Elemental Tri Series 2016 - dystans olimpijski - wyniki

M‑ce Nazwisko i imię Klub Kat. M-ce w kat. M-ce wg płci Zawody Czas końcowy Strata
1 Bartosz Awruk NADAKTYWNI wawruk.pl M30 1 1 Olsztyn: 02:05:57 (4 / 2)
Augustów: 02:05:32 (1 / 1)
Blachownia: 02:07:25 (3 / 2)
Białystok: 02:06:50 (2 / 1)
08:25:44
2 Adrian Zarzecki TRINERGY M25 1 2 Olsztyn: 02:13:21 (20 / 3)
Augustów: 02:11:00 (3 / 1)
Blachownia: 02:08:23 (5 / 3)
Białystok: 02:08:55 (6 / 2)
08:41:39 00:15:55
3 Grzegorz Kożuchowski TS Akwedukt Kielce M30 2 3 Olsztyn: 02:15:56 (27 / 8)
Augustów: 02:12:07 (6 / 4)
Blachownia: 02:09:29 (6 / 3)
Białystok: 02:09:47 (8 / 3)
08:47:19 00:21:35
4 Jakub Ołowski Tri NEGU www.agrobros.com M30 3 4 Olsztyn: 02:16:50 (31 / 9)
Augustów: 02:11:07 (4 / 3)
Blachownia: 02:13:34 (16 / 4)
Białystok: 02:07:37 (3 / 2)
08:49:08 00:23:24
5 Bartosz Olejnik DOTSPORT M18 1 5 Olsztyn: 02:18:31 (38 / 4)
Augustów: 02:12:48 (7 / 2)
Blachownia: 02:09:40 (7 / 1)
Białystok: 02:10:48 (10 / 2)
08:51:47 00:26:03
6 Krystian Sikorski JW 1248/ RANT BARTOSZYCE M18 2 6 Olsztyn: 02:21:48 (48 / 5)
Augustów: 02:13:23 (8 / 3)
Blachownia: 02:14:55 (21 / 3)
Białystok: 02:10:12 (9 / 1)
09:00:18 00:34:34
7 Daniel Pupek AT Team (Akademia Triathlonu) M25 2 7 Olsztyn: 02:18:38 (39 / 6)
Augustów: 02:18:12 (20 / 3)
Blachownia: 02:14:27 (19 / 6)
Białystok: 02:11:50 (13 / 5)
09:03:07 00:37:23
8 Marcin Barszcz BEKO WMT BEKO M30 4 8 Olsztyn: 02:22:20 (51 / 12)
Augustów: 02:17:41 (18 / 6)
Blachownia: 02:19:21 (39 / 8)
Białystok: 02:15:28 (20 / 7)
09:14:50 00:49:06
9 Wojciech Mądry TRINERGY TEAM M35 1 9 Olsztyn: 02:23:50 (58 / 15)
Augustów: 02:23:57 (37 / 12)
Blachownia: 02:15:59 (25 / 5)
Białystok: 02:16:52 (21 / 5)
09:20:38 00:54:54
10 Łukasz Minuth Smaruj Na Trening LOTOS Running Team M30 5 10 Olsztyn: 02:23:09 (56 / 14)
Augustów: 02:20:01 (25 / 8)
Blachownia: 02:21:56 (61 / 16)
Białystok: 02:19:08 (27 / 8)
09:24:14 00:58:30
11 Tomasz Gutkowski Kuźnia Triathlonu M35 2 11 Olsztyn: 02:24:27 (62 / 17)
Augustów: 02:20:51 (27 / 6)
Blachownia: 02:20:42 (48 / 12)
Białystok: 02:18:34 (26 / 6)
09:24:34 00:58:50
12 Paweł Rutkowski Tri NEGU M35 3 12 Olsztyn: 02:24:52 (68 / 20)
Augustów: 02:23:05 (35 / 11)
Blachownia: 02:21:22 (54 / 13)
Białystok: 02:26:47 (53 / 14)
09:36:06 01:10:22
13 Krzysztof Wandzioch Białe Miśki Suwałki Wandzioch Team, Klub Kulturystyczny Oskar Suwałki, Fizjo Med Suwałki M18 3 13 Olsztyn: 02:37:30 (145 / 9)
Augustów: 02:25:00 (41 / 5)
Blachownia: 02:21:42 (58 / 5)
Białystok: 02:17:59 (25 / 5)
09:42:11 01:16:27
14 Piotr Kuffel BGK / Kuźnia Triathlonu M30 6 14 Olsztyn: 02:31:47 (115 / 27)
Augustów: 02:27:37 (49 / 12)
Blachownia: 02:21:37 (57 / 15)
Białystok: 02:25:01 (48 / 11)
09:46:02 01:20:18
15 Kamil Kuczyński KT Water Knights Zabierzow M40 1 15 Olsztyn: 02:31:21 (108 / 21)
Augustów: 02:29:03 (53 / 6)
Blachownia: 02:26:12 (81 / 14)
Białystok: 02:22:53 (40 / 7)
09:49:29 01:23:45
16 Bartosz Kutny Łomża M30 7 16 Olsztyn: 02:38:32 (152 / 34)
Augustów: 02:29:23 (54 / 14)
Blachownia: 02:25:11 (77 / 21)
Białystok: 02:21:39 (34 / 10)
09:54:45 01:29:01
17 Paweł Panasiuk Nadaktywni M35 4 17 Olsztyn: 02:36:24 (136 / 45)
Augustów: 02:27:32 (48 / 17)
Blachownia: 02:24:25 (72 / 17)
Białystok: 02:26:51 (54 / 15)
09:55:12 01:29:28
18 Maciej Czajka Nadaktywni Białystok M25 3 18 Olsztyn: 02:30:46 (105 / 12)
Augustów: 02:22:34 (34 / 4)
Blachownia: 02:27:46 (86 / 12)
Białystok: 02:34:34 (82 / 9)
09:55:40 01:29:56
19 Agata Tudek LDI F30 1 1 Olsztyn: 02:39:23 (157 / 2)
Augustów: 02:33:45 (65 / 1)
Blachownia: 02:31:52 (101 / 3)
Białystok: 02:28:01 (58 / 1)
10:13:01 01:47:17
20 Jarosław Perkowski Białe Miśki Suwałki M45 1 19 Olsztyn: 02:35:54 (133 / 6)
Augustów: 02:30:43 (57 / 3)
Blachownia: 02:47:40 (183 / 17)
Białystok: 02:21:37 (33 / 2)
10:15:54 01:50:10
21 Klekotko Wojtek OILTRANSFER sport team M50 1 20 Olsztyn: 02:38:06 (149 / 3)
Augustów: 02:35:23 (71 / 6)
Blachownia: 02:32:42 (103 / 4)
Białystok: 02:32:42 (74 / 4)
10:18:53 01:53:09
22 Maciej Łysiuk Nadaktywni M30 8 21 Olsztyn: 02:42:54 (184 / 42)
Augustów: 02:35:14 (70 / 19)
Blachownia: 02:32:49 (105 / 27)
Białystok: 02:30:51 (68 / 15)
10:21:48 01:56:04
23 Grzegorz Kopacz Tri NEGU Polsport Team M30 9 22 Olsztyn: 02:41:51 (178 / 38)
Augustów: 02:32:41 (63 / 17)
Blachownia: 02:22:28 (64 / 17)
Białystok: 02:45:04 (127 / 22)
10:22:04 01:56:20
24 Michal Kucharski Kocham Cię Ula ISPL MIchał Kucharski M35 5 23 Olsztyn: 02:50:58 (231 / 64)
Augustów: 02:31:26 (59 / 18)
Blachownia: 02:32:53 (106 / 23)
Białystok: 02:30:22 (65 / 19)
10:25:39 01:59:55
25 Piotr Chojnacki Fit Expert Gym Fit Expert Gym M50 2 24 Olsztyn: 02:44:00 (189 / 9)
Augustów: 02:38:35 (83 / 7)
Blachownia: 02:31:15 (96 / 2)
Białystok: 02:34:01 (81 / 5)
10:27:51 02:02:07
26 Ewa Zakrzewska F35 1 2 Olsztyn: 02:46:00 (197 / 2)
Augustów: 02:39:52 (90 / 1)
Blachownia: 02:37:03 (137 / 1)
Białystok: 02:36:55 (91 / 1)
10:39:50 02:14:06
27 Andrzej Szczepanik Rolmet Rolmet M60 1 25 Olsztyn: 02:48:26 (216 / 1)
Augustów: 02:43:03 (98 / 1)
Blachownia: 02:42:25 (160 / 3)
Białystok: 02:43:48 (118 / 1)
10:57:42 02:31:58
28 Grzegorz Wejkuć M35 6 26 Olsztyn: 02:59:10 (260 / 70)
Augustów: 02:46:50 (113 / 33)
Blachownia: 02:34:12 (122 / 28)
Białystok: 02:38:19 (99 / 27)
10:58:31 02:32:47
29 Marcin Wójcik Rant Bartoszyce www.sklepagar.pl M25 4 27 Olsztyn: 03:04:21 (267 / 24)
Augustów: 02:44:09 (101 / 9)
Blachownia: 02:37:55 (141 / 19)
Białystok: 02:34:45 (83 / 10)
11:01:10 02:35:26
30 Roman Wiech M45 2 28 Olsztyn: 02:50:40 (228 / 13)
Augustów: 02:45:21 (107 / 10)
Blachownia: 02:42:53 (163 / 15)
Białystok: 02:43:58 (120 / 14)
11:02:52 02:37:08
31 Dariusz Łanek Fit Expert Gym M55 1 29 Olsztyn: 02:56:55 (249 / 6)
Augustów: 02:47:18 (115 / 3)
Blachownia: 02:42:16 (159 / 3)
Białystok: 02:48:11 (137 / 3)
11:14:40 02:48:56
32 Dariusz Suchowierski M30 10 30 Olsztyn: 03:19:50 (279 / 59)
Augustów: 03:02:21 (141 / 27)
Blachownia: 02:52:40 (195 / 44)
Białystok: 02:51:04 (149 / 24)
12:05:55 03:40:11
33 Ewa Wiech F45 1 3 Olsztyn: 03:18:40 (277 / 2)
Augustów: 03:12:33 (153 / 2)
Blachownia: 02:57:23 (211 / 1)
Białystok: 03:06:10 (176 / 2)
12:34:46 04:09:02
34 Tomasz Rokicki M55 2 31 Olsztyn: 03:33:12 (285 / 9)
Augustów: 03:24:04 (158 / 5)
Blachownia: 03:19:49 (236 / 6)
Białystok: 03:15:32 (182 / 6)
13:32:37 05:06:53
35 Mariusz Wowtoniuk M35 7 32 Olsztyn: 02:28:21 (86 / 30)
Augustów: 02:18:52 (21 / 4)
Białystok: 02:13:40 (18 / 4)
07:00:53
36 Krzysztof Wydra Otter Tri Team M35 8 33 Olsztyn: 02:24:57 (69 / 21)
Augustów: 02:20:11 (26 / 5)
Białystok: 02:20:00 (28 / 7)
07:05:08 00:04:15
37 Tomasz Fijałkowski Nadaktywni M35 9 34 Augustów: 02:21:22 (28 / 7)
Blachownia: 02:22:59 (66 / 15)
Białystok: 02:22:20 (39 / 9)
07:06:41 00:05:48
38 Artur Kurylo ATP Augustów M50 3 35 Olsztyn: 02:29:51 (98 / 1)
Augustów: 02:25:51 (43 / 4)
Białystok: 02:21:56 (37 / 1)
07:17:38 00:16:45
39 Rafał Dzierszko Nadaktywni M35 10 36 Olsztyn: 02:32:42 (120 / 39)
Augustów: 02:26:27 (45 / 16)
Blachownia: 02:25:59 (79 / 20)
07:25:08 00:24:15
40 Tomasz Jezierski TJT M40 2 37 Olsztyn: 02:38:45 (153 / 34)
Augustów: 02:32:12 (60 / 7)
Białystok: 02:24:35 (46 / 8)
07:35:32 00:34:39
41 Beata Bielenica Tri NEGU F30 2 4 Augustów: 02:35:41 (73 / 2)
Blachownia: 02:29:36 (93 / 2)
Białystok: 02:37:02 (92 / 3)
07:42:19 00:41:26
42 Kamil Pendowski Nadaktywni Białystok M35 11 38 Olsztyn: 02:42:56 (185 / 53)
Blachownia: 02:33:05 (108 / 24)
Białystok: 02:31:07 (70 / 20)
07:47:08 00:46:15
43 Arkadiusz Ihnatowicz M45 3 39 Augustów: 02:39:08 (87 / 5)
Blachownia: 02:33:49 (117 / 12)
Białystok: 02:36:38 (90 / 9)
07:49:35 00:48:42
44 Piotr Mińko M35 12 40 Olsztyn: 02:41:49 (176 / 52)
Augustów: 02:34:36 (67 / 19)
Białystok: 02:33:55 (80 / 23)
07:50:20 00:49:27
45 Krzysztof Dziejma Nadaktywni M25 5 41 Olsztyn: 02:39:25 (159 / 16)
Augustów: 02:34:47 (69 / 6)
Białystok: 02:38:42 (100 / 13)
07:52:54 00:52:01
46 Stanisław Skiba M55 3 42 Olsztyn: 02:51:29 (232 / 5)
Blachownia: 02:34:42 (124 / 2)
Białystok: 02:31:58 (73 / 2)
07:58:09 00:57:16
47 Marcin Musiał M40 3 43 Olsztyn: 02:46:40 (200 / 40)
Blachownia: 02:33:34 (113 / 17)
Białystok: 02:39:41 (104 / 14)
07:59:55 00:59:02
48 Kuba Zawieska M30 11 44 Augustów: 02:46:26 (109 / 23)
Blachownia: 02:39:44 (152 / 34)
Białystok: 02:39:54 (106 / 19)
08:06:04 01:05:11
49 Barbara Paszkowska Triathlon Suwałki Klub Fitness Guarana F30 3 5 Olsztyn: 02:46:57 (203 / 4)
Augustów: 02:43:44 (100 / 3)
Białystok: 02:36:02 (86 / 2)
08:06:43 01:05:50
