemcz 50-54 124
Cheda Krzysztof Gdańsk 45-49 -
Cherskaia Valeriia Kaliningrad 30-34 65
Cichowski Janusz Elbląg 35-39 41
Cłapa Joanna Gdansk 40-44 54
Czachorowski Piotr Warszawa 45-49 132
Czajkowski Grzegorz Warszawa 35-39 24
Czekalska Maria Poznań 35-39 71
Czerwiński Przemysław Świdnik 35-39 50
Czynsz Aleksander Reda 60-64 -
Dalecki Bartłomiej Rumia 40-44 61
Danielek Ewa Warszawa 35-39 38
Dembiński Piotr Toruń 25-29 115
Drzastwa Stanisław Wieszyno 18-24 141
Duchcik Marcin Gdańsk 40-44 105
Dyśko Wojciech Słupsk 35-39 -
Dziankowska Oliwia Wąbrzeźno 18-24 -
Dziubałka Jarosław Czapury 45-49 -
Furmanek Marcelina Poznan 25-29 102
Galiński Marcin Suchy Dwór / Gdynia 45-49 139
Głodowski Adam Warszawa (Bemowo) 35-39 118
Gołek Mateusz Kęty 35-39 103
Goszka Jakub Sząbruk 18-24 92
Górecki Michał Szczecin 18-24 127
Grehl Paweł Wrocław 40-44 56
Gruba Jacek Brzoza 60-64 64
Grzywalska Dominika Kraków 30-34 97
Gwiazdowski Dawid Poznań 30-34 -
Hartlinski Grzegorz Jaroty Olsztyn 35-39 91
Hartlinski Wojciech Patryki 35-39 98
Horodniczy Mariusz Łódź 35-39 42
Iwlof Michał Gdańsk 30-34 135
Jarmuzek Pawel Tarnowo Podgórne 45-49 121
Jarosiewicz Małgorzata Gdańsk 40-44 88
Jata Marta Lublin 35-39 99
Jelonek Łukasz Tarnowskie Góry 35-39 -
Jeż Arek Lubień 40-44 130
Kaleta Kamil Warszawa 35-39 76
Kałuziński Tomasz Malbork 40-44 67
Karczewski Sławomir Działdowo 50-54 -
Kasierski Paweł Poznań 55-59 37
Kędzia Tomasz Gdańsk 30-34 69
Kitkowski Maciej Osielsko 45-49 70
Klejna Waldemar Lubawa 25-29 48
Kluczyński Tomasz Mirków 55-59 -
Knoll David Malbork 40-44 117
Kocik Arkadiusz Łódź 50-54 47
Kocjan Karol Gdańsk 35-39 35
Kołaski Krzysztof Gdynia 30-34 32
Kołodziejczyk Tomasz Warszawa 45-49 -
Konefał Krzysztof Gdańsk 35-39 63
Konkel Bartosz Bydgoszcz 30-34 51
Kostrzewa Adam Barczewo 40-44 90
Kozłowski Rafał Łódź 40-44 43
Kromkowski Maciej Warszawa 40-44 116
Krysztofik Beniamin Warszawa 18-24 31
Kuprasz Tomasz Gdańsk 30-34 125
Kuśnierz Dariusz Bartoszyce 55-59 57
Kwasniewska Joanna Gdyni 25-29 -
Labacz Sebastian Warszawa 25-29 27
Lauba Katarzyna Poznań 25-29 -
Lenz Marek Gdansk 45-49 -
Lipiński Błażej Chojnice 35-39 -
Liputa Grzegorz Bolesławiec 30-34 137
Lis Przemyslaw Wojkowice Kościelne 70-… 89
Łabacz Arkadiusz Warszawa - Polska 18-24 34
Madany Michał Warszawa 40-44 129
Maduzia Marcin Pyrzyce 40-44 134
Maksymiuk Piotr Gdańsk 35-39 78
Marszałek Karina Gdynia 40-44 80
Marszałek Tomasz Gdynia 40-44 81
Matluch Piotr Komorniki 45-49 109
Matuch Piotr Komorniki 45-49 -
Matylewski Konrad Osiniec 25-29 39
Medwid-Fidler Marta Warszawa 35-39 138
Melkowski Marcin Iława 35-39 25
Michalski Przemysław Gdańsk 45-49 28
Mikołajczyk Kinga Szczecin 30-34 -
