Garmin Iron Triathlon Żyrardów 2022 - dystans 1/8 Ironman Pokaż

Lista startowa Triathlon - 1/8 Ironman 0,475-22,5-5,275

Sztafety

Name City Age group Start number
Bruski Tomasz (Talmon Adam, Gąsior Patryk) Bydgoszcz 30-39 472
Ciecharowska Justyna (Niewiadomska Małgorzata, Bielecka Patrycja) Żyrardów 30-39 531
Kałęcki Rafał (Szczepański Marek, Anzin Maksim) Warszawa 40-49 745
Kisiel Mariusz (Kapusta Paweł, Bugaj Mirosław) Chotomów 40-49 503
Ogłoblin Adam (Fojudzki Marcin, Grzesik Grzegorz) Warszawa 30-39 729
Owczarek Damian (Wrzeszcz Robert, Obsznajczyk Joanna) Łódż 40-49 490
Patrzyk-Grabińska Małgorzata (Wielgołaski Adam, Zdolska Kornelia) Warszawa 40-49 677
Sitek Boleslaw (Brodnicki Konrad, Nałęcz Bartłomiej) Warszawa 20-29 436
Szkobel Bartek (Cłapiński Marek, Szkobel Bartłomiej) Łódź 30-39 728
Szul Marta (Narewska Sylwia, Urzędowicz Barbara) Warszawa 30-39 697
Zajdel Anna (Maciej Zych, Aleksandra Kucharska) Warszawa - Polska 20-29 767

Lista główna

Name City Age group Start number
Abramczyk Marcin Olsztyn 40-49 460
Abramczyk Rafał Warszawa 40-49 420
Adamczyk Bartosz Kołobrzeg 20-29 603
Adamczyk Jakub Bełchatów 20-29 618
Adamczyk Michał Warszawa 30-39 415
Adamczyk Michał Międzyborów 20-29 572
Adameczek - Strzałkowska Katarzyna Warszawa 40-49 423
Adamiak Marta Żyrardów 16-17 587
Adamiak Tomasz Żyrardów 40-49 590
Andrzejczyk Marcelina Warszawa 18-19 624
Balcerek Marcin Góra Kalwaria 40-49 465
Banaszczyk Arkadiusz Ożarów Mazowiecki 50-59 737
Baranowski Romuald Płock 50-59 516
Baron Julia Chorzów 14-15 479
Barral Castro David Warszawa 40-49 568
Bartczak Robert Warszawa 50-59 557
Batorek Bogdan Rawa Mazowiecka 40-49 427
Bąk Marek Tarnowskie Góry 40-49 408
Bąk Mirosław Chorzelów 40-49 560
Becz Karol Białobrzegi 30-39 518
Bednarski Michał Rosanów 40-49 775
Bednarz Krzysztof Kielce 30-39 690
Berta Damian Radzymin 40-49 399
Betcher Patryk Piastów 30-39 636
Białek Marek Warszawa 40-49 570
Bielecki Mirmił Lublin 40-49 706
Bielski Bartłomiej Lublin 30-39 580
Binkiewicz Łukasz Warszawa 20-29 488
Bobek Agnieszka Warszawa 30-39 751
Bogdanowicz Dominik Warszawa 20-29 753
Bruchajzer Kamil Łódź 30-39 585
Bruski Tomasz (Talmon Adam, Gąsior Patryk) Bydgoszcz 30-39 472
Buchliński Piotr Krzepice 40-49 687
Buganiuk Marek Dzierżoniów 40-49 445
Bujanowicz Marek Warszawa 14-15 680
Bulanda - Gorol Mateusz Rybnik 20-29 532
Burdelak Agnieszka Warszawa 30-39 579
Busiło Małgorzata Warszawa 50-59 437
Celka Sebastian Książenice 40-49 439
Cewińska Ida Warszawa 20-29 514
Chmielewski Michal 05-532 30-39 614
Chodorowski Piotr Warszawa 30-39 414
Chołodowski Piotr Bialystok 50-59 469
Chołuj Adriana Warszawa 30-39 596
