Castle Triathlon Malbork 2020 im. Bartosza Kubickiego - dystans 1/2 Ironman Pokaż

Lista startowa Triathlon - 1/2 Ironman 1,9-90-21,1

Lista główna

Name City Age group Start number
Anzin Yennadii Ckarkow 18-24 -
Arendt Tomasz Kiełpino 30-34 378
Babciak Roman Nowy Staw 40-44 -
Baumgart Michał Straszyn 35-39 425
Biela Tomasz Kraków 25-29 440
Birecki Michał Opole 25-29 401
Birecki Wacław Opole 60-64 397
Błaszkowski Andrzej Śliwiny 50-54 -
Bogusz Waldemar Tczew 55-59 417
Borycki Marcin Kosakowo 45-49 441
Buczek Paweł Tychy 25-29 -
Bugaj Grzegorz Mysłowice 45-49 421
Ceberak Maciej Lubartów 30-34 -
Cichacki Tomasz Wola Gołkowska 40-44 387
Ciechański Filip Bukowiec 25-29 456
Cieszyński Wojciech Pniewo 40-44 372
Cynkier Mieszko Żyrardów 40-44 436
Dagiel Jacek Olsztyn 35-39 367
Desselberger Andrzej WŁOCŁAWEK 50-54 439
Dolczewski Dariusz Warszawa 35-39 -
Drażba Dominik Ełk 30-34 -
Drozd Wojciech Krotoszyn 30-34 -
Dura Zofia Kwilcz 18-24 454
Dziarnowska Magda Warszawa 35-39 -
Fajfer Arkadiusz Ozorków 35-39 -
Gall Rafał Warszawa 45-49 363
Gapski Marcin Warszawa 35-39 382
Garstecki Michał Kraków 40-44 -
Gerula Robert Warszawa 50-54 390
Girycki Tomasz Zabrze 50-54 474
Gołdon Przemek Warszawa 45-49 -
Goraczko Marcin Sanok 25-29 414
Górny Bartłomiej Malbork 35-39 -
Graczykowski Andrzej Bydgoszcz 45-49 445
Grodzki Przemysław Zambrów 35-39 430
Gryzel Adam Łomianki 35-39 467
Grzesiak Marcin Kęty 40-44 449
Gulczyński Krzysztof Ciechanów 60-64 -
Hennig Tomasz Zbychowo 45-49 -
Hubczak Wojciech Żywiec 45-49 -
Iakovykh Ivan Kaliningrad 30-34 366
Ignaczuk Tomasz Zambrów 35-39 426
Izdebski Damian Piszczac 30-34 386
Jabłonowski Andrzej Warszawa 45-49 -
Jakubowski Kuba Olsztyn 30-34 -
Janicki Mariusz Łódź 35-39 452
Jastrzebski Tomasz Gdansk 40-44 -
Jędrocha Karolina Klucze 18-24 423
Kabulski Radosław Góra Kalwaria 30-34 463
Kacymirow Tomasz Hornowek 55-59 359
Kaliski Piotr Wrocław 45-49 434
Kaminska-Olczak Marta Gdansk 35-39 -
Kasowicz Paweł Debica 40-44 371
Kasprzak Tomasz Tychy 45-49 418
Kępiński Kacper Warszawa 25-29 376
Kil Tomasz Zambrów 35-39 412
Kitkowski Maciej Osielsko 45-49 446
Klar Marek Łaziska Górne 50-54 435
Klejna Dawid Lubawa 30-34 -
Klik Cezary Stawiguda 45-49 398
Klimczak Adam Jozefosław 50-54 457
Klonowski Tomasz Świecie 40-44 358
Kluźniak Jacek Kielce 45-49 465
Knofel-Laszczyńska Agata Strzelin 40-44 -
Kołodziej Łukasz Trzeboś 35-39 447
Kołodziejczyk Tomasz Gdynia 30-34 482
Komorowska-Sołodowczuk Katarzyna Rumia 35-39 375
Konitz Marek Gdańsk 40-44 360
Konopka Piotr Malbork 40-44 438
Kosek Aleksandra Jawor 40-44 -
Kosel Mariusz Gdańsk 50-54 -
Kot Lukasz Częstochowa 35-39 -
Kotas Roman Wrocław 40-44 478
Kowalonek Łukasz Gorzow Wlkp. 25-29 481
Kowalska Iwona Mosty 35-39 -
Kozak Krzysztof Wyry 45-49 413
Krasowski Łukasz Rzeszów 30-34 448
Krawczyk Mateusz Grodziszcze 30-34 483
Kropiewnicka Agnieszka Warszawa 35-39 460
Kropiewnicki Jerzy Warszawa 40-44 462
Kropiewnicki Przemysław Warszawa 35-39 461
Królicki Maciej Gdańsk 30-34 365
Kubicki Leszek Włocławek 65-69 444
Kuca Rafał Starachowice 35-39 -
Kuliś Rafał Wójtowo 45-49 377
Kunikowski Paweł Chorzów 45-49 -
Kupiec Maciej Iwiny 35-39 389
Kurzawiński-Friedenberg Jacek Malbork 35-39 394
Kuzyk Michal Kraków 35-39 -
Kwiatkowski Irek Sztum 40-44 -
Laskowski Michał Warszawa 35-39 -
Lassak Bartosz Strzelce Górne 40-44 362
