Garmin MTB Series Rumia 2015 - dystans Mini - wyniki

2015-10-04 11:10 www.mtbseries.pl

M‑ce Nr Nazwisko i imię Klub Kat. M‑ce
w kat.
M‑ce
wg płci
Czas końcowy Strata
1 1522 Stankiewicz Wiktor Amberdog Shimano Rowersi M18 1 1 01:11:42
2 1359 Petka Arek Lew Lębork M18 2 2 01:11:45 00:00:03
3 1445 Mrozowicz Cezary NEXUS Team M30 1 3 01:12:21 00:00:39
4 1365 Tyszkiewicz Łukasz M40 1 4 01:12:27 00:00:45
5 1494 Kostuch Michał KSR Kościerzyna M30 2 5 01:12:35 00:00:53
6 1536 Guż Andrzej HOTEL CZTERY BRZOZY GDAŃSK M30 3 6 01:12:36 00:00:54
7 1370 Rogowski Jacek KSR Kościerzyna M40 2 7 01:12:39 00:00:57
8 1424 Tygielski Mateusz NEXUS Team M18 3 8 01:12:48 00:01:06
9 1527 Szymczak Patryk PKO Harpagan M18 4 9 01:13:09 00:01:27
10 1360 Reszka Tomasz LEW LĘBORK M18 5 10 01:13:12 00:01:30
11 1377 Szczygielski Pawel M30 4 11 01:13:28 00:01:46
12 1373 Wybraniak Dariusz Tczewski Klub Rowerowy M30 5 12 01:15:27 00:03:45
13 1378 Koniuszewski Bartosz MTB Oldschool Gdansk WINAAR. COM M30 6 13 01:15:46 00:04:04
14 1395 Ostachowski Łukasz M30 7 14 01:15:55 00:04:13
15 1344 Anolik Czesław Old School MTB Gdańsk M40 3 15 01:16:16 00:04:34
16 1410 Mróz Patryk Tczewski Klub Rowerowy M18 6 16 01:16:25 00:04:43
17 1541 Krzywiel Mariusz M40 4 17 01:16:37 00:04:55
18 1256 Janczarski Maks M30 8 18 01:17:56 00:06:14
19 1317 Wielicki Tomek M30 9 19 01:18:07 00:06:25
20 1387 Belt Kacper M18 7 20 01:18:11 00:06:29
21 1413 Żywicki Paweł MLKS BASZTA BYTÓW M30 10 21 01:18:26 00:06:44
22 1548 Józkowicz Michał Diversey Team M30 11 22 01:18:26 00:06:44
23 1362 Górski Maciej LEW LĘBORK M30 12 23 01:18:46 00:07:04
24 1439 Marszalec Dawid GK STG FitMax M18 8 24 01:18:53 00:07:11
25 1526 Kiselev Iurii M40 5 25 01:19:19 00:07:37
26 1357 Strzelecki Paweł Lew Lębork AZS UG M18 9 26 01:19:32 00:07:50
27 1412 Łomnicki Michał MTB Kwidzyn Team Pure Life M30 13 27 01:19:53 00:08:11
28 1539 Diks Daniel Eurobike Kaczmarek Electric Team M30 14 28 01:19:58 00:08:16
29 1546 Lipiński Tomasz Piast Słupsk Piast Słupsk M30 15 29 01:19:58 00:08:16
30 1446 Truszczyński Mateusz VO2max MTB Team M18 10 30 01:20:07 00:08:25
31 1490 Truszkowski Mariusz Rock&Road sklep i serwis M18 11 31 01:20:14 00:08:32
32 1361 Haraburda Grzegorz Lew Lębork M18 12 32 01:20:22 00:08:40
33 1393 Szczęsny Tomasz Namagnezzzowani red white M30 16 33 01:20:33 00:08:51
34 1537 Horbowy Adam MLKS BASZTA BYTÓW M40 6 34 01:20:56 00:09:14
35 1540 Sabisz Marian MLKS BASZTA BYTÓW M50 1 35 01:21:01 00:09:19
36 1335 Wenta Krzysztof TA KO Team M30 17 36 01:21:31 00:09:49
37 1316 Niżnik Mariusz KM Bike team Elbląg M30 18 37 01:21:45 00:10:03
38 1391 Ślepski Paweł VO2max MTB Team M40 7 38 01:22:05 00:10:23
