Elemental Tri Series Olsztyn 2015 - Mistrzostwa Olsztyna - dystans supersprinterski - wyniki

2015-05-17 10:00 www.triathlonseries.pl

M‑ce Nr Nazwisko i imię Klub Kat. M‑ce
w kat.
M‑ce
wg płci
Pływanie T1 Rower T2 Bieg Czas końcowy Strata
1 203 Walkowiak Miłosz Sambor Tczew M16 1 1 00:01:48 (3)00:02:18 (35)00:17:13 (16)00:00:41 (44)00:09:29 (2) 00:31:28
2 209 Durczak Artur MKS HERMES GRYFINO MKS HERMES GRYFINO M16 2 2 00:01:57 (11)00:01:43 (11)00:17:11 (14)00:00:31 (14)00:10:22 (7) 00:31:44 00:00:16
3 231 Zdun Damian TRIATHLON KALISZ M16 3 3 00:02:51 (48)00:02:00 (23)00:16:01 (9)00:00:34 (21)00:10:32 (9) 00:31:57 00:00:29
4 255 Bronakowski Piotr Tri NEGU M16 4 4 00:02:31 (42)00:02:08 (28)00:16:08 (10)00:00:37 (29)00:10:51 (14) 00:32:14 00:00:46
5 210 Rudziński Grzegorz MKS HERMES GRYFINO MKS HERMES GRYFINO M16 5 5 00:02:14 (26)00:01:59 (22)00:17:35 (22)00:00:38 (33)00:10:00 (4) 00:32:26 00:00:58
6 189 Dzik Szymon ORKA Iława M14 1 6 00:02:08 (20)00:01:43 (12)00:17:01 (12)00:00:35 (25)00:11:02 (16) 00:32:30 00:01:02
7 216 Zawarski Piotr KS IRONMAN CS POLSKA CS POLSKA M16 6 7 00:02:10 (23)00:01:57 (20)00:17:03 (13)00:00:41 (43)00:10:41 (13) 00:32:32 00:01:04
8 229 Dańkowski Dominik MLUKS TRIATHLON KOŁO SPORTSTORE.pl M14 2 8 00:02:23 (38)00:01:51 (18)00:17:29 (21)00:00:39 (39)00:10:26 (8) 00:32:49 00:01:21
9 205 Glebow Dominik SPORTEVO M16 7 9 00:02:18 (33)00:02:17 (34)00:17:54 (24)00:00:40 (40)00:09:51 (3) 00:33:00 00:01:32
10 237 Winczewski Michał MKS Truso Elbląg M16 8 10 00:01:53 (4)00:02:26 (42)00:18:04 (25)00:00:31 (15)00:10:18 (6) 00:33:12 00:01:44
11 223 Zygmunt Marta MLUKS TRIATHLON KOŁO K16 1 1 00:02:21 (36)00:01:42 (10)00:17:14 (17)00:00:47 (53)00:11:12 (17) 00:33:16 00:01:48
12 198 Jarliński Michał ORKA Iława M16 9 11 00:01:58 (14)00:01:42 (7)00:19:15 (29)00:00:30 (13)00:10:02 (5) 00:33:27 00:01:59
13 250 Błaszczyk Mateusz TS Akwedukt Kielce M16 10 12 00:02:18 (34)00:01:41 (6)00:17:11 (15)00:00:34 (22)00:11:47 (24) 00:33:32 00:02:04
14 248 Masłowska Olga GTT Diament Gniezno K16 2 2 00:02:05 (18)00:01:56 (19)00:17:18 (19)00:00:42 (45)00:11:34 (19) 00:33:34 00:02:06
15 206 Niemczuk Kamil WKR FAN M16 11 13 00:02:54 (49)00:02:13 (32)00:17:21 (20)00:00:35 (27)00:10:41 (12) 00:33:44 00:02:16
16 172 Kowalski Kuba Gnieźnieńskie Towarzystwo Triathlonowe "DIAMENT" M14 3 14 00:01:56 (9)00:02:04 (26)00:17:17 (18)00:00:39 (35)00:11:51 (25) 00:33:48 00:02:20
17 253 Budzyński Dariusz UKL-ÓSEMKA POLICE M16 12 15 00:01:58 (13)00:01:51 (17)00:17:52 (23)00:00:33 (18)00:12:29 (37) 00:34:42 00:03:14
18 245 Baranowski Norbert GTT Diament Gniezno M16 13 16 00:02:01 (16)00:01:41 (4)00:18:05 (26)00:00:32 (16)00:12:35 (39) 00:34:54 00:03:26
19 252 Słoma Marcin Elemental Team M16 14 17 00:03:14 (54)00:02:10 (29)00:16:54 (11)00:00:42 (46)00:12:01 (27) 00:35:01 00:03:33