50 Tomasz Wysocki M35 13 45 Augustów: 02:46:36 (110 / 32)
Blachownia: 02:43:14 (166 / 34)
Białystok: 02:42:27 (114 / 30)
08:12:17 01:11:24
51 Marcin Zaurski M70 1 46 Olsztyn: 03:19:25 (278 / 1)
Augustów: 03:13:16 (154 / 1)
Białystok: 02:59:59 (169 / 1)
09:32:40 02:31:47
52 Stanisław Nowak Leśne dziadki BEKO M60 2 47 Augustów: 03:51:24 (159 / 3)
Blachownia: 04:04:38 (243 / 7)
Białystok: 03:53:35 (188 / 4)
11:49:37 04:48:44
53 Andrzej Szczużewski Gmina Strzelce Opolskie Gmina Strzelce Opolskie M25 6 48 Blachownia: 02:08:20 (4 / 2)
Białystok: 02:05:07 (1 / 1)
04:13:27
54 Grzegorz Popławski Nadaktywni M35 14 49 Augustów: 02:13:44 (10 / 1)
Białystok: 02:07:46 (4 / 1)
04:21:30 00:08:03
55 Janusz Lew-Mirski AKS Polonia Warszawa M40 4 50 Olsztyn: 02:14:58 (24 / 5)
Białystok: 02:08:07 (5 / 1)
04:23:05 00:09:38
56 Marcin Markiewicz LABOSPORT Team M40 5 51 Olsztyn: 02:12:59 (17 / 4)
Blachownia: 02:12:14 (12 / 2)
04:25:13 00:11:46
57 Aleksander Kaczyński Nadaktywni M30 12 52 Augustów: 02:14:18 (11 / 5)
Białystok: 02:12:06 (14 / 4)
04:26:24 00:12:57
58 Robert Kiełbasa Szkoła Pływania WODNIK M25 7 53 Augustów: 02:15:44 (12 / 2)
Białystok: 02:11:26 (12 / 4)
04:27:10 00:13:43
59 Kamil Wołoszyk UKS Olimpijczyk Skorzewo M18 4 54 Olsztyn: 02:16:01 (28 / 3)
Augustów: 02:12:00 (5 / 1)
04:28:01 00:14:34
60 Bartosz Gonczarek M35 15 55 Olsztyn: 02:17:39 (33 / 10)
Białystok: 02:12:36 (16 / 3)
04:30:15 00:16:48
61 Jacek Cieszynski Rowerowa Brzoza M50 4 56 Augustów: 02:17:52 (19 / 2)
Blachownia: 02:14:21 (18 / 1)
04:32:13 00:18:46
62 Adam Skomski 360 Sailing Team M45 4 57 Olsztyn: 02:22:44 (54 / 4)
Białystok: 02:12:34 (15 / 1)
04:35:18 00:21:51
63 Saulius Batavicius Vilnius triathlon association M40 6 58 Olsztyn: 02:19:45 (41 / 7)
Augustów: 02:16:33 (15 / 2)
04:36:18 00:22:51
64 Daniel Jakimiuk Z Bogiem przez Triathlon/NADAKTYWNI Z Bogiem przez Triathlon M18 5 59 Augustów: 02:19:51 (23 / 4)
Białystok: 02:16:56 (22 / 3)
04:36:47 00:23:20
65 Tomasz Kazanecki Legion M40 7 60 Olsztyn: 02:21:19 (46 / 8)
Białystok: 02:17:32 (24 / 2)
04:38:51 00:25:24
66 Krzysztof Glebow Klub Hokeja Podwodnego Bałtyckie Foki M40 8 61 Olsztyn: 02:24:51 (67 / 13)
Augustów: 02:17:17 (17 / 3)
04:42:08 00:28:41
67 Kamil Cybulski Łowcy Przygód Gołdap M30 13 62 Olsztyn: 02:24:30 (63 / 15)
Augustów: 02:19:51 (24 / 7)
04:44:21 00:30:54
68 Krzysztof Goławski Kuźnia Triathlonu M30 14 63 Augustów: 02:24:45 (39 / 10)
Blachownia: 02:19:46 (43 / 10)
04:44:31 00:31:04
69 Marek Kuskowski LABOSPORT Team Kocham moją wspaniałą żonę Anię! M35 16 64 Olsztyn: 02:24:30 (64 / 18)
Augustów: 02:21:27 (29 / 8)
04:45:57 00:32:30
70 Juliusz Kołodko Nadaktywni M35 17 65 Augustów: 02:24:33 (38 / 13)
Białystok: 02:21:54 (36 / 8)
04:46:27 00:33:00
71 Piotr Stefanowski Nadaktywni M30 15 66 Augustów: 02:32:14 (61 / 16)
Białystok: 02:15:02 (19 / 6)
04:47:16 00:33:49
72 Paweł Klejzerowicz Nadaktywni M25 8 67 Augustów: 02:27:43 (50 / 5)
Białystok: 02:20:54 (31 / 6)
04:48:37 00:35:10
73 Bartłomiej Stępień ABSOLUTE Bikes Team / LABOSPORT Team M30 16 68 Augustów: 02:27:43 (51 / 13)
Białystok: 02:21:00 (32 / 9)
04:48:43 00:35:16
74 Piotr Orłowski TRI-Dunajek M35 18 69 Olsztyn: 02:25:13 (71 / 23)
Augustów: 02:25:03 (42 / 15)
04:50:16 00:36:49
75 Monika Chodyna Tri NEGU F18 1 6 Olsztyn: 02:27:04 (78 / 1)
Augustów: 02:26:45 (46 / 1)
04:53:49 00:40:22
76 Rafał Grzanecki Pie... Nie Biegam M40 9 70 Olsztyn: 02:29:07 (91 / 16)
Augustów: 02:26:11 (44 / 4)
04:55:18 00:41:51
77 Kamil Kurczewski PROTRI M25 9 71 Blachownia: 02:18:33 (36 / 7)
Białystok: 02:37:04 (93 / 11)
04:55:37 00:42:10
78 Artur Trych Accenture Accelerate M40 10 72 Olsztyn: 02:36:37 (138 / 27)
Białystok: 02:20:34 (29 / 3)
04:57:11 00:43:44
79 Karol Bołtruczyk Nadaktywni M18 6 73 Augustów: 02:34:16 (66 / 6)
Białystok: 02:24:57 (47 / 7)
04:59:13 00:45:46
80 Julian Masłowski Komputronik Galeria Antoniuk M30 17 74 Augustów: 02:30:17 (56 / 15)
Białystok: 02:29:22 (63 / 14)
04:59:39 00:46:12
81 Tomasz Otto M25 10 75 Olsztyn: 02:32:06 (117 / 14)
Blachownia: 02:27:33 (85 / 11)
04:59:39 00:46:12
82 Piotr Paduszyński edustacyjka.pl triathlon team edustacyjka.pl M40 11 76 Olsztyn: 02:38:24 (151 / 33)
Białystok: 02:22:05 (38 / 6)
05:00:29 00:47:02
83 Deniss Gorba trismile triathlon club M45 5 77 Augustów: 02:34:45 (68 / 4)
Białystok: 02:26:08 (51 / 4)
05:00:53 00:47:26
84 Artur Burnecki M35 19 78 Augustów: 02:40:44 (93 / 26)
Białystok: 02:23:29 (41 / 10)
05:04:13 00:50:46
85 Mariusz Domitrz NADAKTYWNI M35 20 79 Blachownia: 02:33:13 (110 / 25)
Białystok: 02:31:26 (71 / 21)
05:04:39 00:51:12
86 Krzysztof Broekere MyCenter Multimedia AGD RTV M55 4 80 Olsztyn: 02:35:07 (128 / 1)
Augustów: 02:29:49 (55 / 1)
05:04:56 00:51:29
87 Adam Lebioda Wujek Biega Katowice M45 6 81 Blachownia: 02:30:56 (95 / 9)
Białystok: 02:36:07 (87 / 8)
05:07:03 00:53:36
88 Olaf Kacperski M40 12 82 Olsztyn: 02:41:24 (172 / 38)
Białystok: 02:27:54 (57 / 9)
05:09:18 00:55:51
89 Michał Stypułkowski Nadaktywni M35 21 83 Augustów: 02:37:29 (77 / 23)
Białystok: 02:32:57 (77 / 22)
05:10:26 00:56:59
90 Michał Madany M35 22 84 Olsztyn: 02:43:27 (187 / 54)
Białystok: 02:28:42 (60 / 17)
05:12:09 00:58:42
91 Mariusz Trus Lekarska Grupa Kolarska Lekarska Grupa Kolarska M40 13 85 Olsztyn: 02:37:46 (146 / 31)
Blachownia: 02:36:59 (136 / 21)
05:14:45 01:01:18
92 Andrzej Cygert www.pomozprzemkowi.pl M45 7 86 Olsztyn: 02:47:21 (208 / 11)
Białystok: 02:29:18 (62 / 5)
05:16:39 01:03:12
93 Wojtek Masalski www.sirvis.pl M45 8 87 Augustów: 02:39:40 (89 / 6)
Białystok: 02:38:45 (101 / 10)
05:18:25 01:04:58
94 Sławomir Rudnik Podlasie 4x4 M45 9 88 Augustów: 02:43:39 (99 / 9)
Białystok: 02:35:34 (85 / 7)
05:19:13 01:05:46
95 Marcin Pakula PAKULA Team Ania Pakula Team M40 14 89 Olsztyn: 02:47:15 (206 / 42)
Augustów: 02:32:28 (62 / 8)
05:19:43 01:06:16
96 Robert Makowski M40 15 90 Blachownia: 02:38:11 (145 / 23)
Białystok: 02:43:59 (121 / 18)
05:22:10 01:08:43
97 Dariusz Drapella MaratonyPolskie.PL TEAM M55 5 91 Olsztyn: 02:44:29 (192 / 3)
Augustów: 02:38:51 (86 / 2)
05:23:20 01:09:53
98 Wojciech Bielawski M40 16 92 Augustów: 02:48:03 (118 / 13)
Białystok: 02:36:34 (89 / 13)
05:24:37 01:11:10
99 Robert Zawadzki M40 17 93 Augustów: 02:44:24 (102 / 12)
Białystok: 02:41:17 (112 / 16)
05:25:41 01:12:14
100 Krzysztof Sopyła Prejłowo M30 18 94 Olsztyn: 02:49:08 (221 / 49)
Augustów: 02:37:37 (80 / 20)
05:26:45 01:13:18
101 Kamila Przepieść The Luzzers F30 4 7 Olsztyn: 02:49:06 (220 / 6)
Białystok: 02:39:22 (103 / 4)
05:28:28 01:15:01
102 Krzysztof Sobala M30 19 95 Blachownia: 02:43:03 (164 / 37)
Białystok: 02:46:22 (131 / 23)
05:29:25 01:15:58
103 Piotr Zaurski M45 10 96 Olsztyn: 02:49:34 (223 / 12)
Białystok: 02:40:26 (107 / 11)
05:30:00 01:16:33
104 Kamil Gapiński M30 20 97 Olsztyn: 02:54:56 (243 / 54)
Blachownia: 02:36:23 (134 / 31)
05:31:19 01:17:52
105 Marek Muszynski Rise&Shine M40 18 98 Olsztyn: 02:48:16 (212 / 43)
Blachownia: 02:44:27 (171 / 30)
05:32:43 01:19:16
106 Mariusz Pużyński Augustowskie Towarzystwo Pływackie M45 11 99 Olsztyn: 02:52:22 (234 / 14)
Augustów: 02:40:46 (94 / 7)
05:33:08 01:19:41
107 Łukasz Dojlidko Nadaktywni Sprint Tri Team Białystok M30 21 100 Augustów: 02:40:10 (91 / 22)
Białystok: 02:54:19 (160 / 26)
05:34:29 01:21:02
108 Anna Olczak TRICLUB F30 5 8 Augustów: 02:53:03 (125 / 5)
Białystok: 02:46:27 (132 / 5)
05:39:30 01:26:03
109 Katarzyna Rembowicz Kumiałka F30 6 9 Blachownia: 02:55:15 (204 / 5)
Białystok: 02:47:59 (135 / 6)
05:43:14 01:29:47
110 Marcin Parzych AT Team M25 11 101 Augustów: 02:53:37 (126 / 10)
Białystok: 02:50:29 (144 / 19)
05:44:06 01:30:39
111 Ryszard Huzar Autyzm jest wśród nas M40 19 102 Olsztyn: 02:55:42 (245 / 48)
Blachownia: 02:48:50 (184 / 34)
05:44:32 01:31:05
112 Marek Wojczulis ATP Augustów M35 23 103 Augustów: 03:03:17 (143 / 37)
Białystok: 02:42:00 (113 / 29)
05:45:17 01:31:50
113 Andrzej-Jan Radzymin www.parkwodny.hajnowka.pl M60 3 104 Augustów: 02:55:05 (131 / 2)
Białystok: 02:50:14 (142 / 2)
05:45:19 01:31:52
114 Michał Ostrowski NEW BALANCE ESKA TEAM / 12tri.pl M35 24 105 Blachownia: 02:53:23 (197 / 40)
Białystok: 02:54:30 (161 / 37)
05:47:53 01:34:26
115 Ryszard Omieliańczyk M55 6 106 Augustów: 02:55:03 (130 / 4)
Białystok: 02:53:56 (157 / 4)
05:48:59 01:35:32
116 Anna Rewicka TRICLUB F30 7 10 Olsztyn: 03:00:21 (261 / 8)
Augustów: 02:49:01 (121 / 4)
05:49:22 01:35:55
117 Adam Bida M50 5 107 Augustów: 03:00:58 (140 / 9)
Białystok: 02:51:20 (153 / 8)