39 1547 Rekowski Andrzej MLKS BASZTA BYTÓW M30 19 39 01:23:23 00:11:41
40 1534 Repiński Grzegorz KSR Kościerzyna M50 2 40 01:23:28 00:11:46
41 1524 Krzemiński Piotr Rowersi M18 13 41 01:23:50 00:12:08
42 1251 Wilk Michał VO2max MTB Team M18 14 42 01:24:05 00:12:23
43 1383 Ruczyński Radosław Blvck Hole MTB Team M40 8 43 01:24:17 00:12:35
44 1358 Krawczyk Marcin LEW LĘBORK Lew Lębork M18 15 44 01:24:20 00:12:38
45 1418 Nowosielski Paweł AGR Podlasie M30 20 45 01:24:28 00:12:46
46 1474 Wiczling Patryk VO2max MTB Team M18 16 46 01:24:43 00:13:01
47 1315 Kamiński Jacek M30 21 47 01:24:45 00:13:03
48 1432 Kamiński Ireneusz K.S. ISKRA przy AMW M40 9 48 01:24:46 00:13:04
49 1409 Rodek Wojtek nordoptica mtb team M40 10 49 01:24:48 00:13:06
50 1479 Shevtcov Aleksandr Folta Folta M50 3 50 01:25:07 00:13:25
51 1371 Łojek Bartłomiej M40 11 51 01:25:36 00:13:54
52 1314 Reiss Szczepan Cyklo Kwidzyn M40 12 52 01:25:38 00:13:56
53 1268 Kleina Jacek M50 4 53 01:25:50 00:14:08
54 1296 Lebiedziński Radek Amber Rottis M30 22 54 01:26:05 00:14:23
55 1513 Piotrowicz Przemysław M40 13 55 01:26:29 00:14:47
56 1501 Blokus Przemass SZPRYCHEN KOMANDO M18 17 56 01:26:36 00:14:54
57 1505 Mencel Adrian M30 23 57 01:26:38 00:14:56
58 1462 Wydrowska Elżbieta Old School MTB Gdańsk DiverseExtremeTeam K30 1 1 01:26:40 00:14:58
59 1405 Gardzielewski Artur VO2max MTB Team M30 24 58 01:27:05 00:15:23
60 1447 Kłosak Piotr M18 18 59 01:27:24 00:15:42
61 1272 Moszczyński Bartłomiej M18 19 60 01:27:33 00:15:51
62 1325 Krassowski Robert Sopot M40 14 61 01:27:35 00:15:53
63 1510 Pruski Wojciech NET-SERWIS IronTEAM M30 25 62 01:27:46 00:16:04
64 1511 Bielowicz Marek M30 26 63 01:29:06 00:17:24
65 1545 Gostomski Marcin M40 15 64 01:29:54 00:18:12
66 1483 Łapiński Maciej M30 27 65 01:30:07 00:18:25
67 1403 Lica Szymon SISU OWB Team SISUOWBTEAM M18 20 66 01:30:11 00:18:29
68 1484 Łucki Michał DAGOMA M18 21 67 01:30:11 00:18:29
69 1330 Rzeszutek Zofia MLKS BASZTA BYTÓW K18 1 2 01:31:00 00:19:18
70 1544 Wasilewski Krzysztof Masterlease M40 16 68 01:31:01 00:19:19
71 1342 Treselj Marin M30 28 69 01:31:12 00:19:30
72 1406 Próchniewicz Michał SmartFinance M30 29 70 01:31:14 00:19:32
73 1346 Hościło Tomasz Intel Technology Poland M18 22 71 01:31:32 00:19:50
74 1332 Piotrowski Dariusz M30 30 72 01:31:37 00:19:55
75 1310 Sadowski Piotr Lotos Running Team M30 31 73 01:31:54 00:20:12
76 1394 Kurzyński Krystian ubezpieczenia-gdynia.pl M30 32 74 01:32:15 00:20:33
77 1340 Tasior Paweł TA KO Team TA KO Technologie Przemysłowe M30 33 75 01:32:36 00:20:54
78 1408 Karczewski Marcin K&M DESIGN www.km-d.pl M30 34 76 01:32:36 00:20:54