Chruścik Piotr Warszawa 40-49 667
Chudek Agnieszka Warszawa 30-39 777
Chyczewski Michał Legionowo 30-39 670
Cichacki Tymoteusz Wola Gołkowska 16-17 654
Ciecharowska Justyna (Niewiadomska Małgorzata, Bielecka Patrycja) Żyrardów 30-39 531
Ciecharowski Michał Bartniki 30-39 602
Cieślik Sonia Łódź 30-39 398
Czajka Krystian Żory 40-49 496
Czajkowski Stanisław Konstancin-Jeziorna 14-15 682
Czako Andras Warsaw 40-49 734
Czapiewski Krzysztof Warszawa 30-39 709
Czarniecki Kamil Sopot 40-49 459
Czuk Przemysław Zabrzeg 20-29 648
Daniel Krzysztof Warszawa 40-49 679
Danylchenko Yuriy Latchorzew 40-49 673
Dawiec Teodor Zielonki 14-15 634
Dawiec Tymoteusz Zielonki 14-15 635
Dąbrowski Łukasz Pruszków 40-49 608
Debert Jarek Warszawa 40-49 644
Dej Agnieszka Warszawa 30-39 444
Dmoch Bartłomiej Warszawa 30-39 710
Dobrzynska Joanna Warka 30-39 537
Dołżyński Krzysztof Lublin 30-39 480
Dominiczak Kinga Pieńsk 20-29 638
Dominik Grzegorz Bodzechów 50-59 700
Dubsky Marek Warszawa 20-29 740
Dusiński Mateusz Warszawa 30-39 534
Dylęgowski Krzysztof Warszawa 30-39 771
Dymek Piotr Warszawa 40-49 744
Dziekan Adrian Warszawa 30-39 597
Dziubek Maciej Warszawa 30-39 394
Elgarrista Patricio Warsaw 50-59 643
Figurska Honorata Warszawa 50-59 481
Filipiak Mariusz Grodzisk Mazowiecki 40-49 778
Frankowska Marika Warszawa (Bemowo) 30-39 549
Frenkel Marek Stare Babice 50-59 611
Gabler Grzegorz Warka 30-39 485
Gaiński Tomasz Białystok 40-49 522
Galewicz Ewa Plock 30-39 401
Gałązka Anna Złoty Potok 20-29 699
Gamski Marcin Ożarów Mazowiecki 40-49 717
Garstecki Jan Ryszard Warszawa - 633
Garstecki Piotr Warszawa 40-49 352
Gaweł Gabriela Roźwienica 20-29 774
Giżyńska Anna Warszawa 40-49 720
Glapiński Maksymilian Warszawa 20-29 668
Głębocki Jan Brwinów 20-29 551
Głowacki Sebastian Olsztyn 40-49 562
Gogol Tomasz Łomianki 30-39 731
Golemiec Kazimierz Wrocław 50-59 658
Gołuszka Michał Kraków 20-29 419
Gonczar Stefan Warszawa 30-39 526
Goryński Krzysztof Warszawa 40-49 573
Gorzkowski Marek Warszawa 30-39 527
Gościńska Justyna Strzeniówka 40-49 476
Grabowski Konrad Warszawa 40-49 392
Grabski Adrian Starowa Góra 30-39 424
Grodecka Dorota Łódź 40-49 462
Grodecki Przemysław Pabianice 50-59 653
Gruba Jacek Brzoza 60-69 511
Grula Mateusz Zielonka 20-29 849
Gumienny Jakub Lubin 30-39 742
Gurzęda Ryszard Ostrołęka 30-39 468
Hajduk Monika Żyrardów 20-29 407
Hewelke Filip Warszawa 40-49 641
Hoczek Arkadiusz Kolanowice 40-49 564
Hoffman Grzegorz Warszawa 30-39 477
Hoffmann Bartosz Warszawa 20-29 492
Horbaczewski Grzegorz Gdańsk 16-17 732
Idkowiak Łukasz Mosina 40-49 417
Ignatowicz Andrzej Warszawa 40-49 578
Iskierka Ewelina Rawa Mazowiecka 40-49 524