05:52:18 01:38:51
118 Agnieszka Jakowicz LABOSPORT Team F40 1 11 Augustów: 03:02:44 (142 / 1)
Białystok: 02:51:17 (152 / 1)
05:54:01 01:40:34
119 Monika Lemese Trismile F45 2 12 Augustów: 03:00:31 (139 / 1)
Białystok: 02:54:08 (159 / 1)
05:54:39 01:41:12
120 Marcin Nowak Kuźnia Triathlonu M40 20 108 Olsztyn: 03:04:56 (268 / 50)
Białystok: 02:51:00 (148 / 25)
05:55:56 01:42:29
121 Andrzej Jabłonowski Fundacja Ojcostwo Mistrzostwo M45 12 109 Blachownia: 02:58:59 (213 / 20)
Białystok: 02:57:06 (164 / 18)
05:56:05 01:42:38
122 Piotr Zimnoch M40 21 110 Augustów: 02:56:46 (134 / 17)
Białystok: 03:01:02 (170 / 28)
05:57:48 01:44:21
123 Tomasz Piktel M40 22 111 Augustów: 03:06:25 (147 / 19)
Białystok: 02:56:32 (162 / 27)
06:02:57 01:49:30
124 Kalina Sachańbinska F25 1 13 Olsztyn: 03:07:21 (270 / 5)
Augustów: 02:57:33 (136 / 1)
06:04:54 01:51:27
125 Jacek Dmochowski OSTROŁĘKA - M45 13 112 Olsztyn: 03:08:59 (271 / 19)
Augustów: 02:56:17 (132 / 12)
06:05:16 01:51:49
126 Agata Iwanowicz ATP Augustów F30 8 14 Augustów: 03:16:49 (156 / 7)
Białystok: 02:57:33 (165 / 8)
06:14:22 02:00:55
127 Dominik Uss M40 23 113 Blachownia: 03:25:28 (240 / 43)
Białystok: 03:44:49 (187 / 31)
07:10:17 02:56:50
128 Jolanta Lipińska niezrzeszona F65 1 15 Blachownia: 04:14:55 (244 / 1)
Białystok: 04:11:05 (189 / 1)
08:26:00 04:12:33
129 Jacek Tyczyński CSGT Głogów Urząd Miasta Głogow M18 7 114 Olsztyn: 01:58:50 (1 / 1)
01:58:50
130 Sebastian Najmowicz Tri NEGU M25 12 115 Olsztyn: 01:59:16 (2 / 1)
01:59:16 00:00:26
131 Łukasz Lis TRICLUB M30 22 116 Olsztyn: 02:03:38 (3 / 1)
02:03:38 00:04:48
132 Michał Przybysz M30 23 117 Blachownia: 02:03:40 (1 / 1)
02:03:40 00:04:50
133 Jakub Woźniak dotsport dotsport M25 13 118 Blachownia: 02:04:39 (2 / 1)
02:04:39 00:05:49
134 Paweł Miziarski Torus Triathlon Team M25 14 119 Olsztyn: 02:06:47 (5 / 2)
02:06:47 00:07:57
135 Marek Zapalski Kuźnia Triathlonu M30 24 120 Augustów: 02:08:00 (2 / 2)
02:08:00 00:09:10
136 Paweł Skuza SBR The Ironman Team M30 25 121 Olsztyn: 02:08:01 (6 / 3)
02:08:01 00:09:11
137 Radek Buszan Akademia Triathlonu M35 25 122 Olsztyn: 02:08:20 (7 / 1)
02:08:20 00:09:30
138 Michał Majka LABOSPORT Team M35 26 123 Olsztyn: 02:09:25 (8 / 2)
02:09:25 00:10:35
139 Jakub Kimmer Bieging Team Zelów M25 15 124 Białystok: 02:09:42 (7 / 3)
02:09:42 00:10:52
140 Piotr Kalinowski Lekarska Grupa Kolarska M40 24 125 Olsztyn: 02:09:55 (9 / 1)
02:09:55 00:11:05
141 Mariusz Bratek M25 16 126 Blachownia: 02:10:12 (8 / 4)
02:10:12 00:11:22
142 Artur Czerwiec KT Water Knights Zabierzow M40 25 127 Olsztyn: 02:10:16 (10 / 2)
02:10:16 00:11:26
143 Marcin Mazurek TRICLUB LUBLIN M35 27 128 Olsztyn: 02:10:24 (11 / 3)
02:10:24 00:11:34
144 Mariusz Pirek Kuźnia Triathlonu Accenture M30 26 129 Olsztyn: 02:10:46 (12 / 4)
02:10:46 00:11:56
145 Mateusz Kubat Triathlon X-Team M25 17 130 Blachownia: 02:10:49 (9 / 5)
02:10:49 00:11:59
146 Piotr Saniawa TRICLUB LUBLIN M30 27 131 Olsztyn: 02:10:53 (13 / 5)
02:10:53 00:12:03
147 Jan Woźniak AKS Polonia Warszawa M35 28 132 Białystok: 02:11:09 (11 / 2)
02:11:09 00:12:19
148 Maciej Dowbor AirBike Triathlon Team M35 29 133 Olsztyn: 02:11:18 (14 / 4)
02:11:18 00:12:28
149 Adam Kuśka GTT GLIWICE/ WLKS Kmicic Częstochowa/ ETIXX M18 8 134 Blachownia: 02:11:26 (10 / 2)
02:11:26 00:12:36
150 Dariusz Dąbrowski Luft Tri Team Ilabo Sport M40 26 135 Olsztyn: 02:12:03 (15 / 3)
02:12:03 00:13:13
151 Mariusz Szczotka AT Team LABOSPORT Team Super Print M40 27 136 Blachownia: 02:12:08 (11 / 1)
02:12:08 00:13:18
152 Mariusz Jurkiewicz M35 30 137 Blachownia: 02:12:24 (13 / 1)
02:12:24 00:13:34
153 Artur Zawadzki Trinergy M35 31 138 Olsztyn: 02:12:58 (16 / 5)
02:12:58 00:14:08
154 Damian Tomaszewicz CompleXsports PRO TEAM M18 9 139 Olsztyn: 02:13:06 (18 / 2)
02:13:06 00:14:16
155 Michał Sajdok KRS Triathlon Dąbrowa Górnicza M35 32 140 Blachownia: 02:13:10 (14 / 2)
02:13:10 00:14:20
156 Laurynas Mykolaitis S-Sportas M35 33 141 Olsztyn: 02:13:14 (19 / 6)
02:13:14 00:14:24
157 Piotr Woźnicki Unia Oświęcim M40 28 142 Blachownia: 02:13:14 (15 / 3)
02:13:14 00:14:24
158 Michał Utykański A-Z Best M30 28 143 Białystok: 02:13:28 (17 / 5)
02:13:28 00:14:38
159 Dariusz Kubicki Waniewski Coaching M40 29 144 Augustów: 02:13:37 (9 / 1)
02:13:37 00:14:47
160 Michał Sowa PROGRESS TRIATHLON TEAM M30 29 145 Olsztyn: 02:13:52 (21 / 6)
02:13:52 00:15:02
161 Piotr Bohater ZARA TEAM M35 34 146 Blachownia: 02:14:06 (17 / 3)
02:14:06 00:15:16
162 Karol Pruchniewski M30 30 147 Olsztyn: 02:14:37 (22 / 7)
02:14:37 00:15:47
163 Piotr Staron M35 35 148 Blachownia: 02:14:41 (20 / 4)
02:14:41 00:15:51
164 Rafał Wąsowski M25 18 149 Olsztyn: 02:14:57 (23 / 4)
02:14:57 00:16:07
165 Piotr Chmielewski Warsaw Masters Team M35 36 150 Olsztyn: 02:15:15 (25 / 7)
02:15:15 00:16:25
166 Zbigniew Mossoczy MAGAZYN TRIATHLON M40 30 151 Blachownia: 02:15:15 (22 / 4)
02:15:15 00:16:25
167 Radosław Zwoliński M45 14 152 Blachownia: 02:15:45 (23 / 1)
02:15:45 00:16:55
168 Adam Kaczmarek ARKA GDYNIA M25 19 153 Olsztyn: 02:15:47 (26 / 5)
02:15:47 00:16:57
169 Tomasz Baran TRI N.E.G.U. M30 31 154 Blachownia: 02:15:55 (24 / 5)
02:15:55 00:17:05
170 Mirosław Puciłowski Nadaktywni Sprint TriTeam. M50 6 155 Augustów: 02:16:03 (13 / 1)
02:16:03 00:17:13
171 Piotr Witkowski Niezrzeszony BezSponsora M35 37 156 Augustów: 02:16:07 (14 / 2)
02:16:07 00:17:17
172 Łukasz Karwala AVIONAUT M35 38 157 Blachownia: 02:16:13 (26 / 6)
02:16:13 00:17:23
173 Marcin Pokrywiński TRIoutlet M35 39 158 Blachownia: 02:16:16 (27 / 7)
02:16:16 00:17:26
174 Tomasz Kremer KM Sport IRT Zielona Góra M35 40 159 Olsztyn: 02:16:22 (29 / 8)
02:16:22 00:17:32
175 Marcin Sobczak UKS Tri-Team Rumia espresSOman M45 15 160 Olsztyn: 02:16:27 (30 / 1)
02:16:27 00:17:37
176 Marcin Mazur TKKF TRIATHLON DĄBROWA GÓRNICZA M35 41 161 Blachownia: 02:16:39 (28 / 8)
02:16:39 00:17:49
177 Robert Filipiak M18 10 162 Blachownia: 02:16:42 (29 / 4)
02:16:42 00:17:52
178 Sebastian Gwiazdowski M30 32 163 Blachownia: 02:17:02 (30 / 6)
02:17:02 00:18:12
179 Marcin Łyskanowski AT Team M35 42 164 Augustów: 02:17:05 (16 / 3)
02:17:05 00:18:15
180 Mateusz Dybek AT Team/Kinesis Kraków Kinesis Fizjoterapia Kraków M35 43 165 Blachownia: 02:17:07 (31 / 9)
02:17:07 00:18:17
181 Paweł Kuratczyk proswim.pl M35 44 166 Olsztyn: 02:17:14 (32 / 9)
02:17:14 00:18:24
182 Jakub Niedźwiadek TriWawa Szukam sponsora M18 11 167 Białystok: 02:17:15 (23 / 4)
02:17:15 00:18:25
183 Janusz Kornes TKKF TRIATHLON DĄBROWA GÓRNICZA M45 16 168 Blachownia: 02:17:17 (32 / 2)
02:17:17 00:18:27
184 Adam Chyliński ANAL CUNT 1 - OS. TEAM M40 31 169 Blachownia: 02:17:33 (33 / 5)
02:17:33 00:18:43
185 Aleksandra Jędrzejewska UKS Tri-Team Rumia F25 2 16 Olsztyn: 02:17:43 (34 / 1)
02:17:43 00:18:53
186 Robert Siwirski Trinergy/WTT M40 32 170 Olsztyn: 02:17:48 (35 / 6)
02:17:48 00:18:58
187 Adam Turowiec UAM TRIATHLON POZNAŃ M40 33 171 Blachownia: 02:17:50 (34 / 6)
02:17:50 00:19:00
188 Jakub Krzysztofik M30 33 172 Blachownia: 02:18:09 (35 / 7)
02:18:09 00:19:19
189 Radosław Kord M30 34 173 Olsztyn: 02:18:12 (36 / 10)
02:18:12 00:19:22
190 Joseph Saliba Water Knights Triathlon Zabierzów M45 17 174 Olsztyn: 02:18:26 (37 / 2)
02:18:26 00:19:36
191 Piotr Boral WLKS Kmicic Częstochowa M35 45 175 Blachownia: 02:18:37 (37 / 10)
02:18:37 00:19:47
192 Jacek Garbacik SKB Stalowa Wola M45 18 176 Blachownia: 02:18:44 (38 / 3)
02:18:44 00:19:54
193 Jacek Nowakowski KS NIEMANIEMOGĘ M50 7 177 Augustów: 02:18:57 (22 / 3)
02:18:57 00:20:07
194 Tomasz Lopianiak LUKS Zorawina M40 34 178 Blachownia: 02:19:24 (40 / 7)
02:19:24 00:20:34
195 Benjamin Kuciński BenQ-CoJaBiegne New Balance TEAM M30 35 179 Blachownia: 02:19:33 (41 / 9)
02:19:33 00:20:43
196 Arkadiusz Bugajski M40 35 180 Blachownia: 02:19:35 (42 / 8)
02:19:35 00:20:45
197 Łukasz Głasek Triathlon Serwis Prosperita M30 36 181 Olsztyn: 02:19:41 (40 / 11)
02:19:41 00:20:51
198 Krzysztof Nowak M30 37 182 Blachownia: 02:19:53 (44 / 11)
02:19:53 00:21:03
199 Rafał Bogus scout częstochowa M45 19 183 Blachownia: 02:19:58 (45 / 4)
02:19:58 00:21:08
200 Lukasz Szemelowski M35 46 184 Blachownia: 02:20:02 (46 / 11)
02:20:02 00:21:12
201 Piotr Czajkowski BCT Gdynia/AGROLOK SPORT TEAM M25 20 185 Olsztyn: 02:20:18 (42 / 7)
02:20:18 00:21:28
202 Łukasz Karasiński PG Team M25 21 186 Blachownia: 02:20:30 (47 / 8)
02:20:30 00:21:40
203 Grzegorz Książek UKS Tri-Team Rumia M25 22 187 Olsztyn: 02:20:39 (43 / 8)
02:20:39 00:21:49