79 1443 Górski Bartłomiej GK STG M40 17 77 01:32:37 00:20:55
80 1429 Gawkowski Mariusz M40 18 78 01:32:49 00:21:07
81 1471 Juszkiewicz Jarosław jmarket.pl M18 23 79 01:32:49 00:21:07
82 1542 Sadowski Robert M30 35 80 01:32:50 00:21:08
83 1348 Kołakowski Mikołaj UKS Tri-Team Rumia M40 19 81 01:32:51 00:21:09
84 1329 Lewińska Agnieszka K30 2 3 01:32:59 00:21:17
85 1355 Bibliw Marek LEW LĘBORK M30 36 82 01:33:01 00:21:19
86 1481 Wyrwicki Rafał M30 37 83 01:33:02 00:21:20
87 1255 Żoga Dariusz Geriatryczny Klub Wyczynowy M40 20 84 01:33:22 00:21:40
88 1495 Jakusz Przemass SZPRYCHEN KOMANDO M30 38 85 01:34:00 00:22:18
89 1369 Szklarski Ireneusz M40 21 86 01:34:00 00:22:18
90 1384 Ruczyński Arkadiusz Blvck Hole MTB Team M40 22 87 01:34:12 00:22:30
91 1379 Gierszewski Sławomir M40 23 88 01:34:13 00:22:31
92 1503 Polter Rafał anika-opony.pl anika-opony.pl M40 24 89 01:34:40 00:22:58
93 1438 Galeeva Alfiia K18 2 4 01:34:48 00:23:06
94 1450 Degórski Marcin Reda MTB Cycling M30 39 90 01:35:03 00:23:21
95 1419 Głowacka Urszula AGR Podlasie K30 3 5 01:35:14 00:23:32
96 1321 Jarząbek Bartłomiej MTB Karsin M30 40 91 01:35:33 00:23:51
97 1493 Krupiński Daniel Morpol RacingTeam M30 41 92 01:35:38 00:23:56
98 1466 Pietrzak Paweł M30 42 93 01:35:41 00:23:59
99 1525 Walter Jacek M30 43 94 01:36:03 00:24:21
100 1368 Markowski Dariusz Rack Team MTB M18 24 95 01:36:06 00:24:24
101 1423 Szyc Ryszard Fach-Dent Team M18 25 96 01:36:25 00:24:43
102 1273 Kasztelan Radosław Lacroix Kwidzyn M30 44 97 01:36:33 00:24:51
103 1284 Orzędowski Dominik Cyklo Kwidzyn M40 25 98 01:36:37 00:24:55
104 1530 Zgliński Tomasz 4WM Team MTB M40 26 99 01:36:38 00:24:56
105 1392 Gajda Wiktor VICTORY MTB TEAM VICTORY Agencja Promocji i Reklamy M18 26 100 01:36:44 00:25:02
106 1295 Stępień Maciej M30 45 101 01:36:45 00:25:03
107 1308 Piotrowski Dariusz KKWŚ ŚWIECIE ELDAR M40 27 102 01:36:54 00:25:12
108 1326 Gmurczyk Angelika Tczewski Klub Rowerowy +48 785 759 908 K18 3 6 01:36:55 00:25:13
109 1531 Ludwiniak Konrad M30 46 103 01:37:04 00:25:22
110 1337 Adamczuk Norbert BikeSalon.pl M18 27 104 01:37:07 00:25:25
111 1487 Bednarek Paweł rezis.pl M30 47 105 01:37:15 00:25:33
112 1437 Romańska Aleksandra GK STG K18 4 7 01:37:53 00:26:11
113 1347 Kaczorowski Dariusz Intel Technology Poland Intel Technology Poland M18 28 106 01:37:53 00:26:11
114 1436 Soboń Marcin Morpol RacingTeam Morpol M18 29 107 01:37:54 00:26:12
115 1382 Dąbski Dominik M18 30 108 01:38:00 00:26:18
116 1500 Chyliński Dawid CC Team M30 48 109 01:38:34 00:26:52
117 1514 Galiński Patryk M40 28 110 01:38:38 00:26:56
118 1502 Błaszkiewicz-Okrągły Wojciech M30 49 111 01:38:46 00:27:04