20 239 Jabłonowski Krzysztof MKS Truso Elbląg M14 4 18 00:02:17 (31)00:02:22 (39)00:19:24 (32)00:00:29 (8)00:10:39 (10) 00:35:12 00:03:44
21 230 Bohater Paulina MLUKS TRIATHLON KOŁO K14 1 3 00:02:08 (21)00:01:45 (14)00:19:03 (28)00:00:33 (17)00:11:42 (21) 00:35:13 00:03:45
22 233 Kasprzak Klaudia Dziewiątka OSRiR Kalisz K16 3 4 00:02:16 (27)00:02:12 (30)00:19:37 (38)00:00:38 (34)00:11:37 (20) 00:36:21 00:04:53
23 247 Zabiszak Paulina GTT Diament Gniezno K16 4 5 00:02:11 (25)00:02:14 (33)00:19:37 (37)00:00:30 (11)00:12:17 (35) 00:36:49 00:05:21
24 256 Seroczyńska Amelia UKS G-8 Bielany Warszawa K16 5 6 00:02:17 (29)00:02:23 (40)00:19:28 (33)00:00:39 (37)00:12:09 (30) 00:36:57 00:05:29
25 238 Winczewski Maciej MKS Truso Elbląg M14 5 19 00:02:19 (35)00:02:54 (52)00:19:28 (34)00:00:33 (19)00:11:44 (23) 00:36:58 00:05:30
26 235 Rumińska Katarzyna MKS Delfin Malbork K14 2 7 00:02:33 (43)00:02:05 (27)00:19:42 (39)00:00:38 (32)00:12:13 (32) 00:37:10 00:05:42
27 232 Goral Marlena UKS 9 Triathlon Kalisz K16 6 8 00:02:24 (40)00:02:22 (38)00:19:20 (30)00:00:37 (30)00:12:47 (43) 00:37:30 00:06:02
28 258 Majda Adam UKP Kmita Zabierzów M14 6 20 00:02:18 (32)00:02:04 (25)00:19:45 (40)00:00:41 (42)00:12:42 (41) 00:37:30 00:06:02
29 217 Lewandowska Oktawia KS IRONMAN CS POLSKA CS POLSKA K16 7 9 00:02:03 (17)00:02:13 (31)00:20:12 (42)00:00:27 (6)00:12:41 (40) 00:37:36 00:06:08
30 241 Lorek Kinga MKS Truso Elbląg K16 8 10 00:02:33 (44)00:02:44 (50)00:19:51 (41)00:00:25 (4)00:12:08 (29) 00:37:41 00:06:13
31 199 Kołatka Anna SSP ORKA Iława K16 9 11 00:02:29 (41)00:02:35 (48)00:19:36 (36)00:00:49 (54)00:12:15 (33) 00:37:45 00:06:17
32 193 Wiśniewska Natalia KS AZS-AWF Katowice K16 10 12 00:02:10 (24)00:02:30 (47)00:19:23 (31)00:00:41 (41)00:13:01 (44) 00:37:46 00:06:18
33 207 Brzozowski Franciszek Brzozowski Team M16 15 21 00:02:55 (50)00:02:27 (44)00:19:02 (27)00:01:49 (76)00:11:59 (26) 00:38:12 00:06:44
34 251 Gajewski Karol TS Akwedukt Kielce M16 16 22 00:02:21 (37)00:02:28 (46)00:20:29 (43)00:00:55 (59)00:12:09 (31) 00:38:23 00:06:55
35 188 Kołatka Monika UKS MAŁY JEZIORAK IŁAWA K16 11 13 00:03:58 (68)00:02:19 (37)00:21:17 (50)00:00:26 (5)00:10:40 (11) 00:38:40 00:07:12
36 220 Woźniak Karina KS IRONMAN CS POLSKA CS POLSKA K16 12 14 00:03:00 (52)00:02:35 (49)00:19:35 (35)00:00:51 (56)00:12:46 (42) 00:38:47 00:07:19
37 197 Wyrwińska Jadwiga AZS AWF Poznań K14 3 15 00:02:44 (46)00:02:26 (41)00:22:52 (64)00:00:30 (10)00:11:30 (18) 00:40:03 00:08:35
38 218 Józkowska Joanna KS IRONMAN CS POLSKA CS POLSKA K16 13 16 00:02:58 (51)00:03:16 (55)00:20:39 (45)00:00:54 (58)00:12:16 (34) 00:40:03 00:08:35
39 180 Kościesza Patrycja Tri NEGU Fizjoterapia Mateusz Derlecki K16 14 17 00:03:01 (53)00:02:28 (45)00:20:45 (46)00:00:34 (23)00:13:18 (45) 00:40:05 00:08:37
40 191 Woronko Wiktoria K14 4 18 00:02:23 (39)00:02:19 (36)00:21:44 (51)00:00:30 (12)00:13:24 (46) 00:40:20 00:08:52