204 Przemysław Janik TRICLUB M35 47 188 Olsztyn: 02:20:40 (44 / 11)
02:20:40 00:21:50
205 Patryk Kościelski TRI LEVEL M40 36 189 Białystok: 02:20:41 (30 / 4)
02:20:41 00:21:51
206 Marcin Bogucki Kuźnia Triathlonu M30 38 190 Blachownia: 02:20:44 (49 / 12)
02:20:44 00:21:54
207 Irek Stermach M55 7 191 Blachownia: 02:20:51 (50 / 1)
02:20:51 00:22:01
208 Michał Zieliński TriBoars M25 23 192 Olsztyn: 02:20:59 (45 / 9)
02:20:59 00:22:09
209 Kaja Delewska Triatlon X-Team/ Cafemobil Team F25 3 17 Blachownia: 02:21:05 (51 / 1)
02:21:05 00:22:15
210 Mateusz Wierzbicki Stowarzyszenie Sportowa Częstochowa M25 24 193 Blachownia: 02:21:09 (52 / 9)
02:21:09 00:22:19
211 Michał Boroń M30 39 194 Blachownia: 02:21:12 (53 / 13)
02:21:12 00:22:22
212 Tomasz Jabłoński Cafemobil Team M30 40 195 Blachownia: 02:21:26 (55 / 14)
02:21:26 00:22:36
213 Marek Pokorski Redknee M45 20 196 Olsztyn: 02:21:27 (47 / 3)
02:21:27 00:22:37
214 Cezary Gwizdała Kuźnia Triathlonu M45 21 197 Blachownia: 02:21:27 (56 / 5)
02:21:27 00:22:37
215 Krzysztof Litwiniuk Tri NEGU prawie szczupły kris M35 48 198 Augustów: 02:21:38 (30 / 9)
02:21:38 00:22:48
216 Piotr Małek M35 49 199 Blachownia: 02:21:43 (59 / 14)
02:21:43 00:22:53
217 Marcin Łytek Schmersal-Trening M40 37 200 Białystok: 02:21:45 (35 / 5)
02:21:45 00:22:55
218 Michał Kurczycki Waniewski Coaching M35 50 201 Olsztyn: 02:21:48 (49 / 12)
02:21:48 00:22:58
219 Dariusz Mokrzycki LABOSPORT Team M45 22 202 Blachownia: 02:21:50 (60 / 6)
02:21:50 00:23:00
220 Andrzej Zarzecki Augustowskie Towarzystwo Pływackie M45 23 203 Augustów: 02:21:50 (31 / 1)
02:21:50 00:23:00
221 Tomasz Rachwalik AKS Polonia Warszawa M40 38 204 Blachownia: 02:22:03 (62 / 9)
02:22:03 00:23:13
222 Grzegorz Lange JW 4808 Gołdap M35 51 205 Augustów: 02:22:10 (32 / 10)
02:22:10 00:23:20
223 Marcin Punpur NET SYSTEM Triathlon Team M35 52 206 Olsztyn: 02:22:11 (50 / 13)
02:22:11 00:23:21
224 Grzegorz Dobrosielski LABOSPORT Team M30 41 207 Augustów: 02:22:11 (33 / 9)
02:22:11 00:23:21
225 Witold Chorąziak IM 2010 M45 24 208 Blachownia: 02:22:21 (63 / 7)
02:22:21 00:23:31
226 Stanisław Stadniczenko TRICLUB TRISKLEP M30 42 209 Olsztyn: 02:22:22 (52 / 13)
02:22:22 00:23:32
227 Tomasz Biesiada Trinergy M40 39 210 Olsztyn: 02:22:41 (53 / 9)
02:22:41 00:23:51
228 Krzysztof Antoniak Tri NEGU M40 40 211 Olsztyn: 02:22:45 (55 / 10)
02:22:45 00:23:55
229 Maksymilian Skolik M40 41 212 Blachownia: 02:22:54 (65 / 10)
02:22:54 00:24:04
230 Kamil Radomski Pozytywnie Aktywni M30 43 213 Blachownia: 02:23:01 (67 / 18)
02:23:01 00:24:11
231 Grzegorz Gadaj M30 44 214 Blachownia: 02:23:06 (68 / 19)
02:23:06 00:24:16
232 Krzysztof Dryja M35 53 215 Blachownia: 02:23:06 (69 / 16)
02:23:06 00:24:16
233 Maciej Mazurkiewicz Ekstremalni Strawczyn MEDITRANS M30 45 216 Blachownia: 02:23:15 (70 / 20)
02:23:15 00:24:25
234 Sebastian Kwieciński Przemysław Szymanowski Triathlon Team M35 54 217 Białystok: 02:23:32 (42 / 11)
02:23:32 00:24:42
235 Zbigniew Zadrożny ATP Augustów M45 25 218 Augustów: 02:23:37 (36 / 2)
02:23:37 00:24:47
236 Jacek Litawa M45 26 219 Białystok: 02:23:44 (43 / 3)
02:23:44 00:24:54
237 Rafał Winsław M18 12 220 Białystok: 02:23:46 (44 / 6)
02:23:46 00:24:56
238 Maciej Zdunek M35 55 221 Olsztyn: 02:23:49 (57 / 14)
02:23:49 00:24:59
239 Sławek Łątkowski OrkaMasters Iława M40 42 222 Olsztyn: 02:23:54 (59 / 11)
02:23:54 00:25:04
240 Artur Żelichowski Kęckie Harpagany M40 43 223 Blachownia: 02:24:00 (71 / 11)
02:24:00 00:25:10
241 Michał Paź TRINERGY TEAM M35 56 224 Białystok: 02:24:04 (45 / 12)
02:24:04 00:25:14
242 Tadas Sudnius Vilnius Triathlon Association M35 57 225 Olsztyn: 02:24:08 (60 / 16)
02:24:08 00:25:18
243 Tomasz Wiliński LABOSPORT Team M40 44 226 Olsztyn: 02:24:26 (61 / 12)
02:24:26 00:25:36
244 Sebastian Krasnodębski M30 46 227 Olsztyn: 02:24:43 (65 / 16)
02:24:43 00:25:53
245 Vytautas Vaiciulis Vilnius Triathlon Association M35 58 228 Olsztyn: 02:24:44 (66 / 19)
02:24:44 00:25:54
246 Tomasz Pardygał LABOSPORT Team M40 45 229 Blachownia: 02:24:48 (73 / 12)
02:24:48 00:25:58
247 Zbigniew Lubaszewski M35 59 230 Augustów: 02:24:56 (40 / 14)
02:24:56 00:26:06
248 Pawel Stosik TriMama M35 60 231 Olsztyn: 02:25:00 (70 / 22)
02:25:00 00:26:10
249 Janusz Miśkowiec KLI fornia Tri M40 46 232 Blachownia: 02:25:04 (75 / 13)
02:25:04 00:26:14
250 Jacek Palka KLIfornia Tri, Limanowa Forrest M35 61 233 Blachownia: 02:25:04 (74 / 18)
02:25:04 00:26:14
251 Grzegorz Strzelecki GVT M35 62 234 Blachownia: 02:25:10 (76 / 19)
02:25:10 00:26:20
252 Jacek Mackiewicz M35 63 235 Białystok: 02:25:14 (49 / 13)
02:25:14 00:26:24
253 Bartosz Latawiec M35 64 236 Olsztyn: 02:25:14 (72 / 24)
02:25:14 00:26:24
254 Wojciech Omielan M18 13 237 Białystok: 02:25:37 (50 / 8)
02:25:37 00:26:47
255 Konrad Wilandt Gdyński Triathlon Biovico M30 47 238 Olsztyn: 02:25:39 (73 / 17)
02:25:39 00:26:49
256 Jarek Noga LABOSPORT Team M30 48 239 Olsztyn: 02:25:42 (74 / 18)
02:25:42 00:26:52
257 Dawid Kluza M25 25 240 Blachownia: 02:25:45 (78 / 10)
02:25:45 00:26:55
258 Cezary Borko Tri NEGU M40 47 241 Olsztyn: 02:25:54 (75 / 14)
02:25:54 00:27:04
259 Mateusz Miszewski CompleXsports Triathlon Team M25 26 242 Olsztyn: 02:25:57 (76 / 10)
02:25:57 00:27:07
260 Dawid Ratajek M30 49 243 Blachownia: 02:26:09 (80 / 22)
02:26:09 00:27:19
261 Patrick Chodowski M18 14 244 Olsztyn: 02:26:26 (77 / 6)
02:26:26 00:27:36
262 Tomasz Klepacki KS Triathlon Rawa M60 4 245 Blachownia: 02:26:35 (82 / 1)
02:26:35 00:27:45
263 Grzegorz Zajączkowski M50 8 246 Białystok: 02:26:42 (52 / 2)
02:26:42 00:27:52
264 Piotr Chmiel Nurt Mostki / Biegnę, żeby Bartek mógł biegać M45 27 247 Blachownia: 02:26:51 (83 / 8)
02:26:51 00:28:01
265 Grzegorz Stefaniak K.S Triathlon Rawa M35 65 248 Białystok: 02:26:54 (55 / 16)
02:26:54 00:28:04
266 Dawid Nowak Ruch Kluch Akadema Biegacza SALOS WODNA M35 66 249 Blachownia: 02:26:56 (84 / 21)
02:26:56 00:28:06
267 Wojtek Kraszewski Super Linia M50 9 250 Białystok: 02:27:02 (56 / 3)
02:27:02 00:28:12
268 Łukasz Wiliński M30 50 251 Augustów: 02:27:09 (47 / 11)
02:27:09 00:28:19
269 Michał Dukaczewski M35 67 252 Olsztyn: 02:27:13 (79 / 25)
02:27:13 00:28:23
270 Kamil Klimczak M18 15 253 Olsztyn: 02:27:24 (80 / 7)
02:27:24 00:28:34
271 Rafal Kwiatkowski Kuźnia Triathlonu M35 68 254 Olsztyn: 02:27:37 (81 / 26)
02:27:37 00:28:47
272 Tomasz Mika LABOSPORT Team M35 69 255 Olsztyn: 02:27:38 (82 / 27)
02:27:38 00:28:48
273 Marcin Romanow Kross Centrum Rowerowe Olsztyn M35 70 256 Olsztyn: 02:27:48 (83 / 28)
02:27:48 00:28:58
274 Beate Stermach F25 4 18 Blachownia: 02:27:49 (87 / 2)
02:27:49 00:28:59
275 Szczepan Śliwiński Kuźnia Triathlonu M30 51 257 Olsztyn: 02:27:50 (84 / 19)
02:27:50 00:29:00
276 Maciek Sykulski Mad About You M30 52 258 Białystok: 02:28:10 (59 / 12)
02:28:10 00:29:20
277 Wojciech Sosnowski Olecko Biega / Znicz M40 48 259 Augustów: 02:28:18 (52 / 5)
02:28:18 00:29:28
278 Patryk Bieniek Posnania M35 71 260 Olsztyn: 02:28:18 (85 / 29)
02:28:18 00:29:28
279 Artur Jadwiszczak LSKK Bełchatów M40 49 261 Blachownia: 02:28:21 (88 / 15)
02:28:21 00:29:31
280 Jakub Kotula Biegnę, żeby Bartek mógł biegać M30 53 262 Blachownia: 02:28:26 (89 / 23)
02:28:26 00:29:36
281 Grzegorz Radziukiewicz AT Team Bigos Amigos M35 72 263 Olsztyn: 02:28:27 (87 / 31)
02:28:27 00:29:37
282 Piotr Prokop TriClub M30 54 264 Olsztyn: 02:28:37 (88 / 20)
02:28:37 00:29:47
283 Tomasz Klemensowicz M30 55 265 Białystok: 02:28:43 (61 / 13)
02:28:43 00:29:53
284 Pawel Dworak M40 50 266 Olsztyn: 02:28:47 (89 / 15)
02:28:47 00:29:57
285 Karol Mochocki Suchedniowski TriTeam M30 56 267 Olsztyn: 02:28:49 (90 / 21)
02:28:49 00:29:59
286 Piotr Zych M40 51 268 Blachownia: 02:28:52 (90 / 16)
02:28:52 00:30:02
287 Ania Halska F30 9 19 Blachownia: 02:29:11 (91 / 1)
02:29:11 00:30:21
288 Daniel Wójcik Etixx Silesiaman Triathlon Team M35 73 269 Olsztyn: 02:29:17 (92 / 32)
02:29:17 00:30:27
289 Szymon Kuczyk Coveris Cycling Team M35 74 270 Blachownia: 02:29:35 (92 / 22)
02:29:35 00:30:45
290 Waldek Leszczewicz Kużnia Triathlonu M35 75 271 Olsztyn: 02:29:38 (94 / 33)
02:29:38 00:30:48
291 Tomasz Kopcewicz M30 57 272 Olsztyn: 02:29:38 (93 / 22)
02:29:38 00:30:48
292 Bartłomiej Jędrychowicz TriClub M30 58 273 Olsztyn: 02:29:39 (95 / 23)
02:29:39 00:30:49
293 Piotr Binder OTK Rzeźnik M35 76 274 Olsztyn: 02:29:41 (96 / 34)
02:29:41 00:30:51
294 Jakub Mika M30 59 275 Olsztyn: 02:29:46 (97 / 24)
02:29:46 00:30:56
295 Filip Stafiej WNIEBOWZIECI M40 52 276 Olsztyn: 02:29:57 (99 / 17)