Jagielska Magdalena Warszawa 50-59 500
Jakubiak Maciej Długa Kościelna 30-39 656
Jakubowska Joanna Warszawa 40-49 577
Jałmużna Krystian Żyrardów 14-15 434
Jałmużna Łukasz Żyrardów 40-49 433
Jałmużna Marcin Żyrardów 30-39 429
Jamroż Robert Warszawa 40-49 607
Janicki Rafal Warszawa 30-39 770
Janisz Marek Gródek Nad Dunajcem 20-29 747
Januszewska Ewa Mała Wieś 40-49 509
Jaromski Maksymilian Warszawa 20-29 743
Jaroszewski Paweł Żyrardów 30-39 470
Jaumień Łukasz Sochaczew 30-39 723
Jeż Arek Lubień 40-49 446
Jopkiewicz Karol Piotrków Trybunalski 20-29 525
Jurkowski Tomasz Warszawa 40-49 464
Juszczak Paweł Lubin 30-39 752
Kacperski Wojciech Olsztyn 40-49 463
Kaczor Hubert Żyrardów 40-49 686
Kaczyński Daniel Zambrów 40-49 594
Kajetanowicz Krzysztof Warszawa 40-49 669
Kaliszuk Łukasz Różanka 20-29 412
Kałęcki Rafał (Szczepański Marek, Anzin Maksim) Warszawa 40-49 745
Kamiński Maciej Pruszków 20-29 625
Karwowski Dominik Warszawa 30-39 413
Kaska-Łobodowska Ewelina Siennica 30-39 760
Kawiński Michał Warszawa 30-39 749
Kąkolecki Michał Warszawa 50-59 593
Kępa Piotr Książenice 30-39 598
Kielak Artur Warszawa 20-29 721
Kierysz Błażej Warszawa 40-49 543
Kijowska Aldona Marki 40-49 589
Kisiel Mariusz (Kapusta Paweł, Bugaj Mirosław) Chotomów 40-49 503
Klepacz Krzysztof Grodzisk Mazowiecki 30-39 605
Knap Katarzyna Jelenia Góra 20-29 416
Konarczak Kacper Łódź 30-39 455
Kopczyk Marcin Warszawa 40-49 467
Korulczyk Rafał Bałtów 40-49 704
Kosmatka Paweł Łódź 20-29 681
Kossakowski Damian Radzymin 20-29 746
Koszal Kacper Konin 20-29 693
Kowalczyk Anna Czarny Las 40-49 405
Kowalczyk Piotr Warszawa 40-49 418
Koziej Patryk Lubin 30-39 748
Kralczyński Łukasz Warszawa (Mokotów) 30-39 519
Kropiewnicka Agnieszka Warszawa 40-49 592
Kropiewnicki Przemysław Warszawa 40-49 591
Król Tomasz Pruszków 40-49 567
Krysiak Krzysztof Warszawa 50-59 604
Kryśka Piotr Warszawa 30-39 674
Krzepicki Zbigniew Brwinów 30-39 507
Krzesak Adam Piastów 40-49 448
Krzysztoforski Jan Zamienie 30-39 411
Kubajewski Paweł Świercze 30-39 454
Kuciński Mariusz Tomaszów Mazowiecki 20-29 547
Kuczyński Krzysztof Warszawa 20-29 755
Kuleta Mikołaj Zyrardow 30-39 701
Kuliński Piotr Bełchatów 30-39 609
Leduchowski Jakub Warszawa 30-39 497
Lewocha Paweł Aleksandrów Łódzki 40-49 565
Lipiarz Martyna Warszawa 30-39 696
Lipiński Hubert Warszawa 30-39 556
Lis Łukasz Warszawa 30-39 772
Litwiniuk Edyta Warszawa 30-39 726
Litwiniuk Krzysztof Bartąg 40-49 520
Litwiniuk Piotr Warszawa 30-39 705
Litwiniuk Wojciech Warszawa 40-49 727
Lizak Włodzimierz Elbląg 50-59 660
Lubaczewski Tomasz Warszawa 20-29 711
Luft Mikołaj Warszawa 30-39 741