41 221 Radecka Katarzyna Ostróda K16 15 19 00:05:11 (79)00:03:25 (57)00:21:02 (48)00:00:35 (24)00:12:03 (28) 00:42:16 00:10:48
42 236 Lamek Wojciech DRIN TEAM M16 17 23 00:03:34 (59)00:03:58 (60)00:21:10 (49)00:01:08 (67)00:12:31 (38) 00:42:22 00:10:54
43 249 Szcześniak Eryk TS Akwedukt Kielce M14 7 24 00:03:45 (61)00:03:02 (53)00:22:23 (57)00:00:45 (51)00:14:16 (50) 00:44:10 00:12:42
44 224 Konowałow Julia UAM TRIATHLON POZNAŃ K16 16 20 00:02:17 (30)00:02:49 (51)00:22:09 (53)00:00:45 (50)00:16:15 (65) 00:44:15 00:12:47
45 240 Tołwiński Tymoteusz MKS Truso Elbląg M14 8 25 00:03:31 (57)00:03:49 (59)00:21:59 (52)00:00:39 (38)00:14:26 (52) 00:44:25 00:12:57
46 176 Blankiewicz Krzysztof M16 18 26 00:03:58 (69)00:04:49 (69)00:22:36 (59) 00:44:32 00:13:04
47 169 Kościesza Piotr M16 19 27 00:03:55 (66)00:05:47 (75)00:22:14 (56)00:00:59 (62)00:11:43 (22) 00:44:37 00:13:09
48 166 Szymborska Dota ONEGINETATOPA K16 17 21 00:04:48 (76)00:03:21 (56)00:23:04 (66)00:01:07 (66)00:12:27 (36) 00:44:47 00:13:19
49 190 Bryliński Bartosz M16 20 28 00:04:24 (72)00:04:00 (61)00:20:47 (47)00:00:44 (49)00:15:08 (58) 00:45:05 00:13:37
50 242 Rokicka Julia MKS Truso Elbląg K14 5 22 00:02:34 (45)00:04:45 (68)00:22:44 (60)00:00:54 (57)00:14:44 (54) 00:45:41 00:14:13
51 171 Jaskulski Dariusz KM Sport IRT Zielona Góra M16 21 29 00:05:54 (80)00:06:34 (82)00:20:35 (44)00:02:09 (77)00:10:53 (15) 00:46:05 00:14:37
52 214 Światowski Daniel M16 22 30 00:04:49 (77)00:04:01 (62)00:23:08 (67)00:00:30 (9)00:13:44 (47) 00:46:12 00:14:44
53 173 Pacek Marcin M16 23 31 00:03:52 (63)00:04:08 (64)00:22:50 (62)00:01:02 (64)00:14:25 (51) 00:46:17 00:14:49
54 208 Napiórkowski Paweł M16 24 32 00:03:54 (65)00:05:21 (71)00:08:47 (1) 00:46:20 00:14:52
55 257 Zawartka Jakub UKP Kmita Zabierzow K14 6 23 00:03:25 (56)00:03:14 (54)00:24:25 (70)00:00:36 (28)00:14:46 (55) 00:46:26 00:14:58
56 181 Taraszkiewicz Anna MTB Suwałki K16 18 24 00:04:07 (71)00:04:28 (67)00:22:25 (58)00:01:13 (69)00:15:32 (61) 00:47:45 00:16:17
57 212 Hrynczuk-Łabno Anna K16 19 25 00:03:32 (58)00:04:15 (65)00:23:01 (65)00:01:03 (65)00:15:59 (63) 00:47:50 00:16:22
58 182 Filipowicz-Florczyk Anna K16 20 26 00:04:27 (74)00:04:04 (63)00:23:53 (69)00:00:38 (31)00:15:09 (59) 00:48:11 00:16:43
59 192 Tomszys Piotr M16 25 33 00:03:52 (64)00:06:03 (77)00:22:48 (61)00:00:44 (48)00:15:02 (57) 00:48:28 00:17:00
60 194 Taraszkiewicz Maria MTB Suwałki K16 21 27 00:04:03 (70)00:04:26 (66)00:24:31 (71)00:00:59 (63)00:14:53 (56) 00:48:52 00:17:24
61 186 Strzałkowski Adam Tempus Fagas M16 26 34 00:06:20 (83)00:05:52 (76)00:22:11 (54)00:00:50 (55)00:13:50 (48) 00:49:02 00:17:34
62 184 Jarlińska Bożena ORKA Iława K16 22 28 00:04:46 (75)00:03:26 (58)00:24:58 (73)00:00:46 (52)00:15:19 (60) 00:49:14 00:17:46