02:29:57 00:31:07
296 Adrian Wieczorkowski M40 53 277 Olsztyn: 02:30:02 (100 / 18)
02:30:02 00:31:12
297 Marcin Skowroński M25 27 278 Olsztyn: 02:30:09 (101 / 11)
02:30:09 00:31:19
298 Bartosz Parfieniuk M35 77 279 Białystok: 02:30:22 (64 / 18)
02:30:22 00:31:32
299 Eugeniusz Krawczuk M45 28 280 Białystok: 02:30:25 (66 / 6)
02:30:25 00:31:35
300 Piotr Śliwka Sportevo M35 78 281 Olsztyn: 02:30:26 (102 / 35)
02:30:26 00:31:36
301 Tomasz Grygoruk Hajnówka M25 28 282 Białystok: 02:30:32 (67 / 7)
02:30:32 00:31:42
302 Krzysztof Punpur NET SYSTEM Triathlon Team M30 60 283 Olsztyn: 02:30:38 (103 / 25)
02:30:38 00:31:48
303 Dariusz Rzepecki Crossfit Hussars M30 61 284 Blachownia: 02:30:40 (94 / 24)
02:30:40 00:31:50
304 Tomasz Garbiec Varso M40 54 285 Olsztyn: 02:30:41 (104 / 19)
02:30:41 00:31:51
305 Arkadiusz Woźniak M40 55 286 Olsztyn: 02:30:49 (106 / 20)
02:30:49 00:31:59
306 Jarosław Malanowski PTT Delta Płock M55 8 287 Białystok: 02:31:02 (69 / 1)
02:31:02 00:32:12
307 Marcin Demianiuk M35 79 288 Olsztyn: 02:31:07 (107 / 36)
02:31:07 00:32:17
308 Marek Opolski AWOPR M50 10 289 Augustów: 02:31:19 (58 / 5)
02:31:19 00:32:29
309 Radosław Czekirda Wieliszew Heron Team M50 11 290 Blachownia: 02:31:24 (97 / 3)
02:31:24 00:32:34
310 Łukasz Rusak CompleXsports Triathlon Team M35 80 291 Olsztyn: 02:31:24 (109 / 37)
02:31:24 00:32:34
311 Michał Budzanowski Vonart Wrocław M25 29 292 Olsztyn: 02:31:27 (110 / 13)
02:31:27 00:32:37
312 Marcin Mądry StartMetaBania M30 62 293 Blachownia: 02:31:29 (98 / 25)
02:31:29 00:32:39
313 Marcin Walkowiak Agros-TJ M40 56 294 Białystok: 02:31:33 (72 / 10)
02:31:33 00:32:43
314 Seweryn Bąk TRI-UNIVERSE HSBC Bank Polska SA M30 63 295 Olsztyn: 02:31:39 (112 / 26)
02:31:39 00:32:49
315 Maciej Leszczyński Torus Triathlon Team M40 57 296 Olsztyn: 02:31:39 (111 / 22)
02:31:39 00:32:49
316 Marcin Kasiński KielceTeam M30 64 297 Blachownia: 02:31:41 (99 / 26)
02:31:41 00:32:51
317 Adam Lejman M45 29 298 Olsztyn: 02:31:43 (114 / 5)
02:31:43 00:32:53
318 Arkadiusz Kord M18 16 299 Olsztyn: 02:31:43 (113 / 8)
02:31:43 00:32:53
319 Anna Tomica AT-Sport F18 2 20 Blachownia: 02:31:47 (100 / 1)
02:31:47 00:32:57
320 Marcin Antonowicz N/a M35 81 300 Olsztyn: 02:31:50 (116 / 38)
02:31:50 00:33:00
321 Wojciech Świątek M25 30 301 Blachownia: 02:31:58 (102 / 13)
02:31:58 00:33:08
322 Piotrek Dąbrowski Toruński Klub Triathlonowy M30 65 302 Olsztyn: 02:32:35 (118 / 28)
02:32:35 00:33:45
323 Wojciech Pawłowski M30 66 303 Olsztyn: 02:32:37 (119 / 29)
02:32:37 00:33:47
324 Adam Łakomy M45 30 304 Blachownia: 02:32:43 (104 / 10)
02:32:43 00:33:53
325 Piotr Matkiewicz MKS Truso Elbląg M30 67 305 Białystok: 02:32:49 (75 / 16)
02:32:49 00:33:59
326 Paweł Targoni M40 58 306 Białystok: 02:32:51 (76 / 11)
02:32:51 00:34:01
327 Hubert Boral SCOUT TEAM M30 68 307 Blachownia: 02:32:54 (107 / 28)
02:32:54 00:34:04
328 Konrad Kamil Dobrzyński M25 31 308 Białystok: 02:32:58 (78 / 8)
02:32:58 00:34:08
329 Raphael Mielke M50 12 309 Blachownia: 02:33:08 (109 / 5)
02:33:08 00:34:18
330 Dariusz Tyszka M40 59 310 Olsztyn: 02:33:14 (121 / 23)
02:33:14 00:34:24
331 Szymon Drosik M25 32 311 Blachownia: 02:33:17 (111 / 14)
02:33:17 00:34:27
332 Krystian Zielinski X-Triathlon Team M35 82 312 Blachownia: 02:33:23 (112 / 26)
02:33:23 00:34:33
333 Paweł Stawiński M30 69 313 Augustów: 02:33:28 (64 / 18)
02:33:28 00:34:38
334 Zbigniew Jakubowski M45 31 314 Blachownia: 02:33:34 (114 / 11)
02:33:34 00:34:44
335 Maciej Bień M40 60 315 Blachownia: 02:33:37 (115 / 18)
02:33:37 00:34:47
336 Petroniusz Tatarski TriPassion Team M40 61 316 Białystok: 02:33:44 (79 / 12)
02:33:44 00:34:54
337 Artur Czado M25 33 317 Blachownia: 02:33:44 (116 / 15)
02:33:44 00:34:54
338 Lorenzo Paruta Brembo Poland Team M50 13 318 Blachownia: 02:33:59 (118 / 6)
02:33:59 00:35:09
339 Hubert Mildner Tri NEGU M35 83 319 Olsztyn: 02:34:04 (122 / 40)
02:34:04 00:35:14
340 Michał Sekrecki UAM TRIATHLON POZNAŃ M25 34 320 Blachownia: 02:34:06 (119 / 16)
02:34:06 00:35:16
341 Marcin Maciejczyk AKS Dragon M30 70 321 Blachownia: 02:34:06 (120 / 29)
02:34:06 00:35:16
342 Andrzej Matyja M35 84 322 Blachownia: 02:34:12 (121 / 27)
02:34:12 00:35:22
343 Paweł Stawiarz Stawbud Triathlon M40 62 323 Olsztyn: 02:34:30 (123 / 24)
02:34:30 00:35:40
344 Anna Marcinkowska BEKO WMT BEKO F30 10 21 Olsztyn: 02:34:30 (124 / 1)
02:34:30 00:35:40
345 Maciej Szpunar MORSY GDYŃSKIE GdyńskieMorsy M40 63 324 Olsztyn: 02:34:36 (125 / 25)
02:34:36 00:35:46
346 Paweł Dziwoki Nie lubię cardio Piekarnia Szymura M25 35 325 Blachownia: 02:34:41 (123 / 17)
02:34:41 00:35:51
347 Alfred Dawiec Water Knights Triathlon Zabierzów M40 64 326 Olsztyn: 02:34:49 (126 / 26)
02:34:49 00:35:59
348 Mateusz Szymura Nie lubię cardio M25 36 327 Blachownia: 02:34:54 (125 / 18)
02:34:54 00:36:04
349 Michał Ciecierski M35 85 328 Olsztyn: 02:34:58 (127 / 41)
02:34:58 00:36:08
350 Piotr Trzeciak M30 71 329 Blachownia: 02:35:05 (126 / 30)
02:35:05 00:36:15
351 Leszek Choryłek M45 32 330 Blachownia: 02:35:06 (127 / 13)
02:35:06 00:36:16
352 Michał Laskowski TRIdziestka M35 86 331 Białystok: 02:35:10 (84 / 24)
02:35:10 00:36:20
353 Paweł Nowak Tri NEGU www.elastomerics.com M35 87 332 Olsztyn: 02:35:11 (129 / 42)
02:35:11 00:36:21
354 Tomasz Terech M40 65 333 Blachownia: 02:35:11 (128 / 19)
02:35:11 00:36:21
355 Katarzyna Wieczorek Iron Triathlon Pleszew F25 5 22 Blachownia: 02:35:15 (129 / 3)
02:35:15 00:36:25
356 Paweł Pośpiech M18 17 334 Blachownia: 02:35:28 (130 / 6)
02:35:28 00:36:38
357 Gerard Magdziarz Suchedniowski TriTeam M35 88 335 Olsztyn: 02:35:29 (130 / 43)
02:35:29 00:36:39
358 Łukasz Niesporek M30 72 336 Olsztyn: 02:35:33 (131 / 30)
02:35:33 00:36:43
359 Grzegorz Kopania ATP Augustów M35 89 337 Augustów: 02:35:38 (72 / 20)
02:35:38 00:36:48
360 Maciej Jarmosz M30 73 338 Olsztyn: 02:35:44 (132 / 31)
02:35:44 00:36:54
361 Marcin Kołodziej Pozytywnie Aktywni M40 66 339 Blachownia: 02:35:47 (131 / 20)
02:35:47 00:36:57
362 Jarek Debert TRINERGY TEAM M35 90 340 Olsztyn: 02:35:59 (134 / 44)
02:35:59 00:37:09
363 Piotr Protasiewicz ImageCyclingTeam M45 33 341 Blachownia: 02:36:10 (132 / 14)
02:36:10 00:37:20
364 Jan Jaroń KT Water Knights Zabierzow 1985 M30 74 342 Olsztyn: 02:36:13 (135 / 32)
02:36:13 00:37:23
365 Anita Kisiel WLKS Kmicic Częstochowa ARiMR Częstochowa F40 2 23 Blachownia: 02:36:22 (133 / 1)
02:36:22 00:37:32
366 Łukasz Pietrasik M30 75 343 Blachownia: 02:36:24 (135 / 32)
02:36:24 00:37:34
367 Paweł Budkowski M50 14 344 Białystok: 02:36:33 (88 / 6)
02:36:33 00:37:43
368 Marcin Kłos M35 91 345 Olsztyn: 02:36:33 (137 / 46)
02:36:33 00:37:43
369 Wojtek Wcisło TRINERGY TEAM M35 92 346 Augustów: 02:36:46 (74 / 21)
02:36:46 00:37:56
370 Aleksander Sachanbinski AT Team M50 15 347 Olsztyn: 02:37:04 (139 / 2)
02:37:04 00:38:14
371 Mateusz Michałowski M18 18 348 Augustów: 02:37:05 (75 / 7)
02:37:05 00:38:15
372 Marcin Ziółek The Luzers M35 93 349 Białystok: 02:37:06 (94 / 25)
02:37:06 00:38:16
373 Cezary Leszczyński M45 34 350 Olsztyn: 02:37:06 (140 / 7)
02:37:06 00:38:16
374 Karol Drejer CompleXsports Triathlon Team M35 94 351 Augustów: 02:37:07 (76 / 22)
02:37:07 00:38:17
375 Michal Skrzeszewski M25 37 352 Białystok: 02:37:10 (95 / 12)
02:37:10 00:38:20
376 Sławomir Mojsiewicz STiRW-CKRW M40 67 353 Olsztyn: 02:37:11 (141 / 28)
02:37:11 00:38:21
377 Adam Wałpuski Kuźnia Triathlonu M18 19 354 Blachownia: 02:37:20 (138 / 7)
02:37:20 00:38:30
378 Marek Kępiński M40 68 355 Olsztyn: 02:37:21 (142 / 29)
02:37:21 00:38:31
379 Filip Nowakowski M25 38 356 Olsztyn: 02:37:21 (143 / 15)
02:37:21 00:38:31
380 Marek Młyniec M40 69 357 Olsztyn: 02:37:26 (144 / 30)
02:37:26 00:38:36
381 Anton Bashtavy Warsaw International Triathlon Club M25 39 358 Augustów: 02:37:34 (78 / 7)
02:37:34 00:38:44
382 Mariusz Denert ATP Augustów M25 40 359 Augustów: 02:37:35 (79 / 8)
02:37:35 00:38:45
383 Marcin Mruszczyk M35 95 360 Blachownia: 02:37:37 (139 / 29)
02:37:37 00:38:47
384 Lucjan Łyczak M35 96 361 Blachownia: 02:37:48 (140 / 30)
02:37:48 00:38:58
385 Grzegorz Otłowski M30 76 362 Białystok: 02:37:48 (96 / 17)
02:37:48 00:38:58
386 Michał Masłowski M35 97 363 Białystok: 02:37:49 (97 / 26)
02:37:49 00:38:59
387 Bartosz Cichy ATP Augustów M30 77 364 Augustów: 02:37:57 (81 / 21)
02:37:57 00:39:07
388 Jakub Piękoś M18 20 365 Blachownia: 02:37:58 (142 / 8)
02:37:58 00:39:08
389 Paweł Sulka AZAGO M40 70 366 Blachownia: 02:38:01 (143 / 22)
02:38:01 00:39:11