119 1460 Więckowski Marcin PROMATHEMATICA M30 50 112 01:38:49 00:27:07
120 1516 Sykuła Marcin M40 29 113 01:38:56 00:27:14
121 1453 Gryglewski Michał M30 51 114 01:39:11 00:27:29
122 1521 Oleaczek Jakub M30 52 115 01:39:14 00:27:32
123 1269 Ziemer Marta GK STG K18 5 8 01:39:26 00:27:44
124 1318 Dajek Janusz Flash Team M50 5 116 01:39:38 00:27:56
125 1468 Kwiatkowski Grzegorz M30 53 117 01:39:46 00:28:04
126 1512 Kwapisiewicz Marcelina EDF K30 4 9 01:39:48 00:28:06
127 1485 Lenz Michał EGA Lenz Team M18 31 118 01:39:50 00:28:08
128 1433 Adamowski Grzegorz VO2max MTB Team M30 54 119 01:39:51 00:28:09
129 1309 Bogdziewicz Eugeniusz NEXUS Team M60 1 120 01:39:52 00:28:10
130 1434 Olech Jacek M40 30 121 01:39:54 00:28:12
131 1353 Poniecki Mariusz CC Team M30 55 122 01:40:04 00:28:22
132 1277 Stachańczyk Wiesia Active-IT KomputeryMarkowe.pl K30 5 10 01:40:13 00:28:31
133 1506 Kryszewski Karol M30 56 123 01:40:48 00:29:06
134 1549 Jamruszka Paweł TREK M18 32 124 01:40:52 00:29:10
135 1367 Lange Tomasz Rack Team MTB M40 31 125 01:40:57 00:29:15
136 1499 Lincer Agnieszka K18 6 11 01:41:00 00:29:18
137 1324 Linda Patryk M30 57 126 01:41:01 00:29:19
138 1356 Koss Przemysław LEW LĘBORK M40 32 127 01:41:12 00:29:30
139 1469 Lipski Marcin M40 33 128 01:41:43 00:30:01
140 1352 Kaszuba Maciej Adva Optical Networking M18 33 129 01:41:53 00:30:11
141 1509 Rokicki Piotr M30 58 130 01:42:04 00:30:22
142 1467 Szapiel Andrzej Triathlon Trójmiasto M18 34 131 01:42:23 00:30:41
143 1319 Engelberg Łukasz M30 59 132 01:42:24 00:30:42
144 1320 Książek Piotr GR3miasto M40 34 133 01:42:25 00:30:43
145 1260 Grzesik Stanisław M50 6 134 01:42:45 00:31:03
146 1385 Szul Bartłomiej M30 60 135 01:42:50 00:31:08
147 1504 Rzeźnik Piotr M30 61 136 01:42:51 00:31:09
148 1435 Jakubowska-Olech Edyta K40 1 12 01:42:51 00:31:09
149 1333 Sieroński Marcin GammaFinanse.pl GammaFinanse.pl M18 35 137 01:42:53 00:31:11
150 1380 Wasilewski Sebastian Wasyle M30 62 138 01:42:59 00:31:17
151 1264 Bladowski Tomasz Team Rewa M30 63 139 01:43:03 00:31:21
152 1402 Lica Krzysztof SISU OWB Team SISUOWBTEAM M50 7 140 01:43:13 00:31:31
153 1339 Cenkier Julian M30 64 141 01:43:17 00:31:35
154 1265 Góral Adam ControlTec M30 65 142 01:43:26 00:31:44
155 1287 Kaczmarek Anna K30 6 13 01:43:32 00:31:50
156 1334 Szajkowski Tomasz Tczewski Klub Rowerowy M60 2 143 01:43:53 00:32:11
157 1407 Szczepański Artur KROSS CENTRUM ROWEROWE OLSZTYN M30 66 144 01:44:16 00:32:34
158 1491 Gruzlewski Bartosz M18 36 145 01:44:23 00:32:41
159 1472 Bartnik Łukasz M30 67 146 01:44:35 00:32:53
160 1388 Wysocki Kamil M30 68 147 01:44:41 00:32:59
161 1497 Czepiel Tomasz M30 69 148 01:44:48 00:33:06