63 177 Jamroż Robert Kuźnia Triathlonu M16 27 35 00:03:49 (62)00:07:19 (83)00:22:14 (55)00:01:44 (75)00:14:12 (49) 00:49:16 00:17:48
64 195 Ziółkowski Krzysztof M16 28 36 00:03:19 (55)00:06:13 (79)00:22:52 (63)00:01:15 (70)00:15:56 (62) 00:49:36 00:18:08
65 185 Kościesza Robert Tri NEGU M16 29 37 00:02:49 (47)00:06:34 (81)00:24:52 (72)00:00:59 (61)00:14:27 (53) 00:49:41 00:18:13
66 213 Miszkiel Ola K16 23 29 00:03:56 (67)00:05:31 (73)00:23:21 (68)00:01:39 (73)00:16:05 (64) 00:50:32 00:19:04
67 187 Mariański Marek M16 30 38 00:05:57 (81)00:05:12 (70)00:25:16 (75)00:00:56 (60)00:16:38 (66) 00:53:58 00:22:30
68 201 Kotfis Ryszard M16 31 39 00:05:05 (78)00:05:40 (74)00:25:10 (74)00:01:29 (72)00:18:05 (68) 00:55:29 00:24:01
69 234 Spławiński Paweł M16 32 40 00:04:26 (73)00:06:26 (80)00:30:44 (77)00:01:39 (74)00:16:42 (67) 00:59:57 00:28:29
70 196 Mizura Jerzy nie zrzeszony b/z M16 33 41 00:07:21 (84)00:05:29 (72)00:27:17 (76)00:01:10 (68)00:31:18 (69) 01:12:35 00:41:07
71 225 Kwietniewski Maciej TS Akwedukt Kielce M16 00:01:56 (10)00:01:57 (21)00:15:28 (8)00:00:35 (26) DNF
72 219 Dzodz Marek KS IRONMAN CS POLSKA CS POLSKA M16 00:02:16 (28)00:02:27 (43)00:14:32 (6)00:00:39 (36) DNF
73 167 Dyrda Tomasz M16 DNS
74 168 Jednaszewski Mikołaj MTP Kormoran M14 DNS
75 170 Suchomska Ewelina K16 00:03:41 (60) DNF
76 174 Paszkowski Sławomir Triathlon Suwałki M16 DNS
77 175 Blankiewicz Monika K14 00:06:04 (82)00:06:11 (78)00:31:46 (78)00:01:23 (71) DNF
78 178 Siwiński Jerzy AKM Olimp Olsztyn/ 12tri Drużyna Wilka M16 DNS
79 179 Ostrowska Klaudia Klub Fitness Guarana K16 DNS
80 183 Paszkowska Barbara Triathlon Suwałki Klub Fitness Guarana K16 DNS
81 200 Długosz Kamil Klub Biegacza Mrągowo M16 DNS
82 202 Mieszczyńska Barbara K16 DNS
83 204 Sudnik Karol M16 DNS
84 211 Rudziński Jakub MKS HERMES GRYFINO MKS HERMES GRYFINO M16 00:01:54 (5)00:01:41 (5) DNF
85 215 Kowalczyk Łukasz KS IRONMAN CS POLSKA CS POLSKA M16 00:01:47 (2)00:01:48 (15) DNF
86 222 Olszewski Paweł M16 DNS
87 226 Damentka Kamil UKS G-8 Bielany Warszawa UKS G-8 Bielany Warszawa M16 00:01:47 (1)00:01:34 (1)00:13:22 (3)00:00:22 (2) DNF
88 227 Juszkowiec Daniel UKS G-8 Bielany Warszawa M16 00:01:58 (12)00:01:42 (9)00:13:06 (1)00:00:21 (1) DNF
89 228 Olejniczak Urszula CSGT Głogów K16 00:02:09 (22)00:02:03 (24)00:15:02 (7)00:00:43 (47) DNF
90 243 Pietruszewska Martyna GTT Diament Gniezno K16 DNS
91 244 Kasprzyk Filip GTT Diament Gniezno M16 00:01:58 (15)00:01:39 (3) DNF
92 246 Zabiszak Piotr GTT Diament Gniezno M16 00:01:56 (8)00:01:35 (2)00:13:11 (2)00:00:24 (3) DNF
93 254 Wilk Adrian UKL "ÓSEMKA" M16 00:01:55 (7)00:01:44 (13)00:14:09 (5)00:00:27 (7) DNF
94 259 Bernaciak Wojciech KS AZS-AWF Katowice M16 00:01:54 (6)00:01:42 (8) DNF
95 260 Matusz Maciej M16 00:02:06 (19)00:01:49 (16)00:14:01 (4)00:00:34 (20) DNF
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Bieg Piekarczyka
  • ILF Triathlon