390 Jakub Bojan Grupa WP / Airbike Grupa Wirtualna Polska M30 78 367 Olsztyn: 02:38:05 (147 / 33)
02:38:05 00:39:15
391 Piotr Biankowski Complexsports sklep.arcar.pl M40 71 368 Olsztyn: 02:38:05 (148 / 32)
02:38:05 00:39:15
392 Dorota Kowalewska TriBoars F25 6 24 Olsztyn: 02:38:08 (150 / 2)
02:38:08 00:39:18
393 Jakub Cuszlag WTT Warszawa M50 16 369 Blachownia: 02:38:10 (144 / 7)
02:38:10 00:39:20
394 Jakub Krysiak TriWawa M18 21 370 Białystok: 02:38:11 (98 / 9)
02:38:11 00:39:21
395 Katarzyna Strasz F35 2 25 Blachownia: 02:38:25 (146 / 2)
02:38:25 00:39:35
396 Paweł Jarski M35 98 371 Augustów: 02:38:26 (82 / 24)
02:38:26 00:39:36
397 Sławomir Lizura M30 79 372 Blachownia: 02:38:34 (147 / 33)
02:38:34 00:39:44
398 Arkadiusz Ramotowski M40 72 373 Augustów: 02:38:40 (84 / 9)
02:38:40 00:39:50
399 Rafał Malinowski M18 22 374 Augustów: 02:38:43 (85 / 8)
02:38:43 00:39:53
400 Katarzyna Kwiecień 3Flow Triathlon Team F35 3 26 Blachownia: 02:38:43 (148 / 3)
02:38:43 00:39:53
401 Lidia Juchniewicz Tri NEGU Tri NEGU F35 4 27 Olsztyn: 02:38:46 (154 / 1)
02:38:46 00:39:56
402 Jacek Janecki M35 99 375 Blachownia: 02:38:48 (149 / 31)
02:38:48 00:39:58
403 Michał Gruszka M40 73 376 Blachownia: 02:38:50 (150 / 24)
02:38:50 00:40:00
404 Rajmund Nafalski Progress Triathlon Team M40 74 377 Olsztyn: 02:38:50 (155 / 35)
02:38:50 00:40:00
405 Tomasz Bajko Wyższa Szkoła Wychowania Fizycznego w Białymstoku M30 80 378 Białystok: 02:39:12 (102 / 18)
02:39:12 00:40:22
406 Karol Mik M18 23 379 Blachownia: 02:39:19 (151 / 9)
02:39:19 00:40:29
407 Andrzej Marek M35 100 380 Olsztyn: 02:39:21 (156 / 47)
02:39:21 00:40:31
408 Roman Piszczatowski TRI Warrior M50 17 381 Olsztyn: 02:39:25 (158 / 4)
02:39:25 00:40:35
409 Marek Fila M40 75 382 Augustów: 02:39:33 (88 / 10)
02:39:33 00:40:43
410 Sebastian Kulesza SIR-HA Sieradz SIR-HA M35 101 383 Białystok: 02:39:52 (105 / 28)
02:39:52 00:41:02
411 Ireneusz Osiecki CompleXsports Triathlon TEAM M55 9 384 Olsztyn: 02:40:07 (160 / 2)
02:40:07 00:41:17
412 Przemyslaw Karczewski TRICLUB ciasteczkaproteinowe.pl M35 102 385 Olsztyn: 02:40:14 (161 / 48)
02:40:14 00:41:24
413 Jacek Stecko JACEK STECKO JACEK STECKO M40 76 386 Olsztyn: 02:40:14 (162 / 36)
02:40:14 00:41:24
414 Krystian Czayka TriAcademy M30 81 387 Olsztyn: 02:40:15 (163 / 35)
02:40:15 00:41:25
415 Wiesław Kraska M30 82 388 Blachownia: 02:40:16 (153 / 35)
02:40:16 00:41:26
416 Jerzy Sufranowicz Triathlon Dąbrowa Gornicza M60 5 389 Blachownia: 02:40:21 (154 / 2)
02:40:21 00:41:31
417 Dawid Sukacz M40 77 390 Olsztyn: 02:40:24 (164 / 37)
02:40:24 00:41:34
418 Kamil Pawlak Benefit Systems Running Team M25 41 391 Olsztyn: 02:40:26 (165 / 17)
02:40:26 00:41:36
419 Michał Górecko BPSC TEAM M35 103 392 Blachownia: 02:40:29 (155 / 32)
02:40:29 00:41:39
420 Arnold Bryzek M45 35 393 Białystok: 02:40:32 (108 / 12)
02:40:32 00:41:42
421 Tomasz Barańczuk M30 83 394 Białystok: 02:40:36 (109 / 20)
02:40:36 00:41:46
422 Grzegorz Musiał Wolbrom Team M30 84 395 Blachownia: 02:40:40 (156 / 36)
02:40:40 00:41:50
423 Tomasz Prorok M35 104 396 Augustów: 02:40:43 (92 / 25)
02:40:43 00:41:53
424 Wojciech Kieda TRENERFIT.PL / Iron Woman FIT M40 78 397 Białystok: 02:40:46 (110 / 15)
02:40:46 00:41:56
425 Kamil Ołowski M30 85 398 Olsztyn: 02:40:46 (166 / 36)
02:40:46 00:41:56
426 Jerzy Maliszewski Retro Rowery Duda Team M50 18 399 Białystok: 02:40:54 (111 / 7)
02:40:54 00:42:04
427 Emilia Wołyniec Tri NEGU F30 11 28 Olsztyn: 02:41:16 (167 / 3)
02:41:16 00:42:26
428 Victor Lopatin Amberman M35 105 400 Olsztyn: 02:41:17 (168 / 49)
02:41:17 00:42:27
429 Evgenii Gorbunchikov BR39 BR39 M35 106 401 Olsztyn: 02:41:17 (169 / 50)
02:41:17 00:42:27
430 Marek Skwarski Pałuki Running Team M50 19 402 Olsztyn: 02:41:21 (171 / 5)
02:41:21 00:42:31
431 Adam Pachla M35 107 403 Olsztyn: 02:41:21 (170 / 51)
02:41:21 00:42:31
432 Jarosław Bielecki STAWBUD Auto-LAND M50 20 404 Olsztyn: 02:41:24 (173 / 6)
02:41:24 00:42:34
433 Leszek Sieciński UKS TRS SUSZ M50 21 405 Olsztyn: 02:41:25 (174 / 7)
02:41:25 00:42:35
434 Przemysław Grabowski M35 108 406 Blachownia: 02:41:30 (157 / 33)
02:41:30 00:42:40
435 Andrzej Barczyk Wolbrom Team Barczyk Zakład Mięsny M40 79 407 Blachownia: 02:41:46 (158 / 25)
02:41:46 00:42:56
436 Piotr Krawcow M30 86 408 Olsztyn: 02:41:48 (175 / 37)
02:41:48 00:42:58
437 Marek Miskiewicz TRICLUB LUBLIN M50 22 409 Olsztyn: 02:41:50 (177 / 8)
02:41:50 00:43:00
438 Piotr Roś M30 87 410 Olsztyn: 02:41:55 (179 / 39)
02:41:55 00:43:05
439 Paweł Tadla NET SYSTEM Triathlon Team M30 88 411 Olsztyn: 02:41:59 (180 / 40)
02:41:59 00:43:09
440 Maciej Wiora MyCenter Multimedia AGD RTV M45 36 412 Olsztyn: 02:42:15 (181 / 8)
02:42:15 00:43:25
441 Robert Janiszek LABELSOFT LABELSOFT M40 80 413 Augustów: 02:42:31 (95 / 11)
02:42:31 00:43:41
442 Maciej Kempa M40 81 414 Blachownia: 02:42:33 (161 / 26)
02:42:33 00:43:43
443 Michał Cieślak M35 109 415 Białystok: 02:42:35 (115 / 31)
02:42:35 00:43:45
444 Wojciech Plewiński M35 110 416 Augustów: 02:42:36 (96 / 27)
02:42:36 00:43:46
445 Grzegorz Sitek Tarnogórskie Towarzystwo Triathlonowe M40 82 417 Blachownia: 02:42:39 (162 / 27)
02:42:39 00:43:49
446 Marek Reza M45 37 418 Olsztyn: 02:42:43 (182 / 9)
02:42:43 00:43:53
447 Klaudiusz Nowacki M30 89 419 Olsztyn: 02:42:47 (183 / 41)
02:42:47 00:43:57
448 Tomasz Peda M45 38 420 Białystok: 02:42:49 (116 / 13)
02:42:49 00:43:59
449 Adam Cilulko ATP Augustów M45 39 421 Augustów: 02:42:57 (97 / 8)
02:42:57 00:44:07
450 Maciej Królicki Jolo Team M25 42 422 Olsztyn: 02:43:12 (186 / 18)
02:43:12 00:44:22
451 Aleksander Wasilewski Nestle Fitness Cycling Team M40 83 423 Blachownia: 02:43:13 (165 / 28)
02:43:13 00:44:23
452 Marcin Haber M25 43 424 Blachownia: 02:43:21 (167 / 20)
02:43:21 00:44:31
453 Tomasz Różański Biegam w Parku Dreszera M40 84 425 Białystok: 02:43:27 (117 / 17)
02:43:27 00:44:37
454 Maciej Karwowski M35 111 426 Olsztyn: 02:43:29 (188 / 55)
02:43:29 00:44:39
455 Michał Pilch 1984 M30 90 427 Blachownia: 02:43:34 (168 / 38)
02:43:34 00:44:44
456 Tomasz Szymczyk M30 91 428 Blachownia: 02:43:46 (169 / 39)
02:43:46 00:44:56
457 Tomasz Skudlik UKS MANTA Kochłowice Ruda Ślaska M40 85 429 Blachownia: 02:43:52 (170 / 29)
02:43:52 00:45:02
458 Kamil Reniec Warsaw Triathlon Team Klinika Wad Postawy M25 44 430 Białystok: 02:43:56 (119 / 14)
02:43:56 00:45:06
459 Michal Kasprowicz Tata Stasia M35 112 431 Olsztyn: 02:44:01 (190 / 56)
02:44:01 00:45:11
460 Artur Chętnik M35 113 432 Białystok: 02:44:04 (122 / 32)
02:44:04 00:45:14
461 Damian Witkowski KS KROTOSZ KROTOSZYN M35 114 433 Olsztyn: 02:44:11 (191 / 57)
02:44:11 00:45:21
462 Piotr Dębiec Piotr Dębiec Piotr Dębiec M25 45 434 Białystok: 02:44:17 (123 / 15)
02:44:17 00:45:27
463 Karol Rydecki M55 10 435 Olsztyn: 02:44:30 (193 / 4)
02:44:30 00:45:40
464 Michał Ołdakowski M35 115 436 Augustów: 02:44:32 (103 / 28)
02:44:32 00:45:42
465 Paweł Porczyk M35 116 437 Augustów: 02:44:39 (104 / 29)
02:44:39 00:45:49
466 Łukasz Naruszewicz Akademia Pływania Niegocin Łukasz Naruszewicz M25 46 438 Białystok: 02:44:46 (124 / 16)
02:44:46 00:45:56
467 Paweł Leoniuk Nadaktywni M30 92 439 Białystok: 02:44:49 (125 / 21)
02:44:49 00:45:59
468 Monika Kowalczyk F18 3 29 Blachownia: 02:44:50 (172 / 2)
02:44:50 00:46:00
469 Paweł Lewiński NET SYSTEM Triathlon Team M25 47 440 Olsztyn: 02:44:56 (194 / 19)
02:44:56 00:46:06
470 Anna Kopytowska F25 7 30 Białystok: 02:45:01 (126 / 1)
02:45:01 00:46:11
471 Brygida Dębicka WOSzK Zakopane F35 5 31 Augustów: 02:45:12 (105 / 2)
02:45:12 00:46:22
472 Artur Mirończuk Iron Swim M35 117 441 Augustów: 02:45:13 (106 / 30)
02:45:13 00:46:23
473 Sylwester Madejski RAPID M40 86 442 Blachownia: 02:45:22 (173 / 31)
02:45:22 00:46:32
474 Sabina Bartecka HRmax Żory HRmax Żory F35 6 32 Blachownia: 02:45:23 (174 / 4)
02:45:23 00:46:33
475 Piotr Liber The Luzzers M35 118 443 Olsztyn: 02:45:24 (195 / 58)
02:45:24 00:46:34
476 Marek Spychała Nie za daleko M40 87 444 Białystok: 02:45:25 (128 / 19)
02:45:25 00:46:35
477 Krzysztof Śmieciński Wydział Inwestycji Miejskich Stowarzyszenie ,,Sójka" M40 88 445 Olsztyn: 02:45:35 (196 / 39)
02:45:35 00:46:45
478 Janusz Myśliwiec Nukleo UMB M45 40 446 Białystok: 02:45:40 (129 / 15)
02:45:40 00:46:50
479 Piotr Zielinski JWK LUBLINIEC M35 119 447 Blachownia: 02:46:00 (175 / 35)
02:46:00 00:47:10
480 Łukasz Łęczycki Deutsche Bank Bike & Tri Team Deutsche Bank M25 48 448 Białystok: 02:46:00 (130 / 17)
02:46:00 00:47:10