162 1396 Kubicki Jakub M30 70 149 01:45:35 00:33:53
163 1457 Langa Marcin Baltycka Team Galeria Bałtycka M30 71 150 01:45:38 00:33:56
164 1313 Andrejczuk Adam Chojnice M40 35 151 01:46:02 00:34:20
165 1294 Buczyński Arkadiusz VO2max MTB Team M40 36 152 01:46:04 00:34:22
166 1477 Nadolski Łukasz M30 72 153 01:46:24 00:34:42
167 1338 Babski Mariusz M30 73 154 01:46:34 00:34:52
168 1301 Pacek Marcin M30 74 155 01:46:48 00:35:06
169 1470 Borcowski Janusz Przychodnia Weterynaryjna Borcowski-Popławski M50 8 156 01:46:51 00:35:09
170 1331 Marzejon Karol Skład Fabryczny M40 37 157 01:47:01 00:35:19
171 1390 Henig Wojciech Komputronik Biznes MTB Team M30 75 158 01:47:15 00:35:33
172 1440 Kubiak Ewa LABOSPORT Team K30 7 14 01:47:23 00:35:41
173 1455 Bajerski Marcin Tułacze M40 38 159 01:47:30 00:35:48
174 1279 Roppel Rafał www.javaczyherbata.pl M30 76 160 01:47:35 00:35:53
175 1282 Kaliszewski Mariusz FSD SPORT M30 77 161 01:47:50 00:36:08
176 1464 Ignaszak Robert KLUB KOLARSTWA WDA ŚWIECIE M40 39 162 01:48:15 00:36:33
177 1304 Kulling Monika K18 7 15 01:48:32 00:36:50
178 1400 Jakubek Aleksandra VO2max MTB Team K40 2 16 01:48:35 00:36:53
179 1508 Rutkowski Krzysztof M40 40 163 01:48:54 00:37:12
180 1489 Szynwelski Marek M30 78 164 01:49:37 00:37:55
181 1303 Karpowicz Grzegorz KAREPLAND M30 79 165 01:49:49 00:38:07
182 1389 Pawłocki Dominik Holte M30 80 166 01:50:20 00:38:38
183 1350 Trepczyk Dariusz Fota-Groblewski MTB Team M30 81 167 01:50:45 00:39:03
184 1351 Skałecki Tomasz Ride for fun M40 41 168 01:50:49 00:39:07
185 1482 Musalewski Grzegorz SALON ROWEROWY B. BONDARIEW TCZEW M40 42 169 01:50:57 00:39:15
186 1441 Wydmuch Rafal M40 43 170 01:51:12 00:39:30
187 1431 Jastrzębski Marcin Etixx Quick Step Etixx Quick Step M30 82 171 01:51:21 00:39:39
188 1496 Gretkowski Ryszard 7R Logistic Politechnika Gdańska M40 44 172 01:51:48 00:40:06
189 1397 Czerniawski Piotr M40 45 173 01:51:56 00:40:14
190 1430 Grzyb Grzegorz Orbea Polsport Group M40 46 174 01:52:09 00:40:27
191 1307 Wata Tomasz M40 47 175 01:52:19 00:40:37
192 1261 Figura Krzysztof M18 37 176 01:52:19 00:40:37
193 1452 Łukasiewicz Marcin M30 83 177 01:53:09 00:41:27
194 1480 Zadworny Zbigniew 3Elements M50 9 178 01:53:40 00:41:58
195 1529 Hronowski Dawid M18 38 179 01:54:46 00:43:04
196 1401 Krzesińska Joanna VO2max MTB Team K30 8 17 01:55:38 00:43:56
197 1454 Caspari Sebastian M40 48 180 01:55:55 00:44:13
198 1322 Dobosz Romuald KB "Tupot" Ustka M60 3 181 01:55:57 00:44:15
199 1517 Dębicka Justyna 7R Logistic Politechnika Gdańska 7R Logistic Politechnika Gdańska K18 8 18 01:56:18 00:44:36
200 1336 Fijołek Jarek opony3miasto.pl M40 49 182 01:56:43 00:45:01