Łuczyński Robert Izdebno Kościelne 40-49 493
Mach Tomasz Lublin 40-49 702
Maciąg Aniela Lublin 20-29 400
Majewski Michał Warszawa 30-39 550
Majos Paulina Kielce 20-29 676
Makar Marcin Suwałki 20-29 475
Makowicz Józef Żary 60-69 502
Malanowski Jarosław Płock 60-69 685
Maleszyk Patrycja Katowice 30-39 563
Malinowska Ewelina Warszawa 40-49 504
Maliszewski Jakub Straszyn 16-17 733
Maltsev Artem Elbląg 16-17 684
Małecka Monika Warszawa 30-39 406
Marcinek Tomasz Racibórz 30-39 757
Marzec Łukasz Dąbrowa Górnicza 40-49 736
Matusiak Piotr Warszawa (Bemowo) 40-49 617
Matyjaszczyk Przemysław Bujny 30-39 474
Matysek Bartosz Bodzentyn 20-29 725
Mazloum Amir Ożarów Mazowiecki 30-39 575
Mazurek Eryk Warszawa (Mokotów) 30-39 619
Michalak Tomasz Warszawa 30-39 523
Michalczuk Krzysztof Warszawa 40-49 761
Michalik Adam Bibice 40-49 391
Michna Aleksandra Stare Babice 40-49 402
Mielczarek Zbigniew Warszawa 60-69 442
Mierzwa Szymon Rzeszów 30-39 558
Mikołajczak Mateusz Rumia 30-39 707
Mikołajuk Adam Warszawa 40-49 613
Misztela Jakub Słupno 16-17 663
Mitrowski Jacek Żyrardów 30-39 583
Mitrowski Maciej Warszawa 16-17 397
Moder Bartłomiej Warszawa 30-39 661
Mokrzanowska Alicja Henryszew 18-19 528
Moroz Łukasz Bobrowiec 30-39 714
Mróz Michał Warszawa (Mokotów) 30-39 452
Muniak Paweł Warszawa 30-39 431
Myślisz Łukasz Władysławowo 40-49 665
Narożnik Maciej Radom 30-39 404
Nasiłowski Przemysław Zielonka 40-49 541
Nechytailova Anna Warszawa 20-29 738
Nieke Bartłomiej Warszawa Ursynów 20-29 487
Niewiński Jan Warszawa 40-49 689
Nikel Natalia Susz 20-29 750
Nowacka Dominika Warszawa 30-39 694
Nowaczek Kalina Warszawa 16-17 450
Nowakowski Filip Tomaszów Mazowiecki 20-29 546
Nowakowski Jarosław Gliwice 40-49 559
Ogłoblin Adam (Fojudzki Marcin, Grzesik Grzegorz) Warszawa 30-39 729
Olender Lena Warszawa 16-17 584
Olender Paweł Warszawa 40-49 571
Opielak Wiktoria Lublin 18-19 764
Orlicz Robert Warszawa 40-49 453
Oryl Bartłomiej Warszawa 30-39 403
Orzechowski Grzegorz Warszawa 20-29 724
Osiecki Ireneusz Gdańsk 60-69 662
Ościłowski Marcin Warszawa 40-49 626
Owczarek Damian (Wrzeszcz Robert, Obsznajczyk Joanna) Łódż 40-49 490
Owczarek Jacek Piątkowisko 50-59 649
Owczarek Rafał Góra Kalwaria 20-29 637
Owczarek Tomasz Częstochowa 50-59 542
Paderewski Albert Warszawa 30-39 683
Paleta Elżbieta Katowice 20-29 769
Papież Łukasz Grodzisk Mazowiecki 30-39 533
Paradowski Filip Warszawa 20-29 639
Parzelski Gerard Radom 40-49 396
Patrzyk-Grabińska Małgorzata (Wielgołaski Adam, Zdolska Kornelia) Warszawa 40-49 677
Pawluczyk Adam Warszawa 30-39 688
Pawłowska Katarzyna Warszawa 40-49 517
Paź Michał Warszawa 40-49 675
Pekrul Wojciech Gdańsk 20-29 647