481 Jacek Rutkowski Akademia Triathlonu M35 120 449 Augustów: 02:46:08 (108 / 31)
02:46:08 00:47:18
482 Krzysztof Zaręba Superleggera M30 93 450 Olsztyn: 02:46:22 (198 / 43)
02:46:22 00:47:32
483 Bartosz Kurmin M25 49 451 Olsztyn: 02:46:27 (199 / 20)
02:46:27 00:47:37
484 Grzegorz Wróbel UKP RUDA ŚLĄSKA M40 89 452 Blachownia: 02:46:37 (176 / 32)
02:46:37 00:47:47
485 Krzysztof Pacana M25 50 453 Blachownia: 02:46:39 (177 / 21)
02:46:39 00:47:49
486 Radosław Walaugo Tri NEGU M30 94 454 Augustów: 02:46:41 (111 / 24)
02:46:41 00:47:51
487 Daniel Gardziejczyk M30 95 455 Augustów: 02:46:42 (112 / 25)
02:46:42 00:47:52
488 Błażej Dyga Bellator-Park M35 121 456 Blachownia: 02:46:46 (178 / 36)
02:46:46 00:47:56
489 Radek Łuczak M45 41 457 Blachownia: 02:46:47 (179 / 16)
02:46:47 00:47:57
490 Maciej Choroszucha M30 96 458 Olsztyn: 02:46:49 (201 / 44)
02:46:49 00:47:59
491 Wiktor Piotrowski TriWawa M45 42 459 Olsztyn: 02:46:51 (202 / 10)
02:46:51 00:48:01
492 Robert Bujnowski ATP Augustów M35 122 460 Augustów: 02:47:04 (114 / 34)
02:47:04 00:48:14
493 Piotr Pilarski M35 123 461 Blachownia: 02:47:06 (180 / 37)
02:47:06 00:48:16
494 Marta Konarzewska Tri NEGU F30 12 33 Olsztyn: 02:47:09 (204 / 5)
02:47:09 00:48:19
495 Bartosz Radziwonowski Bartosz Biega M40 90 462 Białystok: 02:47:13 (133 / 20)
02:47:13 00:48:23
496 Piotr Oleksów Ahiro M40 91 463 Olsztyn: 02:47:13 (205 / 41)
02:47:13 00:48:23
497 Krystian Stefański KB Ergo/WITC M30 97 464 Olsztyn: 02:47:16 (207 / 45)
02:47:16 00:48:26
498 Piotr Kudela M40 92 465 Blachownia: 02:47:28 (181 / 33)
02:47:28 00:48:38
499 Jacek Maron Jack team M45 43 466 Białystok: 02:47:29 (134 / 16)
02:47:29 00:48:39
500 Piotr Kowalski TRIATHLON YMCA KRAKÓW M35 124 467 Augustów: 02:47:35 (116 / 35)
02:47:35 00:48:45
501 Przemysław Kozłowski Przemofryz M35 125 468 Olsztyn: 02:47:36 (209 / 59)
02:47:36 00:48:46
502 Marek Kapica M35 126 469 Blachownia: 02:47:37 (182 / 38)
02:47:37 00:48:47
503 Piotr Pieloch M30 98 470 Olsztyn: 02:47:48 (210 / 46)
02:47:48 00:48:58
504 Joanna Narolewska F35 7 34 Augustów: 02:47:54 (117 / 3)
02:47:54 00:49:04
505 Krzysztof Żukowski M40 93 471 Białystok: 02:48:04 (136 / 21)
02:48:04 00:49:14
506 Piotr Onichimowski M35 127 472 Olsztyn: 02:48:11 (211 / 60)
02:48:11 00:49:21
507 Bartłomiej Cywiński Pro-Run Wrocław M35 128 473 Białystok: 02:48:12 (138 / 33)
02:48:12 00:49:22
508 Piotr Filipek M40 94 474 Olsztyn: 02:48:19 (213 / 44)
02:48:19 00:49:29
509 Inga Wieteska TRICLUB F25 8 35 Olsztyn: 02:48:22 (214 / 3)
02:48:22 00:49:32
510 Paweł Bącik M30 99 475 Olsztyn: 02:48:23 (215 / 47)
02:48:23 00:49:33
511 Paweł Zdanio M30 100 476 Augustów: 02:48:28 (119 / 26)
02:48:28 00:49:38
512 Dariusz Siciński KS Górnik Wałbrzych M50 23 477 Olsztyn: 02:48:29 (217 / 10)
02:48:29 00:49:39
513 Krzysztof Kielak Kondycja M40 95 478 Olsztyn: 02:48:32 (218 / 45)
02:48:32 00:49:42
514 Dmitrijs Semendjajevs Zoorbagan M45 44 479 Augustów: 02:48:38 (120 / 11)
02:48:38 00:49:48
515 Łukasz Turczyński GetResponse M30 101 480 Olsztyn: 02:48:53 (219 / 48)
02:48:53 00:50:03
516 Radosław Wola M40 96 481 Blachownia: 02:48:59 (185 / 35)
02:48:59 00:50:09
517 Tomasz Kołacz M35 129 482 Augustów: 02:49:10 (122 / 36)
02:49:10 00:50:20
518 Sebastian Mularczyk victoria zawiercie M35 130 483 Blachownia: 02:49:12 (186 / 39)
02:49:12 00:50:22
519 Andrzej Parchomiuk M50 24 484 Augustów: 02:49:12 (123 / 8)
02:49:12 00:50:22
520 Ewa Jeżewska SPORTEVO F18 4 36 Białystok: 02:49:19 (139 / 1)
02:49:19 00:50:29
521 Paweł Hanczar M40 97 485 Blachownia: 02:49:29 (187 / 36)
02:49:29 00:50:39
522 Zbyszek Rost M30 102 486 Olsztyn: 02:49:32 (222 / 50)
02:49:32 00:50:42
523 Sebastian Biały Airbike.pl / PoliczmySie.pl M40 98 487 Białystok: 02:49:37 (140 / 22)
02:49:37 00:50:47
524 Arek Friedrich TRI NEGU M35 131 488 Olsztyn: 02:49:43 (224 / 61)
02:49:43 00:50:53
525 Justyna Brodowska F35 8 37 Olsztyn: 02:49:45 (225 / 3)
02:49:45 00:50:55
526 Dawid Kamiński WYJDŹ Z DOMU M25 51 489 Białystok: 02:49:47 (141 / 18)
02:49:47 00:50:57
527 Tomasz Niewiadomski M30 103 490 Blachownia: 02:49:56 (188 / 40)
02:49:56 00:51:06
528 Andrzej Ptak M40 99 491 Augustów: 02:50:14 (124 / 14)
02:50:14 00:51:24
529 Paweł Anysz M40 100 492 Blachownia: 02:50:20 (189 / 37)
02:50:20 00:51:30
530 Małgorzata Wyszomierska Super Linia F30 13 38 Białystok: 02:50:22 (143 / 7)
02:50:22 00:51:32
531 Damian Ciak M30 104 493 Olsztyn: 02:50:22 (226 / 51)
02:50:22 00:51:32
532 Pawel Liber The Luzzers M35 132 494 Olsztyn: 02:50:25 (227 / 62)
02:50:25 00:51:35
533 Rafał Wróblewski M40 101 495 Białystok: 02:50:38 (145 / 23)
02:50:38 00:51:48
534 Katharina Szymańska WARSAW MASTERS TEAM F30 14 39 Olsztyn: 02:50:46 (229 / 7)
02:50:46 00:51:56
535 Karol Kowalczyk Lechici Zielonka Wyższa Szkoła Finansów i Zarządzania w Warszawie M35 133 496 Białystok: 02:50:47 (146 / 34)
02:50:47 00:51:57
536 Tomasz Niedzielski M35 134 497 Olsztyn: 02:50:55 (230 / 63)
02:50:55 00:52:05
537 Adam Hermanowicz Nadaktywni Białystok M40 102 498 Białystok: 02:50:57 (147 / 24)
02:50:57 00:52:07
538 Piotr Kosacki M35 135 499 Białystok: 02:51:06 (150 / 35)
02:51:06 00:52:16
539 Ada Paterek 12tri.pl F35 9 40 Białystok: 02:51:17 (151 / 2)
02:51:17 00:52:27
540 Patrycja Meksa CelIronMan F40 3 41 Blachownia: 02:51:20 (190 / 2)
02:51:20 00:52:30
541 Stanisław Ferenc WSSK M30 105 500 Blachownia: 02:51:32 (191 / 41)
02:51:32 00:52:42
542 Łukasz Szczygieł SEGRO TEAM M35 136 501 Olsztyn: 02:52:03 (233 / 65)
02:52:03 00:53:13
543 Mariusz Sędzielewski M45 45 502 Blachownia: 02:52:07 (192 / 18)
02:52:07 00:53:17
544 Jakub Dygas M30 106 503 Blachownia: 02:52:16 (193 / 42)
02:52:16 00:53:26
545 Piotr Pytlak M45 46 504 Olsztyn: 02:52:24 (235 / 15)
02:52:24 00:53:34
546 Tomasz Mazurkiewicz M30 107 505 Blachownia: 02:52:29 (194 / 43)
02:52:29 00:53:39
547 Kamil Sołodowczuk M35 137 506 Olsztyn: 02:52:40 (236 / 66)
02:52:40 00:53:50
548 Sebastian Sawicki Kuźnia Triathlonu M30 108 507 Białystok: 02:52:51 (154 / 25)
02:52:51 00:54:01
549 Artur Połomka Maraton Leszno M50 25 508 Blachownia: 02:52:52 (196 / 8)
02:52:52 00:54:02
550 Marcin Safranow motosyberia M35 138 509 Olsztyn: 02:52:54 (237 / 67)
02:52:54 00:54:04
551 Tomasz Wiśniewski KPMG Running Team M45 47 510 Białystok: 02:52:57 (155 / 17)
02:52:57 00:54:07
552 David Faveeuw M40 103 511 Olsztyn: 02:53:05 (238 / 46)
02:53:05 00:54:15
553 Katarzyna Komorowska-Sołodowczuk F35 10 42 Olsztyn: 02:53:26 (239 / 4)
02:53:26 00:54:36
554 Adam Strzelecki wego team M35 139 512 Białystok: 02:53:43 (156 / 36)
02:53:43 00:54:53
555 Artur Jędrycha M40 104 513 Blachownia: 02:53:45 (198 / 38)
02:53:45 00:54:55
556 Jacek Tokarz IM2018 M30 109 514 Blachownia: 02:53:57 (199 / 45)
02:53:57 00:55:07
557 Łukasz Fecowicz Społek M30 110 515 Olsztyn: 02:53:58 (240 / 52)
02:53:58 00:55:08
558 Katarzyna Krygier Tri Ladies CompleXsports TEAM F30 15 43 Augustów: 02:54:00 (127 / 6)
02:54:00 00:55:10
559 Magdalena Skrabel 3Flow Triathlon Team F30 16 44 Blachownia: 02:54:02 (200 / 4)
02:54:02 00:55:12
560 Zbyszek Kasperuk JW 4808 1.dplot M40 105 516 Białystok: 02:54:03 (158 / 26)
02:54:03 00:55:13
561 Paweł Nosalik M40 106 517 Augustów: 02:54:21 (128 / 15)
02:54:21 00:55:31
562 Robert Drost M30 111 518 Olsztyn: 02:54:21 (241 / 53)
02:54:21 00:55:31
563 Paweł Jarecki M40 107 519 Blachownia: 02:54:23 (201 / 39)
02:54:23 00:55:33
564 Anna Lindholm WITC F40 4 45 Olsztyn: 02:54:43 (242 / 1)
02:54:43 00:55:53
565 Grzegorz Welm Zabiegani Częstochowa M45 48 520 Blachownia: 02:54:49 (202 / 19)
02:54:49 00:55:59
566 Arkadiusz Wojtaluk MASOVIA M25 52 521 Blachownia: 02:54:54 (203 / 22)
02:54:54 00:56:04
567 Marcin Dobrowolski M40 108 522 Augustów: 02:55:01 (129 / 16)
02:55:01 00:56:11
568 Filip Gwiazda M18 24 523 Blachownia: 02:55:17 (205 / 10)
02:55:17 00:56:27
569 Paweł Rydecki M50 26 524 Blachownia: 02:55:21 (206 / 9)
02:55:21 00:56:31
570 Krzysztof Kaczmar M40 109 525 Olsztyn: 02:55:25 (244 / 47)
02:55:25 00:56:35
571 Marcin Palmowski M25 53 526 Olsztyn: 02:55:58 (246 / 21)
02:55:58 00:57:08
572 Juan Romero Garcia WITC M30 112 527 Olsztyn: 02:56:07 (247 / 55)
02:56:07 00:57:17
573 Krzysztof Filipek AT Team M25 54 528 Augustów: 02:56:32 (133 / 11)
02:56:32 00:57:42
574 Artur Jarmołowicz Jarmołowicz Team M40 110 529 Blachownia: 02:56:38 (207 / 40)
02:56:38 00:57:48
575 Piotr Struk M18 25 530 Białystok: 02:56:40 (163 / 10)
02:56:40 00:57:50
576 Dariusz Noll TriUnlimited M40 111 531 Olsztyn: 02:56:43 (248 / 49)