201 1461 Lichs Jarosław M30 84 183 01:56:52 00:45:10
202 1451 Żyliński Daniel M18 39 184 01:57:12 00:45:30
203 1463 Adrianowski Wojciech M40 50 185 01:57:18 00:45:36
204 1476 Chwiej Karolina Komobike Scott K30 9 19 01:57:35 00:45:53
205 1341 Wiśniewski Marek M18 40 186 01:57:42 00:46:00
206 1288 Kamiński Sebastian BrodaBikeTeam M40 51 187 01:57:51 00:46:09
207 1488 Zwolak Leszek Międzygwiezdna S&T Services Polska Sp. z o.o. M30 85 188 01:58:15 00:46:33
208 1533 Kolatowska Wiesława Ochotnicza Straż Pożarna Gdynia-Wiczlino K40 3 20 01:58:36 00:46:54
209 1381 Miotk Michał M30 86 189 01:58:39 00:46:57
210 1486 Acewicz-Hepfner Patryk M18 41 190 01:58:47 00:47:05
211 1274 Lewandowski Roman M50 10 191 01:59:17 00:47:35
212 1528 Wrona Tomasz M50 11 192 01:59:23 00:47:41
213 1267 Bem Konrad Noose Team M30 87 193 01:59:57 00:48:15
214 1456 Pilipiec Sławomir - M30 88 194 01:59:57 00:48:15
215 1354 Dalecki Przemysław Gdynia Sport Team M40 52 195 02:00:03 00:48:21
216 1425 Galek Tomasz Ten TeGes Team M30 89 196 02:00:47 00:49:05
217 1535 Skowrońska Katarzyna K30 10 21 02:00:49 00:49:07
218 1473 Komuniewski Grzegorz M50 12 197 02:00:55 00:49:13
219 1375 Miziarska Natalia miziar-sport.blogspot.com K18 9 22 02:01:08 00:49:26
220 1422 Dylewski Rafał M30 90 198 02:01:24 00:49:42
221 1465 Janiak Tomasz T.A.G. M40 53 199 02:01:35 00:49:53
222 1523 Dudina Taisiia K30 11 23 02:01:50 00:50:08
223 1428 Hermanowski Roman M30 91 200 02:02:07 00:50:25
224 1458 Frąckiewicz Iwona K40 4 24 02:03:11 00:51:29
225 1507 Migiel Maciej M30 92 201 02:03:34 00:51:52
226 1366 Sławny Sebastian M18 42 202 02:03:56 00:52:14
227 1364 Dymek Marcin RADMOR M30 93 203 02:04:18 00:52:36
228 1305 Dobrolinska Dorota K40 5 25 02:04:45 00:53:03
229 1363 Krzeszowski Sebastian M30 94 204 02:05:00 00:53:18
230 1538 Borowiecki Dariusz M40 54 205 02:05:19 00:53:37
231 1376 Domarus Bronisław Fach-Dent Team M50 13 206 02:05:32 00:53:50
232 1372 Daga Maciej M30 95 207 02:06:50 00:55:08
233 1306 Winikajtys Bartłomiej M18 43 208 02:09:27 00:57:45
234 1292 Niewiadomski Jarosław BALTIC QUEST M40 55 209 02:09:47 00:58:05
235 1300 Heidrich Tadeusz K. K. Wda Świecie G.Heidrich M60 4 210 02:11:26 00:59:44
236 1299 Stachańczyk Wiesława Active-IT KomputeryMarkowe.pl K60 1 26 02:12:00 01:00:18
237 1442 Chyliński Andrzej M30 96 211 02:13:38 01:01:56
238 1459 Figiel Michał M30 97 212 02:15:46 01:04:04
239 370 Borowiec Tomasz M40 56 213 02:15:57 01:04:15
240 1420 Kuras Jakub P.P.U.H. KARTEX s.c. M30 98 214 02:17:35 01:05:53
241 1286 Gołąb Patryk M30 99 215 02:21:32 01:09:50
242 1498 Tajerle Dariusz M30 100 216 02:22:15 01:10:33