Leszkowicz Kornel Gdynia 30-34 381
Leśko Paweł Wińsko 35-39 -
Lisius Tomasz Gdańsk 55-59 458
Lizak Włodzimierz Elbląg 55-59 455
Lubik Jarosław Sieraków 30-34 464
Łagowski Piotr Warszawa 35-39 476
Łożyński Michał Dobroszyce 40-44 -
Machera Adam Warszawa 35-39 484
Maciantowicz Wojciech Wrocław 40-44 410
Marchenko Dmitrii Kaliningrad 35-39 459
Martynowicz Michał Brzoza 45-49 356
Mazloum Amir Ożarów Mazowiecki 30-34 407
Mazurek Mariusz Bielsko-Biała 35-39 -
Melnikau Andrei Minsk 30-34 -
Miasojedow Bożena Warszawa 65-69 409
Mikhaylov Viktor Kaliningrad 35-39 471
Mikołajczak Jakub Poznań 25-29 -
Misun-Nowak Katarzyna Osowiec 40-44 -
Moga Piotr Baranów 35-39 399
Moskal Arkadiusz Cegielnia Radzymin 45-49 473
Musiałek Adam Radom 55-59 466
Muszytowski Damian Toruń 40-44 388
Napiórkowski Jakub Włocławek 25-29 -
Navitski Aliaksandr Minsk 30-34 472
Nowak Konrad Krotoszyn 40-44 -
Nowak Krzysztof Bełchatów 35-39 451
Olczak Arkadiusz Kościelec 45-49 -
Olender Paweł Warszawa 40-44 -
Osowski Adam Działdowo 35-39 -
Ościłowski Marcin Warszawa 45-49 392
Pachla Adam Warszawa 40-44 485
Pagórek Radosław Szczecin 45-49 -
Pastuszko Mateusz Reguły 35-39 443
Patura Kamil Proszowice 30-34 432
Pawlicki Krzysztof Warszawa 35-39 391
Pączek Wojciech Gdańsk 40-44 -
Perkowski Marcin Gora 35-39 396
Pochranowicz Daniel Gdańsk 45-49 468
Polakiewicz Dariusz Trzyciąż 40-44 385
Półgrabia Dawid Wrocław 40-44 403
Radko Krystian PONIATOWICE 40-44 -
Radys Paulina Międzyrzecz 30-34 -
Rapacki Szymon Gdańsk 35-39 405
Różalski Maciej Warszawa 45-49 383
Rzepka Lucjan Siekierki Wielkie 50-54 408
Sadowski Aleksander Brzozowa 45-49 428
Sienkiewicz Arkadiusz Wrocław 45-49 442
Skiba Mariusz Szczecin 35-39 380
Słomczyński Bartosz Opole 40-44 -
Sobański Sławomir Granowiec 35-39 424
Sobel Łukasz Tychy 35-39 393
Solarek Piotr Warszawa 40-44 361
Sosnowski Jarosław Tczew 45-49 379
Spandowski Piotr Gdańsk 35-39 -
Spułtowska Joanna Łódź 45-49 479
Suski Józef Łódź 40-44 -
Szabłowski Krzysztof Rosanów 40-44 -
Szapiel Lukasz Józefosław 35-39 431
Szczerba Maciej Niemcz 45-49 395
Szelski Krystian Elbląg 40-44 477
Szombierski Robert Lubsko 35-39 415
Szot Iwona Lublin 45-49 450
Szycik Damian Police 45-49 419
Świątek Maciej Ostrów Wielkopolski 40-44 429
Świdecki Marcin Olsztyn 25-29 402
Tamkun Witold Warszawa 50-54 411
Tamkun-Pawłowska Małgorzata Braniewo 45-49 374
Tomaszewicz Damian Elbląg 25-29 453
Trawczyński Jacek Bydgoszcz 50-54 357
Trych Artur Warszawa 45-49 -
Uciechowski Sławomir Malbork 55-59 427
Volkau Andrei Minsk 35-39 422
Walkowiak Marcin Subkowy 45-49 373
Wasielewski Mateusz Milikowice 25-29 406
Welfle Jacek Gdynia 35-39 -
Werengowski Krzysztof Brodnica 45-49 437
Wilgucki Marek Wrocław 30-34 364
Witka Tomasz Święta Katarzyna 35-39 404
Wlezien Alek Warszawa 40-44 469
Włodarczyk Piotr Łódź 40-44 384
Woronowicz Łukasz Warszawa 35-39 475
Wysocki Piotr Tychy 40-44 470
Zajda Tomasz Szczecin 35-39 368
Zaręba Radosław Zambrów 35-39 416
Zastawniak Kacper Wrocław 35-39 400
Zastawny Janusz Ruda Śląska 40-44 420
Zawieja Bartosz Toruń 40-44 -
Zawierowska Ewelina Ustka 35-39 370
Zielonka Jacek Wieliczka 40-44 480
Żabowski Marek Bydgoszcz 35-39 369
Żyłowski Dawid Gdańsk 18-24 433
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Triminator
  • Garmin Ultra Race
  • Garmin SwimRun Series
  • Triathlon Series TTT
  • ILF Triathlon