02:56:43 00:57:53
577 Wojciech Kościelny NOGI MNIE BOLĄ... M35 140 532 Blachownia: 02:56:43 (208 / 41)
02:56:43 00:57:53
578 Krzysztof Chobot M35 141 533 Blachownia: 02:56:51 (210 / 42)
02:56:51 00:58:01
579 Krzysztof Skałbania Jachaś Team Sp z.o.o M30 113 534 Blachownia: 02:56:51 (209 / 46)
02:56:51 00:58:01
580 Tomasz Bestecki Endomondo Bartoszyce M25 55 535 Olsztyn: 02:57:29 (250 / 22)
02:57:29 00:58:39
581 Cezary Parzych M45 49 536 Augustów: 02:57:32 (135 / 13)
02:57:32 00:58:42
582 Zbigniew Kolka Tob Bramy Hormann M55 11 537 Olsztyn: 02:57:32 (251 / 7)
02:57:32 00:58:42
583 Michał Dzieciuchowicz Mokre trampki M30 114 538 Olsztyn: 02:57:37 (252 / 56)
02:57:37 00:58:47
584 Marcin Matejczyk M35 142 539 Białystok: 02:58:12 (166 / 38)
02:58:12 00:59:22
585 Piotr Tomszys Asseco Active Team M50 27 540 Białystok: 02:58:15 (167 / 9)
02:58:15 00:59:25
586 Michał Twardy M45 50 541 Olsztyn: 02:58:24 (253 / 16)
02:58:24 00:59:34
587 Dariusz Glonek M45 51 542 Olsztyn: 02:58:25 (254 / 17)
02:58:25 00:59:35
588 Wojciech Wasiak Klub Triathlonowy Water Knights M55 12 543 Olsztyn: 02:58:28 (255 / 8)
02:58:28 00:59:38
589 Basia Żukowska wydolność.pl wydolność.pl F45 3 46 Olsztyn: 02:58:40 (256 / 1)
02:58:40 00:59:50
590 Błażej Pietroń M18 26 544 Augustów: 02:58:47 (137 / 9)
02:58:47 00:59:57
591 Karolina Gawrońska F25 9 47 Olsztyn: 02:58:47 (257 / 4)
02:58:47 00:59:57
592 Zbigniew Warakomski UKA Warszawa M35 143 545 Olsztyn: 02:58:54 (258 / 68)
02:58:54 01:00:04
593 Damian Fac M35 144 546 Olsztyn: 02:58:55 (259 / 69)
02:58:55 01:00:05
594 Barbara Czichy WKB Meta Lubliniec F50 1 48 Blachownia: 02:58:56 (212 / 1)
02:58:56 01:00:06
595 Tomasz Daduń www.pomozprzemkowi.pl M45 52 547 Augustów: 02:58:58 (138 / 14)
02:58:58 01:00:08
596 Robert Kułtoniak M40 112 548 Blachownia: 02:59:23 (214 / 41)
02:59:23 01:00:33
597 Przemysław Mońko Smurfit Kappa Adventure Team Poland M30 115 549 Białystok: 02:59:27 (168 / 27)
02:59:27 01:00:37
598 Magdalena Piotrowska F25 10 49 Blachownia: 02:59:47 (215 / 4)
02:59:47 01:00:57
599 Monika Sacewicz LABOSPORT Team APEXnet F40 5 50 Blachownia: 03:00:14 (216 / 3)
03:00:14 01:01:24
600 Łukasz Banaś Ckm Włókniarz Anex M35 145 550 Blachownia: 03:00:20 (217 / 43)
03:00:20 01:01:30
601 Monika Macińska F30 17 51 Olsztyn: 03:00:38 (262 / 9)
03:00:38 01:01:48
602 Krzysztof Kaźmierczak M55 13 551 Blachownia: 03:00:39 (218 / 4)
03:00:39 01:01:49
603 Agata Michalska UAM TRIATHLON POZNAŃ F25 11 52 Blachownia: 03:00:43 (219 / 5)
03:00:43 01:01:53
604 Marcin Mitrus TRICLUB LUBLIN M35 146 552 Olsztyn: 03:00:58 (263 / 71)
03:00:58 01:02:08
605 Rafał Blankiewicz M45 53 553 Olsztyn: 03:01:14 (264 / 18)
03:01:14 01:02:24
606 Mateusz Kolesiński M40 113 554 Blachownia: 03:01:22 (220 / 42)
03:01:22 01:02:32
607 Kinga Szczepańska cpryzmat F25 12 53 Blachownia: 03:01:56 (221 / 6)
03:01:56 01:03:06
608 Paweł Dudziński M35 147 555 Białystok: 03:02:18 (171 / 39)
03:02:18 01:03:28
609 Adam Zieliński M25 56 556 Olsztyn: 03:02:31 (265 / 23)
03:02:31 01:03:41
610 Andrzej Bronakowski www.czasrelaksu.olsztyn.pl GABINET FIZJOTERAPEUTYCZNY "CZAS RELAKSU" M35 148 557 Olsztyn: 03:02:34 (266 / 72)
03:02:34 01:03:44
611 Aleksander Gurgul M25 57 558 Białystok: 03:02:37 (172 / 20)
03:02:37 01:03:47
612 Olgierd Woźniakowski M45 54 559 Białystok: 03:03:21 (173 / 19)
03:03:21 01:04:31
613 Antoni Kołodziej M60 6 560 Blachownia: 03:03:22 (222 / 4)
03:03:22 01:04:32
614 Katarzyna Rychlewska Akademia Kate&Kate F40 6 54 Augustów: 03:03:59 (144 / 2)
03:03:59 01:05:09
615 Michał Kuchczyński Sopockie Centrum Psychoterapii Poznawczo-Behawioralnej M40 114 561 Augustów: 03:04:13 (145 / 18)
03:04:13 01:05:23
616 Michał Piesecki M18 27 562 Augustów: 03:04:15 (146 / 10)
03:04:15 01:05:25
617 Krzysztof Lasoń UKS "Dziesiątka" Radomsko lub wybierz z listy M55 14 563 Blachownia: 03:04:16 (223 / 5)
03:04:16 01:05:26
618 Dorota Pawłowicz Kuźnia Triathlonu F30 18 55 Blachownia: 03:04:39 (224 / 6)
03:04:39 01:05:49
619 Anatol Panfiluk M50 28 564 Białystok: 03:04:52 (174 / 10)
03:04:52 01:06:02
620 Natalia Krajewska Celtoironman F30 19 56 Blachownia: 03:05:30 (225 / 7)
03:05:30 01:06:40
621 Tadeusz Karanos RKB Hajnówka M55 15 565 Białystok: 03:05:34 (175 / 5)
03:05:34 01:06:44
622 Rafał Dunajski Finisz Morąg M40 115 566 Olsztyn: 03:06:04 (269 / 51)
03:06:04 01:07:14
623 Markus Fajer RAZ Szczecin M65 1 567 Blachownia: 03:06:26 (226 / 1)
03:06:26 01:07:36
624 Damian Rusanowski M30 116 568 Białystok: 03:07:06 (177 / 28)
03:07:06 01:08:16
625 Paweł Wołyniec M30 117 569 Augustów: 03:07:59 (148 / 28)
03:07:59 01:09:09
626 Jacek Malicki M60 7 570 Blachownia: 03:08:24 (227 / 5)
03:08:24 01:09:34
627 Artur Ogiński M30 118 571 Blachownia: 03:08:34 (228 / 47)
03:08:34 01:09:44
628 Magdalena Czerwiec Water Knights Triathlon Zabierzów F35 11 57 Olsztyn: 03:09:01 (272 / 5)
03:09:01 01:10:11
629 Marta Szczypiór F30 20 58 Blachownia: 03:09:26 (229 / 8)
03:09:26 01:10:36
630 Zbigniew Stawinoga Kuropatwy Tri Club M40 116 572 Białystok: 03:09:37 (178 / 29)
03:09:37 01:10:47
631 Adam Suchocki M30 119 573 Białystok: 03:10:07 (179 / 29)
03:10:07 01:11:17
632 Paweł Hreczanski Ostrowy Team M45 55 574 Blachownia: 03:10:19 (230 / 21)
03:10:19 01:11:29
633 Agnieszka Stankiewicz LABOSPORT Team F35 12 59 Olsztyn: 03:11:17 (273 / 6)
03:11:17 01:12:27
634 Mieczysław Kiełbasa Szkoła Pływania WODNIK M50 29 575 Augustów: 03:11:35 (149 / 10)
03:11:35 01:12:45
635 Marek Moczydłowski Nadaktywni Białystok M45 56 576 Augustów: 03:11:40 (150 / 15)
03:11:40 01:12:50
636 Kamil Klauz www.megatherm.pl www.megatherm.pl M40 117 577 Olsztyn: 03:12:01 (274 / 52)
03:12:01 01:13:11
637 Wojciech Kurek M30 120 578 Białystok: 03:12:08 (180 / 30)
03:12:08 01:13:18
638 Filip Pelc M25 58 579 Augustów: 03:12:31 (152 / 12)
03:12:31 01:13:41
639 Krzysztof Kuter M35 149 580 Augustów: 03:12:31 (151 / 38)
03:12:31 01:13:41
640 Tomasz Grygieńć superkoszyk.pl M35 150 581 Blachownia: 03:13:55 (231 / 44)
03:13:55 01:15:05
641 Wojciech Łyko M45 57 582 Blachownia: 03:14:39 (232 / 22)
03:14:39 01:15:49
642 Jarosław Łukojko Area Cooling Solutions M50 30 583 Białystok: 03:14:39 (181 / 11)
03:14:39 01:15:49
643 Konrad Giers BPH Runners Team M35 151 584 Augustów: 03:14:53 (155 / 39)
03:14:53 01:16:03
644 Monika Łaś LABOSPORT Team F25 13 60 Blachownia: 03:15:31 (233 / 7)
03:15:31 01:16:41
645 Piotr Wrzesiński M30 121 585 Olsztyn: 03:16:37 (275 / 57)
03:16:37 01:17:47
646 Wojciech Truszkowski PROFKOM OLSZTYN M30 122 586 Olsztyn: 03:17:28 (276 / 58)
03:17:28 01:18:38
647 Maria Anna Zubowicz UAM TRIATHLON POZNAŃ F35 13 61 Blachownia: 03:18:00 (234 / 5)
03:18:00 01:19:10
648 Waldemar Bojarczuk Time4Running M60 8 587 Blachownia: 03:18:36 (235 / 6)
03:18:36 01:19:46
649 Maciej Bałaziński M35 152 588 Białystok: 03:19:23 (183 / 40)
03:19:23 01:20:33
650 Radosław Babiński Fit Expert Team Fit Expert Team M35 153 589 Olsztyn: 03:22:05 (280 / 74)
03:22:05 01:23:15
651 Rałał Radzki M35 154 590 Olsztyn: 03:22:05 (281 / 73)
03:22:05 01:23:15
652 Mariusz Reczko M45 58 591 Blachownia: 03:22:11 (237 / 23)
03:22:11 01:23:21
653 Krzysztof Tyburczy Wygrać z Udarem M40 118 592 Białystok: 03:22:14 (184 / 30)
03:22:14 01:23:24
654 Sławomir Spyra Zabiegani Częstochowa M45 59 593 Blachownia: 03:22:23 (238 / 24)
03:22:23 01:23:33
655 Mariusz Kopiczko M25 59 594 Augustów: 03:23:01 (157 / 13)
03:23:01 01:24:11
656 Zbigniew Ginalski TKKF "TRIATHLON" - DĄBROWA GÓRNICZA M70 2 595 Blachownia: 03:24:07 (239 / 1)
03:24:07 01:25:17
657 Dariusz Gajkowski M40 119 596 Olsztyn: 03:24:55 (282 / 53)
03:24:55 01:26:05
658 Przemysław Lisowski Tri NEGU M40 120 597 Olsztyn: 03:25:52 (283 / 54)
03:25:52 01:27:02
659 Radosław Małecki M40 121 598 Olsztyn: 03:26:16 (284 / 55)
03:26:16 01:27:26
660 Renata Tomczak F55 1 62 Blachownia: 03:28:53 (241 / 1)
03:28:53 01:30:03
661 Tomasz Kubasik M30 123 599 Blachownia: 03:32:02 (242 / 48)
03:32:02 01:33:12
662 Wieńczysław Safrończyk Przychodnia Sportowo-Lekarska, Białystok ul. Sienkiewicza 79A M60 9 600 Białystok: 03:32:57 (185 / 3)
03:32:57 01:34:07
663 Paweł Płuciennik M35 155 601 Białystok: 03:34:41 (186 / 41)
03:34:41 01:35:51
664 Karolina Szkopek F30 21 63 Olsztyn: 03:38:26 (286 / 10)
03:38:26 01:39:36
665 Karol Kozak Padł na Ryj Team M30 124 602 Olsztyn: 03:43:33 (287 / 60)
03:43:33 01:44:43
666 Katarzyna Misiewicz F40 7 64 Olsztyn: 03:57:51 (288 / 2)
03:57:51 01:59:01
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Bieg Piekarczyka
  • ILF Triathlon