243 1414 Świetliński Krzysztof M40 57 217 02:22:41 01:10:59
244 1478 Shevtcova Aleksandra Folta Folta K50 1 27 02:29:51 01:18:09
245 1257 Zoga Jolanta Geriatryczny Klub Wyczynowy K50 2 28 02:32:03 01:20:21
246 1349 Lawrow Sylwia Intel Technology Poland K18 10 29 02:33:50 01:22:08
247 1263 Kotfis Ryszard M60 5 218 02:46:32 01:34:50
248 1253 Kubiak Izabela K40 6 30 02:49:42 01:38:00
249 1311 Łukasik Renata K50 3 31 02:50:29 01:38:47
250 1312 Domarus Katarzyna Fach-Dent Team K50 4 32 03:08:29 01:56:47
251 1281 Parulski Grzegorz Honda Gdynia Team M40 DNF
252 1417 Filipionek Irek Pełzaki Profisport M30 DNF
253 1492 Bożek Łukasz Morpol RacingTeam Morpol M30 DNF
254 1343 Wasilewski Miro >>>1930<<< M30 DNF
255 1532 Gabrychowicz Maciej mtb tako team bozepole M30 DNF
256 1543 Skotarczak Dariusz Skot-tur M40 DNF
257 1444 Bożeński Dariusz M40 DNF
258 1345 Adam Amr Intel Technology Poland M30 DNS
259 1426 Bejm Joanna K30 DNS
260 1328 Błażejewski Przemek M40 DNS
261 1252 Bocheńska-Wilk Anna VO2max MTB Team K30 DNS
262 1280 Brzozowski Tadeusz Keller Polska M50 DNS
263 1449 Brzózka Andrzej M40 DNS
264 1411 Gajewski Sebastian KM BIKE Team Elbląg M30 DNS
265 1374 Główczewski Sebastian ProFoto M30 DNS
266 1285 Gołąb Marta K30 DNS
267 1270 Kinda Damian M30 DNS
268 1399 Kmieć Tomasz GrupaRowerowa3Miasto M18 DNS
269 1275 Knitter Rafał Morpol Racing Team M30 DNS
270 1398 Kochanowicz Krzysztof Grupa Rowerowa 3miasto M30 DNS
271 1266 Komorowska Anita K40 DNS
272 1289 Korybut-Orłowski Maciej BrodaBikeTeam M18 DNS
273 1262 Kuczorska Katarzyna VO2max MTB Team K30 DNS
274 1298 Lasota Bartosz M18 DNS
275 1290 Lewiński Marcin M30 DNS
276 1259 Matynia Maciej Idee Kaffe Zdrowa Energia M40 DNS
277 1258 Matynia Tatiana Idee Kaffe Zdrowa Energia K40 DNS
278 1283 Michalski Marcin PRO-MED M30 DNS
279 1278 Molenda Małgorzata K50 DNS
280 1421 Nazar Radosław MTB PRAUST M30 DNS
281 1271 Niski Paweł SmartFinance M30 DNS
282 1254 Pliszka Kamil M30 DNS
283 1404 Popławski Tadeusz Przychodnia Weterynaryjna Borcowski-Popławski M50 DNS
284 1291 Rydzkowski Mateusz M30 DNS
285 1297 Sajenko Adam SajFly SajFly M18 DNS
286 1448 Siawrys Bartłomiej M18 DNS
287 1293 Smok Patryk Control Solutions Control Solutions M30 DNS
288 1276 Sobieraj Jarek M50 DNS
289 1302 Stefan Dawid Honda Gdynia Team M30 DNS
290 1515 Sulikowski Mariusz M40 DNS
291 1386 Szerszyński Łukasz ALTER - ROWERY Sopot M18 DNS
292 1415 Trapkowski Przemysław Płazy Gdańsk PROFIEVENT M30 DNS
293 1427 Trąbiński Grzegorz Płazy Gdańsk M30 DNS
294 1416 Wałdowski Dominik PROFIEVENT/Płazy Gdańsk M30 DNS
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Bieg Piekarczyka
  • ILF Triathlon