Perzyński Krzysztof Warszawa 30-39 615
Perzyński Radosław Kozerki 30-39 581
Perzyński Wojciech Konin 50-59 622
Piechotka Łukasz Warszawa 40-49 735
Piechówka Łukasz Warszawa 30-39 466
Pietruszewska Ewa Łódź 30-39 672
Piętowski Grzegorz Piastów 50-59 438
Pilkowski Pawel Warszawa 30-39 569
Pitura Eliza Lublin 40-49 703
Plebanek Wojciech Włoszczowa 20-29 601
Pluciński Mikołaj Skierniewice 20-29 393
Płóciennik Magdalena Warszawa 30-39 426
Poncyliusz Marcin Warszawa 30-39 698
Ponichtera Jarosław Sochaczew 50-59 483
Prędota Krzysztof Warszawa 50-59 409
Prigmore Boris Warszawa 40-49 540
Prus Amadeusz Wrocław 30-39 627
Przech-Fus Agnieszka Lublin 50-59 555
Przepióra Wiktor Warszawa 30-39 582
Przybylski Piotr Wiązowna 40-49 754
Pudło Karol Kraków (Kraków-Śródmieście) 20-29 395
Radomski Wojciech Kręczki 30-39 505
Radoszewski Krzysztof Warszawa 30-39 494
Rajca Jacqueline Recklinghausen 20-29 776
Retka Renata Warszawa 40-49 768
Romaniuk Wojciech Warszawa 40-49 759
Romanowski Kamil Marki 40-49 513
Romański Maciej Tarnowskie Góry 40-49 510
Rosati Marcin Konstancin 50-59 610
Rosoł Maciej Warszawa 20-29 489
Różalska Aleksandra Elbląg 40-49 353
Rudnicki Dominik Żyrardów 30-39 536
Rybczyńska Klaudia Radom 20-29 664
Rychlik Grzegorz Międzyrzec Podlaski 40-49 430
Rzeźnik Przemysław Rostkowo 20-29 432
Sałaj Mariusz Działki 40-49 773
Sałek Dominik Radom 20-29 443
Sawicki Michał Warszawa 20-29 498
Sawiński Mateusz Sadowa 30-39 508
Seferyniak Jacek Warszawa 40-49 451
Sekściński Tomasz Dobra 40-49 606
Senger Robert Warszawa 40-49 471
Serwin Remigiusz Lublin 30-39 848
Siatkowska Karolina Warszawa 20-29 621
Sikora Bartłomiej Duczki 30-39 762
Siódemak Marcin Warszawa 40-49 566
Sitek Boleslaw (Brodnicki Konrad, Nałęcz Bartłomiej) Warszawa 20-29 436
Skolimowska Aga Mińsk Mazowiecki 40-49 484
Skrzecz Radosław Warszawa 30-39 545
Sobczak Pawel Warszawa 70-… 632
Sobota Krzysztof Jabłonna 30-39 722
Sowa Wojciech Warszawa 30-39 422
Stadnik Jakub Jastrzębnik 30-39 521
Stasiak Krzysztof Głogów Małopolski 40-49 428
Stasiowska Agata Warszawa 30-39 623
Stolarski Paweł Warszawa 30-39 574
Stopa Michał Tychy 30-39 713
Suchański Michał Studzienice 30-39 715
Sucholewski Damian Warszawa 40-49 529
Sulik Konrad Ostrowiec Sw 40-49 548
Sulka Michał Warszawa 30-39 538
Supiński Zbigniew Żyrardów 30-39 491
Surlas Paweł Zakopane 20-29 447
Syguła Mateusz Warszawa 40-49 441
Szadkowski Piotr Warszawa 40-49 482
Szczepaniak Paweł Piaseczno 30-39 495
Szczepanik Renata Kraków 40-49 765
Szczotka Mariusz Wieprz 40-49 763
Szkobel Bartek (Cłapiński Marek, Szkobel Bartłomiej) Łódź 30-39 728
Szkurłat Tomasz Nadarzyn 30-39 588