Morawiak Krzysztof Koszalin 25-29 85
Mordaka Maciej Bydgoszcz 35-39 74
Murach Agnieszka Ostrołęka 50-54 -
Niewiadomski Artur Radzionków 40-44 119
Niski Michał Gdynia 45-49 106
Novytskyi Vitalii Lutsk 40-44 93
Nowakowska-Kotas Marta Wrocław 40-44 123
Obierec Łukasz Wrocław 35-39 -
Ochmański Cyprian Gdańsk 18-24 94
Okuniewski Michał Gdańsk 30-34 52
Osiński Adam Bydgoszcz 45-49 126
Ostrowski Łukasz Gdynia 25-29 83
Ottenbreit Adrian Nowa Wieś Kącka 30-34 -
Otworowska Barbara Piła 35-39 62
Owczarek Jacek Piątkowisko 45-49 77
Ożibko Michał Warszawa 35-39 87
Pałkowski Jan Gdańsk 35-39 -
Paśko Franek Warszawa 35-39 100
Patzer Rafał Klaudyn 45-49 -
Perkowski Piotr Tarnowo Podgorne 35-39 49
Pędziwiatr Michał Warszawa 30-34 82
Pietrasik Przemysław Słupsk 40-44 36
Pietrasiuk Marcin Gdańsk 40-44 66
Pionke Patrycja Reda 25-29 45
Popek Maciej Włocławek 40-44 22
Prędota Krzysztof Warszawa 45-49 -
Prusaczyk Dawid Gdańsk 35-39 111
Przech-Fus Agnieszka Lublin 50-54 101
Pultowicz Łukasz Gdynia 35-39 95
Pupek Wojciech Przyjazn 30-34 33
Pyś Mateusz Władysławowo 30-34 -
Ratajczyk Krzysztof Słupca 35-39 133
Rusinek Mirosław Tarnowo Podgórne 40-44 -
Rutkowski Krzysztof Nowy Dwór Mazowiecki 35-39 104
Ryba Paweł Grabno 45-49 72
Rybka Jan Nowe Grocholice 35-39 75
Rzepka Anna Siekierki Wielkie 40-44 60
Sadłecki Paweł Grudziadz 45-49 -
Siwek Tomasz Czeladź 45-49 96
Skopowski Krzysztof Bydgoszcz 40-44 -
Skowroński Jarosław Olsztyn 30-34 -
Skwarczyńska Patrycja Malbork 25-29 44
Smoczyński Marek Tuchola 35-39 107
Socha Tomasz Gdańsk 40-44 -
Stępska Małgorzata Kraków 45-49 -
Strześniewski Janusz Toruń 55-59 -
Surlas Paweł Zakopane 18-24 23
Suwara Piotr Gdańsk 40-44 113
Szatrowski Radosław Gdynia 35-39 84
Szczepański Wojciech Rybnik 25-29 114
Szorkin Janusz Kalisz 40-44 -
Tejs Tomasz Lidzbark 25-29 112
Tomaszewski Michał Gdańsk 35-39 30
Truskolawska Ola Gdynia 40-44 40
Tuszynska Katarzyna Żukowo 45-49 -
Uciechowski Karol Nowe Skalmierzyce 35-39 59
Urbaniak Krzysztof Kraków 30-34 140
Wasilewska Joanna Warszawa 45-49 -
Wierucki Radosław Kowale 35-39 86
Witkowska Natalia Rzepnica 18-24 55
Wnuk Mateusz Poznań 35-39 131
Wojcieszak Przemysław Piła 50-54 46
Wojciul Justyna Kowary 30-34 -
Wołk Mariusz Rawa Mazowiecka 25-29 120
Wołkowycki Paweł Białystok 30-34 128
Wróbel Krzysztof Tomaszów Mazowiecki 25-29 108
Zaremba Tomasz Kraków 40-44 110
Zawardzin Robert Warszawa 40-44 26
Zbierajewski Wojciech Piła 30-34 29
Ziemińska Magdalena Elbląg 40-44 21
Zięba Łukasz Dzierzgoń 30-34 68
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Triminator
  • Garmin Ultra Race
  • Garmin SwimRun Series
  • Triathlon Series TTT
  • ILF Triathlon