Szot-Karpińska Katarzyna Warszawa 40-49 730
Sztenderewicz Rafał Włocławek 40-49 616
Szul Marta (Narewska Sylwia, Urzędowicz Barbara) Warszawa 30-39 697
Szulborski Konrad Warszawa 40-49 539
Szymanek Adrian Warszawa 20-29 512
Szymaniak Paweł Rawa Mazowiecka 20-29 646
Szymaniak Tomasz Warszawa (Mokotów) 40-49 739
Szymborska Dota Warszawa 40-49 501
Szymczak Damian Gdańsk 30-39 659
Szypulski Tomasz Gdańsk 30-39 652
Ślizowska Paulina Bochnia 30-39 515
Świderek Mateusz Pabianice 14-15 695
Świerżewska Ada Warszawa 16-17 678
Świniarski Mariusz Warszawa 40-49 410
Targowski Adam Warszawa 30-39 645
Tkaczyk Łukasz Okuniew 30-39 554
Tomkiewicz Maja Mińsk Mazowiecki 20-29 718
Trębacz Piotr Rawa Mazowiecka 20-29 719
Tronina Tomek Katowice 30-39 599
Tupalski Tomasz Białystok 40-49 552
Turewicz Maksymilian Warszawa 20-29 461
Turowski Przemysław Sochaczew 40-49 449
Tylak Weronika Łódź 30-39 586
Tyrajski Michał Warszawa 20-29 620
Tyszkiewicz Rafal Warszawa 50-59 651
Uździło Emil Warszawa 30-39 657
Uździło Przemysław Straduny 40-49 628
Walenta Stanisław Warszawa 40-49 716
Walotka Filip Łódź 40-49 766
Walukiewicz Adam Siemianowice Śląskie 18-19 425
Wałach Emilia Lublin 18-19 499
Wasyluk Cezary Wrocław 30-39 600
Wąsowski Szymon Warszawa 30-39 561
Wierzbicki Łukasz Warszawa 40-49 758
Wierzchowiecki Michał Warszawa 40-49 440
Więckowski Michał Sochaczew 30-39 456
Winiarski Michal Warszawa 30-39 530
Wiśniewski Adam Łódź 30-39 671
Włazałek Aleksander Pilawa 20-29 473
Włodarczyk Marcin Leszno K/ Warszawy 30-39 506
Włodarski Mateusz Warszawa Ursynów 20-29 486
Wojciechowska Katarzyna Warszawa 30-39 708
Wojdas Sławomir Sochaczew 30-39 457
Wojtaszewski Robert Racibórz 40-49 756
Wołos Ewelina Warszawa 30-39 850
Woschke Magdalena Zalesewo 40-49 435
Wójcik Michał Lipsko 40-49 691
Wróbel Karol Warszawa 16-17 629
Wróblewski Artur Duchnice 40-49 535
Zajdel Anna (Maciej Zych, Aleksandra Kucharska) Warszawa - Polska 20-29 767
Zalas Jerzy Nowe Gulczewo 50-59 712
Zalewski Paweł Warszawa 40-49 640
Zarzycki Jakub Warszawa (Wola) 20-29 421
Zasłona Marek Warszawa 30-39 595
Zawadka Agnieszka Blizne Jasińskiego 50-59 612
Zawadzak Zbigniew Warszawa 60-69 630
Zbaraski Mateusz Warszawa 20-29 553
Zbinkowska Dorota Warszawa 50-59 544
Zduniak Marcin Warszawa 40-49 458
Zegar Anna Warszawa 40-49 478
Zieliński Kamil Tarnobrzeg 30-39 692
Ziółkowski Dariusz Warszawa 50-59 576
Zober Marek Siemianowice Śląskie 30-39 650
Żychliński Miłosz Łódź 40-49 642
Żywuszko Wioletta Elbląg 40-49 655
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Triminator
  • Garmin Ultra Race
  • Garmin SwimRun Series
  • Triathlon Series TTT
  • ILF Triathlon